Lotnicza Rodzina na sportowo! Turniej Piłkarski o Puchar Lotniska Chopina 2021

• Опубліковано 2 жов 2024
  • 9 października na terenie RKS Okęcie odbył się Turniej o Puchar Lotniska Chopina 2021 w piłce nożnej.
    W sobotnim wydarzeniu wzięło udział 8 drużyn. Emocje sportowe były ogromne, a poziom piłkarzy naprawdę wysoki. Po fazie grupowej do półfinałów awansowały drużyny z
    🥈 Katowic, 🥇 Krakowa, Rzeszowa i 🥉 reprezentacja PPL. Warszawska ekipa po zaciętej walce uległa krakowianom, którzy w finale pokonali drużynę katowicką. Zawodnicy PPL dzięki świetnej grze wygrali w meczu o 3 miejsce z ekipą z Rzeszowa.
    Na zakończenie turnieju wręczono również nagrody dodatkowe. Puchar dla drużyny Fair-play trafił do Rzeszowa. Za najlepszego bramkarza turnieju został uznany Damian Staniszewski z PPL, a królem strzelców został zawodnik z Krakowa.