Business to University: Foodspiracy, the sustainable secret
Вставка
- Опубліковано 4 лют 2025
- 🌳 Je kan er niet om heen, sustainability speelt een steeds belangrijkere rol in ons leven. Wij, als studentenvereniging, proberen op verschillende manieren ons steentje bij te dragen, maar ook verschillende bedrijven zetten dagelijks in op milieuvriendelijke bedrijfsprocessen. Dit alles is een deel van maatschappelijk verantwoord ondernemen waarop er steeds meer ingespeeld wordt.
🍕 Onze dagelijkse voeding heeft een bijzonder grote impact op de wereld. Vandaar proberen bedrijven zo weinig mogelijk schade aan te richten bij productie en verdeel processen. Gedurende de lezing gaan we dieper in op de inspanningen die bedrijven leveren.
🎙 Benny Debruyne van Trends zal de lezing openen met de ‘van boer tot bord’-strategie, een deel van de Europese Green Deal. Met Konstantinos Apostolatos, Managing Director & Senior Partner bij BCG, gaan we dieper in op de huidige trends in de voedingsindustrie en toeleveringsketen. Verder zal hij het hebben over het koolstofvrij maken van de industrie, het tegengaan van voedselverspilling en hoe we gezonder kunnen eten. Vervolgens zal Arnout Braet, Project Manager bij Colruyt, onder andere uitklaren hoe zij streven naar een koolstofvrije werking van het bedrijf. Tot slot wordt het productieproces van Mondelez blootgelegd om hun initiatieven en vernieuwingen te presenteren.
❗️ Komende dagen zullen we verschillende promoties beschikbaar stellen. Tijdens de lezing zullen er ook verschillende prijzen te winnen zijn.