Er is een meisje verliefd op mij en we hadden verkering maar ze deed anders en een soort van egoïstisch omdat ze nu een vriendje had. En toen had ik gezegd dat ik het niet meer leuk vond en geen verkering meer wilde en nu heeft ze allemaal foto's op haar telefoon staan met teksten als: "als ik aan niks wil denken, denk ik aan jou" en:"elke seconde wil ik bij je zijn" ik weet niet wat ik nu moet want ze huilt nu elke dag daardoor. Geef me tips plz
Wow ik hield et hier niet droog bij... Laten we elkaar met respect en liefde behandelen, uiterlijk is wat mij betreft maar 1% van iemands totale wezen, mensen zijn gewoon mooi zoals ze zijn en zijn op hun aantrekkelijkst als ze simpelweg stralen en van zichzelf kunnen houden. Laat niemand je ooit vertellen dat je minder bent of wat dan ook, dat kan en mag alleen jijzelf! Woorden doen meer dan we denken, ga er heel voorzichtig mee om! Bedankt voor het plaatsen van dit inspirerende filmpje
Niet flauw bedoeld of zo hoor, maar het is echt overdreven om zelfmoord te plegen omdat een of andere jongen zegt dat je lelijk bent. Wat kan jou het schelen wat iemand van je vindt...!
Nou zeg als iemand lelijk is dan hoef je toch geen zelfmoord te plegen ook al is het een grapje alsnog dat hoef je niet te doen wat maak het uit bruin of zwart of wit je hebt een leven dat is belangerijk ...
ik vind het een prachtig verhaal.. en mensen geloof me zulke dingen gebeuren.. ik heb een vriendin die zich al 4 x heb gesneden omdat iemand haar lelijk en dik vond.. weet je hoe erg het kan kwetsen.. Respect voor het verhaal
ik ben namelijk ook gepest 10 jaar lang ik heb geen vrienden bijna niks das kut man maar oke ik dacht dat je haar uitlagde en mij maar als je zegt dat het niet is geloof ik je graag
Het maakt natuurlijk niet uit of dit echt gebeurt is, het gaat om wat dit verhaal als bootschap wilt doorgeven. Zeer mooi gemaakt, het heeft zijn 2 miljoen views verdient.
OMG !!!! ik sta zelf nu in het tranen egt een mooi verhaal. en ik hoop dat andere de boodschap begrijpen want het is heel belangrijk !!! bedankt voor het zetten van deze film op youtube.
Tis een duidelijke boodschap echt zielig voor het betreffende meisje, Het gaat er natuurlijk ook om tegen WIE je het zegt, als je tegen een verschrikkelijk labiel meisje gaat zeggen dat ze lelijk is en de dag daarvoor knap is, terwijl ze nog eens verliefd op je is, is gewoon hardstikke onverstandig... Dit meisje zal ook wel in de puberteit hebben gezeten, in die tijd ben je namelijk nog onzekerder over jezelf dan als je 20 ofsow bent. Niet ieder meisje is zo even labiel als dit meisje!!
Beste persoon, weet altijd, ook al is het moeilijk en niet te geloven. dat jij beter bent dan die personen.. en dat jij het niet nodig hebt om anderen omlaag te halen om je beter te voelen, jij bent de sterkere helft. weet dat.. dit beseffen hielp mij..
Ik vind dit echt een zielig verhaal, elke keer als ik het lees moet ik weer huilen, het is niet nep, sommige mensen kunnen er slecht tegen, ik zelf ook.
Ik vind de opmerkingen hieronder zwaar zwaar sneu. Ik snap niet dat jullie inzien hoe je iemand zo zwaar kan kwetsen, het licht natuurlijk ook aan de persoon en een hoe sterke geest dit meisje had, maar zowiezo zijn jullie zwaar respectloos. wat een verschrikkelijk soort mensen zijn jullie.
ik vind het een mooi verhaal enzooow maar om nu al zelfmoord te plegen... dat is ook respectloos voor degene die wel zelfmoord hebben gepleegd en het heel moeilijk van. te voren gehad hebben en hoe moeilijk ze het vonden dat ze familie daardoor niet meer zien...
wat heel erg, ik heb dit gekeken met biggelende tranen die over mijn wangen liepen,laat dit een wijze les zijn voor alle jongens! heel mooi geschreven en gecondoleerd aan de familie van dit meisje, ik zal altijd aan je denken.. .. sterkte ..
Mensen! jullie hebben gelijk: Als je een keer lelijk word genoemd pleeg je geen zeldmoord. Maar als je dat je hele leven aan moet horen, word je er uiteindelijk toch erg moe van! Dit verhaal wil iedereen alleen laten weten, Dat je mensen nooit voor de grap moet beledigen!
Jullie vinden het wel kinderachtig en zielig dat iemand om zoiets zelfmoord pleegt, maar niet iedereen denkt hetzelfde en kan hetzelfde verdragen.. Dat is iets dat in je hoofd zit, daar kan je ook niets aan doen. En ja, misschien is het wel egoistisch tegenover je familie enz, maar op zo'n moment besef je dat niet. Dus toon een beetje begrip ervoor en ga het niet lopen afzeiken. x
wat mij het meest opvalt is dat in alle zielige verhaaltjes waarin zelfmoord voorkomt, dat wanneer ze net dood zijn, ze een smsje krijgen van een jongen of meisje die ze leuk vinden!
Ik vind dit echt een heel erg zielig verhaal en ook best mooi, Maar ik zou niet zo snel gaan geloven dat als iemand zichzelf lelijk vindt doordat iemand haar afwijst dat hij haar niet leuk vindt zichzelf gaat vermoorden.
Waarom gaat iedereen die meteen lelijk genoemd wordt zelfmoord plegen dit is wel erg maar ik vindt het best dom dat mensen dan zelf moord gaan plegen maar dit filmpje verdind een like
, het is heel erg als zoiets gebeurd, en ik snap dat er hier mensen zijn die dat aan de lijve ondervonden hebben of zelf doormaken. En daarom ook diep respect voor die mensen omdat ik me kan inbeelden, hoop ik, wat zoiets met je doet. Maar alsnog is dit hele verhaal gebaseerd op de gedachte gang van dat meisje en daarmee is het dus een verhaal waar nog de moeder of de jongen wat aan kan doen in dit verhaal. Zij zat met zichzelf inde knoop. en dat is niemand te verwijten
leuk verhaal hoor maar, 2 vraagjes: 1. Welke telefoon is dat ik wil hem ook :$ 2. hoe heeft ze zelfmoord gepleegd? dat is natuurlijk leuk voor de kijkers om dat te weten
Serieus sommige mensen snappen er niks van he. ;-) maar gelukkig zyn er wel veel die het wel snappen en mag ik misschien dat achtergrond nummer? het is een erg mooi melodietje.
het is gewoon echt er en onderklaarbaar waarom gaan mensen hier rare berichtjes achterlaten houd het dan gewoon voor jezelf en als je het allemaal ze erg vind had je het filmpje ook gwn weg kunne klikken stelletje hopelozen mensen
(als je dit kan lezen)>>>. moge ALLAH swt al je zondes vergeven ook de grootste zonde dat je zelfmoord hebt gepleegd om de reden dat je lelijk was rust in vrede lieve meid (R)
wat heb jij met deze zin. ik zie je meerdele malen deze zieke taal ebruiken. kijk er dan niet naar als je het zo erg vind. je verspilt jou en mijn tijd er mee.
Dan kun je nooit meer wat tegen iemand zeggen, als iedereen altijd maar zelfmoord pleegt om een tegenslag in het leven. Als je om zoiets kleins al zelfmoord pleegt kun je beter aan jezelf werken dan anderen de schuld te geven.
Hahaha :P Dit filmpje is echt grappig XD. Echt een goede reden om zelfmoord te plegen, één blauwtje lopen XD. Ik denk dat heel Nederland snel uitgestorven zou zijn als iedereen dat deed :P.
Eigenlijk noemde hij haar niet eens lelijk, en omschreef hij het niet zo egoistisch. De schrijver had wat dit wel toe moeten voegen in het verhaal, en dan omschrijven dat die jongen er spontaan spijt van krijgt.
Overdreven is dit hoor vanwege 1 reactie van die jongen dat hij haar niet leuk vond moet gelijk betekenen dat niemand haar mooi vind en dat ze dan maar zelfmoord moet plegen ? Onzin echt waar , er zijn genoeg andere vissen in de zee!
Zielig verhaal, beetje overdreven.. Maar wel zielig! Ik zou graag willen weten van wie deze muziek is! DUs Titel + artiest. Ik wil het nummer namelijk graag gebruiken voor mijn ProfielWerkstuk! Liefs Mineke
1. Hoe kan je dit verhaal kennen, als het meisje zelf dood is?! stel je vraagt het de jongen hoe het werkelijk ging, dan zou hij echt niet zo'n verhaal vertellen waarin hij zo gemakkelijk overal op antwoord.
man, heb hier respect voor gevoelloze hond. een vriendin van me heeft dit ook gedaan, dus kan je een beetje respect tonen voor mensen die het hebben meegemaakt? ik had nooit van der verwacht dat ze het zou doen, maar toch deed ze het. ik wou dat ik der nog 1x kon zien
Het is zo'n zielig maar mooi verhaal. Ik ben een meisje dat dik is, maar dat zou nooit met mij gebeuren ik trek me nix aan van wat andere zeggen. Ik weet dat ik er nix aan kan doen en daarom maakt het me veder nie uit.
Pesters weten zeker niet hoe het is om echt gepest te worden en (idd) wat de gevolgen er van zijn... En trouwens, even iets heel anders, hoe heet dit mooie nummer?
mooie film maar was niet zo als ik gehoopt had, ik g=zag elke keer de kleur van de achtergrong veranderen, misschien is dat ook bij mij maar ja...Wat is de titel van het nummer dat je hebt gebruikt?
waarom wilde je dat dan doen, omdat je werd afgewezen door iemand? Ik ben 17 en heb nog nooit een vriendin gehad en ben ook afgewezen door iemand waarop ik vreselijk verliefd was, ga ik toch geen zelfmoord plegen :s
@mistershakeable hoe kan je zelfmoord gepleegd hebben en als nog dat berigt stuuren? dat vint ik knap waant dat zou dat beteekene dat je in de hemel een pc met internet hebt
Ik denk dat mensen dit verkeerd begrijpen ofzo. Het gaat er hier niet om het feit dat ze afgewezen is. Het gaat er gewoon om dat het enorm pijn kan doen als je lelijk genoemd word. Stel je voor als jij telkens opnieuw en opnieuw lelijk genoemd word, dat gaat het merendeel dan op een gegeven moment geloven. Net zoiets als wanneer je ouder je waardeloos vinden. Dat is het punt hier.
Een verhaal heeft ook personen nodig. Dus geen Hij of zei.. En waarom worden bijna alle jongens slecht afgebeeld in alle stomme verhalen over EEN MEISJE?? Alsof alle meisjes zo lief en braaf zijn!
dit is niet de hele versie. de jongen heeft zichzelf opgehangen met de woorden: sorry voor wat ik gedaan heb . ik hoop dat ik je in de hemel zie en dat ik kan vertellen hoe mooi je bent.
je hebt mensen die kunnen goed tege dingen en je hebt mensen die slecht tege dingen kunnen dus sij kon er niet tegen dan hoeft het niet persee nep te zijn:S
Dit verhaal verteld alleen dat een grap of een leugen genoeg kan zijn voor iemand om zijn of haar leven te beeïndigen, dus vraagt om na te denken voordat je iets zegt of doet..
ik heb het zelfde meegemaakt met mijn beste vriendin, alleen het verhaal, dat hij het moest doen voor zijn vriende. het zelfmoordgedeelte niet gelukkig;) Triest hoe mense het KUNNE doen. want als wij het zoude doen tegenover hun...
mijn ding is gwn: de appel kan van buiten zo mooi glanzen maar van binnen verrot zijn het kan ook andersom denk er over na en het zal jou leven beteren en die van een ander ;) Liefs een appeltje X,
Als dit soort dingen gebeuren, zit er meestal meer achter.. het meisje had waarschijnlijk al een laag zelfbeeld van zichzelf, anders had ze wel gezegd, ach die jongen weet niet waar hij het over heeft, ik weet dat ik een mooi meisje ben. Meestal is het in dit soort gevallen zo dat de ouders het meisje heel negatief hebben opgevoed en te weinig waardering tonen. Elke dag wordt er wel iemand afgewezen, maar het is aan jezelf hoe je ermee omgaat. Wees sterk en kies voor jezelf!
dan moet het ook niet geprobeerd worden ;) en dan moet dus ook niet worden gesuggereerd dat de enige oorzaak de afwijzing door de jongen is.. als je het mij vraagt
Niemand is lelijk t is je eigen smaak
waarom moet een mooi verhaal altijd waar gebeurd zijn? het is het aangrijpende dat het belangrijkste is!!!!!!!!!
te extreem en onwaarschijnlijk niemand dood zichzelf omdat diegene 1x is afgewezen....
Renske Beerens echt he
wat een heerlijk verhaal, dankje, heel mijn dag, wat zeg ik, heel mijn leven is nou een stuk mooier. Bedankt! Ik wordt hier echt helemaal vrolijk van
Er is een meisje verliefd op mij en we hadden verkering maar ze deed anders en een soort van egoïstisch omdat ze nu een vriendje had. En toen had ik gezegd dat ik het niet meer leuk vond en geen verkering meer wilde en nu heeft ze allemaal foto's op haar telefoon staan met teksten als: "als ik aan niks wil denken, denk ik aan jou" en:"elke seconde wil ik bij je zijn" ik weet niet wat ik nu moet want ze huilt nu elke dag daardoor. Geef me tips plz
Zeg dat je het opnieuw wilt proberen.
Tim Coppens neem verkering
Tim Coppens zeg dat je haar anders vindt gedragen als je met haar bent en miss doet ze dan niet meer zo
Wow ik hield et hier niet droog bij... Laten we elkaar met respect en liefde behandelen, uiterlijk is wat mij betreft maar 1% van iemands totale wezen, mensen zijn gewoon mooi zoals ze zijn en zijn op hun aantrekkelijkst als ze simpelweg stralen en van zichzelf kunnen houden. Laat niemand je ooit vertellen dat je minder bent of wat dan ook, dat kan en mag alleen jijzelf! Woorden doen meer dan we denken, ga er heel voorzichtig mee om! Bedankt voor het plaatsen van dit inspirerende filmpje
Niet flauw bedoeld of zo hoor, maar het is echt overdreven om zelfmoord te plegen omdat een of andere jongen zegt dat je lelijk bent. Wat kan jou het schelen wat iemand van je vindt...!
Ik snap wel dat het heel erg is en ik begrijp dat boodschap ook wel maar ja...
Shanna Boeke wtf kut wat is dit voor een reactie
Iedereen zij dat ik lelijk ben ben maar ik leef nog
je je hebt echt gelijk
@@shannonnexx9559 idd
dit was het eerste filmpje van al die verhalen, ik ken ze nu bijna allemaal. allemaal door dit ene filmpje!!!
Nou zeg als iemand lelijk is dan hoef je toch geen zelfmoord te plegen ook al is het een grapje alsnog dat hoef je niet te doen wat maak het uit bruin of zwart of wit je hebt een leven dat is belangerijk ...
gelijk
Shakira Alex ja dat vindt ik ook als je maar gelukig ben
Shakira Alex De meeste meisjes Letten heel erg op hun uiterlijk en als iemand zegt dat ze lelijk Is dan komt dat vaak hard aan 😢
DutchCommentary 🤔
ik vind het een prachtig verhaal..
en mensen geloof me zulke dingen gebeuren..
ik heb een vriendin die zich al 4 x heb gesneden omdat iemand haar lelijk en dik vond..
weet je hoe erg het kan kwetsen..
Respect voor het verhaal
Ik wil het ook doen iedereen vint me lelijk omdat ik bruin ben en daarom wilt een jongen mij niet ik hoop dat ik ooit eens echte lievde krijg ):
ik zeg altijd je bent zo als je bent ze vinden mij leelijk omdat ik blank ben
Hahaha die weeten nie wa ze zeggen ik waw dood omdat ik bruin ben
en het is niet waw maar wou misschien ook ff leren typen
Ik ben al ge pes ge weest dus ik lag je nie uit de jonges van mijn school 3jaar ging het door ik lag je nie uit
ik ben namelijk ook gepest 10 jaar lang ik heb geen vrienden bijna niks das kut man maar oke ik dacht dat je haar uitlagde en mij maar als je zegt dat het niet is geloof ik je graag
Het maakt natuurlijk niet uit of dit echt gebeurt is, het gaat om wat dit verhaal als bootschap wilt doorgeven. Zeer mooi gemaakt, het heeft zijn 2 miljoen views verdient.
OMG !!!! ik sta zelf nu in het tranen egt een mooi verhaal. en ik hoop dat andere de boodschap begrijpen want het is heel belangrijk !!! bedankt voor het zetten van deze film op youtube.
Tis een duidelijke boodschap echt zielig voor het betreffende meisje,
Het gaat er natuurlijk ook om tegen WIE je het zegt, als je tegen een verschrikkelijk labiel meisje gaat zeggen dat ze lelijk is en de dag daarvoor knap is, terwijl ze nog eens verliefd op je is, is gewoon hardstikke onverstandig...
Dit meisje zal ook wel in de puberteit hebben gezeten, in die tijd ben je namelijk nog onzekerder over jezelf dan als je 20 ofsow bent.
Niet ieder meisje is zo even labiel als dit meisje!!
Beste persoon,
weet altijd, ook al is het moeilijk en niet te geloven. dat jij beter bent dan die personen.. en dat jij het niet nodig hebt om anderen omlaag te halen om je beter te voelen, jij bent de sterkere helft.
weet dat..
dit beseffen hielp mij..
woooh.
Heftig.
Ik moest bijna huilen.
Heel mooi, prachtig!
Respect man!
Zo zie je dat woorden iemand heel erg pijn kunnen doen.
dit was het eerste mooie verhaal dat ik ooit had gelezen sinds dien voel ik me sterker dan ooit en is mijn smaak in verhalen flink veranderd
Ik vind dit echt een zielig verhaal, elke keer als ik het lees moet ik weer huilen, het is niet nep, sommige mensen kunnen er slecht tegen, ik zelf ook.
Ik vind de opmerkingen hieronder zwaar zwaar sneu. Ik snap niet dat jullie inzien hoe je iemand zo zwaar kan kwetsen, het licht natuurlijk ook aan de persoon en een hoe sterke geest dit meisje had, maar zowiezo zijn jullie zwaar respectloos. wat een verschrikkelijk soort mensen zijn jullie.
ik vind het een mooi verhaal enzooow maar om nu al zelfmoord te plegen... dat is ook respectloos voor degene die wel zelfmoord hebben gepleegd en het heel moeilijk van. te voren gehad hebben en hoe moeilijk ze het vonden dat ze familie daardoor niet meer zien...
Heel mooi verhaal. Ik snap niet waarom mensen heel negatief doen over dit filmpje want ik snap die boodschap wel!
wat heel erg, ik heb dit gekeken met biggelende tranen die over mijn wangen liepen,laat dit een wijze les zijn voor alle jongens!
heel mooi geschreven en gecondoleerd aan de familie van dit meisje, ik zal altijd aan je denken..
..
sterkte
..
Het is echt een heel moooooii verhaal ik moet er bijna van huilen. Bedankt voor deze mooie mededeling.😘
Mensen! jullie hebben gelijk: Als je een keer lelijk word genoemd pleeg je geen zeldmoord. Maar als je dat je hele leven aan moet horen, word je er uiteindelijk toch erg moe van! Dit verhaal wil iedereen alleen laten weten, Dat je mensen nooit voor de grap moet beledigen!
Jullie vinden het wel kinderachtig en zielig dat iemand om zoiets zelfmoord pleegt, maar niet iedereen denkt hetzelfde en kan hetzelfde verdragen..
Dat is iets dat in je hoofd zit, daar kan je ook niets aan doen.
En ja, misschien is het wel egoistisch tegenover je familie enz, maar op zo'n moment besef je dat niet.
Dus toon een beetje begrip ervoor en ga het niet lopen afzeiken.
x
wat mij het meest opvalt is dat in alle zielige verhaaltjes waarin zelfmoord voorkomt, dat wanneer ze net dood zijn, ze een smsje krijgen van een jongen of meisje die ze leuk vinden!
Ik vind dit echt een heel erg zielig verhaal en ook best mooi,
Maar ik zou niet zo snel gaan geloven dat als iemand zichzelf lelijk vindt doordat iemand haar afwijst dat hij haar niet leuk vindt zichzelf gaat vermoorden.
ik heb dit ook meegemaakt! dit kan egt gebeuren nooit mee spotten en godverdomme de waarheid vertellen
Waarom gaat iedereen die meteen lelijk genoemd wordt zelfmoord plegen dit is wel erg maar ik vindt het best dom dat mensen dan zelf moord gaan plegen maar dit filmpje verdind een like
, het is heel erg als zoiets gebeurd, en ik snap dat er hier mensen zijn die dat aan de lijve ondervonden hebben of zelf doormaken. En daarom ook diep respect voor die mensen omdat ik me kan inbeelden, hoop ik, wat zoiets met je doet.
Maar alsnog is dit hele verhaal gebaseerd op de gedachte gang van dat meisje en daarmee is het dus een verhaal waar nog de moeder of de jongen wat aan kan doen in dit verhaal.
Zij zat met zichzelf inde knoop. en dat is niemand te verwijten
leuk verhaal hoor maar,
2 vraagjes:
1. Welke telefoon is dat ik wil hem ook :$
2. hoe heeft ze zelfmoord gepleegd?
dat is natuurlijk leuk voor de kijkers om dat te weten
Ik vond het zo emotioneel ik moest huilen!!!
Ik vind het echt zielig
Ik moet er gewoon om janken.
Ik heb heel veel medelijden met je en de moeder.
somigge mensen raakt het idd heel erg
ik vind het er voor het meisje
respect
Serieus sommige mensen snappen er niks van he. ;-) maar gelukkig zyn er wel veel die het wel snappen en mag ik misschien dat achtergrond nummer? het is een erg mooi melodietje.
het is gewoon echt er en onderklaarbaar waarom gaan mensen hier rare berichtjes achterlaten houd het dan gewoon voor jezelf en als je het allemaal ze erg vind had je het filmpje ook gwn weg kunne klikken stelletje hopelozen mensen
(als je dit kan lezen)>>>.
moge ALLAH swt al je zondes vergeven ook de grootste zonde dat je zelfmoord hebt gepleegd om de reden dat je lelijk was rust in vrede lieve meid (R)
wat heb jij met deze zin. ik zie je meerdele malen deze zieke taal ebruiken. kijk er dan niet naar als je het zo erg vind. je verspilt jou en mijn tijd er mee.
HAHA dankjewel man dit maakt mijn dag weer goed! Egt een fantastisch verhaal whaaahaahaha, k lig egt in een deuk hier!
Dan kun je nooit meer wat tegen iemand zeggen, als iedereen altijd maar zelfmoord pleegt om een tegenslag in het leven. Als je om zoiets kleins al zelfmoord pleegt kun je beter aan jezelf werken dan anderen de schuld te geven.
Ik denk ook soms aan zelfmoord maar ik kan men moeder en vader dat niet aan doen ❤️😭 ik blijf sterk❤️🔥
Hahaha :P Dit filmpje is echt grappig XD. Echt een goede reden om zelfmoord te plegen, één blauwtje lopen XD. Ik denk dat heel Nederland snel uitgestorven zou zijn als iedereen dat deed :P.
Eigenlijk noemde hij haar niet eens lelijk, en omschreef hij het niet zo egoistisch.
De schrijver had wat dit wel toe moeten voegen in het verhaal, en dan omschrijven dat die jongen er spontaan spijt van krijgt.
ik weet niet hoor,
maar het gebeurt oook in het echt,
heel veel meisjes zijn hartstikke onzeker.
en het is sws zielig ..
ik vind het onzin maar toch wel leuk om te lezen, heb je zelf verzonnen?
sjesus.. is het zo moeilijk om een filmpje zonder spelfouten te maken?
Wauw mooi verhaal moest huilen
Overdreven is dit hoor vanwege 1 reactie van die jongen dat hij haar niet leuk vond moet gelijk betekenen dat niemand haar mooi vind en dat ze dan maar zelfmoord moet plegen ? Onzin echt waar , er zijn genoeg andere vissen in de zee!
Zielig verhaal, beetje overdreven.. Maar wel zielig!
Ik zou graag willen weten van wie deze muziek is! DUs Titel + artiest. Ik wil het nummer namelijk graag gebruiken voor mijn ProfielWerkstuk!
Liefs Mineke
1. Hoe kan je dit verhaal kennen, als het meisje zelf dood is?! stel je vraagt het de jongen hoe het werkelijk ging, dan zou hij echt niet zo'n verhaal vertellen waarin hij zo gemakkelijk overal op antwoord.
ikheb egt medelijden, dit is egt zielig, meisjes moetje altijd met respect behandelen ook alzijn ze superlelijk
HEFTIG HOOR!
IS DIT ECHT GEBEURD??!
man, heb hier respect voor gevoelloze hond.
een vriendin van me heeft dit ook gedaan, dus kan je een beetje respect tonen voor mensen die het hebben meegemaakt?
ik had nooit van der verwacht dat ze het zou doen, maar toch deed ze het.
ik wou dat ik der nog 1x kon zien
Het is zo'n zielig maar mooi verhaal. Ik ben een meisje dat dik is, maar dat zou nooit met mij gebeuren ik trek me nix aan van wat andere zeggen. Ik weet dat ik er nix aan kan doen en daarom maakt het me veder nie uit.
Pesters weten zeker niet hoe het is om echt gepest te worden en (idd) wat de gevolgen er van zijn...
En trouwens, even iets heel anders, hoe heet dit mooie nummer?
Ik heb serieus gewoon zitten huilenn. Hoe zielug kan dit zijn? Vreselijk.
x
Ik kreeg ook tranen, egt mooi!
respect voor dit verhaal!
xxKus.
Het is echt heel erg mooi.
mooie film maar was niet zo als ik gehoopt had, ik g=zag elke keer de kleur van de achtergrong veranderen, misschien is dat ook bij mij maar ja...Wat is de titel van het nummer dat je hebt gebruikt?
@ Kietje,
Je hebt wel gelijk, maar een verhaal blijft een verhaal. En deze vind ik wel het zieligste op UA-cam, kreeg echt tranen in mijn ogen.
waarom wilde je dat dan doen, omdat je werd afgewezen door iemand?
Ik ben 17 en heb nog nooit een vriendin gehad en ben ook afgewezen door iemand waarop ik vreselijk verliefd was, ga ik toch geen zelfmoord plegen :s
It makes me cry because The same happend whit a friend of mine.
ik moet eerlijk sijn als dit egt is is dat meisje hartstikke zielig.
alleen maar omdat een jongen haar niet leuk vindt...
@mistershakeable hoe kan je zelfmoord gepleegd hebben en als nog dat berigt stuuren? dat vint ik knap waant dat zou dat beteekene dat je in de hemel een pc met internet hebt
Wow... ik vind t m echt mooi.. ben er stil van...
Dat's godverdomme een mooie mobiel jonge.
mooi verhaal leefde ze nog lang en gelukkig??
Ik denk dat mensen dit verkeerd begrijpen ofzo.
Het gaat er hier niet om het feit dat ze afgewezen is. Het gaat er gewoon om dat het enorm pijn kan doen als je lelijk genoemd word.
Stel je voor als jij telkens opnieuw en opnieuw lelijk genoemd word, dat gaat het merendeel dan op een gegeven moment geloven. Net zoiets als wanneer je ouder je waardeloos vinden. Dat is het punt hier.
Best grappig verhaaltje eigenlijk.
maar wel een beetje zonde van die 5 minuten van me leven.
Een verhaal heeft ook personen nodig. Dus geen Hij of zei.. En waarom worden bijna alle jongens slecht afgebeeld in alle stomme verhalen over EEN MEISJE?? Alsof alle meisjes zo lief en braaf zijn!
Waarom staat dit bij spook verhalen
hoe heet dit muziekje ? (nummer .. ?)
hoe doe je dat zo een verhaal schrijven een dan op youtube plaatsen
Name of song? :D Naam van het liedje? :D
dit is niet de hele versie. de jongen heeft zichzelf opgehangen met de woorden: sorry voor wat ik gedaan heb . ik hoop dat ik je in de hemel zie en dat ik kan vertellen hoe mooi je bent.
LOOOOL zielig verhaal hoor lol maar gwn kei hard gejat :P ik stuur later wle een link met die vid
is dit waargebeurd????
Het is wel erg en de boodschap is wel goed, volgens mij is dit een waargebeurd verhaal
Helemaal mee eens :) en je ziet er mooi uit xx
weer 5 minuten van m'n leven verspild
alleen 1 ding snap ik niet. Hoe komt die plas bloed daar? want k lees niet dat ze zich had opengehaalt ofzo
je hebt mensen die kunnen goed tege dingen
en je hebt mensen die slecht tege dingen kunnen
dus sij kon er niet tegen
dan hoeft het niet persee nep te zijn:S
Hoe heet 't lied?
wat is de muziek onder het verhaal? weet iemand dat?
Het kan wel waar zijn, je weet nooit wat dat meisje nog meer heeft mee gemaakt..
Of wat er met der is..
Dit verhaal verteld alleen dat een grap of een leugen genoeg kan zijn voor iemand om zijn of haar leven te beeïndigen, dus vraagt om na te denken voordat je iets zegt of doet..
Elk probleem heeft een weg en niet direkt zelfmoord plegen want dan ben je te gek voor
ik heb het zelfde meegemaakt met mijn beste vriendin, alleen het verhaal, dat hij het moest doen voor zijn vriende. het zelfmoordgedeelte niet gelukkig;)
Triest hoe mense het KUNNE doen. want als wij het zoude doen tegenover hun...
Niemand is lelijk. en het verhaal klinkt alleen maar dramatisch met dat muziekjes erbij.
mooi verhaal das diep
ik realiseer me dat je gelijk hebt respect man
mijn ding is gwn:
de appel kan van buiten zo mooi glanzen maar van binnen verrot zijn
het kan ook andersom
denk er over na
en het zal jou leven beteren en die van een ander ;) Liefs een appeltje X,
Als dit soort dingen gebeuren, zit er meestal meer achter.. het meisje had waarschijnlijk al een laag zelfbeeld van zichzelf, anders had ze wel gezegd, ach die jongen weet niet waar hij het over heeft, ik weet dat ik een mooi meisje ben.
Meestal is het in dit soort gevallen zo dat de ouders het meisje heel negatief hebben opgevoed en te weinig waardering tonen. Elke dag wordt er wel iemand afgewezen, maar het is aan jezelf hoe je ermee omgaat.
Wees sterk en kies voor jezelf!
Hoe heet dit liedje?
3maanden geleden en had ik dit filmpje gezien en vond ik het niet zielig maar nu wel omdat ik het nu erg hart besef omdt ik zelf verliefd ben
always look on the bright side of life..
Mooi verhaal!,
Maar heet iemand de noten van het achtergrond lied? of weet iemand hoe dat liedje heet? :$
aLvast heel erg bedankt;)
dan moet het ook niet geprobeerd worden ;)
en dan moet dus ook niet worden gesuggereerd dat de enige oorzaak de afwijzing door de jongen is..
als je het mij vraagt
Ja dat kan, die verhalen gaan met miljoenen filmpjes rond hier op youtube
Wat moet je nou met een meisje dat om het kleinste haar polsen open snijdt?