• Опубліковано 5 вер 2024

КОМЕНТАРІ • 6

• @alifati675
    @alifati675 9 років тому +9

Vždy jsem jezdíval do Vsetína jako fanoušek Vítkovic ale nikde jinde jsem nepotkal tak srdečné a pohostinné fanoušky jako ve Vsetíně. Škoda že Vsetín není v lize rád bych zažil tu atmosféru zase. Mimochodem pokud prosím máte někdo na kazetě zápas číslo 2 Vsetín - Vítkovice dejte mi prosím vědět.

• @dominiksapara8985
      @dominiksapara8985 8 років тому +1

+Ali Fati Dobrý den, já jsem byl také velký fanoušek vítkovic jsem i dodnes ale není to ono jak to bylo kdysi. Dokonce jsem měl možnost shlednout výborný zápas Vítkovice-Sparta v sezonně 1999/2000 kdy doma prohrávaly se spartou během třetí třetiny 0:3 a téměř ještě vyrovnaly v poslední minutě na 3:3.
      Chtěl jsem se Vás zeptat nemáte prosím nějaké záznamy té doby nebo dokonce ze zoh 1998.