Благодарю за видео! Очень понятно и наглядно. Жаль, что не показали на рисунке петлю фаза-ноль, ка это сделал на своём канале "Добрый электрик", но зато хорошо объяснили ВТХ. Спасибо!
Вітаю, дякую за контент. Не розкрили тему про те коли показники опору завеликі, і що може трапитись в такому випадку. І не розкрита тема того, що впливає на показники опору.
Доброго вечора, підскажіть будь ласка! В під'їзді є вимикач перед лічильником. Лічильник знаходиться у квартирі, після нього є вимикачі які захищають квартиру. Як правильно вибрати вимикачі, щоб захист був силективний?
Як розрахувати тепловий тип розчіплювача? Хіба на категорію C, струм спрацювання не 176? Якщо брати по формулі виходить 16х1.1х100= 176А. А допустимий опір 1.3 Ом.
@@ENERGOMAG значення 1,1*Iном*N для автоматичних вимикачів з миттєвим розчіплювачем, N=5, 10, 20 при характеристиках розчеплення відповідно "B", "C" та "D" ПТЕЕП, дод. 3, табл. 28, п. 4
Який опір лічильника між фазами, та між фазою та нулем? Відбулось коротке, вибив автомат, відкрутив усі фази в домі щоб через лампи не йшло. Опір між фазою та нулем 170-150 кОм. Вимірював мультиметром. Надворі дощ, і вибиває коли дощ.
@@ENERGOMAG SONEL колись теж такий вигляд мали, прямокутної пластмасової коробочки, але синього кольору... а потім переробилися на більш габаритніші (з кращим ступенем захисту в експлуатації) з жовтим прогумованим корпусом
Добрий день! Хочу встановити ліхтарі на воротах, стовпи металеві, трохи переживаю що при дощовій погоді, або коли лежатиме сніг буде пробивати на каркас воріт, підкажіть будь ласка як це правильно зробити
@@ENERGOMAG ну це зрозуміло, до воріт йтиме ПНД труба, я мав на увазі місце в котрому кріпиться сам світильник, справа в тому що в металевих стовпчиках появляється конденсат, швидше за все він буде і в самих світильниках, ну а там вже патрон, контакти, коротше кажучи і контакти і сам стовпчик буде в одному вологому середовищі і це мене трохи непокоїть, можливо я себе просто накрутив
Прибор замеряет согласно "закону ома для полной цепи" сопротиаление проводки, контактного сопротивления защитных автоматов, и внутреннего соаротивлениямвторичной обмотки трансформатора подстанции?
Доброго дня бажаю! Тільки сьогодні натрапив на цей канал, і одразу хочеться дізнатися про момент. При вимірюванні найдальньої приладної структури (розетки) виникла помилка у самому визначенні найдальньої приладної структури, і по факту у найдальній структурі ще є підключення через подовжувач на підприємницькі прилади. Звісно про цей форс-мажор на підприємстві не знали, окрім умовного дядька Івана, котрий самовільно щось там підключив тим самим слабше систему створив. Чи буде таке вимірювання доцільним при навантаженні всієї проводки? Чи шукати де саме дядько Іван підключився та які прилади додаткові та ще безшумні споживають струм? Логічна моя відповідь так, шукати діверсанта, може у когось є доповненні знання, та я помилився? 😅
Взагалі то петлю фаза - ноль вимірюють на вводі в електроустановку . А от подальшій виміри це перевірка металевого зв'язку між місцем виміру петлі та тією ж розеткою . Нема сенсу вимірювати петлю фазу - нуль в кожній розетці . А от щоб заміряти металевий зв'язок треба чітко знати всі розетки , не пропустивши жодної ..
@@varicod Тобто, вимірявши лише на вводі петлю фази - нуль, по цим даним і можна зробити висновок по конкретним установкам захисних елементів напруги струму? Щодо відстані між першою фазою в електрощиті та умовно других та подальших розеток можна забути? Добре, дізналися виміри металевого зв'язку на усіх відстанях, і яким чином дізнатися про усю картину, які деталі електрощита потрібні, якщо без тями, яка стара проводка була проведена, а міняти все на нове замовник фізично не має коштів на це, а максимально захистити від перенапруги та інших форс-мажорних обставинах треба. Ну допустимо, що проводка була проведена не з одного кабелю, а з мінімум трьох, і один з них по діаметру менший, бо на той час закортіло завести ще у прибудову глинобитну, де потрібно максимум 6А для зарядки акумуляторів та електролампи, щоб сторож не спав. А деталі усього минулого про кабеля знає лише Мар'яна Іванівна, котра чомусь захотіла полежати у криївці земляної, бо набридло серед люду. Невже визначається все лише на вскидку по перевірці металевого зв'язку між місцем виміру петлі та тією ж розеткою? Я перепрошую за уточненні питання, бо я лише вчуся, але мені якийсь препод попався, що я не можу саму суть зловити, а перший мій об'єкт стажування, це багатоквартирний новий будинок у п'ять поверхів. Тому я щось вчу по книгах, щось по ін-т, щось по ютуб-каналах. І хочу об'єднати знання в правильний і доречний план дій при першій проводці електроенергетичних мереж, так і в правильний план дій при ремонтах чи часткових замінах електроенергетичних мереж.
@@tzorphantom4073 Взагалі перевірка петлі фаза - нуль та металевого за"язку це частина усього комплекса пуско - налагоджуаальних робіт . Ці роботи включають в себе і вимір спротиву ізоляції і тестування електричних апаратів в щиті . Конкретно робиться так , що перевіряється петля фаза - нуль , потім металевий зв'язок між РЕ дротом та щитом .
Доброго дня. У вас було відео "Чому не треба ставити УЗО в квартирах СССР". У нас квартира СРСР. Підскажіть будь ласка: як мені захистити себе і батьків. Заземлення немає, занулення (єлектрик не хотів робити). Як оберегти стареньку маму від ураження током від стіралки. Дякую.
Купуєте УЗО розетку на номінальний струм 16 ампер , тип А , на 10 міліампер . Ставите його а розетку для пральної машини , а в нього підключайте мережевий дріт пральної машини . От і все . Але додатково треба зняти в середині пральної машини дріт , який підключений до металевого корпусу пральної машини і який іде з вхідного фільтра пральної машини , а то на її металевому корпусі буде завжди 115 вольт мережевої напруги , бо нема заземлення . Крім того треба виміряти спротив для струму замикання по воді , який не може бути більше 4000 Ом . Та коли машиною не користуються , то треба відмивати її від електромережі . В мене така схема прекрасно працює .
Шановний пане Олександр, нагадую Вам що за Вами борг, Ви не надали відеозвіт про усунення критичних помилок електромонтажних робіт попереднього відео! Це перше. Друге. Вказую на помилки відео: 1. Вимірювання проводиться не петлі Фаза-Нуль, а опору петлі Фаза-Нуль. 2. Ваш колега винайшов нові терміни, це: "опір короткого замикання" та "коротке замикання через резистор". Будьте уважні! 3. Основне, оцінка результатів вимірів. ПУЄ регламентує час спрацювання автоматичного вимикача, як Ви це відображаєте в протоколах і ким затверженя ця форма цих протоколів????
@@ENERGOMAG я задав питання про аналіз вимірювань (по заповненню протоколів), це результат Вашої роботи по вимірюванню петлі фаза-нуль, невже Ви не в змозі відповісти? це говорить про ваш професіоналізм!
На жаль автори відео як і більшість електриків розуміють проблему частково, бо розглядають тільки частину електроустановки, наприклад мережі будинку, квартири, підприємства... не розуміючи що опір педлі Фаза-Нуль це опір всього кола що включає в себе опір фазного провідника від силового трансформатора до споживача (найвідаленіша точка), опір нейтрального провідника від силового трансформатора до споживача, та опір самого силового трансформатора. Тому наприклад якщо опір петлі Фаза-Нуль не забезпечує спрацювання автоматичного вимикача в будинку, хоча номанал автоматичного вимикача вибраний відповідно перерізу захищаємих ним мереж , (чи дозволеній потужності) то це вже проблема яка залежить від стану (опору) мереж електропостачальної організації, субспоживачів.... і треба не занижати номінал вимикача а спонукати "постачальників" зменшити опір своїх мереж! А це можна зробити тільки збільшивши переріз провідників і потужність силового трансформатора.
Якщо петля фаза - нуль не забезпечує захист від паралельного пробою фаза - нуль чи фаза - захисний дріт , або фаза - земля ( замкнення безпосередньо на заземлені металеві конструкції ) то , згідно з СП 256.1325800 - 2020 , змінена редакція , зміна N 4 , пункт 10.13 на вводі до такої електроустановки встановлюється УЗДП і проблему вирішено. .
@@ENERGOMAG це " Электроустановки жилых и общественных зданий " - правила , як потрібно проектувати , монтувати , та експлуатувати . Згоден , що це лише для країн СНГ , але закони електрики єдині для всіх країн тому деякі положення можно застосовувати ,, наприклад ті , що стосуються УЗДП .
@@varicod в Україні нині діють тільки Правила улаштування електроустановок 2017 року, а не "для країн СНГ". ПУЕ Рф дуже відрізняються у питаннях заземлення.
Молодой Александр не правильно понимает для чего проводится данное измерение. Элемент защиты цепей уже установлен, а не подбирается для установки. Проверяется возможность и способность данного элемента защиты сети отключить возможный аварийный режим в установленное время.
@@ENERGOMAG Александром было сказано, что таким образом ВЫБИРАЕТСЯ номинал элемента защиты. Элемент защиты и его характеристики выбираются на основании расчётов при выпуске проектной документации и устанавливается автомат (или ПР) при монтаже, а при наладке или периодических проверках цепей "фаза-ноль" ПОДТВЕРЖДАЕТСЯ возможность уже установленных средств защиты (АВ, ПР) отключить проверяемую линию при возникновении в ней замыкания. Поэтому второй Александр и поправил первого, что задача испытаний не в выборе автоматического выключателя (или ПР), а возможности установленного выполнить задачу по защите линии или цепи. С последующим анализов результатов замеров и дальнейшим принятием решения о соответствии или необходимости его замены на элемент с другими характеристиками.
Наша сторінка у фейсбуці facebook.com/Energomag 🖐
@@ENERGOMAG шановні пани ! Як би я так розповідав на екзамені на 3й розряд мене б вигнали з роботи!?
@@StanislavKozii Шановний пан де ви працюєте і ким? 🤔
@@ENERGOMAG Єлектриком суднобудівельна верфь Абакен Расмксен
@@StanislavKozii де це? І що петля-фаза-нуль іспит складаєте?
@@ENERGOMAG у вас якісь питання ну зовсім як у неєлектрика !
Ваша різна інформація корисна для початківців і напоминання професіоналам ,,,, дякуємо за працю 👍👍👍🇺🇦🇺🇦🇺🇦
Дякуємо за оцінку!👍
Дуже доступно пояснили. Дякую за вашу роботу
Дякуємо за оцінку! Запрошуємо на стріми ua-cam.com/users/livevWM2PuAuXBA?si=8aBbkfg8R013GtHA
Дякую за дуже корисну інформацію! ❤
Дякуємо за оцінку!👋
Як завжди якісно і інформативно. Рискаль -штик лопата (Тернопіль)
Дякуємо за оцінку! 👍
Дякую!!! Знімайте побільше!!!
Дякуємо за оцінку!👋
Благодарю за видео! Очень понятно и наглядно. Жаль, что не показали на рисунке петлю фаза-ноль, ка это сделал на своём канале
"Добрый электрик", но зато хорошо объяснили ВТХ. Спасибо!
Дякуємо за оцінку!👍
Дякую за працю!👍✌️
Дякуємо за оцінку!!!👋
Доброго здоров'я! Таки цікавлять ваші напрацювання про прилади для вимірювань. Оскільки ринок багатий а от що варте уваги....?
Доброго дня,для оцінки приладів потрібно їх всі мати.Ми можемо оцінити тільки те що у нас є.
Дякую! Багато нового дізнався.
Дякуємо за оцінку!👋
Розкажіть, які існують типи приладів для вимірювання петлі фаза-нуль, та наскільки виміряні ними значення можуть відрізнятися від реальних.
Спробуємо у наступних відео👋
Вітаю. 👍 Цікава інформація. ⚡🔌💡
Дякуємо 👍
Доброго дня! Цікаві теми про всі вимірювання в електроустановках!
Доброго дня!Будемо готувати!Слідкуйте за каналом Енергомаг ✌
Вітаю, дякую за контент.
Не розкрили тему про те коли показники опору завеликі, і що може трапитись в такому випадку. І не розкрита тема того, що впливає на показники опору.
Вітаю,мабуть ви щось пропустили або не до кінця дивилися відео 🤔
Доброго вечора, підскажіть будь ласка! В під'їзді є вимикач перед лічильником. Лічильник знаходиться у квартирі, після нього є вимикачі які захищають квартиру. Як правильно вибрати вимикачі, щоб захист був силективний?
Розрахувати в залежності від потужності та перерізу кабелю
Доброго дня шановний!!!
Доброго!👋
Як розрахувати тепловий тип розчіплювача?
Хіба на категорію C, струм спрацювання не 176?
Якщо брати по формулі виходить 16х1.1х100= 176А.
А допустимий опір 1.3 Ом.
16х1.1х100= 176А що це означає? Яка формула?
@@ENERGOMAG значення 1,1*Iном*N для автоматичних вимикачів з миттєвим розчіплювачем, N=5, 10, 20 при характеристиках розчеплення відповідно "B", "C" та "D"
ПТЕЕП, дод. 3, табл. 28, п. 4
@@tarastusher7460 ПТЕЕП? Що це за Правила?
Вітаю! Який прилад ви рекомендували б для таких вимірів?
Доброго дня!Ми використовуємо ЕР-180М
як ви визначаєте по таблиці
Ось окрема трансляція по темі петля фаза-нуль ua-cam.com/video/x3A8j7gO2oM/v-deo.html
ось окрема трансляція по темі петля фаза-нуль ua-cam.com/video/x3A8j7gO2oM/v-deo.html
@@ENERGOMAG дякую!теж займаємся вимірами.просто тільки почав цим займатись,до цього займався займаюсь електромонтажом.
@@ОлександрГавриленко-г1ф ✌✌
Який опір лічильника між фазами, та між фазою та нулем? Відбулось коротке, вибив автомат, відкрутив усі фази в домі щоб через лампи не йшло. Опір між фазою та нулем 170-150 кОм. Вимірював мультиметром. Надворі дощ, і вибиває коли дощ.
Між фазами наче 100 кОм, не знаю будову лічильника можливо це опір його пристроїв. Адже лічильник стоїть після автомату.
чи є українські виробники вимірювальних приладів? бо на відео показаний польський SONEL...
Так, звичайно, наприклад такий ua-cam.com/video/93_g-0nqFFY/v-deo.html
@@ENERGOMAG SONEL колись теж такий вигляд мали, прямокутної пластмасової коробочки, але синього кольору... а потім переробилися на більш габаритніші (з кращим ступенем захисту в експлуатації) з жовтим прогумованим корпусом
@@c-3po40 можливо
Доброго дня!!!
Доброго!У вас є комментар?
А де є форма та зразок заповнення протоколу петля -фаза-нуль? Форма та зразок заповнення протоколу потрібна для однофазного споживача 220В.
Де знайти?
Добрий день! Хочу встановити ліхтарі на воротах, стовпи металеві, трохи переживаю що при дощовій погоді, або коли лежатиме сніг буде пробивати на каркас воріт, підкажіть будь ласка як це правильно зробити
Доброго дня!В пластиковій трубі
@@ENERGOMAG ну це зрозуміло, до воріт йтиме ПНД труба, я мав на увазі місце в котрому кріпиться сам світильник, справа в тому що в металевих стовпчиках появляється конденсат, швидше за все він буде і в самих світильниках, ну а там вже патрон, контакти, коротше кажучи і контакти і сам стовпчик буде в одному вологому середовищі і це мене трохи непокоїть, можливо я себе просто накрутив
Я правильно понял, пуэ требует каждый автомат проверять?
Так,тільки не ПУЕ а ПТЕЕС 👍
Чому струм короткого замикання АВ С16А - 160А?
Тому що АВ класу С гарантовано миттєво (0.01-0.02 с) розімкнуться при струмі в 10 своїх номіналів, для С16 це 16*10 = 160 А. Ось тут детальніше:
ENRGOMAG😂💖💖💖да будет свет))))
У вас є комментар?
Прибор замеряет согласно "закону ома для полной цепи" сопротиаление проводки, контактного сопротивления защитных автоматов, и внутреннего соаротивлениямвторичной обмотки трансформатора подстанции?
Прибор проводит измерение удельного сопротивления кабеля и возможного тока короткого замыкания 😎
Доброго дня бажаю! Тільки сьогодні натрапив на цей канал, і одразу хочеться дізнатися про момент. При вимірюванні найдальньої приладної структури (розетки) виникла помилка у самому визначенні найдальньої приладної структури, і по факту у найдальній структурі ще є підключення через подовжувач на підприємницькі прилади. Звісно про цей форс-мажор на підприємстві не знали, окрім умовного дядька Івана, котрий самовільно щось там підключив тим самим слабше систему створив. Чи буде таке вимірювання доцільним при навантаженні всієї проводки? Чи шукати де саме дядько Іван підключився та які прилади додаткові та ще безшумні споживають струм? Логічна моя відповідь так, шукати діверсанта, може у когось є доповненні знання, та я помилився? 😅
Взагалі то петлю фаза - ноль вимірюють на вводі в електроустановку . А от подальшій виміри це перевірка металевого зв'язку між місцем виміру петлі та тією ж розеткою . Нема сенсу вимірювати петлю фазу - нуль в кожній розетці . А от щоб заміряти металевий зв'язок треба чітко знати всі розетки , не пропустивши жодної ..
@@varicod Тобто, вимірявши лише на вводі петлю фази - нуль, по цим даним і можна зробити висновок по конкретним установкам захисних елементів напруги струму? Щодо відстані між першою фазою в електрощиті та умовно других та подальших розеток можна забути? Добре, дізналися виміри металевого зв'язку на усіх відстанях, і яким чином дізнатися про усю картину, які деталі електрощита потрібні, якщо без тями, яка стара проводка була проведена, а міняти все на нове замовник фізично не має коштів на це, а максимально захистити від перенапруги та інших форс-мажорних обставинах треба. Ну допустимо, що проводка була проведена не з одного кабелю, а з мінімум трьох, і один з них по діаметру менший, бо на той час закортіло завести ще у прибудову глинобитну, де потрібно максимум 6А для зарядки акумуляторів та електролампи, щоб сторож не спав. А деталі усього минулого про кабеля знає лише Мар'яна Іванівна, котра чомусь захотіла полежати у криївці земляної, бо набридло серед люду. Невже визначається все лише на вскидку по перевірці металевого зв'язку між місцем виміру петлі та тією ж розеткою?
Я перепрошую за уточненні питання, бо я лише вчуся, але мені якийсь препод попався, що я не можу саму суть зловити, а перший мій об'єкт стажування, це багатоквартирний новий будинок у п'ять поверхів. Тому я щось вчу по книгах, щось по ін-т, щось по ютуб-каналах. І хочу об'єднати знання в правильний і доречний план дій при першій проводці електроенергетичних мереж, так і в правильний план дій при ремонтах чи часткових замінах електроенергетичних мереж.
@@tzorphantom4073 Взагалі перевірка петлі фаза - нуль та металевого за"язку це частина усього комплекса пуско - налагоджуаальних робіт . Ці роботи включають в себе і вимір спротиву ізоляції і тестування електричних апаратів в щиті . Конкретно робиться так , що перевіряється петля фаза - нуль , потім металевий зв'язок між РЕ дротом та щитом .
@@varicod ви дуже помиляєтеся.
На підприємстві таке можливо?🤔
Доброго дня. У вас було відео "Чому не треба ставити УЗО в квартирах СССР". У нас квартира СРСР.
Підскажіть будь ласка: як мені захистити себе і батьків. Заземлення немає, занулення (єлектрик не хотів робити). Як оберегти стареньку маму від ураження током від стіралки. Дякую.
Доброго дня! Нажаль без модернізації системи заземлення під'їзду ніяк.Для правильної роботи ПЗВ потрібно мати заземлення у поверховому електрощиті. 🤔
Дякую за консультацію. А то нікто не міг нічого пояснити. Гарного дня Вам. @@ENERGOMAG
@@kapitskiy_dmitriy Дякую!Навзаєм!
Купуєте УЗО розетку на номінальний струм 16 ампер , тип А , на 10 міліампер . Ставите його а розетку для пральної машини , а в нього підключайте мережевий дріт пральної машини . От і все . Але додатково треба зняти в середині пральної машини дріт , який підключений до металевого корпусу пральної машини і який іде з вхідного фільтра пральної машини , а то на її металевому корпусі буде завжди 115 вольт мережевої напруги , бо нема заземлення . Крім того треба виміряти спротив для струму замикання по воді , який не може бути більше 4000 Ом . Та коли машиною не користуються , то треба відмивати її від електромережі . В мене така схема прекрасно працює .
@@varicod що за схема така?
Шановний пане Олександр, нагадую Вам що за Вами борг, Ви не надали відеозвіт про усунення критичних помилок електромонтажних робіт попереднього відео! Це перше.
Друге. Вказую на помилки відео:
1. Вимірювання проводиться не петлі Фаза-Нуль, а опору петлі Фаза-Нуль.
2. Ваш колега винайшов нові терміни, це: "опір короткого замикання" та "коротке замикання через резистор". Будьте уважні!
3. Основне, оцінка результатів вимірів. ПУЄ регламентує час спрацювання автоматичного вимикача, як Ви це відображаєте в протоколах і ким затверженя ця форма цих протоколів????
Запропонуйте свое відео з розбором наших помилок,а ми подивимося
@@ENERGOMAG я задав питання про аналіз вимірювань (по заповненню протоколів), це результат Вашої роботи по вимірюванню петлі фаза-нуль, невже Ви не в змозі відповісти? це говорить про ваш професіоналізм!
@@РусланРуслан-ж8ю так,до вашого рівня поки що не доросли 😵
))) ох уж эти изменения за последние годы😂
Какие изменения?
испортился канал
Почему?
@@ENERGOMAG стало не понятно)
@@rakecrab6321 ну тоді вчи українську або йди вслід за рускім ваєним карабльом
@@rakecrab6321 Вышиванки и лозунги слава при электромонтаже это важнее всего 😁😁😁
Ціль цього кіно зовсім не про петлю LN,тому й мова так путаеться
А яка ?
@@ENERGOMAG 🤑
Проте ви маєте право
@@ivanvakulich це до чого?
Измеряем петлю фаза - ноль, сидя в машине!
розповідаємо для чого це потрібно і що це таке
@ENERGOMAG ребятки, без обид, но, сидя в машине рассказывать о петле - то просто неуважение к зрителям.
@@Afganec35 а як теорію електротехніки пояснюють в аудиторії? Неповага до студентів? Потрібно у машзалі електростанції пояснювати? 🤔
@@ENERGOMAG именно.
И все понимают о чем речь.
@@Afganec35 а хіба не електрик повинен розуміти що таке Петля фаза нуль? Чи ви коли відвідуєте стоматолога знаєте як лікувати зуби? 😁😁
На жаль автори відео як і більшість електриків розуміють проблему частково, бо розглядають тільки частину електроустановки, наприклад мережі будинку, квартири, підприємства... не розуміючи що опір педлі Фаза-Нуль це опір всього кола що включає в себе опір фазного провідника від силового трансформатора до споживача (найвідаленіша точка), опір нейтрального провідника від силового трансформатора до споживача, та опір самого силового трансформатора. Тому наприклад якщо опір петлі Фаза-Нуль не забезпечує спрацювання автоматичного вимикача в будинку, хоча номанал автоматичного вимикача вибраний відповідно перерізу захищаємих ним мереж , (чи дозволеній потужності) то це вже проблема яка залежить від стану (опору) мереж електропостачальної організації, субспоживачів.... і треба не занижати номінал вимикача а спонукати "постачальників" зменшити опір своїх мереж!
А це можна зробити тільки збільшивши переріз провідників і потужність силового трансформатора.
Чекаємо на відео від вас 🤔
Якщо петля фаза - нуль не забезпечує захист від паралельного пробою фаза - нуль чи фаза - захисний дріт , або фаза - земля ( замкнення безпосередньо на заземлені металеві конструкції ) то , згідно з СП 256.1325800 - 2020 , змінена редакція , зміна N 4 , пункт 10.13 на вводі до такої електроустановки встановлюється УЗДП і проблему вирішено. .
@@varicod СП 256.1325800 - 2020-що це таке?
@@ENERGOMAG це " Электроустановки жилых и общественных зданий " - правила , як потрібно проектувати , монтувати , та експлуатувати . Згоден , що це лише для країн СНГ , але закони електрики єдині для всіх країн тому деякі положення можно застосовувати ,, наприклад ті , що стосуються УЗДП .
@@varicod в Україні нині діють тільки Правила улаштування електроустановок 2017 року, а не "для країн СНГ". ПУЕ Рф дуже відрізняються у питаннях заземлення.
Молодой Александр не правильно понимает для чего проводится данное измерение. Элемент защиты цепей уже установлен, а не подбирается для установки. Проверяется возможность и способность данного элемента защиты сети отключить возможный аварийный режим в установленное время.
Именно об этом и было сказано
@@ENERGOMAG Александром было сказано, что таким образом ВЫБИРАЕТСЯ номинал элемента защиты. Элемент защиты и его характеристики выбираются на основании расчётов при выпуске проектной документации и устанавливается автомат (или ПР) при монтаже, а при наладке или периодических проверках цепей "фаза-ноль" ПОДТВЕРЖДАЕТСЯ возможность уже установленных средств защиты (АВ, ПР) отключить проверяемую линию при возникновении в ней замыкания.
Поэтому второй Александр и поправил первого, что задача испытаний не в выборе автоматического выключателя (или ПР), а возможности установленного выполнить задачу по защите линии или цепи. С последующим анализов результатов замеров и дальнейшим принятием решения о соответствии или необходимости его замены на элемент с другими характеристиками.
@@НиколайКолесников-ы3ч так і є
Добрый день! Вы до сих пор вели канал на русском, теперь начали на украинском и не понятно. Если есть возможность делайте на русском
Доброго дня! Да, так было до 22.02.2022. Если вам интересны мои ролики,вы можете включить субтитры с переводом. Какой ваш родной язык?
Доброго дня!!!
Доброго!