Крутезна гра! Дуже чекав на локалізацію гри солов'їною. Вже записали кілька летсплеїв по грі. Враження: точно заслужено ця гра у ТОП 100 bgg. Вже хочу доповнення до Маєтків!
Маєтки Божевілля одна з найулюбленіших кооперативних ігор які в мене є. Дякую Geekach Games за локалізацію цієї чудесної гри. З нетерпінням чекаю доповнень надіюся вони будуть найблищим часом.
Дуже багато награв в цю гру з другом в Tabletop Simulator. Якщо вона вже є фізично на українській, то потрібно буде придбати. Гарного Вам дня Geekach ;)
Привіт, скажи як «багато награвши» Цікавить момент в правилах Є дві дії А чи може дослідник повторювати дію ? Двічі одну й ту саму? Два рази атакувати , чи два рази виконати дію ходьби ? Дякую
Хоча без зауважень не вийшло - помилка/неточність в тексті на карті персонажу 9:43 - фігурки не дуже-то і якісні - підставки під фігурки теж таке собі - вставні тайли деякі норм тримаються, а інші вивалюються за першої змоги - оце "горілиць/долілиць" - трохи карколомне і незвичне (upd: я вже звик, норм) - в самому додатку вааааажко дається розуміння пересування монстрів. От наприклад 17:55. Це монстр має пробігти 3 зони, а потім ви тиснете "тут немає кого атакувати", чи треба було одразу натиснути "тут немає кого атакувати" ? Там же написано "в межах дальності", а наче ці межі обмежені дверима. Бо якщо він двічі ходе, то якось занадто агресивно, ні? - головоломка з вгадуванням символів - не зовсім зрозуміло написані правила. Сам сенс гри я розумію, але рівень складності там буває різний. До прикладу, якщо пароль 11255, а я першою спробою впишу 35555, то що покаже гра? 2 успіхи? Чи 2 успіхи і два докази? Я не перевірив цю механіку гри, але саму загадку нам пощастило розгадати швидко
Треба допомога чудового комюніті *))) Гра цікава, geekach уклін за локалізацію, але не можу зрозуміти один момент по правилам. У правилах використовується значення - у межах своєї дальності. Наскільки зрозумів то межа дальності це до трьох суміжних зон. Але в правилах також зазначено що не відділені дверима, або стінами. З дверима зрозуміло, якшо я в кімнаті яка віділена дверима від зони з монстром, я не проходжу перевірку жаху. Але от зі стінами не дуже, тут мається на увазі пряма видимість чи як ? і другий момент який хотів уточнити- це саме ухиляння від монстру. 1. ухилянне не витрачає хід ? це просто дія необхідна для того щоб покинути зону в якій знаходиться монстр? Якщо я проходжу 3 зони під час свого ходу і в кожній з них є монстр, то мені треба буде ухилитись тричі при проходжені кожної зони ? Також при самому процесі ухиляння є нюанс який хотів уточнити - при ухилянні помітив умовно три перебіги - 1. ти не ухилився - наслідки/ або пропустити хід. 2. ти наче кинув і ухилився, але по тексту все одно є наслідки/або немає, але тобі не кажуть ні рухатись далі, ні пропустити хід. 3. ти ухилився і тобі прямо кажуть- можеш рухатись далі. Чи вірно я розумію що продовжити рух ти можеш тільки коли про це прямо кажуть, якщо немає наслідків але тобі не кажуть рухатись то вважається що ти не ухилився ? Буду ну дууууже вдячний за розяснення цих моментів. А гра крутезна *)))
Ми пройшли з друзями перший сценарій і дуже задоволені :: ) Хоча один персонаж у нас став понівечиним якраз через дуже невдалий кидок кубиків, а інший збожеволів :: )))) Ну і хоча це був лише перший сценарій і типу "ознайомчий з механіками гри", то все одно було класно і під фінал прям неочікуване круте дещо було (не хочу спойлерити :: )
Доброго дня, друже підкажи будь ласка Під час гри вже виникло питання одне Якщо під час перевірки для бою стоїть (умова) не менше двох успіхів ! А ти викинув наприклад 4(чотири) Зараховується чотири ? Чи тільки умова - два + зброя Або зараховуються всі успіхи + зброя ? Заздалегідь вдячний за відповідь
Добрий день. Залежить від того, що написано у додатку. Якщо умова не менше двох, а у додатку вказано, що у разі успіху нанести поранення, що дорівнює результату перевірки + зброя, то наносимо всі успіхи + зброя. Але тільки у тільки у випадку, коли виконуємо умову, інакше - це провал.
Добрий вечір. Якщо карти божевільного суперечать одна одній, то яка з них є правдивою? В одній пише, що виграємо, якщо ми не завершимо розслідування, а в іншій виграли тільки, якщо завершили розслідування
Питання по Дослідженню: дослідник за бажанням може переміститися в досліджену зону - це входить в дію "дослідження" чи це потрібна додаткова дія "переміщення" ?
У мене були великі очікування від "Маєтків божевілля". Може, тому і не дуже ця гра особисто мені зайшла. Як на мене, занадто багато рандому, який перешкоджає насолоджуватися сюжетом і атмосферою. Наприклад, ситуація з останньої гри, яка вибісила гравця у партії: у фазу міту монстрів немає, але персонаж не проходить якусь випадкову перевірку і на рівному місці ламає ногу. Як хтось дуже влучно підмітив у мережі в огляді на цю гру: "Монстрів немає? Тоді на вашого персонажа нападають двері. Два поранення". Взагалі відчуття від процесу гри можна описати одним словом: ПРЄВАЗМАГАНІЄ. Може, комусь в кайф по кілька разів пробувати проходити довгі сценарії, але на мій смак це відчувається як рутина, напружена і не дуже цікава робота. При чому це не робота мізків, коли ти щось прораховуєш і вибудовуєш якусь стратегію, о, ні. Це механічна робота по киданню дайсів. Комусь не щастить з результатами кидків -- що ж, game over, починайте все з початку, знову 100500 разів кидайте кубіки і ПРЄВАЗМАГАЙТЄ. Не фаново. *побурчала і пішла напрягати мізки у євро*
В усіх іграх серії десь те само, класичний америтреш) вплив на випадковість перевірок є у "Володарі Перснів. Пригоди в Середзем'ї", там, по-перше, змінили механіку перевірок на карткову й додали колодобуд, а по-друге, існує дія розвідки для того, щоб приготувати карти для майбутньої перевірки Утім, там випадкове дещо інше (дослідження), тож всі америтреш-настілки в цьому схожі)
@@movnyydoshch Так, америтреші схожі) Одна з моїх найулюбленіших ігр, "Star Wars: Outer Rim", відноситься до амерітрешу. Вона теж з механікою проходження перевіок навичок за киданням кубів. Тому я очікувала від "Маєтків" схожий досвід і не могла не порівняти ці дві гри. В "Outer Rim" перевірки навичок не відчуваються настільки обтяжливими, як у "Маєтках". Можливо, тому що їх доводиться проходити рідше. Або тому що це гра-пісочниця і у ній неможливо померти. І навіть провал перевірки -- це не завжди поранення персонажу. Якщо здоров'я персонажу/корабля падає до 0, то можна повністю відновити його за одну фазу наступного ходу. В "Маєтках" же зцілюючі предмети -- це рідкість. Плюс в "Outer Rim" є прокачка, завдяки якій проходити перевірки стає легше (гравець стає сильніше, купивши новий корабель та поповнивши команду новими персонажами). У "Маєтках" же прокачка -- це збір всілякого краму, на який доводиться витрачати дорогоціні дії. За моїми відчуттями, в "Outer Rim" весело грати, навіть якщо ти програєш іншому гравцеві. А під час партій у "Маєтки" у мене складається враження, що гра карає мене за те, що я у неї граю 🙃 Особливо коли кидаєш 6 кубів (перевірка характеристики, яка дорівнює 5, + 1 куб за умовою перевірки) і на всіх випадають пусті грані 😑
@@olenacherneta ну, з усією серією "Жаху Аркгема" так само) навіть жетони модифікаторів з карткового Аркгема сильно карають, у "Прадавнього жаху" гральні кістки ще більш жорстокі частина атмосфери приреченості, але так, це дуже смакове
не дуже сподобалася ця гра, хоча підозрюю, якби ми повністю виконали підготовку до гри, ставлення до неї було б краще та все одно, приємно, що в нас воно отримало локалізацію, бо все ж ігри присвячені Мітам Ктулху - це завжди смаколик. Чекаю новини про Стартовий набір по ролівці.
В мене теж так було,через довгу підготовку вже не дуже хотілося грати,але сам процес гри втягнув і було цікаво та захоплююче. Проблему з підготовкою вирішив покупкою органайзера. Всі компонети вже посортовані до початку і можна просто починати гру
А чи планується локалізація доповнень українською? Гра чудова, але сценарієв замало (навіть якщо докупати). А з доповненнями можна перегравати базові сценаріі бо вони засяять навими фарбами.
І все-таки з застосуванням під час гри електронних застосунків втрачається та неповторна атмосфера і магія класичної настілки без електроніки, котра перетворює твій стіл на щось неймовірне. Відволікаєшся на копання в програмі, на натискання кнопочок... і все, вже все не так по атмосфері, по напрузі, по відчуттях. З електронікою настілки стають бездушними.
Просто не давайте кожному гравцю електронний девайс. Хай один гравець керує девайсом,власник гри який до того ж слідкує за правильним виконанням правил. Він буде начебто гейм майстером
Крутезна гра! Дуже чекав на локалізацію гри солов'їною. Вже записали кілька летсплеїв по грі. Враження: точно заслужено ця гра у ТОП 100 bgg. Вже хочу доповнення до Маєтків!
Маєтки Божевілля одна з найулюбленіших кооперативних ігор які в мене є. Дякую Geekach Games за локалізацію цієї чудесної гри. З нетерпінням чекаю доповнень надіюся вони будуть найблищим часом.
Судячи з опису, крутезна гра. І добре, що є різноманітність сценаріїв та завершень.
Яка краса! Дуже чекала сасе українську локалізацію❤ Дякую за огляд ❤
дуже крута гра, дуже атмосферна, і багато сюжетів. Українська локалізація, це дійсно якесь божевілля)
В гарному сенсі, божевілля)
Дякую за пояснення! Гра дуже крута))
Дякуємо за відгук)
Просто дякую вам за прекрасні відео з неймовірною якістю. Це такий суперовий контент ✨💗
Дуже багато награв в цю гру з другом в Tabletop Simulator. Якщо вона вже є фізично на українській, то потрібно буде придбати. Гарного Вам дня Geekach ;)
Привіт, скажи як «багато награвши»
Цікавить момент в правилах
Є дві дії
А чи може дослідник повторювати дію ? Двічі одну й ту саму?
Два рази атакувати , чи два рази виконати дію ходьби ?
Дякую
Хоча без зауважень не вийшло
- помилка/неточність в тексті на карті персонажу 9:43
- фігурки не дуже-то і якісні
- підставки під фігурки теж таке собі - вставні тайли деякі норм тримаються, а інші вивалюються за першої змоги
- оце "горілиць/долілиць" - трохи карколомне і незвичне (upd: я вже звик, норм)
- в самому додатку вааааажко дається розуміння пересування монстрів. От наприклад 17:55. Це монстр має пробігти 3 зони, а потім ви тиснете "тут немає кого атакувати", чи треба було одразу натиснути "тут немає кого атакувати" ? Там же написано "в межах дальності", а наче ці межі обмежені дверима. Бо якщо він двічі ходе, то якось занадто агресивно, ні?
- головоломка з вгадуванням символів - не зовсім зрозуміло написані правила. Сам сенс гри я розумію, але рівень складності там буває різний. До прикладу, якщо пароль 11255, а я першою спробою впишу 35555, то що покаже гра? 2 успіхи? Чи 2 успіхи і два докази? Я не перевірив цю механіку гри, але саму загадку нам пощастило розгадати швидко
Треба допомога чудового комюніті *)))
Гра цікава, geekach уклін за локалізацію, але не можу зрозуміти один момент по правилам.
У правилах використовується значення - у межах своєї дальності.
Наскільки зрозумів то межа дальності це до трьох суміжних зон. Але в правилах також зазначено що не відділені дверима, або стінами. З дверима зрозуміло, якшо я в кімнаті яка віділена дверима від зони з монстром, я не проходжу перевірку жаху. Але от зі стінами не дуже, тут мається на увазі пряма видимість чи як ?
і другий момент який хотів уточнити- це саме ухиляння від монстру.
1. ухилянне не витрачає хід ? це просто дія необхідна для того щоб покинути зону в якій знаходиться монстр?
Якщо я проходжу 3 зони під час свого ходу і в кожній з них є монстр, то мені треба буде ухилитись тричі при проходжені кожної зони ?
Також при самому процесі ухиляння є нюанс який хотів уточнити - при ухилянні помітив умовно три перебіги - 1. ти не ухилився - наслідки/ або пропустити хід. 2. ти наче кинув і ухилився, але по тексту все одно є наслідки/або немає, але тобі не кажуть ні рухатись далі, ні пропустити хід. 3. ти ухилився і тобі прямо кажуть- можеш рухатись далі.
Чи вірно я розумію що продовжити рух ти можеш тільки коли про це прямо кажуть, якщо немає наслідків але тобі не кажуть рухатись то вважається що ти не ухилився ?
Буду ну дууууже вдячний за розяснення цих моментів.
А гра крутезна *)))
Ми пройшли з друзями перший сценарій і дуже задоволені :: ) Хоча один персонаж у нас став понівечиним якраз через дуже невдалий кидок кубиків, а інший збожеволів :: )))) Ну і хоча це був лише перший сценарій і типу "ознайомчий з механіками гри", то все одно було класно і під фінал прям неочікуване круте дещо було (не хочу спойлерити :: )
Класне відео. По першій редакції будете робити?
та ні
Доброго дня, друже підкажи будь ласка
Під час гри вже виникло питання одне
Якщо під час перевірки для бою стоїть (умова) не менше двох успіхів !
А ти викинув наприклад 4(чотири)
Зараховується чотири ? Чи тільки умова - два + зброя
Або зараховуються всі успіхи + зброя ?
Заздалегідь вдячний за відповідь
Добрий день. Залежить від того, що написано у додатку. Якщо умова не менше двох, а у додатку вказано, що у разі успіху нанести поранення, що дорівнює результату перевірки + зброя, то наносимо всі успіхи + зброя. Але тільки у тільки у випадку, коли виконуємо умову, інакше - це провал.
Чи можливо виконувати дві однакові дії ?🙋♂️
Двічі проатакувати монстра наприклад ?)
Добрий вечір. Якщо карти божевільного суперечать одна одній, то яка з них є правдивою? В одній пише, що виграємо, якщо ми не завершимо розслідування, а в іншій виграли тільки, якщо завершили розслідування
Добрий день! Карта божевільного, це індивідуальна мета гравця, яку треба виконати, щоб перемогти.
А які схожі за механіками існують ігри на Маєтки божевілля?
Дуже схожа за механікою настільна гра "Володар Перснів. Пригоди в Середзем'ї":
geekach.com.ua/volodar-persniv.-pryhody-v-seredzemi/
Є якісь аналоги але з типом гри один проти всіх або один зрадник проти всіх ?
Можемо порекомендувати гру із таємним зрадником «Істота», гра за мотивами фільму Джона Карпентера «The Thing» 1982-го року.
Крутий огляд! Дякую! Чи будуть доповнення на Українській?
так, доповнення будуть
Підкажіть, будь ласка. Коли виконуючи обмінивбо лишаю/підбираю речі у області це одна з 2х дозволених за фазу дій?
Так, це все дія обмін, яка рахується до вашого ліміту дій за хід..
@@GeekachGames дуже дякую)
Питання по Дослідженню: дослідник за бажанням може переміститися в досліджену зону - це входить в дію "дослідження" чи це потрібна додаткова дія "переміщення" ?
Це входить в дію "Дослідження".
У мене були великі очікування від "Маєтків божевілля". Може, тому і не дуже ця гра особисто мені зайшла. Як на мене, занадто багато рандому, який перешкоджає насолоджуватися сюжетом і атмосферою. Наприклад, ситуація з останньої гри, яка вибісила гравця у партії: у фазу міту монстрів немає, але персонаж не проходить якусь випадкову перевірку і на рівному місці ламає ногу. Як хтось дуже влучно підмітив у мережі в огляді на цю гру: "Монстрів немає? Тоді на вашого персонажа нападають двері. Два поранення".
Взагалі відчуття від процесу гри можна описати одним словом: ПРЄВАЗМАГАНІЄ. Може, комусь в кайф по кілька разів пробувати проходити довгі сценарії, але на мій смак це відчувається як рутина, напружена і не дуже цікава робота. При чому це не робота мізків, коли ти щось прораховуєш і вибудовуєш якусь стратегію, о, ні. Це механічна робота по киданню дайсів. Комусь не щастить з результатами кидків -- що ж, game over, починайте все з початку, знову 100500 разів кидайте кубіки і ПРЄВАЗМАГАЙТЄ. Не фаново.
*побурчала і пішла напрягати мізки у євро*
В усіх іграх серії десь те само, класичний америтреш)
вплив на випадковість перевірок є у "Володарі Перснів. Пригоди в Середзем'ї", там, по-перше, змінили механіку перевірок на карткову й додали колодобуд, а по-друге, існує дія розвідки для того, щоб приготувати карти для майбутньої перевірки
Утім, там випадкове дещо інше (дослідження), тож всі америтреш-настілки в цьому схожі)
@@movnyydoshch Так, америтреші схожі) Одна з моїх найулюбленіших ігр, "Star Wars: Outer Rim", відноситься до амерітрешу. Вона теж з механікою проходження перевіок навичок за киданням кубів. Тому я очікувала від "Маєтків" схожий досвід і не могла не порівняти ці дві гри.
В "Outer Rim" перевірки навичок не відчуваються настільки обтяжливими, як у "Маєтках". Можливо, тому що їх доводиться проходити рідше. Або тому що це гра-пісочниця і у ній неможливо померти. І навіть провал перевірки -- це не завжди поранення персонажу. Якщо здоров'я персонажу/корабля падає до 0, то можна повністю відновити його за одну фазу наступного ходу. В "Маєтках" же зцілюючі предмети -- це рідкість. Плюс в "Outer Rim" є прокачка, завдяки якій проходити перевірки стає легше (гравець стає сильніше, купивши новий корабель та поповнивши команду новими персонажами). У "Маєтках" же прокачка -- це збір всілякого краму, на який доводиться витрачати дорогоціні дії.
За моїми відчуттями, в "Outer Rim" весело грати, навіть якщо ти програєш іншому гравцеві. А під час партій у "Маєтки" у мене складається враження, що гра карає мене за те, що я у неї граю 🙃 Особливо коли кидаєш 6 кубів (перевірка характеристики, яка дорівнює 5, + 1 куб за умовою перевірки) і на всіх випадають пусті грані 😑
@@olenacherneta ну, з усією серією "Жаху Аркгема" так само) навіть жетони модифікаторів з карткового Аркгема сильно карають, у "Прадавнього жаху" гральні кістки ще більш жорстокі
частина атмосфери приреченості, але так, це дуже смакове
нічого нового.
любителька євродрочилень прийшла і нанила на амерітреш,купивши його і знаючи що це амері.
потім ображена пішла фапати у гівняну греблю
Ну і одразу купив собі органайзер - то окремий кайф їх збирати
не дуже сподобалася ця гра, хоча підозрюю, якби ми повністю виконали підготовку до гри, ставлення до неї було б краще
та все одно, приємно, що в нас воно отримало локалізацію, бо все ж ігри присвячені Мітам Ктулху - це завжди смаколик.
Чекаю новини про Стартовий набір по ролівці.
В мене теж так було,через довгу підготовку вже не дуже хотілося грати,але сам процес гри втягнув і було цікаво та захоплююче. Проблему з підготовкою вирішив покупкою органайзера. Всі компонети вже посортовані до початку і можна просто починати гру
А чи планується локалізація доповнень українською? Гра чудова, але сценарієв замало (навіть якщо докупати). А з доповненнями можна перегравати базові сценаріі бо вони засяять навими фарбами.
так, локалізація доповнень планується
Ця гра одночасно приваблює і відштовхує.
І все-таки з застосуванням під час гри електронних застосунків втрачається та неповторна атмосфера і магія класичної настілки без електроніки, котра перетворює твій стіл на щось неймовірне. Відволікаєшся на копання в програмі, на натискання кнопочок... і все, вже все не так по атмосфері, по напрузі, по відчуттях. З електронікою настілки стають бездушними.
Просто не давайте кожному гравцю електронний девайс. Хай один гравець керує девайсом,власник гри який до того ж слідкує за правильним виконанням правил. Він буде начебто гейм майстером