вишивка та друк на одязі NAIZNANKU: shorturl.at/deGTY (знижка 10% за промокодом PODCAST) квитки на "Золоті стендапи" Фелікса: fca.ua/felix-redka/ про який регіон хотіли б почути наступним, підписники?
Дозвольте прокоментувати. Те, що описує гість щодо села на Галичині, це не локально галицькі речі. Я приблизного того ж віку, виросла в селі на півдні Запорізької області, і в нас було те ж саме, треба знати усі церковні свята, з усіма треба вітатися, треба допомагати все вдома по хазяйству, у неділю та свята не можна працювати, коли ідеш і бачиш, що хтось працює, бажано сказати «Бог в поміч», ми і щедрували, і колядували, і вечері носили, і пісні народні вчили, і мова там українська в селах, хоч і зросійщена більше, ніж у західніших областях. Я люблю села на півдні України, жаркі, квітучі, і погано, що села занепадають… На Дніпропетровщині, біля Марганця, друга моя бабуся завжди мала ікону на покуті в рушнику, а на столі в залі завжди лежала величезна біблія (може і не завжди, але скільки я памʼятаю, з кінця 80-х років). Не дай Боже було взяти голку у неділю) чи не застелити ліжко, не збити подушки, а зверху не накинути вишиті білі серветки… А от мої батьки - так, були зросійщені та виховані атеїстичним комунізмом в великому індустріальному Дніпр(опетровську)і
Це сталося доволі недавно. Десь в 60-х, 70-х був певний період коли в церкви заборонялося ходити, і діти які виросли тоді виховалися вже в парадигмі номінальності ролі церкви. До речі, цікава тема про Івана Огієнка (або Митрополит Іларіон).
У нас так само все було. Тож виходить що вся Україна була така, але в той же час великі міста зросійщувались. Ця розмова мене перенесла в дитинство і таких спогадів дуже багато. Я виросла в маленькому місті на Поділлі, Хмельниччина ❤
В 1944-1946 роках понад 500 тис. етнічних українців з Лемківщини, Надсяння, Західної Бойківщини, Південного Підляшшя та Холмщини радянська влада примусово виселили і відправили до 17 областей радянської України. На півдні України були цілі бойківські села. Поцікавтеся цим.
34:50 Сексоти - "секретный сотрудник" це місцеві криси, на підсосах у комуністів, які хотіли місце у партії повище (більш привілейоване), від цього було багато плюшок у тому числі де-не-де можна було отримати деякі "товари" поза чергою, таких було досить багато, але у більшості випадків їх знали у лице, тому обходили стороною та не говорили при таких лишнього.
У нас в селі у Полтавській області теж боронь Боже не привітатися, доки приїжджі не понаєхалі. І всі селяни по черзі, аж доки я не виросла, вичисляли ото так само, чия я, бо приїхала з міста (фейсбука не читали, фоток не бачили). Досі всі наші родини в селі під назвиськами, які з прізвищем не мають нічого спільного (навіть приїжджі 😂). І це круто! Не круто, це коли приїжджі на твій добрий день відвертаються. Перший раз я зрозуміла, як неприємно відчула себе бабуся, з якою я колись не привіталася, бо не звернула на неї уваги. А оце випитування "як там батько, як мати?" то я досі пам'ятаю, бо мені батьки забули пояснити, шо не можна розповідати родинні секрети.. Містянин, який не знає навіть сусідів на сходовій клітці, ніколи не розуміє оте щастя села, коли все село - це твій дім, а всі сусіди - це родичі 😊. І діти завжди гуляли вільно, бо від людських очей не сховаєшся, і шо ти там робив біля ставка, бабуня знатиме раніше, ніж ти повернешся на обід 😂.
Бабусі і дідусі з села в Житомирській області - там все так само як Роман описує своє село - обов'язкові вітання з усіма, як хто робить - казати "бог в поміч", хати з образАми, церква, не робить нічого в неділю і важка праця на горОдах, бо земля не може пустувАть. І особлива мова, така затишна і тепла.... і я в дитинстві, що виправляла бабусю, що казала "гоіркИ" замість "огірки", а вона така - "так я і кажу так само - го-ір-ки", а батьки після навчання переїхали в Київ, в побуті розмовляли вже трохи суржиковатою мовою, а батько як телефонував брату в Краснодар завжди переходив на російську, якою дуже смішно розмовляв... а я все не могла збагнути навіщо, бо вони ж виросли в одному селі....
мій улюблений подкаст з моїми улюбленими коміками та істориком! дякую що запросили Романа! Феліксе, чудовий висновок в кінці випуску. єдність - це найголовніше! Євгене, як завжди дякую що ділитися своїми знаннями! найкращі!!
Низький уклін вам за таку корисну цікаву співпрацю . Пишаюсь такими прекрасними молодими Людьми. З вами вірю, ще більше, що Перемога за нами, за єдністю, повагою, повагою один до одного. Сама я народилася в селі на Слобожанщині, жила все життя в рідному Харкові, внуки народилися в прекрасному Києві....зараз добрі світлі Люди прихистили на Галичині.... Після страшних обстрілів Салтівки прийшлося виїхати і скрізь, де б ми не їхали в Дніпрі, Кропивницькому, Умані, Тернополі... нам скрізь допомагали, підтримували, співчували... Українці рідні скрізь.
Дуже гарний випуск. І ще хочу Вас всіх запросити до гостинної Гуцульщини де побував сам Фелікс. Приїжджайте літом чи зимою без різниці, ви все одно отримаєте масу смакових задоволень, та неймовірно враженими нашими великими та не досяжними горами. Завітайте на полонину, по смакуйте полонинськоі бринзи та сиру, спробуйте незрівнянний бануш з грибами чи тією самою бринзою. А також в нас є річка де ви зможете скупатися в цілющій водиці гір. Тож щиро сердечно запрошую Вас всіх на Гуцульщина:)
Дзєнькую бардзо за файний випуск. Дуже цікаво слухати, і багато корисних висоновків. Щодо батярів, то ми взагалі мало уявляємо, які в Україні були "неформали". А вони були. Так що можливо до бесіди на цю тему теж дійде.
Пропоную вам цiкаву тему, як захiд заселяв пiвдень. Село моiх батькiв колись було засновано нiмцями, Одеська обл., в 39р нiмцiв виселили, замiсть заселили пiв села з Буковини, другу половину гуцулами. Таких прикладiв багато.
Коли Роман розповів про яблучний спас і теплі спогади з дитинства, я собі згадала, що у нас в Дніпропетровській області такі теплі спогади були з першотравневої демонстрації😂 Різні світи. Як добре, що зараз ця різниця все більше і більше стирається.
Я з села на Черкащині, праця щоденна, свята зберігались майже нелегально, святкували і Різдво і Великдень, щоправда до церкви не ходили бо в селі не було уеркви. Я була в класі п'ятому, як до школи прийшов новий директор, так він придумав шоб діти в неділю до школи йшли, бо в неділю поминальна неділя і всі люди на кладовище йшли, такими примітивними методами комуняки- совєти боролись з українськими традиціями і звичаями. Нас, дітей, шугали доволі жорстко, і якось ми не пішли колядувати до нашого шкільного вчителя, який жив на моїй вулиці, бо побоялись. На щастя, він виявився все ж нормальним в цьому питанні, бо зайшов до класу, прикрив двері і спитав: а чого це ви мою хату прминули? І в його голосі була образа. Сьогодні я живу в місті, мені багато років, на жаль в мою квартиру вже давно не дзвонять колядувальники, не ходять діти.
На Київщині теж в селах раніш віталися... Я років 50 тому їздив до родичів і дивувався, що всі вітаються. Наразі меньшее, проте це не пропало! Бо в селі всі, якщо не родичі до знайомі, а у місті більшість цього немає.
О це так розмова 😍 Так приємно було слухати, особливо Романа. А я ще нещодавно слухала інтерв'ю Лєри Мандзюк. То це подвійна насолода. Дякую за гостя. Сподівабся, що зможете зробити колабу і з пані Фаріон. Вітання зі Слобожанщини 😊
Я киянка, але Галичина це справжнє, це те на що треба рівнятися усім українцям, вчила мене мама і казали мені бабуня. Дякую за вечір, що провела з вами. Люблю творчість окремо Щербана, а от в "левах" Роман трохи втратив свою ексклюзивність, чисто моя думка. Люблю, поважаю людей, що вміють гарно шуткувати.
Так гарно провела час з вами!!! Цікаво, весело, інформативно! Дійсно багато спільного в житті українського села, моє в Харківській області. Жарт про Аврору топчик!!!
Хлопці, контент - супер. Ви великі молодці! Пан Роман - чудо харизми❤ Покличте Юрія Михальчишина, дивилась його історичні лекції для Азову, дуже цікаво розповідає.
людина, що займається локаціями і виставленням кадру: ти просто геній! завжди приємно оку ☺до речі на Слобожанщині просто нереально велика діаспора бойків. Випуск супер, як завжди😀
Джекі Чан по Новому - пригнати корову, як Отче наш) Базарчики біля церковних свят! "Дай Боже щастя" досі рулить! Ще "Бувайте здорові" гарне прощання, галицьке "take care". Ключові моменти дитинства перед очима) Дякую, ґайс 🥰
Дуже бажано послухати про историю Мариуполя. В школі та музеях ничого не розповідали про місто, на уроках укр.мови вивчали поезію .Зараз иноді випливають дуже цікаві факти гото регіону, але нема картинки вцілому
Нажаль. Хотілось би знати достеменну історію Маріуполя. Наскільки я знаю переселили з Криму греків на Азовське море. Але їх не залишили у спокої більшовики-комуністи. Почали ліпити радянську людину підселяючи до них вихідців з московії і інших диких племен боліт.
Тру сторі про храм, який переробили. В Кам'янець-Подільському на польських є церква, яка була відеоклубом. Тобто туди молодь могла приходити і дивитись кіна з Джекі Чаном на касетах. Потім ту церкву назад забрали, але спогади залишились
Хлопці, дякую! Це моє жиитя село. Там жила моя бабуся. Вона не мала освіти, але була мудрішою за вчених... Село виховуввло краще ніж місто. Багато де я вчилась, була, працювала, жила, але основа мене пішла з того маленького села на Вінниччині.
Дякую за випуск! Це було круто! Як хочеться себе оточувати цими 115 тис аудиторією, які дивляться такий контент, знають свою історію і розмовляють українською!
Дякую за цікаву розмову .Повністю згідна з тим що Галичина найкраще зберегла свою українськість .Насправді вайб заходу України надихає всі регіони берегти свої традиції ,мову і патріотичність
Не те щоб я мав щось проти сказаного в подкасті, і загалом мені подобається все сказане в ньому, дякую за інформативний випуск пишу цей коментар для підтримки каналу 🎉
Оооо , гарна вимова 😊 Роман- душечка😊 моя мама з Івано-Франківської обл , Долинський район , а тато Одеська обл , Білгород Дністровський район , грємуча суміш 😂😂😂 про мамину родину знаю все , а по татовій ніхто нічого Рро свою родину не знає 😮 Короче , а нині я рада , що знає зо таке та де ? 😅 і ая😂 а чоловік мій одесит 😂 їздили до баби на франківщину , то йому дуже слово ніц сподобалось , всюди його вставляє 😂
дуже гарний та цікавий спосіб вивчення та повторення історії нашої України!!!! рада знаходити подібний контент на просторах інтернету😍велика шана Вам, хлопці! так тримати🥰
випуск так швидко пролетів, взагалі час не помітила. Дуже подобається як ви порівнюєте минуле та сьогодення, допомогає краще зануритися та уявити. Наприклад, москвофіли та опзжшніки. У школі я так не думала, це були просто якісь уявні пророс сили, а якщо порівняти з опзж - одразу все зрозуміло.
Вже тіктоки понарізали, що галичани говорять польською! Рускочєлюстниє кажуть: за чьто іх хєйтіть єслі галічянє гаварят на польском! Пояснюю- українці галичини слабо знають польську і ті хто знають, все таки, що головне: між собою вони нею НЕ говорять, на відміну від москвооротих громадян України.😂🎉🎉🎉🎉
Напишу як буковинка, яка переїхала на святу Галичину - дослухала на одному подиху, навіть не помітила як відео наблизилось до кінця😅 Дуже цікаво було почути в якому контексті зростали галичани)
Про християнство. Моя бабуся теж таємно хрестила мого брата - він народився ще до незалежності, в радянскій України. І зараз в неї вся хата в іконах. Донеччина
вишивка та друк на одязі NAIZNANKU: shorturl.at/deGTY (знижка 10% за промокодом PODCAST)
квитки на "Золоті стендапи" Фелікса:
fca.ua/felix-redka/
про який регіон хотіли б почути наступним, підписники?
😊хєєхєє
Ця наізнанка як тц тургенев в центрі Києва..
приношу вибачення, що не змогли запросити на цю розмову пані Ірину Фаріон 🙏🏻
не вибачаємо.
За таке немає вибачення
Я з Франкіщини чи то Станіславщини, терпіти не можу совєтську прислужницю Фаріон.
😢
Шкода,дуже цікаво було б послухати
Дозвольте прокоментувати. Те, що описує гість щодо села на Галичині, це не локально галицькі речі. Я приблизного того ж віку, виросла в селі на півдні Запорізької області, і в нас було те ж саме, треба знати усі церковні свята, з усіма треба вітатися, треба допомагати все вдома по хазяйству, у неділю та свята не можна працювати, коли ідеш і бачиш, що хтось працює, бажано сказати «Бог в поміч», ми і щедрували, і колядували, і вечері носили, і пісні народні вчили, і мова там українська в селах, хоч і зросійщена більше, ніж у західніших областях. Я люблю села на півдні України, жаркі, квітучі, і погано, що села занепадають…
На Дніпропетровщині, біля Марганця, друга моя бабуся завжди мала ікону на покуті в рушнику, а на столі в залі завжди лежала величезна біблія (може і не завжди, але скільки я памʼятаю, з кінця 80-х років). Не дай Боже було взяти голку у неділю) чи не застелити ліжко, не збити подушки, а зверху не накинути вишиті білі серветки…
А от мої батьки - так, були зросійщені та виховані атеїстичним комунізмом в великому індустріальному Дніпр(опетровську)і
дякуюємо за Вашу рефлексію ❤
Це сталося доволі недавно. Десь в 60-х, 70-х був певний період коли в церкви заборонялося ходити, і діти які виросли тоді виховалися вже в парадигмі номінальності ролі церкви. До речі, цікава тема про Івана Огієнка (або Митрополит Іларіон).
У нас так само все було. Тож виходить що вся Україна була така, але в той же час великі міста зросійщувались. Ця розмова мене перенесла в дитинство і таких спогадів дуже багато. Я виросла в маленькому місті на Поділлі, Хмельниччина ❤
В 1944-1946 роках понад 500 тис. етнічних українців з Лемківщини, Надсяння, Західної Бойківщини, Південного Підляшшя та Холмщини радянська влада примусово виселили і відправили до 17 областей радянської України. На півдні України були цілі бойківські села. Поцікавтеся цим.
@@Nomenklator128 мої бабусі були родом з Дніпропетровщини, жили там і до другої світової
Я сам галичанин і можу з впевненістю сказати що краще ніж Роман ніхто про галичину б не розповів
34:50 Сексоти - "секретный сотрудник" це місцеві криси, на підсосах у комуністів, які хотіли місце у партії повище (більш привілейоване), від цього було багато плюшок у тому числі де-не-де можна було отримати деякі "товари" поза чергою, таких було досить багато, але у більшості випадків їх знали у лице, тому обходили стороною та не говорили при таких лишнього.
У нас в селі у Полтавській області теж боронь Боже не привітатися, доки приїжджі не понаєхалі.
І всі селяни по черзі, аж доки я не виросла, вичисляли ото так само, чия я, бо приїхала з міста (фейсбука не читали, фоток не бачили).
Досі всі наші родини в селі під назвиськами, які з прізвищем не мають нічого спільного (навіть приїжджі 😂). І це круто! Не круто, це коли приїжджі на твій добрий день відвертаються. Перший раз я зрозуміла, як неприємно відчула себе бабуся, з якою я колись не привіталася, бо не звернула на неї уваги. А оце випитування "як там батько, як мати?" то я досі пам'ятаю, бо мені батьки забули пояснити, шо не можна розповідати родинні секрети..
Містянин, який не знає навіть сусідів на сходовій клітці, ніколи не розуміє оте щастя села, коли все село - це твій дім, а всі сусіди - це родичі 😊. І діти завжди гуляли вільно, бо від людських очей не сховаєшся, і шо ти там робив біля ставка, бабуня знатиме раніше, ніж ти повернешся на обід 😂.
у Миколаєві (південному), колись з 1 церкви зробили свинобойню, а з іншої дискотеку. Я не віруюча, але й мені так сердце крається
Бабусі і дідусі з села в Житомирській області - там все так само як Роман описує своє село - обов'язкові вітання з усіма, як хто робить - казати "бог в поміч", хати з образАми, церква, не робить нічого в неділю і важка праця на горОдах, бо земля не може пустувАть. І особлива мова, така затишна і тепла.... і я в дитинстві, що виправляла бабусю, що казала "гоіркИ" замість "огірки", а вона така - "так я і кажу так само - го-ір-ки", а батьки після навчання переїхали в Київ, в побуті розмовляли вже трохи суржиковатою мовою, а батько як телефонував брату в Краснодар завжди переходив на російську, якою дуже смішно розмовляв... а я все не могла збагнути навіщо, бо вони ж виросли в одному селі....
Роман - це сонечко , котик і лапка нашого шоу-бізнесу 💕 дякую за програму 😊
Як приємно слухати розумних хлопців! Птшаюсь нашою молоддю!
Запрошуйте Пана Романа частіше. Випуск неймовірний ❤
Роман в гостях - очікується приємна розмова. Дякуємо!
Слава Ісусу Христу, Василь)
Передає вітання староста 😉
@@Valeriia_Khmelnytska Слава навіки Богу! 🙂
мій улюблений подкаст з моїми улюбленими коміками та істориком!
дякую що запросили Романа! Феліксе, чудовий висновок в кінці випуску. єдність - це найголовніше! Євгене, як завжди дякую що ділитися своїми знаннями!
найкращі!!
Низький уклін вам за таку корисну цікаву співпрацю . Пишаюсь такими прекрасними молодими Людьми. З вами вірю, ще більше, що Перемога за нами, за єдністю, повагою, повагою один до одного. Сама я народилася в селі на Слобожанщині, жила все життя в рідному Харкові, внуки народилися в прекрасному Києві....зараз добрі світлі Люди прихистили на Галичині....
Після страшних обстрілів Салтівки прийшлося виїхати і скрізь, де б ми не їхали в Дніпрі, Кропивницькому, Умані, Тернополі... нам скрізь допомагали, підтримували, співчували... Українці рідні скрізь.
Як приємно чути наші звичаї! Які вони файні,рідні! І як ви правильно сказали,ці речі виховують,стимулюють!
Дуже гарний випуск. І ще хочу Вас всіх запросити до гостинної Гуцульщини де побував сам Фелікс. Приїжджайте літом чи зимою без різниці, ви все одно отримаєте масу смакових задоволень, та неймовірно враженими нашими великими та не досяжними горами. Завітайте на полонину, по смакуйте полонинськоі бринзи та сиру, спробуйте незрівнянний бануш з грибами чи тією самою бринзою. А також в нас є річка де ви зможете скупатися в цілющій водиці гір. Тож щиро сердечно запрошую Вас всіх на Гуцульщина:)
Дзєнькую бардзо за файний випуск. Дуже цікаво слухати, і багато корисних висоновків. Щодо батярів, то ми взагалі мало уявляємо, які в Україні були "неформали". А вони були. Так що можливо до бесіди на цю тему теж дійде.
Супер розмова хлопці, Україна єдина...Слава Україні! Героям слава!
Роман такий затишний я не можу 🤩 я б до нього на екскурсію записалась з такими розповідями! Дуже цікаво 🥰
Пропоную вам цiкаву тему, як захiд заселяв пiвдень. Село моiх батькiв колись було засновано нiмцями, Одеська обл., в 39р нiмцiв виселили, замiсть заселили пiв села з Буковини, другу половину гуцулами. Таких прикладiв багато.
Коли Роман розповів про яблучний спас і теплі спогади з дитинства, я собі згадала, що у нас в Дніпропетровській області такі теплі спогади були з першотравневої демонстрації😂 Різні світи. Як добре, що зараз ця різниця все більше і більше стирається.
Я з села на Черкащині, праця щоденна, свята зберігались майже нелегально, святкували і Різдво і Великдень, щоправда до церкви не ходили бо в селі не було уеркви. Я була в класі п'ятому, як до школи прийшов новий директор, так він придумав шоб діти в неділю до школи йшли, бо в неділю поминальна неділя і всі люди на кладовище йшли, такими примітивними методами комуняки- совєти боролись з українськими традиціями і звичаями. Нас, дітей, шугали доволі жорстко, і якось ми не пішли колядувати до нашого шкільного вчителя, який жив на моїй вулиці, бо побоялись. На щастя, він виявився все ж нормальним в цьому питанні, бо зайшов до класу, прикрив двері і спитав: а чого це ви мою хату прминули? І в його голосі була образа. Сьогодні я живу в місті, мені багато років, на жаль в мою квартиру вже давно не дзвонять колядувальники, не ходять діти.
На Київщині теж в селах раніш віталися... Я років 50 тому їздив до родичів і дивувався, що всі вітаються. Наразі меньшее, проте це не пропало! Бо в селі всі, якщо не родичі до знайомі, а у місті більшість цього немає.
максимально комфортний випуск) дякую за такого чудового гостя! хочеться продовження цієї рубрики з різними історичними регіонами України
на каналі вже є Кубань, Закарпаття і Слобожанщина, запрошуємо до перегляду)
@@komikistoryk всі випуски переглянуті по декілька разів)
Дякую за цікавий випуск.
Тюрма на Лонцького - місце, яке обовʼязкове до відвідання
І краще замовити екскурсію, цікавіше буде
О це так розмова 😍
Так приємно було слухати, особливо Романа.
А я ще нещодавно слухала інтерв'ю Лєри Мандзюк.
То це подвійна насолода.
Дякую за гостя.
Сподівабся, що зможете зробити колабу і з пані Фаріон.
Вітання зі Слобожанщини 😊
Та з Фаріон може все перерости в фарс
Цікава буде розмова з Іриною Фаріон. Запросіть її будь ласка.
Дуже фосий випуск! Дивився з задоволенням)
Я киянка, але Галичина це справжнє, це те на що треба рівнятися усім українцям, вчила мене мама і казали мені бабуня.
Дякую за вечір, що провела з вами. Люблю творчість окремо Щербана, а от в "левах" Роман трохи втратив свою ексклюзивність, чисто моя думка. Люблю, поважаю людей, що вміють гарно шуткувати.
Роман дуже приємний чоловік! Дякую за таку приємну розмову!
Цікава програма і повчальна. Дякую за цікавих гостей. Люблю творчість Щербана Романа дуже. 👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏
Так гарно провела час з вами!!! Цікаво, весело, інформативно! Дійсно багато спільного в житті українського села, моє в Харківській області. Жарт про Аврору топчик!!!
Хлопці, контент - супер. Ви великі молодці! Пан Роман - чудо харизми❤
Покличте Юрія Михальчишина, дивилась його історичні лекції для Азову, дуже цікаво розповідає.
Романе, якщо є галицький стендап, то ти його цвіт. Дай тобі Боже здоровля!
Цікавенний вийшов випуск! Я сам з Наддніпрянщини, але Галичину дуже люблю і завжди радий про неї послухати
людина, що займається локаціями і виставленням кадру: ти просто геній! завжди приємно оку ☺до речі на Слобожанщині просто нереально велика діаспора бойків. Випуск супер, як завжди😀
Дикую сумчанам та галичанину за цю розмову 🤝🤝🤝
Джекі Чан по Новому - пригнати корову, як Отче наш)
Базарчики біля церковних свят! "Дай Боже щастя" досі рулить! Ще "Бувайте здорові" гарне прощання, галицьке "take care".
Ключові моменти дитинства перед очима) Дякую, ґайс 🥰
А я обожнюю коли ти Італію згадуєш. Ти постійно показуєш, що наші культури схожі. Роби так частіше. Дякую)
Дуже бажано послухати про историю Мариуполя.
В школі та музеях ничого не розповідали про місто, на уроках укр.мови вивчали поезію .Зараз иноді випливають дуже цікаві факти гото регіону, але нема картинки вцілому
Нажаль. Хотілось би знати достеменну історію Маріуполя. Наскільки я знаю переселили з Криму греків на Азовське море. Але їх не залишили у спокої більшовики-комуністи. Почали ліпити радянську людину підселяючи до них вихідців з московії і інших диких племен боліт.
Тру сторі про храм, який переробили. В Кам'янець-Подільському на польських є церква, яка була відеоклубом. Тобто туди молодь могла приходити і дивитись кіна з Джекі Чаном на касетах.
Потім ту церкву назад забрали, але спогади залишились
Хлопці, дякую! Це моє жиитя село. Там жила моя бабуся. Вона не мала освіти, але була мудрішою за вчених... Село виховуввло краще ніж місто. Багато де я вчилась, була, працювала, жила, але основа мене пішла з того маленького села на Вінниччині.
Дякую за випуск! Це було круто! Як хочеться себе оточувати цими 115 тис аудиторією, які дивляться такий контент, знають свою історію і розмовляють українською!
Сам з одного з сіл центру України, і маю сказати, що спогади про моє дитинство не дуже то і відрізняються від оповідей пана Романа
« Де б тільки в світі не билося українське серце - там є Україна »
я теж з Бойківщини і Роман точно має в собі душу бойківця, бо слова і навіть манера говорити така знайома і близька☺
7:53 нехай «наізнанку» стають «навиворіт» а тоді купують рекламу😉
Такі розмови хочеться слухати довше)
Романа дуже приємно слухати, чудовий випуск)))
Дякую за випуск, було дуже цікаво і пізновально. Радий бачити пана Романа у вас в гостях 😊.
Файно у вас виходить з тими подкастами, наснаги і надалі❤
Лайк за Щербана. Обожнюю його ❤
Дякую за цікаву розмову .Повністю згідна з тим що Галичина найкраще зберегла свою українськість .Насправді вайб заходу України надихає всі регіони берегти свої традиції ,мову і патріотичність
Ваш подкаст надзвичайно затишний ) Так тепло-тепло стало, дякую!
Дякую , Ви такі круті , за те що робите такий формат ❤
Пишаюсь що ви з м. Суми 😊
Ви просто чарівні, бажаю вам розвитку і всіляких успіхів!
Не те щоб я мав щось проти сказаного в подкасті, і загалом мені подобається все сказане в ньому, дякую за інформативний випуск пишу цей коментар для підтримки каналу 🎉
Jak dla nauki po kreskówkach, to naprawdę dobry poziom
Хлопці ,вам велике дякую за змістовну розмову ❤❤❤
Як завжди! Відео ТОП! Україна понад усе.
Ооой, дуже круто, дякую за випуск з Романом✌🏻
Оооо , гарна вимова 😊 Роман- душечка😊 моя мама з Івано-Франківської обл , Долинський район , а тато Одеська обл , Білгород Дністровський район , грємуча суміш 😂😂😂 про мамину родину знаю все , а по татовій ніхто нічого Рро свою родину не знає 😮 Короче , а нині я рада , що знає зо таке та де ? 😅 і ая😂 а чоловік мій одесит 😂 їздили до баби на франківщину , то йому дуже слово ніц сподобалось , всюди його вставляє 😂
Люблю і поважаю западенців.
дуже гарний та цікавий спосіб вивчення та повторення історії нашої України!!!! рада знаходити подібний контент на просторах інтернету😍велика шана Вам, хлопці! так тримати🥰
Дуже цікава розмова - легко і приємно слухати.
Боже як гарно!!! ❤❤❤❤
Дякую вам!!!! ❤❤❤❤
Супер випуск ❤ дуже вдалий вибір гостя👌🏽 дуже люблю Ваш канал❤❤❤
йооой, так файно і цікаво розказали - люкс 🥰
Хлопці цікаво балакаєте, Сіетл слухає 👍🏻
Яка чудова тепла бесіда❤
Коментар на підтримку вашого каналу, дякую за працю 👍
Дякую вам за цей цікавий випуск, продовжуйте. Те що ви робите дуже потрібно нам українцям.
Тооп. Дякую за контент, настрій, гістя й змістовність
Вав надзвичайно цікаво, ви супер))
випуск так швидко пролетів, взагалі час не помітила. Дуже подобається як ви порівнюєте минуле та сьогодення, допомогає краще зануритися та уявити. Наприклад, москвофіли та опзжшніки. У школі я так не думала, це були просто якісь уявні пророс сили, а якщо порівняти з опзж - одразу все зрозуміло.
Зробіть випуск про Вилинь будь ласка!!!
Сподіваюсь, це був тільки вступ до подкасту. Дуже мало!
Дуже цікаво слухати
дуже цікавий формат!!! Дякую))
* Часом звук слабшає, коли відхиляєтесь від мікрофону
Така приємна розмова! Поєднуєте цікаве з корисним! Хай Бог помагає вам далі! 😚
Дякую за випуск! Дуже цікаво і затишно.
Так приємно слухати, з першої хвилини
Вже тіктоки понарізали, що галичани говорять польською!
Рускочєлюстниє кажуть: за чьто іх хєйтіть єслі галічянє гаварят на польском!
Пояснюю- українці галичини слабо знають польську і ті хто знають, все таки, що головне: між собою вони нею НЕ говорять, на відміну від москвооротих громадян України.😂🎉🎉🎉🎉
Дай боже здоров'я, хлопці!
Напишу як буковинка, яка переїхала на святу Галичину - дослухала на одному подиху, навіть не помітила як відео наблизилось до кінця😅 Дуже цікаво було почути в якому контексті зростали галичани)
Слухала на одному диханні.Браво хлопці!
Дякую вам, за історико-український контент та поширення українізації
Чудове шоу. Хлопчики молодчинки. Цікаво, пізнавально та з гумором.❤👌
Дуже класний випуск. Дякую 🙏🏻
Дякую вам супер ❤
Який же класний випуск, запрошуйте Романа ще у гості!
Гарно і душевно
Не подкаст, а суцільний кайф якийсь
Від Романа такий кайфовий вайб.
Дякую, цікаво, тепер давайте про Буковину) Покликати можете культового вже місцевого екскурсовода пана Ярка
Крутий!!! Легкий!!! Освітній!!!!Молодий!!! Пишательний) проект!!! Слава Ісу!)
як же Роман розповідає.. це мед з вух, можна слухати безкінечно
Ой йой, я тут через назву випуска! Завтра обов'язково подивлюсь
Про християнство. Моя бабуся теж таємно хрестила мого брата - він народився ще до незалежності, в радянскій України. І зараз в неї вся хата в іконах. Донеччина
Дуже цікавий, пізнавальний і веселий випуск! Роман - то окреме 💚
Дякую дорогі земляки за черговий випуск. Галичина то любоу❤
Дуже крутий подкаст!)
Лайк поставив👍