Дуже якісний підкаст! Щодо фрегату Сагайдачного - обмежена модернізація і учбовий та можливо музейний корабель. Тарас вже одягнув срібний піджак - значить срібна кнопка близько!
Если имеется ввиду сделать полноценный боевой фрегат с пкр и зрк, то модернизация нерентабельна. Лучше эти деньги вложить в недострой/ долгострой Вл. Великий
@@pth-nwn Я уже согласен с другим комментатором - погоняй пойди лысого. Чё спамить под каждым комментом? Зарабатываешь просмотры для канала? Сколько платят?))
Що точно треба зробити з Сагайдачним, це замінити комплекс ППО, подивитись, що є на ринку, щоб найоптимальніше встановити комплекс, який би міг перехопити калібри. Комплекс звісно має бути багатоканальним. Так він зможе прикривати наприклад Одесу. Повністю це його не захистить, але кількість і вартість засобів, які необхідні щоб його знищити значно зросте. Так за підтримки інших кораблів та катерів вони зможуть бути як така противага угрупуванню у Криму. Але це все, якщо вартість буде адекватною. При цьому більше 15 років він навряд проживе, скоріше десь до 30-го і замінити його чимось новим.
Вартість адекватної не буде. Все що стосується зброї - неадекватно дорого. Все що стосується флоту - неадекватно дорого в квадраті. Таких грошей у нас немає. На жаль.
@@СибирскийМужик-м8ю Не понимаю экспЭрДов, которые всюду гавкают о 20-40-50 летних советских разработках. Всё или почти всё что сейчас есть у армий мира это наработки и модернизации/модификации старых образов вооружения. Что Украина, что Россия взяли советские ракеты, доработали их и получили свои комплексы. Что тут такого? Нафига с самого начала делать расчёты по самой ракете и двигателю, если можно обновить блоки управления, головки наведения и тд ??? ТТХ образа возрастут в разы при минимальных затратах.
@@ПротивИМПЕРИИЛЖИЗАПАДА Подводная лодка НИКОГДА не была приварена, тем более перед захватом, Прилуки никогда не тонули, хотя они и хлам. На данный момент ВМС Украины - 1 Фрегат, 1 тральщик, 1 СДК и около 12 патрульных катеров, 7 из них бронированы. В очень скором будущем это ещё 9 больших катеров, из них 6 новые, только произведённые, современные. Чуть позднее ещё 10 таких, в перспективе на 3-5 лет ещё 8 больших катеров, 2 тральщика, 3-4 корвета. Катера в основном то ракетные, реальные москиты, корветы большие, современные, турецкие. Если сделаем и освоим это, США нам уже предлагало 3 фрегата Перри, вот тогда будет пора их брать. Так что ВМС схмаленький и слабый, но активно развивается, не без огромной помощи США.
@@СибирскийМужик-м8ю Валенок, ты на Донбассе то хоть раз был? С местными общался? Может быть застал начало БД ??? Что, нет? Ну так и не колоти понты! Или ты, быть может, настолько эксперт, что для тебя война это только масштабная мясорубка времён ВОВ ????? Почему "Холодная война" называется войной? Там же не стреляли?!
Дякую за цікавий, хоча і трохи сумний випуск. Сагайдачний, наскільки розумію, це також фактично радянський (чи пост-радянський) корабель, силові установки та зброя минулого сторіччя. Залишається тільки корпус, а в сучасних кораблів це невелика частина вартості, та й технології виробництва корпусів теж не стоять на місці. Тому мабуть має сенс підтримувати його декілька років, а на заміну йому шукати чи сучасний корвет, чи може придбати і відремонтувати якісь вживані проте непогані західні кораблі, за тією ж схемою що айленди.
Дякую за контент. Дуже цікаво. Щодо фрегата Гетьман Сагайдачний... Я маю деякий досвід в проєктуванні корабельного вентиляційного обладнання, та можу сказати що термін служби більшості обладнання (вентилятори, теплообмінники, клапани, холодильні машини...) 25 років. Виробник може передбачити планові/капітальні ремонти, але однозначно через 25 років, обладнання повинно бути замінено повністю. Враховуючи що фрегат Гетьман Сагайдачний був побудований у 1990-1993 роках, то ще у 2018 році, абсолютно все обладнання, всі вузли повинні бути замінені. А це коштує шалених коштів. Тому, на мою думку, з цього фрегата краще зробити музей, а кошти направити на новий корабель (турецький, український, чи яки інший - це інше питання).
17:30 "Крали все до лампочок та унітазів". Наскільки ж... нічого не змінилось у психології пересічного рашиста за 30 років. 2022 рік - роблять все те саме.
Дякую за цікавий контент. Цікаво було би послухати про підводний флот України , який він повинин бути, і чи залишилися в нас ще люди які можуть навчати та керувати підводни човном?
Цікаво було б послухати про наше суднобудівництво, що є, було і може бути об'єктивно і через, який час! А відео класне! Молодці! Дуже цікаво слухати і дуже хочеться мати сильну крепку Армію України)
Чоловік тітки служив в ті часи в авіації в Саках(Новофедорівка). Пам'ятаю як він тоді розказував що міняли рапортами місце служби (Україна-РФ і навпаки) по кілька разів - де більше платять. Аж поки не змусили прийняти присягу.
Знову радий вас чути та бачити. Зробіть будь ласка якось рубрику про снайперську компоненту нашої війни, тенденції, що з явилось у світі проривного та яке місце займають саме снайпери у війні з Росією.
Мала модернізація фрегату Гетьман Сагайдачний до бойової спроможності, дорога ж модернізація як на мене недоцільна, дивлячись на його стан і вік, та і кількості виходів в море.
Ахах, чому? Йому навіть 30 років немає. А кораблі такого типу можуть ї 40-45 пропрацювати. Доцільно лише встановити на нього ЗРК "Стилет" (Аналог оси) та якісь малі ПКРи. Замінити мотори, поставити нові АК 630.
@@СтранствующийИндуист-и7э тільки робочих нептунів немає, все дослідне, взагалі ви живите у якихось ефемерних мріях як і наші військові чинуші які мріють але не дивляться який є стан речей зараз.
@@alexgreen8769 так але списати все і залишити тільки Артилерійські катери проекту 58155 «Гюрза-М» та Десантно-штурмовий катер проекту 58503 «Кентавр» які швидше річкові ніж морські це просто власноруч відрізати себе від моря. Списувати з рахунків можна лише тоді коли маєш альтернативу для заміни хоча б через кілька років, а просто залишитися лише з "москітним флотом" це дорога в нікуди. Далі піде "а навіщо нам танки давайте на хамві птури начіпимо і так зійде бо це дешевше".
@@romichlviv9720 сову на глобус не натягуйте, я не говорив нічого про про списання всього, але до слова так РК Прилуки який вже не РК свій строк служби давно відслужив, ми тримаємо його бо взагалі нічого немає.
Дякую , за цікавий випуск. Хотілося б почути про стан нашої артилерії , також про наші ракетні війська , особливо ОТРК. По Сагайдачному , на мою думку оптимальним для нас варіантом є його часткова модернізація силами України з встановленням нової РЛС якщо доведуть , та до озброєння його Нептунами хоча б 8 шт , та мінімально акустичну складову хоч з якимось протичовновим озброєнням і ще років 10 хай служить в там на списання. Можливо до цього часу добудують В.Великий на заміну !
Вдячний за відео! Cагайдачний це полігон для випробувань вітчизняних технологій... та навчально-тренувальне судно для збереження моршських традицій((( у 20-тих роках ХХІ століття, нажаль так.
Так, і з заодно треба прояснити ситуацію із КрАЗом. А то з однієї сторонм йому ніби як гаплик. А з іншої, американці роблять замовлення. Виглядає це все дуже дивно.
Ремонт Сагайдачного за счет наших сил.Много вооружения для него можно снять с Украины.Возможно использпвать как платформу для испытания Нептуна и на пенсию в качестве музея
Можна й краще описати, але в мілітарному порталі та його середовищі бракує людей, котрі є незалежними, мають відповідну освіту, мислення та бажання щось робити на краще.
Дуже класна передачка респект! радує шо спікери на кінець навчилися правільно класти мікрофони!) бо декілька випусків назад було досить смішно дивитися як не робочу сторону мікрофона говорили) Мікрофони так мають стояти як тут!!!
Власне, помилка Ющенка була в тому що не вигнав їх у 2008му за порушення умов договору. Рішили зачекати до 17го. От і дочекалися( Ющ ніби й усе правильно робив, але от ця нерішучість... у цьому і весь Ющ.
Обмежена модернізація та ремонт по Сагайдачному, відновлення спроможності по ПВО на ньому і як база для навчання. Ех, краще б турки нам всі 4-5 корветів збудували, ато боюсь, що може бути як завжди....
Сумна історія, хлопці. Я бачив як дерибанили есмінець Пламенний та СКР Горностай, як "списували" дрібніші кораблики, як потім топили їх. Щодо дорогих-коштовних Зубрів. Схоже, навіть нині немає усвідомлення того, що "призначені захоплювати турецькі протоки" могли атакувати/захоплювати не лише їх. Немає розуміння, що атакуюча тактика на війні така ж важлива як і оборонна, навіть для країни, яка не має агресивних намірів. Сагайдачний дослужить який вже є. Дякую!
Шановні хлопці , коли утворилася Держава Україна : Командувач Чорноморського Флоту СРСР - Росії Адмірал Ігор Касатонов після Референдуму в Грудні 1991 року приїхав до Президента України Леоніда Кравчука , чекав Аудієнції Президента України про : Перехід Чорномоського Флоту під Юрисдикцію України . Я до розподілу ЧФ СРСР мав зустріч з Командувачем ЧФ Адміралом Ігорем Касатоновим . Адмірал сказав : Він чекав у Готелі Київ прийняття Президтом України Л.М.Кравчуком . Тоді Президент відмовився приймати Адмірала Ігора Касатонова , сказавши Адміралу , що він вирішить розподіл ЧФ СРСР з Президентом Б.Єльциним . Так ЧФ перейшов на сторону Росії .
Таке досить комплексне питання зародилось в мене. Яку техніку, на вашу думку, ми мали б виготвляти (нехай навіть закуповуючи деякі компоненти), а яку ні? І які пріоритети ви поставили б на виробництво/закупівлю (враховуючи потреби ЗСУ + можливість експорту). Наприклад, Ан-132 міг би замінити Ан-26 + Ан-26 до сих пір літає у Європу. А отже, клас літака досить актуальний (інакше давно б заборонили Ан-26 літати у Європу через стандарти по викидам та шуму) і модель могла б мати попит навіть у вантажних компаніях (після закупівлі та тестування у ПС ЗСУ). Було б круто побачити такий загальний огляд на наші потреби, можливості, а також потенціал для розвитку ВПК та економіки. Дякую!
Вважаю, що Сагайдачному потрібна мінімальна модернізація (можливо щось взяти з колишнього крейсера Україна), поки не побудуємо корвет ADA, який замінить флагмана . Далі, як музей українськиї ВМС!!!
Толщина корпуса боевого корабля составляет около 11 мм. В результате воздействия морской воды толщина ниже ватерлинии уменьшается со скоростью около 0.1-0.2 мм в год. За 30 лет эксплуатации от 11 мм остается лишь 5-8 мм. Можно, конечно, пытаться переобшить, но, во-первых, это колхоз, который самым отрицательным образом скажется на мореходности и прочности корабля, во-вторых, работу строителям на верфях тоже периодически надо давать.
Дякую! Якщо маєте час і натхнення то чи можете підготувати випуск про бази ремонту і забезпечення. Так щоб нічого секретного не видати) Цікаво як то все виглядає і де ремонтується/модернізується і виготовляється і чи цього достатньо. Сектор можете будь який вибрати чи флот чи авіа чи ракетні і ін. Тут мені було б цікаво питання виробництва, чи ми тільки щось збирати можемо чи може на якусь конкуренцію витягуємо. Бо з прес конференцій ми прям усе можемо (сарказм). І чи ми з тим що маємо (парком озброєння) дійсно можемо інтегруватися і нато чи це скоріше мрії?
Сагайдачний це корабель який увійшов до складу ВМСУ одразу після проголошення незалежності, флагман і з ним пов‘язана вся історія флоту з 1993 року. Тому його музеїфікація просто обов‘язкова
@@dmytrosergienko Незалежність проголосили в 1918-му. А в 1991-му з'явилась просто урср#2 з кравчуками і совком в головах. Що визначного в тому що побудували корабель в часи незалежності? Тепер нам все що вироблено після 1991-го ставити в музеї?
Дякую, як завжди дуже цікаво) По Сагайдачному - ну, сама ж посудина там мабуть у доброму стані, і різати досить велику морську платформу як на мене неправильно... Як мінімум - це плавуча РЛС, та і протичовнова охорона може колись знадобиться. Робити з нього сучасний корабель за НАТОвськими стандартами мабуть недоцільно, але ще років 10-15 як допоміжний/розвідувальний/навчальний корабель він цілком може прослужити. Можна прибрати звідти Осу та поставити якусь сучасну компактну систему ППО, типу як французи ставлять на базі ПЗРК Містраль.
Краще мати принаймні 2 великих кораблі ніж один ідеальний. Вони будуть підсилювати один одного і змінювати виходи в море та док. Тому якщо ми можемо мати в майбутньому окрім турецького роквету ще одну бойову одиницю, то потрібно планувати саме такий підхід. Треба порівняти вартість модернізації Сагайдачного з тим як ці кошти можна використати, якщо глибока модернізація з встановленням ракетного озброєння співставна з новим ракетним катером, то особисто я за перше. Великий корабель принаймні важче потопити.
Нет, ну подождите, если МПК и подлодка Запорожье это уже хлам, то БДК Ольшанский и 2 тральщика Аквамарин это отличные корабли, они нам в принципе нужны…
Читаючи ваші хвалебно-радісні коментарі я весь час гублюся між двома дилемами: чи то дурнів набагато більше в Російській Федераціїї, чи по відношенню до кількості населення в кожній державі, їх приблизно порівну?
Хлопці дякую вам за вашу роботу, дуже подобаеться ваш формат, та ваша праця.
Дякую, гарний подкаст!)
Дякую Таросові і Олександру. Дуже цікаво.
Дуже якісний підкаст! Щодо фрегату Сагайдачного - обмежена модернізація і учбовий та можливо музейний корабель.
Тарас вже одягнув срібний піджак - значить срібна кнопка близько!
Дякуємо!
Если имеется ввиду сделать полноценный боевой фрегат с пкр и зрк, то модернизация нерентабельна.
Лучше эти деньги вложить в недострой/ долгострой Вл. Великий
@@ilnur182 жопа горит? дальше будет гореть еще жарче, больше об империи думай.
@@ilnur182 какой вкусный батхерт :D
Дякую, гарний канал)
Шикарний контент. Продовжуйте. Дуже цікаво!
цікаво, вподобайка і так тримати!!
Дякую за чудовий випуск.
Дякую за екскурс в історію
świetny program, bardzo ciekawy i jak zwykle merytoryczny, pozdrawiam
Polska?
@@scandited2763 tak
Дякую .Насправді дуже сумно і прикро це все
Хлопці Ви молодці, гарна робота))) так тримати!!!
Дякую за гарний, хоч і сумний контент!
а тем временем русские продолжают гонять американцев по Сирии ua-cam.com/video/tgIxs8J5HlI/v-deo.html
@@pth-nwn
Я уже согласен с другим комментатором - погоняй пойди лысого. Чё спамить под каждым комментом? Зарабатываешь просмотры для канала? Сколько платят?))
Що точно треба зробити з Сагайдачним, це замінити комплекс ППО, подивитись, що є на ринку, щоб найоптимальніше встановити комплекс, який би міг перехопити калібри. Комплекс звісно має бути багатоканальним.
Так він зможе прикривати наприклад Одесу. Повністю це його не захистить, але кількість і вартість засобів, які необхідні щоб його знищити значно зросте. Так за підтримки інших кораблів та катерів вони зможуть бути як така противага угрупуванню у Криму.
Але це все, якщо вартість буде адекватною.
При цьому більше 15 років він навряд проживе, скоріше десь до 30-го і замінити його чимось новим.
Вартість адекватної не буде. Все що стосується зброї - неадекватно дорого. Все що стосується флоту - неадекватно дорого в квадраті. Таких грошей у нас немає. На жаль.
Дуже змістовно та цікаво вийшло. Дякую вам 👍
Дякую мілітарному за просвітницьку діяльність,сам з Криму і завжди дивувався що в нас дома робив російський флот
Дякую, цікаво як завжди
Дякую за випуск!
Класичний випуск! Висновок чоткий, 100% згоден!
Тарасе,як Ви оцінюєте створення двох станцій "Мінерал-у",це саме те чого не вистачає "Нептуну" для повноцінної роботи?
@@СибирскийМужик-м8ю
Не понимаю экспЭрДов, которые всюду гавкают о 20-40-50 летних советских разработках.
Всё или почти всё что сейчас есть у армий мира это наработки и модернизации/модификации старых образов вооружения. Что Украина, что Россия взяли советские ракеты, доработали их и получили свои комплексы. Что тут такого? Нафига с самого начала делать расчёты по самой ракете и двигателю, если можно обновить блоки управления, головки наведения и тд ??? ТТХ образа возрастут в разы при минимальных затратах.
@@СибирскийМужик-м8ю чому Сибір хоче відділитись від парашки?)
Згадався відомий вислів :" Якщо хочеш щоб країна стала банкрутом - подаруй їй авіаносець"
@@ПротивИМПЕРИИЛЖИЗАПАДА К чему это?
@@ПротивИМПЕРИИЛЖИЗАПАДА Подводная лодка НИКОГДА не была приварена, тем более перед захватом, Прилуки никогда не тонули, хотя они и хлам.
На данный момент ВМС Украины - 1 Фрегат, 1 тральщик, 1 СДК и около 12 патрульных катеров, 7 из них бронированы.
В очень скором будущем это ещё 9 больших катеров, из них 6 новые, только произведённые, современные. Чуть позднее ещё 10 таких, в перспективе на 3-5 лет ещё 8 больших катеров, 2 тральщика, 3-4 корвета.
Катера в основном то ракетные, реальные москиты, корветы большие, современные, турецкие. Если сделаем и освоим это, США нам уже предлагало 3 фрегата Перри, вот тогда будет пора их брать.
Так что ВМС схмаленький и слабый, но активно развивается, не без огромной помощи США.
Тарас зі свадьби в селі приїхав)))
Обідно 😎
@@ТарасЧмут-м5с чому))) прикольний пинджак, а може ти , як С. Крамаров : - Пошию собі костюм з відливом і в Ялту.
@@ТарасЧмут-м5с Оррр
@@ТарасЧмут-м5с та нормальный прикид, не переймайся. То все от зависти!
@@ТарасЧмут-м5с Що Україні зараз робити з " вишками Бойка"? Потрібно приймати якесь рішення ще "вчора".
Якимось дивним чином я пропустив цей мегацікавий подкаст! Мілітарному 50к підписників до кінця року!
P. S. Експлуатуємо і міняємо.
До речі, розберіть дії флоту РФ під час війни з Грузією.
підтримую. про напівлегендарні спроби затримати в гаванях кораблі чф рф
@@СибирскийМужик-м8ю русский окупант иди домой, здесь водки нет(с)
@@СибирскийМужик-м8ю
Валенок, ты на Донбассе то хоть раз был? С местными общался? Может быть застал начало БД ???
Что, нет? Ну так и не колоти понты!
Или ты, быть может, настолько эксперт, что для тебя война это только масштабная мясорубка времён ВОВ ?????
Почему "Холодная война" называется войной? Там же не стреляли?!
, так цікаво заглядати часом у минуле
З Сагайдачного треба робити учбовий корабель для тренувань по діям у відкритому морі .
Дякую, за Вашу працю.
Дякую за сумний але корисний огляд
Дуже цікаво про участь України в становленні Македонії
було цікаво, дякую
як завжди фахово і цікаво
Дякую за цікавий, хоча і трохи сумний випуск. Сагайдачний, наскільки розумію, це також фактично радянський (чи пост-радянський) корабель, силові установки та зброя минулого сторіччя. Залишається тільки корпус, а в сучасних кораблів це невелика частина вартості, та й технології виробництва корпусів теж не стоять на місці. Тому мабуть має сенс підтримувати його декілька років, а на заміну йому шукати чи сучасний корвет, чи може придбати і відремонтувати якісь вживані проте непогані західні кораблі, за тією ж схемою що айленди.
Вподобайка для просування каналу ✌️
Дякую за контент. Дуже цікаво.
Щодо фрегата Гетьман Сагайдачний... Я маю деякий досвід в проєктуванні корабельного вентиляційного обладнання, та можу сказати що термін служби більшості обладнання (вентилятори, теплообмінники, клапани, холодильні машини...) 25 років. Виробник може передбачити планові/капітальні ремонти, але однозначно через 25 років, обладнання повинно бути замінено повністю. Враховуючи що фрегат Гетьман Сагайдачний був побудований у 1990-1993 роках, то ще у 2018 році, абсолютно все обладнання, всі вузли повинні бути замінені. А це коштує шалених коштів. Тому, на мою думку, з цього фрегата краще зробити музей, а кошти направити на новий корабель (турецький, український, чи яки інший - це інше питання).
Знали б Ви про стан наших суден які побудовані у 70-ті чи 80-ті роки…
Однозначно лайк!
Дякс
17:30 "Крали все до лампочок та унітазів". Наскільки ж... нічого не змінилось у психології пересічного рашиста за 30 років. 2022 рік - роблять все те саме.
Дякую за цікавий контент. Цікаво було би послухати про підводний флот України , який він повинин бути, і чи залишилися в нас ще люди які можуть навчати та керувати підводни човном?
Людей немає. Їх і не було толком.
Дякую за цікавий контент.
Цікаво було б послухати про наше суднобудівництво, що є, було і може бути об'єктивно і через, який час! А відео класне! Молодці! Дуже цікаво слухати і дуже хочеться мати сильну крепку Армію України)
Чоловік тітки служив в ті часи в авіації в Саках(Новофедорівка). Пам'ятаю як він тоді розказував що міняли рапортами місце служби (Україна-РФ і навпаки) по кілька разів - де більше платять.
Аж поки не змусили прийняти присягу.
Так, і таке бувало. То були дуже хаотичні часи…
Знову радий вас чути та бачити. Зробіть будь ласка якось рубрику про снайперську компоненту нашої війни, тенденції, що з явилось у світі проривного та яке місце займають саме снайпери у війні з Росією.
Це буде досить скоро.
Мала модернізація фрегату Гетьман Сагайдачний до бойової спроможності, дорога ж модернізація як на мене недоцільна, дивлячись на його стан і вік, та і кількості виходів в море.
Ахах, чому? Йому навіть 30 років немає. А кораблі такого типу можуть ї 40-45 пропрацювати. Доцільно лише встановити на нього ЗРК "Стилет" (Аналог оси) та якісь малі ПКРи. Замінити мотори, поставити нові АК 630.
Або варіант з платформою для нептунів, до якого я склоняюсь.
@@СтранствующийИндуист-и7э тільки робочих нептунів немає, все дослідне, взагалі ви живите у якихось ефемерних мріях як і наші військові чинуші які мріють але не дивляться який є стан речей зараз.
@@alexgreen8769 так але списати все і залишити тільки Артилерійські катери проекту 58155 «Гюрза-М» та Десантно-штурмовий катер проекту 58503 «Кентавр» які швидше річкові ніж морські це просто власноруч відрізати себе від моря. Списувати з рахунків можна лише тоді коли маєш альтернативу для заміни хоча б через кілька років, а просто залишитися лише з "москітним флотом" це дорога в нікуди. Далі піде "а навіщо нам танки давайте на хамві птури начіпимо і так зійде бо це дешевше".
@@romichlviv9720 сову на глобус не натягуйте, я не говорив нічого про про списання всього, але до слова так РК Прилуки який вже не РК свій строк служби давно відслужив, ми тримаємо його бо взагалі нічого немає.
Лайк!
Дякую , за цікавий випуск. Хотілося б почути про стан нашої артилерії , також про наші ракетні війська , особливо ОТРК. По Сагайдачному , на мою думку оптимальним для нас варіантом є його часткова модернізація силами України з встановленням нової РЛС якщо доведуть , та до озброєння його Нептунами хоча б 8 шт , та мінімально акустичну складову хоч з якимось протичовновим озброєнням і ще років 10 хай служить в там на списання. Можливо до цього часу добудують В.Великий на заміну !
Дякую
Вдячний за відео! Cагайдачний це полігон для випробувань вітчизняних технологій... та навчально-тренувальне судно для збереження моршських традицій((( у 20-тих роках ХХІ століття, нажаль так.
Розкажіть будь-ласка наступного разу про вантажівки в ЗСУ. Цікаво дізнатись про закупівлі вантажівок КРАЗ, МАЗ та Tatra
Так, і з заодно треба прояснити ситуацію із КрАЗом.
А то з однієї сторонм йому ніби як гаплик. А з іншої, американці роблять замовлення.
Виглядає це все дуже дивно.
Закупите лучше УРАЛЫ и КАМАЗА это и практичней и надёжней .
@@юрийкосачев-э1э Нет уж, спасибо. Сами закупайте такие грузовики))
@@valentineantonov9026 их ещё заслужить нужно не все вуйкам их можно доверять)))
Вподобайка.
Цікавий випуск, хотілось би в майбутніх подкастах освітити тему бпла камікадзе і баражуючих боєприпасів.
💙💛Вітаю.+ :
- Продам 2 Га землі (своя приватизована), під базу НАТО, вартість 1 грн. (Торг);
- Куплю шкіру путлера - дорого (Без торгу).
І я пару га додам
Куплю монеты государства Украина до 1917 года. Дорого,очень
Ремонт Сагайдачного за счет наших сил.Много вооружения для него можно снять с Украины.Возможно использпвать как платформу для испытания Нептуна и на пенсию в качестве музея
Ахахаха, з України?) Ти взагалі думав, перед тим, як це писати?))
@@peaceduck8853 а що не так? Він наче непогано усе розписав.
@@peaceduck8853 там купа сумісних речей
Можна й краще описати, але в мілітарному порталі та його середовищі бракує людей, котрі є незалежними, мають відповідну освіту, мислення та бажання щось робити на краще.
Ti Ua они уже изжили себя
Дякую. Цікаво.
Історія дає найкращі уроки, в нашому випадку сумні ((
По катеру Сокаль саме так і було. На катер возили допомогу морякам і катеру.
Дуже класна передачка респект! радує шо спікери на кінець навчилися правільно класти мікрофони!) бо декілька випусків назад було досить смішно дивитися як не робочу сторону мікрофона говорили) Мікрофони так мають стояти як тут!!!
Давайте про БТР і БМП.
Ілайк за вашу роботу.
Власне, помилка Ющенка була в тому що не вигнав їх у 2008му за порушення умов договору.
Рішили зачекати до 17го. От і дочекалися(
Ющ ніби й усе правильно робив, але от ця нерішучість... у цьому і весь Ющ.
Та й армію він не особливо розвивав. Швидше навпаки.
Отримали би тягла в 2008 му, ви що вважаєте не виганяли бо не хотіли?
Мінімально модернізувати, щоб вистачило на 5 -7 років, поки американці нам циклони передадуть
Як на мене ідеальний варіант для вмс це малі і надмалі підводні човни, ракетні катери, і берегові ракетні комплекси типу нептуна
Очень интересно!!! История
обещали про краз выпуск сделать
Мало инфы пока . Хотя сама история компании оченеь веселая и опять (как всегда ) познавательная .
А что про него делать ? КРАЗ банкрот . Находится в стадии ликвидации .
майбутнє Сагайдачного це виявилось затоплення в перший ж тиждень війни широкомасштабної
Перший день(
Обмежена модернізація та ремонт по Сагайдачному, відновлення спроможності по ПВО на ньому і як база для навчання. Ех, краще б турки нам всі 4-5 корветів збудували, ато боюсь, що може бути як завжди....
Нам не нужны сейчас корветы, нам нужны ракетные катера
Ах, дійшов до моменту "прикривали "Москву", щоб не потопили флагман". Смішно.
Сумна історія, хлопці. Я бачив як дерибанили есмінець Пламенний та СКР Горностай, як "списували" дрібніші кораблики, як потім топили їх. Щодо дорогих-коштовних Зубрів. Схоже, навіть нині немає усвідомлення того, що "призначені захоплювати турецькі протоки" могли атакувати/захоплювати не лише їх. Немає розуміння, що атакуюча тактика на війні така ж важлива як і оборонна, навіть для країни, яка не має агресивних намірів. Сагайдачний дослужить який вже є.
Дякую!
Ваші відео дивляться по 100к вже зараз, але чомусь не підписуються. Закликайте це робити на початку відео, бо вони забувають.
Шановні хлопці , коли утворилася Держава Україна : Командувач Чорноморського Флоту СРСР - Росії Адмірал Ігор Касатонов після Референдуму в Грудні 1991 року приїхав до Президента України Леоніда Кравчука , чекав Аудієнції Президента України про : Перехід Чорномоського Флоту під Юрисдикцію України . Я до розподілу ЧФ СРСР мав зустріч з Командувачем ЧФ Адміралом Ігорем Касатоновим .
Адмірал сказав : Він чекав у Готелі Київ прийняття Президтом України Л.М.Кравчуком . Тоді Президент відмовився приймати Адмірала Ігора Касатонова , сказавши Адміралу , що він вирішить розподіл ЧФ СРСР з Президентом Б.Єльциним . Так ЧФ перейшов на сторону Росії .
Ага.. вирішив він з Єльциним... Журба, що тоді президентом був Кравчук
Таке досить комплексне питання зародилось в мене.
Яку техніку, на вашу думку, ми мали б виготвляти (нехай навіть закуповуючи деякі компоненти), а яку ні?
І які пріоритети ви поставили б на виробництво/закупівлю (враховуючи потреби ЗСУ + можливість експорту). Наприклад, Ан-132 міг би замінити Ан-26 + Ан-26 до сих пір літає у Європу. А отже, клас літака досить актуальний (інакше давно б заборонили Ан-26 літати у Європу через стандарти по викидам та шуму) і модель могла б мати попит навіть у вантажних компаніях (після закупівлі та тестування у ПС ЗСУ).
Було б круто побачити такий загальний огляд на наші потреби, можливості, а також потенціал для розвитку ВПК та економіки.
Дякую!
Цікаво. Чекаю на нові серії
розумних людей-командирів - одиниці, а не десятки тисяч.
Вважаю, що Сагайдачному потрібна мінімальна модернізація (можливо щось взяти з колишнього крейсера Україна), поки не побудуємо корвет ADA, який замінить флагмана . Далі, як музей українськиї ВМС!!!
Толщина корпуса боевого корабля составляет около 11 мм. В результате воздействия морской воды толщина ниже ватерлинии уменьшается со скоростью около 0.1-0.2 мм в год. За 30 лет эксплуатации от 11 мм остается лишь 5-8 мм. Можно, конечно, пытаться переобшить, но, во-первых, это колхоз, который самым отрицательным образом скажется на мореходности и прочности корабля, во-вторых, работу строителям на верфях тоже периодически надо давать.
Коли про БТРи будуть підкасти?
Колись і про них буде 🤷♂️ Ми ж не можемо все і одночасно давати.
Ну і по традиції, давайте виведемо це відео в тренди)
Кравчуку привіт!
Дякую! Якщо маєте час і натхнення то чи можете підготувати випуск про бази ремонту і забезпечення. Так щоб нічого секретного не видати) Цікаво як то все виглядає і де ремонтується/модернізується і виготовляється і чи цього достатньо. Сектор можете будь який вибрати чи флот чи авіа чи ракетні і ін. Тут мені було б цікаво питання виробництва, чи ми тільки щось збирати можемо чи може на якусь конкуренцію витягуємо. Бо з прес конференцій ми прям усе можемо (сарказм).
І чи ми з тим що маємо (парком озброєння) дійсно можемо інтегруватися і нато чи це скоріше мрії?
Вот скр-112 который первым перешел из Севастополя в Одесу и достоин был бы быть музеем. А Сагайдачный и тем более Винницу делать музеем нет причин!
Сагайдачний це корабель який увійшов до складу ВМСУ одразу після проголошення незалежності, флагман і з ним пов‘язана вся історія флоту з 1993 року. Тому його музеїфікація просто обов‘язкова
Суп-112 змусили просто роспилити, але так, як один з музеїв він мав би бути, як перший.
@@dmytrosergienko Незалежність проголосили в 1918-му. А в 1991-му з'явилась просто урср#2 з кравчуками і совком в головах. Що визначного в тому що побудували корабель в часи незалежності? Тепер нам все що вироблено після 1991-го ставити в музеї?
@@lifeisfakinawesome4386 може Вам варто історію Сагайдачного просто почитати? Атлантичні походи, операції, навчання. Вся історія ВМСУ пов’язана з ним
Розгляньте питання ідеальної структури танкових військ України.
Добрий день, дякую за що ви робите. САГАЙДАЧНИЙ не такий вже і старий, чи можна на нього поставити крилаті ракети?
У теорії так, але перед цим його треба відновити та модернізувати.
Грузини «Москву» не потопили, а українці впорались
Дякую, як завжди дуже цікаво)
По Сагайдачному - ну, сама ж посудина там мабуть у доброму стані, і різати досить велику морську платформу як на мене неправильно... Як мінімум - це плавуча РЛС, та і протичовнова охорона може колись знадобиться. Робити з нього сучасний корабель за НАТОвськими стандартами мабуть недоцільно, але ще років 10-15 як допоміжний/розвідувальний/навчальний корабель він цілком може прослужити. Можна прибрати звідти Осу та поставити якусь сучасну компактну систему ППО, типу як французи ставлять на базі ПЗРК Містраль.
сумна і повчальна історія. держава 25 років плювала на армію і флот, а потім здивувалась масовій зраді
Краще дати своїм підприємствам роботу, всеодно один в полі не воїн, навіть як зробимо все під західний стандарт всеодно цього буде мало
Я служив на початку 2000 на Сагайдачному на той час треба модернізувати майже все тому доцільним є заміна на новий корабель
Дививсі я той парад, здається у вересні 13го у Севастополі🙂
Раніше, у липні.
Коростень, Коростишів
Землячки 😁😁😁😁😁
39:58 🙃
БЫЛО, было было было, но ПРОШЛО. Эгегей. Огого.
Обмежена модернізація для демонстрації прапора, участі в міжнародних заходах ну і можливість ганяти піратів не більше.
міняти 100%
Краще мати принаймні 2 великих кораблі ніж один ідеальний. Вони будуть підсилювати один одного і змінювати виходи в море та док. Тому якщо ми можемо мати в майбутньому окрім турецького роквету ще одну бойову одиницю, то потрібно планувати саме такий підхід. Треба порівняти вартість модернізації Сагайдачного з тим як ці кошти можна використати, якщо глибока модернізація з встановленням ракетного озброєння співставна з новим ракетним катером, то особисто я за перше. Великий корабель принаймні важче потопити.
в великий корабель простіше влучити.
Нет, ну подождите, если МПК и подлодка Запорожье это уже хлам, то БДК Ольшанский и 2 тральщика Аквамарин это отличные корабли, они нам в принципе нужны…
Тральщики повністю безтолкові у наш час. Вони і по віку і по стану і по системам бажають кращого.
Було б цікаво про преспективи і майбутьнє флоту
Так ніби вже розбирали у випусках про корвети та Москітний флот?
Сагайдачний передати Авакову
Было полное наплевательское отношение к флоту со стороны крепких державников мордатых.
@Михаил Михайлов А Россия все это типа бесплатно дает 🤣🤣? Украина валютой платит. Во всем мире люди торгуют. Можете не продавать. У других купим.
Із всієї розмови зрозуміло, що ні Кравчук ні Чучма ані скільки не розуміли як розбудовувати країну.
Обидва просто пиляли те, що отримали у спадок від Союзу.
Читаючи ваші хвалебно-радісні коментарі я весь час гублюся між двома дилемами: чи то дурнів набагато більше в Російській Федераціїї, чи по відношенню до кількості населення в кожній державі, їх приблизно порівну?
Відео норм.
А зделайте видос на тему каким должно быть ВМС Украины сейчас
@@YToooFU видео быстрее зделать чем это появится))) да и легче видео зделать)))
Так вже обговорювали це в ефірах про Москітний флот та корвети
@@ТарасЧмут-м5с скинь пж а то я не все эфиры смотрю
чолны та надувные лодки и матрасы )))
Цікаво теж дії вмс рф під час подій в Грузії
Коротка відповідь - обісралися 🙄