Якось дивився сліпе порівняння apple music, Spotify і UA-cam music від портативу і як не дивно найбільше балів набрав Spotify. Я ним і до цього користувався, тому було приємно, що не треба нічого змінювати) Слухаю на Dynaudio excite x12 + blue aura v40 коли вдома і на technics az60, коли в дорозі. Пробував качати FLAC і можу сказати, що на цій техніці різницю можна почути лише при прямому порівнянні і треба дуже постаратися, тому не заморочуюсь.
Користувався Spotify постійно, але після покупки LCD-X перейшов на Tidal, пк версія. Якість HiFi підписки дійсно помітно краще, та й загалом підбір музики сильно цікавіше. Але пару місяців тому Тайдл заблокував можливість слухати(та навіть вмикати плеєр) без VPN. Промучився пару місяців з VPN на весь пк і закинув цю справу, повернувся на Спотіфай. Чекаю тепер або на розлок Тайдлу нарешті в Україні, або доки спотіфай прикрутить свій лослес сервіс. Дякую за відео, чудово пояснили!
@@obranuu а в чому сенс?) То для андроїда, а у мене описаний вище сценарій використання музики - це пк. Та й на спотіфай і так можна зберігати все в офлайн, щоб був доступ до прослуховування без інтернету
дякую за пояснення складних речей про якість музики простими словами, з описом музичних стримінгових сервісів та магазинів, користуюсь music youtube, на цьому сервісі я так розумію високої якості не завезли
основний ресурс прослуховування музики - Spotify. Бавився пробним періодом у Tidal. Дуже сподобалось. Якість відчутна. було відчуття що це перрсональний концерт для тебе. Слухаю на вухах Audio Technica DSR-9BT через моноблок або андроїд смартфон з підтримкою Dolby Audio без еквалайзерів і пресетів.
З 2021 року Deezer Hi-Fi. Тільки в мене 5.99 євро/місяць. І теж, з початку повномасштабного вторгнення, вони мені листа прислали, мовляв, поки безкоштовно. Досі безкоштовно.
@@darky8772Мабуть для тих хто був весь час на підписці HiFi. Я був три роки тому, потім перейшов на Apple Music, мабуть тому дали звичайний Deezer Premium
Після придбання людської акустики (доречі в soundmag) я зрозумів що спотіфай навіть з викрученими налаштуваннями стрімінгу повне лайно. Apple ALAC вже прийнятної якості і стрімінг платформа має багато музики, тому наразі я з ними.
Є підписка Spotify premium, в 95% випадків це задовільняє, якщо хочеться лослесс, то або пірачу (це якщо для виключно фізичних плеєрів), або якщо це класичний рок чи метал купляю вінілові платівки, щоб було що в руках потримати а потім їх оцифровую для власного прослуховування.
Дуже погано що super audio cd не пішов в масси, це як раз той саунд що мені треба. І взагалі шкодую що зараз нема продажу навіть звичайних дисків як раніше на кожній зупинці. Поки знайдеш той онлайн магазин, то скоріш десь скачаеш 😢
Хотілось би дізнатися інформацію про UA-cam Music та Spotify , вони теж представлені в Україні. Чи гарна якість аудіо у цих платформ? На канал підписався. Буду чекати відео 😉
@@Shini87 звучить дійсно краще, по блютузу на wh-1000xm4 подобається навіть більше ніж спроба пострімити lossless (розумію що сенсу майже немає) з apple music
Wav не відноситься ніяк до стиснутих форматів!) Flac, alac, робляться саме із wav. Wav є початковим форматом, який є мастер файлом зі студії, і потім wav конвертують, стискають в інші формати!
Раніше був на spotify, але після придбання непоганих дротових hi-fi навушників та ЦАПа, перейшов на apple music. Хоча визнаю, що музична бібліотека spotify значно більша.
Слухаю в основному через deezer і буває через UA-cam music. А коли на телефтні є аудіочіп то того достатньо щоб прижмно слухати музику, нажаль більшіть виробників цього вже не робить, лише на старих lg вони є.
6:14 вигідним ок, припустимо, але є одне "але" - застосунку для PC та Windows щось не бачу, бачу тільки web версію🤷♂Можна було б сказати "ну то й що", але справа у тому, що у різних браузерах звук вибачайте різний, на одному і тому самому PC з однією і тою самою звуковою карткою. А зважаючи на це і на те як виводиться звук далі, то знову ж таки вибачайте, але різниця в AppleMusic та Deezer HiFi буде непомітна. Тому якщо казати про якість у 24 біта і тому подібне, то це не про стрімінгові сервіси, а якщо ж брати до уваги стрімінгові, то повторюсь - різниці майже не буде і тому акцентувати на цьому увагу...ну таке собі. А той, хто зможе завдяки обладнанню відчути різницю, знов таки - не буде користуватись ніякими стріминговими сервісами(привіт від CD-дисків з гарним ЦАПом). Тому якщо порівнювати AppleMusic та Deezer HiFi то це питання зручності та може декому ціни, от і все.
Дякую за великий і змістовний коментар, погоджуюсь з вами на 100 відсотків що це все справа зручності! Сам дуже великий період часу використовував Deezer тому що він мені просто зручніший. Apple Music на пк працює через iTunes, тому застосунок є, але нк очевидний)
Найкращі звукоінженери працюють на Дізер. Власне, єдиний ресурс, де музика живе. На решті платформ примудрилися вбити звук на цифровій мийці. Добрий варіант через плеєр Poweramp слухати радіостанції, які видають високу якість. Серед перших по звуку і плейлістах флаковий мейнмікс Рейдіо Парадайз
Використовую Deezer та Apple Music. Deezer як не дивно мені значно більше подобається по вибору рекомендацій та автоматичного формування плейлистів. По якості звуку для себе не помітив суттєвої різниці між ними при використанні FiiO M11S та HiFiman Sundara. Окремий сервіс Apple з классичною музикою в 24bit дійсно доставляє. А купую музику я здебільшого в Steam (люблю гарні саундтрекі й всім раджу саунди до Baldurs Gate 3 вони в 24bit)
supraphonline - чеський ресурс. Вартість альбому як правило 10 доларів. Формат flac, але може для окремих альбомів є інші. Можна знайти доволі рідкісні речи (особливо те, що стосується балканських виконавців). Української музики мало.
ви трохи (ну як трохи, майже все не правильно розповіли). усе, що нижче написано стосується PCM. усі цифрові формати аудіо/фото/відео - не відповідають 1 в 1 реальним даним. Тобто мають похибку із-за недосконалості механізмів оцифровки. Це означає, що самі файли мають втрати відносно "природнього" оригіналу. величина цих похибок напряму залежить від параметрів частоти дискретизації і бітності, якщо ми говоримо про PCM. Сучасне обладнання здатне робити цю похибку "відносно непомітною" для людини. Lossless і Lossy - це про компресію (з втратами чи без, відносно "цифрового" оригіналу, наприклад у форматі wave). Якщо ми закодували файл у якомусь форматі, і при декодуванні ми не отримуємо той самий оригінальний сигнал, а лише дуже схожий - то це компресія з втратами (Lossy). Якщо після декомпресії дані відповідають оригіналу - то це Lossless. Тому вираз, що аудіо у форматі 44,1 кГц 16 біт - це аудіо без втрат є некоректним.
Дякую за такий великий і змістовний коментар, саме за комперсію було і сказано у відео. Багато сучасної музики створюється в 16 біт 44,100Гц, то чому ж це не є вірним твердженням враховуючи що інструменти, вокал, а також фінальний рендер були зроблені в 16біт 44,100гц?
@@Da4HuK в такому випадку можна сказать шо lossless взагалі не існує, бо всі оцифрування так чи йнакше опускають якісь деталі звуку, а ще неідеальність вимірювального обладнання можна приплести та те, що реальний фізичний звук суб'єктивно сприймається
@@SoundmagUa При обговоренні форматів аудіо файлів, терміни "Lossless" і "Lossy" зазвичай використовуються саме у контексті стиснення даних самим кодеком. Зменшення частоти дискретизації і глибини квантизації хоч і зменшать розмір файлу за рахунок якості звуку - не є напряму роботою алгоритму стиснення кодека. Якщо говорити саме про компресію, то будь який Lossless формат (за визначенням) буде залишатися Lossless і на 22050 Hz, і на 11025 Hz і на 8 бітах квантизації (з точки зору кодека, а не відносно оригінальної композиції). Який WAV на вхід кодеку подали, такий же буде на виході. Які у звука були параметри на вході, точно такі ж і залишаться. Це як архіватори. Запакуй WAV хоч в ZIP, хоч в RAR, хоч у 7z - після розпаковки в результаті отримаєш той же WAV. На відміну від Lossless, для Lossy форматів важливі не тільки частота дискретизації і роздільна здатність (кількість біт квантизації) але і бітрейт, адже MP3 44.1 kHz 16 bit у 320 Kbps буде звучати зовсім не так, як MP3 з тими ж 44.1 kHz 16 bit але у 96 Kbps.
Щось дивно, з айтюнс завантажується максимум 256 кбіт/с. Я щось не так роблю, чи це максимальна доступна якість? Лослес вдавалось скачати лише з підпискою, а без AAC
Дорого,але з іншого боку куплені альбоми можна зберегти у пам'яті пристрою та слухати де завгодно без всіляких підписок.Я новачок у цьому,тому не зрозумів як купувати музику у доларах на закордонних сайтах.
Різниця в якості буде помітна, але андроід має свій ресемплер, тому використовую Deezer Family Hi-Fi (польський, через vpn підключав) для телефону/ноутбуку, а для плеєра/акустики викачую flac з того ж дізера.
Користуюсь епл музикою. За ціну в 5 баксів це дуже вигідна пропозиція за дану якість звуку. І круто що нативно вміє працювати на плеєрах і вміє працювати з цап напряму. Дізер так не вміє, звучить гірше і дорожче.
Теж користуюся Apple Music, бо вигідніше, а також через те що на Apple Watch додаток працює без підключення до телефону. Але якість звуку на Deezer HiFi мені подобалася більше
Апл звичайно виглядає більш привабливо ніж дізер, однак в аплі не має можливості автоматичного зберігання вподобаного(андроїд) в дізері із цим без проблем. Однак Тайдел по рекомендації їх обходить.
Через стороню програму скачав свій плейлист зі спотіфая. з нормальним екзвалайзером в poweamp це можна слухати. чому в додаток не завезуть нормальні налаштування, я хз.
на жаль, deezer дуже сильно глючить, навіть у мого брата на піксель 7про він тормозить, вилітає, в рандомний момент може перестати програвати аудіо. Або ж заходиш у лайкнуті композиції, натискаєш на будь-яку пісню, грає все чудово, звук бомба, вмикаєш наступний трек - error, це дуже дивно, враховуючи що у подруги на 14про айфоні дізер взагалі не тормозить, і звук у них на високому рівні(слухаю на sony wh-1000xm4). Вже не можу дочекатись коли тідал офіційно буде у нас
у мене на сторому LG V10 все працювало досить стабільно, при тому бета-версія. На LG V60 все добре, музика грає, застосунок не вилітає й запускається швидко, теж бета. У друзів Samsung A54 теж все добре, а iphone 8 буває приколи, у них не бета.
Та хай всі сервіси з підписками йдуть на *** , всі до одного, якщо це вже електронний варіант то виключно володіння файлами, ане перегляд/прослуховування.
Порівнював в гарних навушниках споті(так ломаний hifi) та преміум дізер - немає різниці. Тому у лослесс не бачу сенсу...поки користуюсь Споті преміум ломаний і зручно і Можно слухати через AV ресівер
Як зрозуміти, що це справді нестиснутий файл? Тобто я ж можу взяти mp3 і конверктувати в FLAC. Як зрозуміти, що FLAC справді якісний. Також, що таке DSD? Тобто це сама студія виспускає?
@@valentynnevazno7159 Проведи сам для себе сліпий тест різних форматів - будеш дуже здивований. Тільки не треба тут розповідати про те, що хтось глухий, а ти все чуєш. Просто зроби для себе чесний тест.
Маю підписки в Deezer і apple Music. Помітив що рок/метал жанри на дізері краще звучать, а от усілякий джаз/блюз і тп гірший ніж у еплів. Чому так, не знаю
На жаль, 80% людей не чують різницю між lossy & lossless. Тому можна і 320кбс слухати. Єдиний мінус спотіфай - це його політика у бік молодих виконавців, тому не раджу
- придбати музику в високій якості... - роскажем за стрімінгові сервіси... шта? стрімінг і лослес - поняття такі, що не можуть бути взаємопов'язані на початках... на майданчику платформи стрімінгу може лежати файл який можуть позиціонувати як WAV, умовно, а слухаєте ви все одно стиснену онлайн версію, тому що ніхто не буде стрімінг робити щоб кожний наступний онлайн трек воно підвантажувало 50-70 мб, ага, зараз....
Якесь дивне визначення (та й вимова) lossy і lossless. По такій логіці 16bit 44.1KHz MP3 lossless, а 16bit 22.1 KHz WAV - lossy. Хоча втрати інформації при компресії відбуваються саме в першому, а не другому випадку... Ще автор так кумедно розділяє на окремі категорії "без втрат" та "lossless", хоча це те саме різними мовами. І WAV тут чомусь - стиснутий формат
Тут в відео взагалі салат. Mp3 та інші lossy кодеки не мають фіксованої бітності, як PCM. Там стиснуті блоки даних з інформацією для реконструкції, які представлені переважно 32 бітним словом з плаваючою точкою. Поняття lossless означає, що PCM-потік на вході в кодер буде без втрат відновлено на виході з декодера. Тобто параметри не важливі. Чи ми подали на кодер 16 біт 22 кГц чи 24 біт 96 кГц, декодер видасть те саме. І процес буде lossless. Mp3/aac не видасть (математично) того, що подавалось на кодер. Друга справа, що lossy звучить круто і математично ідеально зберігати потік нема великого змісту (для прослуховування). Контраргумент - пам'ять дешева, бла-бла-бла. PS WAV - це теж контейнер для PCM даних, як і FLAC.
@@BohdanVR666 Так. Мінімальна зарплата в США $1160, тобто 44к грн. Мінімальна зарплата в Україні 7100грн, тобто $186. Відчуваєте різницю? Він за трек віддасть 552гу частину своєї зарплати, а я віддам 89ту. Для того щоб я віддавав так само як він, трек має коштувати 12 грн, і хочте вірте, хочте ні - 12 грн я готовий платити легенько за трек. Ціни в нас Європейські, а зарплата Українська. Так бути не повинно. І тут можна спихнути на війну, але так було і буде))
А ще компресія це стиснення газу внаслідок силового впливу)) тай впринипі компресією можна називати все що відноситься до стиснення) а психоакустика до речі, це стосується лише сприйняття, програмно нажаль ми її не налаштуємо)
@@SoundmagUa я розумію, що софістика приємна штука в спорах, але в фізиці, коли є термін та його визначення, то його використовують згідно з контекстом, не плутаючи силу струму, та силу бренду. Щодо психоакустики: мається на увазі, що алгоритми стиснення з втратами БАЗУЄТЬСЯ на знаннях людства у психоакустиці, це ураховується при конвертації, і саме так ми програмно налаштовуємо те, як фонограма буде сприйматися після перетворення на lossy. Це і є використання психоакустики в алгоритмах стиску.
Tidal віднедавна не працює в Україні без VPN, а до цього працював, через VPN треба було тільки зареєструватися і з сімейною підпискою була норм ціна. А тепер нехай той чорнявий хлопець сам слухає свій Tidal. Apple Music, при всій моїй нелюбові до них тепер наше все
я би взагалі радив не користуватись послугами сервисів які офіційно не представлені у нас. Зараз воно так, потім вони щось вигадують (як Tidal) і у тебе уся медіатека з цього сервісу йде коту під хвіст.
Слушаю дома на студийной карте с балансным на Рокеты 5, по этому только ФЛАК, кто повернут поймет) Качаю с пыратских закрытых платформ, лучше донат на дроны. Слава Украине!
суперовий гайд по аудіо форматам, за 10 хвилин усе роз'яснив, дякую
Якось дивився сліпе порівняння apple music, Spotify і UA-cam music від портативу і як не дивно найбільше балів набрав Spotify. Я ним і до цього користувався, тому було приємно, що не треба нічого змінювати) Слухаю на Dynaudio excite x12 + blue aura v40 коли вдома і на technics az60, коли в дорозі. Пробував качати FLAC і можу сказати, що на цій техніці різницю можна почути лише при прямому порівнянні і треба дуже постаратися, тому не заморочуюсь.
Класне відео. Продовжуйте, у вас гарно виходить
Користувався Spotify постійно, але після покупки LCD-X перейшов на Tidal, пк версія. Якість HiFi підписки дійсно помітно краще, та й загалом підбір музики сильно цікавіше. Але пару місяців тому Тайдл заблокував можливість слухати(та навіть вмикати плеєр) без VPN. Промучився пару місяців з VPN на весь пк і закинув цю справу, повернувся на Спотіфай. Чекаю тепер або на розлок Тайдлу нарешті в Україні, або доки спотіфай прикрутить свій лослес сервіс. Дякую за відео, чудово пояснили!
спотіфлаєр вам в поміч)
@@obranuu а в чому сенс?) То для андроїда, а у мене описаний вище сценарій використання музики - це пк. Та й на спотіфай і так можна зберігати все в офлайн, щоб був доступ до прослуховування без інтернету
я не чітав, може комусь іншому допоможе)@@creativecore22
Дякую за чудове пояснення
чудова дикція, цікаво слухати, годний контент, лойс підписка а там глянем
Ще ж є bandcamp, і там можна теж купувати в flac як потреково так і повними альбомами.
дякую вам за 7 digital, давно шукав де купити наших авторів
дякую за пояснення складних речей про якість музики простими словами, з описом музичних стримінгових сервісів та магазинів, користуюсь music youtube, на цьому сервісі я так розумію високої якості не завезли
Дякуємо за коментар, нажаль лише mp3 - 256kpb, але сподіваюсь що ютуб все ж таки завезе хоча б CD якість
@@Lartesis kbs це ж про вагу файлу (кількість кілобіт в секунду, буквально) , який ще спектральний аналіз
Гарний контент. ДЯкую за роботу, за українську. Комент також в підтримку каналу) Успіхів
основний ресурс прослуховування музики - Spotify. Бавився пробним періодом у Tidal. Дуже сподобалось. Якість відчутна. було відчуття що це перрсональний концерт для тебе.
Слухаю на вухах Audio Technica DSR-9BT через моноблок або андроїд смартфон з підтримкою Dolby Audio без еквалайзерів і пресетів.
Дякую, дуже цікаво, с початку війни Deezer Hifi в мене безкоштовний (до війни платив 7.49€).
З 2021 року Deezer Hi-Fi. Тільки в мене 5.99 євро/місяць. І теж, з початку повномасштабного вторгнення, вони мені листа прислали, мовляв, поки безкоштовно. Досі безкоштовно.
Хіба Hi-Fi безкоштовний для нас? У мене з початку війни застосовано лише звичайний преміум тариф з якістю 320кбіт/с
@@darky8772 так, з картки гроші не списують.
@@AntonPotapenko1981 і шо це виходить можна й новим оформитись й не платити?
@@darky8772Мабуть для тих хто був весь час на підписці HiFi. Я був три роки тому, потім перейшов на Apple Music, мабуть тому дали звичайний Deezer Premium
Супер-контент! Дякую команді за таку круту роботу!
Після придбання людської акустики (доречі в soundmag) я зрозумів що спотіфай навіть з викрученими налаштуваннями стрімінгу повне лайно.
Apple ALAC вже прийнятної якості і стрімінг платформа має багато музики, тому наразі я з ними.
Сергію, здається ви аудіофіл? Саме така інформація мені була потрібна. Дякую.
@@valeriiutionok, нє я нє, я взагалі вважає це надзвичайно субʼєктивним і то ще дарує гарні емоції одному у другого не працюватиме.
Хотілось би побачити відео про еквалайзери,і якісь пресети до них.
Користуюсь Qobuz, Spotify, Deezer, Apple Music, Apple Classic,UA-cam Music. Останній раз музику купляв на Bandcamp
OGG - формат контейнера. А те, про що ви говорите - vorbis.
Дякую за пояснення, буду уважнішим
Є підписка Spotify premium, в 95% випадків це задовільняє, якщо хочеться лослесс, то або пірачу (це якщо для виключно фізичних плеєрів), або якщо це класичний рок чи метал купляю вінілові платівки, щоб було що в руках потримати а потім їх оцифровую для власного прослуховування.
Дякую, розклали все по поличкам
Дякую за корисне відео.
Лайк,підписка,дякую за якісний контент!)
Дуже погано що super audio cd не пішов в масси, це як раз той саунд що мені треба. І взагалі шкодую що зараз нема продажу навіть звичайних дисків як раніше на кожній зупинці. Поки знайдеш той онлайн магазин, то скоріш десь скачаеш 😢
дякую! вельми доступно та цікаво, продовжуйте
в HDtracks до речі зараз можна взяти безкоштовно альбом класичної музики в 24bit 192kHz
Скиньте будь ласка посилання
Хотілось би дізнатися інформацію про UA-cam Music та Spotify , вони теж представлені в Україні. Чи гарна якість аудіо у цих платформ? На канал підписався. Буду чекати відео 😉
mp3 та й годі, максимум 320kbit
@@BohdanVR666 зрозумів, дякую.
В спотіфай наче OGG Vorbis 320 кбіт на преміумі, цей кодек звучить трохи краще за мп3, може чисто суб'єктивно.
@@Shini87 звучить дійсно краще, по блютузу на wh-1000xm4 подобається навіть більше ніж спроба пострімити lossless (розумію що сенсу майже немає) з apple music
Ютюбмюзик норм, але там кому як по підбірці, спотіфай також цікаві підбирати дає
Wav не відноситься ніяк до стиснутих форматів!) Flac, alac, робляться саме із wav. Wav є початковим форматом, який є мастер файлом зі студії, і потім wav конвертують, стискають в інші формати!
Так, нещодавно переглянув і зрозумів що оговорився і мав на увазі що wav є нестиснутим форматом(
Дякую за інформацію. Було цікаво
Ще додам до альмонаха bandcamp. Можна знайти альбоми в lossless за 0$.
Я його юзаю. Навушники sivga robin + fiio ka13.
Неймовірно качає.
Теж користуюсь та купую тут. Нажаль максимум це вав та аіфф. Сподіваюсь додадуть колись дсд та мqa.
Раніше був на spotify, але після придбання непоганих дротових hi-fi навушників та ЦАПа, перейшов на apple music. Хоча визнаю, що музична бібліотека spotify значно більша.
Коротко і по суті - як стандарт якості!
Дякую за це відео!
Дякую за відео
Дякую !
Про Soulseek маладьожине знайома 😂 все життя - стримінг
Слухаю в основному через deezer і буває через UA-cam music. А коли на телефтні є аудіочіп то того достатньо щоб прижмно слухати музику, нажаль більшіть виробників цього вже не робить, лише на старих lg вони є.
USB DAC вирішує цю проблему.
6:14 вигідним ок, припустимо, але є одне "але" - застосунку для PC та Windows щось не бачу, бачу тільки web версію🤷♂Можна було б сказати "ну то й що", але справа у тому, що у різних браузерах звук вибачайте різний, на одному і тому самому PC з однією і тою самою звуковою карткою. А зважаючи на це і на те як виводиться звук далі, то знову ж таки вибачайте, але різниця в AppleMusic та Deezer HiFi буде непомітна. Тому якщо казати про якість у 24 біта і тому подібне, то це не про стрімінгові сервіси, а якщо ж брати до уваги стрімінгові, то повторюсь - різниці майже не буде і тому акцентувати на цьому увагу...ну таке собі. А той, хто зможе завдяки обладнанню відчути різницю, знов таки - не буде користуватись ніякими стріминговими сервісами(привіт від CD-дисків з гарним ЦАПом). Тому якщо порівнювати AppleMusic та Deezer HiFi то це питання зручності та може декому ціни, от і все.
Дякую за великий і змістовний коментар, погоджуюсь з вами на 100 відсотків що це все справа зручності! Сам дуже великий період часу використовував Deezer тому що він мені просто зручніший. Apple Music на пк працює через iTunes, тому застосунок є, але нк очевидний)
Найкращі звукоінженери працюють на Дізер. Власне, єдиний ресурс, де музика живе. На решті платформ примудрилися вбити звук на цифровій мийці. Добрий варіант через плеєр Poweramp слухати радіостанції, які видають високу якість. Серед перших по звуку і плейлістах флаковий мейнмікс Рейдіо Парадайз
Я користуюсь Дізером, наче нормальна кількість музики, багато української.
мені Deezer також зайшов, на мої вуха норм) але за Tidelом трохи шкодую.
Використовую Deezer та Apple Music. Deezer як не дивно мені значно більше подобається по вибору рекомендацій та автоматичного формування плейлистів. По якості звуку для себе не помітив суттєвої різниці між ними при використанні FiiO M11S та HiFiman Sundara. Окремий сервіс Apple з классичною музикою в 24bit дійсно доставляє. А купую музику я здебільшого в Steam (люблю гарні саундтрекі й всім раджу саунди до Baldurs Gate 3 вони в 24bit)
Lg v50 має підтримку mqi
А якщо макбук ейр з чипом м1, в нього достатний аудіо вихід щоб слухати музику в класному форматі? І що до нього треба підключити
В розвідку за доброю музикою ходжу в Спотіфай. А вже слухаю цю музику на Qobuz, підписку на який можна купити на... ОЛКсі.
Ооо лайфхак)
купити підписку? її можна придбати, або передати?
supraphonline - чеський ресурс. Вартість альбому як правило 10 доларів. Формат flac, але може для окремих альбомів є інші. Можна знайти доволі рідкісні речи (особливо те, що стосується балканських виконавців). Української музики мало.
Вимагаю продовженя на тему як наш люд реально слухає музику. Огляд торрент-помийок, оффлайн плейерів і т.д.
А на зекономлені кошти донат для ЗСУ
100 актуально, підтримую
Дякую
Мені здалося, що якість звуку на Deezer HiFi вище за Apple Music, особливо в області НЧ
перед записом відео раджу перевіряти як вимовляються англомовні слова та назви. це, наприклад, про «лоузлес»
Дійсно ніколи не помічав що говорю неправильно, дякую)
ви трохи (ну як трохи, майже все не правильно розповіли). усе, що нижче написано стосується PCM.
усі цифрові формати аудіо/фото/відео - не відповідають 1 в 1 реальним даним. Тобто мають похибку із-за недосконалості механізмів оцифровки.
Це означає, що самі файли мають втрати відносно "природнього" оригіналу. величина цих похибок напряму залежить від параметрів частоти дискретизації і бітності, якщо ми говоримо про PCM. Сучасне обладнання здатне робити цю похибку "відносно непомітною" для людини.
Lossless і Lossy - це про компресію (з втратами чи без, відносно "цифрового" оригіналу, наприклад у форматі wave).
Якщо ми закодували файл у якомусь форматі, і при декодуванні ми не отримуємо той самий оригінальний сигнал, а лише дуже схожий - то це компресія з втратами (Lossy).
Якщо після декомпресії дані відповідають оригіналу - то це Lossless.
Тому вираз, що аудіо у форматі 44,1 кГц 16 біт - це аудіо без втрат є некоректним.
Дякую за такий великий і змістовний коментар, саме за комперсію було і сказано у відео. Багато сучасної музики створюється в 16 біт 44,100Гц, то чому ж це не є вірним твердженням враховуючи що інструменти, вокал, а також фінальний рендер були зроблені в 16біт 44,100гц?
@@SoundmagUa бо різниця саме в тому, що вважати еталоном для порівняння: реальний звук (фізичний) чи його цифрова подоба))
@@Da4HuK в такому випадку можна сказать шо lossless взагалі не існує, бо всі оцифрування так чи йнакше опускають якісь деталі звуку, а ще неідеальність вимірювального обладнання можна приплести та те, що реальний фізичний звук суб'єктивно сприймається
@@SoundmagUa
При обговоренні форматів аудіо файлів, терміни "Lossless" і "Lossy" зазвичай використовуються саме у контексті стиснення даних самим кодеком. Зменшення частоти дискретизації і глибини квантизації хоч і зменшать розмір файлу за рахунок якості звуку - не є напряму роботою алгоритму стиснення кодека.
Якщо говорити саме про компресію, то будь який Lossless формат (за визначенням) буде залишатися Lossless і на 22050 Hz, і на 11025 Hz і на 8 бітах квантизації (з точки зору кодека, а не відносно оригінальної композиції). Який WAV на вхід кодеку подали, такий же буде на виході. Які у звука були параметри на вході, точно такі ж і залишаться. Це як архіватори. Запакуй WAV хоч в ZIP, хоч в RAR, хоч у 7z - після розпаковки в результаті отримаєш той же WAV.
На відміну від Lossless, для Lossy форматів важливі не тільки частота дискретизації і роздільна здатність (кількість біт квантизації) але і бітрейт, адже MP3 44.1 kHz 16 bit у 320 Kbps буде звучати зовсім не так, як MP3 з тими ж 44.1 kHz 16 bit але у 96 Kbps.
Deezer класний. Вже роками користуюсь.
юзаю Tidal, як на мене він найкращій серед конкурентів, з правильним підбором жанрів, подібних треків тощо
А як же qobuz?
На торентах)😅
ACC наче Sony розробила, використовують і Apple також
Щось дивно, з айтюнс завантажується максимум 256 кбіт/с. Я щось не так роблю, чи це максимальна доступна якість? Лослес вдавалось скачати лише з підпискою, а без AAC
Там наче для лослес потрібна підписка iTunes Plus
Дорого,але з іншого боку куплені альбоми можна зберегти у пам'яті пристрою та слухати де завгодно без всіляких підписок.Я новачок у цьому,тому не зрозумів як купувати музику у доларах на закордонних сайтах.
Звертаючи увагу, що Deezer не можна напряму слухать, минаючи Android (якщо в додатку) або Windows (у программі), то толку від того lostless не багато.
А Ви пробували? Не знаю як на Андроїд, але на айфоні різниця в якості дуже помітна.
Різниця в якості буде помітна, але андроід має свій ресемплер, тому використовую Deezer Family Hi-Fi (польський, через vpn підключав) для телефону/ноутбуку, а для плеєра/акустики викачую flac з того ж дізера.
@@TheSheLex а у нас його зараз не можна підключити?
Користуюсь епл музикою. За ціну в 5 баксів це дуже вигідна пропозиція за дану якість звуку. І круто що нативно вміє працювати на плеєрах і вміє працювати з цап напряму. Дізер так не вміє, звучить гірше і дорожче.
Теж користуюся Apple Music, бо вигідніше, а також через те що на Apple Watch додаток працює без підключення до телефону. Але якість звуку на Deezer HiFi мені подобалася більше
@@mindphaser2k8, мені навпаки дізер не грає.
Апл звичайно виглядає більш привабливо ніж дізер, однак в аплі не має можливості автоматичного зберігання вподобаного(андроїд) в дізері із цим без проблем. Однак Тайдел по рекомендації їх обходить.
В Apple Music для iOS нещодавно додали зберігання вподобаного, думаю зроблять і для Андроїд
@@mindphaser2k8 надіємось. )
Через стороню програму скачав свій плейлист зі спотіфая. з нормальним екзвалайзером в poweamp це можна слухати. чому в додаток не завезуть нормальні налаштування, я хз.
на жаль, deezer дуже сильно глючить, навіть у мого брата на піксель 7про він тормозить, вилітає, в рандомний момент може перестати програвати аудіо. Або ж заходиш у лайкнуті композиції, натискаєш на будь-яку пісню, грає все чудово, звук бомба, вмикаєш наступний трек - error, це дуже дивно, враховуючи що у подруги на 14про айфоні дізер взагалі не тормозить, і звук у них на високому рівні(слухаю на sony wh-1000xm4). Вже не можу дочекатись коли тідал офіційно буде у нас
у мене на сторому LG V10 все працювало досить стабільно, при тому бета-версія. На LG V60 все добре, музика грає, застосунок не вилітає й запускається швидко, теж бета. У друзів Samsung A54 теж все добре, а iphone 8 буває приколи, у них не бета.
@@sasha_durk я не знаю з чим пов'зані були виліти та лаги, але зараз з 7 пікселем у мене взагалі немає питань, все супер стабільно працює
Користуюсь Apple i UA-cam Music. Віддаю перевагу саме UA-cam Music за якість. Але Apple Music зручніше за інтеграцію Шазама.
Так на Apple Music hires є. Правда для максимальної якості вимагає зовнішній цап
На UA-cam Music ніякої якості немає. Є підписка, давно чекаю, коли вони її покращать, але на жаль, зараз вона найгірша серед стрімінгових сервісів.
Напишу, мабуть, найжахливіший коментар для аудіофілів: слухаю музику в yt music в навушниках JBL T500 або колонці JBL GO 3 і повністю задоволений 😁
адекват в коментах
туди їх!
Те саме з соні лінк бадс с 😂
⚡⚡⚡
Визнаю, що Apple Music звучить краще. Але я вибрав UA-cam Music через кращі алгоритми.
Яка ціна підписки на Tidal через аргентинський аккаунт?
тідал вже закрив цю можливість для нас. Закрито по geoip. Лише vpn
@@StasDovgodko я не розумію, з карти українського банку не можна оплатити Tidal? А VPN це що таке?
@@starhopper4472теоретично можна оплатити але працювати все одно не буде, доки ви географічно в Україні ним користуєтесь
@@starhopper4472 та забудьте краще цей геморой. Використовуйте сервіси якими можна користуватись в Україні без гемору.
А як щодо Qobuz?
Ще у Deezer є Cімейна HiFi За 8 баксів
Та хай всі сервіси з підписками йдуть на *** , всі до одного, якщо це вже електронний варіант то виключно володіння файлами, ане перегляд/прослуховування.
Порівнював в гарних навушниках споті(так ломаний hifi) та преміум дізер - немає різниці. Тому у лослесс не бачу сенсу...поки користуюсь Споті преміум ломаний і зручно і Можно слухати через AV ресівер
У Deezer Premium нема FLAC'у
Я людина проста. Deezer підписка HI-FI 6 эвро + ЦАП + Edifier S1000db. Абсолютно влаштовує.
Як зрозуміти, що це справді нестиснутий файл? Тобто я ж можу взяти mp3 і конверктувати в FLAC. Як зрозуміти, що FLAC справді якісний. Також, що таке DSD? Тобто це сама студія виспускає?
Почути вухами на нормальному пристрої
@@valentynnevazno7159 Як нема з чим порівняти, звідки зрозуміти чи так має бути, чи можливо є щось краще.
Завантажте програму Spek, якщо висота хвилі більше 20кГц - у вас FLAC, якщо ж хвиля обрізана рівно або менше за 20кГц, то у вас MP3.
@@valentynnevazno7159 Проведи сам для себе сліпий тест різних форматів - будеш дуже здивований. Тільки не треба тут розповідати про те, що хтось глухий, а ти все чуєш. Просто зроби для себе чесний тест.
Маю підписки в Deezer і apple Music. Помітив що рок/метал жанри на дізері краще звучать, а от усілякий джаз/блюз і тп гірший ніж у еплів. Чому так, не знаю
На жаль, 80% людей не чують різницю між lossy & lossless. Тому можна і 320кбс слухати. Єдиний мінус спотіфай - це його політика у бік молодих виконавців, тому не раджу
Судячи по єквалайзеру PowerAMP, я чую від 50 до 14000 герц , тому mp3 320 кбіт/с мене цІлком влаштовує
На МК-60, можно слушать как наждак стирает головку воспроизведения! ( аля, розовый шум..)))
Троллинг..?!
На торентах, питання закрито)
Apple Music 👍
Вікторе, ваше лого читається як саундмаК, бо остання літера написана, як q
- придбати музику в високій якості...
- роскажем за стрімінгові сервіси...
шта?
стрімінг і лослес - поняття такі, що не можуть бути взаємопов'язані на початках...
на майданчику платформи стрімінгу може лежати файл який можуть позиціонувати як WAV, умовно, а слухаєте ви все одно стиснену онлайн версію, тому що ніхто не буде стрімінг робити щоб кожний наступний онлайн трек воно підвантажувало 50-70 мб, ага, зараз....
Саме тому wav в не використовують в стрімінгових сервісах
Якесь дивне визначення (та й вимова) lossy і lossless. По такій логіці 16bit 44.1KHz MP3 lossless, а 16bit 22.1 KHz WAV - lossy. Хоча втрати інформації при компресії відбуваються саме в першому, а не другому випадку...
Ще автор так кумедно розділяє на окремі категорії "без втрат" та "lossless", хоча це те саме різними мовами. І WAV тут чомусь - стиснутий формат
Тут в відео взагалі салат. Mp3 та інші lossy кодеки не мають фіксованої бітності, як PCM. Там стиснуті блоки даних з інформацією для реконструкції, які представлені переважно 32 бітним словом з плаваючою точкою. Поняття lossless означає, що PCM-потік на вході в кодер буде без втрат відновлено на виході з декодера. Тобто параметри не важливі. Чи ми подали на кодер 16 біт 22 кГц чи 24 біт 96 кГц, декодер видасть те саме. І процес буде lossless. Mp3/aac не видасть (математично) того, що подавалось на кодер.
Друга справа, що lossy звучить круто і математично ідеально зберігати потік нема великого змісту (для прослуховування). Контраргумент - пам'ять дешева, бла-бла-бла.
PS WAV - це теж контейнер для PCM даних, як і FLAC.
Насправді це дуже весело дивитися :D
Нарешті хоч хтось розповів на цю тему
Поясніть, поставив епл мюзік, просить ід пристрою еплу, жодного немаю то я пролітаю?
Потрібно створити Apple ID для користування.
6:35, все дуже просто, європейські зарплати, і погнали купляти
кмон 80 гривень за топ трек сучасності у високій роздільній здатності це багато?
@@BohdanVR666 Так. Мінімальна зарплата в США $1160, тобто 44к грн.
Мінімальна зарплата в Україні 7100грн, тобто $186.
Відчуваєте різницю?
Він за трек віддасть 552гу частину своєї зарплати, а я віддам 89ту. Для того щоб я віддавав так само як він, трек має коштувати 12 грн, і хочте вірте, хочте ні - 12 грн я готовий платити легенько за трек.
Ціни в нас Європейські, а зарплата Українська. Так бути не повинно. І тут можна спихнути на війну, але так було і буде))
Мабуть поважний пан забув, що в Україні є ще Spotify.
У Spotify нема lossless. Максимально mp3 320. Але плюс Spotify те, що в нього mp3 160 бесплатно, у інших тільки 128
Шановний пан, компресієй називають зменшення динамічного діапазону, а не стиск данних за допомогою алгоритмів психоакустикі.
А ще компресія це стиснення газу внаслідок силового впливу)) тай впринипі компресією можна називати все що відноситься до стиснення) а психоакустика до речі, це стосується лише сприйняття, програмно нажаль ми її не налаштуємо)
@@SoundmagUa я розумію, що софістика приємна штука в спорах, але в фізиці, коли є термін та його визначення, то його використовують згідно з контекстом, не плутаючи силу струму, та силу бренду.
Щодо психоакустики: мається на увазі, що алгоритми стиснення з втратами БАЗУЄТЬСЯ на знаннях людства у психоакустиці, це ураховується при конвертації, і саме так ми програмно налаштовуємо те, як фонограма буде сприйматися після перетворення на lossy. Це і є використання психоакустики в алгоритмах стиску.
де шукати? диски дістати з шафи і оцифрувати :)
Deezer краще звучить ніж Apple
Я особисто вже рік чекаю коли запустять TIDAL в Україні, і ось вони не збираються
а найкраще це телеграм та м і flac і lossless канали
Tidal віднедавна не працює в Україні без VPN, а до цього працював, через VPN треба було тільки зареєструватися і з сімейною підпискою була норм ціна. А тепер нехай той чорнявий хлопець сам слухає свій Tidal. Apple Music, при всій моїй нелюбові до них тепер наше все
я би взагалі радив не користуватись послугами сервисів які офіційно не представлені у нас. Зараз воно так, потім вони щось вигадують (як Tidal) і у тебе уся медіатека з цього сервісу йде коту під хвіст.
@@TAIFUNTeam подивіться сервіс tune my music, він переносить медіатеку між всіма існуючими сервісами
А чому саме Епл? А не Спотік чи Дізер?
@@sasha_durk бо на споті поки немає пропозиції послухати lossless
Покупаешь диск - вуаля.
Spotify 👍
Слушаю дома на студийной карте с балансным на Рокеты 5, по этому только ФЛАК, кто повернут поймет) Качаю с пыратских закрытых платформ, лучше донат на дроны. Слава Украине!
Bandcamp.
qobus пропустили. А ще roon
Qobuz нажаль в нас недоступний, а ось за roon я особисто не чув, обов’язково ознайомлюсь))
@@SoundmagUa qobuz як раз працює, тобто в ньому можна зарегатися через впн і використовувати без. А тідал вже тільки через впн постійно.
Roon для прослуховування якісного локального контенту, з інтегрованими стрімінговими сервісами Tidal, Qobuz, KKBox
@@StasDovgodko костиль шо так шо сяк
@@StasDovgodko ну так і Qobuz може потім закрити доступ. Нащо таке знущання з себе? Краще вже Deezer використовувати і не паритись.
Bandcamp, мать його.
А як же торрент, найпоширеніший безкоштовний сервіс 😂 Щасливим власникам хі-фі плеерам через комп можна скачювати зразу на картку плеєра 😂
А я все користуюсь ютюбмюзик, і якось все нормально
ні слова про bandcamp? кєєєєєєєк
Мені якось Tidal зайшов. Доречі, автор - не "лоузі" і "лоузлесс", треба повчити інгліш шпрехенінг )
Слухаю музику на касетах МК-60 і не розумію, про шо це відео. Флак, шмак, лосілєз, емпетри... Навіть слів таких не чув 😵💫
Пізнати щось нове ніколи не пізно😉
Мухам також все одно шо мед шо г..вно