Дуже вдячний Вам за відео знайшов багато корисного для себе. Теж думаю почати виробляти власну вощину, бо покупна не якісна. Спасибі за показ поетапного очищення воску і за ваші напрацювання. Успіхів . Чекаємо нових відео
из листового алюминия делается коническая емкость, туда выливаю воск и хорошо утепляю вся нечисть остается в низу конуса, минимальная обработка обратной стороны воска путем обрезания низа конуса, получается отлично,Лайк и Класс , удачи Вам во всем и всегда.
🤝 Пану 👍👍👍👍👍 Лудше пусть музей. А бог воздаст такому человеку. Да и пчелки скажут спасибо. Да производителям такие ребята поперёк горла, ну жабы столько дизлайков поставили 🐸. Так же нельзя
Добрый вечер. На просмотр Вашего канала нажал случайно, и хочется сказать Вам большое спасибо. Это видео лучшее .🐝🐝🐝👍👍👍. хорошего Вам сезона. МИРА и благополучия.
Дуже Дякую! Все показано наглядно, все просто і розумно! Удачі в вашій справі! А відео НЕ довге я завжди дивлюся ваші ролики як одну мить, тому що мені Цікаво! Ще раз дякую.
Дякую .Хорошую мисию вы делаете .Я в этом году впервые ночал себе изготовить вощину .По началу тяжело но оно того стоит , правда быстро воск кончился .А результат не передать - супер . Здоровия и миру всем .
Интересное видео, поставил лайк, но это все же музей, смотрю пчеловодов Канады и США, ваша технология работает, но много физической нагрузки, пчеловедение сильно отличается, нам еще пилить и пилить до них. Лисица и гири это потому что мед дешевый, не знал что в Тячеве делают вощину.
доброго вечора. Скажіть будь-ласка який матеріал мішка у якому присуєте віск. ми використовуємо мішок для присування із шахтових фільтрів - щось схоже на брезент.
Витаю ! Підкажить будь ласка за тканину (назву, постачальника, або магазин). Не знайшов на Вашому каналі окреме відео, де Ви мали розповісти за неї. Дякую !!!
Спасибо за видео. Скажите пожалуйста сколько кислоты нужно дать и на какие множество воску, какой помиер. Много здоровья Вам желаю. С уважением Silvester , Slovakia - Poprad
Щоб освітлити на 5 кг воску, який повільно кипить (на дні під воском повинно бути трохи води - 0,5-1 літер) потрібно додати близько 30г (25-40г)щавлевої кислоти. В залежності від забрудненості воску кількість кислоти має бути більшою. Постійно помішувати і слідкувати, щоб не виплив з емкості.....
@@МедКарпат Спасибо вам за ответ. Я желаю вам конец войны и много силы и здоровья. Спасибо ещё раз коллега а дакую за видеа. Silvester, Slovakia- Poprad
Слава Нації !!! 🇺🇦 Дякую за інформацію та за те , що ділитесь своїм життєвим досвідом. Досить цікаво та пізнавально . Всім ДОБРА та МИРУ !!! 🙏 P.S. Підкажіть будь ласка , чи в даного виробника можна замовити вощину...???
Спасибо за видео. Скажите пожалуйста из чего у вас мешок для прессования? И если можно снимите пожалуйста подробное видео по вашему воскопресу " ЛИСИЦА" , мне и многим пчеловодам это очень интересно. Ещё раз спасибо, и удачного Вам сезона. Здоровья Вам.
"лисиця" це дуже давній і дуже простий "прес" наберіть в Ютубі є багато інфи! Саме головне він має бути із Дерева щоб затиснутий гарячий віск не охолоджувався! А використовується Сила плеча! чим довший "гвоздодьор" тим ним легше і швидше виривати цвяхи!
Більш правильно називати даний прес - гравітаційним, оскільки реальну корисну дію по пресуванню воскосировини виконує безкоштовний ресурс - земне тяжіння. Конструкцію преса та всі деталі його побудови висвітлю в окремому відео. І про фільтрувальну тканину теж.
Питання такого характеру, у мене мед в бідонах алюміньових і йому вже десь 25 років. 1 чи можна його їсти, 2 чи він придатний взагалі для чогось ? Дякую
А почему именно алюминиевая посуда? В пищевой промышленности уже давно отказались, так как посуда изготовленая из алюминия вредная. Может лучше эмалированная ?
Забули найголовніше сказати - віск топити тільки на дощовій воді абона розтопленому снігу. В криничній воді є солі кальцію, магнію , заліза і вони зєднуються з воском. Віск тоді набуває сірого кольору. В цілому технологія нарівні середніх віків.Попробуйте використати гвинтовий прес і вашу ^лисицю^давити під гарячою водою. Тоді мішок не забивається остиглим воском...
Є і така концепція видавлювання воску, серед її недоліків - високі ненерговитрати і , що найголовніше. потрібно банально мати цей спеціалізований прес....
Підкажіть будласка, на другому етапі, віск після лисиці коли ви закладали у алюмінієвий тазік, для подальшого переварювання з щавелькою, чи добавляєте воду у тазік для переварювання?
Так названий Вами пресовий віск темного кольору це і є отруйниц стеорин та церицин, якого у вощіні не повинно бути, а виробникам вощіни набагато легше працювати з такою сировиною, от вони й кажуть про неможливість виробництва з чістого воску!
Костя Черкасов шановний колего ви мабуть не чули записів моїх семінарів і не читали результатів багаторічних досліджень по воску і вощині. Буде можливість послухайте , а після війни запрошуйте на зібрання приїду поділюсь досвідом. Якщо буваєте в Києві завітайте до Київоблбджолопром розповім і покажу все. На сам кінець скажу : Ніколи не лийте у віск ніякої хімії . Ось чому , віск це органічна сполука в більшій мірі жирних кислот. В хімії є закони один з них гласить так :Подібне розчиняється в подібному! Звідціля випливає, що кислота розчиняється в кислоті . Тобто ви її ніяк не вимиїте Якщо говорити про Н2О2 що зветься перекис водню то її дія не менш шкідлива. Результат алхіміків такий наявність вказаної хімії дуже негативно впливає на личинку викликаючи опіки в районі спинки, крім того маточне молочко, мед екстрагує цю хімію , я можу багато чого розповісти на цю тему, бо при створенні '' Прополісної вощини '' 15 років проводив фундаментальні дос лідження . Тому скажу просто віск повинен бути чистий, натуральний , про колір і правила перетопки суші описано до мене. Я лише добавлю один штрих - коли пускаєте розплавлений віск через фільтр лийте його у (ки'пяток) при цьому вимкніть нагрів тобто в гарячу воду. Удачі всім з повагою Валерій Домбровський. (Це відповідь на тезу про очищення воску соляною кислотою в групі бджолярів FB)
Дякую за коментар, Валерію Дмитровичу. Знаю Вас, як одного з найбільш авторитетних і науково обізнаних керівників воскопереробних заводів в Україні ( і не тільки). Сказане Вами по даній темі не підлягає сумнівам. Та все ж, за прозою життя я вже не ідеаліст , а скоріше прагматик. Тому, практикуючи, використовую такі методики і технології, які , порівнюючи, добре зарекомендували себе в реальному житті, пройшли тривалу перевірку на власній пасіці. Що стосується присутності кислот у воску , то ще велике питання де їх буде більше - на пасіках де багаторазово використовують щавлеву кислоту різними методами внесення для боротьби з кліщем Варроа, чи в нас, при умові, що ми кислоту для боротьби з кліщем Варроа не використовуємо взагалі, а освітлення воску проводиться разово і тільки виключно на водній "подушці". А от Вашу пропозицію приїхати в Закарпаття для проведення тематичного семінару - приймаю. і по закінченні війни, з радістю, запросимо Вас до нас для цього.
Парова воскотопка залишає понад 20 % воску. Пресування за нашою технологією дозволяє забрати ще 12-15%. Залишкові 5% воску теоретично можна "забрати" хімічною екстракцією. Але це вже зовсім інша історія.
@@ЮрийГрицай-я4э Так он же и разваривает сушь в бидоне полностью в воде. У него остаётся 5% воска после отжима в воскопрессе. Тут как ни отжимай, а всё равно какая-то часть воска останется в Мерве.
Технологія першобитніх пасічників. Ну а кипя,тіння воску , у повному тазіку по вінця, на газовій горєлкі, ну це уже перебор. Ви повинні усвідомити , хоча б те, що якщо отой тазик зпалахне, то ваш отой сарай уже буде не загасити ніякими зусиллями.
Щавлева кислота при температурах до 100 грд. практично не випаровується. Тому і шкода від цієї операції значно менша ніж при обробках наших бджілок аерозольним методом.
Додавати щавлеву кислоту у розплавлений віск потрібно тільки при умові присутності на дні відповідної ємності 10% звичайної води, яка і "забирає" лишок кислоти, що не прореагує з різноманітними домішками у воску. Тому віск після освітлення практично не містить щавельки.
Для чого це мені показувати,хіба я зможу придбати такий агрегат?а на рахунок відходу від годування гнилі яка пхає у вощину що попало заради,,,,хапнути,,,то я з вами на одній стороні.
От хочеться в таких випадказ Запитати, а ЧОМУ ми українці знаїмо російську? і звісно розуміємо білоруську мову, а ви НЕ знаїте ні українську ні білоруську і при цьому до нас лізете як "брати" і кричите із усих рупорів що українці і білоруси вам "браття навєк" АЛЕ не розуміїто їхньої мови? то, ви ЩО? або ТАКИ НЕ брати або тупі?? Виходить саме ТАК!
@Holy Sinner Дуже Дякую! От за те, що білоруси, як і ми Русичі! я впевнений і тому ми таки Одної крові, а от ці московити Незрозумілих кровєй до нас лізуть в "родичі". ??? і при цьому постійно брешуть....
Реалізація карпатських маток типу "Синевир" в 2020році.
medkarpat.com/archives/category/qvin-bee
Дякую за навчання,як завжди корисно і повчально.
Молодци!!! Есть пример для всех пчеловодов, как получать хорошее качество!!!
Дуже вдячний Вам за відео знайшов багато корисного для себе. Теж думаю почати виробляти власну вощину, бо покупна не якісна. Спасибі за показ поетапного очищення воску і за ваші напрацювання. Успіхів . Чекаємо нових відео
из листового алюминия делается коническая емкость, туда выливаю воск и хорошо утепляю вся нечисть остается в низу конуса, минимальная обработка обратной стороны воска путем обрезания низа конуса, получается отлично,Лайк и Класс , удачи Вам во всем и всегда.
Цілком згідний. Працюватиме така конструкція відмінно.
🤝 Пану 👍👍👍👍👍 Лудше пусть музей. А бог воздаст такому человеку. Да и пчелки скажут спасибо. Да производителям такие ребята поперёк горла, ну жабы столько дизлайков поставили 🐸. Так же нельзя
Дякую за Вашу важку працю,за якісну вощіну.
Добрый вечер. На просмотр Вашего канала нажал случайно, и хочется сказать Вам большое спасибо. Это видео лучшее .🐝🐝🐝👍👍👍. хорошего Вам сезона. МИРА и благополучия.
Дякую за відгук. Щоправда є і інші ідеї у інших відео достатньо корисні для наслідування....
Дуже Дякую! Все показано наглядно, все просто і розумно! Удачі в вашій справі! А відео НЕ довге я завжди дивлюся ваші ролики як одну мить, тому що мені Цікаво! Ще раз дякую.
Браво,завжди проглядаю Ваші ролики.А з Вашої вимову ставлю на взірець.
Дякую за коментар.
Дякую Вам зі Львова, відео мені пригодилось.
Щира подяка за вашу добросовісність, вашу науку та від мене вам величезна шана та повага.
Часто чуємо слова подяки, тому, що працюємо за принципом: "З любов'ю до бджіл - з любов'ю до людей!"
Дякуємо за пізнавальне відео...
Дякую .Хорошую мисию вы делаете .Я в этом году впервые ночал себе изготовить вощину .По началу тяжело но оно того стоит , правда быстро воск кончился .А результат не передать - супер .
Здоровия и миру всем .
Оце дядько молодець))) все дуже зрозуміло пояснив дякую вам)
Интересное видео, поставил лайк, но это все же музей, смотрю пчеловодов Канады и США, ваша технология работает, но много физической нагрузки, пчеловедение сильно отличается, нам еще пилить и пилить до них. Лисица и гири это потому что мед дешевый, не знал что в Тячеве делают вощину.
Золотая вощина получается, понятно что для себя, но у кого маленькие пасеки ,то тот не будет таким заниматься. Но вы большие молодцы!!
Здрастуйте! З Наступаючим новим роком! Підкажіть будласка, як зветься тканина, яку ви використовуєте в лисиці?🇺🇦
Крутой видос!!! Красава!!!
Молодцы!!!
Хороший метод. Мені podobayetʹsya. Дякую.
З мене лайк. Гарне відео. Одне питання: щавельна кислота добавляється у весь віск чи тільки із чорних рамок, а забрусний очищається тільки водою?
Саме так. Забрусний віск не потребує чистки чи освітлення.
А у вас можна купити Волині я хочу почати завести бджіл
Там помилка волині
А як з вами звязатись
Дякую.Відео дуже пізнавальне, хоча деякі моменти процесу можна удосконалити.
Вам дівчатка БДЖІЛКИ шепнуть велике ДЯКУЮ
супер. дякую за відео
Щиро дякую! Цікаво, пізнавально, інформативно...
Як потім щавелька буде впливати на розплід? Для своєї вощини проста перетопка декілька разів.
Можна контакти підприємства Несуха
Скажіть будь ласка з якого матеріалу мішок і де можна придбати.
Gdzie mozna kupic taki beben nalewowy wosku bez stelaza i silnika pozdrawiam
доброго вечора. Скажіть будь-ласка який матеріал мішка у якому присуєте віск. ми використовуємо мішок для присування із шахтових фільтрів - щось схоже на брезент.
Витаю ! Підкажить будь ласка за тканину (назву, постачальника, або магазин). Не знайшов на Вашому каналі окреме відео, де Ви мали розповісти за неї. Дякую !!!
Дякую,що нагадали. Саме готую тематичне відео там і висвітлю Ваше питання.
@@МедКарпат Вітаю! я напевно пропустив Ваше відео ? Чи ще не було ?
@@МедКарпат Вітаю! я напевно пропустив Ваше відео ? Чи ще не було ?
Доброго дня, підкажіть, будь ласка, як називається тканина з якої у Вас зроблені мішки для віджиму мерви?
Спеціальна поліамідна фільтрувальна тканина.
Добрий день скажіть будь ласка як з вами можно зв'язатися по телефону?
Добрий день 👍
Дуже корисне відео !!!!!
Спасибо за видео. Скажите пожалуйста сколько кислоты нужно дать и на какие множество воску, какой помиер. Много здоровья Вам желаю. С уважением Silvester , Slovakia - Poprad
Щоб освітлити на 5 кг воску, який повільно кипить (на дні під воском повинно бути трохи води - 0,5-1 літер) потрібно додати близько 30г (25-40г)щавлевої кислоти. В залежності від забрудненості воску кількість кислоти має бути більшою. Постійно помішувати і слідкувати, щоб не виплив з емкості.....
@@МедКарпат Спасибо вам за ответ. Я желаю вам конец войны и много силы и здоровья. Спасибо ещё раз коллега а дакую за видеа. Silvester, Slovakia- Poprad
Дякую за відео!
Скільки воску можна отримати з однієї бджолиної сім*ї?
Молодець
можно просто с осмосом варить, или дождевой водой. и фильтровать через женские колготки. посмотрите на поем канале.
Як на вашу думку, чи можна використовувати емальований посуд?
Для перетоплювання і відстоювання воску так. Для освітлення - ні.
Слава Нації !!! 🇺🇦
Дякую за інформацію та за те , що ділитесь своїм життєвим досвідом.
Досить цікаво та пізнавально .
Всім ДОБРА та МИРУ !!! 🙏
P.S. Підкажіть будь ласка , чи в даного виробника можна замовити вощину...???
Дякую, Рома, за коментар. Так можна. тел:0972251478
При виробництві вощини використовують мильний розчин,чи не шкодить це потім бджолам?
Можна адресу підприємства де виробляють кінцевий продукт з воску..!?
Так. тел: 0671777170
Спасибо за видео. Скажите пожалуйста из чего у вас мешок для прессования? И если можно снимите пожалуйста подробное видео по вашему воскопресу " ЛИСИЦА" , мне и многим пчеловодам это очень интересно. Ещё раз спасибо, и удачного Вам сезона. Здоровья Вам.
"лисиця" це дуже давній і дуже простий "прес" наберіть в Ютубі є багато інфи! Саме головне він має бути із Дерева щоб затиснутий гарячий віск не охолоджувався!
А використовується Сила плеча! чим довший "гвоздодьор" тим ним легше і швидше виривати цвяхи!
Більш правильно називати даний прес - гравітаційним, оскільки реальну корисну дію по пресуванню воскосировини виконує безкоштовний ресурс - земне тяжіння. Конструкцію преса та всі деталі його побудови висвітлю в окремому відео. І про фільтрувальну тканину теж.
Питання такого характеру, у мене мед в бідонах алюміньових і йому вже десь 25 років. 1 чи можна його їсти, 2 чи він придатний взагалі для чогось ? Дякую
На самогонку піде залюбки
Координати виробництва напишіть. Дякую.
Дякую
Доброго вечора у Вас на реализацию немаэ забруснои вощини
Оператору під час дихання не вистачає повітря ...? на 32:00 хв.
А почему именно алюминиевая посуда? В пищевой промышленности уже давно отказались, так как посуда изготовленая из алюминия вредная. Может лучше эмалированная ?
Емольована посуда не витримує контакту з кислотами.
Ви берете дощову воду?
Вощину продаєте?
Навіть без пресового воску, своя вощина зі свого воску, певно краща ніж покупна?
Чи бродаєте вощину. Ціна
Отриману вощину використовуємо тільки для власного господарства. Тому не продаємо.
приглашаю в гости по обмену опытом на тему перетопки соторамок. супервоскотопка. полезную информацию обещаю.
Відео українською,лайк однозначно.
Купить вощину у Вас можно?
Вибачте, але власну вощину не продаємо.
Забули найголовніше сказати - віск топити тільки на дощовій воді абона розтопленому снігу. В криничній воді є солі кальцію, магнію , заліза і вони зєднуються з воском. Віск тоді набуває сірого кольору. В цілому технологія нарівні середніх віків.Попробуйте використати гвинтовий прес і вашу ^лисицю^давити під гарячою водою. Тоді мішок не забивається остиглим воском...
Є і така концепція видавлювання воску, серед її недоліків - високі ненерговитрати і , що найголовніше. потрібно банально мати цей спеціалізований прес....
Підкажіть будласка, на другому етапі, віск після лисиці коли ви закладали у алюмінієвий тазік, для подальшого переварювання з щавелькою, чи добавляєте воду у тазік для переварювання?
Так, обов'язково. При освітленні воску щавлевою кислотою потрібно в ємність з розплавленим воском давати близько 10% води.
Дякую за ролик.
Все зрозуміло.
В мене питання: які у вас рукавички білі?
Де можна придбати?
Доволі вдалі, хлопчатобумажні придбані через інтернет у свій час.
Похожий на вчителя трудового
Доброго дня відпрачляєте по україні ?
Ми ознайомили колег з нашою системою переробки воску і виготовлення вощини. Вибачте, працюємо тільки для власних потреб .
Сколько кислоты на 1кг. воска!? Спасибо за видео! С уважением ваш подписчик!
Один грам
Так названий Вами пресовий віск темного кольору це і є отруйниц стеорин та церицин, якого у вощіні не повинно бути, а виробникам вощіни набагато легше працювати з такою сировиною, от вони й кажуть про неможливість виробництва з чістого воску!
но изначально вощина своя.поэтому никакого парфина и прочего дерьма.
А воскопрес кулакова непробували?
Ні. Але плануємо створювати свій оригінальний воскопрес, який би мав інші вагомі переваги і також був ефективний.... Але про це згодом...
Ви продаете свою вощину
Чи продаєте ви вощину?
На жаль, ні. Не вистачає і на продаж.
Костя Черкасов шановний колего ви мабуть не чули записів моїх семінарів і не читали результатів багаторічних досліджень по воску і вощині. Буде можливість послухайте , а після війни запрошуйте на зібрання приїду поділюсь досвідом. Якщо буваєте в Києві завітайте до Київоблбджолопром розповім і покажу все. На сам кінець скажу : Ніколи не лийте у віск ніякої хімії .
Ось чому , віск це органічна сполука в більшій мірі жирних кислот. В хімії є закони один з них гласить так :Подібне розчиняється в подібному! Звідціля випливає, що кислота розчиняється в кислоті . Тобто ви її ніяк не вимиїте Якщо говорити про Н2О2 що зветься перекис водню то її дія не менш шкідлива. Результат алхіміків такий наявність вказаної хімії дуже негативно впливає на личинку викликаючи опіки в районі спинки, крім того маточне молочко, мед екстрагує цю хімію , я можу багато чого розповісти на цю тему, бо при створенні '' Прополісної вощини '' 15 років проводив фундаментальні дос лідження . Тому скажу просто віск повинен бути чистий, натуральний , про колір і правила перетопки суші описано до мене. Я лише добавлю один штрих - коли пускаєте розплавлений віск через фільтр лийте його у (ки'пяток) при цьому вимкніть нагрів тобто в гарячу воду. Удачі всім з повагою Валерій Домбровський. (Це відповідь на тезу про очищення воску соляною кислотою в групі бджолярів FB)
Дякую за коментар, Валерію Дмитровичу. Знаю Вас, як одного з найбільш авторитетних і науково обізнаних керівників воскопереробних заводів в Україні ( і не тільки). Сказане Вами по даній темі не підлягає сумнівам. Та все ж, за прозою життя я вже не ідеаліст , а скоріше прагматик. Тому, практикуючи, використовую такі методики і технології, які , порівнюючи, добре зарекомендували себе в реальному житті, пройшли тривалу перевірку на власній пасіці. Що стосується присутності кислот у воску , то ще велике питання де їх буде більше - на пасіках де багаторазово використовують щавлеву кислоту різними методами внесення для боротьби з кліщем Варроа, чи в нас, при умові, що ми кислоту для боротьби з кліщем Варроа не використовуємо взагалі, а освітлення воску проводиться разово і тільки виключно на водній "подушці". А от Вашу пропозицію приїхати в Закарпаття для проведення тематичного семінару - приймаю. і по закінченні війни, з радістю, запросимо Вас до нас для цього.
Не робили аналіз стосовно виходу воску з однієї рамки за Вашою технологією? Можливо легше та простіше використовувати парову воскотопку?
Парова воскотопка залишає понад 20 % воску. Пресування за нашою технологією дозволяє забрати ще 12-15%. Залишкові 5% воску теоретично можна "забрати" хімічною екстракцією. Але це вже зовсім інша історія.
@@_Medkarpat_ Зробіть воскотопку де сировина знаходиться повністю під водою, не буде втрат воску.
@@ЮрийГрицай-я4э Так он же и разваривает сушь в бидоне полностью в воде.
У него остаётся 5% воска после отжима в воскопрессе. Тут как ни отжимай, а всё равно какая-то часть воска останется в Мерве.
Эх трошки а чаркидян
ПРОДАЄТЕ ВОЩИНУ ?
Ні. Самим в 2021році не вистачило. Медовий рік видався.
Дуже довге відео нема бажання додивлятись ,але дякую.
Увеличила скорость просмотра до 1,75. И нормально. Время экономлю и все понятно.
Технологія першобитніх пасічників. Ну а кипя,тіння воску , у повному тазіку по вінця, на газовій горєлкі, ну це уже перебор. Ви повинні усвідомити , хоча б те, що якщо отой тазик зпалахне, то ваш отой сарай уже буде не загасити ніякими зусиллями.
Яка мінімальна партія воску може переробитися на вощину?
А ОЦТУ ДО ВОСКУ КОЛИ ВАРИТЕ НЕ ПРБУВАЛИ ДАВАТИ
Ні.
Чи вдихаєте Ви пари щавлеві кислоти при кип’ятінні- в цей час з щавелевоі кислоти можуть утворюватись токсичні речовини, які шкідливі для людини!!!??
Щавлева кислота при температурах до 100 грд. практично не випаровується. Тому і шкода від цієї операції значно менша ніж при обробках наших бджілок аерозольним методом.
Ставлю дизлайк . Добовление кислот ухудшают качество воска ,он теряет прочность . Портит проволку .
Додавати щавлеву кислоту у розплавлений віск потрібно тільки при умові присутності на дні відповідної ємності 10% звичайної води, яка і "забирає" лишок кислоти, що не прореагує з різноманітними домішками у воску. Тому віск після освітлення практично не містить щавельки.
Для чого це мені показувати,хіба я зможу придбати такий агрегат?а на рахунок відходу від годування гнилі яка пхає у вощину що попало заради,,,,хапнути,,,то я з вами на одній стороні.
це базарите непонятно
А можно разговаривать по русскому, не всем понятно.
вивчай мову
А мне нравиться как ,он, балакает!!!))
От хочеться в таких випадказ Запитати, а ЧОМУ ми українці знаїмо російську? і звісно розуміємо білоруську мову, а ви НЕ знаїте ні українську ні білоруську і при цьому до нас лізете як "брати" і кричите із усих рупорів що українці і білоруси вам "браття навєк" АЛЕ не розуміїто їхньої мови? то, ви ЩО? або ТАКИ НЕ брати або тупі?? Виходить саме ТАК!
@@Dyden68 а мне нравится, как он балакает. Чувствуешь разницу, грамотей?)
@Holy Sinner Дуже Дякую! От за те, що білоруси, як і ми Русичі! я впевнений і тому ми таки Одної крові, а от ці московити Незрозумілих кровєй до нас лізуть в "родичі". ??? і при цьому постійно брешуть....
А, ви знаєте, що при використанні кислоти він накопичується в воскові і матка неохоче відкладає яйця в комірки.
Дана тема потребує додактового дослідження. Можливо ви і маєте рацію.
@@МедКарпат Виходить, що ви хочете доказати, що велосипеда в мирі ще не має, його ще потрібно придумати. Мда!, а книжки умні ви читаєте?