Рекомендую не просити його виправити помилку, щоб він вибачався тощо і не створювати нові чати а просто перейти на рівень вище до того місця який нас влаштовувало і відредагувати наше повідомлення яке було після цього і відправити знову. Це по суті зробить нову гілку уже з правильним напрямком. Це зменшить кількість інтерацій і зменшить контекст.
Поставив лайк і підписався. Назва відео - дійсно цікава та доречна. Дуже тішуся, що є люди, які цікавляться програмуванням за допомогою ШІ. Що я б хотів побачити у ваших майбутніх відео? Створення промптів для програмування на Python. Побачити різницю між Custom Instructions у налаштуваннях ChatGPT і Instructions в GPTs (з акцентом на довжину промпта). Додавання інструкцій для налагодження (debugging). Створення інших програм з OpenAI, таких як генерація аудіо та інші можливості з іх сайту. Чекаю на Ваші відео. Дякую.
@@ЖеняК-т4б 20 студентів дві години ганяли туди-сюди аудіо на 5 хвилин і витратили пару баксів на все ) Доречі, це класна ідея для відео - показати скільки коштують різні запити. Бо згодовувати можна ж не тільки аудіо. GPT Vision теж крута технологія 🤌
Дякую. Цікаво і доступно, хоч і не програміст. Як можна використовувати в даному випадку режим канва? це спростить він цю задачу? Як створений код можна використати для подальших транскрибацію файлів? оскільки на гітхаб постійно закидувати та видаляти файли не зовсім зручно
Про GPT Canvas та Claude Artifacts дуже хочу розповісти. А щодо закидання файлів, що є незручним, цілком погоджуюсь. Це гарна ідея показати, що можна зробити. Але якщо коротко, нам потрібний інтерфейс (наш офіціант). Це може бути як вебінтеріейс, а може бути щось більш творче. Наприклад, watcher за каналом в slack, куди скидаєте аудіо, а "воно" повертає текстову розшифровку прямо туди. Можливості безмежні і надихають експериментувати!
цікавий заголовок ) та чи все так? ) ніколи Ші не замінить програміста, це я Вам як програміст говорю ) Допомогти логічно - так ) зробити все за тебе - ні ) це інстумент а не найманий працівник )
Все ж це трохи більше ніж інструмент. Як тільки в нас зʼявилась можливість працювати з машинами не через GUI, а ще більш Natural - ми випустили джина з пляшки. Ну і мети замінювати програмістів нема. Швидше навіть навпаки, я за те, щоб всі вміли програмувати :)
З невеликими лайфхаками можна і змусити читати документацію самостійно ) Ще зручно для цього використовувати GPTs, є багато готових саме для "програмування" на певних мовах і там часто документація вже "вшита"
А якщо стоїть задача працювати з власною базою коду, можу порадити звернути увагу на Cursor, він дуже і дуже непогано орієнтується "в чужому коді". Моє улюблене середовище розробки зараз 🥰
Ну що тут скажеш?! АІ - "дурілка картонная" Щось доступне - так. Щось серйозне 25/75 Остання цифра про невірні відповіді. А ще сподобалося, коли чатджіпіті намагається обдурити, у випадку коли він запропонував відповідь і просиш її покращити. Тому Г.. а не девелопер ваш АІ.
@@SergSamixonGD простіше (і коректніше) покласти його поруч в .env, але в межах воркшопу мені треба натренувати студентів розуміти, що таке ключ/токен, а для цього його треба "трогати багато разів". Назвімо це лайфгаками викладання :) Дякую за хороше питання!
@@AIforCreationAutomation я розумію, але сам мав на увазі, що повторюванна операція виглядає дивно... і здається простіше внести1 раз зміни, чим повтрорбввти студентам одне і те саме ;)
Він думає англійською і потім перекладає на українську. Це якщо сильно-сильно спростити принцип роботи. Якщо можете є, краще з ним (і з усіма іншими) англійською. Мені зручно писати українською, а відповідь отримувати англійською. Так теж можна )
Дуже цікаво! Також чекаю на нові відео з цієї теми
Скоро буде, а як знайду собі монтажера - то буде і швидше )
Дякую. Практично і зрозуміло.
Будь ласка, вдячний за коментар 🙏
Чудовий формат. Сподобалося) Дякую!
Дякую! Буду розвивати :)
дуже цікаво, чекаю на продовження)
Дякую, дуже круто. Сподіваюсь випуски стануть регулярними 🤗
Щойно записав другий. Йде в монтажну!
Круто, чекаю нових відео😊
Вже в монтажній :)
Вогонь! Чекаємо на нові випуски 🔥
Скоро! Дякую! )
цікаво цікаво!
Дякую-дякую! )
Рекомендую не просити його виправити помилку, щоб він вибачався тощо і не створювати нові чати а просто перейти на рівень вище до того місця який нас влаштовувало і відредагувати наше повідомлення яке було після цього і відправити знову.
Це по суті зробить нову гілку уже з правильним напрямком. Це зменшить кількість інтерацій і зменшить контекст.
Це хороша пропозиція, воно працює
🤜🤛
Дякую,а в безкоштовній версії Chat Gpt це можливо?
безкоштовна версія сьогодні може мааайже все теж саме, що і платна
Поставив лайк і підписався.
Назва відео - дійсно цікава та доречна. Дуже тішуся, що є люди, які цікавляться програмуванням за допомогою ШІ.
Що я б хотів побачити у ваших майбутніх відео?
Створення промптів для програмування на Python.
Побачити різницю між Custom Instructions у налаштуваннях ChatGPT і Instructions в GPTs (з акцентом на довжину промпта).
Додавання інструкцій для налагодження (debugging).
Створення інших програм з OpenAI, таких як генерація аудіо та інші можливості з іх сайту.
Чекаю на Ваші відео.
Дякую.
Замовлення прийнято :) зараз багато експериментую з генеративними можливостями AI, подумаю над ідеєю ділитись результатами
5хв, зайшли і вийшли
Тривалість відео: 20хв
Але дуже цікаві 20хв
Ці 5 хвилин перетворяться на декілька сезонів )
цікавий формат, дякую.
скільки приблизно коштував кожен запит на транскрибацію того тексту (я так розумію, там не дуже багато символів) ?
@@ЖеняК-т4б 20 студентів дві години ганяли туди-сюди аудіо на 5 хвилин і витратили пару баксів на все )
Доречі, це класна ідея для відео - показати скільки коштують різні запити. Бо згодовувати можна ж не тільки аудіо. GPT Vision теж крута технологія 🤌
Дякую. Цікаво і доступно, хоч і не програміст. Як можна використовувати в даному випадку режим канва? це спростить він цю задачу?
Як створений код можна використати для подальших транскрибацію файлів? оскільки на гітхаб постійно закидувати та видаляти файли не зовсім зручно
Про GPT Canvas та Claude Artifacts дуже хочу розповісти.
А щодо закидання файлів, що є незручним, цілком погоджуюсь. Це гарна ідея показати, що можна зробити. Але якщо коротко, нам потрібний інтерфейс (наш офіціант). Це може бути як вебінтеріейс, а може бути щось більш творче. Наприклад, watcher за каналом в slack, куди скидаєте аудіо, а "воно" повертає текстову розшифровку прямо туди.
Можливості безмежні і надихають експериментувати!
По факту треба дійти до того вже рівня коли сам модель прочитати документацію та написати цей самий код
Вже є ;)
цікавий заголовок ) та чи все так? ) ніколи Ші не замінить програміста, це я Вам як програміст говорю )
Допомогти логічно - так ) зробити все за тебе - ні )
це інстумент а не найманий працівник )
Все ж це трохи більше ніж інструмент. Як тільки в нас зʼявилась можливість працювати з машинами не через GUI, а ще більш Natural - ми випустили джина з пляшки.
Ну і мети замінювати програмістів нема. Швидше навіть навпаки, я за те, щоб всі вміли програмувати :)
Ніколи не кажи ніколи
а воно, ЧятГПТ, може по посиланню перейти почитати документацію, чи тільки текст з сторінки треба копіювати?
Доречі, воно прикольно Таро розкладає.
З невеликими лайфхаками можна і змусити читати документацію самостійно ) Ще зручно для цього використовувати GPTs, є багато готових саме для "програмування" на певних мовах і там часто документація вже "вшита"
А якщо стоїть задача працювати з власною базою коду, можу порадити звернути увагу на Cursor, він дуже і дуже непогано орієнтується "в чужому коді". Моє улюблене середовище розробки зараз 🥰
@@AIforCreationAutomation а зробіть будь-ласка огляд сервісів, які собі обрали для роботи.
Ну що тут скажеш?!
АІ - "дурілка картонная"
Щось доступне - так.
Щось серйозне 25/75
Остання цифра про невірні відповіді. А ще сподобалося, коли чатджіпіті намагається обдурити, у випадку коли він запропонував відповідь і просиш її покращити.
Тому Г.. а не девелопер ваш АІ.
Як скажете :)
хіба не простіше попросити замінити ключ на твій, чим кожен раз міняти самому??!!
@@SergSamixonGD простіше (і коректніше) покласти його поруч в .env, але в межах воркшопу мені треба натренувати студентів розуміти, що таке ключ/токен, а для цього його треба "трогати багато разів". Назвімо це лайфгаками викладання :)
Дякую за хороше питання!
@@AIforCreationAutomation я розумію, але сам мав на увазі, що повторюванна операція виглядає дивно... і здається простіше внести1 раз зміни, чим повтрорбввти студентам одне і те саме ;)
Чи є різниця - спілкуватися ChatGPT українською чи англійською? Може якість чи швидкість відповідей відрізняється?
Він думає англійською і потім перекладає на українську. Це якщо сильно-сильно спростити принцип роботи. Якщо можете є, краще з ним (і з усіма іншими) англійською.
Мені зручно писати українською, а відповідь отримувати англійською. Так теж можна )
в авто не дуже зручно кодити
А якщо воно з ШІ-автопілотом? ;)