Полностью с Вами согласен, 10 лет собирал разные усилители на транзисторах, пока не купил ламповый усилитель на ef12 и el 6. 4 вата в классе А вполне хватает для дома не смотря что чувствительность акустики 86дБ. А самое главное не болит голова от долгого прослушивания музыки, и звучит он манного лучше транзисторов.
Сколько там THD на 4Вт? В том 4Вт однотактном ламповом экземпляре что мне попался на 4Вт THD было 29% При 0.06Вт THD было 0.65% - для фонового прослушивания достаточно, но при такой же громкости самый дешёвый d-класс даёт THD 0.09%
Я не проводил измерения коэффициента нелинейных искажений, не смотрел АЧХ, просто включил и слушаю, мне на данный момент все нравиться. Насчет усилителей в классе D у меня мало опыта в сборке таких усилителей, я собрал усилитель Матюшкина : Свехлинейный УМЗЧ класса hi-end, там выходной каскад работает в классе супер А, и сам усилитель достаточно линейный и имеет малый уровень коефициента нелинейных искажений. Я его долго слушал, но хотелось лампу, в итоге продал и наслаждаюсь лампой. Человек который у меня купил - очень доволен, ему нравиться. У каждого свои уши и предпочтения, нужно не только проводить ТТХ усилителей но и слушать.
@@ДмитроВолковський Марілов точно так, а от Сухов - ХЗ. На той час він був радянською зіркою. Але радянський інженерінг то не на мій смак. У Марілова ніша - автозвук. Домашка йому не цікава. Того його мало хто знає.
Дякую, дуже круто розповіли все в деталях і дуже емоційно. Не назвеш огляд підкупленим точно і заангажованим точно. Я також маю аналогічне враження від ресивера denon x6300. На один канал він видав 160ват при 8омах. Здається просто звір, але звук наскільки не чіткий, що враження що артисти просто втомились, і у них заплітаються язики та пальці вже підводять їх. Щось схоже, ніби трішечки не попадають в ноти, і грають без напору. Тобто потужності багато - але це як просто звукова хвиля але не музика з сепарацією інструментів та витонченістю. Як таке можливо я також не можу пояснити, оскільки заміри меандра показують що в цілому все добре. По моїм відчуттям - такі підсилювачі дуже точні. шумів немає - і звук стає стерильним - занадто ніби аналітичним. Раджу проекспериментувати з еквалайзером та ефектами які додадуть трішечки шуму або збільшать затухання. Буде схоже до АБ классу ближче. В фільмах доречі шум також штучно додають, щоб картинка була кінематографічна. Я також збираю схожий підсилювач - але на 2 платах TPA 3255 mono 600ват. Можу тільки одне порекомендувати - потрібно робити калібровку під вашу акустику та приміщення. Я робив це на ресивері через автокалібратор, а далі переніс компенсації з одисея в еквалайзер програвача. Результат став чудовим, звук став виразним та чітким - я задоволений. З приводу як перевірити це технічно дуже складне питання, ці після звуки, хіба що треба тестувати сигнали в парі. один потужний, і декілька з малою амплітудою, і дивитись який саме сигнал ми отримаємо і оцінювати виразність по цьому. Складне питання. Думаю проблема меандра, що він тестує тільки одну частоту, а звук це вже складний сигнал де багато одночасно частот. Так зміна амплітуди швидка, але частота лише одна. Думаю тільки порівнювати можна амплітуди по частотам на виході з оригіналом. Якщо є десь завали, то це і буде слабке місце підсилювача. За огляд дуже вдячний, хотів собі придбати ці плати, але зрозумів що плата TPA3255 в можно режимі дає чесних 110 ват на канал при 8 омах, а цього більш ніж достатньо. Після того як побачив огляд цих плат на каналі автора, довго розмірковував, чи можливо їх було треба замовити. Але потім зрозумів, що балансні входи мені не потрібні навіть, так і їх потужність. Плюс плата все таки має свої компроміси в порівнянні з оригіналом.
В мене два підсилювачі включені в мостовому режимі.Тобто подвійне моно.Пробував різні блоки живлення,але найкращий результат це з акумуляторних батарей.Різниця досить суттєва.
А у Вашего однотактного меандр на выходе качественный? Гармонические искажения есть? Может в них причина приятного звука в отличае от идеального нкора?
Извини, но буду писать по р. потому что уже 30 лет как в Израиле и просто нет клавы украинской, алэ повильно розмовляю мовою.Так вот сейчас в сетапе домашнем колонки Fineaudio f303i(титановый твиттер) , усилки Denon pma800( используется как мощник для фронтов),на музыке стоит усилок AdvanceParis A1. Дернуло меня купить что-то D класса. Купил SMSL AO300 на чипе инфион. Все вроде по цифрам красиво, даже корпус с дисплейчиком 😜. Сначала подключил к нему Wiim pro plus по аналогу, потом по оптике и коаксиалу…. Ну думаю может с винила пойдет лучше…. Фиг там. Картонка картонкой, все в точности как ты и описал, нет жизни в звуке , вокал безжизненный. Уже и разные фильтры пробовал, не помогает. Все таки наверное нормальный класс D начинается с простых TEAC, даже младшие которых уже звучат очень достойно.
@@LektorMSКстати, а вот усилок наушников в этом smsl AO300 очень неплохой. Подключал к нему по не балансу три свои пары BD 770 pro и 990 pro,те что 250 омные и очень даже неплохо , правда 990-ые все таки ух слишком яркие получаются с ним.
Справжній пуоіфай завжди продається з буфером, спаркос, вейс и т.д., буфер дає окрас, і тоді воно звучить дуже гарно, а якщо там без буфера, то тоді нічого дивного, це та сама історія що із опа1612.
для мене питання відкрите чи взагалі бувають підсилювачі з гарним звуком на імпульсних блоках живлення. Слухав aavik i-180 за 10К - не погано але лампа грала краще.
@@ruslanmulyk8601 В мене він є. І мені глибоко пофіг які там параметры. Я роблю огляд як споживач. Нахіба споживачу осцилограф, спектралаб і ще який там сінхрофазотрон.
@@1979BMV Апарат на огляді коштує 1000 баксів. За ці гроші він має вилизувати вуха як Балі Айліш. А воно лайно. За ці гроші можна купити не хілий ламповый підсилювач.
Конечно, что там чистая игра Дкласс, где все гармоники и призвуки. Слушаю и просто непонимаю какие послезвучия, какие переходы? Вы вообще о чем? Я на 3255 слышу все особенно на акустической музыке мне ненужны никакие искуственно созданые призвуки и переходы, я слушаю чтстый не искаженный звук! Я узнаю звук реальных инструментов, как будто они у меня в комнате. Д класс это наслаждение правдоподобием и точностью.
Маю приятеля - фаната подібних девайсів. Слухає тільки важке і дивиться кіно. Інша музика його не цікавить. Називає це все хай-ендом, і я йому вірю. Бо: 1. він слухає це все вже багато років (хоча має гроші мати інше) 2. важке і кіно мені і самому там подобається (решта жанрів - ні). Висновок - для подібних випадків це не лайно. Лайно - це напр. слухати щось важке на лампі. Було б краще перед тим як називати шось лайном прив'язуватись до жанрів.
Згоден на 100. Післязвуччя і т.д. це наслідки психічних схильностей. Музику необхідно слухати в такому вигляді, як її записували. Тобто без спотворень. В ідеалі на тому обладнанні, на якому працював звукорежиссер. Для цього необхідні і спеціально обладнані приміщення та обладнання без спотворень. А міркування про відтінки, переливи та післязвучтя це все аудифільське марення. Звукорежиссер та музиканти зробили фонограму такою, якою її треба слухати.
Полностью с Вами согласен, 10 лет собирал разные усилители на транзисторах, пока не купил ламповый усилитель на ef12 и el 6.
4 вата в классе А вполне хватает для дома не смотря что чувствительность акустики 86дБ. А самое главное не болит голова от долгого прослушивания музыки, и звучит он манного лучше транзисторов.
Сколько там THD на 4Вт? В том 4Вт однотактном ламповом экземпляре что мне попался на 4Вт THD было 29% При 0.06Вт THD было 0.65% - для фонового прослушивания достаточно, но при такой же громкости самый дешёвый d-класс даёт THD 0.09%
Я не проводил измерения коэффициента нелинейных искажений, не смотрел АЧХ, просто включил и слушаю, мне на данный момент все нравиться.
Насчет усилителей в классе D у меня мало опыта в сборке таких усилителей, я собрал усилитель Матюшкина : Свехлинейный УМЗЧ класса hi-end, там выходной каскад работает в классе супер А, и сам усилитель достаточно линейный и имеет малый уровень коефициента нелинейных искажений.
Я его долго слушал, но хотелось лампу, в итоге продал и наслаждаюсь лампой. Человек который у меня купил - очень доволен, ему нравиться.
У каждого свои уши и предпочтения, нужно не только проводить ТТХ усилителей но и слушать.
@@FanatNsk54 Искажения 29% на 4 Ваттах? Это где вы такой аппарат нашли? )))
Точно такие же впечатления были от клона пурифая. Вроде все ровненько и чистенько, но очень упрощенно, плоско и зажато. Повезло - удалось продать.
Поздравляю!!!
Нагадує мені мої враження від TPA3255
@@ruslanmulyk8601 Вцілому, клас D - низькоякісна фігня. Мені не цікаво.
Марілов і Сухов- це наші мастодонти підсилювачебудування!
Юра також не лаптєм щі хлєбає, але кінцевий результат не айс.
Сухов так Марілов точно ні)))
@@ДмитроВолковський Марілов точно так, а от Сухов - ХЗ. На той час він був радянською зіркою. Але радянський інженерінг то не на мій смак.
У Марілова ніша - автозвук. Домашка йому не цікава. Того його мало хто знає.
Дякую, дуже круто розповіли все в деталях і дуже емоційно. Не назвеш огляд підкупленим точно і заангажованим точно. Я також маю аналогічне враження від ресивера denon x6300. На один канал він видав 160ват при 8омах. Здається просто звір, але звук наскільки не чіткий, що враження що артисти просто втомились, і у них заплітаються язики та пальці вже підводять їх. Щось схоже, ніби трішечки не попадають в ноти, і грають без напору. Тобто потужності багато - але це як просто звукова хвиля але не музика з сепарацією інструментів та витонченістю. Як таке можливо я також не можу пояснити, оскільки заміри меандра показують що в цілому все добре. По моїм відчуттям - такі підсилювачі дуже точні. шумів немає - і звук стає стерильним - занадто ніби аналітичним. Раджу проекспериментувати з еквалайзером та ефектами які додадуть трішечки шуму або збільшать затухання. Буде схоже до АБ классу ближче. В фільмах доречі шум також штучно додають, щоб картинка була кінематографічна.
Я також збираю схожий підсилювач - але на 2 платах TPA 3255 mono 600ват. Можу тільки одне порекомендувати - потрібно робити калібровку під вашу акустику та приміщення. Я робив це на ресивері через автокалібратор, а далі переніс компенсації з одисея в еквалайзер програвача. Результат став чудовим, звук став виразним та чітким - я задоволений. З приводу як перевірити це технічно дуже складне питання, ці після звуки, хіба що треба тестувати сигнали в парі. один потужний, і декілька з малою амплітудою, і дивитись який саме сигнал ми отримаємо і оцінювати виразність по цьому. Складне питання. Думаю проблема меандра, що він тестує тільки одну частоту, а звук це вже складний сигнал де багато одночасно частот. Так зміна амплітуди швидка, але частота лише одна. Думаю тільки порівнювати можна амплітуди по частотам на виході з оригіналом. Якщо є десь завали, то це і буде слабке місце підсилювача.
За огляд дуже вдячний, хотів собі придбати ці плати, але зрозумів що плата TPA3255 в можно режимі дає чесних 110 ват на канал при 8 омах, а цього більш ніж достатньо. Після того як побачив огляд цих плат на каналі автора, довго розмірковував, чи можливо їх було треба замовити. Але потім зрозумів, що балансні входи мені не потрібні навіть, так і їх потужність. Плюс плата все таки має свої компроміси в порівнянні з оригіналом.
Дякую за обширний відгук!
В мене два підсилювачі включені в мостовому режимі.Тобто подвійне моно.Пробував різні блоки живлення,але найкращий результат це з акумуляторних батарей.Різниця досить суттєва.
Підтримую! Так працює підсилювач ASR- Emitter Akku. Звук детальність бас просто супер
якщо всі ці речі присутні у запису - то має і відтворювати. просто лампу теж дуже люблять за те, що на виході є те, чого нема на вході.
Ось тому "Клон Пуріфая" і коштує ==1000 баксів а справжній Purifi Eigentakt до ==2000 баксів.
Цвяхи теж різні бувають.
А у Вашего однотактного меандр на выходе качественный? Гармонические искажения есть? Может в них причина приятного звука в отличае от идеального нкора?
@@andreyluzhetskiy3362 Разбирайтесь сами. Я за вас жевать не буду.
@@LektorMS
Чёткий ответ)
@@andreyluzhetskiy3362 Вы же не слушали ламповый усилитель?! О чем говорить с вами?
Извини, но буду писать по р. потому что уже 30 лет как в Израиле и просто нет клавы украинской, алэ повильно розмовляю мовою.Так вот сейчас в сетапе домашнем колонки Fineaudio f303i(титановый твиттер) , усилки Denon pma800( используется как мощник для фронтов),на музыке стоит усилок AdvanceParis A1. Дернуло меня купить что-то D класса. Купил SMSL AO300 на чипе инфион. Все вроде по цифрам красиво, даже корпус с дисплейчиком 😜. Сначала подключил к нему Wiim pro plus по аналогу, потом по оптике и коаксиалу…. Ну думаю может с винила пойдет лучше…. Фиг там. Картонка картонкой, все в точности как ты и описал, нет жизни в звуке , вокал безжизненный. Уже и разные фильтры пробовал, не помогает. Все таки наверное нормальный класс D начинается с простых TEAC, даже младшие которых уже звучат очень достойно.
Спасибо за комментарий!
@@LektorMSКстати, а вот усилок наушников в этом smsl AO300 очень неплохой. Подключал к нему по не балансу три свои пары BD 770 pro и 990 pro,те что 250 омные и очень даже неплохо , правда 990-ые все таки ух слишком яркие получаются с ним.
Справжній пуоіфай завжди продається з буфером, спаркос, вейс и т.д., буфер дає окрас, і тоді воно звучить дуже гарно, а якщо там без буфера, то тоді нічого дивного, це та сама історія що із опа1612.
для мене питання відкрите чи взагалі бувають підсилювачі з гарним звуком на імпульсних блоках живлення. Слухав aavik i-180 за 10К - не погано але лампа грала краще.
Я забув згадати TEAC, який був у мене на огляді. Доволі непоганий. Потім Edifier робить непогану активну акустику на базі цього класу підсилювачів.
Придбайте собі осцилограф та робіть обєктивні заміри блоків живлення.
@@ruslanmulyk8601 В мене він є. І мені глибоко пофіг які там параметры. Я роблю огляд як споживач. Нахіба споживачу осцилограф, спектралаб і ще який там сінхрофазотрон.
Так а як БЖ може впливати на звук крім пульсації та максимального струму? Тільки серйозно. Плюс Ви можете поміряти і вихідний сигнал з підсилювача.
@@ruslanmulyk8601 я просто слухаю і різниця величезна
Футболка супер.
Миха , ну Вы балуваный …( шутка!)😂
слухаю 2_053 з Fyneaudio, нормально-)
Патефон тоже нормально.
ну звісно, кожен на свій смак і потреби обирає-) ще є Денон 800, він з великим колонками підключений
@@1979BMV Апарат на огляді коштує 1000 баксів. За ці гроші він має вилизувати вуха як Балі Айліш. А воно лайно. За ці гроші можна купити не хілий ламповый підсилювач.
Я купував за 11000 грн -)
@@1979BMV це тільки плати? А живлення, корпус, регулятор....
Манумент …!
Конечно, что там чистая игра Дкласс, где все гармоники и призвуки. Слушаю и просто непонимаю какие послезвучия, какие переходы? Вы вообще о чем? Я на 3255 слышу все особенно на акустической музыке мне ненужны никакие искуственно созданые призвуки и переходы, я слушаю чтстый не искаженный звук! Я узнаю звук реальных инструментов, как будто они у меня в комнате. Д класс это наслаждение правдоподобием и точностью.
@@GrinchenkoAA С чем сравнивали?
Сегодня планирую снять обзор на Aiyima A07 MAX!))))) Он как раз на 3255))))
Жаль, виглядає потужно
Маю приятеля - фаната подібних девайсів.
Слухає тільки важке і дивиться кіно. Інша музика його не цікавить.
Називає це все хай-ендом, і я йому вірю. Бо:
1. він слухає це все вже багато років (хоча має гроші мати інше)
2. важке і кіно мені і самому там подобається (решта жанрів - ні).
Висновок - для подібних випадків це не лайно.
Лайно - це напр. слухати щось важке на лампі.
Було б краще перед тим як називати шось лайном прив'язуватись до жанрів.
Я з вами не згоден, але переконувати не буду.
Що з лампи вы слухали? Лайно можна і на лампах зібрати.
@@LektorMS Я про те, шо є туча людей яким потрібно лише шоб громко грало і важко бухали низи. І D-клас тут саме воно
@@ishe_ua нажаль так))
Тестував германієвий саб, ввімкнув через лампочку, -- появився ламповий бас! Для АС нульовий вихідний опір -- зло!
Від мене перший лайк
Лампа есть лампа, живой звук.
Убили все гармоники живого звука
Дело не в гармониках
Схоже на це.
Немає гармонік, немає звуку. Це психоакустика працює 😊
Це вузьке розуміння ситуації. До чого гармоніки, якщо нема післязвуччя?
Згоден на 100. Післязвуччя і т.д. це наслідки психічних схильностей. Музику необхідно слухати в такому вигляді, як її записували. Тобто без спотворень. В ідеалі на тому обладнанні, на якому працював звукорежиссер. Для цього необхідні і спеціально обладнані приміщення та обладнання без спотворень. А міркування про відтінки, переливи та післязвучтя це все аудифільське марення. Звукорежиссер та музиканти зробили фонограму такою, якою її треба слухати.
@@alexandr8165 відокремте мух від котлет
Маю підсилювач класу А, гармонік немає, а звук є
@@alexandr8165 Це дуже важко усвідомити і прийняти. Але є пост ефекти, і можна в цілому з ними зробити звук "живим" якщо э такий запит.