День науки в Україні.

Поділитися
Вставка
  • Опубліковано 18 тра 2023
  • Щороку у третю суботу травня в Україні відзначається професійне свято працівників науки.
    Свято запроваджене в Україні «…на підтримку ініціативи відомих вчених, наукових установ, а також професійних спілок України…» згідно з Указом Президента України «Про День науки» від 14 лютого 1997 року.
    Мета цього свята - вшанування наукових традицій, досягнень учених, якими ми цілком справедливо пишаємося, і на яких покладаємо великі сподівання.
    Наука значно полегшує наше життя, служить на благо людства і об'єднує людей в прагненні зробити світ кращим. Складно собі уявити сучасне життя без наукових досягнень та інновацій. Розвиток економіки кожної країни визначається рівнем наукоємності виробництва та питомою часткою витрат на наукові дослідження і розробки до валового внутрішнього продукту. Адже лише завдяки науці людство досягло прогресу, пройшло шлях від перших спроб вивчення світу до космічних польотів, нано- та біотехнологій.
    Наука нерозривно пов’язана зі сферою освіти. Доповнюючи одна одну, ці дві галузі створюють симбіоз взаємодопомоги ‒ освіта забезпечує науку новими методами пізнання, а наука, натомість, віддячує інструментарієм для подальшого розвитку та вдосконалення. Україна являє собою державу з високим рівнем освіти і науки.
    У складні для нашої країни часи боротьби за Незалежність, Свободу, Право на Життя роль науки значно зросла. Саме науковці, разом з нашими воїнами, мають стати на передовій важкої праці - забезпечення Перемоги, відновлення та розбудови України.
    Щиро вітаємо всіх науковців з професійним святом!
    Бажаємо усім вченим, молодим науковцям, науково-педагогічним працівникам міцного здоров’я, творчості й наснаги, невтомності у пошуку та примноження результатів інновацій. Нових вам відкриттів та звершень!

КОМЕНТАРІ • 1

  • @user-vu2lu1ew6s
    @user-vu2lu1ew6s 7 місяців тому +2

    🎉🎉🎉🎉🎉 пропаш дуже шкота праси немаку памос іти поротаця 😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😮😮😮😮😮😮😮😮😮😮😮😮😮😮
    вятом свири якраце трук народівця гропсік павло у крим бакошени турис пеку