Czemu tak mało piosenek po polsku w The Voice of Poland? Przecież mamy niesamowicie piękne utwory... Najlepszy dzisiejszy duet, plus także za to, że polsku :)
Lipna Lipa Ale to jednak program The Voice of Poland. To denerwujące, że śpiewane są tu głównie zagraniczne hity, bardzo oczywiste (za mało mniej znanych utworów). I na dodatek często się powtarzające.
ten utwór zostanie zapamiętany przeze mnie do końca .To jest najlepszy wykon jaki kolwiek słyszałem .Wstyd sie przyznać ale poryczałem się jak dziecko .Też jestem muzykiem i mam wrażliwość na muzykę Ogromne brawa dla was
A ja nie rozumiem nagonki na Krzyśka. Facet jest świetnym wokalistą (takiego Piasecznego przegryzłby na śniadanie i bez popitki). Technicznie śpiewa fenomenalnie, panuje nad głosem, bawi się nim swobodnie, śpiewanie go nie męczy, potrafi wyartykułować praktycznie każdy dźwięk, skacze pomiędzy nimi jak rasowy wokalista. Przygaduszki trenerów po jego występach to już jakaś totalna porażka - jadą po facecie uzdolnionym, a zachwycają się przeciętniakami (Maciek Grenda czy rodzeństwo Skiba). Zarzut, że jego wykonania to przerost formy nad treścią - padający z ust Pani Górniak, która to słynie z przerysowanych czy wręcz teatralnych interpretacji własnych i cudzych utworów - powalił mnie. To samo Pan Piaseczny, który wokalistą jest co najwyżej średnim - czepiający się, że wszystko jest zbyt idealne. Tu chyba chodzi o wokal, a jak inaczej chłopak ma się pokazać skoro ma na to jakieś dwie minuty? Jego charakteru nie oceniam, bo nie jestem płytkim typem, który formuje sobie opinię na temat ludzi na podstawie posklejanych fragmentów wypowiedzi w TV. Oglądałem natomiast wiele występów Krzyśka i facet jest naprawdę świetny, rzadko zdarza się taki talent. Że jest ambitny? I że nie robi z siebie idioty za kulisami? Moim zdaniem to jego sprawa jak się zachowuje - chociaż nie uważam, aby się wywyższał. Nawet jeśli to ma do tego prawo, bo jest fenomenalny w tym co robi. Liczy się talent, a tego mu z pewnością nie brakuje. Fajnie, że przeszedł - choć piosenka, którą śpiewał w półfinale ("Sugar") to jakieś straszliwe radiowe badziewie i szkoda chłopaka do takich piosenek... Bardzo mu kibicuję, bo wraz z Tobiaszem nie mają sobie równych w tej edycji.
+Marta płaszczyńska Denerwuje mnie jechanie po Krzyśku tylko dlatego, że zachowuje dystans albo też nie szczerzy się głupio do kamery. Zresztą zobacz na Dawida Podsiadło: też nie jest jakoś wielce wylewny, a ludzie i tak go uwielbiają. Jak dla mnie Krzysiek to obecnie jeden z najlepszych męskich głosów w Polsce. Bardzo chciałbym, żeby odniósł sukces - naprawdę sobie na to zasłużył ciężką pracą.
Wow, that's amazing! His voice is insane! I didn't understand anything, because i'm brazilian, but the song, the melody and the beat is so good. Congrats. 👏
You should try to find a translator. The text is epic, so beautifuly write poemat and story in is about everyone life. Trust me you will thank me to introduce You do the song.
A dla mnie ten występ był świetny no i Krzysiek naprawdę się poprawił. Widzę że wziął sobie do serca uwagi trenerow. On naprawdę się stara i wielki plus dla niego :) Po dzisiejszych wystepach bardzo u mnie zyskał
Głos Krzyśka zabrzmiał tak kojąco, że jestem w stanie mu uwierzyć, że czas nas uczy pogody, u Kasi było dla mnie trochę za dużo krzyku, a gadanie kto kogo zjadł jest śmieszne, bo to duet.
Na początku programu nie sądziłem, że Kasia Malenda zajdzie tak daleko, a teraz muszę przyznać, że według mnie wypadła tu lepiej od Iwaneczka. Czasem jednak trzeba wsłuchać się w czyjś głos. Świetny występ.
Widziałam wiatr o siwych włosach, roznosił spokój wśród pól, w ciepłe babie lato kości grzał, a innym razem lasy kosił, spadał ostrzem z gór, młody był, Bogiem był i gnał wolny tak. Wiele dni, wiele lat, czas nas uczy pogody, zaplącze drogi, pomyli prawdy, nim zboże oddzieli od trawy. Bronisz się, siejesz wiatr, myślisz jestem tak młody, czas nas uczy pogody, tak od lat, tak od lat. Ilu ludzi czas wyleczył z ran, zamienił w spokój burze krwi, pewnie kiedyś tam, pod jesień tak, też czoło wypogodzi i wygładzi brwi. Widziałam dni w muzeach sennych, o wnętrzach zimnych jak lód, starsi ludzie w rogach wielkich sal, księgi pięknych myśli pełne, pokrył gruby kurz, herbaty smak, kapci miękkich szur, spokój serc. Wiele dni, wiele lat, czas nas uczy pogody, zaplącze drogi, pomyli prawdy, nim zboże oddzieli od trawy. Bronisz się, siejesz wiatr, myślisz jestem tak młody, czas nas uczy pogody, tak od lat, tak od lat. [x2]
Widziałam wiatr o siwych włosach, roznosił spokój wśród pól, w ciepłe babie lato kości grzał. A innym razem lasy kosił, spadał ostrzem z gór, młody był, Bogiem był i gnał... wolny tak. Wiele dni, wiele lat, czas nas uczy pogody, zaplącze drogi, pomyli prawdy, nim zboże oddzieli od trawy. Bronisz się, siejesz wiatr, myślisz jestem tak młody, czas nas uczy pogody, tak od lat, tak od lat... Ilu ludzi czas wyleczył z ran, zamienił w spokój burze krwi, pewnie kiedyś tam, pod jesień tak, też czoło wypogodzi i wygładzi brwi. Widziałam dni w muzeach sennych, o wnętrzach zimnych jak mrok, starsi ludzie w rogach wielkich sal. Księgi pięknych myśli pełne, pokrył gruby kurz, herbaty smak, kapci miękkich szum, spokój serc. Wiele dni, wiele lat, czas nas uczy pogody, zaplącze drogi, pomyli prawdy, nim zboże oddzieli od trawy. Bronisz się, siejesz wiatr, myślisz jestem tak młody, czas nas uczy pogody, tak od lat, tak od lat... Solo na puzonie... Wiele dni, wiele lat, czas nas uczy pogody, zaplącze drogi, pomyli prawdy, nim zboże oddzieli od trawy. Bronisz się, siejesz wiatr, myślisz jestem tak młody, czas nas uczy pogody, tak od lat, tak od lat... ( 2 razy ).
Witam, fajnie jest czasem posłuchać komentarzy, ale byłoby miło, gdyby pojawił się także filmiki tylko z wykonem. Można wtedy ułożyć sobie cudowną playlistę.
Czytam ten komentarz w czasach pandemii, wraz informacją o tym, że pielgrzymka Sanepidu na Jasną Górę zakończyła się kwarantanną z powodu obecności koronawirusa wśród uczestników 🤣🤷♀️
Wooo ... a to w poprzedniej edycji też w ten sposób decydowano o tym kto wejdzie do finału - juror plus publiczność? plus - Marysia i Kasia to chyba zostana przyjaciółkami jeszcze na długii czas;) ale- nie podoba mi się uzasadnienie marii - wybieram Krzysztofa, bo mnie zlinczują.. a gdzie, że - wybieram Krzysztofa, bo na blindach obiecywałam, że nie pozwolę zaprzepaścić jego kariery, szansy., i że jego również uwielbia?
W zeszłej edycji na tym etapie wymyślono jakąś durną cross bitwę, pojedynki między zawodnikami z różnych drużyn i decydowali 100% widzowie. Odpadły najlepsze osoby a niektórzy trenerzy nie mieli przedstawiciela w finale. Finał był naprawdę słaby dlatego chyba w tej edycji wrócili do tego, że jednak trener ma coś do powiedzenia do samego końca.
Zaraz zaraz. Przecież Maria dała Krzysztofowi 51 a nie 52 punkty. "2 więcej Krzysiowi" czyli jemu 51, a Kasi 49. Albo prowadząca się nie popisała albo ja mam dziwne wizje :|.
+Tazaar tak dokładniej to 2% więcej nie oznacza podziału 49 i 51. trzeba założyć, że Kasia dostała x%, a Krzysztof dostał 1,02*x% czyli po pewnych obliczeniach wychodzi 49,5% dla Kaśki, 50,5% dla Krzyśka. :D Ale no po programie gdzie mówią, że będzie livestream na żywo, a wszystko dzieje się na lajfach, blajndach nie można się spodziewać dobrej, poprawnej polszczyzny.
widać teraz po tym co Maria powiedziała że jak trener ma ulubieńca to go będzie pchał do końca. to samo jest u Edyty z aną.tylko tutaj nie chodzi o ulubieńców ale to talent,głos.obydwoje zasługują na finał ale Krzysiek jest lepszy chociażby w technice od Kasi.należy mu się ten finał bez laski.a Maria tak jakby z łaski mu dała 2 pkty więcej.mogła sobie darować.
Boże, to już 7 lat… A ja ciągle wracam, gdy czas mnie uczy pogody…
Czesto słucham tego własnie wykonu jest świetny. Duet mega . Zaspiewali to super
Bardzo lubię wracać do tego duetu. ☺
Czemu tak mało piosenek po polsku w The Voice of Poland? Przecież mamy niesamowicie piękne utwory... Najlepszy dzisiejszy duet, plus także za to, że polsku :)
+Kaja887 a ja uwazam przeciwnie - ze byl to najslabszy duet. Pozdrawiam.
+MrGuru2502 To już kwestia upodobań muzycznych :)
Również pozdrawiam )))
tu sa dwie kwestie - zarowno sympatii do uczestnikow jak i repertuaru :)
+Kaja887 A według mnie dlatego iż aktualnie ciężko o zdobycie rynku muzycznego polskimi utworami.
Lipna Lipa Ale to jednak program The Voice of Poland. To denerwujące, że śpiewane są tu głównie zagraniczne hity, bardzo oczywiste (za mało mniej znanych utworów). I na dodatek często się powtarzające.
Jeden z najpiękniejszych duetów wśród wszystkich edycji the voice :)
Oboje na swój sposób świetni rewelacyjnie się dopełniali :)
ten utwór zostanie zapamiętany przeze mnie do końca .To jest najlepszy wykon jaki kolwiek słyszałem .Wstyd sie przyznać ale poryczałem się jak dziecko .Też jestem muzykiem i mam wrażliwość na muzykę Ogromne brawa dla was
Krzysiek, jak dla mnie to jesteś najlepszy i mam nadzieję, że wygrasz ten program.
A ja nie rozumiem nagonki na Krzyśka. Facet jest świetnym wokalistą (takiego Piasecznego przegryzłby na śniadanie i bez popitki). Technicznie śpiewa fenomenalnie, panuje nad głosem, bawi się nim swobodnie, śpiewanie go nie męczy, potrafi wyartykułować praktycznie każdy dźwięk, skacze pomiędzy nimi jak rasowy wokalista. Przygaduszki trenerów po jego występach to już jakaś totalna porażka - jadą po facecie uzdolnionym, a zachwycają się przeciętniakami (Maciek Grenda czy rodzeństwo Skiba). Zarzut, że jego wykonania to przerost formy nad treścią - padający z ust Pani Górniak, która to słynie z przerysowanych czy wręcz teatralnych interpretacji własnych i cudzych utworów - powalił mnie. To samo Pan Piaseczny, który wokalistą jest co najwyżej średnim - czepiający się, że wszystko jest zbyt idealne. Tu chyba chodzi o wokal, a jak inaczej chłopak ma się pokazać skoro ma na to jakieś dwie minuty? Jego charakteru nie oceniam, bo nie jestem płytkim typem, który formuje sobie opinię na temat ludzi na podstawie posklejanych fragmentów wypowiedzi w TV. Oglądałem natomiast wiele występów Krzyśka i facet jest naprawdę świetny, rzadko zdarza się taki talent. Że jest ambitny? I że nie robi z siebie idioty za kulisami? Moim zdaniem to jego sprawa jak się zachowuje - chociaż nie uważam, aby się wywyższał. Nawet jeśli to ma do tego prawo, bo jest fenomenalny w tym co robi. Liczy się talent, a tego mu z pewnością nie brakuje. Fajnie, że przeszedł - choć piosenka, którą śpiewał w półfinale ("Sugar") to jakieś straszliwe radiowe badziewie i szkoda chłopaka do takich piosenek... Bardzo mu kibicuję, bo wraz z Tobiaszem nie mają sobie równych w tej edycji.
Zgadzam się z Tobą w 100%.
W końcu ktoś to napisał. Brawo 😄
+Marta płaszczyńska Denerwuje mnie jechanie po Krzyśku tylko dlatego, że zachowuje dystans albo też nie szczerzy się głupio do kamery. Zresztą zobacz na Dawida Podsiadło: też nie jest jakoś wielce wylewny, a ludzie i tak go uwielbiają. Jak dla mnie Krzysiek to obecnie jeden z najlepszych męskich głosów w Polsce. Bardzo chciałbym, żeby odniósł sukces - naprawdę sobie na to zasłużył ciężką pracą.
+Aleksander Mat ja również bo uważam, że ten głos jest magiczny. Czekam na jego płytę ☺
+Aleksander Mat Czy głos ma taki wyjątkowy? można polemizować... Natomiast jego zachowanie na scenie zupełne nieporozumienie i irytujące.
Zakochałam się w Krzysiu od pierwszego usłyszanego dźwięku. Cudowny
Wow, that's amazing! His voice is insane! I didn't understand anything, because i'm brazilian, but the song, the melody and the beat is so good. Congrats. 👏
You should try to find a translator. The text is epic, so beautifuly write poemat and story in is about everyone life. Trust me you will thank me to introduce You do the song.
Jak mam doła to tego słucham i odpływam ❤
Kasia ma głos idealny do tej piosenki, dopiero tutaj go doceniłem, jak i jej umiejętności.
fantastyczny duet !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
A dla mnie ten występ był świetny no i Krzysiek naprawdę się poprawił. Widzę że wziął sobie do serca uwagi trenerow. On naprawdę się stara i wielki plus dla niego :) Po dzisiejszych wystepach bardzo u mnie zyskał
ale on ma dykcje !!!
Przepięknie! Jedyny Polski występ, a nie jakiś amerykański szit. Najwspanialsi ;)
Jedno z najlepszych wykonań i aranżacji w całej serii Voice. Coś pięknego.
Mega wykonanie, najlepsi!!!
Zasluzone zwyciestwo ,Krzysztof jestes the best!
Oboje byli niesamowici.Wykon pierwsza klasa.Ciary po całym ciele szły ;)
kocham, jak oni śpiewają - Kasia i Krzysztof - co za barwy i harmonia, ale cudo
Uwielbiam głos Krzysztofa idę na koncert..cudowny głos..on jest muzyką..
Głos Krzyśka zabrzmiał tak kojąco, że jestem w stanie mu uwierzyć, że czas nas uczy pogody, u Kasi było dla mnie trochę za dużo krzyku, a gadanie kto kogo zjadł jest śmieszne, bo to duet.
muzyka i 2 głosy. najlepsze wykonanie tej piosenki ever
Często wracam do tego wykonania. ....bardzo wycisza mnie . ❤❤❤
Very beautiful song choice sung very well by both. there is no way I could choose only 1.
Dalej uwazam, jakie to cudowne i piekne ❤❤❤❤
Cudownie. Miałam dreszcze od samego początku do samego końca. Wspaniali!!!
przepiękne wykonanie !
To było coś cudownego kochani do dziś was wspominam najlepsze głosy
On cudownie harmonia głosu..płynie wspaniały
Po 3 latach moge się wypowiedzieć:) Kasiu byłaś skazana na porażkę tak jak PIOTREK:(((Gratulacje za ten wykon:)Niesamowity:))
stworzyli razem coś niesamowitego ! ♥
pięknie to zaśpiewali aranż też super.
obydwoje cudowni. ja jednak niezmiennie kibicuję z całego serca Krzysiowi. Cudowny głos !!! życzę powodzenia w rozwijaniu talentu wokalnego ))
Kasiu, czekam na płytę, jesteś niesamowita! zalała mnie fala ciarek :)
Piękny duet! Jednak całym sercem z Krzysiem
Piekny duet !!!!!! ❤❤❤❤❤❤
Czy tylko mi ta piosenka kojarzy się wyłącznie z Dorotą Osińską i Natalią Sikorą z II edycji? Śpiewały ją w bitwach. Mistrzostwo :)
3:20 Umarłam.
Dzięki za to!
Na początku programu nie sądziłem, że Kasia Malenda zajdzie tak daleko, a teraz muszę przyznać, że według mnie wypadła tu lepiej od Iwaneczka. Czasem jednak trzeba wsłuchać się w czyjś głos. Świetny występ.
Też uważam, że lepiej zaśpiewała.
Piekny utwor piekne wykonanie
Najpiękniejsze wykonanie tej piosenki, kocham
LEPIEJ NIŻ W ORYGINALE :) PIĘKNIE
Widziałam wiatr o siwych włosach,
roznosił spokój wśród pól,
w ciepłe babie lato kości grzał,
a innym razem lasy kosił,
spadał ostrzem z gór,
młody był, Bogiem był i gnał wolny tak.
Wiele dni, wiele lat, czas nas uczy pogody,
zaplącze drogi, pomyli prawdy,
nim zboże oddzieli od trawy.
Bronisz się, siejesz wiatr, myślisz jestem tak młody,
czas nas uczy pogody,
tak od lat, tak od lat.
Ilu ludzi czas wyleczył z ran,
zamienił w spokój burze krwi,
pewnie kiedyś tam, pod jesień tak,
też czoło wypogodzi i wygładzi brwi.
Widziałam dni w muzeach sennych,
o wnętrzach zimnych jak lód,
starsi ludzie w rogach wielkich sal,
księgi pięknych myśli pełne,
pokrył gruby kurz,
herbaty smak, kapci miękkich szur, spokój serc.
Wiele dni, wiele lat, czas nas uczy pogody,
zaplącze drogi, pomyli prawdy,
nim zboże oddzieli od trawy.
Bronisz się, siejesz wiatr, myślisz jestem tak młody,
czas nas uczy pogody,
tak od lat, tak od lat. [x2]
Widziałem wiatr spoglądając na ten duet, obejrzyjcie wiatr dajcie mu się porwać zamykając oczy
jeden z najlepszych występów w TVOP !!!!
Piekna piosenka...
Krzysztof był i jest fantastyczny,wtedy głosowałem jednak na Kasię, ponieważ ja poprostu uwielbiam. ❤️😁👍❤️
cudowne wykonanie
Krzychu piękne jest to co robisz. Wszystkiego najlepszego!
Przepiękne wykonanie
Piękne wykonanie.
O rany, jakie to piękne! Też chciałabym kiedyś zaśpiewać taki duet!
ty robisz parodie muzyki
+Pati Mleczek i na dodatek wszędzie spamuje
+Milos Milos Tu się zgodzę ;)
+Pati Mleczek brawa za błyskotliwość
Pięknie kochani.Życze sukcesów.Pozdrawiam
fenomenalny głos Krzysztof... Mój faworyt
Jak Pięknie
Arcydzieło :)
Świetna aranżacja
Świetny duet -harmonia głosów ,pięknie :)
BRAWO BRAWO BRAWO..pieknie:))
Ja ogłosiłabym remis. Maria Sadowska to wspaniały trener. Stojąc w cieniu robi gwiazdy ze swoich uczniów.
Na to pracuje sztab ludzi a nie jden trener
Brawo!
piękny duet!
Cudowne !
pięknie
Świetne wykonanie tej piosenki. Sama ją śpiewałam na koncercie i była trudna. Ale Krzysiu i Kasia poradzili sobie znakomicie :)
3:51 "Niestety po raz ostatni razem mogli zatańczyć tego wieczoru" tańca to tam chyba nie było Helenka xD
piękna piosenka
tak wgl Kasia ślicznie wyglądała
Cudowni😄☺
Jeśli dzisiaj miałbym oceniać Ich występ, to postawiłbym na ... Kasię ! Wspaniała ... !
Pięknie
Piekne...
Finał będzie na wysokim poziomie! :)
Brawooo
cudnie...
Super !!!!!!!
Widziałam wiatr o siwych włosach,
roznosił spokój wśród pól,
w ciepłe babie lato kości grzał.
A innym razem lasy kosił,
spadał ostrzem z gór,
młody był, Bogiem był i gnał...
wolny tak.
Wiele dni, wiele lat, czas nas uczy pogody,
zaplącze drogi, pomyli prawdy,
nim zboże oddzieli od trawy.
Bronisz się, siejesz wiatr,
myślisz jestem tak młody,
czas nas uczy pogody,
tak od lat, tak od lat...
Ilu ludzi czas wyleczył z ran,
zamienił w spokój burze krwi,
pewnie kiedyś tam, pod jesień tak,
też czoło wypogodzi i wygładzi brwi.
Widziałam dni w muzeach sennych,
o wnętrzach zimnych jak mrok,
starsi ludzie w rogach wielkich sal.
Księgi pięknych myśli pełne,
pokrył gruby kurz,
herbaty smak, kapci miękkich szum,
spokój serc.
Wiele dni, wiele lat, czas nas uczy pogody,
zaplącze drogi, pomyli prawdy,
nim zboże oddzieli od trawy.
Bronisz się, siejesz wiatr,
myślisz jestem tak młody,
czas nas uczy pogody,
tak od lat, tak od lat...
Solo na puzonie...
Wiele dni, wiele lat, czas nas uczy pogody,
zaplącze drogi, pomyli prawdy,
nim zboże oddzieli od trawy.
Bronisz się, siejesz wiatr,
myślisz jestem tak młody,
czas nas uczy pogody,
tak od lat, tak od lat... ( 2 razy ).
Kurczę niech ktoś będzie genialny i wrzuci sam występ bez gadania :) sama nabiję milion wyświetleń to gadanie niszczy klimat :P
Krzysztof Iwaneczko najleprzy
Kocham ich
Witam,
fajnie jest czasem posłuchać komentarzy, ale byłoby miło, gdyby pojawił się także filmiki tylko z wykonem. Można wtedy ułożyć sobie cudowną playlistę.
kocham. super duet :* Kasia *.* ❤😍😍😍
Pani Kasia ma chyba problem z dykcją... ale chyba tylko ja to słyszę
i tkzw. pluje w mikrofon
Iwnaeczko czysto jak w Sanepidzie
ma problem ze zgłoskami wybuchowymi .bez pomocy pończochy przed mikrofonem się nie obejdzie :) Słuszna uwaga,
Ona ma coś z tym "ttt"
Czytam ten komentarz w czasach pandemii, wraz informacją o tym, że pielgrzymka Sanepidu na Jasną Górę zakończyła się kwarantanną z powodu obecności koronawirusa wśród uczestników 🤣🤷♀️
Kasia trochę zakrzyczała Krzyśka, a szkoda. jak dla mnie jest on świetnym artystą, mam nadzieje, że będzie o nim jeszcze głośno :)
Fajny duet
Kasia pięknie :D
B-ze jaki to wspanialy utwor
Pięknie:-)
Wooo ... a to w poprzedniej edycji też w ten sposób decydowano o tym kto wejdzie do finału - juror plus publiczność?
plus - Marysia i Kasia to chyba zostana przyjaciółkami jeszcze na długii czas;)
ale- nie podoba mi się uzasadnienie marii - wybieram Krzysztofa, bo mnie zlinczują.. a gdzie, że - wybieram Krzysztofa, bo na blindach obiecywałam, że nie pozwolę zaprzepaścić jego kariery, szansy., i że jego również uwielbia?
W zeszłej edycji na tym etapie wymyślono jakąś durną cross bitwę, pojedynki między zawodnikami z różnych drużyn i decydowali 100% widzowie. Odpadły najlepsze osoby a niektórzy trenerzy nie mieli przedstawiciela w finale. Finał był naprawdę słaby dlatego chyba w tej edycji wrócili do tego, że jednak trener ma coś do powiedzenia do samego końca.
+Anna Grzybowska I to było baaaaardzo dobre. W tej edycji przeszła taka Ana, która jest słaba... a mógł przejść ktoś lepszy ;)
EKarolka m
Ja się kurde popłakałam 👌🏾
Ciarki!
Kozak👌
Cudnie Kocham Panią Grażynę
Uwielbiam ten występ i to nawet Kasia bardziej mi się podoba niż Krzysztof :)
2019 ❣
Zaraz zaraz. Przecież Maria dała Krzysztofowi 51 a nie 52 punkty. "2 więcej Krzysiowi" czyli jemu 51, a Kasi 49. Albo prowadząca się nie popisała albo ja mam dziwne wizje :|.
+Tazaar 2%, nie 2 punkty, to chyba dlatego
+Daf Dafaf tak, Sadowska wyraznie mowila, ze dwa % wiecej a nie dwa punkty
+Tazaar tak dokładniej to 2% więcej nie oznacza podziału 49 i 51. trzeba założyć, że Kasia dostała x%, a Krzysztof dostał 1,02*x% czyli po pewnych obliczeniach wychodzi 49,5% dla Kaśki, 50,5% dla Krzyśka. :D Ale no po programie gdzie mówią, że będzie livestream na żywo, a wszystko dzieje się na lajfach, blajndach nie można się spodziewać dobrej, poprawnej polszczyzny.
+Tazaar i tak by wygral ,nie ma roznicy ;p
+Ola Borowicka no wiem, ale mnie to rozwaliło :P
Krzyś ślicznie śpiewa, a Kasia tal sobie .... :)
widać teraz po tym co Maria powiedziała że jak trener ma ulubieńca to go będzie pchał do końca. to samo jest u Edyty z aną.tylko tutaj nie chodzi o ulubieńców ale to talent,głos.obydwoje zasługują na finał ale Krzysiek jest lepszy chociażby w technice od Kasi.należy mu się ten finał bez laski.a Maria tak jakby z łaski mu dała 2 pkty więcej.mogła sobie darować.