Павло, як тобі ідея закидувати всі джерела собі в телеграм канал? Або посилання на ці джерела, по перше твій телеграм через це буде розвиватися, а по друге стане такою умовною бібліотекою де можна знайти джерела не на одну тему)) Удачі з каналом
@@ДмитрийЖуравлёв-м2с , я знаю, просто в нашій мові не існувало до СРСР слів "російський", "Росія", "росіянин" для позначення речей, пов'язаних із вашою країною, були лише слова, похідні від слова "Москва" - Московщина, Московія, мо…ль, московит, москвин.
Висока якість. Я вражений. Монтаж, озвучення, фактаж - розкішно. Про звук вже сказали, проте можеш просто при озвученні обкластись чимось м'яким, щоб звукова хвиля не відбивалась від твердих предметів, а поглиналась. Плюс, трохи монотонно, тому повне відео попри монтаж трішки складно дивитись і все втримати в голові. Раджу спробувати закинути частину в ютуб-шортс.
Дякую за підтримку та слушні зауваження. Я теж, коли передивлявся, впіймав себе на думці, що надто складно і монотонно подається матеріал. За звук знаю, старатимусь виправити.
Коли залишаю комент під відео, де коментів, без мого, 19, появляється віра, що на алгоритми ютубу це вплине більше, ніж коли мій комент один з 513 тисяч
Дякую . Черговий канал з історії України ніколи не буде зайвий . Особисте враженння -- музика трохи заважає слухати . Але якщо автор не відключить її -- буду слухати ще уважніше . Чи буде випуск про Русь і часи Литви .
Взагалі то не одна Росія соромиться іга, українці забувають що і їх предки платили данину і ходили разом з монголами в походи, а князі просили у хана ярлик. Та й чим Росія не спадкоємиця Русі, хіба не на ній династія Рюріковичів зберігалася найдовше, хіба там не жили руські люди, чи може православ'я вона не мала?. Я знаю що багато є пропаганди в російській історії проте українці також не відстають.
@@animeshnic6017 , 1) Так питання не в тому, що соромиться, чи не соромиться Росія, а в тому що її історичний грантнаратив грунтується на імперській історіографії. В період Русі описуються події в Києві, а не в місцевості Оки і Волги звідки й походить російська державність. Історія пишеться в контексті існуючих кордонів - це загальноприйнята концепція написання. Крім того, літописна Русь (у вузькому сенсі), це територія Київщини, Чернігівщини і Переяславщини. Але, звичайно, приємніше ототожнювати себе з стольним градом, навіть якщо він не вписується в існуючі кордони твоєї держави, це значно солідніше звучить ніж описувати намісника, який вимушений княжити в переферійних князівствах. Але це такий самий треш, якби Італія вела історію своєї державності з Франського королівства, Бо вона туди входила, і описувала в своїй історії події, які її відбувалися в Франції, або Німеччині. 2. Що таке «руські люди» взагалі не розумію. На території Русі жили різні племена, етноси формувалися значно пізніше. 3. Православʼя не дає приводу описувати історію, умовного, Києва у своєму грантаративі. Бо в противному разі з католицизмом у більшості Європи це також має працювати, чи не так? 4. Про династію навіть смішно. Тобто сучасна Вінзорська династія в Великобританіі може приписати до історії Англії, наприклад, Берлін, бо її корені виходять із монархічної династії Німеччини, я правильно розумію?
@@history_kit 1 Те що Русь прийшла с півночі, а не зародилася на півдні в Києві тебе не дуже бентежить? Також існують записи де з Русью себе ототожнювали не Київ, не забувай що є й Русь в широкому сенсі, не тільки зі столиці складається держава, а як є культурна, династична та релігійна спадковість то чом би не вести державність від того часу. Русь також за культурою слов'янська, чи ти будеш заперечувати що те що предки росіян слов'яни? 2 Тут я мав на увазі ту спільноту яка була пов'язана одною вірою династією і слов'янською культурою що трохи пізніше дасть їм етноніми від назви Русь (русин, русак, руський, русский). 3 Київ був другим центром Русі, а Москва третім, після того як Київ був знищений в щент митрополит Київський сам переїхав в Володимир а пізніше в Москву, ось тобі спадковість по вірі і династії. 4 Це складне питання, тут справа не звідки вония а чи мали право на престол німецький якщо так то це цілком привід для війни в середньовічному розумінні.
@@animeshnic6017 1. Абсолютно не бентежить. В жодному джерелі ти не знайдеш Новгород, Ладогу, або інше місто в значенні столиці де стояв великокняжий престол. Це були звичайні перевалочні пункти норман, яких по Дніпрі було безліч. Знову ж таки, це не дає приводу вписувати до своєї історії місто поза межами своїх кордонів і навіть кордонів власного етносу. 2. Русь в широкому сенсі це історіографічний термін. Не було єдиної Русі ніколи. Все що обʼєднувало ці тереторії (і то умовно) це віра, центр збору данини - Київ і церковно-Словʼянська мова, якою писалися релігійні книги. Все. При такій парадигмі італійська історія може описувати в своїй середньовічній історії наприклад територію Німеччини. Це ідіотизм. 3. Це дурість. Русь існувала лише існувала впродовж IX-XII ст. і те, назвати її державою якоюсь централізованою може лише профан. Потім завоювання і утворення зовсім інших державних утворень. Лише одне місто в цей період згадується як «великокняжий престол» і це Київ. Усі ці конструкції натягування сови на глобус і зʼявилися значно пізніше. 4. Так, була. Але до чого тут середньовічна війна? Ми говоримо про принципи написання і осмислення історії.
@@history_kit Взагалі то Русь в широкому сенсі теж вживалася і раніше навіть частіше ніж в вузькому, до монгольської навали. Що до Італії то вона не може претендувати на культурну спадщину Німеччини бо вони латиняни, а не германці, в той час коли жителями що північної, що південної були слов'янські племена обладнані вірою, династію, державою и певними літературними традиціями. Русь продовжувала існувати доти поки на землі зберігалася династія і віра, зараз Русі нема, але спільний культурний спадок залишився і не треба його собі привласнювати.
@@animeshnic6017 , ви не розумієте, що я хочу донести. Яка різниця, чи словʼяни, чи ні. Нордичні держави Данія, Норвегія та Швеція також мали тісну історю, але Норвегія не описує свою історію середньовіччя на тереторії Швеції, чи Норвегії, і навпаки. Історія пишеться в межах існуючих кордонів держав та етносів. До чого тут спільні риси, більшість з яких умовні? Ми про різні речі говоримо
Ваші відео цінні тим, що у них завжди наведено багато джерел звідки походить інформація, а не просто переказування своїх знань
Дякую. Історія без джерел - не наука:)
Зовсім трохи попрацювати зі звуком і вже буде просто ідеальний канал по історії)
Дякую)
Я стараюсь це виправити 😅
@@history_kit мабуть просто чути эхо в кімнаті, нічого страшного, для каналу початківця це норма
@@SM-ew6pb скоро пофіксим)
Класно, цікаво, інформативно
Дякую!
Класне відео, бажаю успіхув в подальшому розвитку каналу, буду уважно слідкувати
Дуже дякую! Старатимусь🙂
Дякую за старання
Дякую за підтримку!
👏🏻👏🏻👏🏻
Це просто найкраще відео
Бажаю процвітання вашому каналу!🥰🥰🥰
Дуже дякую за підтримку ☺️
💙💛❤️😁🇺🇦👍
Чудовий канал! Чекаю , коли ти наздоженеш братів Капранових
Ахаха, дякую. Старатимусь)
Стільки цікавої інформації, навіть не розумію, чому більшості таких джерел немає у шкільній програмі?
Дуже дякую. Можливо колись я дійду й до написання підручника, все може бути:)))
Павло, як тобі ідея закидувати всі джерела собі в телеграм канал? Або посилання на ці джерела, по перше твій телеграм через це буде розвиватися, а по друге стане такою умовною бібліотекою де можна знайти джерела не на одну тему))
Удачі з каналом
Дякую! Чудова ідея, спробую це реалізувати
таке круте оформлення, відео просто на вищому рівні! продовжуй в тому ж дусі:)
Дуже дякую, старатимусь 🙂
Те, що треба! Працюйте!
Дякую!
Дякую за якісний контент💜
Дякую за підтримку ☺️
Супер відево
Дякую!
Тут буде тільки 1 частина?
Планую ще зробити про фальсифікацію історії в СРСР, але то пізніше і окремо)
@@history_kit О, ще послухаю базу. 🍉
Чергове чудове відео. Мені просто страшно уявити, скільки історичних фактів було приховано, знаючи московську натуру… Але, маємо, що маємо.
И какая же московская натура?
@@просточел-м5л , почаще интересуйся происходящим в мире и учи историю Украины.
@@Did_Pikhto. XD, по вашей истрии вы черное море выкопали. Учить надо мировую истрию, но точно не xoxлятскую
Столицей России в 1712-1919 годах был Санкт-Петербург.
@@ДмитрийЖуравлёв-м2с , я знаю, просто в нашій мові не існувало до СРСР слів "російський", "Росія", "росіянин" для позначення речей, пов'язаних із вашою країною, були лише слова, похідні від слова "Москва" - Московщина, Московія, мо…ль, московит, москвин.
Висока якість. Я вражений. Монтаж, озвучення, фактаж - розкішно. Про звук вже сказали, проте можеш просто при озвученні обкластись чимось м'яким, щоб звукова хвиля не відбивалась від твердих предметів, а поглиналась. Плюс, трохи монотонно, тому повне відео попри монтаж трішки складно дивитись і все втримати в голові. Раджу спробувати закинути частину в ютуб-шортс.
Дякую за підтримку та слушні зауваження. Я теж, коли передивлявся, впіймав себе на думці, що надто складно і монотонно подається матеріал. За звук знаю, старатимусь виправити.
Петро 1 не матюкався він говорив на змішаной мові між російською німецько голанской
Коли залишаю комент під відео, де коментів, без мого, 19, появляється віра, що на алгоритми ютубу це вплине більше, ніж коли мій комент один з 513 тисяч
Що ж, сподіваємось ✊
Дякую!
Все цікаво та дуже мило. Про матюки не впевнений хоч і жарти розумію. А так все супер
Дякую за матеріал
Але треба працювати над інтонацією, робити паузи
Візьміть уроки дикторського мистецтва, і канал злетить
Ще раз дякую
Мне нравится ваш канал,пусть я и являюсь русским великодержавным шовинистом и империалистом
Дякую . Черговий канал з історії України ніколи не буде зайвий .
Особисте враженння -- музика трохи заважає слухати . Але якщо автор не відключить її -- буду слухати ще уважніше . Чи буде випуск про Русь і часи Литви .
Дякую! Наступне відео спробую зробити з кращим озвученням і музику трішки скручу. Обов'язково буде:)
Видео хорошее, название рассмешило
ти наче якось з телебаченням мов язаний я бачив там наруго був на каналі
Дудл ты стал Русофобом, как я понимаю.
Взагалі то не одна Росія соромиться іга, українці забувають що і їх предки платили данину і ходили разом з монголами в походи, а князі просили у хана ярлик. Та й чим Росія не спадкоємиця Русі, хіба не на ній династія Рюріковичів зберігалася найдовше, хіба там не жили руські люди, чи може православ'я вона не мала?. Я знаю що багато є пропаганди в російській історії проте українці також не відстають.
@@animeshnic6017 , 1) Так питання не в тому, що соромиться, чи не соромиться Росія, а в тому що її історичний грантнаратив грунтується на імперській історіографії. В період Русі описуються події в Києві, а не в місцевості Оки і Волги звідки й походить російська державність. Історія пишеться в контексті існуючих кордонів - це загальноприйнята концепція написання. Крім того, літописна Русь (у вузькому сенсі), це територія Київщини, Чернігівщини і Переяславщини. Але, звичайно, приємніше ототожнювати себе з стольним градом, навіть якщо він не вписується в існуючі кордони твоєї держави, це значно солідніше звучить ніж описувати намісника, який вимушений княжити в переферійних князівствах. Але це такий самий треш, якби Італія вела історію своєї державності з Франського королівства, Бо вона туди входила, і описувала в своїй історії події, які її відбувалися в Франції, або Німеччині.
2. Що таке «руські люди» взагалі не розумію. На території Русі жили різні племена, етноси формувалися значно пізніше.
3. Православʼя не дає приводу описувати історію, умовного, Києва у своєму грантаративі. Бо в противному разі з католицизмом у більшості Європи це також має працювати, чи не так?
4. Про династію навіть смішно. Тобто сучасна Вінзорська династія в Великобританіі може приписати до історії Англії, наприклад, Берлін, бо її корені виходять із монархічної династії Німеччини, я правильно розумію?
@@history_kit 1 Те що Русь прийшла с півночі, а не зародилася на півдні в Києві тебе не дуже бентежить? Також існують записи де з Русью себе ототожнювали не Київ, не забувай що є й Русь в широкому сенсі, не тільки зі столиці складається держава, а як є культурна, династична та релігійна спадковість то чом би не вести державність від того часу. Русь також за культурою слов'янська, чи ти будеш заперечувати що те що предки росіян слов'яни?
2 Тут я мав на увазі ту спільноту яка була пов'язана одною вірою династією і слов'янською культурою що трохи пізніше дасть їм етноніми від назви Русь (русин, русак, руський, русский).
3 Київ був другим центром Русі, а Москва третім, після того як Київ був знищений в щент митрополит Київський сам переїхав в Володимир а пізніше в Москву, ось тобі спадковість по вірі і династії.
4 Це складне питання, тут справа не звідки вония а чи мали право на престол німецький якщо так то це цілком привід для війни в середньовічному розумінні.
@@animeshnic6017 1. Абсолютно не бентежить. В жодному джерелі ти не знайдеш Новгород, Ладогу, або інше місто в значенні столиці де стояв великокняжий престол. Це були звичайні перевалочні пункти норман, яких по Дніпрі було безліч. Знову ж таки, це не дає приводу вписувати до своєї історії місто поза межами своїх кордонів і навіть кордонів власного етносу.
2. Русь в широкому сенсі це історіографічний термін. Не було єдиної Русі ніколи. Все що обʼєднувало ці тереторії (і то умовно) це віра, центр збору данини - Київ і церковно-Словʼянська мова, якою писалися релігійні книги. Все. При такій парадигмі італійська історія може описувати в своїй середньовічній історії наприклад територію Німеччини. Це ідіотизм.
3. Це дурість. Русь існувала лише існувала впродовж IX-XII ст. і те, назвати її державою якоюсь централізованою може лише профан. Потім завоювання і утворення зовсім інших державних утворень. Лише одне місто в цей період згадується як «великокняжий престол» і це Київ. Усі ці конструкції натягування сови на глобус і зʼявилися значно пізніше.
4. Так, була. Але до чого тут середньовічна війна? Ми говоримо про принципи написання і осмислення історії.
@@history_kit Взагалі то Русь в широкому сенсі теж вживалася і раніше навіть частіше ніж в вузькому, до монгольської навали. Що до Італії то вона не може претендувати на культурну спадщину Німеччини бо вони латиняни, а не германці, в той час коли жителями що північної, що південної були слов'янські племена обладнані вірою, династію, державою и певними літературними традиціями. Русь продовжувала існувати доти поки на землі зберігалася династія і віра, зараз Русі нема, але спільний культурний спадок залишився і не треба його собі привласнювати.
@@animeshnic6017 , ви не розумієте, що я хочу донести. Яка різниця, чи словʼяни, чи ні. Нордичні держави Данія, Норвегія та Швеція також мали тісну історю, але Норвегія не описує свою історію середньовіччя на тереторії Швеції, чи Норвегії, і навпаки. Історія пишеться в межах існуючих кордонів держав та етносів. До чого тут спільні риси, більшість з яких умовні? Ми про різні речі говоримо
Україна-Русь переможе московський каганат☝️😌
Выздоравливай 🤦🤦🤦🤦
Не звучит, очень странные рассуждения.
Слава России слава героям России
Двухсотыс слава!