BLIZNA ZOSTAJE NA CIELE, NIE NA DUSZY - EWA FARNA
Вставка
- Опубліковано 7 лют 2025
- Cześć! Tu Bliskoznaczni - Kaśka i Miki:) Naszym dzisiejszym gościem jest Ewa Farna - niezwykle wrażliwa i autentyczna osoba. Zapraszamy Was do wysłuchania tej wyjątkowej rozmowy:)
Jeśli chcesz być na bieżąco zachęcamy do subskrypcji i kliknięcia dzwoneczka, będziemy bardzo wdzięczni!🔔
Link do strony na Facebook’u ➔ / 61557772413733
⏹︎ Mail Bliskoznacznych Historii:
bliskoznaczne.historie@gmail.com
INSTAGRAM:
Bliskoznaczni ➔ / bliskoznaczni
Miki ➔ / miki_krajewski
Kasia ➔ / nosowska.official
TIKTOK ➔ / bliskoznaczni
⏹︎Kontakt/współpraca: bliskoznaczni.podcast@gmail.com
marta@kayax.pl
Wspaniałą robotę wykonujecie. Ja mając 55 lat poszłam na terapię i w wyniku jej zaczęłam pisać wiersze to jest mój sposób na radzenie z emocjami . W tej chwili powstaje już 4 tomik . Znajomi którzy je czytają mówią że jakby czytali o sobie co mi sprawia radość że mogę innym też może troszeczkę pomóc swoją małą twórczością. Czytając moje wiersze zatrzymują się i zastanawiają nad swoim życiem, że może coś w nim zmienić , na co nigdy nie jest za późno. Mając tyle lat dopiero odnalazłam spokój duszy.Pozdrawiam serdecznie .Ewa wspaniałą mądra kobieta.
😅
Super, pozdrawiam serdecznie, trzymaj się ciepło 🤗 dużo zdrowia i spokoju wewnętrznego 🙂
Cudownie ♥️ też piszę wiersze z duszy o serca. Pozdrawiam❤@@annaborysiewicz7916
NIe siedzę w show biznesie, ale widzę z tego wywiadu, że tam bywają fajni, normalni, naturalni, wręcz z dużą pokorą ludzie. Ewa ma coś głeboko wspólnego z Tobą Kasia, nie wiem jak to nazwać, chyba taka ludzka dobra, prosta i szczera niewinność serca. Tacy ludzie są mi bardzo bliscy, bo to ludzie bez masek, bez odgrywanych ról, po prostu organiczny homo sapiens w najlepszym wydaniu. Piękna rozmowa, jedna z najwartościowszych na tym kanale ❤
A pro po zaangażowania polskich fanów - haha, tak! Byłam taką wielką zaangażowaną fanką! Nie zliczę na ile koncertów Hey jechałam z Wiednia do Polski :D te przejazdy, nocowanie u przyjaciół... Żeby być na koncercie Hey ❤️ to było bardzo dla mnie ważne. Rok temu oczywiście bylam w Katowicach na koncercie i to było bardzo emocjonujące i cenne dla mnie przeżycie!
Pani Katarzyno Nosowska dziękuję za Pani bycie sobą. Zazdroszczę przepływu energii, bo mnie ludzie postrzegają zero jedynkowo pt.: lubi/ nie lubi... rozumiem tą zależność bo moja prostolinijność potrafi sprowokować... ja sama osobiście dziękuję Pani za za tą niesamowitą twórczość, ubóstwiam dyskigrafie grupy Hey, co do Pani solowych projektów mój gust muzyczny się mocno gryzie ale zdarzają mi się perełki, które przemawiają... ale ogólnie, nawet bez muzyki jest dla mnie Panią mistrzynią słowa i mam nadzieję, że kiedyś na wszystkich trzech książkach zdobędę autograf.
Kubek od Kasi Nosowskiej to chyba wielu by się skusiło zamówić sobie, to bardo dobry pomysł. Rano kawa w kubku od Kasi napewno by smakowała przepysznie😊Proszę to bardzo poważnie przemyśleć a dodatkowowo można się wyżyć artystycznie równie dobrze😊
I really like Ewa's voice)))) Both when she sings and when she speaks. It's a pity that I don't understand everything in Polish and Czech))) With respect from Russia))).
Genialnie się Was słucha! Uwielbiam takie rozmowy szczere i naturalne!❤
Dziekuje wam za Ewe ..cudowny gość❤❤❤
tak, cudowna rozmowa
Świetna rozmowa 🙌 Ewa jest równą babką 🥹
41:05 mój mąż zacytował te słowa na naszej pierwszej randce! Naście lat minęło już od tamtego momentu, gdy nagle teraz tuląc nasze trzecie dziecko słucham Waszego podcastu i Kasia wjeżdża mi znów z tym cytatem… Zostałam wtedy naprawdę oczarowana tymi słowami i pomyślałam, że to facet któremu warto się dłużej przyjrzeć i sprawdzić czy żyje według tego co prawi😀 dziękuję za ten podcast , za tą Waszą piękną relację matka-syn i doborowy dobór gości ❤
Pochodzę z Libanu i piosenki Ewy zawsze były dla mnie częścią kursu polskiego ❤ od czasu kiedy miałem 21 lat. Już mam 37.. taka nostalgia 😢
Ewa...Artystka mająca coś do powiedzenia muzycznie i nie tylko. Cudowny gość ❤
Bardzo wartościowe treści , często głęboko osadzone w ludzkiej duszy , zupełnie nieme . Dziękuje za takie tematy . Gość przemiły . Wszystkiego dobrego dla Was . Pozdrawiam serdecznie .
Absolutnie uwielbiam Ewę! W niej jest po prostu prawda i to czuć w wypowiedziach i w muzyce. Cudo 😻🦋
Świetny wywiad. Ewcia, jesteś cudownym pięknym człowiekiem. ❤
PS Miki rozwaliłeś mi system z tym papierem toaletowym 😂❤
Dziękuję za piękną rozmowę. Mądrą i ważną.
cudowna Ewa, mądra Kasia, wspaniale się Was slucha, dla mnie jeden z najlepszych podcastów na yt. Miki też super mądry zyciowo, wychowalaś Kaśką ekstra gościa!
Piękna, autentyczna rozmowa, jestem pod wrażeniem:-D
Kocham Was słuchać ❤ Dziękuję za każdą rozmowę, emocje i wzrusz. Czekam na dalsze.😊
No i się powtórzę kolejny raz, ponieważ kolejny raz świetna rozmowa ze świetnymi wątkami. Serdeczności całej trójce! ❤
Ewa Farna jest bardzo pięknym człowiekiem. Daje pozytywną energię. Wielu młodych ludzi może brać z niej przykład.
Oglądałem dużo wywiadów z Ewą i, może się mylę, ale wydaje mi się że jest w tej grupie szczęśliwców, a może nieszczęśliwców, WWO?
A co do kubka, świetny pomysł. Z podpisem Ewy Farnej poproszę. Takim wyrytym w glinie.
Kubeczek Bliskoznacznych byłby czymś wspaniałym :)
Jeszcze nie słuchałem, zostawiam na jutro na drogę do pracy, ale już mi się podoba. Twórczości Ewy nie znam, to nie moja bajka, ale ją darzę sympatią. Pozdro!
Ten podcast jest taką bezpieczną przystanią dla ciała, duszy i umysłu!
Dziękuję za to mądre i piękne spotkanie z Ewą, która bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła.☺️💖🫂💖🍀🌼💥
Kasiu, bardzo pięknie i mądrze powiedziałaś o tym, że nie puściłabyś teraz, mając obecne doświadczenia i wiedzę, Mikołaja do zwykłej szkoły, tylko do takiej, w której najważniejszy jest uczeń, jego indywidualne talenty, zainteresowania, osobowość.
To prawda, dzieci są wyjątkowe i tak powinno się je prowadzić ❤a w szkole publicznej poza nielicznymi wyjątkami - supernauczycielami trwa formatowanie umysłów... To jest straszne, ale prawdziwe. Znam to niestety dobrze, bo od lat pracuję w szkole i doświadczam nienawiści osób myślących inaczej i chcących zdusić każdy element wolności w drugim człowieku😢 Dlatego tak sobie cenię takie refleksje i osoby pokroju Kasi, Mikołaja i Ewy, które zrozumiały, na czym naprawdę polega życie ❤❤❤
super gosc, super rozmowa! dzieki ❤️
Uwielbiam Was sluchac ❤️ Ewcia od lat jest dla mnie w czołówce ulubionych ludzi Showbiznesu ... Uwielbiam ją za to ze mimo iz poznała ten swiat jako dziecko nie zniszczył jej ❤️ i wysrosla na piekna madra kobiete o twardym kregoslupie moralnym ....
Wspaniale słyszeć tak mare słowa..odcmlodej kobiety..jest nadzieja ...❤❤
Super spędzony czas...dziękuję🙏😍❤️
Super rozmowa. Ewa jest wspaniałą, ciepłą osobą. Wasze podcasty są nie do podrobienia. Uwielbiam taką tematykę życiową. ❤
Kasia! Zrób nam kubek! 😂❤ Super rozmowa! Dziękuję Wam bardzo... 🥰
Katarzyna Nosowska to najlepsza tekściara polskiego rocka. Postać wybitna i niedoceniana.
Co do tego programu, to nie podoba mi się ustawienie kamer. Bardzo rzadko na jednym planie widzę obie wokalistki. Chciałbym zobaczyć więcej interakcji między nimi, więcej spojrzeń, gestów.
Fajne i w końcu pytania nie wygenerowane przez AI. Z tym czasem coś jest, my Polacy bardzo szybko gonimy i nie wiemy za czym.. co namacalnie da się odczuć wyjeżdżając na parę dni do Włoch, bez żadnych medytacji można poczuć że kurcze z nami dzieje się naprawdę coś nie tak. Zgodzę się we wszystkim o czym opowiadałyście. Kiedyś czytałem ciekawą książkę chyba Wyścig szczurów, ale jak znajdę dodam dokładny tytuł i autora bo na pewno na parę miesięcy mi osobiście ona pomogła aby wewnętrznie zwolnić. Singiel Ewy fajny i tematyczny, gratuluje i pozdrawiam oczywiście.
Ooo wow, wspaniały podcast - bardzo wartościowy, głęboki i szczery!☺️🥹 Dałam subskrypcję, czekam na kolejne wywiady i dziękuję za ten! ☺️🥹🫶
co za piękna rozmowa ...tyle wzruszeń, oderwać się nie moża 💞
I ten papier do łez ....no 😍kocham 😘
Noo dokladnie to bylo mega tak po ludzku normalne jak w domu 😊
Uwielbiam Was i tematy, które poruszacie. ❤❤❤❤
U siebie
Wstąp do siebie i się rozgość.
Tutaj swoje masz królestwo.
Jesteś władcą i stworzonym
na Wszystkiego podobieństwo.
W tobie mieszka moc i niemoc.
W tobie wolność i niewola,
w tobie siła jest i słabość.
Słuchaj, co najgłośniej woła.
I uwolnij to, co krzyczy,
że już nie chce w tobie mieszkać,
bo zakłóca i blokuje
światło twojego królestwa.
Ty tu rządzisz, a więc pomyśl,
czy chcesz więcej miejsca zrobić,
by przygarnąć spokój, szczęście
a wyrzucić to co boli?
© Eska
Piękne!
@@monart2009 dziękuję ♥️🙏
Świetne.
Chcę Ci podziękować zacny człowieku za słowa prawdy o naszym jestestwie❤😊❤
Bardzo ciekawa rozmowa! Dziękuję! Odkryła we mnie kilka nowych, wcześniej niezauważonych perspektyw na życie.
Jestem ciekawy rozmowy o muzyce i życiu z kimś, kto wzrastał w tych samych czasach co Kaśka, np. Kasia Kowalska lub Anita Lipnicka
Zaproście Dodę ❤ a poza moja prośbą, uwielbiam Was oglądać. A wywiad z Ewą super ✌️
Też bym chętnie usłyszała rozmowę z Dodą ❤
Super wywiad super gosc i prowadzacy Ewa tak trzymaj i badz taka jaka jestes ❤❤❤❤❤❤
Wywiad, ktòrego można słuchać 200 razy i się nie znudzi.
Dziękuję Wam za tą piękną rozmowę ❤ czuje sie jak byście znali moje myśli ❤ wdzięczność to klucz do miłości do siebie i innych istot 🥰❤
Super gość ❤❤❤ prowadzący rowniez ❤
Piękna rozmowa. Dziękuję za nią 💜
PS Bardzo doceniam autentyczność chwili (~1:15:00) 🙃
Piękna rozmowa 🥰
Katowice też zasłuchane ❤
Wow , ja też miałam 25 lat gdy urodziłam córeczkę. Super wywiad 🥰
Super, fajny wywiad. Uwielbiam Was.
Blagam, zaproscie Agnieszke Chylinska!
Taaaaaak!
Taaaaak
Świetny pomysł ❤
Piękny odcinek, nie wiedziałam, że Ewa jest tak fajną, mądrą i ciekawą osobą 💜
Ale piękna rozmowa💖
Pani Ewa piękna,wrażliwa kobieta.Też się wzruszyłam.❤
O jeżu,ta Ewa taka młoda,a taka mądra.👍🤩
A wielu ludzi "myśli", że jak taka Ewa jest osobą publiczną,to można traktować JĄ jak rzecz.Pamiętam,jak opowiedziała kiedyś, że gdy była jeszcze nastolatką,po koncercie dostała od tzw.fana /starszego pana ⁉️👎/paczuszkę z kluczem i numerem pokoju hotelowego oraz bieliznę/. Także , myślę sobie, że życie na fali, bywa często bardzo ... trudne.
Na szczęście dzis mamy edukację domową i alternatywne szkoły, takze rodzic i dziecko mają wybór ❤
Ewa! Klasa! Dzięki Wam za ten wywiad
Bardzo dobra relacja z ciałem Pani Ewy - bardzo się z nia zgadzam ❤
A ja baaaaaardzo chcialabym posluchac rozmowy z Agnieszka Chylinska 😃
Świetny pomysł ❤
Lepszego połączenia sobie wymarzyć nie mogłam.
Kasia i Ewa❤❤
Przy dbaniu o ciało, chęci schudnięcia lub poprawienia jego funkcjonowania ważna jest intencja z jaką to robimy. Jeśli intencja jest dobra, z miłości do siebie, to praca z ciałem (w innych dziedzinach też) jest bardziej skuteczna i trwała.
Fajna, wartościowa rozmowa :)
Super podcast 😊
Bardzo ważne tematy poruszyliscie. A Ewa jest super kobieta i kobieca i wrazliwa
❤ super. Goscini
Nigdy nie slyszalam o tym, ze to jakie relacje mamy z matka to ma to odbicie jak sama traktuje siebie juz w doroslym zyciu. Jak sie tak zastanowilam to ma to sens. Ja biczuje sie cale zycie majac 46 lat. Matka i ojciec zniszczyli mi zycie!
Kubek od Kasi z napisem 'to minie'🫶🏼🙏🏼
Ależ Wy zapraszacie fajnych ludzi 🥰 ❤
Wspaniała rozmowa ❤
Uwielbiam Ewę😍
Wszystkiego najlepszego ❤️ ❤️ ❤️
Pani Kasiu, podziwiam za ten masaż, polecam technikę Bowena, ostatnio zakosztowałam i od razu pomyślałam o kursie 😂😂😂 bo jak mi coś przypasuje, zaraz chcę to zgłębiać, no i chce pomagać ludziom, rodzinie itd. mnie ten Bowen przekonuje, proszę sprawdzić!
Pani Kasiu pięknie to Pani powiedziała:"Kombinezon puchowy"Super kobietki.
Wspaniali jesteście ❤
cudowne spotkanie
To o czym mówi Miki, to jest dowód na to, że dostępność dotyczy każdego - czasem wcześniej, czasem później. Każdego dnia muszę pokonywać bariery. Chciałabym być wdzięczna moim nogom, że mnie noszą, ale nie noszą.
Dziękuję ❤
Mądra dziewczyna❤
Pani Kasiu, chętnie dam pani masaż za pani gliniane dzieło 😉
Pozdrawiam ciepło Waszą trójkę ❤❤❤
Wyglądem przypomina młodą Sharlon Stone:-)
Ciekawie się Was słuchało.
Bardzo kojąca rozmowa 💪🏻 zdecydowanie w ten sposób lubię zaczynać dzień ❤️
Wg mnie, to żadna nieskromność i ani zadufanie znać swoją wartość.
Uwielbiam was ❤
Wspaniała rozmowa ❤. Można podpytać co to jest za ośrodek pod Poznaniem?
Super rozmowa !
Zaproście Marylę Rodowicz pls 🙏
Kasiu Kochana;) Proszę zrób kubek do kawusi,taki na dzień dobry,z dobrą energią.Wypiję kawę i będę miała DOBRY DZIEŃ 💚😘
O taaaaaak!!! 🎉
💛💛💛
Uwielbiam Wasze podcasty słuchać i oglądać ale dajcie troszkę niżej kamerę. Bo jak Ewa mówi to bardzo często nie widać jej twarzy tylko czubek głowy 😊.
VIVA Eva! i VIVA JAROMIr NOhaViCA !!! niedługo u nas w PL ... ostatnie bilty ;P , polecam ROK DIABŁA - najlepszy film :D
Co to za JAKBY - w kółko każdy to powtarza 🤦♀️
Też to zauważyłam. 😅
👍👍👍
Marzę, by gościem w waszym podcaście był Belmondawg. ❤
❤❤❤❤❤
❤
😊😊😊😊
Mikołaj to chodzi o to, że nie ważne ile jesz, tylko co jesz.Kalorie nie mają tu nic do rzeczy.I tak jest w obie strony( jeśli chodzi o chudnięcie).😊
Nie zgadzam się, jak będzie się jadło np.5tys kcal dziennie w jakiejkolwiek postaci, to nie ma szans, że się nie przytyje... Chyba że uprawia się duuuuużo aktywności, ale nie wiem czy to by było wykonalne przy takiej kaloryce.
Ważne jest co jesz i w jakiej ilości. Najlepiej z umiarem.
niestety falszywe przekonania, jasne jezeli chodzi o zdrowie ogolnie pojete to to co sie je jest najwazniejsze.. ale schudnac to mozna jedzac burgera z mcdonaldsa dziennie i zapijajac go cola ( wiem bo okazalo sie ze jem za zdrowo, za duzo blonnika itd i odwieczne problemy z waga)
Kasia rob kubki super pomysl sama bym kupila taki kubek recznie zrobiony od ciebie❤
UWIELBIAM EWĘ FARNĄ :)
Dobrze Kaśka wygląda
Hej dzieci❤
Evaaaaa, reagujesz jak kazda normalna czujaca mama. To nas zmienia na forever...I ciezko sie ogarnac na nowo
Są takie szkoły, dziś są zupełnie inne czasy. Byłam oglądać jak wygląda nauka w takiej szkole i to co zobaczyłam, to było piękne. Dzieci robią, to co najbardziej lubią. Nawet z pod ich skrzydeł wyszedł genialny informatyk, który głównie grał w gry komputerowe w szkole. A jak przyszedł czas, to nadrobił podstawy i zdał egzaminy.