@@nikvalsvalsotayvs5350 Точно, в паспорті написано, характеристики і вольтаж теж підтверджують. Знімав кришку, розглядав, 16 банок 105, зроблено дуже надійно.
3:17 Ніколи не мав посудомийної машини, тому не розумію, що вона може відмивати від кераміки, чи пластику, чи металу півтори години? На відміну від білизни ці поверхні не вбирають воду і на мою думку повинні відмиватися за декілька хвилин. Чи автор приймав пару сотень гостей і мив посуд після них?
5 кв це дуже мало. Дійсно якщо світла не буде 2 години то можна і попрати і посуд помити. Вистачить. Питання... Я що купую всього лише 5 кв год. заради попрати? Та наче ні. Потушать світло на добу, ось то буде квест, бо не відомо - дадуть свідо на другу? 5 кв/годин то такий мінімум що про прання мови не йде. Дай Боже ростягнути на добу ті 5, на освітлення, на насос для котла та звісно холодильник....
Маєте рацію, для повної автономії може не вистачити, але світло можуть вимкнути на довший час - тут не вгадаєш. Можна встановити і 20 кіловат, але чи є в цьому сенс? У теперішніх умовах для відключень 5 кВт·год вистачає. Взимку сонця мало, і сонячні панелі більше 5 кВт·год не згенерують. Тут уже потрібно виходити зі своїх можливостей і потреб.
подойдите к счетчику, там есть индикатор потребления, у меня сейчас работает свет в одной комнате, холодильник, бойлер, телевизор, одна батарея отопления и комп. Счетчик показывает 1.8 квт в час. Исходя из этой батареи и потребления инвертора мне этого хватило бы на 2 с половиной часа. Стоимость такого АКБ на 5 килловатт около 40 тыс. грн, плюс инвертор тоже стоит денег и тоже потребляет 200-300 ватт.
Шановні блогери, коли припините плутати кіловати з кіловат-годинами? "Спожито 1600Вт" - аж вуха ріже. Розумію, що не всім. Але ж у вас не лише безграмотна аудиторія!
@@сергейдрай-ы3ф 500 - це максимум. Треба розраховувати, враховуючи температурні коефіцієнти, це не складно. В мене є відео про автоматику, я там детально показую як це зробити.
@@Lampogenerator Так це було зрозуміло самого початку. Банально рахуєш серднє споживання електроенргії вдень множиш це на 1,2 як мінімум а ліпше 1,5 + 1 на втрати холостого ходу. От і потрібна ємність акумулятора. Бо як видно з цього відео основне споживання є в другій половині дня. Коли сонечко чогось не світить.
Вот мой личный проект, сейчас бюджет такой. Аккумулятор своей сборки из ячеек купленных на нкон-е. 14-15квт - будут стоить 800-900 евро (можно 280ач грейд б заказать 4 штуки с доставкой 180 евро - грейд-б для домашнего использования допустимый вариант, и бмс-плату я остановил свой выбор на JK - там все что нужно), я использую несколько сборок без корпуса уже более года. Не вижу причин делать специальный корпус, при домашнем использовании. Можно собрать и 8с2п или 16с сборку. Солнечные панели - вам любая фирма поставит те что вы хотите - тут сложно сэкономить - разве что сами будете ставить своими руками. Мне обошлось 30тыс панели 6шт 580ватт и 15тыс установка. Инвертор - вот тут много споров. У меня дешевый инвертор на 4квт-а работает уже год - куплен на али за 10тыс гривен. Сейчас на пример Поляки активно закупают Аненж. Дешево и функционально - цена 4квт-ного 9тыс гривен - есть функция отдачи генерации в сеть! 6квт-ный стоит 12тыс гривен! Вот собственно весь бюджет.
@@vpchelko , за лічильник віддає на вулицю при віддачу в мережу? Функція лімітера є ? Струмові катушка, на провід вішається на вході в будинок? Чи увімкнув віддачу в мережу до районного трансформатору поперло?
5квт*год батарейка - то згладжувати провали сонячної генерації протягом дня, для будинку це дуже мало. Більш-менш автономність починається від 10квт*год
Добрий вечір . В мене є запитання : яка його реальна потужність в автономному режимі , тобто який процент потужності із заявлених 6 кіловат він може видавати довготривало ?
@@НиколайФоменко-я7ж Я не перевіряв, думаю як заявлено 6 кіловат. Живлення моєї квартири завжди через інвертор, 7300 ват брав з інвертора. 2100 брало з панелей решту з мережі.
Тобто електроенргії хватило лише на вечір з повним розрядом батареї. Варіант зарядити від сонця і спокійно дотикатись до ранку не проходить. Чи варіант заряди вночі з 12 вечора до 6-шостої ранку в потім споживати цілий день протягом 18 годин з акумулятора теж не проходить. Значить як я колись рахував для своєї квартири треба акумулятор ємністю не менше 10 кіловат, а не 5 кіловат. Що до речі зробив директор фірми де я працюю. А встановлення акумулятора ще одної банки на 5 кіловат це ГРОШІ. Що ідею зекономити на тому що заряджати акумулятор вночі та споживати електроенергію в день робить ще примарнішою. Тим білше що прицьому споживання енергії з мережі зросте як мінімум на +20% ато і всі +30%.
@@MykolaKML Погоджуюсь, 5 кВт⋅год - це небагато, але для відключень і як буфер для компенсації просадок генерації цього цілком достатньо. Навіть у найгірший зимовий день квартира живиться від панелей. Удень середнє споживання на опалення, холодильник, телевізор та інтернет становить близько 250 Вт. Коли темніє, і за відсутності мережі, батареї вистачає на 10-12 годин, адже вечірнє середнє споживання становить 350-400 Вт. Ідеальним було б батарею на 10 кВт⋅год, але через низьке зимове сонячне освітлення за день панелі не виробляють більше 5 кВт⋅год. У грудні середня генерація становила 4,26 кВт⋅год на день. Коли сонця стане більше і день подовжиться, цих 5 кВт⋅год вистачатиме з надлишком. Сьогодні було трохи сонця, до обіду. Зарядив авто на 12.2 квт.год від панелей.
@@Lampogenerator Звсісно використання Гібридного інвертора як дуже дорого ДБЖ (Джерела Безперебійного Живлення) з гарантованим живленням на відключення до 8-годин це достатньо. Але мова часто є про інше використання акумулятора. Перший - Це накопичувати енергію вночі по дишлевому тарифові та споживати в день. Другий як частина приватної СЕС. і бути автономним енергонезалежним. В таких варіантах застосування 5 кіловат це ніщо.
Щось не зрозуміло, акумулятор на 5.1 кВт. Будинок спожив 4.3 кВт + десь 0.6 кВт пішло на внутрішнє споживання Інвертора. Ітого 4.9 кВт. Тобто залишок 6% це ті 0.2 кВт
@@Будиноквселі-р3и Не зовсім. 4,3 кВт·год спожив будинок + втрати на перетворення енергії (з акумулятора взяло більше) + споживання інвертора + споживання плати захисту та балансування батареї. Крім того, виробник запрограмував плату захисту так, щоб акумулятор не заряджався і не розряджався до кінця. Це зроблено для продовження його терміну служби, адже гарантія на акумулятор становить 10 років. В інструкції до акумулятора зазначено, що фактична ємність, яку він може віддати, становить 4,4 кВт·год. Ми отримали 4,3. Враховуючи розряд до 5% і живлення самого інвертора, можна сказати, що в акумуляторі енергії навіть більше, ніж заявлено.
@@Будиноквселі-р3и Перетворення - це коли з постійного струму інвертор робить змінний. Ця дія має свій ККД А для того, щоб інвертор працював йому потрібна додаткова енергія. Пристрій складний і там багато різних мікросхем які можуть і не брати участі в цьому процесі.
@@Lampogenerator Немає окремого параметру в інверторі, скільки він витрачає на перетворення, та скільки на підтримку своєї діяльності. Є параметр, скільки інвертор витрачає на 'свою діяльність з перетворенням'. Цей параметр загальний і він складає 50-60 ват/год для Дейе 5-6 кВт однофазний. Та 80-100 ват/годину для Дейе 10+ кВт трьохфазний
@@Lampogenerator До речі, те що Дейе показує, скільки кВт пішло в будинок(Load) , то не відповідає дійсності. Якщо хочете зрозуміти, скільки ваш акумулятор може віддати, то зробіть тест, відключіть всю нагрузку від Дейе, підключіть тільки один прибор потужністю 500 вт. Рахуйте час. Потім до кінцевого результату додайте 60 вт/год перемножені на години, скільки витрачає ваш інвертор на свої потреби. А ще краще треба дивитися на BMS в акумуляторі скільки віддав Ампер. Ваша BMS в акумуляторі витрачає на свої потреби дуже мало, навіть не має сенсу враховувати
У мене аналогічний комплект тому напишу своє. Стоїть у звичайній 2 кімнатній квартирі. Основна причина купівлі була економити за рахунок нічного тарифу. А вже потім як ДБЖ. З 23 до 7 стоіть в режимі підзарядки від мережі (хоча по факту з 25% до 100% заряджає за 90 хвилин). На що вистачає? З 7 -23 квартира на акумі, користуюсь 6-8 разів кавомашиною, комп з монітором на 28 дюймів працює 12 годин (кожен день). Холодильник лижи великий (дуже великий). Чайник вмикаю на 10-15 хвилин. За потреби включаю на 1 годину пральну машину (10 кг). Мікрохвильовка приблизно 5 хвилин в день, мультиварка 20 хвилин. Про світло мовчу. Купляв комплект за 2200 доларів. Сам все підключив. В квартирі 3 фази. На одній сидить бойлер (але окремо від інвертора) на іншій сидить елекрторплита, та посудомийка (теж паралельно). На третій фазі все інше. З 1 червня 2025 року тариф виросте на 63 % з 1 червня 2026 року ще на 63%. От і рахуйте.
Ви нiчого не економите. Замiряйте скiльки енергii' взято на заряд, а потiм на розряд, I що таке КПД? - на зарядi, зарядка тоже на себе хорошо бере. - на прiобразованiе з DC на АС.
@@ИльяНовиков-ц1з Економію я бачу через платіжку!!! За місяць це 400 грн!! Середнє споживання квартири 250 кіловат в місяць. Тобто було 1000 грн, а вже наступний місяць - 600 грн, це коли я підключив Дею з акумом по схемі день ніч. Тут все просто - ПЛАТІЖКА ваш лакмусовий папірець.
Читаю ниже - вообще какой-то сюрь - хороший МППТ зарядник вообще должен давать номинал солнечных панелей в хорошую погоду. Я себе поставил 6 панелей по 580 ватт - они мне весной-летом на изи давали почти 3.5квт-а с дешевым солнечным инвертором за 10тыс гривен - купленным на али! Сейчас режим другой, ночной тариф и заряжаю АКБ ночью, солнца нет. Да вот начет АКБ - за цену деевского акб на 5квт - можно собрать самому акб на 15квт... у производителей "заводских" АКБ есть фатальный недостаток, который сильно сокращает срок службы. Они сжимают ячейки!!! Это убивает на определенном этапе старения! Такое себе запланированное устаревание... дохнут заблаговременно...
40 000 грн обійшовся акумулятор, 10 років гарантії і сервісна підтримка. Як і скільки буде працювати самопальна батарея з невідомих комірок і платами з аліекспрес - невідомо. І скільки кіловат ви зберете за 40000 ? 6 не більше і вигляд буде убогий, а про стискання аж смішно читати.
@@Lampogenerator Панели в снегу ни чего не генерирует - снег отражает 99.99% света. Знаете про особенность загара у тех кто по заснеженным горам лазит? Да снег отражает почти весь солнечный спектр! Паганость погоды разная, если через тучу солнце пробивается - то 1-1.1 квт. Вчера в Одессе весь день, как вечером, 50-60 ватт- ниочем. Если облачность умеренная - много рассеянного света - то 250-500-800 ватт, зависит от плотности облаков. По наблюдениям, сколько доходит солнца - столько и генерирует моя СЭС.
@@Lampogenerator Гарантия в Украине? Та вы найдете 100500 причин в отказе по гарантии! А почитайте еще про условия гарантии! А что там я сам поставить все не могу, а да если поставлю все сам, то гарантии не будет? Там условия гарантии, что по любому чиху нужно вызывать сертифицированного мастера, ждать неделю-две? Вот у меня дома нет заземления, и я понимаю, что это одно из условий отказа в гарантии - и не важно что сломается. У меня самопальные АКБ - отказ в гарантии.
@@Lampogenerator одним словом 100500 причин найдут в отказе в гарантии. А так я сам собрал акб (сейчас можно за 450 евро на 7.5квт из лифепо ячеек) и инвертор купил за 9тыс гривен. Уже несколько собирал для личных целей, 1 стоит у меня дома, 1 у родственников, 1 у знакомых. Из поломок - вентилятор менял. Я сам себе гарантия. 2ум сборкам уже год. АКБ емкость держут заявленную.
Нащо цей велік, є чудові додатки для телефону, де все це можна порахувати, а такий тест дуже суб'єктивний, бо споживання не планомірне і не постійне...
Це все теорія, тут практика і наглядний приклад. Тепер всі знають скільки можна спожити з такого акумулятора. Переглянути відео - це не додатки шукати і невідомо що рахувати.
Не може бути акумуляторної батареї на NкВт*год, і будинок не не споживає N кВт. Ще й "світло" відключили. Від "світла" холодильник не працює. Сходи в школу...
@СергійРуденко-ц1ь Якраз батарея має ємність 5 кВт·год :) кВт - це потужність, яку використовують в даний час, а кВт·год - це кількість спожитої або накопиченої електроенергії за певний проміжок часу (годину). Вважайте, що я надав вам можливість проявити свою обізнаність. Но щось пішло не так.
мені 5 кВт вистачає з головою. Ще жодного разу не заводив генератор. Трашіки пізніше ще сонечко підкачуватиме енергію і тоді точно генератор не знадобиться.
Дякую за поданий матеріал.
Дякую за коментар
Дякую за огляд. Це дiйсно LiFePO4 батарея? Бо кажуть i пишуть що "лiтiэва".
@@nikvalsvalsotayvs5350 Точно, в паспорті написано, характеристики і вольтаж теж підтверджують. Знімав кришку, розглядав, 16 банок 105, зроблено дуже надійно.
3:17 Ніколи не мав посудомийної машини, тому не розумію, що вона може відмивати від кераміки, чи пластику, чи металу півтори години? На відміну від білизни ці поверхні не вбирають воду і на мою думку повинні відмиватися за декілька хвилин. Чи автор приймав пару сотень гостей і мив посуд після них?
@@ВиталийВитальев-з7ъ машинка змиває, відпарює, змиває, сушить.
5 кв це дуже мало. Дійсно якщо світла не буде 2 години то можна і попрати і посуд помити. Вистачить. Питання... Я що купую всього лише 5 кв год. заради попрати? Та наче ні. Потушать світло на добу, ось то буде квест, бо не відомо - дадуть свідо на другу? 5 кв/годин то такий мінімум що про прання мови не йде. Дай Боже ростягнути на добу ті 5, на освітлення, на насос для котла та звісно холодильник....
Маєте рацію, для повної автономії може не вистачити, але світло можуть вимкнути на довший час - тут не вгадаєш. Можна встановити і 20 кіловат, але чи є в цьому сенс? У теперішніх умовах для відключень 5 кВт·год вистачає. Взимку сонця мало, і сонячні панелі більше 5 кВт·год не згенерують. Тут уже потрібно виходити зі своїх можливостей і потреб.
подойдите к счетчику, там есть индикатор потребления, у меня сейчас работает свет в одной комнате, холодильник, бойлер, телевизор, одна батарея отопления и комп. Счетчик показывает 1.8 квт в час. Исходя из этой батареи и потребления инвертора мне этого хватило бы на 2 с половиной часа. Стоимость такого АКБ на 5 килловатт около 40 тыс. грн, плюс инвертор тоже стоит денег и тоже потребляет 200-300 ватт.
Шановні блогери, коли припините плутати кіловати з кіловат-годинами? "Спожито 1600Вт" - аж вуха ріже. Розумію, що не всім. Але ж у вас не лише безграмотна аудиторія!
Беру до уваги.
@@Lampogenerator А шо ты берешь? Реклама деи?
Якщо автор щось каже не вірно, то скажіть як вірно.@@vpchelko
Розгляньте інвентор з функцією заряджання акб для невеликих котелен(наприклад). Думаю буде цікаво
І ще одне питання стосовно Деї.Скільки вольт можна давати на один мппт ?
@@сергейдрай-ы3ф 500 - це максимум. Треба розраховувати, враховуючи температурні коефіцієнти, це не складно. В мене є відео про автоматику, я там детально показую як це зробити.
@@Lampogenerator Я дивився про похибки.З цим все зрозуміло.Ну ясне діло підписався і лайки на всі відоси.
.
@@Lampogenerator 500 на один мппт і 500 на другий мппт.Я правильно розумію?
@@сергейдрай-ы3ф так. до 500 в розрахунках. до 400-420 в номінальних розрахунках.
@@АндрійКириченко-ц6й дякую
Підкажіть будь ласка чи може Дея працювати без акумулятора,тобто панелі і мережа?
Так
Навіть продавати може, згенеровану енергію
@@Lampogenerator Продажу відключити ж можна?
@@Lampogenerator Деякі кажуть,що це погано для інвертора.Що думаете?Маю на увазі роботу без акума.
@@сергейдрай-ы3ф так в налаштуваннях
Поставив комплект в квартиру 6квт інвертор і 10 кВт - 2 батарейки Дейе. Ідеальний варіант для квартири
Супер, гарний комплект, спочатку думав 5 квт.год мало, зараз ця думка міняється.
@@Lampogenerator Так це було зрозуміло самого початку. Банально рахуєш серднє споживання електроенргії вдень множиш це на 1,2 як мінімум а ліпше 1,5 + 1 на втрати холостого ходу. От і потрібна ємність акумулятора. Бо як видно з цього відео основне споживання є в другій половині дня. Коли сонечко чогось не світить.
@@Anton_Nikulin_ то в одне місце запхані гроші. Навіщо це в квартирі?
@@ОксанаСтешенко-с3д у вас їх немає тому ви заздрите? Будете сидіти без світла і заздрити тому що в мене воно є і буде
@@ОксанаСтешенко-с3д особливо обдарованим не зрозуміти
Вот мой личный проект, сейчас бюджет такой.
Аккумулятор своей сборки из ячеек купленных на нкон-е.
14-15квт - будут стоить 800-900 евро (можно 280ач грейд б заказать 4 штуки с доставкой 180 евро - грейд-б для домашнего использования допустимый вариант, и бмс-плату я остановил свой выбор на JK - там все что нужно), я использую несколько сборок без корпуса уже более года. Не вижу причин делать специальный корпус, при домашнем использовании. Можно собрать и 8с2п или 16с сборку.
Солнечные панели - вам любая фирма поставит те что вы хотите - тут сложно сэкономить - разве что сами будете ставить своими руками. Мне обошлось 30тыс панели 6шт 580ватт и 15тыс установка.
Инвертор - вот тут много споров. У меня дешевый инвертор на 4квт-а работает уже год - куплен на али за 10тыс гривен. Сейчас на пример Поляки активно закупают Аненж. Дешево и функционально - цена 4квт-ного 9тыс гривен - есть функция отдачи генерации в сеть! 6квт-ный стоит 12тыс гривен!
Вот собственно весь бюджет.
А лімітера,струмові катушки є щоб за лічильник не передавлювало?
@@ОксанаСтешенко-с3д есть режимы без отдачи в сети, более дешевые инверторы вообще не отдают ток в сеть.
@@vpchelko , ви не зрозуміли . З віддачею в мережу але лише в ранках власного споживання ?
@@ОксанаСтешенко-с3д на гибридых просто есть режимы с отдачей и без отдачи в сеть.
@@vpchelko , за лічильник віддає на вулицю при віддачу в мережу? Функція лімітера є ? Струмові катушка, на провід вішається на вході в будинок?
Чи увімкнув віддачу в мережу до районного трансформатору поперло?
5квт*год батарейка - то згладжувати провали сонячної генерації протягом дня, для будинку це дуже мало.
Більш-менш автономність починається від 10квт*год
Згоден, 5 кВт·год - це малувато взимку. Коли день стане довшим і сонця буде більше, цього вистачатиме.
У каждого потребности разные , не задумывались над этим?
@Vasya_V Це очевидно. Ми використовуємо ~ 13 кіловат/год за добу.
@@Lampogenerator у нас 6,5-7 кВт, если суток света не будет , то конечно даже 6 квт акб будет мало.
А якщо 2 доби ? Купляти 15 квт.год? Неможливо врахувати все, потрібно зважувати свої потреби і можливості.
Добрий вечір . В мене є запитання : яка його реальна потужність в автономному режимі , тобто який процент потужності із заявлених 6 кіловат він може видавати довготривало ?
@@НиколайФоменко-я7ж Я не перевіряв, думаю як заявлено 6 кіловат. Живлення моєї квартири завжди через інвертор, 7300 ват брав з інвертора. 2100 брало з панелей решту з мережі.
@@НиколайФоменко-я7ж в режимі байпас (без перетворення струму) виробник заявляє 40 ампер ~ 9 кіловат
Дякую за відповідь
Я такий самий купив , зараз чекаю на акумулятор . Акумулятор мені збирають із комірок Eve 304А
Скільки коштує таке задоволення ?
Коментар підтримки каналу для просування українського ютьюбу. Слава Україні!🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦
@@19chief53 Героям Слава, дякую за коментар.
війна закінчиться, куди потім ці акумулятори/інвертори ? мертвим грузом будуть лежати
Будете користуватись, весь день електроенергія від сонця, ввечері від акумулятора.
всі ми тобі привеземо
Вы думаете не будут отключать после окончания ? я вас растрою- будут ! Еще и э/э подорожает до 9-11 грн/квт
@@Vasya_V ніт, наступного дня всі гуртом веземо обладнання петрову - він наймудріший.
Не закончится , после завершения этой войны начнется другая , не буду расстраивать какая уже скоро увидите .
Дякую за відео
Дякую за перегляд, приємно бачити такі коментарі.
Тобто електроенргії хватило лише на вечір з повним розрядом батареї. Варіант зарядити від сонця і спокійно дотикатись до ранку не проходить. Чи варіант заряди вночі з 12 вечора до 6-шостої ранку в потім споживати цілий день протягом 18 годин з акумулятора теж не проходить. Значить як я колись рахував для своєї квартири треба акумулятор ємністю не менше 10 кіловат, а не 5 кіловат. Що до речі зробив директор фірми де я працюю. А встановлення акумулятора ще одної банки на 5 кіловат це ГРОШІ. Що ідею зекономити на тому що заряджати акумулятор вночі та споживати електроенергію в день робить ще примарнішою. Тим білше що прицьому споживання енергії з мережі зросте як мінімум на +20% ато і всі +30%.
@@MykolaKML Погоджуюсь, 5 кВт⋅год - це небагато, але для відключень і як буфер для компенсації просадок генерації цього цілком достатньо. Навіть у найгірший зимовий день квартира живиться від панелей. Удень середнє споживання на опалення, холодильник, телевізор та інтернет становить близько 250 Вт. Коли темніє, і за відсутності мережі, батареї вистачає на 10-12 годин, адже вечірнє середнє споживання становить 350-400 Вт.
Ідеальним було б батарею на 10 кВт⋅год, але через низьке зимове сонячне освітлення за день панелі не виробляють більше 5 кВт⋅год. У грудні середня генерація становила 4,26 кВт⋅год на день. Коли сонця стане більше і день подовжиться, цих 5 кВт⋅год вистачатиме з надлишком.
Сьогодні було трохи сонця, до обіду. Зарядив авто на 12.2 квт.год від панелей.
@@Lampogenerator Звсісно використання Гібридного інвертора як дуже дорого ДБЖ (Джерела Безперебійного Живлення) з гарантованим живленням на відключення до 8-годин це достатньо. Але мова часто є про інше використання акумулятора. Перший - Це накопичувати енергію вночі по дишлевому тарифові та споживати в день. Другий як частина приватної СЕС. і бути автономним енергонезалежним. В таких варіантах застосування 5 кіловат це ніщо.
Щось не зрозуміло, акумулятор на 5.1 кВт. Будинок спожив 4.3 кВт + десь 0.6 кВт пішло на внутрішнє споживання Інвертора. Ітого 4.9 кВт. Тобто залишок 6% це ті 0.2 кВт
@@Будиноквселі-р3и Не зовсім. 4,3 кВт·год спожив будинок + втрати на перетворення енергії (з акумулятора взяло більше) + споживання інвертора + споживання плати захисту та балансування батареї.
Крім того, виробник запрограмував плату захисту так, щоб акумулятор не заряджався і не розряджався до кінця. Це зроблено для продовження його терміну служби, адже гарантія на акумулятор становить 10 років. В інструкції до акумулятора зазначено, що фактична ємність, яку він може віддати, становить 4,4 кВт·год. Ми отримали 4,3. Враховуючи розряд до 5% і живлення самого інвертора, можна сказати, що в акумуляторі енергії навіть більше, ніж заявлено.
@Lampogenerator Інвертор перетворює енергію. 'Перетворення енергії ' це і є власне споживання Інвертора. Він споживає коли перетворює
@@Будиноквселі-р3и Перетворення - це коли з постійного струму інвертор робить змінний. Ця дія має свій ККД
А для того, щоб інвертор працював йому потрібна додаткова енергія. Пристрій складний і там багато різних мікросхем які можуть і не брати участі в цьому процесі.
@@Lampogenerator Немає окремого параметру в інверторі, скільки він витрачає на перетворення, та скільки на підтримку своєї діяльності. Є параметр, скільки інвертор витрачає на 'свою діяльність з перетворенням'. Цей параметр загальний і він складає 50-60 ват/год для Дейе 5-6 кВт однофазний. Та 80-100 ват/годину для Дейе 10+ кВт трьохфазний
@@Lampogenerator До речі, те що Дейе показує, скільки кВт пішло в будинок(Load) , то не відповідає дійсності. Якщо хочете зрозуміти, скільки ваш акумулятор може віддати, то зробіть тест, відключіть всю нагрузку від Дейе, підключіть тільки один прибор потужністю 500 вт. Рахуйте час. Потім до кінцевого результату додайте 60 вт/год перемножені на години, скільки витрачає ваш інвертор на свої потреби. А ще краще треба дивитися на BMS в акумуляторі скільки віддав Ампер. Ваша BMS в акумуляторі витрачає на свої потреби дуже мало, навіть не має сенсу враховувати
Вітаю. 👍⚡🔋💡
Стартуйте с 15ти
У мене аналогічний комплект тому напишу своє. Стоїть у звичайній 2 кімнатній квартирі. Основна причина купівлі була економити за рахунок нічного тарифу. А вже потім як ДБЖ. З 23 до 7 стоіть в режимі підзарядки від мережі (хоча по факту з 25% до 100% заряджає за 90 хвилин). На що вистачає? З 7 -23 квартира на акумі, користуюсь 6-8 разів кавомашиною, комп з монітором на 28 дюймів працює 12 годин (кожен день). Холодильник лижи великий (дуже великий). Чайник вмикаю на 10-15 хвилин. За потреби включаю на 1 годину пральну машину (10 кг). Мікрохвильовка приблизно 5 хвилин в день, мультиварка 20 хвилин. Про світло мовчу. Купляв комплект за 2200 доларів. Сам все підключив. В квартирі 3 фази. На одній сидить бойлер (але окремо від інвертора) на іншій сидить елекрторплита, та посудомийка (теж паралельно). На третій фазі все інше. З 1 червня 2025 року тариф виросте на 63 % з 1 червня 2026 року ще на 63%. От і рахуйте.
Дякую за відгук, я зменшив потужність зарядки акумулятора до 1500 ват.год, щоб не грівся акум і продовжити йому життя.
Ви нiчого не економите. Замiряйте скiльки енергii' взято на заряд, а потiм на розряд, I що таке КПД?
- на зарядi, зарядка тоже на себе хорошо бере.
- на прiобразованiе з DC на АС.
Економія є, враховуючи фактичні дані - 6 грн на одному заряді.
@@ИльяНовиков-ц1з Економію я бачу через платіжку!!! За місяць це 400 грн!! Середнє споживання квартири 250 кіловат в місяць. Тобто було 1000 грн, а вже наступний місяць - 600 грн, це коли я підключив Дею з акумом по схемі день ніч. Тут все просто - ПЛАТІЖКА ваш лакмусовий папірець.
Читаю ниже - вообще какой-то сюрь - хороший МППТ зарядник вообще должен давать номинал солнечных панелей в хорошую погоду. Я себе поставил 6 панелей по 580 ватт - они мне весной-летом на изи давали почти 3.5квт-а с дешевым солнечным инвертором за 10тыс гривен - купленным на али!
Сейчас режим другой, ночной тариф и заряжаю АКБ ночью, солнца нет.
Да вот начет АКБ - за цену деевского акб на 5квт - можно собрать самому акб на 15квт... у производителей "заводских" АКБ есть фатальный недостаток, который сильно сокращает срок службы. Они сжимают ячейки!!! Это убивает на определенном этапе старения! Такое себе запланированное устаревание... дохнут заблаговременно...
40 000 грн обійшовся акумулятор, 10 років гарантії і сервісна підтримка. Як і скільки буде працювати самопальна батарея з невідомих комірок і платами з аліекспрес - невідомо. І скільки кіловат ви зберете за 40000 ? 6 не більше і вигляд буде убогий, а про стискання аж смішно читати.
А скільки ваш інвертор генерує в погану погоду, або коли панелі в снігу, 10 ват ?
@@Lampogenerator Панели в снегу ни чего не генерирует - снег отражает 99.99% света. Знаете про особенность загара у тех кто по заснеженным горам лазит? Да снег отражает почти весь солнечный спектр!
Паганость погоды разная, если через тучу солнце пробивается - то 1-1.1 квт.
Вчера в Одессе весь день, как вечером, 50-60 ватт- ниочем.
Если облачность умеренная - много рассеянного света - то 250-500-800 ватт, зависит от плотности облаков.
По наблюдениям, сколько доходит солнца - столько и генерирует моя СЭС.
@@Lampogenerator Гарантия в Украине? Та вы найдете 100500 причин в отказе по гарантии!
А почитайте еще про условия гарантии!
А что там я сам поставить все не могу, а да если поставлю все сам, то гарантии не будет?
Там условия гарантии, что по любому чиху нужно вызывать сертифицированного мастера, ждать неделю-две?
Вот у меня дома нет заземления, и я понимаю, что это одно из условий отказа в гарантии - и не важно что сломается.
У меня самопальные АКБ - отказ в гарантии.
@@Lampogenerator одним словом 100500 причин найдут в отказе в гарантии.
А так я сам собрал акб (сейчас можно за 450 евро на 7.5квт из лифепо ячеек) и инвертор купил за 9тыс гривен.
Уже несколько собирал для личных целей, 1 стоит у меня дома, 1 у родственников, 1 у знакомых.
Из поломок - вентилятор менял.
Я сам себе гарантия. 2ум сборкам уже год. АКБ емкость держут заявленную.
Нащо цей велік, є чудові додатки для телефону, де все це можна порахувати, а такий тест дуже суб'єктивний, бо споживання не планомірне і не постійне...
Це все теорія, тут практика і наглядний приклад. Тепер всі знають скільки можна спожити з такого акумулятора.
Переглянути відео - це не додатки шукати і невідомо що рахувати.
Делогула реклама Деи
Це не реклама, мені ж ніхто не платить і не продаю я нічого.
Не може бути акумуляторної батареї на NкВт*год, і будинок не не споживає N кВт.
Ще й "світло" відключили. Від "світла" холодильник не працює.
Сходи в школу...
@СергійРуденко-ц1ь Якраз батарея має ємність 5 кВт·год :)
кВт - це потужність, яку використовують в даний час, а кВт·год - це кількість спожитої або накопиченої електроенергії за певний проміжок часу (годину).
Вважайте, що я надав вам можливість проявити свою обізнаність. Но щось пішло не так.
мені 5 кВт вистачає з головою. Ще жодного разу не заводив генератор. Трашіки пізніше ще сонечко підкачуватиме енергію і тоді точно генератор не знадобиться.
Думаю вже з кінця січня, не буде куди дівати ту енергію.
@@Lampogenerator січень ще слабенький ,а кінець лютого - добра генерація. надлишок завжди йде по зеленому тарифу.
@@АндрійКириченко-ц6й У Вас зелений тариф підключений?
@@сергейдрай-ы3ф звісно
@@АндрійКириченко-ц6й На 6 квт нема сенсу підключати?