Dłubanki z jeziora Hańcza

Поділитися
Вставка
  • Опубліковано 11 вер 2024
  • Zapraszam Was do wspierania inicjatywy:
    patronite.pl/n...
    To dzięki Wam istniejemy!
    Dłubanki z jeziora Hańcza.
    Zastanawialiście się kiedyś jak są stare, jak duże i jak powstały dłubanki leżące na dnie Hańczy? Ile ich jest, skąd się tam wzięły i dlaczego akurat tam? Jaka jest ich historia i czemu powinniśmy je chronić? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań usłyszycie uczestnicząc w webinarze prowadzonym przez Olę i Adama.
    Jeśli hańczańskich dłubanek nie znacie, to i tak warto się "włączyć", bo naprawdę można się zdziwić, jak wiele kryją one tajemnic.
    O dłubankach opowiedzą:
    Aleksandra Stępień
    Ola swoją przygodę z nurkowaniem rozpoczęła wiele lat temu, przechodząc drogę od nurka entuzjasty do instruktora. 😉
    Pod wodą lubi prawie wszystko, byleby było pod wodą. 😉 Nurkuje głęboko, w jaskiniach i na wrakach, ale również ma ogromną radość z założenia pianki, lekkiego sidemountu i spędzaniu czasu przy rafie koralowej. Ważne, żeby w dobrym towarzystwie. 🙂
    W życiu prywatnym prowadzi dużą księgarnię w Warszawie.
    Uwielbia czytać, jeździ na nartach i podróżuje. Podczas jednej wyprawy okrążyła świat, ale część siebie zostawiła na Spitsbergenie w Polskiej Stacji Polarnej, gdzie miała przyjemność pracować jako płetwonurek i nie tylko.
    Adam Słucki
    Adam nie pamięta w swoim życiu czasów, w których nie nurkował, a sam temat nurkowania towarzyszy mu właściwie od kołyski. Zawsze lubił dzielić się swoją wiedzą dlatego szkolenia, podobnie jak nurkowanie, szybko stały się jego pasją. 😉 Jest zwolennikiem nurkowania partnerskiego nie tylko ze względów bezpieczeństwa, ale i możliwości dzielenia się z innymi emocjami, jakie daje przebywanie pod wodą.
    Prowadzi szkołę nurkowania Hańcza TECH i uczy płetwonurków na każdym poziomie od podstawowego do instruktorskiego włącznie.
    Obieg zamknięty nie jest dla niego tajemnicą, ale nie ukrywa, że kocha bąble. 😉
    Gdy nie jest pod wodą, zazwyczaj spędza czas ze swoimi dwoma cairn terierami Halcyonem i Lucyferem lub trenując z młodymi sportowcami ścigającymi się w kartingu. To wszystko wiąże się z jego trzema pasjami - nurkowaniem, psami i formułą 1.
    Zapraszamy!
    foto: Wojciech „Wosu” Surdziel

КОМЕНТАРІ •