Запрошуємо вас до нашого театру Cult, який знаходиться у центрі Києва. У нас ви зможете побачити тільки унікальні експериментальні та класичні вистави українською мовою. Підтримуйте сучасну драматургію і до зустрічі у нашому театральному просторі Переглянути афішу, придбати квитки та доєднатися соціальних медіа театру можна за посиланням: mssg.me/3gri3 Також доєднуйтеся до нашої спільноти та отримуйте бонуси і закритий контент від нашого проекту за допомогою функції спонсорства mssg.me/kx84q
Як на мене, фільм і книга дуже наближені один до одного. Звичайно книга не перевершена, але фільм зміг перенести ідеї добра і зла дуже наближено до книги. Оповідач прожив важке життя, і він лишився провідником і свідком дива, та намагається все таки перекласти це диво на папір
Сказав би що це одна з найкращих екранізацій книги Стівена Кінга, в одному ряду з "Шоушенком". Книгу читав більш ніж 20 років тому, дуже сподобалась, до екранізації ставився скептично, поки не подивився. Усе на рівні! Дуже дякую за ваш канал, за вашу працю! Дуже цікаво, пізнавально!
...феноменальний симбіоз. Як художній твір, так і сам АВТОР, як стійкий прояв попКультури епохи, який несе в собі далеко не широкомасні, легкі, поверхневі, маркетингові, одноденні ідеї, що характерні ПОПУлярному... І таким чином є , мабудь, культовим, цей симбіоз... Буду чекати огляд на ВТЕЧУ ІЗ ШОУШЕНКУ. дякую Вам
Дякую! Книга мені подобається більше, але екранізація дуже вдала, що є рідкістю. Прекрасна ідея порівняти роман і фільм. Сподіваюсь на продовження такого формату💙💛
Ніколи не любив жанр в якому панує містер Кінг, але завжди обожнював його читати! Особливо після того, коли сам перебрався в штати! Кінг в літературі,- для мене, як Мел Гібсон в кіно! Він неперевершено створює образи і оперує ними в просторі і часі! Майже завжди книги Кінга кращі за фільми! Виключення на мій погляд ,- Shawshank redemption! Shining,- і фільм і книга на рівні! Знову Дякую за випуск і за згадку майстра темряви!!!!
Дякую за класний випуск. Мені от цікаво, чи звернув хтось увагу на такий факт: в оригіналі ініціали Джона виглядають як JC (John Coffey) і дивним чином співпадають з ініціалами іншої людини, яка теж дивним чином лікувала людей від різних хвороб та навіть піднімала з мертвих і яку також було несправедливо страчено. Бо ініціали Ісуса Христа англійською, а саме нею Кінг пише й говорить, також виглядають як JC (Jesus Christ). Не знаю, чи це просто випадкове співпадіння, чи пан Кінг таки хотів нам про щось натякнути.
Саме цей фільм остаточно і безповоротно зробив з мене противника смертної кари. Фільм шедевральний.Ну і Том Хенкс не грає в поганих фільмах. Був ще аргумент Альберта Пірпоінта, останнього ката Великобританії, котрий стратив більше 600 чоловік (переважно воєнних злочинців) що страх перед смертною карою не зупиняє злочинця від здійснення злочину.
Як на мене це книга про те що ми не заслуговуємо на добро через те що самі його руйнуємо Так само як у Пруста прагнення до щастя руйнує щастя, так само як через ефект спостерігача ми руйнуємо спостерігаємі кванти Благими намірами дорога в пекло вимощена
Багато разів дивилася цей фільм після прочитання книги.Починала плакати з місця де Джон тримав в руках сухе листя і вже до кінця фільма.Фільм дуже вразив.
Для себе зробив висновок, якщо надіятись на чудо щоб перемогло добро, то добро ніколи не переможе, тут навіть чудеса не допомагають. Люди свідомо не хочуть дивитись в дзеркало, навіщо ? Це ж треба буде змінюватись, а людям подобоється бути тими ким вони є.
Фільм з тих шедеврів до яких хочеться час від часу повертатись. Книгу на жаль не читав тому що не дуже подобаються жаши, але фільм мене здивував і вразив саме сенсами. Дуже дякую за цікавий випуск. А книгу мабуть і не буду читати, нехай ця історія залишиться світлою... Дякую!
Чудовий випуск🤌 Книга шедевральна. Після прочитання Кінга завжди настає книжкове похмілля. Важко перемкнутись на інші книги...бо все здається низькосортним😬😬😬 Фільм не бачив, бо постійно присутній страх розчарування, що екранізація зіпсує враження від книги. Дякую за Вашу роботу 🤝
Книга і фільм шедевральні. Але є маленькі як мені здається упущення. Дуже емоційний момент коли Джон показує смерть дівчаток і каже.... Він убив їх любов'ю і так відбувається кожен день і по всьому світі. Та в старості в притулку він каже що не має ілюзії безсмерття і що він без сумніву помре проте іноді Зелена миля тягнеться так довго.
І ще трохи про кіно. Якщо хтось дивився серіал "Тієї ночі ..." (The night of) могли побачити деякі паралелі з фільмом. На мою думку цей серіал схожий на те що зробив Вільям Ґолдінґ у своєму "Володарі мух", переписав історію вигадану Балантайном у книзі "Кораловий острів" . Але на утопію XIX сторіччя Ґолдінґ відповів антиутопією сторіччя XX, суворою правдою про те що кожен несе в собі зло (окрім одного дивного підлітка Саймона) Так само і в серіалі вже нема ніякого дива, нема ніякого добра, нема навіть надії. Є лише байдужість.
Коли вперше дивився я так ревів... А друг казав : "Чого? Джон хотів цього!". А я відчував тупіковість добра... я тоді побачив, що зло набагато привабліше ніж добро. Що в злі є приваблівість і зацікавленість для людей. Це вже потім я дізнався про діалектику! Ми ніколи не побачим Джона, якщо не помітимо- того ковбоя! На жаль, але світ побудовано таким чином - на противагах! І мир існує на противагу війні. Є ще синтез. Як інтеграція протилежностей.
Я не є шанувальницею Кінга, тому не знаю як в книзі, але добре що в фільмі є "нотки світла", бо сам фільм і так важкий із-за теми, а якщо зроби його з гнітючою атмосферою, то ваша правда, глядачів було б значно меньше.
Цікавим є те, що ця історія є авторським продовженням повісті Стейнбека «Про мишей і людей». Не стверджую, але ознаки вбачаю. Кінг часто до неї звертається у своїй творчості. Дякую
@@oleh5109 погоджуюсь в онтологічному значенні. Далекі. Моя думка в тому, що Кінг взяв кінець першого твору та на його основі (як відправну точку, не як сутнісно) виклав власну оповідь. Дякую Вам за спілкування.
Фільм дивився лише один раз - він мене не зацепив, томущо дивився після прочитаної книги. З романом фільм і близько не зрівняти. На відміну від "Втечі з Шоушенка".
Не читала книгу але дивилася фільм , мені було дивно що Коффі не заперечив свою вину , ніхто не брав зразків днк (дівчат було згвалтовано ) , тай психолог його наврядче оглядав . Взагалі, смертна кара,жорстоке покарання не тільки для злочинців . Єж люди які її виконують , тобто сестематично вбивають . Як в середньовіччі , просто методи інші .
Файно. Але я б ще зазначив про те, що мишення так само довго жило. І абсолютне зло (той кінчений наглядач) так само був покараний тим, що зїхав з глузду
Що книга, що фільм - відмінні! Але є у Кінга така вада, як на мене. Антагоніст який злий просто тому що злий. Як Персі Вітмор. Кінг не розкриває причин його поведінки, чому він жорстокий, чому зі всіма свариться. Яка його мотивація? Такий же персонаж є і в Воно. Син полісмена, наскільки пам'ятаю. Злий бо злий. І все тут. А так "Зелена миля" ідеальна.
2:10 Наскільки пам'ятаю сюжет, то "зелена миля" це НЕ назва в'язниці, а назва "серед працівників та в'язнів" відрізка шляху по коридору до кімнати, в якій страчують. Бо килим там був зеленого кольору.
Тепер похід в кіно все більше подібний до походу в театер. Творцям слід придивлятися до інтерактивних медіа, за ними майбутнє, як в свій час за кінематографом.
@@emaxopay2403 я ж не заперечую, але мені скоріше б хотілося побачити театральну інтерпретацію. Коли сидячи в першому ряду ти бачиш, як піт тече по шиї акторів в момент кульмінації подій, відтіняючи напухлі від напруги вени... Коли ти просто розчиняєшся в події, я просто уявив як в глибині сцени охоплений ліхтариками електричний стілець затягують клуби диму, а оповідач у відчаї намагається знайти в залі тільки йому відомий погляд, символ , знак...
Отак я не могла дивитись і читати «Мастер і Маргарита». Але пройшов певний час і я прочитала книгу на одному подиху. А потім подивилася і фільм. Просто має прийти час. Головне ,що ви відверто говорите ,що не зайшло. Гірше коли люди не зрозуміли,але ж всі говорять і треба прочитати. Щасти.
Ви могли би пояснити "люди здебільшого дивляться мультики"? маєте наувазі грінскріновий марвел або дісней? Я вважаю що ця заява дещо професійно-сколярна, нічого поганого у цьому нема, але я не можу погодитися. Той факт що люди здебільшого дивляться щось для широкого глядача не є якимось новим. Але усіляки оскар-бейти, серьйозне кіно, тощо, зараз отримує завдяки інтернету таку популярність якої жанр ніколи не мав.
Запрошуємо вас до нашого театру
Cult, який знаходиться у центрі Києва.
У нас ви зможете побачити тільки унікальні експериментальні та класичні вистави українською мовою.
Підтримуйте сучасну драматургію і до зустрічі у нашому театральному просторі
Переглянути афішу, придбати квитки та доєднатися соціальних медіа театру можна за посиланням: mssg.me/3gri3
Також доєднуйтеся до нашої спільноти та отримуйте бонуси і закритий контент від нашого проекту за допомогою функції спонсорства mssg.me/kx84q
Стівен Кінг, один з найулюбленіших письменників. А сам роман дуже сильний. Важко стримувати емоції під час читання, та й після також.
Фільм просто шедевр, один з наших сімейних. Цікаво завжди Вас слухати, я отримую все одразу - відповіді, підтвердження і рекомендаціі. Дякую!
Дякую, що нагадали про те, що всі ми здатні творити добро ❤
Як на мене, фільм і книга дуже наближені один до одного. Звичайно книга не перевершена, але фільм зміг перенести ідеї добра і зла дуже наближено до книги. Оповідач прожив важке життя, і він лишився провідником і свідком дива, та намагається все таки перекласти це диво на папір
Стівен Кінг мій найулюбленіший автор. Дякую за ''Зелену милю''.
Сказав би що це одна з найкращих екранізацій книги Стівена Кінга, в одному ряду з "Шоушенком".
Книгу читав більш ніж 20 років тому, дуже сподобалась, до екранізації ставився скептично, поки не подивився. Усе на рівні!
Дуже дякую за ваш канал, за вашу працю! Дуже цікаво, пізнавально!
+
...феноменальний симбіоз. Як художній твір, так і сам АВТОР, як стійкий прояв попКультури епохи, який несе в собі далеко не широкомасні, легкі, поверхневі, маркетингові, одноденні ідеї, що характерні ПОПУлярному... І таким чином є , мабудь, культовим, цей симбіоз...
Буду чекати огляд на ВТЕЧУ ІЗ ШОУШЕНКУ. дякую Вам
дякуємо за відгук. Буде
Свого часу фільм вразив фатальністю якоюсь та чистим сяянням добра.
Чудовий фільм, один із найкращих! Дякую за цікаву оповідь!
Дякую! Книга мені подобається більше, але екранізація дуже вдала, що є рідкістю. Прекрасна ідея порівняти роман і фільм. Сподіваюсь на продовження такого формату💙💛
Фільм неперевершений
Книгу не читав, але я виправлюсь
Дякую вам!🔥🔥🔥
Ніколи не любив жанр в якому панує містер Кінг, але завжди обожнював його читати! Особливо після того, коли сам перебрався в штати! Кінг в літературі,- для мене, як Мел Гібсон в кіно! Він неперевершено створює образи і оперує ними в просторі і часі! Майже завжди книги Кінга кращі за фільми! Виключення на мій погляд ,- Shawshank redemption! Shining,- і фільм і книга на рівні! Знову Дякую за випуск і за згадку майстра темряви!!!!
Дякую за неймовірну розповідь! Серце країться: Чи дочекаємось ми колись справедливого покарання для росії!?
🙏🙏🙏❤🇺🇦❤🇺🇦❤🇺🇦
нажаль зло не завжди отримує те що заслуговує(
@@Cult-Vitaliy-Stetsenko, нажаль, так і є. Ми це неодноразово бачимо з історії. 😞
Та все ж таки, сподіваємось.
Дякую, чудове відео! Доведеться читати "Зелену милю" 🤷😁
Дякую за класний випуск.
Мені от цікаво, чи звернув хтось увагу на такий факт: в оригіналі ініціали Джона виглядають як JC (John Coffey) і дивним чином співпадають з ініціалами іншої людини, яка теж дивним чином лікувала людей від різних хвороб та навіть піднімала з мертвих і яку також було несправедливо страчено. Бо ініціали Ісуса Христа англійською, а саме нею Кінг пише й говорить, також виглядають як JC (Jesus Christ). Не знаю, чи це просто випадкове співпадіння, чи пан Кінг таки хотів нам про щось натякнути.
Думаю, це не випадковість.
Слушне зауваження. Це 100% так. Нажаль ми до цього не здогадалися (
гарно підмічено!
Це не співпадіння. Сам Кінг казав, що навмисно зробив так.
Ооо звісно це не випадковість, знаючи Кінга читаючи його роботи
Всі ваші відео класні, але це .. до глибини душі ❤ Дякую
Саме цей фільм остаточно і безповоротно зробив з мене противника смертної кари. Фільм шедевральний.Ну і Том Хенкс не грає в поганих фільмах.
Був ще аргумент Альберта Пірпоінта, останнього ката Великобританії, котрий стратив більше 600 чоловік (переважно воєнних злочинців) що страх перед смертною карою не зупиняє злочинця від здійснення злочину.
Який жах! Значить фільм шкідливий!
Як на мене це книга про те що ми не заслуговуємо на добро через те що самі його руйнуємо
Так само як у Пруста прагнення до щастя руйнує щастя, так само як через ефект спостерігача ми руйнуємо спостерігаємі кванти
Благими намірами дорога в пекло вимощена
Слушна думка.
Багато разів дивилася цей фільм після прочитання книги.Починала плакати з місця де Джон тримав в руках сухе листя і вже до кінця фільма.Фільм дуже вразив.
Дуже цікаве та пізнавальне відео, дуже потужний, з емоційної та духовної точки зору, твір. Дякую!
Дякую за цікавий матеріал, виникло бажання передивитися і обдумати по новому фільм.
Дуже крутий фільм, захотілося прочитати й книжку також.
Дякую за цікавий розбір, слідкуватиму за рубрикою й надалі!
Один з найулюбленіших фільмів , дякую Вам ❤
Фильм шедевр!
Фільм - шедевр. Книгу не читав - виправлюсь.
Дякую за чудовий огляд цих шедеврів!
і книга і фільм в улюблених. дякую за відео, було цікаво! раджу всім до прочитання та перегляду!
Обожнюю творчість Кінга ще з дитинства ❤️🩹
І як же я ненавиділа того Персі, що в книзі, що в фільмі)
Для себе зробив висновок, якщо надіятись на чудо щоб перемогло добро, то добро ніколи не переможе, тут навіть чудеса не допомагають.
Люди свідомо не хочуть дивитись в дзеркало, навіщо ? Це ж треба буде змінюватись, а людям подобоється бути тими ким вони є.
Фільм з тих шедеврів до яких хочеться час від часу повертатись. Книгу на жаль не читав тому що не дуже подобаються жаши, але фільм мене здивував і вразив саме сенсами. Дуже дякую за цікавий випуск. А книгу мабуть і не буду читати, нехай ця історія залишиться світлою... Дякую!
Книга не є жахами, там буквально все те саме, що й у фільмі, тільки атмосфера похмуріша. Кіно не тільки жахи пишне, до речі.
Це той випадок,коли немає розчарування ні від прочитаного ні від фільму
Автору респект! Нарешті не тільки просто і зрозуміло, але і духовна складова
Дуже крутий формат, особливо зважаючи на те що в мене немає справжніх друзів з яким можна обговорити книги
Дякую, це історія з вічними сенсами ❤
Дякую за огляд, мораль за інформацію що транслюєте
Дякую за черговий цікавий випуск - відкрила для себе нові грані цього шедевру
Дякую Вам за дуже цікаве, як завжди, відео!!!
Прекрасний фільм! Навіть не підозрювала, що це Кінг😊
Дякую Вам за вашу працю!
Чудовий випуск🤌
Книга шедевральна. Після прочитання Кінга завжди настає книжкове похмілля. Важко перемкнутись на інші книги...бо все здається низькосортним😬😬😬
Фільм не бачив, бо постійно присутній страх розчарування, що екранізація зіпсує враження від книги.
Дякую за Вашу роботу 🤝
з єкранізаціями нажаль так частіше всього і буває (
Книга і фільм шедевральні. Але є маленькі як мені здається упущення.
Дуже емоційний момент коли Джон показує смерть дівчаток і каже.... Він убив їх любов'ю і так відбувається кожен день і по всьому світі.
Та в старості в притулку він каже що не має ілюзії безсмерття і що він без сумніву помре проте іноді Зелена миля тягнеться так довго.
Дякую , Сяйво ще розберіть і Мертва зона
І ще трохи про кіно. Якщо хтось дивився серіал "Тієї ночі ..." (The night of) могли побачити деякі паралелі з фільмом. На мою думку цей серіал схожий на те що зробив Вільям Ґолдінґ у своєму "Володарі мух", переписав історію вигадану Балантайном у книзі "Кораловий острів" . Але на утопію XIX сторіччя Ґолдінґ відповів антиутопією сторіччя XX, суворою правдою про те що кожен несе в собі зло (окрім одного дивного підлітка Саймона)
Так само і в серіалі вже нема ніякого дива, нема ніякого добра, нема навіть надії. Є лише байдужість.
Коли вперше дивився я так ревів... А друг казав : "Чого? Джон хотів цього!". А я відчував тупіковість добра... я тоді побачив, що зло набагато привабліше ніж добро. Що в злі є приваблівість і зацікавленість для людей. Це вже потім я дізнався про діалектику! Ми ніколи не побачим Джона, якщо не помітимо- того ковбоя! На жаль, але світ побудовано таким чином - на противагах! І мир існує на противагу війні. Є ще синтез. Як інтеграція протилежностей.
Дякую вам !!!
Обожнюю ваші відео, цікаво чи ви плануєте відео на тему «генія» Германа Гессе, в більшу чергу роман «степний вовк» ?
Точно буде "Вовк" + "Гра в бісер" адже я їх читав та досліджував. Але зголом - ми зробимо огляди на всього Гессе, адже там все геніально.
@@Cult-Vitaliy-Stetsenko 🫶🏻
Я не є шанувальницею Кінга, тому не знаю як в книзі, але добре що в фільмі є "нотки світла", бо сам фільм і так важкий із-за теми, а якщо зроби його з гнітючою атмосферою, то ваша правда, глядачів було б значно меньше.
Дякую за відео. Емоційна розповідь про смисли. Фільм не дивилась. Тепер подивлюсь
Дякую за ефір
Дякую за класний випуск
Дякую за такий чудовий контент ❤
Дякую за огляд. І книга і фільм - мої улюблені шедеври. Але ведучий дуже швидко говорить і дикція не зовсім зрозуміла.
Дякую за відео ;)
Навіть не має слів... Таке сильне враження від вашого відео...
Ми всі засуджені на смерть, як написано: "Бо заплата за гріх смерть, а дар Божий вічне життя в Христі Ісусі, Господі нашім!" Рим 6:23
Цікавим є те, що ця історія є авторським продовженням повісті Стейнбека «Про мишей і людей». Не стверджую, але ознаки вбачаю. Кінг часто до неї звертається у своїй творчості. Дякую
На мою думку, ці два твори дуже далекі одне від одного
@@oleh5109 погоджуюсь в онтологічному значенні. Далекі. Моя думка в тому, що Кінг взяв кінець першого твору та на його основі (як відправну точку, не як сутнісно) виклав власну оповідь. Дякую Вам за спілкування.
Можливо, Кінг не соромиться того що у частині його творіч сюжетна арка звідкилясь списана. І насправді так роблять всі письменники та сценарісти.
До речі, в творі Про Мишей та Людей теж є хлопець велетень якого вбивать.
Фільм дивився лише один раз - він мене не зацепив, томущо дивився після прочитаної книги. З романом фільм і близько не зрівняти. На відміну від "Втечі з Шоушенка".
просто обожнюю ваші відео, дуже хороший та повчальний контент
дякуємо! не забудьте поширити відео серед друзів!
@@Cult-Vitaliy-Stetsenko стараюся)
Не читала книгу але дивилася фільм , мені було дивно що Коффі не заперечив свою вину , ніхто не брав зразків днк (дівчат було згвалтовано ) , тай психолог його наврядче оглядав .
Взагалі, смертна кара,жорстоке покарання не тільки для злочинців . Єж люди які її виконують , тобто сестематично вбивають . Як в середньовіччі , просто методи інші .
Ні, ну це безперечно шедевр!🥲
Файно. Але я б ще зазначив про те, що мишення так само довго жило. І абсолютне зло (той кінчений наглядач) так само був покараний тим, що зїхав з глузду
Я не плачу
Слава Україні!
❤ Дякую
Дякую
Що книга, що фільм - відмінні! Але є у Кінга така вада, як на мене. Антагоніст який злий просто тому що злий. Як Персі Вітмор. Кінг не розкриває причин його поведінки, чому він жорстокий, чому зі всіма свариться. Яка його мотивація? Такий же персонаж є і в Воно. Син полісмена, наскільки пам'ятаю. Злий бо злий. І все тут. А так "Зелена миля" ідеальна.
Стівену варто пробачити все за один цей сценарій
❤❤❤❤❤❤
Коментар зі семи слів на підтримку контенту в просуванні алгоритмами ютубу
Важкий фільм
2:10 Наскільки пам'ятаю сюжет, то "зелена миля" це НЕ назва в'язниці, а назва "серед працівників та в'язнів" відрізка шляху по коридору до кімнати, в якій страчують. Бо килим там був зеленого кольору.
Тепер похід в кіно все більше подібний до походу в театер. Творцям слід придивлятися до інтерактивних медіа, за ними майбутнє, як в свій час за кінематографом.
Шикарнючий випуск! Дуже прошу розібрати фільм "Револьвер" зі Стетхемом, можливо це не ваш профіль - але буде надзвичайно цікаво послухати вашу версію😊
Можливо, у фільмі дійсно є над чим подумати. Дякуюємо
А хто насправді був тим вбивцею тих двох дівчат?
подивіться фільм чи книгу і дізнаєтесь ) Воно того вартує
+
Я читал "Хроники Нарнии"потом посмотрел мультфильм.Хуже только кастрац*я
Як не дивно, але цей фільм я не зміг осилити(((
Ніколи не пізно, він того вартий.
@@emaxopay2403 я ж не заперечую, але мені скоріше б хотілося побачити театральну інтерпретацію.
Коли сидячи в першому ряду ти бачиш, як піт тече по шиї акторів в момент кульмінації подій, відтіняючи напухлі від напруги вени...
Коли ти просто розчиняєшся в події, я просто уявив як в глибині сцени охоплений ліхтариками електричний стілець затягують клуби диму, а оповідач у відчаї намагається знайти в залі тільки йому відомий погляд, символ , знак...
Так, фільм однозначно треба подивитись кожному.
Отак я не могла дивитись і читати «Мастер і Маргарита». Але пройшов певний час і я прочитала книгу на одному подиху. А потім подивилася і фільм. Просто має прийти час. Головне ,що ви відверто говорите ,що не зайшло. Гірше коли люди не зрозуміли,але ж всі говорять і треба прочитати. Щасти.
Ви могли би пояснити "люди здебільшого дивляться мультики"? маєте наувазі грінскріновий марвел або дісней? Я вважаю що ця заява дещо професійно-сколярна, нічого поганого у цьому нема, але я не можу погодитися. Той факт що люди здебільшого дивляться щось для широкого глядача не є якимось новим. Але усіляки оскар-бейти, серьйозне кіно, тощо, зараз отримує завдяки інтернету таку популярність якої жанр ніколи не мав.
Це найкраще з написаного Кингом иа екранізоване.
Лайк !!!