Matador Gokart Bajnokság RabócsiRing - 1. Forduló - Döntő - Bodnár Bence

• Опубліковано 8 жов 2024
  • Matador Amatőr Bérgokart Bajnokság 1. Forduló
    Időmérő: 2. hely 😃
    Futam: 2. hely 🥈
    Idén új szabályokkal indult a RabócsiRing Máriapócs által szervezett bérgokart bajnokság. Mindenkinek 4db időmérős futam közül a 3 legjobban sikerült idejének az átlaga adta meg a rajtsorrendet a döntőkre. Az időmérőn ismét szoros volt a küzdelem, csoda is lett volna ha sikerül megszereznem az első rajthelyet, ugyanis 2021 nyara óta nem indultam itt az élről. 🤷‍♂️ A futamon sajnos a gokartom nem volt épp egy szerencsés gép a többihez képest, de sikerült megtartanom a 2. helyet. Szeretném megköszönni a Rabócsiringnek, hogy a tavalyi év után idén is erősíthetem gokart versenyzői csapatukat, László Borsós versenyző társammal együtt! Köszönjük a profi szervezést Szabó Sanyinak, Szabó Vikinek és Baranyi Sanyinak! 😁🙌💪
    Helyszín: Máriapócs, Rabócsiring