Παναθηναϊκός - Ολυμπιακός 85-80 | Στιγμιότυπα - 15η Αγωνιστική Basket League (22/1/2024)

Поділитися
Вставка
  • Опубліковано 21 січ 2024
  • Την ανωτερότητά του σε όλα τα αγωνιστικά επίπεδα απέδειξε ο Παναθηναϊκός AKTOR, ο οποίος… παρέσυρε τον Ολυμπιακό στο ΟΑΚΑ για την 15η αγωνιστική της Stoiximan Basket League και «κλείδωσε» το πλεονέκτημα έδρας για τους τελικούς στο φινάλε της σεζόν.
    Παναθηναϊκός (Αταμάν): Ναν, Γκραντ, Γκριγκόνις, Μήτογλου, Λεσόρ
    Ολυμπιακός (Μπαρτζώκας): Γουόκαπ, Κάνααν, Παπανικολάου, Πίτερς, Μιλουτίνοβ
    Τα δεκάλεπτα: 23-18, 44-42, 63-54, 85-80
    ☘️Μείνετε ενημερωμένοι για ό,τι αφορά την ομάδα μας. Νέα βίντεο με στιγμιότυπα αγώνων, μεταγραφών και παικτών του Παναθηναϊκού έρχονται. Μη ξεχάσετε να κάνετε Εγγραφή🔔 στο κανάλι μας και ένα Like 👍στο βίντεο για ενίσχυση!

@user-xb2ei8ds2z 5 місяців тому +7

Πηραμε αυτο που θέλαμε στη κανονική περιοδο, παμε να το παρουμε κ στην Ευρωλίγκα

@alexpaoole 5 місяців тому +6

​@@OLYMPIACOS_TVναι απλώς υπήρχε και πριν από προπερσι το μπάσκετ τότε που έφυγες στο ημίχρονο

@BA-op5iv 5 місяців тому

ΑΝ ΣΥΝΕΧΙΣΟΥΜ ΕΤΣΙ ΔΙΚΕ Μ. ..ΜΗ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ Κ ΠΟΛΛΑ ΣΤΟ ΣΕΦ ΜΕΤΑ ΣΤΝ ΕΥΡΩΛΙΓΚΑ...ΟΥΤΕ Κ FINAL-FOUR!!...FINAL 8...K ΕΧ Ο ΘΕΟΣ ΓΙΑ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΣΕ FINAL4 NA ΛΕΜΕ!!!...😐😐😒😒😮‍💨😮‍💨😮‍💨😮‍💨😮‍💨

• @cidgid3683
    @cidgid3683 5 місяців тому +2

Είναι αδιανόητο για 6 λέπτα ο Ολυμπιακός να παίζει με μοναδικό ψηλό τον Πίτερς και τον Παπανικολάου και ο Αταμαν να μην το εκμεταλλευεται, να πάει το παιχνίδι σε αργό τέμπο και τροφοδοσία στους ψηλούς μέσα στην ρακέτα.
    Πρέπει να νιώθει πολύ τυχερός που ο Γκος δεν έβαλε το καλάθι στο τέλος και που έχασε μια βολή..

• @christhegreen4490
    @christhegreen4490 5 місяців тому +2

Έτσι ρε παιδιά 💚

• @apostoloschatzopoulos6523
    @apostoloschatzopoulos6523 5 місяців тому

You can be the greatest you can be the best.......

@p5z91 5 місяців тому +1

Μπραβο στον ολυμπιακο απο εναν παναθηναϊκο.

• @Soped
    @Soped 5 місяців тому

Είσαι στο +15, ο αντίπαλος σου έχει κάνει 5 φάουλ και έχεις ακόμα 6.30 λεπτά για την 4η περίοδο. Ο αντίπαλος σου παίζει χωρίς το σημαντικότερο ψηλό του και δεν έχει σωστό 5 για να καλύψει την ρακέτα. Δεν μπορεί να κάνει σωστά άμυνα μέσα γιατί φοβάται μην πας για βολές, δεν μπορεί να σου κάνει άμυνα έξω γιατί θα αφήσει τρύπες μέσα, έχεις καλύτερα γκαρντς, πιο ευστοχους σουτερ, έχεις ψηλούς να μπουν μέσα να τραβήξουν φάουλ και να βάλεις εύκολους πόντους, είσαι η πιο φορμαρισμένη ομάδα της Ευρώπης, έχεις 20κ κόσμο να φωνάζει και να σε εμψυχώνει ΚΑΙ εσύ σχεδόν έχασες το ματς..τι γίνεται;; που είσαι;; που είναι τα συστήματα;;; που είναι η εξυπνάδα και η ορθοτητα που είχες στο πρώτο μέρος;; με το ζόρι περάσαμε από τέτοιο παιχνίδι, αν είναι δυνατόν.