Артеме, пропоную ідею для відео - Марічка вчить вас гачкувати, а ви тим часом розповідаєте про вплив рукоділля на людей: типу вповільнює нервову систему, може допомогти зменшити тривогу та вироблення кортизолу і т.д. Я багато чую від знайомих майстринь/майстрів що вони почали щось робити руками саме для зменшення стресу, було би цікаво почути вашу думку про це)))
Дуже класне і цікаве відео! Лайфхак №2, мені здається, щоб не загубити інфо про пряжу. Це буває дійсно дуже потрібно. Сподіваюсь, що це ще не всі в'язальні лайфхаки). Чекаємо ще!
Ніколи не виходило в'язати (і не збираюся пробувати ще), але це відео дуже розслабляє! :) У Вас дуже приємна подача, дозволяє відволіктися від важких думок і звичного мені контенту. Дякую, а Вашому каналу процвітання ❤
Про етикетку. Буває, що працюю з кількома кольорами, які відрізняються на пару тонів. Залишається доволі багато ниток, але на повноцінний виріб не вистачить. Щоб замовити такі ж тримаю етикетки у конверті, як шпаргалки, а цей спосіб їх зберігання, думаю, більш практичний. А ще дірка всередині мотка доволі велика. Мені здається, ця втулка ще не дасть розмотуватися нитці зсередини, якщо раптом незграбно зачепиш.
Дуже класний формат - перевірка лайфгаків саме досвідченою майстринею. Я, до прикладу, вмію в'язати з дитинства, але займаюсь цим не часто, тому я не вважаю себе особливо досвідченою в'язальницею. І якщо я буду перевіряти такі от лайфгаки, то не зможу адекватно оцінити чи дійсно вони є корисними. З усього переліченого знала лише про метод сплетення через намокання, він дійсно працює тільки залежно від складу ниточки. Дуже дякую, було цікаво і корисно! 💚
По п.2 - я так роблю, коли планую вʼязати з обох кінців. І у скручену етикетку вставляю початковий кінець. І ще не збивається намотка, коли моток добігає кінця. І на тримач зручніше пристроювати
#2 буде корисним для тонкої бобінної пряжі, бо в мене було пару випадків коли середина перетворювалася на кубло, якщо вяжеш не за столом, а таскаєш вязання по всій хаті😂
5 років приблизно в'яжу, за цей час зрозуміла, що ідеальне поєднання ниток при вєязанні...вузлик. звичайний вузлик. всьо. все інше - фігня, яка працює або не з кожною пряжею (ну мені особисто це = не працює) або працює через раз. вузлик - тєма. просто треба не лінитись його ховати😌✌️
На жаль вузлик не завжди рішення. Колись вязала рукавички з купою кольорів і купою кінців і та пряжа (100% альпака) чомусь взагалі не тримала вузлики, вони всі ковзали і розвязувались( хоч як я старалась. В результаті рукавички при носінні розповзлись( тому виходить на кожний випадок своє рішення і прикольно розуиіти види і забаганки пряжі і вміти підбирати всякі трюки для кожної. лайфхак з відео цілком має право на життя, особливо якщо укріпити зєднання клеєм для текстилю. Особисто я майже не користуюся вузликами ще й тому що потім вони неприємно прощупуються, мені асоціюються з кустарщиною.
@@ivancia110 ваш коментар цікавий і пізнавальний, дякую! я раз пробувала нитки поєднувати іншим способом, коли на початку робиться вузлик, але рядами вище треба нитки як би міняти місцями, просто перекручуючи одна через одну. теж непогано, але не на кожну нитку. на якісь літні вироби точно не варіант, бо розповзеться тільки так. клей для текстилю, цікаво, чи можна ним просто склеїти нитки і в'язати далі?
@@jojojojojojojojoj чи ви могли б детальніше описати ваш спосіб бо я щось не можу уявити? Дякую! Клей для текстилю цікава опція, я купила у магазині рукоділля клей Gutermann, але якщо його забагато наляпати то цей кусок нитки може вийти твердий і білуватий. Найчастіше я вяжу вовняною ниткою скрученою з кількох, наприклад з 4ох менших ниточок. Моє улюблене зєднання це обидва кінці десь на 10-15 см розділити навпіл на два пасма по, в тому випадку, 2 ниточки. Тоді одне з пасем відрізати, таке зробити на обох кінцях пряжі. Виходить що маємо пряжу з 4 ниточок а далі ще 15 см з двох ниточок вкінці. Два кінці накладаємо як тут у відео, так щоб в результаті постійно було 4 нитки, трошки звалюю з клеєм і провязую. З того стиковочного проміжку може вийти 3-4 петлі, то додатково фіксує. Якщо хвостики десь стирчать то їх просто підрізати. Виходить дуже міцно і абсолютно непомітно. З шнурковою пряжею зручно один кінець нитки голкою протягнути всередині другого на 10-15 см і теж тим стиком провязувати. Для не дуже грубої нитки зазвичай місце з потовщенням мало кидається в очі. Бавовна не валяється, і вузлик досить оптимально, аби тільки гарно його заховати. А от ідеальне рішення для слизьких ниток типу шовку я ще не знайшла.
Вийшло цікаве поєднання сучасних, нових для мене лайфхаків з тими, які я давно знаю. Дякую за свіжий для нашого ютюбу контент. Лайфхак зі звалювання кінців пряжі топово працює для твіду, це ідеальний спосіб для нього.
2:59 може це для того щоб коли у вас закінчиться ця нитка, ви подивилися на етикетку і зрозуміли яку вам потрібно купити щоб продовжити в'язання? Але це просто припущення
Хай квітне український ютуб💛💙 О то приємно, що перетнулися в'язальний канал та мій улюблений поп науковий Клятого раціоналіста. Волосінь під гарячу воду, в окріп опускати - ефект трохи краще ніж ніщо. Спробувала пропарювати праскою через тканину (при t 200°) дещо краще розпрямляється. Лайфхак з нанизуванням на гачок різних там округлих м'яких предметів, які б мали зняти напругу в пальцях, може і працюють. Та тенісний м'ячик завеликий і здається зап'ястя в одному незмінному положенню зафіксовано, ще і різниця в розмірах гачка та м'ячика додають більше незручностей - це суб'єктивна точка зору, звісно. А от косметичний спонж не великий відносно гачка, м'який та пружнястий, що, вірогідно слугує таким собі еспандером, пальці то стискаються то розслаблюються, тож є рух суглобів - що може і впливає на зниження втоми в пальцях. Було б цікаво спробувати. З' єднання вовняних ниток у спосіб валяння - як відмітили працює не для всієї пряжі та і помітне ущільнення в полотні буде присутнє. Можливо є механічний спосіб скручування кінців ниток, але навіть в мотках досі використовують вузлики для надійності. Вельми дякую за вашу працю, бажаю розвитку каналу та підписників❤️
Сподобалося відео, дякую авторці)) ви цікава, вмієте тримати увагу глядача😊 Мої в'язальні досягнення - два шарфи й шапка. Тобто можна сказати, що я не в'яжу. Дивитимусь хоч, як інші в'яжуть))
Щоб лайфгак 4 спрацював нитка має бути чистововняна, а розчин- шампунь або засіб для прання вовни. Я робила і в мене вийшло підвалювати вовну потрібно додаючи гарячу воду краплинками: вмочили у розчин і терти між долонями , підсохла вовна - капнути гарячої води , знову у розчин - потерли.. Результат буде ,але не за одну хвилину.
Що стосується в´язаного кільця, то воно підходить для в´язання різнокольорових візерунків, де одночасно декілька ниток застосовується. А щоб з´єдняння ниток відразу створилось, ниточки на кінцях потрібно розпушити, накласти один на другий кінчики і швиденько вологими ручками покатати.
Щодо з'єднання кінців. Конкретно пряжу luna я з'єднувала насухо. По 5 см з одного і з іншого боку роз'єднувала нитку, а потім їх разом прокручувала в руках, щоб волокна переплелись. Не супер ідеально, але в роботі взагалі не помітно, особливо після прання.
З приводу першого лайфхака - пораду кип*ятити волосiнь написано на обгортцi спиць ADDI. Лайфхак №4 - з*эднання кiнцiв пряжi - це можливо i можно так робити, але полотно буде вiдрiзнятися в мiсцi з*эднання, бо пряжа буде звяляною i це видно в готовому полотнi.
Щодо з'єднання кінців - це працює і на скрученій, головне щоб не менше 50% вовни було в складі,давно так роблю. Але все ж не треба так сильно мочити пряжу, вологих долоней достатньо. І для крученої ще буквально пару маніпуляцій треба, розділити навпіл десь по 2 см на кожному кінчику, обрізати одну половинку на кожному, а ту що лишилася трохи розпушити зубною щіткою, та можна звалювати. Дуже зручно, насправді, особливо коли маєш несподіваний вузел в процесі
А у вас вузлик не видно в полотні потім? Я просто вʼязую нитку з нового мотка у старе полотно, воно наче саме органічно продовжується. І тоді зʼєднання не видно зовсім. А от вузлики в мен видно:( Може я з ними якось не так роблю? Це цікаво буде спробувати ще)
другий лайфгак добрий, аби не викидати просто етикетку і їй було застосування ще. щоби не витрачати інші матеріали, коли можна моток просто на етикетку почепити (я не знаю, на що вони ще чіпляються, я не в'яжу)))
Мене дивує як ви в'яжете, намотуючи нитку на палець, це ж не зручно? Нитка повинна вільно лежати на вказівному пальці і між пальцями проходити через кулак. В'язання тримаєте вказівним і великим пальцями. Спробувала так в'язати ,як ви - не виходить, не зручно. Вяжу я десь років 45. Ази в'язання гачком показувала вчителька в школі.
Дуже зручно в'язати намотуючи на палець нитку. Але треба час, щоб звикнути до такого способу. Це дуже добре працює, коли в'яжеш тонким гачком по колу, тоді практично нема зміщення петель.
Підтримати канал можна пригостивши кавою: www.buymeacoffee.com/marichka.revva/membership
ТікТок: www.tiktok.com/@mariarevva
Інстаграм: instagram.com/mariarewa/
Телеграм канал: t.me/pletyvo_m
Крутий формат) перевірку інформації я поважаю)
Артеме, пропоную ідею для відео - Марічка вчить вас гачкувати, а ви тим часом розповідаєте про вплив рукоділля на людей: типу вповільнює нервову систему, може допомогти зменшити тривогу та вироблення кортизолу і т.д. Я багато чую від знайомих майстринь/майстрів що вони почали щось робити руками саме для зменшення стресу, було би цікаво почути вашу думку про це)))
@K.Rationalist,мені здається,я вас бачила у Пірра😊....🤔,чи ні?
😮😅😮😂😂😂😂
Дуже класне і цікаве відео! Лайфхак №2, мені здається, щоб не загубити інфо про пряжу. Це буває дійсно дуже потрібно. Сподіваюсь, що це ще не всі в'язальні лайфхаки). Чекаємо ще!
Теж так подумала
Ніколи не виходило в'язати (і не збираюся пробувати ще), але це відео дуже розслабляє! :) У Вас дуже приємна подача, дозволяє відволіктися від важких думок і звичного мені контенту. Дякую, а Вашому каналу процвітання ❤
Дуже цікаве відео. Дивлюся ваш канал з задоволенням.
Про етикетку. Буває, що працюю з кількома кольорами, які відрізняються на пару тонів. Залишається доволі багато ниток, але на повноцінний виріб не вистачить. Щоб замовити такі ж тримаю етикетки у конверті, як шпаргалки, а цей спосіб їх зберігання, думаю, більш практичний. А ще дірка всередині мотка доволі велика. Мені здається, ця втулка ще не дасть розмотуватися нитці зсередини, якщо раптом незграбно зачепиш.
Дуже класний формат - перевірка лайфгаків саме досвідченою майстринею. Я, до прикладу, вмію в'язати з дитинства, але займаюсь цим не часто, тому я не вважаю себе особливо досвідченою в'язальницею. І якщо я буду перевіряти такі от лайфгаки, то не зможу адекватно оцінити чи дійсно вони є корисними. З усього переліченого знала лише про метод сплетення через намокання, він дійсно працює тільки залежно від складу ниточки. Дуже дякую, було цікаво і корисно! 💚
Я купила таке металеве кільце і надягати на вказівний палець, то не варіант, а от на середній, то зручніше.
Марічка, б'юті блендер врятував мої пальці. Тільки трохи підлаштувала під себе ❤❤❤
Як круто! ❤️
Моталка! Геніально! Мені таке тре. Пішла гуглити що де і скільки
Вітаю,не знаю,чи станутьв нагоді ці лайфгаки,але час провела весело.
Дякую.
Вподобайка 👍
По п.2 - я так роблю, коли планую вʼязати з обох кінців. І у скручену етикетку вставляю початковий кінець. І ще не збивається намотка, коли моток добігає кінця. І на тримач зручніше пристроювати
#2 буде корисним для тонкої бобінної пряжі, бо в мене було пару випадків коли середина перетворювалася на кубло, якщо вяжеш не за столом, а таскаєш вязання по всій хаті😂
мені аж серденько тьохнуло коли ти вжила слово "принагідно")))) не знаю чому, просто стало дуже приємно))) дякую!
відео веселе, дякую!❤
Я думаю, що коли нитка підходить до кінця, то на тому папірці вона буде краще триматися. Ну і хто використовує тримач зручно.
5 років приблизно в'яжу, за цей час зрозуміла, що ідеальне поєднання ниток при вєязанні...вузлик. звичайний вузлик. всьо. все інше - фігня, яка працює або не з кожною пряжею (ну мені особисто це = не працює) або працює через раз. вузлик - тєма. просто треба не лінитись його ховати😌✌️
Я теж обираю вузлик. Найстабільніший варіант 👍🏼
На жаль вузлик не завжди рішення. Колись вязала рукавички з купою кольорів і купою кінців і та пряжа (100% альпака) чомусь взагалі не тримала вузлики, вони всі ковзали і розвязувались( хоч як я старалась. В результаті рукавички при носінні розповзлись( тому виходить на кожний випадок своє рішення і прикольно розуиіти види і забаганки пряжі і вміти підбирати всякі трюки для кожної. лайфхак з відео цілком має право на життя, особливо якщо укріпити зєднання клеєм для текстилю. Особисто я майже не користуюся вузликами ще й тому що потім вони неприємно прощупуються, мені асоціюються з кустарщиною.
@@ivancia110 ваш коментар цікавий і пізнавальний, дякую! я раз пробувала нитки поєднувати іншим способом, коли на початку робиться вузлик, але рядами вище треба нитки як би міняти місцями, просто перекручуючи одна через одну. теж непогано, але не на кожну нитку. на якісь літні вироби точно не варіант, бо розповзеться тільки так. клей для текстилю, цікаво, чи можна ним просто склеїти нитки і в'язати далі?
@@jojojojojojojojoj чи ви могли б детальніше описати ваш спосіб бо я щось не можу уявити? Дякую! Клей для текстилю цікава опція, я купила у магазині рукоділля клей Gutermann, але якщо його забагато наляпати то цей кусок нитки може вийти твердий і білуватий. Найчастіше я вяжу вовняною ниткою скрученою з кількох, наприклад з 4ох менших ниточок. Моє улюблене зєднання це обидва кінці десь на 10-15 см розділити навпіл на два пасма по, в тому випадку, 2 ниточки. Тоді одне з пасем відрізати, таке зробити на обох кінцях пряжі. Виходить що маємо пряжу з 4 ниточок а далі ще 15 см з двох ниточок вкінці. Два кінці накладаємо як тут у відео, так щоб в результаті постійно було 4 нитки, трошки звалюю з клеєм і провязую. З того стиковочного проміжку може вийти 3-4 петлі, то додатково фіксує. Якщо хвостики десь стирчать то їх просто підрізати. Виходить дуже міцно і абсолютно непомітно.
З шнурковою пряжею зручно один кінець нитки голкою протягнути всередині другого на 10-15 см і теж тим стиком провязувати. Для не дуже грубої нитки зазвичай місце з потовщенням мало кидається в очі.
Бавовна не валяється, і вузлик досить оптимально, аби тільки гарно його заховати.
А от ідеальне рішення для слизьких ниток типу шовку я ще не знайшла.
Вийшло цікаве поєднання сучасних, нових для мене лайфхаків з тими, які я давно знаю. Дякую за свіжий для нашого ютюбу контент. Лайфхак зі звалювання кінців пряжі топово працює для твіду, це ідеальний спосіб для нього.
2:59 може це для того щоб коли у вас закінчиться ця нитка, ви подивилися на етикетку і зрозуміли яку вам потрібно купити щоб продовжити в'язання? Але це просто припущення
Постійно!
Хай квітне український ютуб💛💙 О то приємно, що перетнулися в'язальний канал та мій улюблений поп науковий Клятого раціоналіста.
Волосінь під гарячу воду, в окріп опускати - ефект трохи краще ніж ніщо. Спробувала пропарювати праскою через тканину (при t 200°) дещо краще розпрямляється. Лайфхак з нанизуванням на гачок різних там округлих м'яких предметів, які б мали зняти напругу в пальцях, може і працюють. Та тенісний м'ячик завеликий і здається зап'ястя в одному незмінному положенню зафіксовано, ще і різниця в розмірах гачка та м'ячика додають більше незручностей - це суб'єктивна точка зору, звісно. А от косметичний спонж не великий відносно гачка, м'який та пружнястий, що, вірогідно слугує таким собі еспандером, пальці то стискаються то розслаблюються, тож є рух суглобів - що може і впливає на зниження втоми в пальцях. Було б цікаво спробувати. З' єднання вовняних ниток у спосіб валяння - як відмітили працює не для всієї пряжі та і помітне ущільнення в полотні буде присутнє. Можливо є механічний спосіб скручування кінців ниток, але навіть в мотках досі використовують вузлики для надійності. Вельми дякую за вашу працю, бажаю розвитку каналу та підписників❤️
Дякую! Абсолютно погоджуюсь з усім сказаним 👍🏼
Я приємно провела час за переглядом. З Вами весело!
Клас) знімайте будь ласка ще😊
Сподобалося відео, дякую авторці)) ви цікава, вмієте тримати увагу глядача😊 Мої в'язальні досягнення - два шарфи й шапка. Тобто можна сказати, що я не в'яжу. Дивитимусь хоч, як інші в'яжуть))
Постоянно вкладываю этикетку в серединку моточка - всегда можно узнать, какая это пряжа.🔱
Цікаво. Дякую.💙💛
я в'яжу вже кілька місяців з м'ячиком на гачку і це змінило моє життя, я в'яжу по вісім годин на день без проблем без всякої втоми
Дуже круто, що вам підійшло!)
Хай би в школі так оцінки ставили😂😂😂😂 А якщо насправді - бачила з тенісним м'ячем. Але зараз фактично не маю таких гачків. Тільки супер тонкі
Щоб лайфгак 4 спрацював нитка має бути чистововняна, а розчин- шампунь або засіб для прання вовни. Я робила і в мене вийшло підвалювати вовну потрібно додаючи гарячу воду краплинками: вмочили у розчин і терти між долонями , підсохла вовна - капнути гарячої води , знову у розчин - потерли.. Результат буде ,але не за одну хвилину.
Що стосується в´язаного кільця, то воно підходить для в´язання різнокольорових візерунків, де одночасно декілька ниток застосовується. А щоб з´єдняння ниток відразу створилось, ниточки на кінцях потрібно розпушити, накласти один на другий кінчики і швиденько вологими ручками покатати.
Ахах) кінцівка - топ😅
😁
Щодо з'єднання кінців. Конкретно пряжу luna я з'єднувала насухо. По 5 см з одного і з іншого боку роз'єднувала нитку, а потім їх разом прокручувала в руках, щоб волокна переплелись. Не супер ідеально, але в роботі взагалі не помітно, особливо після прання.
про моталку мені підійшло .на часі. не обовязково єтикета. беру рулончик від туалетного паперу. . дякую.
😊😊😊вовна!шерсть то русизм
Привіт , Марічко ! Подивилась - пов'язала , дякую! Жилку на спицях відпарюю разом з полотном , дві секунди і жилка рівнісінька))
О, цікавий спосіб. Звучить зручно 👍🏼
Мені цікаво, як людям прийшло в голову взагалі натагнути м'яча на гачок 🙈🤣
І мені цікаво 😄
Була б поряд, ракеткою по руках... За вартістю того м'яча кловерівський гачок купити можна, якщо серйозно
З приводу першого лайфхака - пораду кип*ятити волосiнь написано на обгортцi спиць ADDI. Лайфхак №4 - з*эднання кiнцiв пряжi - це можливо i можно так робити, але полотно буде вiдрiзнятися в мiсцi з*эднання, бо пряжа буде звяляною i це видно в готовому полотнi.
100% буде пухирець на полотні 🙂
Треба опустити в горячю воду на 5 хв
Лайфхаком з моталкою давно користуюся, думала, що я сама його придумала😂
#1 виглядає що краще запхати волосінь у баняк з кипятком або хоча б значно гарячішою водою
клас клас клас🌟 крутецьке відео🤲
Щодо з'єднання кінців - це працює і на скрученій, головне щоб не менше 50% вовни було в складі,давно так роблю. Але все ж не треба так сильно мочити пряжу, вологих долоней достатньо. І для крученої ще буквально пару маніпуляцій треба, розділити навпіл десь по 2 см на кожному кінчику, обрізати одну половинку на кожному, а ту що лишилася трохи розпушити зубною щіткою, та можна звалювати. Дуже зручно, насправді, особливо коли маєш несподіваний вузел в процесі
Рівницю, доречі,теж треба було трохи розпушити)
Я іноді рівницю звалюю голкою для валяння) Але іноді ліньки стільки возитись.
А у вас вузлик не видно в полотні потім? Я просто вʼязую нитку з нового мотка у старе полотно, воно наче саме органічно продовжується. І тоді зʼєднання не видно зовсім. А от вузлики в мен видно:( Може я з ними якось не так роблю? Це цікаво буде спробувати ще)
@@la_clare так вузлику немає. В результаті виходить просто суцільна нитка, як розпустити вирішите, навіть не зрозумієте де було з'єднання
@@marina_lev клас, буду пробувати, дякую
Я для гачків які без ручок у мене це від 0.75 до 2.00 використовую звичайну шарикову ручку без пасти. Мені дуже зручно.
Цікавий спосіб))
Етикетка в середині кейку може бути корисною, майбуть, якщо пасми типу хепі фіт перемотуєш і не в'яжеш їх одразу
Так, ваш варіант здається логічним!
Да , сумно не було 😂😂😂
другий лайфгак добрий, аби не викидати просто етикетку і їй було застосування ще. щоби не витрачати інші матеріали, коли можна моток просто на етикетку почепити (я не знаю, на що вони ще чіпляються, я не в'яжу)))
Випрямити тросик краще, коли нагріти воду у ємності і опустити тросик чи волосінь, потримати хвилинку і остудити у розпрямленому виді
Покладіть нитку на нитку внахлест та в'яжіть далі і не треба мочити кінці
Розпрямляє, якщо поставити в воду 70 градусів, а не з крану )
Цікаво😊
Можливо, треба було набрати воду у миску і потримати? Або взяти гарячішу воду з чайника
Як варіант, дійсно можна спробувати)
ЛайфГак?
Кінчики треба розпушити трішки змочіти руки, потім зваляти.
Потрібно правильно тримати гачок ,як ручку
Хто сказав, що це правильно? Як кому зручно, так і тримає.
Я вчу в'язати гачком,так пише книжка
В підручнику показано два способи на вибір @@orysiapovoroznyk8708
Просто гарячої недостатньо, треба окроп.
Щоб незабути номер пряжі
Мене дивує як ви в'яжете, намотуючи нитку на палець, це ж не зручно? Нитка повинна вільно лежати на вказівному пальці і між пальцями проходити через кулак. В'язання тримаєте вказівним і великим пальцями. Спробувала так в'язати ,як ви - не виходить, не зручно. Вяжу я десь років 45. Ази в'язання гачком показувала вчителька в школі.
Дуже зручно в'язати намотуючи на палець нитку. Але треба час, щоб звикнути до такого способу. Це дуже добре працює, коли в'яжеш тонким гачком по колу, тоді практично нема зміщення петель.
Дякую за настрій. Відео веселе😄😀😆. Але лайфхаки якісь недолугі?! Як що вам зручно....чому б ні.
Які вже є 😄
Мені здається, що краще казати - жилка, а не волосінь.
Чому вам так здається?
В першому відео схоже на якусь скандинавську мову
Чому б не вязать на машинці або якось видруковувати речі😅
А чого б не друкувати картини?) Ви, напевне, не вʼяжете?)
@@marichka_revva так і друкують
Ааа, ви вважаєте плетіння творчістю?
Не тільки творчістю, а і мистецтвом. Прикладним мистецтвом. Можете загуглити, якщо зовсім не розбираєтесь ані в друці, ані в творчості 😂