Відео-супер! Дуже цікаво було побачити вашу підбірку. Багато з чим погоджуюсь, деякі книжки і фільми ще треба буде подивитись/почитати. Від себе можу додати «Зірковий Пил» Ніла Геймана. Книжка дуже прикольна, але фільм, на мою думку, ще крутіший, я його просто обожнюю!
Думаю буде друга частина, бо мені в коментарях стільки всього нового порадили, що я не читав, або не дивився, що там ще читати та дивитися дуже багато:)
Дуже подобаються нові екранізації творів Дафни дю Морʼє ( Ребекка та Моя кузина Рейчел). Чудово передають атмосферу і гарно підібрані актори, а от книги мені були нуднуваті моментами.
Погоджуюсь про екранізацію роману Діка. Електричні вівці дуже крута книжка, навіть війшла в мій топ книжок 23-го року, але наскільки ж екранізація Рідлі Скотта топова. Теж її регулярно передивлююсь і це якраз той момент де режисер має своє бачення цього світу, історії і привносить новизни у цей всесвіт
повість Кінга "1922" - екранізацію від нетфлікс дивилася після прочитання, сприймається взагалі по-іншому, більш глибоко і атмосферно. Дякую за відео, все дивлюся і всім раджу)
Моє улюблене виключення: "Локвуд та Ко". Серіал прям сильно краще книги. За виключенням перекрученого персонажа Фло, бо вона прям геть інша від книжкової Фло. Та однієї спрощеної лінії сюжетно зі справи про Сходи що Кричать (а дарма спростили там була гарна і правильна неодностайність ат глибина трагедії. Правильність втому, що злодій лишається одностайно злодієм і правильно покараним, але історія мала глибші напівтони, що робили її класною) Решта сюжетних ліній, сцен та персонажів виграли від екранізації. Особливо Вороги, Антогоністи та Суперники що стали глибшими та цікавішими. Взагалі не розумію мотивів Нетфліксу закривати цей чудовий серіал.
Вітаю. Цікава у вас думка, але я з нею не згоден :) Серіал крутий, але його проблема, що вони запхали дві книги в один сезон, через це було серйозне провисання в середині. Але для мене книжки суттєво кращі.
Дякую, цікаве відео. Я б ще додав до екранізацій що на рівні з книжками, Пролітаючи над гніздом зозулі та Соляріс. Ці екранізації не передають всієї глибини книг, але мені здається тут як з Дюною, про яку ви розповідали, дещо навмисне викинули, щоб спроститити історію і зацікавити нею глядача.
Почитав коментарі - пропоную додати "Джоні-мнемонік". Книга (гаразд, це не книга, а маленьке оповідання) і фільм суттєво відрізняються, але як майже незалежні твори вони обидва дуже цікаві. Першоджерело через маленький об'єм з одного боку більш сфокусоване, але в той же час страждає через слабке розкриття багатьох подій. "Екранізація" навпаки дуже ретельно пояснює майже все, що відбувається, але через додаткові сюжетні гілки виходить занадто розмитим. Хоча мені однаково подобаються обидві форми.
Продовження «Дюни» я називаю другою стороною медалі. Тому що в ній розкривається герой з іншого боку. В першій - історія, в другій - про те, що відчував герой.
Дякую за відео) В мене є стійке особисте враження, що єдиний серіал який не гірший за книгу це тільки Гра Престолів, і то поки була по книзі, а як сценаристи пішли своїм шляхом то й спортилось. А так,із свого глядацького враження - то всі екранізації або гірші, або абсолютно інші за книги...
Додивилася відео до кінця... Майже з усім згодна. Але! "Хроніки Нарнії" читала у дитинстві, це було неймовірно! Еранізація, яку дивилася у підлітковому віці, зовсім не зайшла(
@PavloFantastenko і ще трохи додам. total recall зі Шварцнегером кращій за оповідання бо сама історія краще виглядає коли є екшн. Патруль часу, по оповіданню All you zombies якось більш цілісний на мій погляд. Серіал Людина у високому замку, окрім останнього сезону, але тут сам Філіп Дік не вважав оригінальний роман завершеним. Сценаристи багато в чому доповнили історію.
Прийняти для себе рішення, що краще книга чи фільм, це скоріш за все зазирнути в кишеню своєї підсвідомості. Поясню: якщо ми кажемо Форест Гамп, ми одразу згадуємо фільм, він дійсно далеко попереду. Але коли йде мова про Потера, тут згадки про різдвяні походи з друзями у кіно на нову частину фільма про хлопчика, який вижив не поступаються, але і не виграють тим емоція коли батьки купували мені чергову частину книжки. І це дійсно парітет, і заслуга режисера та команди. В цьому випадку не можу не згадати “Бійцівський клуб». Коли мова йде за нього, незважаючи що Паланік шикарний автор з оригінальним стилем, але ж все одно при згадуванні, одразу випливають сцени з Нортоном та Піттом в шедеврі Фінчера, і книжка на мою думку трошки поступилась йому.
Формат цікавий. Книги Мартіна починав читати ще задовго до хайпового серіалу, але мені здалися такими нудними, що потім серіал не захотів дивитися) Дорога реально норм і те і інше, прост в книзі більш деталей. А от щодо Дюни тут не згоден, тут фільми краще ніж книги, бо як на мене Герберт створив цікавий світ, але не зміг писати в цьому світі цікаво і книги дуже нудні для "нитаких" ахахаха
"Дім Дракона". Класна екранізація майже "документальних" сухих оповідок Мартіна (Хоча вони теж цікаві). Взагалі читати Мартіна в перекладі когось після Слави Бродового досить крінжово виходить (у мене). Сподіваюсь, не споганять в серіалі затишний-камерний "Дунк і Яйк".
Подивилася фільм 2017 року Воно і почала перечитувати книгу Воно, дочитала десь до 300 сторінки. І можу сказати, що для мене особисто фільм і близько не стояв до книги. Книга неймовірно глибше і краще (для мене). Я взагалі не дуже люблю екранізації Кінга, хіба що Лангол'єри мені подобаються більш-менш. А, і цей міні-серіал Протистояння 90-х років.
Гарний випуск. Приєднуюся до вашого бачення щодо книг і екранізацій. Читав Дюну, проковтнув всі частини - крутезний роман, хіба що в самому кінці коли вже події там десь за тисячі років уперед були трохи нудними. А от екранізація мені більше Лінча подобається, вона більш атмосферніша, як на мене. Екранізація Вільньова теж гарна, але головний актор мене не вразив. Я не відчував в його грі, що він саме той Пол який в змозі підкорити імперію. Тепер можна навпаки зробити, офігезні книжки і провальні екранізації. Можна почати з "Гра Ендера" ;-), де навіть Гаріссон Форд фільм не витягнув
Дякую. Додав би ще Дракулу Стокера, перечитувати навряд буду, а ось передивитись кіно Копполи та ко(Олдман,Хопкінс,Рівз,Беллучі,Райдер) всі персонжі вийшли набагато яскравішими, жвавішими і хз сучаснішими(на мою думку). А Карпентеровська щось, точно не гірша за Кембеловського хто йде.
Ну, "ВОНО" і "Імла" мої улюблені книжки у Кінга, тож сказати що кіно краще ніж книга - не можу, але тим не менш, обидві екранізації ВОНО подобаються як і екранізація "Імли" (але тільки від Ф.Дарабонта, а не більш сучасний міні серіал). Ще екранізації, які не гірше за фільм, а може навіть трохи краще: "Бійцівський клуб" (фільм дивився разів 30-ть мабуть) та "Американський Психопат"
Серіал дійсно дуже посередній, згоден. Бійцівський клуб мені більше книга подобається, але фільм теж крутий. Згоден. Психопата не читав, але збираюся, бо фільм чудовий.
Мене здивувало , те що на ваш погляд книга Воно гірша ніж фільм , хроніки Нарнії фільми мене розчарували страшенно , Форест Гамп , українською прочитала , книга мені краще , перед тим фільм дивилася , відчувала нереалістичність .Володар перстнів , теж фільми не схвилювали , а книги ❤ , про святе 😂 Гаррі Потер - після книг фільми таке ...мені . Єдина книга яка мені виявилася гірша ніж фільм - Куди приводять мрії . Гетсбі - книга супер , може ви не читач а візуал , глядач ?
Я однозначно читач,а кіно то таке для мене. Просто в нас з вами різні смаки, погляди, сприйняття, досвід, вподобання тощо. І це нормально, абсолютно :)
дивився майже всі ці круті і культові фільми, крім жахів, бо не сприймаю цього жанру, певно в часи телебачення передивився, а от читав тільки Пісню.. Мартіна, Гра престолів почала програвати книжці з 3-го сезону. також почав читати після 1-го сезону серіалу)) Імлу дивився, і Ловець снів дивився, це ж по Кінгу, по ньому найбільше екранізацій))) шкода що не згадали Щось 1982р с К.Расселом там першоджерелом оповідання Дж.Кембела хто йде? де фільм теж крутіший
@@PavloFantastenko фільм за рахунок хронометражу завжди у виграші перед оповіданням, бо в короткому тексті треба бути більш лаконічним, і зворотня історія з романом чи серією романів
Я тільки почав дивитись відео, але напишу поки свій варіант. Втеча з шоушенка фільм глибший і кращий за однойменну повість. Також не гіршим за книгу вважаю фільм Зоряний пил, повість якась трохи нерівна, все на купі, а фільм більш плавний і фінал кращий як на мене, більш казковий під стиль історії
Про Зоряний пил вже писали мені. Але тільки фільм дивився, тому поки не можу порівняти. З Шоушенком не згоден, ви знаєте мою думку :) Але дякую, що ви поділилися своєю.
Загадкова історія бенджаміна баттона фільм набагато кращий за книгу, І всі забули що взагалі парк юрського періоду по книзі знят, і він феноменальний, особливо для свого часу , теж кращий за книгу)
"Гаррі Поттер" = ❤, треба читати. Звісно, коли читаєш у дитинстві - це взагалі культ. Перша частина була прочитана мною у 8 років. Зараз мені 30, а я обожнюю цю історію, уже не перечитую як колись, проте знаю, що обов'язково повертатимусь.
Нажаль поки ще я не бачив особисто екранізацію книги яка була краша за оригінал (Хоча я реально полюбив читати книги та почав їх багато читати відносно недавно). Бачив лише екранізації які набагато, набагато гірші доя мене за оринінал це новий серіал по відьмаку але я багато серій не дивився тому не можу нормально судити можливо далі краще було та "Я легенда". Екранізація яка для мене настільки погана тому що вона настільки не схожа на книгу, що здається ніби фільм назвали Я легенда чисто для маркетингу, єдиним моментом для мене трішки схожим на оригінал є те що герой теж шукає вакцину від вірусу але і там багато відміних моментів але найгірше для мене кіціка яка повністю втратила свій сенс і філософію.
привіт, не по темі, але хотіла б дізнатися чи ви використовуєте для вашого мікрофона якийсь софт? бо в мене такий самий мікро і цікавить покращення звуку
Вітаю. Ніякого софту. В нього достатньо мізків, щоб видати адекватний звук через юсб. Просто записую на телефон, на вбудований диктофон, а потім вивантажую на комп. Намагався покращити звук, це можна побачити у відео про усі книги Толкіна, але з покращеннями захопився і шум. Тому просто записую і нічого не чіпаю, бо й так працює нормально, на мою думку.
Я навіть не знала, що Форрест Гамп по книзі знятий. Фільм дуже крутий. Воно Кінга тільки читала, та й дуууууууже давно. Треба подивитися фільми. Хроніки Нарнії не люблю (книги), не моє воно, і дивитися не хочется.
Для мене Хроніки Нарнії-це культова фантастика, як книги, так і фільми. Книги більш класні, бо у деякій частині ну просто недокрутили сюжетні лінії. А Воно і Воно 2 треба подивитися і порівняти.
У "Воно" Кінга багато цікавих моментів, але місцями просто сидиш і хапаєшься за голову з думкою, що я взагалі тут роблю і чому я це читаю особливо під фінал коли герої боряться з Воно стлою думки кусаючи потвору за язик "Ритуал Чуді" і під час еротичної сцени компанії невдах! Загалом книга доволі цікава, але перечитувати її я точно не стану!
Воно це самий сильний твір Кінга. Тут не так важлива горорна складова,як психологізм з яким Кінг показує дітей .Цей твір по праву дає звання Марка Твена сучасності.Якщо перший фільм ,ще якось впіймав атмосферу,то другий прямолінійний попкорм,який вирізав саму суть
На рахунок Електроовець повністю підтримую, як сер Рідлі умудрився в тій ну дуже дивній книжці розгледіти і реалізувати такий шедевр, як Блейдранер, це треба мати дуже немаленький талант і майстерність.
Деякі випадки - смаковщина.🤔 Наприклад, трилогію Толкіна "Володар перснів" я прочитав досить пізно, у порівнянні з переглядом фільмів. І був неймовірно вражений саме книгами. Чого тільки вартує сюжетка Арагона... А після прочитання, знову переглянув і зрозумів, що хоч фільми беззаперечно круті, та книги занурюють значно глибше. Про "Ґоббіта" взагалі мовчу.😏 Дякую за чудовий список!😊👍
Кінга як на мене або екранізовують погано, або екранізовують так що навіть екранізації краще. Дуже мало такого що однаково добре і те і інше. З моїх фільмів по кінгу де екранізація краще це усі 3 фільма Френка Дарабонта: Туман (там майже весь фільм йде все як точна екранізація але фінал...цей фінал. Краще), Спокута Шоушенком (оповідання сухе, фільм один з найулюбленіших), Зелена Миля (емоції в акторів роблять свою справу краще за текст Кінга). Ну і не Дарабонта екранізація оповідання Тіло в фільмі Залишся зі мною, теж більше подобається фільм. Про Прибуття згоден. Про нарнію погоджусь тільки з першим фільмов сучасної недоробленої трилогії, ну й в стрих фільмах 80ти екранізація Сріблого Крісла на одному рівні з книгою, але це не моя улюблена книга. Ну і я хочь фанат Поттера і я люблю фільми (але не всі, Келих мене бісить, а в Прінцу як на мене відризали те що не потрібно було відрізати), але я не можу сказати що фільми на одному місці з книгами, ні. Деякі фільми *показую на Філософській камень, В'язня Азкабану та Смертельні Реліквії 2 :D* може і на одному рівні, але не всі. Додам ще аніме повнометр Мандрівний замок краще за книгу Урсули Ле Гуїн.
ЧЄПУХА! Екранізація ВОНО не краще за книжку. Я не вважаю що книги такі не поршні що жоден фільм не може бути кращим. Але автори фільму воно показали що вони ніфіга не розуміють як працює воно книга. Перше що на це вказує це вони розділили дві часові лінії на дві частини! Дорослі персонажі це лише бліда копія дітей і вони існують для резонансу, для того щоб нагнітати саспенсу, наганяти жаху. А коли спочатку зняли частину про дитинство і це виглядає так ніби з пирога саму смачну начинку виїли а тісто залишили. Якби автори фільму не були бездарними ремісниками, то вони напевно могли б розвинути і окремо частину про дорослих. Могли скористатися підказками Кінга, розвинути містичну фентезійну ідею гностичного світу кінга, де злий деміург пенівайз і добрий Б-г черепаха тощо. Але автори фільму явно не Вільньов.
Дякую за відео! Формат такий сподобався. Цікаво! Я фанат серії космо-романів "Експансія" ., і серіальна екранізація просто супер!) Також чомусь згадалось мені книжиця "Історія О". Фільм по ній зняли ще в 1975 р., але норм )))) (18+). Ну а ще хто не дивився серіал Штамм знятий по трилогії романів-жахів автора Гильєрмо дель Торо дуже рекомендую! книги і серіал на одному рівні.
Дякую. Я дивився Штам, колись подобався, але не читав. Також мені дуже зайшов серіал Експансія, але я не читав книжки, тому цей дует, так би мовити, не потрапив в це відео, бо я не можу порівняти серіал з тим чого не читав. Але я збираюся, бо усі хвалять. І судячи з того, що кажуть, книжки сильно краще :) Але побачимо. Можливо, колись зніму другу частину.
Формат - вогонь🔥 Обожнюю порівняння книга-фільм! Треба ще щось з цієї серії!
Я думаю буде пізніше друга частина, коли подивлюся та дочитпю певні книги та їх екранізації.
Відео-супер! Дуже цікаво було побачити вашу підбірку. Багато з чим погоджуюсь, деякі книжки і фільми ще треба буде подивитись/почитати. Від себе можу додати «Зірковий Пил» Ніла Геймана. Книжка дуже прикольна, але фільм, на мою думку, ще крутіший, я його просто обожнюю!
Дякую. Фільм тільки дивився, книжку не читав.
погоджуюся, книжка хороша, а фільм дуже класний
Нарешті дібрався до відео😅
Дуже класний формат. Зібрав повне бінго по екранізаціям, але далеко не всі першоджерела читав
Думаю буде друга частина, бо мені в коментарях стільки всього нового порадили, що я не читав, або не дивився, що там ще читати та дивитися дуже багато:)
Коментар для підтримки каналу) дякую за чудове і цікаве відео. Хотілося би побачити другу серію відео по цій темі)
Дякую. Думаю з часом буде. Справа за малим - прочитати та додивитися десятки книг та фільмів :)
Напевно погоджуюсь з усіма пунктами! Добре зроблено.
Дуже чекав на екранізацію "Над зозулиним гніздом " дуже гарний фільм
Дякую, що знову мене згадали🙏😊. Коментар для підтримки каналу.
О, такі теми залітають! Крато
Дуже подобаються нові екранізації творів Дафни дю Морʼє ( Ребекка та Моя кузина Рейчел).
Чудово передають атмосферу і гарно підібрані актори, а от книги мені були нуднуваті моментами.
Дякую, цікаве відео! Тепер хочу перечитати деякі книги та передивитись відповідні фільми
Дякую за відео! Це було цікаво! Гарна рубрика буде 😉
Добрий день. Дякую за відео. Вподобайка в підтримку каналу. По відгукам "Іствікські відьми" фільм кращий за книгу.
Дякую. Тільки дивився фільм. Не знав навіть, що книга є.
Дякую за відео... тема таки цікава! З "Прибуття" згоден на 100%.
Погоджуюсь про екранізацію роману Діка. Електричні вівці дуже крута книжка, навіть війшла в мій топ книжок 23-го року, але наскільки ж екранізація Рідлі Скотта топова. Теж її регулярно передивлююсь і це якраз той момент де режисер має своє бачення цього світу, історії і привносить новизни у цей всесвіт
Воно - книга вогонь!! Багато разів читав. Другий фільм також зайшов.
Дякую за працю. Наснаги
повість Кінга "1922" - екранізацію від нетфлікс дивилася після прочитання, сприймається взагалі по-іншому, більш глибоко і атмосферно.
Дякую за відео, все дивлюся і всім раджу)
Дякую. Я тільки дивився фільм. Непоганий. Повість не читав.
@@PavloFantastenko Екранізація порівняно з книгою надто вже програє.
класна тема для відео
Моє улюблене виключення: "Локвуд та Ко". Серіал прям сильно краще книги. За виключенням перекрученого персонажа Фло, бо вона прям геть інша від книжкової Фло. Та однієї спрощеної лінії сюжетно зі справи про Сходи що Кричать (а дарма спростили там була гарна і правильна неодностайність ат глибина трагедії. Правильність втому, що злодій лишається одностайно злодієм і правильно покараним, але історія мала глибші напівтони, що робили її класною) Решта сюжетних ліній, сцен та персонажів виграли від екранізації. Особливо Вороги, Антогоністи та Суперники що стали глибшими та цікавішими.
Взагалі не розумію мотивів Нетфліксу закривати цей чудовий серіал.
Вітаю. Цікава у вас думка, але я з нею не згоден :) Серіал крутий, але його проблема, що вони запхали дві книги в один сезон, через це було серйозне провисання в середині. Але для мене книжки суттєво кращі.
@@PavloFantastenko Так пхати дві книги в один сезон - дурість. Там контенту в серії на 5 повноцінних сезонів.
здається ніхто цього не розуміє...
Дякую, цікаве відео. Я б ще додав до екранізацій що на рівні з книжками, Пролітаючи над гніздом зозулі та Соляріс. Ці екранізації не передають всієї глибини книг, але мені здається тут як з Дюною, про яку ви розповідали, дещо навмисне викинули, щоб спроститити історію і зацікавити нею глядача.
Зозулю не читав. Солярис книжка неймовірна, а фільм для мене нудний, не додивився, але в ньому щось є.
Почитав коментарі - пропоную додати "Джоні-мнемонік". Книга (гаразд, це не книга, а маленьке оповідання) і фільм суттєво відрізняються, але як майже незалежні твори вони обидва дуже цікаві. Першоджерело через маленький об'єм з одного боку більш сфокусоване, але в той же час страждає через слабке розкриття багатьох подій. "Екранізація" навпаки дуже ретельно пояснює майже все, що відбувається, але через додаткові сюжетні гілки виходить занадто розмитим. Хоча мені однаково подобаються обидві форми.
Я тільки дивився фільм. Мені дуже подобається. Але я не читав оповідання, тому цього немає у відео.
Теж саме стосується і оповідання та фільму "Згадати все". На мою думку літературні твори взяті просто за основу.
17:25 так 🎉 нарешті це хтось озвучив
У мене вийшло навпаки. Я дізнався про Відьмака через екранізацію з Міхалом Жебровським. А вже потім, я прочитав Сапковського.
Вона дуже навіть непогана для того часу та бюджету.
Чорний телефон я зовсім нещодавно слухала аудіокнигу від студії Калідор, дуже сподобалося. Не знала, що є екранізація, тре буде подивитися.
Так і вона чудова.
@@PavloFantastenko подивилася, сподобалося!!
Той самий актор-підліток Mason Thames грає у новому фільмі Monster Summer (Монстри літа) з Мелом Гібсоном.
Не дивився. Цікаво.
Дякую за відео. Завдяки йому прочитаю книгу Філіпа Діка "Чи мріють андроїди про електричних овець". Від екранізаціїї в захваті. Часто передивляюся.
Книга інша, але прикольна.
З "Воно" ти конкретно пролетів (можливо тому, що читав росіянський переклад). Тому що це реально крута проза. Звісно, що екранізаці непогана.
Мені просто не сподобалося, таке буває. Мені багато що в Кінга не подобається, хоча це один з моїх найулюбленіших письменників.
Продовження «Дюни» я називаю другою стороною медалі. Тому що в ній розкривається герой з іншого боку. В першій - історія, в другій - про те, що відчував герой.
Дякую за відео)
В мене є стійке особисте враження, що єдиний серіал який не гірший за книгу це тільки Гра Престолів, і то поки була по книзі, а як сценаристи пішли своїм шляхом то й спортилось. А так,із свого глядацького враження - то всі екранізації або гірші, або абсолютно інші за книги...
Дякую за вашу думку.
Щодо "Воно" згодна з Вами на 100%
Додивилася відео до кінця... Майже з усім згодна. Але! "Хроніки Нарнії" читала у дитинстві, це було неймовірно! Еранізація, яку дивилася у підлітковому віці, зовсім не зайшла(
@Wtrih Кожному своє. Я думаю для вас це з дитинства щось важливе, а я читав вже за 20+, тому таке.
Що краще, фільм чи книга. В цьому питанні відповідь сильно залежить що було перше, перегляд чи прочитання
Не згоден взагалі, але вашу думку поважаю :)
Коли бачу такі підбірки, завжди рекомендую фільм. Гарісон Бержерон по оповіданню Курта Воннегута
Не дивився і не читав. Дякую
@PavloFantastenko і ще трохи додам. total recall зі Шварцнегером кращій за оповідання бо сама історія краще виглядає коли є екшн.
Патруль часу, по оповіданню All you zombies якось більш цілісний на мій погляд.
Серіал Людина у високому замку, окрім останнього сезону, але тут сам Філіп Дік не вважав оригінальний роман завершеним. Сценаристи багато в чому доповнили історію.
Дякую
Все чекала коли буде Дюна. А вона в самому кінці))
Також можна згадати "Cats Eye", який дуже непогано поєднав кілька оповідань Кінга.
Не читав і не дивився.
Дякую за цікаве відео. Чи дивилися серіал Локвуд і Ко? Доволі непогано знято, за першими двома книгами, шкода, що його закрили.
Так, дивився. Гарний, але книжки суттєво кращі. По цій серії, до речі, скоро буде відео.
Фореста можна придбати у видавництва КМ Букс або ж у їх книгарні Буква. Обкладинка така ж як показав автор відео
Не знаходив, коли шукав. Дякую.
@PavloFantastenko приблизно два місяці тому вийшов новий наклад
початок 5:30
Прийняти для себе рішення, що краще книга чи фільм, це скоріш за все зазирнути в кишеню своєї підсвідомості. Поясню: якщо ми кажемо Форест Гамп, ми одразу згадуємо фільм, він дійсно далеко попереду. Але коли йде мова про Потера, тут згадки про різдвяні походи з друзями у кіно на нову частину фільма про хлопчика, який вижив не поступаються, але і не виграють тим емоція коли батьки купували мені чергову частину книжки. І це дійсно парітет, і заслуга режисера та команди.
В цьому випадку не можу не згадати “Бійцівський клуб». Коли мова йде за нього, незважаючи що Паланік шикарний автор з оригінальним стилем, але ж все одно при згадуванні, одразу випливають сцени з Нортоном та Піттом в шедеврі Фінчера, і книжка на мою думку трошки поступилась йому.
Формат цікавий. Книги Мартіна починав читати ще задовго до хайпового серіалу, але мені здалися такими нудними, що потім серіал не захотів дивитися) Дорога реально норм і те і інше, прост в книзі більш деталей.
А от щодо Дюни тут не згоден, тут фільми краще ніж книги, бо як на мене Герберт створив цікавий світ, але не зміг писати в цьому світі цікаво і книги дуже нудні для "нитаких" ахахаха
"Дім Дракона". Класна екранізація майже "документальних" сухих оповідок Мартіна (Хоча вони теж цікаві).
Взагалі читати Мартіна в перекладі когось після Слави Бродового досить крінжово виходить (у мене).
Сподіваюсь, не споганять в серіалі затишний-камерний "Дунк і Яйк".
Я Дім дракона не читав, а серіал топ. Тому не можу порівняти
Полетіли тапки). Але згоден книга і фільм сильно різні, мабуть варто їх просто розглядати окремо
Подивилася фільм 2017 року Воно і почала перечитувати книгу Воно, дочитала десь до 300 сторінки. І можу сказати, що для мене особисто фільм і близько не стояв до книги. Книга неймовірно глибше і краще (для мене). Я взагалі не дуже люблю екранізації Кінга, хіба що Лангол'єри мені подобаються більш-менш. А, і цей міні-серіал Протистояння 90-х років.
Дякую за вашу думку. Кожному своє.
Гарний випуск. Приєднуюся до вашого бачення щодо книг і екранізацій.
Читав Дюну, проковтнув всі частини - крутезний роман, хіба що в самому кінці коли вже події там десь за тисячі років уперед були трохи нудними. А от екранізація мені більше Лінча подобається, вона більш атмосферніша, як на мене. Екранізація Вільньова теж гарна, але головний актор мене не вразив. Я не відчував в його грі, що він саме той Пол який в змозі підкорити імперію.
Тепер можна навпаки зробити, офігезні книжки і провальні екранізації. Можна почати з "Гра Ендера" ;-), де навіть Гаріссон Форд фільм не витягнув
Дякую. Так, таких фільмів набереться не на один випуск. Гра ендера чудова книга і така собі екранізація, але для мене не жахлива.
Дікапріо є найкращим актором сучасности. Дивився майже всі фільми з його участю.
Згоден. Це з відносно молодих:) Зі старших для мене топ Генкс та Вілліс, мать його Брюс:)
Дякую. Додав би ще Дракулу Стокера, перечитувати навряд буду, а ось передивитись кіно Копполи та ко(Олдман,Хопкінс,Рівз,Беллучі,Райдер) всі персонжі вийшли набагато яскравішими, жвавішими і хз сучаснішими(на мою думку). А Карпентеровська щось, точно не гірша за Кембеловського хто йде.
А я от якось книгу не читав і фільм не дивився. Кожен рік восени збираюся і все ніяк. Може наступної осені:) Якщо доживемо :)
Ну, "ВОНО" і "Імла" мої улюблені книжки у Кінга, тож сказати що кіно краще ніж книга - не можу, але тим не менш, обидві екранізації ВОНО подобаються як і екранізація "Імли" (але тільки від Ф.Дарабонта, а не більш сучасний міні серіал).
Ще екранізації, які не гірше за фільм, а може навіть трохи краще: "Бійцівський клуб" (фільм дивився разів 30-ть мабуть) та "Американський Психопат"
Серіал дійсно дуже посередній, згоден. Бійцівський клуб мені більше книга подобається, але фільм теж крутий. Згоден. Психопата не читав, але збираюся, бо фільм чудовий.
Ще Затьмарення(Дік) у другій добірці
Мені, "Воно" теж більше подобається в екранізації.
Мене здивувало , те що на ваш погляд книга Воно гірша ніж фільм , хроніки Нарнії фільми мене розчарували страшенно , Форест Гамп , українською прочитала , книга мені краще , перед тим фільм дивилася , відчувала нереалістичність .Володар перстнів , теж фільми не схвилювали , а книги ❤ , про святе 😂 Гаррі Потер - після книг фільми таке ...мені . Єдина книга яка мені виявилася гірша ніж фільм - Куди приводять мрії . Гетсбі - книга супер , може ви не читач а візуал , глядач ?
Я однозначно читач,а кіно то таке для мене. Просто в нас з вами різні смаки, погляди, сприйняття, досвід, вподобання тощо. І це нормально, абсолютно :)
ну я таки мушу Втечу з Шоушенку нарешті прочитати! А "Дорогу" я теж так, спочатку книга і потім одразу фільм, так мене зачепило....
О, ви не читали? Я так вам заздрю :) Це буде неймовірно.
дивився майже всі ці круті і культові фільми, крім жахів, бо не сприймаю цього жанру, певно в часи телебачення передивився, а от читав тільки Пісню.. Мартіна, Гра престолів почала програвати книжці з 3-го сезону. також почав читати після 1-го сезону серіалу))
Імлу дивився, і Ловець снів дивився, це ж по Кінгу, по ньому найбільше екранізацій)))
шкода що не згадали Щось 1982р с К.Расселом там першоджерелом оповідання Дж.Кембела хто йде? де фільм теж крутіший
Щось неймовірне кіно. Передивляюся часто, але оповідання не читав.
@@PavloFantastenko фільм за рахунок хронометражу завжди у виграші перед оповіданням, бо в короткому тексті треба бути більш лаконічним, і зворотня історія з романом чи серією романів
Бійціцвський клуб, Санта Хрякус кращі за книги. Зсув по пошті рівня книжці.
Я тільки почав дивитись відео, але напишу поки свій варіант. Втеча з шоушенка фільм глибший і кращий за однойменну повість. Також не гіршим за книгу вважаю фільм Зоряний пил, повість якась трохи нерівна, все на купі, а фільм більш плавний і фінал кращий як на мене, більш казковий під стиль історії
Про Зоряний пил вже писали мені. Але тільки фільм дивився, тому поки не можу порівняти. З Шоушенком не згоден, ви знаєте мою думку :) Але дякую, що ви поділилися своєю.
Я так і знав, що «Воно» буде😂😂😂 і мені теж не сподобалось, тільки не сподобалась остання третина. Кінг бутім то під речовинами дописував її😂
То Томмінокерів він так писав :)
Загадкова історія бенджаміна баттона фільм набагато кращий за книгу, І всі забули що взагалі парк юрського періоду по книзі знят, і він феноменальний, особливо для свого часу , теж кращий за книгу)
В курсі обох, але в цих випадках я тільки фільми дивився і не читав, тому не можу порівняти.
По грі престолів в деяких моментах не погоджуся: мартін був там до кінця, останні сезони знімалися не по книгам бо книг не існує )
Ви думаєте оце вони останній сезон так з ним разом запороли?
@PavloFantastenko ага
Та не знаю. Дід може б краще щось придумав.
@@PavloFantastenko дід капусту рубає на хвилі )бо щось завершити цикл і дописати дві книги в нього вже більше 10 років не виходе
Та дід просто на чилі :)
Є ще Дім Дракона крім Гри Престолів. І так, я згоден з Вами
Я б ще в цей список від себе додала " Я- легенда". Кіно адаптація мені набагато більше сподобалась.
Тут не згоден з вами. Книга сильно краще фільму. Але ж і він далекий від неї і сам по собі непоганий. Але саме як екранізація не дуже.
дякую за цікаве відео, підкажіть будь ласка мені 23 я ще не читав Гаррі Поттера чи варто читати чого у дорослому віці?
Вітаю. Обов'язково. Я Гаррі Поттера прочитав вперше десь о 25-27 :) Це книжки для будь-якого віку. Я так вам заздрю :)
"Гаррі Поттер" = ❤, треба читати. Звісно, коли читаєш у дитинстві - це взагалі культ. Перша частина була прочитана мною у 8 років. Зараз мені 30, а я обожнюю цю історію, уже не перечитую як колись, проте знаю, що обов'язково повертатимусь.
Коментар для підтримки каналу +
Ще одне друге третє слово для розгорнутого коментаря.
Я книги Мартіна не читав, крім книги Вогонь і Кров про Танок Дракона. А ще у Мартіна є цикл Дикі карти (але росіянською).
А я якраз Дім дракона тільки дивився. Не читав.
Нажаль поки ще я не бачив особисто екранізацію книги яка була краша за оригінал (Хоча я реально полюбив читати книги та почав їх багато читати відносно недавно). Бачив лише екранізації які набагато, набагато гірші доя мене за оринінал це новий серіал по відьмаку але я багато серій не дивився тому не можу нормально судити можливо далі краще було та "Я легенда". Екранізація яка для мене настільки погана тому що вона настільки не схожа на книгу, що здається ніби фільм назвали Я легенда чисто для маркетингу, єдиним моментом для мене трішки схожим на оригінал є те що герой теж шукає вакцину від вірусу але і там багато відміних моментів але найгірше для мене кіціка яка повністю втратила свій сенс і філософію.
Тут згоден. Екранізації цих книжок, м'яко кажучи, посередні.
привіт, не по темі, але хотіла б дізнатися чи ви використовуєте для вашого мікрофона якийсь софт? бо в мене такий самий мікро і цікавить покращення звуку
Вітаю. Ніякого софту. В нього достатньо мізків, щоб видати адекватний звук через юсб. Просто записую на телефон, на вбудований диктофон, а потім вивантажую на комп. Намагався покращити звук, це можна побачити у відео про усі книги Толкіна, але з покращеннями захопився і шум. Тому просто записую і нічого не чіпаю, бо й так працює нормально, на мою думку.
щиро Вам дякую за відповідь)
"Бійцівський клуб" Чака Паланюка програє екранізації, як на мене.
Для мене ні. Але думаю треба перечитувати і передивлятися мені це :)
Фільм Форрест Гамп це вже культова класика.
Ну, перші екранізації Кінга-це класика. Я б ще додав Сяйво і Керрі.
Для мене вони нормальні, але книжки кращі.
Я навіть не знала, що Форрест Гамп по книзі знятий. Фільм дуже крутий. Воно Кінга тільки читала, та й дуууууууже давно. Треба подивитися фільми. Хроніки Нарнії не люблю (книги), не моє воно, і дивитися не хочется.
Для мене Хроніки Нарнії-це культова фантастика, як книги, так і фільми. Книги більш класні, бо у деякій частині ну просто недокрутили сюжетні лінії. А Воно і Воно 2 треба подивитися і порівняти.
Забув про Бійцівський клуб у першій добірці
Для мене книга краще, але давно читав-дивився, може в другому відео буде.
Цікаво, що Шоушенк провалився в прокаті))) і сама історія, як Дорабонт отримав права на екранізацію від Кінга😏
Поки що не дивився відео, але дайте вгадаю - Бійцівський клуб Чака Паланіка присутній?)
Ні. Фільм крутий, але для мене книжка суттєво краща :)
А як же "Остров скарбів" київнаучфільма? Це ж шедевр
Цікаво:) А то фільм? Там щось таке понамішане, але прикольне :)
У "Воно" Кінга багато цікавих моментів, але місцями просто сидиш і хапаєшься за голову з думкою, що я взагалі тут роблю і чому я це читаю особливо під фінал коли герої боряться з Воно стлою думки кусаючи потвору за язик "Ритуал Чуді" і під час еротичної сцени компанії невдах! Загалом книга доволі цікава, але перечитувати її я точно не стану!
Коли сказав почнемо з Кінга, думаю от, зараз, 1408 буде
Фільм дивився, непоганий. Раніше здавався страшнішим. Але повість, чи що там було, я не читав.
Ті, що зняв Кріс Коламбус, перші три фільми поттеріани
А мої найулюбленіші частини це В'язень Азкабану та Орден фенікса.
Дюна Герберта- це КУЛЬТ,а фільми Вільньова стане КУЛЬТОМ.
Воно це самий сильний твір Кінга. Тут не так важлива горорна складова,як психологізм з яким Кінг показує дітей .Цей твір по праву дає звання Марка Твена сучасності.Якщо перший фільм ,ще якось впіймав атмосферу,то другий прямолінійний попкорм,який вирізав саму суть
Я розумію його глибину, про що казав у відео, але мені він не зайшов. Дякую за вашу думку.
Ти забув згадати "Голодні ігри". Тому що лайняні фільми нічим не поступаються лайняній графоманії в книжках.
Голодні ігри непогані фільми, але книжки мені все ж більше сподобалися.
13 воїн / Пожирачі мертвих
Не дивився та не читав. Вже є дуже багато пропозицій для другого відео :)
На рахунок Електроовець повністю підтримую, як сер Рідлі умудрився в тій ну дуже дивній книжці розгледіти і реалізувати такий шедевр, як Блейдранер, це треба мати дуже немаленький талант і майстерність.
Ловити треба двома сачками, загоняючи одним до другого.
Що? :)
@PavloFantastenko О, холєра! Коментар не там потрапив. То рада як ловити рибу в акваріумі.
@IevgeniiIegorushkov Ахаха! :)
До речі з Толкіном відбулося те саме ,що із Відьмаком. Спочатку , трилогія Пітера Джексона, а потім самі книги
Головне, щоб амазоніський серіал не був першим
Мені дуже сподобалися екранізації Острова проклятих та Містична річка Денніса Лігейна. Фільми нічому не поступаються книжкам.
Дивився тільки перший. Книгу не читав, але збираюся. Ви вже не перший, хто її мені хвалить.
@ вона однозначно варта уваги.
Острів проклятих тільки дивилася, не читала. Тепер не знаю, чи варто читати, бо вже знаю головну інтригу, чи цікаво буде?
@@jet-black_skyфільм на 95% повторює сюжет книги, тому що сама книга маленька за об’ємом. Спокійно можна прочитати за 2 вечори)
"Електровівці" і "... по лезу" краще не порівнювати. Хоча ти і сам про це згадав:)
А по Діку краще дивитись серіал "Електричні сни Філіпа Діка"
Ну я ж сказав, що вони якби взагалі різні, але екранізація мені до душі більше. Серіал непоганий, але я не читав його літературні першоджерела.
Книги не добивають, а доїдають. Їжа для мозку. Тож думайте що їсте.
Варіант. Але ж є й такі, які просто хочеться прочитати, розважитися і забути :)
@@PavloFantastenko , фастфуд проти вишуканих страв
Так. Одвічна боротьба.
Навіщо на початку так довго виправдовуєтесь за власну думку і щось очевидне пояснюєте. Звісно є погані книги і хороші фільми по них, як і навпаки.
Ніхто не виправдовується. Я пояснив чому як і навіщо все це. Завжди ж можна перемотати та обрати інший розділ :)
Деякі випадки - смаковщина.🤔
Наприклад, трилогію Толкіна "Володар перснів" я прочитав досить пізно, у порівнянні з переглядом фільмів. І був неймовірно вражений саме книгами. Чого тільки вартує сюжетка Арагона... А після прочитання, знову переглянув і зрозумів, що хоч фільми беззаперечно круті, та книги занурюють значно глибше. Про "Ґоббіта" взагалі мовчу.😏
Дякую за чудовий список!😊👍
Дякую. Тут взагалі увесь список смаківщина:) В кожного свій досвід, тому так.
А мені сподобалася трисерійна театральна версія Дюни)))
Той що серіал?
@@PavloFantastenko міні-серіал
Так. Щось пам'ятаю. Наче непоганий, але не більше.
Кінга як на мене або екранізовують погано, або екранізовують так що навіть екранізації краще. Дуже мало такого що однаково добре і те і інше.
З моїх фільмів по кінгу де екранізація краще це усі 3 фільма Френка Дарабонта: Туман (там майже весь фільм йде все як точна екранізація але фінал...цей фінал. Краще), Спокута Шоушенком (оповідання сухе, фільм один з найулюбленіших), Зелена Миля (емоції в акторів роблять свою справу краще за текст Кінга). Ну і не Дарабонта екранізація оповідання Тіло в фільмі Залишся зі мною, теж більше подобається фільм.
Про Прибуття згоден. Про нарнію погоджусь тільки з першим фільмов сучасної недоробленої трилогії, ну й в стрих фільмах 80ти екранізація Сріблого Крісла на одному рівні з книгою, але це не моя улюблена книга. Ну і я хочь фанат Поттера і я люблю фільми (але не всі, Келих мене бісить, а в Прінцу як на мене відризали те що не потрібно було відрізати), але я не можу сказати що фільми на одному місці з книгами, ні. Деякі фільми *показую на Філософській камень, В'язня Азкабану та Смертельні Реліквії 2 :D* може і на одному рівні, але не всі.
Додам ще аніме повнометр Мандрівний замок краще за книгу Урсули Ле Гуїн.
Дякую. Замок не читав, аніме чудове. Як і усі роботи Міядзакі.
ЧЄПУХА! Екранізація ВОНО не краще за книжку. Я не вважаю що книги такі не поршні що жоден фільм не може бути кращим. Але автори фільму воно показали що вони ніфіга не розуміють як працює воно книга. Перше що на це вказує це вони розділили дві часові лінії на дві частини! Дорослі персонажі це лише бліда копія дітей і вони існують для резонансу, для того щоб нагнітати саспенсу, наганяти жаху. А коли спочатку зняли частину про дитинство і це виглядає так ніби з пирога саму смачну начинку виїли а тісто залишили. Якби автори фільму не були бездарними ремісниками, то вони напевно могли б розвинути і окремо частину про дорослих. Могли скористатися підказками Кінга, розвинути містичну фентезійну ідею гностичного світу кінга, де злий деміург пенівайз і добрий Б-г черепаха тощо. Але автори фільму явно не Вільньов.
Дякую за таку розгорнуту відповідь. Думки в усіх різні, а вашу я точно зрозумів :)
Ну, Фільми по Гаррі Поттеру- це теж уже культові. Не розумію, навіщо знімати серіал, бабло заробити?
Зараз, так. Через років 20 ще вже переосмислення, напевно.
Стільки ведеш канал, а досі запинаєшся
Скільки? :) Пів року. Що поробиш, такий я запинач :)
Дякую за відео! Формат такий сподобався. Цікаво! Я фанат серії космо-романів "Експансія" ., і серіальна екранізація просто супер!) Також чомусь згадалось мені книжиця "Історія О". Фільм по ній зняли ще в 1975 р., але норм )))) (18+). Ну а ще хто не дивився серіал Штамм знятий по трилогії романів-жахів автора Гильєрмо дель Торо дуже рекомендую! книги і серіал на одному рівні.
Дякую. Я дивився Штам, колись подобався, але не читав. Також мені дуже зайшов серіал Експансія, але я не читав книжки, тому цей дует, так би мовити, не потрапив в це відео, бо я не можу порівняти серіал з тим чого не читав. Але я збираюся, бо усі хвалять. І судячи з того, що кажуть, книжки сильно краще :) Але побачимо. Можливо, колись зніму другу частину.
@@PavloFantastenko книги Експансія затягують так, що відірватись просто нереально!! це відрив башки!
Ну мені десь так і казали :) Треба буде починати їх збирати :)