Контрольний матч Карпати - Хуст | Огляд матчу

• Опубліковано 24 лют 2023
  • У третьому матчі на закарпатських зборах підопічні Андрія Тлумака розписали мирову із друголіговим "Хустом". Команди обмінялися забитими голами, а героями поєдинку стали голкіпери, які парирували по одному пенальті
    🟢🦁 Підписуйся на канал, вболівай та підтримуй команду Левів разом з нами: / %d0%a4%d0%9a%d0%9a%d0%...
    __________________________
    Лише двоє гравців стартового складу, Валерій Болденков та Ростислав Тарануха, грали з перших хвилин у попередньому спарингу. Також звертала на себе увагу і зміна голкіпера. Роман Льопка вперше за час зимової паузи отримав ігрову практику. Ще одна цікава деталь - одночасний вихід в основі двох форвардів: згаданого Таранухи та Олексія Хобленка.
    Початок поєдинку з "Хустом" подарував мінімум небезпечних моментів, багато боротьби та серію кутових у виконанні "Карпат". А у середині тайму "зелено-білі" заробили право на пробиття пенальті. Проте і цього разу не зуміли відкрити рахунок. Удар з позначки від Дениса Кожанова відбив Арсен Бєліменко. Однак вже через три хвилини "леви" таки досягли свого. Тарануха скористався передачею з правого флангу і точно пробив у ціль - 1:0!