Проблема в тому, що на Подолі зносять історичні будівлі, якщо вони незаселені, хоча можна було провести реставрацію. Мурал біля РАГСу, який там майорить ще з середини десь 10-х - це жлобство. Це той, де україночка. Приклад успіху Подолу - це Самосад і те, що не перетворили площу на транспорту розв‘язку. А з Валами у цьому плані біда(((
Пам'ятаю в Одесі хостел у чотириповерховому домі, що мав спільну стіну із домом де жив Гоголь. Хостел мені сподобався, а таке сусідство зробило б його взагалі шикарним. Якби дім Гоголя не був явно закинутий і відверто роздовбаний, з якимись дошками визираючими з вікон без скла. Одразу відчув той київський вайб "якщо історичку не можна знести, то хай згниє"))
Всі кияни люблять Поділ, але більшість абсолютно погоджуються, що місто забудовується як Позняки. Дякую Іванні за якісний контен та всім активістам, які б'ються за класний Київ.
Гарний матеріал. Не вистачає лише згадати, що Поділ суттєво спортили висотними або мєгадовгими будинками. В них живе забагато людей, і затишність вже вивітрюється.
Я живу на Салтівці, у Харкові, мене цілком влаштовує мікрорайонна забудова. Просторно, зелені повно, краще ніж в історичному центрі з квартальною забудовою..
Багато хто любить на Подолі гуляти, але мало хто хоче на Подолі жити. І не лише через ціни. Навіть не стільки через ціни. Вже мовчу про те, що, переселивши всіх людей у низьку забудову, вони не обов´язково змінять свій підхід до простору. Шалена кількість занедбаних двориків Львова, Києва etc це наочно показують. Окрім того, соціалізація дітей у спальниках - топ. Більше простору та можливостей провести активно час поза межами цегляних п´ятиповерхових джунглів - це те, що я ще з дитинства відчув і міг порівняти з дітьми з центру міста. А оскільки прямо завтра всі 9-поверхівки в умовному Кривому Розі ні з фінансових, ні з будь-яких інших причин не знесуть, то ліпше працювати над тим, як зробити спальники комфортними для життя
З радістю подивився би відео і про інші райони Києва. Хотілось би трохи більше почути про райони старої забудови не пов'язані з модернізмом. Було б доречно ще знімати себе в місці про яке ви розповідаєте(добавляє атмосфери). Дякую за відео.
У нас в дворі на лівому березі, пенсіонерки, та ми висаджували квіти, та слідкували за двором, біля власного під'їзду. В результаті в часи яника, увесь сад, знесли комунальники, бо ""це не мешканців компетенція а жкх, земля їм не належить, як що хочете саджати, платіть оренду"" і т,д, з тих пір під під'їздами в нас пустеля та степ.
На каналі "Шукаю Житло" чувак випускав відос про круте ОСББ, де люди з багатоповерхівки об'єдналися, встановили систему опалювання та санячні панелі на глухій стіні, зробили благоустрій двору з бесідкою та навідь водопадиком) Чудова ініціатива, але, всеж таки, це не повноцінне рішення як в кварталі.
Крутезне відео, канал дуже файно розвивається. По темі хочу додати, що квартали сприяють прогулянкам та психологічному комфорту від можливості вибрати маршрут між точками А і Б - можна піти паралельними вулицями, бо вони є. Я живу не в квартальній забудові і постійно ходжу однією дорогою до метро, до ринку, до магазину. Я не можу дати коло, або записати гарний гак. Тільки туди, а потім, тим же шляхом, назад. За роки проживання тут це дуже пригнічує.
2:03 Я звісно не за те щоб знову будувати такі коробки. Але те що будуть зараз, на багато гірше ніж те що будували раніше. Взагалі я за те, щоб будувалися будинки в основному не вище 9 поверха та щоб навколо було місце де погуляти. Ось мені дуже подобається район ЖК Республіка, він дуже сучасний. На другому місці файна таун.
прекрасне відео, дякую! знаю, що в Одесі деінде залишилась традиція виносити стіл у двір і обідати сусідами, якраз таки через квартальну забудову і затишні дворики
Дякую за відео! Але було би ще цікаво побачити відео як виправляти помилки які вже зроблені. Як зробити комфортнішим 10-поверхівку, які є способи, поради і тд
дуже люблю ваші відео, бо вони як крик душі: так, отакот тре😁 і цікаво слухати походження тих чи інших стилів забудови і як вони стають нашою культурою, на жаль
Жила у 4-х поверховому будинку на Валу 1899 року побудови, де сусіди були з багатих людей. Нічого такого. Втекла туди, де більше зелені і менше хіпстерських жралень. Просто стало нудно.
@@romasiq і комунікації сторічні ще міняти треба, тому що не в усіх красивих царських будинках вони поміняні. Бо зазвичай люди з грошима міняють лише свої труби у квартирі, а хто там жили ще з бо-зна яких часів і старі нічого не міняють, через що періодично лопаются труби і без води сидять усі.
Ставлю вподобайку на початку відео та пишу розлогий коментар задля просування вельми цікавого, якісно опрацьованого відеоматеріалу, натхненного урбаністичним простором метушливого міста на пагорбах прадавнього й колись бентежного Дніпра. Це не просто місце на карті, а світ, що заповнений мільйонами історій, емоцій та спогадів. Де кожен куток - то є крижана частина великої історії. Кожна вулиця-неоціненна складова великого організму…Тіла старого велета, що жиє, рухається й жевріє, втілюючи своє буття у кожному з нас. Нехай це відео та канал загалом надихає все нових шукачів істини, пізнання й осягнення, формуючи свідомі та освічені покоління творців сенсів та рушіїв змін.
Ура! новий відос! Та щє й про Поділ! 🟦🟦🟦 🟨🟨🟨 04:11 - ой тільки не IT. 20 років тому так само популярні були юристи-економісти, наплодили їх стіки що досі на ринках торгують. І тепер таке ж буде з ай-тішниками, бо теж буде стільки що дівати нема буде куди.
Дівчина схожа на мою колишню одногрупницю, яку я не міг добітись ніяк. І от зараз, скількі років пройшло, дивлюся як на неї, вона розумна, красива, сидить в кадре дуже стильненько, розповідає про щос важливо та красиве. А я все так же хуйнею займаюсь. Дякую за відео.
Моє рідне нині окуповане містечко в Луганській області яке було було забудовано після другої світової складалося як раз переважно з кварталів - 60 років жовтня, 50 років, 49-тий, центральний і декілька інших. Забавне те, що за межами нашої місцевості всі завжди дивувалися, що вулиця може називатись "кварталом чогось там". І так, звісно це групування домівок, школ, закладів, допомогало відчувати себе вдома як тільки заходиш в межі кварталу. Такі собі містечка в місті. Зараз дивлюся на це зі сторони і розумію, що це насправді було дуже органічно та організовано. Дивно тепер те, що це було зроблено ще в часи саюзу і начебто як для людей. Прикро, що занепад в 90-х перетворив місто в тонучий корабель з якого втікали всі при першій можливості. Але тепер цікаво, хто ж таки побудував всі ті квартали. І якщо я не помиляюсь, то на луганщіні це був не єдиний випадок планування міста з концепцією кварталів.
Ти Київський урбаністичний котик! До речі, про закриті ЖК, дуже багатьох людей ж тривожить, що в середину цих зон заходять чужі люди. Так в кварталах ця проблема повінстю вирішується, і на Подолі це дуже видно. По перше, воно природньо не хочеться ходити по серелині цих кварталів, коли ти гулєш яи йдеш по своїм справам. Бо навколо достатньо доріжок. А, навіть, якщо і закрита ця зона, то, насправді, вона дуже мала і жодним чином не заважає переміщеню інших громадян. Ситуація - win-win)
Усе це в нас не так очевидно, як там, де живуть автори тих наукових праць, якими оперує Іванна. Я собі уявляю, що, мабуть, у США, створи такий район як наша умовна Русанівка, його заселять декласовані елементи, а середній клас повиїжджає. У Франції в таких районах заселяться вихідці з північної та екваторіальної Африки. У наших же реаліях Русанівка - цілком пристойний район, не без своїх проблем, але небезпеки тут не відчуваєш, а у квітні-травні в ботсад не треба їхати - мешканці засадили всі двори бузком, і ми з сімʼєю, живучи через канал, приходимо туди і милуємось, фоткаємось. Багато хто Русанівку ні на що б і не проміняв. Ну тобто в нас мало прикладів, де така мікрорайонна радянська забудова перетворилась на відверте гетто, куди страшно заходити, мабуть через те, що умовний середній клас виїде звідти хіба що в 25-поверхівки такого самого «гетто» на кшталт Позняків. Натомість що ми бачимо в тих районах, де є квартальна забудова? Поділ - дуже на любителя. Доволі занедбаний. Обшарпані фасади, розбиті тротуари і дороги. Архіматика набудувала комплексів, які стали закритими. Рибальський, на жаль, обмежився 9 кварталами і парою вулиць між ними. Вітрина така собі, відверто кажучи. Я тут не ставлю під сумнів те, що квартальна забудова - найкраще, що людство придумало, але шлях до квартального раю ой який далекий. Русанівку ніхто не знесе, як якесь гетто у США чи Британії. Не скоро середній клас повиїжджає з умовних Позняків, перетворивши його на гетто. Район хорошим роблять люди. Звичайно ж, коли приїжджаєш у центр, відчуваєш особливу атмосферу, драйв. Але все це на рівні мікровідчуттів, такий же драйв відчуваєш і в хороших громадських просторах і на лівому березі, як-от Парк Перемога, парк на початку Троєщини або ж набережна на Русанівці.
повністю з всім згідний, і маю спостереження яке насправді трохи протирічить цьому - в Києві, навіть на тому ж подолі, невеликих будинків в квартальній забудові які з часом "самознищились", закинуті в яких ніхто не проживає. і які повільно розсипаються заколочені набагато більше ніж будинків в мікрорайонах. Навіть не спадає на думку жоден знищений мікрорайон.....як це пояснити?..
Мені здається, Барселона найкращий приклад таких закритих мікропросторів: з висоти виглядає наче однаково, але кожна унікальна чимось, якщо роздивитись
Дуже дивна теза, того що я жив в Чернівцях в радянській забудові, яка як раз відповідала квартальній ідеології. Був двір, в якому більшість людей знали одне одного. Всі приглядували одне за одним. Якісь бабусі висаджували квіти. Да, варто зазначити що здебільшого це 5-поверхова забудова, але тим не менш радянська Ще є питання щодо Оболоні. Там же також ніби є чітко виділені квартали і будинки?
Я виросла в мікрорайоні. Хоча завжди ненавиділа це планування, але я знаю чому він був хоча б у моєму дитинстві безпечним. Вся справа в бабках! Бабки сиділи на цих подвірʼях з ранку до вечора, тому матері не боялись випускати дітей. Якщо ви живете в мікрорайоні і у вас немає бабки у дворі, то поставте велику зручну лавочку. Вона як магніт притягне бабку. Бабка притягне ще бабок. Вони розлякають галасливих підлітків, які смітять. А якщо купити їм розсаду, то ще й займуться озелененням двору. Бабки - берегині мікрорайонів!
Відео найкращеееееее 😮 слухай,хотілося б почути твою думку стосовно зносу мафів і як це впливає на комфортну організацію міста? Бо серйозно,з одного боку стало «чистіше» в контексті фонового шуму,але з іншого боку взагалі ти тепер не можеш нічого знайти по всьому району і стало забагато фонового шуму від доріг,якій йдуть вздовж вулиць
Гарна розповідь, роби ще. Та трохи дьогтю- назва більше підходить розповідь про силу мікрорайонів а не про любов Подолу( чи може тема не дуже була розкрита прив'язки до подолу, та окремо роби розділ рекламної інтеграціїї а не змішуй в історічну довідку) Вдачі , буду слідкувати за гарним україномовним контентом P.S можли колаба з ГО Офіс Трансформації дасть тобі нові можливості в творені улюбленої справи
IT курси це нові інфоцигани. Як ІТвець кажу. Найкраще це знайти курси від компанцї у вашому місті. Так вони набирають собі персонал. І дуже часто це безкоштовні курси. Тобто компанія з них не заробляє, а готує собі кадри. І це не буде "легка прогулянка" туди вже треба йти з певними знаннями. Тому коли Я чую "ІТ для всіх, купляй наш курс", Я чую "Дай нам своє бабло" Будьте обережні з вибором курсів.
Дякую за відео! Дуже радий, що центр рідної Одеси зберіг цю квартальну забудову. Коли був на Подолі, то відчув той одеський вайб
Проблема в тому, що на Подолі зносять історичні будівлі, якщо вони незаселені, хоча можна було провести реставрацію. Мурал біля РАГСу, який там майорить ще з середини десь 10-х - це жлобство. Це той, де україночка.
Приклад успіху Подолу - це Самосад і те, що не перетворили площу на транспорту розв‘язку. А з Валами у цьому плані біда(((
Пам'ятаю в Одесі хостел у чотириповерховому домі, що мав спільну стіну із домом де жив Гоголь. Хостел мені сподобався, а таке сусідство зробило б його взагалі шикарним. Якби дім Гоголя не був явно закинутий і відверто роздовбаний, з якимись дошками визираючими з вікон без скла. Одразу відчув той київський вайб "якщо історичку не можна знести, то хай згниє"))
@@17redо, так, вали - це жах. При їх проєктуванні про пішоходів думали в останню чергу
А у мене було навпаки. Приїхавши в Одесу , вона мені нагадала улюблене місце - Поділ. Може це один з факторів чому я в захваті від Одеси
Одне із найкращих відео, і це я тільки на 17тій секунді!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Хвилина сорок три. Підтверджую, це найкраще відео!
@@visualreactor5723 ок, дитя тітктоку, ми вами пишаємся!!!
на першій теж норм
Мені кінцівка трохи зіпсувала враження.
Всі кияни люблять Поділ, але більшість абсолютно погоджуються, що місто забудовується як Позняки. Дякую Іванні за якісний контен та всім активістам, які б'ються за класний Київ.
Кайфую від того, як покращується якість від відосу до відосу. Не зупиняйся)
Гарно вийшло, особлива дяка за пояснення і малюнки. Пані Іванно, Ви супер!
Ви, Іванко, корисну справу робите! треба доносити до цього населення прості та важливі речі. Щира подяка за цю працю!
7:05 фраза "іди вийобуйся у свій дві" заграла новими і доволі правильними фарбами))
круто, вже і реклама з'явилась і малюнки) продовжуй, цікаво)
Гарний матеріал. Не вистачає лише згадати, що Поділ суттєво спортили висотними або мєгадовгими будинками. В них живе забагато людей, і затишність вже вивітрюється.
100%
Яка вродлива людина.
А розумна -аж страшно😊
Я живу на Салтівці, у Харкові, мене цілком влаштовує мікрорайонна забудова. Просторно, зелені повно, краще ніж в історичному центрі з квартальною забудовою..
Багато хто любить на Подолі гуляти, але мало хто хоче на Подолі жити. І не лише через ціни. Навіть не стільки через ціни. Вже мовчу про те, що, переселивши всіх людей у низьку забудову, вони не обов´язково змінять свій підхід до простору. Шалена кількість занедбаних двориків Львова, Києва etc це наочно показують. Окрім того, соціалізація дітей у спальниках - топ. Більше простору та можливостей провести активно час поза межами цегляних п´ятиповерхових джунглів - це те, що я ще з дитинства відчув і міг порівняти з дітьми з центру міста. А оскільки прямо завтра всі 9-поверхівки в умовному Кривому Розі ні з фінансових, ні з будь-яких інших причин не знесуть, то ліпше працювати над тим, як зробити спальники комфортними для життя
Комент для алгоритмів ютьюбу і підтримки каналу. Успіху!
Кайф, дуже хочеться бачити тебе тут частіше 🔥🥹
Дякую!!!!! Дякую за кожне відео і не перестану. Дуже інформативне, цікаве відео. Надихає на зміни.
З радістю подивився би відео і про інші райони Києва. Хотілось би трохи більше почути про райони старої забудови не пов'язані з модернізмом. Було б доречно ще знімати себе в місці про яке ви розповідаєте(добавляє атмосфери). Дякую за відео.
У нас в дворі на лівому березі, пенсіонерки, та ми висаджували квіти, та слідкували за двором, біля власного під'їзду. В результаті в часи яника, увесь сад, знесли комунальники, бо ""це не мешканців компетенція а жкх, земля їм не належить, як що хочете саджати, платіть оренду"" і т,д, з тих пір під під'їздами в нас пустеля та степ.
Після яника вже відбулося багато змін, і коли будинок переоформити як ОСББ то і прибудинкова територія стає виключно вашою)
Який жах 😢
На каналі "Шукаю Житло" чувак випускав відос про круте ОСББ, де люди з багатоповерхівки об'єдналися, встановили систему опалювання та санячні панелі на глухій стіні, зробили благоустрій двору з бесідкою та навідь водопадиком) Чудова ініціатива, але, всеж таки, це не повноцінне рішення як в кварталі.
Так, осбб варто буде організувати. Дякую усім за поради. Слава Україні!
Відео як завжди чудове, також як ідею наступного відео я хотів би побачити як працює азійська інфраструктура та чи працює взагалі
Молодець. Хороше відео. Завжди цікаво дізнатися щось нове.
Як же це цікаво, дякую за ранок 🥹🙌🏻
Крутезне відео, канал дуже файно розвивається. По темі хочу додати, що квартали сприяють прогулянкам та психологічному комфорту від можливості вибрати маршрут між точками А і Б - можна піти паралельними вулицями, бо вони є. Я живу не в квартальній забудові і постійно ходжу однією дорогою до метро, до ринку, до магазину. Я не можу дати коло, або записати гарний гак. Тільки туди, а потім, тим же шляхом, назад. За роки проживання тут це дуже пригнічує.
яка ж Іванна гарна... мій новий краш)))
Чудове відео, Іванно! Ти - молодець! Вподобайка.
А ще я колись думала, що вулиці широкі, щоб якщо будинок буде падати, то він би не зачепив сусідні, отакий я фаталіст. А воно виявляється не тому))
Декілька слів підтримки та подяка, щоб ютуб просував це відео! Дякую!
2:03 Я звісно не за те щоб знову будувати такі коробки. Але те що будуть зараз, на багато гірше ніж те що будували раніше. Взагалі я за те, щоб будувалися будинки в основному не вище 9 поверха та щоб навколо було місце де погуляти. Ось мені дуже подобається район ЖК Республіка, він дуже сучасний. На другому місці файна таун.
топовий контент, дякую за те, що ви робите!
Люблю Поділ.
Ваш канал супер цікавий та потрібний. Не думала, що формат забудови може так сильно впливати на життя людей 😮
Дуже цікаве та інформативне відео високої якості ! Дякую за вашу працю ❤
прекрасне відео, дякую! знаю, що в Одесі деінде залишилась традиція виносити стіл у двір і обідати сусідами, якраз таки через квартальну забудову і затишні дворики
Дякую за відео! Але було би ще цікаво побачити відео як виправляти помилки які вже зроблені. Як зробити комфортнішим 10-поверхівку, які є способи, поради і тд
дуже люблю ваші відео, бо вони як крик душі: так, отакот тре😁 і цікаво слухати походження тих чи інших стилів забудови і як вони стають нашою культурою, на жаль
damn, girl! the quality is next level! top-notch!
Дуже люблю і чекаю твоїх відео освітні естетичні, наснаги у створенні наступних❤
Іванна, дуже тобі дякую!
ти робиш велику справу
Мав щастя жити в двухповерховому будинку 19 століття. Сусіди алкоголіки трошечки вивернули плюси мати мало сусідів.
Жила у 4-х поверховому будинку на Валу 1899 року побудови, де сусіди були з багатих людей. Нічого такого. Втекла туди, де більше зелені і менше хіпстерських жралень. Просто стало нудно.
Ахаха, то ще ремонт гнилих дерев'яних перекриттів не робив
@@romasiq і комунікації сторічні ще міняти треба, тому що не в усіх красивих царських будинках вони поміняні. Бо зазвичай люди з грошима міняють лише свої труби у квартирі, а хто там жили ще з бо-зна яких часів і старі нічого не міняють, через що періодично лопаются труби і без води сидять усі.
Чудовий канал, прекрасна ведуча, і зміст абсолютно актуальний! Мікрорайони - то є упадок, депресивні місця, сам у такому живу.😏
Дуже зрозуміле відео. І можна скинути друзям щоб вони також зрозуміли як повинно виглядати правильне місто
таке класне відео, дякую вам
Ставлю вподобайку на початку відео та пишу розлогий коментар задля просування вельми цікавого, якісно опрацьованого відеоматеріалу, натхненного урбаністичним простором метушливого міста на пагорбах прадавнього й колись бентежного Дніпра. Це не просто місце на карті, а світ, що заповнений мільйонами історій, емоцій та спогадів. Де кожен куток - то є крижана частина великої історії. Кожна вулиця-неоціненна складова великого організму…Тіла старого велета, що жиє, рухається й жевріє, втілюючи своє буття у кожному з нас. Нехай це відео та канал загалом надихає все нових шукачів істини, пізнання й осягнення, формуючи свідомі та освічені покоління творців сенсів та рушіїв змін.
з кожним новим відео рівень якості все вище й вище!👏
Дякую за відео!
Дуже дякую, цікаво та змістовно
Відео прекрасне!!! (і це я ще навіть не почав дивитись)
Подивився, таки прекрасне)
@@oleh_reviewer кількістю несуразної дічі ? про радянський союз? де для мікрорайону нормою був дружиннік і суботнік? сумно що піпл хаває таку кашу
Вподобайка та коментар на підтримку Іванни та українського ютюбу
Це найкрутіше відео на Ютубі! Дякуююю
Дуже якісно і дуже цікаво! Продовжуй 😻 чекаю нове відео
Ура! новий відос! Та щє й про Поділ!
🟦🟦🟦
🟨🟨🟨
04:11 - ой тільки не IT. 20 років тому так само популярні були юристи-економісти, наплодили їх стіки що досі на ринках торгують.
І тепер таке ж буде з ай-тішниками, бо теж буде стільки що дівати нема буде куди.
Дякую за відео, дуже корисне і пізнавальне😊
Дівчина схожа на мою колишню одногрупницю, яку я не міг добітись ніяк. І от зараз, скількі років пройшло, дивлюся як на неї, вона розумна, красива, сидить в кадре дуже стильненько, розповідає про щос важливо та красиве. А я все так же хуйнею займаюсь. Дякую за відео.
Можливо, вона, просто, трішки лесбійка.
Нічого особистого.
Обожнюю ваші відео
Ураа клас нове відео! Ваші відео завжди дуже цікаво дивитися дякую🫶
дякую за відео! демократичні квартали в кожне місто!
Дуже круте відео! Одразу помітні і покращення картинки і звуку, супер слей💅
Дуже якісний матеріал. Дякую🎉
Класне відео!
якість відео неймовірно приємно зросла! дякую за популяризацію урбаністики)
Дуже важливу інформацію розповсюджуєте, так тримати!!Дякую
Моє рідне нині окуповане містечко в Луганській області яке було було забудовано після другої світової складалося як раз переважно з кварталів - 60 років жовтня, 50 років, 49-тий, центральний і декілька інших. Забавне те, що за межами нашої місцевості всі завжди дивувалися, що вулиця може називатись "кварталом чогось там". І так, звісно це групування домівок, школ, закладів, допомогало відчувати себе вдома як тільки заходиш в межі кварталу. Такі собі містечка в місті. Зараз дивлюся на це зі сторони і розумію, що це насправді було дуже органічно та організовано.
Дивно тепер те, що це було зроблено ще в часи саюзу і начебто як для людей. Прикро, що занепад в 90-х перетворив місто в тонучий корабель з якого втікали всі при першій можливості. Але тепер цікаво, хто ж таки побудував всі ті квартали. І якщо я не помиляюсь, то на луганщіні це був не єдиний випадок планування міста з концепцією кварталів.
Будь ласка можете сказати що це за містечка?
мабуть Рубіжне@@m_1_2ha_ganu2_h_1n
Дуже важливо розвивати містобудування, ти молодчинка, відео супер!
Ти Київський урбаністичний котик!
До речі, про закриті ЖК, дуже багатьох людей ж тривожить, що в середину цих зон заходять чужі люди.
Так в кварталах ця проблема повінстю вирішується, і на Подолі це дуже видно.
По перше, воно природньо не хочеться ходити по серелині цих кварталів, коли ти гулєш яи йдеш по своїм справам. Бо навколо достатньо доріжок.
А, навіть, якщо і закрита ця зона, то, насправді, вона дуже мала і жодним чином не заважає переміщеню інших громадян.
Ситуація - win-win)
😮
так ніби слухаю Девіда Сіма "М'яке місто") ван лав. Дякую за круте відео)
Дуже люблю Поділ. Дякую за відео. На жаль, забудовні друзі Кличка херять і його.
Продовжуй! Від нас подяка, лайк, підписка, репост, донат, рекомендації друзям та молитви що ми будемо жити в зручних містах
0:40 теж поламана шина😂
Не можу не відзначити якість відео в 4к, дуже гарна картинка. Зміст відео як завжди дуже пізнавальний та на висоті! Дякую!
Круто что реклама появилась, надеюсь в будущем будет ещё больше таких крутых видео
Дякую
дяка!
Ого, прийшов той день, коли Комфорт Таун отримує компліменти🤩
Ахаха, понаїхи думають, що то елітний ЖК 😂
цікаво 👍
Було би дуже круто побачити м.Славутич з вашої призми сприйняття, дуже цікаве місто)
обожнюю ваші пробіжки до камери😂
Усе це в нас не так очевидно, як там, де живуть автори тих наукових праць, якими оперує Іванна. Я собі уявляю, що, мабуть, у США, створи такий район як наша умовна Русанівка, його заселять декласовані елементи, а середній клас повиїжджає. У Франції в таких районах заселяться вихідці з північної та екваторіальної Африки. У наших же реаліях Русанівка - цілком пристойний район, не без своїх проблем, але небезпеки тут не відчуваєш, а у квітні-травні в ботсад не треба їхати - мешканці засадили всі двори бузком, і ми з сімʼєю, живучи через канал, приходимо туди і милуємось, фоткаємось.
Багато хто Русанівку ні на що б і не проміняв.
Ну тобто в нас мало прикладів, де така мікрорайонна радянська забудова перетворилась на відверте гетто, куди страшно заходити, мабуть через те, що умовний середній клас виїде звідти хіба що в 25-поверхівки такого самого «гетто» на кшталт Позняків.
Натомість що ми бачимо в тих районах, де є квартальна забудова? Поділ - дуже на любителя. Доволі занедбаний. Обшарпані фасади, розбиті тротуари і дороги. Архіматика набудувала комплексів, які стали закритими. Рибальський, на жаль, обмежився 9 кварталами і парою вулиць між ними. Вітрина така собі, відверто кажучи.
Я тут не ставлю під сумнів те, що квартальна забудова - найкраще, що людство придумало, але шлях до квартального раю ой який далекий. Русанівку ніхто не знесе, як якесь гетто у США чи Британії. Не скоро середній клас повиїжджає з умовних Позняків, перетворивши його на гетто.
Район хорошим роблять люди. Звичайно ж, коли приїжджаєш у центр, відчуваєш особливу атмосферу, драйв. Але все це на рівні мікровідчуттів, такий же драйв відчуваєш і в хороших громадських просторах і на лівому березі, як-от Парк Перемога, парк на початку Троєщини або ж набережна на Русанівці.
я вас люблю!
повністю з всім згідний, і маю спостереження яке насправді трохи протирічить цьому - в Києві, навіть на тому ж подолі, невеликих будинків в квартальній забудові які з часом "самознищились", закинуті в яких ніхто не проживає. і які повільно розсипаються заколочені набагато більше ніж будинків в мікрорайонах. Навіть не спадає на думку жоден знищений мікрорайон.....як це пояснити?..
Зразу вподобайку і комент, потім перегляд)
найкращий канал про урбаністику 💔 іванна супер
я люблю Поділ за те, шо там ходить Іванна.
Люблю Поділ, бо тут дика природа знаходиться в тісному зв'язку з людиною - такою концентрацією пацюків може похвалитися хіба що сміттєзвалище.
О магад, відос Іванни знов. Каєф
Надламана рейсшина - база)
Мені здається, Барселона найкращий приклад таких закритих мікропросторів: з висоти виглядає наче однаково, але кожна унікальна чимось, якщо роздивитись
Дуже дивна теза, того що я жив в Чернівцях в радянській забудові, яка як раз відповідала квартальній ідеології. Був двір, в якому більшість людей знали одне одного. Всі приглядували одне за одним. Якісь бабусі висаджували квіти. Да, варто зазначити що здебільшого це 5-поверхова забудова, але тим не менш радянська
Ще є питання щодо Оболоні. Там же також ніби є чітко виділені квартали і будинки?
картинка топ!
Обов'язкова вподобайка каналу та подяка за контент, за для розвитку україномовного ютубу та особисто автора.
Повныстю згоден про забудову, Поділ топ, але ще прикольно на Золотих...
Страшко))
Я розумію, що ви переказуєте "М'яке місто" Девіда Сіма, але чому ж екскурсантів водять на Контрактову площу, а ми любимо Поділ?
Мій словниковий запас після знаходження цього каналу: 📈📈📈
Я виросла в мікрорайоні. Хоча завжди ненавиділа це планування, але я знаю чому він був хоча б у моєму дитинстві безпечним. Вся справа в бабках! Бабки сиділи на цих подвірʼях з ранку до вечора, тому матері не боялись випускати дітей. Якщо ви живете в мікрорайоні і у вас немає бабки у дворі, то поставте велику зручну лавочку. Вона як магніт притягне бабку. Бабка притягне ще бабок. Вони розлякають галасливих підлітків, які смітять. А якщо купити їм розсаду, то ще й займуться озелененням двору. Бабки - берегині мікрорайонів!
Комфорт таун, як і багато інших «квартальних» забудов - те, що англійською називають gated communities, і це не сильно краще ніж мікрорайони
це гірше.
@@zhl5806 бо головне не розімр, а як ним користуватись. студентці ще вчитись і вчитись у блогерів чаплінського чи макогона
Натиснув на посилання в описі і заповнив форму
Чисто щоб підвищити конверсію переходів і вони взяли рекламу ще раз
Краса.
Відео найкращеееееее 😮 слухай,хотілося б почути твою думку стосовно зносу мафів і як це впливає на комфортну організацію міста? Бо серйозно,з одного боку стало «чистіше» в контексті фонового шуму,але з іншого боку взагалі ти тепер не можеш нічого знайти по всьому району і стало забагато фонового шуму від доріг,якій йдуть вздовж вулиць
Видел тебя минут 15 назад на берестейском мосту )
Гарна розповідь, роби ще. Та трохи дьогтю- назва більше підходить розповідь про силу мікрорайонів а не про любов Подолу( чи може тема не дуже була розкрита прив'язки до подолу, та окремо роби розділ рекламної інтеграціїї а не змішуй в історічну довідку) Вдачі , буду слідкувати за гарним україномовним контентом
P.S можли колаба з ГО Офіс Трансформації дасть тобі нові можливості в творені улюбленої справи
дякую за відео! цікаві і доступні пояснення професійних термінів і тем, наглядні приклади, приємний звук і картинка відео. так тримати)))
IT курси це нові інфоцигани. Як ІТвець кажу. Найкраще це знайти курси від компанцї у вашому місті. Так вони набирають собі персонал. І дуже часто це безкоштовні курси. Тобто компанія з них не заробляє, а готує собі кадри. І це не буде "легка прогулянка" туди вже треба йти з певними знаннями.
Тому коли Я чую "ІТ для всіх, купляй наш курс", Я чую "Дай нам своє бабло" Будьте обережні з вибором курсів.
Відї...ся від лівого берега. І в Україні є інші міста крім Львову