Szakítás: a továbblépéshez meg kell élni a fájdalmat - tv2.hu/fem3cafe
Вставка
- Опубліковано 10 лют 2025
- Pilát Gábor, párkapcsolati coach elmondta, általános hiba, hogy a párkapcsolat végét követően csak érzelmileg engedik el egymást a párok. Arról, hogyan kell véglegesen pontot tenni egy kapcsolat végére, illetve miből is fakad az elengedés nehézsége, a FEM3 Caféban beszélt.
- Розваги
Köszönöm ott hagytam a drog miatt és ahogy mindig orditozott velem. Ez nem szeretet nincs értelme. Igazán nem esett jól az hogy talán más helyet. Voltam ott nem is én kellettem
mindig orditozott velem. Ez nem szeretet nincs értelme.
Hát én nem egy rumlis szobához hasonlítanám a rossz exet, hanem inkább egy "kupac trágyához" amit eszel, a másik "szoba" meg egy "torta" és amint belekóstolsz tortába ( jó kapcsolatba) rájössz h sokkal jobb íze van és egyből elfelejted kupac trágya evését..
mindig orditozott velem. Ez nem szeretet nincs értelme.