Коментарі \ КРИВБАС - ЗОРЯ 2:2 \ Максим Задерака, Андрій Понєдєльнік, Роман Дебелко

• Опубліковано 8 гру 2023
  • Післяматчеві флеш-інтервʼю футболістів Кривбасу: півзахисників Максима Задераки та Андрія Понєдєльніка, і нападника Романа Дебелка \ УПЛ, 17 тур \ 09.12.2023
    Футбольний клуб Кривбас продовжує масштабний збір, мета якого зібрати мільйон гривень. Всі отримані кошти будуть направлені на придбання 50 FPV-дронів для підрозділу «Регбісти» роти ударних безпілотних розвідувальних авіаційних комплексів 129 Окремої бригади територіальної оборони, у складі якої Україну боронять працівники та ультрас «Кривбасу».

@user-wj8gx6px7b 5 місяців тому

Хлопці Ви Найкращі 👍. Віримо в Вас.Кривбас Це Ми.

• @Drobar1985
    @Drobar1985 5 місяців тому

Вірю в команду!

• @PINICH_UA
    @PINICH_UA 5 місяців тому +1

Всем удачи !!! Спасибо за 2023 год.... молодцы!!!! Финиш Чемпионата будет тяжёлым -- Удачи !!!!
    Кривбас -- це МИ!!!!!
    Олег Кожушко --- пусть не расстраивайся,....наш бомбардир --- все ОК!!

• @andriymelnichenko2312
    @andriymelnichenko2312 5 місяців тому

Кривбас завершує цей рік на першому місці! Так тримати Кривбас! Кривбас - це Ми!

• @user-xe7el1lo3s
    @user-xe7el1lo3s 5 місяців тому +2

Нужно побеждать...
    Игроки ФК Кривбасс, отлично подготовлены. Результат неплохой.
    Всем, в ФК Кривбасс, хорошего настроения!
    Нужно не навязывать, позицию лидера, а демонстрировать её.

На зимових зборах побачимо куди буде прямувати команда, як підготується, які зміни будуть у команді, а завершуємо цей рік на першому місці. Віримо в команду, віримо в Кривбас! Все буде Україна!

Кривбас тільки Кривбас! Слава Україні! Слава ЗСУ! Все буде Україна! Україна - понад усе!

• @user-sc4cp7vg1e
    @user-sc4cp7vg1e 5 місяців тому

Нема Бескоровайного - в обороні проблеми. Воротарська позиція теж потребує підсилення. Сподіваємось, під час зимової перерви та зборів у сонячній Іспанії будуть зроблені відповідні висновки. Інакше потрапляння в топ-5 буде дуже проблематичним.

• @sergi.5206
    @sergi.5206 5 місяців тому

КРИВБАС👍👍👍🇺🇦🇺🇦🇺🇦

• @user-qz6lo4or1t
    @user-qz6lo4or1t 5 місяців тому +3

Второй тайм проиграли полностью, то что сделал Кожушко не поддаётся объяснению. Одни междометия слов нет.

• @user-ji5qr7rn6w
    @user-ji5qr7rn6w 5 місяців тому

Шось встряхівання проходить дуже довго(Рух,Мінай,Динамо Александрія,Зоря). Де гра..? Граємо:бий -біжи. Вернедуби де гра ???

• @user-vu1pi1fk4j
    @user-vu1pi1fk4j 5 місяців тому +4

Вы выигрывали этот матч, полностью!!! Поймали звезду и просто провалили этот матч!!! Который должны были выиграть, Кожушко столько моментов потерял, очень много.

І судді теж віріщують хто буде лідером і чемпіоном.І це правда нажаль 😢.

• @dominicregards9199
    @dominicregards9199 5 місяців тому

Главное чтобы не давать договорных матчей как этот матч

• @user-tq7tb3pl9x
    @user-tq7tb3pl9x 5 місяців тому +2

все что летить не в клищука ето гол неуженли трудно било поставить маханькова на два матча зачем било подписивать его очень страний матч