Де краще жити, в будинкуку з СІП чи газобетону? Думка експерта з будівництва котеджів. Порівняння

Поділитися
Вставка
  • Опубліковано 14 січ 2025

КОМЕНТАРІ • 12

  • @Zadorizhna_Nadiia
    @Zadorizhna_Nadiia 7 місяців тому

    Які ви молодці, що говорите українською🥰

  • @ProkhorLevada-xr1we
    @ProkhorLevada-xr1we 4 місяці тому

    Доброго дня, може бути, дякую сердечно, але особисто для мене малувато:науково-практичних порівняльних х-к.,підтверджених конкретними прикладами,на існуючих та декількарічно функціонуючих об'єктах,з аргументованими відгуками власників.Щиро бажаю успіхів!!!🤝

  • @qeldar
    @qeldar 8 місяців тому

    Подскажите, а если нужно вешать шкафы на стену, котел/бойлер, турник... В этом есть разница панелей от блоков? Буду рад ссылке на информацию, если тема обширная. Благодарю

    • @ukr-dom.com.ua.
      @ukr-dom.com.ua.  8 місяців тому

      Дякую за гарне запитання. Є 2 варіанти вирішення цього питання:
      1. Всі важкі конструктивні елементи кріпляться саме до каркасного брусу.
      2. Якщо треба буде повісити щось в місті де бруса нема, використовується додактове ребро жорсткості, зазвичай це подвійний шар OSB.
      У вас вже є будинок з СІП панелей чи ви тільки плануєте будівництво? З великим задоволенням відповимо на всі ваші запитання!

  • @oevgen1252
    @oevgen1252 8 місяців тому

    Залишив залишки газобетону на вулиці. Повернувся через 3 роки і використав той газобетон в кладці.

  • @NeurolinguisticTraumatolog
    @NeurolinguisticTraumatolog 7 місяців тому

    Деякі аргументи у цьому відео ну прям на рівні 3-го класу, давно використовується і всі ставлять значить нормлаьно))))) Я знаю історію коли СІП панельний дім не приняли у експлуатація через Пінополістирол який виділяв фенол і змусили міняти утеплення на мінвату! Сам по собі плсастик стірол не має структури і випаровується з часом! А ще він сильно розтягується і стискається від нагріву і охолодження і герметичність швів порушується! Мінвата теж буває різна і залежно від матеріалів клєю теж може випаровувати токсичні речовини! Виробинк мінвати заявляє до20% втрату теплопровідності ( експерименти кажуть що насправді до 30%) через зліплення волокон від вологи з часом. Також каркасний дім втрачає герметизацію і теплопровідність по швам з часом. Камяний будинок коштує в 5 раз дорожче каркасного, тому камяний будувати дуже не вигідно( Найкраща технологія утеплення і герметизаціі у каркаснику яка сподобалась мені це герметизація напиляємим закритим поліуретаном від 5мм-50мм( один шар герметизація без швів і герметика) і утеплення мінватоу 20щільності у балки з відсатаню 30см ( це ще і знешумлення). І от мені особисто сподобася каркасниз з металу, металопрофіль фасад, і гіпсокартон зсередени. Дерево це всетаки будматеріаль минулого з купою недоліків, але на все життя його хватає) якщо є поруч недорого то можна будуватись.

  • @Ivan_the_Ripper
    @Ivan_the_Ripper 8 місяців тому

    Ну невозможно же слушать.
    Давай на человеческом языке уже говори.

    • @stanislavpetrov6124
      @stanislavpetrov6124 8 місяців тому +7

      Так не слушай, деган

    • @oevgen1252
      @oevgen1252 8 місяців тому

      @@stanislavpetrov6124не звертай уваги 😂 це ж вання

    • @andriiku1193
      @andriiku1193 7 місяців тому

      Іван, чемодан, вокзал