Takiego startu potrzebowaliśmy

• Опубліковано 19 чер 2024
  • Indiana Pacers przechodzi przez te Play Offy jak burza swoją szybko przejściową koszykówką! Dzisiaj również zaskoczyli najlepszy statystycznie zespół tego sezonu i było bardzo blisko wygranej!
    6:20 - Zagrywki Celtics
    6:31 - 7 graczy Indiany z podwójną zdobyczą!
    6:58 - Jayson Tatum
    7:10 - Jrue Holiday
    7:45 - Tyrese Haliburton
    8:12 - Końcówka 4 kwarty i Dogrywka
    9:22 - Wnioski i Podsumowanie
    -----------------------------------------------------------------------------------------
    Jrue Holiday 28 punktów (10-16 FG), 8 asyst, 3 przechwyty
    DISCLAIMER - All clips property of the NBA. No copyright infringement is intended, all videos are edited to follow the "Free Use" guideline of UA-cam.

КОМЕНТАРІ • 37

• @parzymies
    @parzymies  28 днів тому +4

Mam nadzieje, że analiza się podobała! Szykuje się bardzo ciekawa seria! Zostawcie łapkę w górę! Napiszcie komentarz i pamiętajcie, że można mnie wspierać finansowo na Patronite albo jednorazowym przelewem! :)
    Mój film po angielsku o Alu Horfordzie : ua-cam.com/video/sj_N8ZnkyPo/v-deo.html

• @seba66500
    @seba66500 28 днів тому +7

Super robotę robisz. Dzięki twoim filmom zacząłem bardziej analitycznie patrzeć na grę oglądając samemu mecze. Szkoda że nie dałeś w końcówce meczu niewymuszonej straty Haliburtona na 30s do końca, bo imo była kluczowa dla dalszych losów meczu

@parzymies  28 днів тому +1

Dziękuje! Wstawienie 9 minut 30 sekund to max jaki mogę dodać. Potem mogłaby być walka z ucinaniem materiału. I tak dostałem na tym filmie prawa autorskie, więc muszę robić to jak najszybciej! Pozdrawiam!

• @Saburo285
    @Saburo285 28 днів тому +3

Chciałbym żeby Boston wreszcie wygrał mistrzostwo. Jeżeli nie zrobią tego w tym sezonie to będzie znaczyło, że ta drużyna jest po prostu przeklęta. Świetny materiał. Pozdro 💪

• @an1736
    @an1736 27 днів тому

Indiana na pewno zaskoczyła stawiając bardzo ciężkie warunki. Zupełnie nie widać było po nich zupełnie zmęczenia (a mają w nogach bardzo wymagającą serię z NYK) - spadek szybkości/wydolności mógłby zabić ich styl gry. O ile Pacers już w RS pokazywali się dobrą ofensywą to nie spodziewałem się (mimo OT), że przy jednak na prawdę solidnej obronie Celtics, władują im tyle punktów. Zastanawiam się czy Boston będzie zmuszony zachęcić Porzingisa do przyspieszonego powrotu. Mam wrażenie, że liczono na luźną serię i wprowadzenie KP na 2 ostatnie mecze na krótkie minuty odrdzewiające, a tu może być potrzebna pełna dyspozycja. Wciąż uważam, że w 6-7 spotkaniach lepsze będzie Celtics.

@parzymies  26 днів тому +1

No Indiana jest młoda i zdrowa. Przynajmniej do dzisiaj

• @jckd1597
    @jckd1597 28 днів тому

Polubiłem ten kanał, masz suba
    Masz dużo spostrzeżeń, które sam miałem w trakcie meczu, typu step trough Browna czy wkład Horforda. Warto dodać jako ciekawostkę , że najszybszy challenge w historii Play off Mazzuli uratował dwa punkty, kluczowe dla wyniku meczu jak się okazało

@parzymies  26 днів тому

Dziękuje! No był ten challange

• @dzuman02
    @dzuman02 28 днів тому +1

świetny film, czekam na kolejne analizy meczów bostonu

@parzymies  28 днів тому

Dziękuje! Powinien wlecieć każdy mecz do końca sezonu! :)

@The_Radzix 28 днів тому

Boston i Pacers dwie drużyny doskonałe w jednym aspekcie. Jakby połączyć atak Indiany i obronę Celtics to mielibyśmy najładniej grający zespół w historii. Te aspekty są wręcz niesamowite w wykonaniu tych drużyn. Na miejscu Bostonu ostro bym studiował taśmy ataku Pacers i w przyszłym sezonie starał się to skopiować.

• @madziksss
    @madziksss 28 днів тому +1

• @michal.23
    @michal.23 28 днів тому +1

Myślałem ze boston raczej luzno bedzie na indiane, tu lekkie zdziwienie, indiana w końcówce 4 kwarty powinna to zdecydowanie wygrać, jednak imo to w takich decydujących sytuacjach powinni grac bardziej spokojniej mimo ze ich tempo gry jest ogólnie szybkie. Zapowiada sie narazie ciekawie. Boston wygrało tylko dzieki szczęściu na koniec 4 kwarty bp ten rzut byl jux taki niepewny Jaylena Browna

No Indiana na konferencji wytłumaczyła, że Siakam nie faulował bo miał go zamkniętego w kącie. A tu zaskoczenie!

@michal.23 28 днів тому

A to nie wiedziałem bo nie śledzę tych wywiadów​@@parzymies

• @gk5680
    @gk5680 28 днів тому

Z Horfordem chodziło Ci chyba że nie zdobył mistrzostwa bo finałach już grał .

Ty po angielsku nagrywales? Na tym kanale czy ns jakimś innym?

Moim starym. Masz linka :D

A dobra sprawdzę

• @timberwolfkennel8444
    @timberwolfkennel8444 28 днів тому

Hej, ja jako człowiek z zielonym serduszkiem zakładam, żeboston jakos to ogarnie. I pytanie z kim beda mieli łatwiej w finale jesli im sie uda dojść? konie czy wilki ?

Hmmmm. Powiem tak, myślę, że przed finałami dostarczę wam jakąś analizę przed finałami! Pamiętajcie, że są dni przerwy więc znajdę czas