Terschelling: Wad mooi 🤩 Een relaxde terugreis op donderdag 1 augustus

Поділитися
Вставка
  • Опубліковано 8 лют 2025
  • Ik was dit jaar nog maar 1x op Terschelling geweest. En ineens was er ruimte in mijn agenda en was het weer ideaal om te kamperen en te genieten van het eilandleven. Dus hup..... op naar Terschelling!
    Ik zou voor 3 nachtjes, het werden er 5.
    Dit is het verslag van dag 6 op donderdag 1 augustus 2024.
    In de ochtend heb ik alle tijd genomen om mijn tentje op te ruimen en gezelligheid te praten met de buurman. Rond 12 uur fietste ik weg vanuit het natuurkampeerterrein in Hoorn. Ik besloot langs de dijk heel relaxed terug te fietsen, zonder accu aan. In alle rust, puur genietend. De tijd nemen om in aandacht te zijn en de mooie facetten van het (ebbende) Wad in me op te nemen. Ik heb 3,5 uur over de terugreis naar West gedaan. Zo heerlijk zen!
    Toen nog een thee en iets lekkers bij Pura Vida en met de laatste boot weer naar de vaste wal.
    Wil je mee? Er is nog plek voor het weekend van 27-30 september. Je kan als individu (of met een bekende) mee om als groep te genieten van al het moois op dit eiland. Zie: www.anitaboes....
    De videoverslagen van eerdere versies vind je in de Terschelling-wandel-playlist die ik heb gemaakt:
    • Terschelling wandelingen
    Wandelgenot
    Op mijn kanaal vind je vooral filmpjes met wandelverslagen, Waddenbezoek en reizen.
    Veel kijkplezier!
    Ik hoop je te kunnen inspireren om (meer) naar buiten te gaan en te genieten van al het moois wat deze wereld te bieden heeft in de natuur.
    Leuk als je een reactie achterlaat, mijn video een duimpje geeft en/of je abonneert op mijn kanaal.
    Wandelgroetjes Anita Boes

КОМЕНТАРІ • 5

  • @dianajonkeren5983
    @dianajonkeren5983 6 місяців тому

    Die polderroute is en blijft fantastisch! Je voelt je één met de natuur!

    • @anitaboes
      @anitaboes  5 місяців тому

      Ja, langs het Wad blijft buitengewoon!

  • @anneliesdijkers7481
    @anneliesdijkers7481 6 місяців тому

    Ooooooooo wat mooi , geweldig , weer genoten van je mooie video , kijk uit naar de volgende ,wat is en blijft het toch een vreselijk mooi eiland bedankt 🙏 voor weer een fantastische kijk op het mooie EILAND TERSCHELLING ❤

    • @anitaboes
      @anitaboes  6 місяців тому

      Dankjewel voor je enthousiaste reactie. Ja, het was zo heerlijk om de laatste dag in alle ontspanning langs het Wad af te sluiten. Tijdens laag water is er zoveel moois te ontdekken, te zien, te horen (die vogelgeluiden zijn zo mooi).
      Fijn dat je mee geniet!

    • @anneliesdijkers7481
      @anneliesdijkers7481 6 місяців тому

      Anita , maar het zijn ook zulke mooie herkenbare rustige beelden , echt fijn om van te genieten 😊 nogmaals dank en wel thuis ,en dat je maar weer gauw naar Terschelling mag afreizen en weer mooie beelden gaat makken (/denk dat we nooit uitgekeken raken .🤣🙋‍♀️