Ronaldo pisarad, Hollandi tormihoiatus ja veerandfinaalide ennustused

• Опубліковано 2 лип 2024
  • Eigo Kaljurand, Madis Kalvet ja Kaarel Täll võtsid kokku Euroopa meistrivõistluste kahekandikfinaalid ning vaatasid otsa veerandfinaalidele.
    Prantsusmaa alistas Jan Vertongheni omaväravast 1:0 Belgia, sealjuures prantslased pole jätkuvalt mängust ise sahistanud. Millega Didier Deschampsi hoolealused lämmatasid Belgia?
    Portugal alistas penaltitega Sloveenia, aga mängu jäid ilmestama Cristiano Ronaldo pisarad. Kas kiidame mängu ajal nutmise heaks?
    Holland seljatas 3:0 Rumeenia. Kas rumeenlased olid kehvad või andsid hollandlased tormihoiatuse?
    Turniiri käigus paljude mustaks hobuseks tõusnud Austria jäi 2:1 alla Türgile. Kas Austria valmistas pettumuse?
    Veerandfinaalides kohtuvad Hispaania - Saksamaa, Portugal - Prantsusmaa, Inglismaa - Šveits ja Holland - Türgi. Mis on paarides võtmeküsimused? Mis seisudega kohtumiseda lõppevad?