Succesvol de winter doorkomen met Koen Sipma ( 5 gouden tips)
Вставка
- Опубліковано 8 лют 2025
- Vissen tijdens de wintermaanden. Het is niet altijd makkelijk. De vissen worden traag, heel selectief en dus moeilijker te vangen. Ga je toch op pad om die ene dikke snoekbaars te vangen? Dan heeft Koen Sipma enkele gouden tips voor je. Succes!
Vergeet je zeker niet te abonneren op ons UA-cam kanaal voor nog meer video's over roofvissen!
www.foxrage.co...
/ foxragebenelux
/ fox_rage_fishing
Als je fanatiek roofvisser bent dan is Fox Rage TV voor jou zeer interessant. Ons kanaal biedt inzicht in de visserij op alles van snoek, baars en snoekbaars tot meerval, roofblei en kopvoorn, met tips en tricks van onze team leden: Thijs Van Den Akker, Koen Sipma, Mark Verhoeven, Koen Verheyen, Roy Schenk, Dick Van Hattem, Remon Broekhuis, Joep Mafait en Ton Gommers.
Fox Rage video's laten ook onze nieuwste roofvismaterialen en -innovaties zien, waaronder kunstaas, hengels, molens, braid en accessoires van onze merken: Fox Rage, Lew’s, Strike King en Fox Rage Predator.
We bieden iets voor alle roofvissers, van de beginnende kunstaasvisser die de basics zoals dropshotten, jigvissen, keuze van het juiste kunstaas en vislocatie onder de knie wil krijgen, tot ervaren vissers die hun visserij naar een hoger niveau willen brengen. Onze video's zijn er om al die vissers te helpen meer vis te vangen.
Met het voortdurend uploaden van nieuwe video's is ons doel niet alleen jou te helpen meer en groter te vangen, maar in de breedste zin van het woord meer uit je visserij te halen.
Nice video,! Hoe heet de jas?
Thx! Het betreft de oude versie van deze jas, maar zal qua specs hetzelfde zijn en zelfs beter verwacht ik. RAGE 10K WATERDICHTE KLEDING
strak broekie heeft u aan!