*** Zabranjeno je svako kopiranje video i audio snimaka kao i postavljanje istih na druge kanale/portale bez dozvole autora. Texasa life Official team 🏠
Kupila si gotovo cijelu podmjeru i sve sto treba za svakodnevni zivot.Svaka ti cast,zaista si vrijedna zena,majka i suprugu jer nije lako sve to kupiti sa malim dijetom i jos si trudna.Veliki si borac!❤🌷
E, tu smo iste . I ja kupujem bar za 2 tjedna i pustim oko 250-300 €. S medom posebno kupujemo u mesnici, naručimo dan 2 prije i tko stigne donese doma. Jedemo puno ribe i drugih morskih plodova , to tata i suprug idu sa barkom, bace mreže, palingare, vrše i uvijek jedemo svježe ulovljenu ribu. Lijepo dragi moji, dobar tek ❤❤❤
Jeste Martina je dobra domacica kao i Vlada domacin, nije samo da idu da rade nego i zdrava kuvana hrana kuci, ciste oboje, svaka cast nema sta, i Vlada je fer, mnogi muskarci se izvale posle posla a zena je sama 24 sata na dezurstvu u svakom smislu i da kuva i da cisti i da radi i decu da cuva, tako da ❤
lep i ukusan rucak uvek ukusno piletina i krompirici sa salatom. i sva hrana je jako lepo sortirana i upakovana sto se meni jako dopada jer onda znamo da to niko nije otvarao vadio bas super radnja i okej cene , puno pozdrava
Nazdravlje i slatko vam bilo 🍲 Divno je biti sa vama❤ i preko tel.osjeća se sa koliko ljubavi sve radite 💞 Kuću ima svako, kakvu takvu, a vi imate topli Dom HVALA BOGU 💒
Sve je za desetku!! I ti zato što si i trudna, pa i sa malom Leonom - trebalo je sve to izabrati i doneti u kuću. Super je i ručak, a naročito uz domaću pogaču. Sloga kuću gradi, bravo drugari! Ljubac za Leonu Princess of Texas 💖👑🍬
Jeftinija je hrana povrce, voce kao i meso nego u Australiji. Jes nas dolar nizi ali kad uporedim sa vasim dollarom kod nas su cjene bas velike jos organic kad kupujes to je joes skuplje. Pa samo meso junetina mljeveno kilogram kosta 22$ a ostali djelovi mesa ideu i ro 50$ po kg toliko kosta i janjetina i svinjetina je tu negdje mrvicu nize, voce i povrce je skuplje. Sve ksupaa kod nas je sve skuplje od hrane do garderobe pa i rente stanova kao i kupovina stanova i kuca,
Lepa kupovina cene iste ko u Sloveniji samo nam plate nisu iste😂Martina bas bi volela da te vidim kako izgledas sa stomacicem,a rucak ti je za desetku sa kruhom,pozdrav❤️💙❤️🙋♀️
Mmmm..njami..👌ručak top Martina draga..i pogača..predivna..pa ti si kraljica u svemu..💯dobro da ne živim u blizini..rado bi se pozvala na ručak..i imala 200 a ne 100 kg..🤣🤣šalim se malo..divni ste oboje..a Leoni slatkica mala..za popapat..😘čaooo...ljubim vas..uživajte..❤️❤️❤️❤️🍀
Obozavam da gledam cijene namirnica.. da li mozes da snimis u trgovini nekoj malo poznatijoj kako se krecu cijene, znam da ste snimali jednom na onom starom kanalu ali prije korone cini mi se. 🥰
U Canadi $50 ulje iz Costco, 3 l, maslinovo, kvalitetnije. Ti si mnogo i kupila za $220, američkih. Cijene su vam mnogo povoljnije, još si većinom kupovala organics. Kod nas je sve mnogo skuplje. Mislim da bi to kod nas platila $350 najmanje. Lijep pozdrav iz Canade.
Dobra kupovina. Kod nas je skupo ali kod vas je meso ipak duplo jer pola kg je kod nas kg a nešto je i skuplje. Svagdje dobar dio biđeta ode na prehranu ❣️❣️❣️❣️
Platila si 208 $ a bez kupona bilo bi 216 dolara a dasi kupila tojlet papir papir za ruke sampon itd. pa vidi onda posto je. Martina kada nesto govoris o cijenama odma reci da nije svuda isto, pokazi cijene u kaliforniji ili njujorku a aljasku da ne pominjem, uzbudis narod odma kazu joj jeftino. Mnogo si raznog nakupovala ali kolicinski nije mnogo, 3-4 paradajza i one salate to ti je za vas za 2 obroka itd.
@@texaslife_17 nismo mi zbunjeni ja znadem ali pisem radi naseg naroda na balkanu, oni neznaju da u nekoj drzavi stan 3 puta skuplji od druge drzave ili takse itd.
Iskreno niste puno skuplji od nas,tu smo negdje za svu tu kupovinu racunam 1$=1,72€ tako da bismo mi u BiH skoro 300km to platili,a znas i sama razlike u platama.
Ja zivim u Las Vegas ovdje je piletina $ 1,5 kg . Meso sve vam je skupo. Kefir sam prije kupovala sad ga sama pravim. Idi na google da ti ustedim para 😂. Ukucaj kefir izace ti gljiva ali za mlijeko ima i za vodu . Ja sam kuoila 3 tbs narucila na ebay . Od te kolicine gljiva pravila sam oko frtalj mlijeka stavim . Sledeci dan gotov kefir procijedim kriz plasticnu cjesiljku . Operem gljive dobro vodom stavim ponovo . Tako svaki dan pravim kefir za sedmicu dana gljive se umnoze onda stavljam vise mlijeka . Stavim u staklenu teglu , samo plasticna cjediljka i kasika ne vole gljive metala . Sad imam gljiva se razmnozila napravim serpu mlijeka . Sir pravim sebi domaci ne kupujem i jogurt isto pravim . Nisam jos pravila od kefira pa ne znam kakav bi bio sir . Ako te zanima sir kako da napravis mogu ti napisat . Pekmez sebi ispecem od jabuka ne djem vec pekmez pravi . . Apple cider kupim aki kad prodju ovi njihovi praznici snize ga . Od onoga galona ispecem 1 kg pekmeza .
Kupila si gotovo cijelu podmjeru i sve sto treba za svakodnevni zivot.Svaka ti cast,zaista si vrijedna zena,majka i suprugu jer nije lako sve to kupiti sa malim dijetom i jos si trudna.Veliki si borac!❤🌷
Tako smo sve radile i radimo.😅
E, tu smo iste . I ja kupujem bar za 2 tjedna i pustim oko 250-300 €. S medom posebno kupujemo u mesnici, naručimo dan 2 prije i tko stigne donese doma. Jedemo puno ribe i drugih morskih plodova , to tata i suprug idu sa barkom, bace mreže, palingare, vrše i uvijek jedemo svježe ulovljenu ribu. Lijepo dragi moji, dobar tek ❤❤❤
Malo je takvih . Viste isti oboje.u svemu.ja prosto uzivam dok vas gledam.samo tako stalno. Pozdrav bluka r.s.
Kupila je svega po malo,ali kvalitetnog mesa nije...očito se nemože....
Jeste Martina je dobra domacica kao i Vlada domacin, nije samo da idu da rade nego i zdrava kuvana hrana kuci, ciste oboje, svaka cast nema sta, i Vlada je fer, mnogi muskarci se izvale posle posla a zena je sama 24 sata na dezurstvu u svakom smislu i da kuva i da cisti i da radi i decu da cuva, tako da ❤
Odlično si pazarila,a pogača i ručak vrh,svaka čast,prava si žena,majka,domaćica...❤❤❤💙,Naravno i Vlada,pravi domaćin.Pozdrav!
Pozdrav dragi moji zemljaci ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
❤❤❤❤❤❤❤super
Martina, prava si domaćica🥰
u kojem gradu je znas li ti nepise gde je koji grad
Bravo divna ste porodica sve što jekupljeno kvalitetno je ljubite Leonu fali nam u videu♥️♥️♥️♥️
lep i ukusan rucak uvek ukusno piletina i krompirici sa salatom. i sva hrana je jako lepo sortirana i upakovana sto se meni jako dopada jer onda znamo da to niko nije otvarao vadio bas super radnja i okej cene , puno pozdrava
Vi ste meni divni mladi ljudi. Leona je preslatka i nista vam ne zamerim. Jedva cekamo bebicu. Pozdrav ❤❤❤
Jeftinije tamo nego kod nas u Bosni što je smiješno obzirom na standard
Nazdravlje i slatko vam bilo 🍲 Divno je biti sa vama❤ i preko tel.osjeća se sa koliko ljubavi sve radite 💞 Kuću ima svako, kakvu takvu, a vi imate topli Dom HVALA BOGU 💒
Odlicna hrana i dobrog kvaliteta😊imate i jeftinije prodavnice ali ovo vredi svaku paru,pozdrav iz Francuske.
Prijatno sa zakašnjenjem 😂😂😂
Pozdrav ❤❤❤❤
Sve je za desetku!! I ti zato što si i trudna, pa i sa malom Leonom - trebalo je sve to izabrati i doneti u kuću. Super je i ručak, a naročito uz domaću pogaču. Sloga kuću gradi, bravo drugari! Ljubac za Leonu Princess of Texas 💖👑🍬
Prava domacica.Rucak je super.Veliki pozdrav
Kupila si bas puno,jel kod vas racunaju kese,imas za cijelu sedmicu,Vlado je ok za tvoj nakup,poz.svima ,Leoni poljuba ❤
Prijatno vam bilo🧇🥯🥖
Super zdrava hrana odlican izbor posabno za djecu i trudnice❤❤❤
Jeftinija je hrana povrce, voce kao i meso nego u Australiji. Jes nas dolar nizi ali kad uporedim sa vasim dollarom kod nas su cjene bas velike jos organic kad kupujes to je joes skuplje. Pa samo meso junetina mljeveno kilogram kosta 22$ a ostali djelovi mesa ideu i ro 50$ po kg toliko kosta i janjetina i svinjetina je tu negdje mrvicu nize, voce i povrce je skuplje. Sve ksupaa kod nas je sve skuplje od hrane do garderobe pa i rente stanova kao i kupovina stanova i kuca,
Bravo za Vladu tako vredan covijek.
Svaka čast za tebe Martina
Lepa kupovina cene iste ko u Sloveniji samo nam plate nisu iste😂Martina bas bi volela da te vidim kako izgledas sa stomacicem,a rucak ti je za desetku sa kruhom,pozdrav❤️💙❤️🙋♀️
Pozdrav Martina ,volim da gledam ovakve videe samo obrati paznju na suskanje sa kesama ......❤
Dobro ste , prosli . Veliki pozdrav iz CO Springs🌹🫶🍀👍
Mmmm..njami..👌ručak top Martina draga..i pogača..predivna..pa ti si kraljica u svemu..💯dobro da ne živim u blizini..rado bi se pozvala na ručak..i imala 200 a ne 100 kg..🤣🤣šalim se malo..divni ste oboje..a Leoni slatkica mala..za popapat..😘čaooo...ljubim vas..uživajte..❤️❤️❤️❤️🍀
BRAVO,PRAVA PORODICA
Cao- upravo sam čula za vas. Gdje ste u Texasu. Mi smo u San Antonio.
Obozavam da gledam cijene namirnica.. da li mozes da snimis u trgovini nekoj malo poznatijoj kako se krecu cijene, znam da ste snimali jednom na onom starom kanalu ali prije korone cini mi se. 🥰
Pozdrav❤❤❤
U Canadi $50 ulje iz Costco, 3 l, maslinovo, kvalitetnije. Ti si mnogo i kupila za $220, američkih. Cijene su vam mnogo povoljnije, još si većinom kupovala organics. Kod nas je sve mnogo skuplje. Mislim da bi to kod nas platila $350 najmanje. Lijep pozdrav iz Canade.
Prava domakinka Bravo pozzz od Makedonija
Pozdrav vredni narode, cmok za Leonu 🥰💯👋
Dobra kupovina. Kod nas je skupo ali kod vas je meso ipak duplo jer pola kg je kod nas kg a nešto je i skuplje. Svagdje dobar dio biđeta ode na prehranu ❣️❣️❣️❣️
Platila si 208 $ a bez kupona bilo bi 216 dolara a dasi kupila tojlet papir papir za ruke sampon itd. pa vidi onda posto je. Martina kada nesto govoris o cijenama odma reci da nije svuda isto, pokazi cijene u kaliforniji ili njujorku a aljasku da ne pominjem, uzbudis narod odma kazu joj jeftino. Mnogo si raznog nakupovala ali kolicinski nije mnogo, 3-4 paradajza i one salate to ti je za vas za 2 obroka itd.
Ja zivim u Texasu i pokazujem cijene koje su ovde. Izgleda da ste Vi jedini zbunjeni 😀
@@texaslife_17 nismo mi zbunjeni ja znadem ali pisem radi naseg naroda na balkanu, oni neznaju da u nekoj drzavi stan 3 puta skuplji od druge drzave ili takse itd.
Draga meni su rekli da u trudnoci nejedem đigerice, neznam tocno razlog vise.
Iskreno niste puno skuplji od nas,tu smo negdje za svu tu kupovinu racunam 1$=1,72€ tako da bismo mi u BiH skoro 300km to platili,a znas i sama razlike u platama.
Prijatno
❤❤❤❤❤❤❤❤
Pozdrav Martina
Jedva čekam da vas gledam mala je slatka ko med medeni ona ima 26kila....Veliki pozdrav iz Tesnja ❤❤❤❤
26 pounds ….ne kile 😂 1pounds 450 grams. Rekla je Martina u videu. Treba slusati 🤣😂🤣😂
❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
Kod nas u NY je ovo sve duplo cijene su previsoke
❤
Nice video👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻
A dolar je euro jedan ili jace malo?
$1 = 0.92€
Marina istu hranu volimoi jaoboavam koljenicei pilecu jigericu😮
sve si dobro kupila potrajat će
A mozda platnene vrecice ?????
Djulzada Härrllinn fom Sweden
Uzas bila sam u Americi tri tjedna hrana po butigama upakirana u plastiku nismo mogli kupiti jogurt sve velika pakiranja .
Obozavam jetricu 😋😋
Sad kada usporedimo cene u Njemačkoj vi ste ultra skupi
Vlado brate jel uspevas posle toliko odradjenih video da dodjess do reci😂😂😂2
Njami. Izgleda Baš ukusno.
Lep pozdrav iz Slovenije
Jako je opasno jesti dzigericu u trudnoci.
Pozdrav i poljubac za Leonu
U Beogradu za te pare ni polovinu namernica nemoze da se kupi.pozdrav.
skupo bre to maslinovo gde god da si
Rucak za 10tku
Jao boze kolko vidim ovo po plastikama strasno fuj
Moraju se deca igrat.I Kodnas bude jos veci haos deda iznese sve unukama dase igraju.
Leona ima 26kg?
Zena kaze 26 pounds
13
@@VeraCrnko kasnije kroz video sam cula na prvu sam ostala u soku rekoh nemoguce 😂
@@majatasic7632joj nebi ni ja skuzila da nisam u Canadi navikla vise na njigove mjere 😉
Pozdrav
Hrana u Americi je duplo jeftinija nego u CA
Ja zivim u Las Vegas ovdje je piletina $ 1,5 kg . Meso sve vam je skupo. Kefir sam prije kupovala sad ga sama pravim. Idi na google da ti ustedim para 😂. Ukucaj kefir izace ti gljiva ali za mlijeko ima i za vodu . Ja sam kuoila 3 tbs narucila na ebay . Od te kolicine gljiva pravila sam oko frtalj mlijeka stavim . Sledeci dan gotov kefir procijedim kriz plasticnu cjesiljku . Operem gljive dobro vodom stavim ponovo . Tako svaki dan pravim kefir za sedmicu dana gljive se umnoze onda stavljam vise mlijeka . Stavim u staklenu teglu
, samo plasticna cjediljka i kasika ne vole gljive metala . Sad imam gljiva se razmnozila napravim serpu mlijeka . Sir pravim sebi domaci ne kupujem i jogurt isto pravim . Nisam jos pravila od kefira pa ne znam kakav bi bio sir . Ako te zanima sir kako da napravis mogu ti napisat . Pekmez sebi ispecem od jabuka ne djem vec pekmez pravi . . Apple cider kupim aki kad prodju ovi njihovi praznici snize ga . Od onoga galona ispecem 1 kg pekmeza .
Ahaha koga boli uvo sta ti pravis 😂😂😂
U Texas još uvijek dozvoljene plastične kese!?
❤❤❤
Nema ljudi Leonardo 26 g ❤
❤
❤❤❤❤
Pozdrav❤❤❤❤
❤❤❤