- 167
- 281 147
Історія Києва в фотографіях
Приєднався 23 лют 2023
Київське таксі у 1950-х роках
Таксі в Києві у 50-х роках минулого століття
Киевское такси в 1950-ых годах
Підтримка каналу:
Банка Моно - send.monobank.ua/jar/5Z5FYv9kq
Телеграм канал з фотографіями Києва - t.me/old_kyiv_photo
#kyiv #київ #kijów #киев #taxi #таксикиев #таксист #таксі #таксиблог
Киевское такси в 1950-ых годах
Підтримка каналу:
Банка Моно - send.monobank.ua/jar/5Z5FYv9kq
Телеграм канал з фотографіями Києва - t.me/old_kyiv_photo
#kyiv #київ #kijów #киев #taxi #таксикиев #таксист #таксі #таксиблог
Переглядів: 364
Відео
Соцмісто у 1950-х роках
Переглядів 69916 годин тому
Світлини Соцміста у 1950-х роках минулого століття Підтримка каналу: Банка Моно - send.monobank.ua/jar/5Z5FYv9kq Соцгород в 1950-ых годах Телеграм канал з фотографіями Києва - t.me/old_kyiv_photo #kyiv #київ #kijów #киев
Трамвайні маршрути Києва у 1913 році | Частина 2
Переглядів 1 тис.14 днів тому
Трамвайн маршрути Києва у 1913 роц | Частина 2 (Маршрути з 13 по 21 маршрути А, Б В) Підтримка каналу: Банка Моно - send.monobank.ua/jar/5Z5FYv9kq Київський трамвай у 1913 році Киевский трамвай в 1913 году Телеграм канал з фотографіями Києва - t.me/old_kyiv_photo #kyiv #київ #kijów #киев #трамвай #трамваи #трамваї #tram #tramwaje #tramwaj
Вулиця Хрещатик у 1960-х роках
Переглядів 4,6 тис.21 день тому
Світлини вулиц Хрещатик у 1960-х роках минулого століття Підтримка каналу: Банка Моно - send.monobank.ua/jar/5Z5FYv9kq Телеграм канал з фотографіями Києва - t.me/old_kyiv_photo #kyiv #київ #kijów #киев
Трамвайні маршрути Києва у 1913 році | Частина 1
Переглядів 2,2 тис.28 днів тому
Трамвайн маршрути Києва у 1913 роц | Частина 1 (Маршрути з 1 по 12) Підтримка каналу: Банка Моно - send.monobank.ua/jar/5Z5FYv9kq Київський трамвай у 1913 році Киевский трамвай в 1913 году Телеграм канал з фотографіями Києва - t.me/old_kyiv_photo #kyiv #київ #kijów #киев #трамвай #трамваи #трамваї #tram #tramwaje #tramwaj
Вулиця Бульварно-Кудрявська у 1950-х роках
Переглядів 3,6 тис.Місяць тому
Світлини вулиц Воровського (зараз вулиця Бульварно-Кудрявська) у 1950-х роках минулого століття Підтримка каналу: Банка Моно - send.monobank.ua/jar/5Z5FYv9kq Телеграм канал з фотографіями Києва - t.me/old_kyiv_photo #kyiv #київ #kijów #киев
Перша лінія Київського метрополітену у 1960 році
Переглядів 10 тис.Місяць тому
Перша лінія Київського метро у 1960 роц Підтримка каналу: Банка Моно - send.monobank.ua/jar/5Z5FYv9kq Телеграм канал з фотографіями Києва - t.me/old_kyiv_photo #kyiv #київ #kijów #киев #метро #метрополитен #метропоезд #metro
Вулиця Саксаганського у 1950-х роках
Переглядів 7 тис.Місяць тому
Вулиця Саксаганського у 1950-х роках
Трамвайні маршрути Києва у 1965 році | Частина 2
Переглядів 3,2 тис.Місяць тому
Трамвайн маршрути Києва у 1965 роц | Частина 2
Аеропорт “Київ” (Жуляни) у 1950-х роках
Переглядів 5 тис.2 місяці тому
Аеропорт “Київ” (Жуляни) у 1950-х роках
Трамвайні маршрути Києва у 1965 році | Частина 1
Переглядів 3,2 тис.2 місяці тому
Трамвайн маршрути Києва у 1965 роц | Частина 1
Вулиця Велика Васильківська у 1950-х роках
Переглядів 2,9 тис.2 місяці тому
Вулиця Велика Васильківська у 1950-х роках
Вулиця Михайла Грушевського у 1950-х роках
Переглядів 6 тис.3 місяці тому
Вулиця Михайла Грушевського у 1950-х роках
Берестейський проспект у 1950-х роках
Переглядів 2,2 тис.4 місяці тому
Берестейський проспект у 1950-х роках
Аеропорт “Бориспіль” у 1960-х роках
Переглядів 1,6 тис.4 місяці тому
Аеропорт “Бориспіль” у 1960-х роках
Поділ в кінці ХІХ і на початку ХХ століття
Переглядів 5164 місяці тому
Поділ в кінц ХІХ на початку ХХ століття
Вулиця Богдана Хмельницького у 1950-х роках
Переглядів 3944 місяці тому
Вулиця Богдана Хмельницького у 1950-х роках
Вулиця Лаврська і Києво-Печерська лавра у XIX столітті
Переглядів 4075 місяців тому
Вулиця Лаврська Києво-Печерська лавра у XIX столітті
Першотравневий масив у 1950-х і 1960-х роках
Переглядів 9946 місяців тому
Першотравневий масив у 1950-х 1960-х роках
Дякую за надзвичайно цікавий і пізнавальний матеріал, але на майбутнє величезне прохання вирівнювати рівні гучності окремих фрагментів перед монтажем. Бо ДУЖЕ сильно псує враження.. Дякую.
Автор, карбованці не також використовувалися, а виключно використовувалися. На всі радянських банкнотах була назва конкретної банкноти п'ятнадцятьма мовами союзних республік. І один рубль по українськи писався - один карбованець. Скорочено 1 крб. Слово рубль в українській мові не використовувалося. Переклад слова рубль це слово карбованець. Тому твої зірочки також використовувався груба помилка. Далі ціни в СРСР були скрізь однакові. Ціна на таксі що в Києві, що в Каунасі, що в Ташкентіі були однакові. Ціни були інші лише в місцях ІІ і ІІІ поясів. Це Північ і Далекий схід. ЦРУ бреше.
Я б сказав, що слово "карбованці" було притаманне більшою мірою офіційній та літературній мові, а рублі - розмовному суржику. Подібно до того, як поокремі представники старшого покоління й досі вперто назвивають гривні "рублями", просто за багаторічною звичкою. P.S. CIA, як і BBC, інколи помиляється, але ніколи не бреше. На відміну від совєцької та російської пропаганди.
не знаю про 50-ті. Знаю про 70-ті, 80-і, 90ті. У таксі працює суцільне руцкагаварящєє панаєхавшєє у Київ бидло, що називає себе чомусь карєннимі. Водії - шахраї для лахов і напівкримінальний елемент. Горілка уночі, проститутки... Цигарку не дістає із пащі, коли у машині діти. Жлоби одним словом. Дно Сучасний сервіс таксі у Києві. - це рай на небесах, принаймі у порівнянні.
Клятые комуняки, сколько мучали Украину чистотой, строительством, образованием и культурой
Яка краса
Чудова підбірка фото і чудова музика! Підкажіть назву саунтреку, будь ласка?
Це саундрект "Soul and Mind" з бібліотеки UA-cam
@@Kyiv_historyДякую!
Зачем вообще писать новые названия? Это оскорбительно! Мате Залки и всё! Причём тут Архипенко?
Гораздо пышнее деревья.
Все було добре. 😮 Поки сюди не прийшов москаль 🤷😓
Какие же твари эти московиты: так жестоко эксплуатировали бедных украинцев…
Дякую! Дуже інформативна додана графіка. Хоч більшість будинків схожі між собою, але є чимало цікавих архітектурних рішень. Проте в ті часи прагнули швидше побудувати та роздати сім'ям житло. Тому удосконалення екстер'єру було справою 10-ою.
А что вы имеете ввиду? Самые красивые, запоминающиея и комфортные дома были построены именно в 50-60 по всей Европе. Они все в цене и сейчас, это раритет, их мало и они все уже выкуплены, начиная с 90.
дуже дякую.
801-ша Нова вулиця! Оце цікавинка! Зрозуміло, що їм потім давали свої назви, але 801-ша..
❤
❤
Крутезні випуски. Гігантська робота. Щиро вдячний автору. Особливо цікаво було побачити про маршрути 18/20. Дуже дякую.😊
Дякую дуже, яка цікава і пізнавальна інформація. Тепер по іншому дивлюся на з дитинства знайомі місця!
Тільки вчора подумав, якби не пропустити другу частину. І вже сьогодні є - дуже-дуже дякую автору за його роботу! Дай, Боже, Вам здоров'я!
ВІТАЮ. Цікаво пізнавально корисно атмосферно . дякую
Маршрут А очень странный своей короткостью. Там всего наверное 1 км. Зачем он был такой?!
Думаю для вихованців кадетського корпусу. Напевно, було проживання весь тиждень в корпусі і на вихідні давали можливість відвідати батьків. Потім вони пересаджувались на Тріумафльних воротах на міський трамвай і їхали до центру міста.
@@Kyiv_history В те далёкие годы, да и позже, люди были не избалованы транспортом. И много и на большие расстояния ходили пешком. А для кадетов 1 км это ничто. Думаю тут другая причина.
Не знала, що фунікулер це Михайлівський підйом. Дякую за надзвичайно цікаві історії з дуже гарною графікою!
Хорошая работа. Но одно замечание. Очень быстро убираете картинку с маршрутом трамваев. Немного останавливайте. Не четко видно конец маршрута. Очень быстро убираете. Еще рисунок трамвая не остановился. Начало маршрута четко, а вот конец смазан.
18 трамвай начебто ходив тільки з весни по осінь
Цікаво, що буде далі. Можу дати одну підказку. В Києві на той час, окрім згаданих Кадетської, Святошинської та Дарницької приватних ліній, існувала ще одна лінія приватного трамваю -- Деміївська, про яку тут чомусь нічого не сказано. Отож, бажаю подальших успіхів у висвітленні історії київського трамваю.
Я її додам окремо, як доповнення до цієї частини.
Дуже цікаво, дякую.❤ Справжня машина часу! Навіть важко уявити, яким було місто, якби не було війн.
Дякую за Вашу роботу, за подорож у минуле і таке ретельне викладення матеріалу!
Так цікаво переглядати рідні місця, як вони змінились, дякую, що показуєте.
Magnifique ❤❤❤
Проклятые коммунисты! Строили дороги, заводы, метро, школы, университеты, институты, больницы... Разрушьте немедленно наследие проклятого коммунизма!
Здорово! Так важно знать, как ещё может быть. Деревья были высажены очень продуманно, двойной ряд и тень дальше от дорожного шума, газов и пыли (даже несмотря на в разы меньшее число машин). Хотя, наверное, сейчас было было бы логично высадить ближе к парковой схеме для лучшей тени летом.
Найдурисвіт - короткий магістраль номер один України на вулиці Хрещатик 😂 Маразматичні правителі УРСР!!! Тільки одна столиця України Світу без пішоходної вулиці!!!
Да красавец Киев, но во время окупации было много взорвано центральных улиц. Сразу вспомла улицы по которым гуляла, где жила, ходила гулять в арки Печерского р-на и в школу. Город гдеродились 7 поколений моих родственников. Долгие лета моему родному Киеву
Цікаво, а що зараз на місці кафе "Молоко" ? Колись взимку було класно зайти туди і випити гарячого молока, ще й з м"якими свіжими бубликами. В мороз чи просто в холодригу це було в самий раз ! Останній раз я був в Києві в 2009 році, як турист.
Зараз там ресторан "Моменти"
@@Kyiv_history Вперше чую про такий заклад. І не дивно - я виїхав ще з СССР в 1986 році, коли тільки-тільки почали випускати за кордон на постійне проживання. З тих пір майже все змінилось. в 2009 я бачив зовсім інший Київ порівняно з 1986. В 1975 я з самого ранку займав місце в черзі за квитками в Жовтневий палац - на гастролі приїхали "Поющіє гітари" з наймоднішою тоді рок-оперою "Юнона і Авось". Звісно, квиток не купив, а у спекулянті вони коштували майже всю мою студентську стипендію :) а в 1967 році батько хотів повести мене на футбол, Динамо - Селтік (Глазго), матч-відповідь кубка чемпіонів. Звісно, квитків не було в продажу ві батько швиденько повів мене з натовпу перед касами - боявся що нас затопчуть . Щось подібне було і в 1975, перед грою з Баварією - тоді навіть лунали голоси вийти на демонстрацію до обкому партії, за справедливий розподіл квитків. Але в натовпі незадоволених болільників весь час шмигали туди-сюди якісь пильні чуваки в сірих плащах-болоньях - і голоси якось самі собою затихли, це я сам бачив. Знаєте, погане забувається а хороше залишається в пам"яті - така властивість людської психіки. Якби ми пам"ятали все погане що трапилось в житті то давно вже зійшли б з розуму через тягар негативу. А хороші спогади допомагають жити, тому вони і залишаються в пам"яті.
@@Kyiv_history Ранiiше був кафе Морлоко, а зараз е ресторан Моменти и грошей нема!)))
може вкв побачать цей коментар🤔
А кінотеатр Кристал це той літній кінотеатр біля парку Юність? Чи це інше місце? Хто з присутніх знає, коли він занепав? Бо я не пригадую, щоб він працював при моєму житті. Хоча, в принципі, навіть кінотеатр Лейпциг в 90их не працював, там був спершу кінопрокат (ми з татом брали відеокасети), потім щось інше, і лиш згодом його реконструювали і відкрили наново. Рік не пам'ятаю, але мабуть десь в середині двохтисячних
так, це літній кінотеатр біля парку Юність. Навіть була петицію про його відновлення.
Рузкоязике сміття в коментарях
Даже не верится, что Киев был приличным, чистым и красивым
Небольшое уточнение по маршруту номер 3: Не могу точно сказать, когда её перенесли от вокзала на пл. Победы, думаю совместно с открытием линии СТ. Кольцо на Старовокзальной открыли в году так 1988-ом. Но и тогда 3-ка ходила только до Победы. А уж на Старовокзальную её перенесли после крайней реконструкции, когда убрали кольцо на линии СТ.
Цікаве відео. З людей, що тут бачимо, мало, хто живий, хіба що діти і молодь. Я до 1990 року жив у центрі, там ходив у садок, школу, спортивні секції. Поруч серед дорослих багато хто пам'ятав Київ 60х і раніше. Я пам'ятаю Київ 80х і він мені тоді подобався. Зараз Київ і кияни мені більш до душі. Дякую авторам за цей ролик!
Київ змінився не в кращу сторону!!!
Вывесок и рекламы на мове больше чем на современном Крещатике.
В 60-ых годах первый секретарь ЦК КПУ Петро Шелест проводил вторую большевистскую "украинизацию" Украины... В 1972 году Шелеста сняли за "национализм" и поставили Владимира Щербицкого, который и начал очередную русификацию, которая продолжается по сей день.
Де ви бачите у Києві російськомовні вивіски? Це так, аби щось сказати? Буквально вчора виїжджав із Новуса на нинішній Міхновського і щоб не крутитися через Печерський міст, бо зараз там з певних причин тиснява, то десь у приватному секторі Чорної гори побачив одну-єдину самопальну російськомовну вивіску малесенької СТО.
Дякую за чергові цікавинки про наше минуле! Характерна деталь- готель мав бути "Київ", а став москвою..
Аж страшно згадувати часи радянської окупації
Страшно смотреть на уродство Киева от незалежных!!!!
Так, люди поруч гарні і добрі. Але при вступі у внз маєш справу з корупцією. На вулицях ввечері можеш мати справу зі злочинцями, ідеш в армію - дідвщина, земляцтво, або 18 років кинуть тебе на війну в Афгані.
Зеля вам зробiт нову життя!
@@Альоша-ж5н здається зеля зробив дронами мокшам нове життя
@@Альоша-ж5нз твоєю допомогою забрав сотні тисяч життів
Действительно, тогда по Красноармейской шел поток троллейбусов (номера 1, 10, 11, 12, 13 и, по моему номер 9) и по Крещатику тоже. А возле Центрального гастронома разворачивалось тоже много маршрутов троллейбусов).
Масштабна та цікава робота! Вітаю!
6:28 а з якого це ракурсу? Де саме там біля мосту Патона було зроблено фото?
зі сторони вулиці Старонаводницької
0:53 - это здание слева в ночь на 20 декабря 2022 уничтожил БОЛЬШОЙ ОГОНЬ!!!
класний був трамвай - до усіляких тупих омельок з космосами...
ніхто не розповідав що дуже круто й не подолає...
Чудова ідея. Скільки разів бачив ці фото, але не звертав уваги на номери маршрутів і можливість відсортувати фото за цими номерами. А також ідея простежити маршрути на сучасній карті.
Трамваї ходили по божевільним ухилам: Круглоуніверситетська, Прорізна, Володимирська, Коновальця.
Нормальні ухили як на той час. В Ліссабоні досі такі беруть
@@yaroslavscherbakov8817 У Лісабоні до 14%.
@@June-gh4nl Колись і більше було. А у Києві було 18% на короткій ділянці внизу Круглоуніверситетської
Яка ґрунтовна цікава добірка! Розгалужена система трамвайна, виявляється, була.
СУПЕР!!! Я тільки почав дивитись. От такого побачити за такий період (початок 20-сторіччя), навіть, не сподівався! Дуже цікавив 5 маршрут, Прорізна - там жила моя дружина, та Олеся Гончара (Чкалова) - там пройшло моє дитинство. Відмінна робота! Щиро дякую!