СЛОВНИК ЩАСЛИВОГО БАТЬКІВСТВА
СЛОВНИК ЩАСЛИВОГО БАТЬКІВСТВА
  • 26
  • 11 855
Режим дня для дитини 2-3 роки
#розвитокдитини #вихованнядітей #режимдня
Як організувати режим дня для дитини віком 2-3 роки.
00:13 Режим для дітей - це база для здорового розвитку їх фізики, психіки та інтелекту!
Під час сну мозок дитини упорядковує отримані знання, тому діткам, які відмовляються від денного сну, обов’язково треба організовувати відпочинок.
Режим захищає дитину від стресів, режим допомагає розвивати відчуття порядку, яке в майбутньому конвертується у вміння упорядковувати будь-який свій ресурс - час, простір, фінанси.
Через війну, переїзди та повітряні тривоги, ми, дорослі порушуємо свій режим і режим своїх діток, оскільки вони ловлять наші емоції, як радіоприймачі. Ідеально було б і нам встановити для себе режим дня, з кореляцією під режим дня наших малюків.
01:38 Нормальний режим для дошкільного віку це -
Підйом не пізніше 8-ї години ранку, потім 5-6-ть годин неспання, по обіду - денний сон 2-3 години, потім знову 5-6 годин неспання, нічний сон не менше 10 годин.
В періоди неспання - сніданок, прогулянка на свіжому повітрі, обід,
Підвечірок, прогулянка, вечеря.
02:35 Але дітям і дорослим важко входити в режимні дії без підготовки, по сигналу годинника. Особливо якщо ми будемо оздоровлювати наш режим. До бажаної дії треба «підібратися», підготуватися. День у день треба виконувати певний алгоритм дій, придумати точки цікавості, які готують нас до режимного моменту сну чи їжі. можна ці підготовчі дії назвати вашими домашніми традиціями, можна побутовими ритуалами. У кожного вони свої, особисті. Бажано, аби вони подобалися і батькам і дитині. Їх треба зкреативити.
03:12 Щоб дитина заснула до 22:00 години, її треба добре вигуляти на свіжому повітрі після підвечірка. І тут може виникнути проблема - дитина відмовляється іти на вулицю. На допомогу нам прийдуть ті самі домашні традиції. Наприклад, якщо погода тепла і безвітряна традицією може стати підвечірок у форматі пікніку в парку на лавці. Ви можете з дитиною зібрати у кошик скатертинку, антисептик, перекус. Можна зробити квіткові кулі - перемішати насіння квітів з грунтом, збризнути водою, вдягнути на руку поліетиленовий пакет і сформувати кульку, яку ви висадите в парку. А потім щодня спостерігати - як проростає ваша розсада. Ви можете з дитиною обрати іграшки для гри в пісочниці і потренуватися в режимі лялькового театру - як з дітками на майданчику вітатися, знайомитися, гратися разом.
Після прогулянки де-які діти відмовляються йти з майданчику. Тут на допомогу прийдуть правила ввічливості: пока-пока, гойдалка. Пока-пока, гірка, до побачення друзі! Простий ритуал прощання допомагає дитині переключитися на похід додому.
І вдома дуже важливо запорядкувати самостійне перевзування і миття рук після прогулянки. Всі дії, пов’язані з власною гігієною, рутина, яка повторюється зі дня в день і є тім захистом для дитячої психіки, як стіни і стеля.
Наберіться терпіння і покажіть дитині, як вона сама може сісти на горщик, помити руки, допомогти вам готувати вечерю, накрити на стіл.
Вечеряйте разом з дитиною. Сервіруйте стіл щовечора, як на свято! Щоб дитина заснула не вживайте цукру, цукерок, соків - це перезбуджує нервову систему.
Після вечері влаштуйте ванну, а потім масаж з олією.
Звечора підготуйтеся разом з дитиною до ранку - що вдягнути.
Мультики, телевізор, гаджети перед сном - це теж перезбудження.
Ваше оповідання, або книжечка, або аромолампа, або задування свічки перед сном. Чистеньке ліжечко, можливо лялька для сну.
Не замучуйтесь, якщо з першого разу ваша дитина не заснула до омріяного часу - 21:00 чи 21:30. Все нове в режимі потребує часу для звикання. Робіть так тиждень і дитина буде засипати до 22:00, а ви потім будете собі тихенько переглядати новини чи серіал.
09:50 Якщо дитина сама самостійно не пробудилася до 08:00 ранку - почніть поруч щось наспівувати лагідне і веселе, погладжувати дитинку, можливо улюблена м’яка іграшка теж буде дитинку будити. Полежте поруч, зробіть масаж, насолодіться моментом можливості поніжитися в ліжечку. Зробити зарядку лежачі.
Потім весело запросіть дитинку до горщику. Використовуйте приповідки. Наприклад: «тікі-такі, тікі-такі наш Артем іде на горщик, вміє сам знімати штанці, скоро сам піде на танці.»
Ритмізуйте і римуйте свою мову, коли заохочуєте виконувати правила гігієни: «водичка-водичка, умий моє личко, щоб очки сіяли, а зубки кусали»
Сніданок і вдягання в садочок - це теж побутовий ритуал, який згодом стане звичним та приємним для вас і вашої дитини.
12:46 Інтелектуальне навантаження у садочку - це теж підготовка до сну, і до денного і до нічного. Не запізнюйтесь! Бо урок Монтессорі має свій ритм. А інтелектуальний пік розвитку дитини - з 9 до 12 години!
Після школи проведіть розмову предметно: ти їв яблуко? Ти грався з кубиками? Зробіть це традицією - ваше спілкування після уроків. Розкажіть що ви встигли зробити, подякуйте дитині, що у вас біла можливість зайнятися любимою справою.
15:25 Денний сон - маленька репетиція нічного.
Переглядів: 303

Відео

Розвиваємо комунікативні навички 0-6
Переглядів 287Місяць тому
Як навчити дітей бути чемними у товаристві? 00:55 0 -1 рік - МАМА СІМ’Я 02:47 1-3 роки СІМ'Я ДІТИ ДРУЗІВ 05:07 3-6 роки СІМ'Я ДИТЯЧІ КОЛЕКТИВИ 08:42 Посилання на pdf файл із семінаром "Дитина в соціумі", де ви знайдете приклади конфліктних ситуації на майданчиках та мовн модул для їх вирішення - drive.google.com/file/d/1OMHDS50HNJvRRe6hgGpGtzEV4Kg8gDc5/view?usp=sharing #розвитокдитини #вихованн...
Монтессорі: трьохетапний урок з розвитку мовлення 0-3
Переглядів 248Місяць тому
Трьохетапний урок з розвитку мовлення, за педагогічною системою Марії Монтессорі. Ви можете підготувати подібний урок та показати своїй дитині, аби вивчати з нею нов слова у сприятливій форм для природи розвитку малюків віком 0-3: 0:33 Рекомендації до підготовки трьохетапного уроку розвитку мовлення для віку 0-3 2:35 Перший етап: називання 3:30 Другий етап уроку: маніпуляції 4:30 Третій етап: з...
Розвиток мовлення у віці 0-3 роки
Переглядів 354Місяць тому
Як розвивати мовлення у дітей від 0 до 3-х років: 0:15 не порівнювати мовлення малюків, бо у кожної дитини своя індивідуальна програма розвитку 0:48 орієнтири мовних норм для віку 0-1 1:01 орієнтири мовних норм для віку 1-3 1:15 фізіологічн причини "не говоріння" 10 правил розвитку мовлення дітей віком 0-3 2:00 1.Називаємо предмети дії в точц цікавост дитини 2:43 2.Контакт очей з дитиною. аби ...
Мультики для віку 0-3: чому не можна і чим замінити
Переглядів 402Місяць тому
Чому мультики та комп'ютерн ігри дуже шкідлив для розвитку дитини віком від 0 до 3-х років чим замінити екран розваги, щоб це було корисно: 00:53 Екран викривляє розвиток очей дитини 01:32 Екран дає віртуальний образ предметів та явищ, як дитина, можливо, ще не достатньо дослідила самостійно це викривляє розвиток сприйняття та мислення 01:44 Екран нав'язує схему переживання емоцій, але дитин ...
Готуємось до садочку - вік 2-3 роки
Переглядів 2612 місяці тому
Як підготувати дитину віком 2-3 роки до дитячого садочку: 0:18 найкраще починати з 1 року з "групи з мамами", аби дитина адаптувалася до нового середовища в емоційному комфорті 1:25 посилання на відео " Розвиваємо здорову прив'язаність у віц 0-3 роки" ua-cam.com/video/5sfMe6imZeg/v-deo.html 1:44 дії, як допоможуть дитин адаптуватися до занять у дитячому колектив без супроводу рідного дорослого:...
Як діяти, якщо ви "зірвались" на дитину
Переглядів 2872 місяці тому
Як діяти, якщо ви накричали на дитину, що робити, аби ваш "зрив" став корисним для розвитку дитини ваших стосунків з нею 0:22 відчуття провини - не раціональне 2:00 три тези, як допоможуть приймати свої помилки емоційн зриви 4:16 рефлексія: -фіксуємо ситуацію, що тригернула; -емоцію ступень прояву; -думку, що запустила емоцію, -проводимо аналіз Посилання на файл з кроками рефлексії drive.goo...
Не можна говорити: "Не можна!" А як можна?
Переглядів 5482 місяці тому
Як коректувати деструктивну поведінку дитини, використовуючи виключно позитивну риторику: 1:59 Три блоки позитивної стратегії 2:07 Прийняття називання 3:08 Правило: як можна 3:22 Похвала, що описує дію 3:52 Приклади застосування позитивної стратегії Посилання на файл з прикладами Позитивної стратегії drive.google.com/file/d/1mcQO4uR6NQ7BO54cR9xIg5CxpZ9SZrin/view?usp=sharing #розвитокдитини #ви...
Як привчити малюка прибирати іграшки
Переглядів 2853 місяці тому
Як діяти, якщо дитина розкидає іграшки не хоче збирати? Що робити, аби привчити до порядку? 1:00 Якщо іграшки розкидає малюк до 18 місяців - це, ймовірно сенситивність до розвитку руху кидання - як допомагати 3:15 Безлад, якщо іграшок забагато вони звален гамузом в одному місц - варто зменшити кількість та сформувати функціонально-ігров зони їх зберігання 4:30 Килимок для гри з іграшками, в я...
Обійми батьків - захист від стресу
Переглядів 2233 місяці тому
Як розвивати стійкість до стресу у дітей віком від 0 до 3 років 0:22 Стрес як захисна реакція організму на загрозу 0:55 Батьківськ обійми - панацея від стресу у малюків 1:25 Стрес новонародженого 2:45 Причини стресу від 1 до 3 років 3:04 Коли як обіймати дитину 4:22 Формула обіймів 5:13 Контактний фітнес з дитиною - найкращ профілактичн обійми від стресу drive.google.com/file/d/1dQb7DQTRcbKT5h...
Переходимо з памперсів на горщик
Переглядів 1,1 тис.3 місяці тому
Як допомогти дитин перейти з памперсів на горщик: 0:17 загрози від надмірного використання памперсів 0:47 коли дитина готова до переходу з памперса на горщик 1:05 рекомендації від консультантів з грудного вигодовування "Молочн ріки України" breastfeeding.org.ua/vysadzhuvannya/ breastfeeding.org.ua/vyporozhnennya-nemovlyat/ breastfeeding.org.ua/vyporozhnennya-malyukiv/ ua-cam.com/channels/rwQZCm...
Малюк впав: як реагувати
Переглядів 2754 місяці тому
Малюк впав: як реагувати, щоб це було корисно для його фізичного та емоційного розвитку: 0:20 Не корисна реакція: піднімати, як ляльку; нав'язувати свій переляк; сварити; знецінювати емоцію, читати мораль. Корисна реакція: 1. 0:43 Прийняти своє занепокоєння, заспокоїтися згадати, що дитина вчиться не падати, коли падає. 2. 1:15 Подивитися в оч дитини: можливо, вона сама встане втручання не по...
Дитина перебиває: як реагувати
Переглядів 1 тис.4 місяці тому
Як реагувати, коли дитина перебиває Вас під час розмови з іншою людиною 0:19 Заборона перебивати не корисна для розвитку емоційного інтелекту 0:38 що саме говорити як діяти під час втручання дитини, що це було корисно для її розвитку 1:44 подяка за очікування введення правила "таємного знаку" коли ви говорите 2:33 необхідність повторів правила "таємного знаку" 3:27 доросл теж повинн ввічливо ...
Діти кричать - що говорити, аби заспокоїти
Переглядів 1,1 тис.4 місяці тому
Діти кричать - що говорити, аби заспокоїти 0:20 Чому "Не кричи!" - не працює 1:44 Працює: контакт очей, ввічливе прохання говорити тихо, переведення уваги на спокійну гру 3:27 Власний приклад внутрішнього спокою точка цікавост на тихому говорінні 4:42 Крик - як інстинкт самозахисту 5:16 Крик - як прохання вдовольнити базов потреби: їда, пиття, тепло, любов, безпека, розвиток 5:38 Крик - як зне...
Що дарувати дітям віком 0-3?
Переглядів 3204 місяці тому
Що дарувати дітям від 0 до 3-х років: як іграшки потрібн дитин в 1 рік як іграшки потрібн дитин в 2 роки як іграшки потрібн дитин в 3 роки 00:15 чому солодощ та гаджети - не корисн подарунки для малюків 02:00 що готов розвивати діти віком 0-3 02:33 іграшки та ігри для розвитку великої моторики та вестибулярного апарату 05:31 іграшки та ігри для розвитку дрібної моторики та сенсорики 07:44 іграш...
Як «сварити» дітей віком 0-3
Переглядів 1 тис.5 місяців тому
Як «сварити» дітей віком 0-3
Як хвалити дітей віком 0-3
Переглядів 2585 місяців тому
Як хвалити дітей віком 0-3
Розвиток руху - основа розвитку інтелекту
Переглядів 2366 місяців тому
Розвиток руху - основа розвитку інтелекту
Дитина лається: як реагувати
Переглядів 2937 місяців тому
Дитина лається: як реагувати
Аби діти слухались, їх треба слухати
Переглядів 3377 місяців тому
Аби діти слухались, їх треба слухати
Вікові кризи від 0 до 14 років
Переглядів 4437 місяців тому
Віков кризи від 0 до 14 років
ВІК 0-3: ЧОМУ ВИНИКАЮТЬ ІСТЕРИКИ ТА ЩО РОБИТИ
Переглядів 5307 місяців тому
ВІК 0-3: ЧОМУ ВИНИКАЮТЬ ІСТЕРИКИ ТА ЩО РОБИТИ
ЯК РОЗВИВАТИ ВІДЧУТТЯ ПОРЯДКУ У ДІТЕЙ 0-3
Переглядів 7658 місяців тому
ЯК РОЗВИВАТИ ВІДЧУТТЯ ПОРЯДКУ У ДІТЕЙ 0-3
Коли і як втручатися в діяльність дитини 0-3
Переглядів 3748 місяців тому
Коли як втручатися в діяльність дитини 0-3
Домашнє середовище для розвитку дітей від 0 до 3 років
Переглядів 2758 місяців тому
Домашнє середовище для розвитку дітей від 0 до 3 років
Розвиток здорового типу привʼязаності від 0 до 3 років
Переглядів 2859 місяців тому
Розвиток здорового типу привʼязаност від 0 до 3 років

КОМЕНТАРІ

  • @user-nl2qv2vs9x
    @user-nl2qv2vs9x 14 днів тому

    Корисна інформація, навіть покрокова інструкція на ввесь день для батьків. Дякуємо Вам!

  • @user-yb4vp9uv6z
    @user-yb4vp9uv6z 14 днів тому

    Пані Наталія, дякую за чудову, корисну інструкцію подану з неймовірною любов'ю до дітей❤ Ви педагог від Бога. Щаслива нашому знайомству❤ Успіхів вам у всьому!❤️🤗🥰

  • @AnnaKarioka
    @AnnaKarioka 17 днів тому

    Скільки всього корисного! Щиро дякую, пані Наталія! Слухаємо ваші виспуски всією родиною!

  • @olgagorokhovatska8424
    @olgagorokhovatska8424 17 днів тому

    Дякую за корисні, як завжди поради. Вони корисні не лише для батьків, а й для бабусь і дідусів, які вже багато чого забули. Крім того, за 20-40 років змінилося теж багато

  • @dashayer7090
    @dashayer7090 17 днів тому

    Чудово, як завжди!!!👏🏻👏🏻👏🏻 Дякую!

  • @NATALYA_BAGYNSKA
    @NATALYA_BAGYNSKA 18 днів тому

    Буду вдячна кожному за вподобайку і підписку на мій канал "Словник щасливого батьківства"! Бо секрет батьківського щастя - це Любов + Знання! Будь ласочка, діліться цим відео з друзями, у кого є, або ще будуть малюки!

  • @tamaracocinaucraniana
    @tamaracocinaucraniana Місяць тому

    Закордоном при тимчасових емоційних реакціях гніву чи агресії є потім страх, що дитину заберуть від мами. Це найбільше стримує в гніві але нажаль вже смикнув чи накричав

    • @NATALYA_BAGYNSKA
      @NATALYA_BAGYNSKA Місяць тому

      Пані Тамаро, мої Вам обійми! ...думаю, що наші спалахові емоційні реакції провокує або стан виснаження, або тривожні думки, наприклад: що з нього виросте? що подумають люди? або переляк за здоров'я чи безпеку дитини. Якщо відслідкувати думки, простіше контролювати емоції. в мене наразі в класі вісім тодлерів, це не просто, і я кожного ранку, ідучи на роботу, налаштовую себе приймати все спокійно, щоб не сталося. Говорю з дітьми завжди не голосно - і це заспокоює і налаштовує на слухання не тільки діток, але й мене))) а ще, коли дитинка заходить в зону порушення правил безпеки чи ввічливості, я починаю звертання до дитини зі слів: ШАНОВНИЙ Сергійко! і це слово "шановний" концентрує передусім мене на зваженому тоні, прийнятті та креативному підході до пошуку порозуміння. Бажаю Вам сил та натхнення! Впевнена, що Ви - найкраща мама в світі для своєї дитини!

  • @user-fz5bg9xl7z
    @user-fz5bg9xl7z Місяць тому

    Дуже цікаве відео. Але моя мама розповідала, що в мене в дитинстві ніколи не було істерик. Невже я їй не довіряла?🤔

    • @NATALYA_BAGYNSKA
      @NATALYA_BAGYNSKA Місяць тому

      Вітаю Вас і дякую за репліку! Не знаючи Вас і не спостерігавши за Вами з мамою в дитинстві, Дуже важко сказати, чому у Вас в дитинстві ніколи не було істерик. Але від де-яких батьків я чую: "а у нас кризи 3-х років зовсім не було". Тобто вона пройшла тихо, без яскравих істерик. Так буває через те, що ми всі ДУЖЕ різні. За Вашим бажанням спитайте у мами - як вона вважає, чи довіряли Ви їй, чи стримували свої емоції, аби їй догодити.

  • @aliona.popova
    @aliona.popova Місяць тому

    Знову про мене теж❤😊 поради 💯 дієві🔥

  • @NATALYA_BAGYNSKA
    @NATALYA_BAGYNSKA Місяць тому

    Буду вдячна кожному за вподобайку і підписку на мій канал "Словник щасливого батьківства"! Бо секрет батьківського щастя - це Любов + Знання! Будь ласочка, діліться цим відео з друзями, у кого є, або ще будуть малюки!

  • @olgagorokhovatska8424
    @olgagorokhovatska8424 Місяць тому

    Дуже дякую за такі корисні, як завжди, поради!

  • @vassabagalika6869
    @vassabagalika6869 Місяць тому

    Дякую за такий корисний контент! І за таку прекрасну і зрозумілу подачу!❤

  • @user-gt5td4bs3q
    @user-gt5td4bs3q Місяць тому

    Дякую, панє Наталочко! Дуже мудрі і правильні поради!

  • @dashayer7090
    @dashayer7090 Місяць тому

    Дякую! Це те, про що мають говорити на всіх курсах про батьківство!

  • @user-nl2qv2vs9x
    @user-nl2qv2vs9x Місяць тому

    Інформація дуже корисна для батьків, дідусів, бабусь, вихователів, вчителів, бо майже всі допускаються помилок, стримуючи рух дітей. Такі знання треба давати в школах, в жіночих консультаціях. Маємо надію, що незабаром вивчення дитячої психології та основ з виховання розумних дітей увійдуть в державну програму.

  • @olgagorokhovatska8424
    @olgagorokhovatska8424 Місяць тому

    Щиро дякую за нове відео і нові поради!

  • @aliona.popova
    @aliona.popova Місяць тому

    ❤❤❤

  • @user-uk7td8xc2r
    @user-uk7td8xc2r Місяць тому

    Ще не бачила дитину, яка до 4 років не дивилась мультики. Цікаво знати на яку доказову базу спирається авторка цього відео.

    • @NATALYA_BAGYNSKA
      @NATALYA_BAGYNSKA Місяць тому

      Вітаю Вас, пані Катерино! Дякую Вам за щирість питання! Окрім моєї доказової бази, яку я докладно розгортаю в цьому відео, хочу поділитися з Вами рекомендаціями ВООЗ: дітям до 3-х років не показувати мультфільми взагалі. Оскільки у малечі такого віку переважає наочно-дійове мислення, їх розвиток відбувається через маніпуляції з предметами. Мультики не дозволяють торкнутись до предметів, все відбувається в образах, до чого нервова система дитини ще не дозріла. Найкращий вік, коли перегляд мультфільмів приносить максимальну користь, вважають вік від 5 до 7 років. ВООЗ рекомендує молодшим дошкільникам (3-4 роки) дивитись мультфільми не більше 15 хв. на день. Старшим - не більше 30 хвилин.

  • @irinavodopian2858
    @irinavodopian2858 Місяць тому

    Вже бабушка, а знахожу в ваших відео дуже цікаву інформацію, і залюбки практикую її, проводячи час з внуком.

  • @valeriiakozak2099
    @valeriiakozak2099 Місяць тому

    Ви такий промінчик ☺️ Одна насолода вас дивитися і слухати! Дякую, що ділитеся такою цінною інформацією 🫶🏼

    • @NATALYA_BAGYNSKA
      @NATALYA_BAGYNSKA Місяць тому

      Дякую, що надихаєте своїми відгуками! Мої Вам обійми і шана!

  • @NATALYA_BAGYNSKA
    @NATALYA_BAGYNSKA Місяць тому

    Буду вдячна кожному за вподобайку і підписку на мій канал "Словник щасливого батьківства"! Бо секрет батьківського щастя - це Любов + Знання! Діліться цим відео з друзями, у кого є, або ще будуть малюки!

  • @olenaraievska5925
    @olenaraievska5925 Місяць тому

    Корисна інформація для молодих мам))) Дякую

  • @olenaraievska5925
    @olenaraievska5925 Місяць тому

  • @dashayer7090
    @dashayer7090 Місяць тому

    важлива інформація, бо порівняння одних дітей з іншими дуже шкодить. якби то донести до всіх

  • @dashayer7090
    @dashayer7090 Місяць тому

    Дякую) Доречі іноземну мову мені легше розуміти, коли я бачу обличча співрозмовника. я наче дитинка ))) но може доросту ще)))

    • @NATALYA_BAGYNSKA
      @NATALYA_BAGYNSKA Місяць тому

      Думаю, що дзеркальні нейрони - то є страшна сила)) і щасливий той, у кого вони зберігаються на все життя))))🤓

  • @NATALYA_BAGYNSKA
    @NATALYA_BAGYNSKA Місяць тому

    Буду вдячна кожному за вподобайку і підписку на мій канал "Словник щасливого батьківства"! Бо секрет батьківського щастя - це Любов + Знання! Діліться цим відео з друзями, у кого є, або ще будуть малюки!

  • @dashayer7090
    @dashayer7090 Місяць тому

    Дякую!!! Успіхів та натхнення! корисної інфи має бути багато)))

  • @nadiakutaieva3627
    @nadiakutaieva3627 Місяць тому

    Не буде віку, коли ми будемо мати більший вплив, ніж від 0 до 3-ох років. (с) Головний інсайт💭 дякую за цінне відео!

  • @nadiakutaieva3627
    @nadiakutaieva3627 Місяць тому

    Дуже дякую за прекрасне відео, завжди з нетерпінням чекаю🎉 так стисло та інформативно, а головне - помітно, що з великою любов’ю 🤍 Поділюсь нашим досвідом) нам 10 місяців і ми, на жаль, включаємо мультики, але лише на 1,5 хвилини в день, коли чистимо зубки. Це справді єдиний спосіб почистити зубки малюку, тому вже вдаємось до мультиків :( сподіваюсь, це не настільки погано?

    • @NATALYA_BAGYNSKA
      @NATALYA_BAGYNSKA Місяць тому

      Шановна Пані Надіє, вітаю Вас і дякую за питання! Повірте, Ви - краща за мультик! 🥰😍🤩Ваша артистично виконана, емоційна приповідка, наприклад: "Водичка-водичка, умий моє личко, аби очки блищали, аби щічки сіяли, щоб сміявся роток та кусався зубок! Кусь-кусь!" буде корисною, навчить дитину, що з Вами все можна пережити! А мультик - шкідливо🥺, особливо у випадку, якщо дитинка щось не хоче робити - їсти або митись, або вдягатись, а ми допомагаємо мультиком втекти від реальності - це підстава для розвитку залежностей в майбутньому!! 😟Думаю, знаючи це, Ви придумаєте вихід! Спробуйте дати дитині почистити зуби Вам, або іграшці. Покажіть, як Вам приємно, коли ваша дитинка Вам чистить зуби)) креативте🤓 - це буде підставою для формування у дитини поведінкової моделі - шось корисне не подобається робити - сам придумаю, як впоратися! Бажаю Вам успіхів!

    • @nadiakutaieva3627
      @nadiakutaieva3627 Місяць тому

      Вау, це найкраща порада, яку я могла отримати!) завтра ж спробую❤ дякую дуже за вашу працю, ви - неймовірні🌟

  • @user-yb4vp9uv6z
    @user-yb4vp9uv6z Місяць тому

    Дякую за безцінну інформацію❤ Дуже приємно вас бачити та чути😍🥰💐

  • @vassabagalika6869
    @vassabagalika6869 Місяць тому

    Дякую за такий корисний контент і таку прекрасну подачу!❤

  • @user-gt5td4bs3q
    @user-gt5td4bs3q 2 місяці тому

    Дякую, пані Наталю, корисні і цікаво даєте знання у вихованні дитини.

  • @olenaraievska5925
    @olenaraievska5925 2 місяці тому

    Цікавий та корисний контент❤

  • @AnnaKarioka
    @AnnaKarioka 2 місяці тому

    Дякую за цінні знання! Будемо втілювати в життя, щоб дітки росли здорові і розумні. Дивлюся вже не перше ваше відео! Надихає!

  • @user-ec2gv7cx2h
    @user-ec2gv7cx2h 2 місяці тому

    Дякую, за корисні поради

  • @olgagorokhovatska8424
    @olgagorokhovatska8424 2 місяці тому

    Дуже дякую, пані Наталю, за Ваші корисні поради! Вони дуже стають у нагоді ❤

  • @dashayer7090
    @dashayer7090 2 місяці тому

    Дякую, пані Наталя! Корисний контент) Бажаю всім знань!❤

  • @NATALYA_BAGYNSKA
    @NATALYA_BAGYNSKA 2 місяці тому

    Буду вдячна кожному за вподобайку і підписку на мій канал "Словник щасливого батьківства"! Бо секрет батьківського щастя - це Любов + Знання! Діліться цим відео з друзями, у кого є, або ще будуть малюки!

  • @Di-ez3gh
    @Di-ez3gh 2 місяці тому

    А якщо в дитини зразу істерика починається з 2 або 3 етапу?

    • @NATALYA_BAGYNSKA
      @NATALYA_BAGYNSKA 2 місяці тому

      Дякую за питання! В такому випадку дійте за рекомендаціями про допомогу на 2-му та 3-му етапу. експресія істерики я залежить від ступеню стресу, який переживає дитинка. Буває, дитина відчуває таку напругу в середині, що істерика вибухує одразу в 3-тій етап! це дуже важко для батьків, але не майте сумнівів - у віці 0-3 випуск напруги назовні сприяє здоров'ю всередині. Обіймаю вас і бажаю сил!

  • @AnnaKarioka
    @AnnaKarioka 2 місяці тому

    Дуже корисна інформація! Дякую Вам🙏

  • @aliona.popova
    @aliona.popova 2 місяці тому

    Ну прямо і про мене❤ обіймаю 🥰

  • @NATALYA_BAGYNSKA
    @NATALYA_BAGYNSKA 2 місяці тому

    Буду вдячна кожному за вподобайку і підписку на мій канал "Словник щасливого батьківства"! Бо секрет батьківського щастя - це Любов + Знання! Будь ласочка, діліться цим відео з друзями, у кого є, або ще будуть малюки!🙂

  • @Milkyrivers
    @Milkyrivers 2 місяці тому

    ❤ дякую, цінні слова, навіть для мам дорослих дітей

  • @Milkyrivers
    @Milkyrivers 2 місяці тому

    Пані Наталя, які важливі речі ви розповідаєте. Супер контент! ❤

  • @user-gt5td4bs3q
    @user-gt5td4bs3q 2 місяці тому

    Дякую!Інформативно, цікаво,корисно. Бажаю успіхів!

  • @user-gt5td4bs3q
    @user-gt5td4bs3q 2 місяці тому

    Дякую !!!😊❤❤❤

  • @dashayer7090
    @dashayer7090 2 місяці тому

    👏🏻👏🏻👏🏻Дякую за роботу!!! Поради корисні і професійні!

  • @NATALYA_BAGYNSKA
    @NATALYA_BAGYNSKA 2 місяці тому

    Буду вдячна кожному за вподобайку і підписку на мій канал "Словник щасливого батьківства"! Бо секрет батьківського щастя - це Любов + Знання! Діліться цим відео з друзями, у кого є, або ще будуть малюки!

  • @docuaplatform
    @docuaplatform 2 місяці тому

    Чудові поради!

  • @dashayer7090
    @dashayer7090 2 місяці тому

    Дякую!!! ці поради дуже корисні. Всім би їх почути!!!