Юліанський та григоріанський. Про різницю в календарях

Поділитися
Вставка
  • Опубліковано 11 січ 2023

КОМЕНТАРІ • 7

  • @user-wh9vf3py1m
    @user-wh9vf3py1m Місяць тому

    МАЯЧНЯ

  • @gravebenedict
    @gravebenedict Рік тому +2

    З часом тривалість астрономічного року також змінюється, тож колись доведеться додавати іще один календар...

  • @user-tk6co1xk8z
    @user-tk6co1xk8z Місяць тому +2

    Чому справжні свята на Небі не залежить від типу календарів? Статті:
    - "КОЛЯДА ТА РІЗДВО - САКРАЛЬНА ОСНОВА ПРАВОСЛАВНОГО КАЛЕНДАРЯ";
    - "КОЛЯДА: ЯК ЗУСТРІЧАЛИ ПРЕДКИ СВЯТВЕЧІР І РІЗДВО?";
    - "УКРАЇНСЬКИЙ ПРАВОСЛАВНИЙ КАЛЕНДАР - СВІТЛА СПАДЩИНА ПРЕДКІВ",.
    в блозі Святояр UAmodna.
    Як предки визначали дати святкувань без Юліанських та Григоріанських календарів?
    Різдво кого зустрічали православні предки до нової ери?
    Чому зимове Сонцестояння починає Колядний цикл?
    Що є Коляда по суті?
    Варто прочитати та знати...

  • @volodymyrv5897
    @volodymyrv5897 5 місяців тому

    За 2000 рокiв змiстивши дати григорiанський календар вiдiйшов вiд сталих природнiх явищ саме на змiщену кiлькiсть днiв , хоча зберiг сталiсть до сонцестояння.
    За 2000 рокiв, дати, старо юлiанського календаря зберегли сталiсть вiдносно природнiх явищ того регiону в якому ми живемо.
    Старо Юлiанський календар являється правильним i природнiм , на вiдмiну вiд григорiанського.
    Григорiанськi мiсяцi невiдповiдають природi того регiону в якому ми живемо, тому що 1 липня по григорiанському календарi липа вже вiдцвiтає. В давнину коли календарiв небуло люди орiєнтувалися по сталих природнiх явищах, тобто за ~2000 тисячi рокiв стале явище "цвiтiння липи" не зрiвнялося з григорiанським змiщенням дат, хоча логiчно було б якби липа починала цвiсти 1 липня, але це не так.
    Змiщення дат по григорiанському календарю робить його фальшивим вiдносно сталих природнiх явищ.
    Липа починає цвiсти 14 червня по григорiанському , або 1 червня по старо юлiанському тому що пiсля Хрещення Русi був прийнятий офiцiйно старо Юлiанський календар, який замiняв старословянськi назви мiсяцiв на новi вiзантiйськi назви iз змiщенням на один мiсяць назад . В народi, назви мiсяцiв залишились(тому i дiйшли до нашого часу як в Українi так i в Польщi),пiсля розпаду Київської Русi назви мiсяцiв повернулися але залишилось змiщення на один мiсяць назад , мiсяцi були пiдiгнанi пiд загально захiдно цивiлiзацiйнi, також враховуючи сусiднi країни Реч Посполиту i Московiю. ).
    Прямi докази фальшивостi григорiанського календаря:
    Липа починає цвiсти 14 червня по григорiанському , або 1 червня по старо юлiанському - хоча початок цвiтiння липи повиннo мати назву "1 липня".
    Це ж саме стосується травня: трава починє рости 14 квiтня по григорiанському, або 1 квiтня по старо юлiанському - хоча початок росту трави повинен мати назву "1 травня".
    (тобто 14 квiтня по григорiанському це 1 травня по старо словянському)Благовiщення пресвятоi богородицi припадало на 7 квiтня по григорiанському. Пiсля благовiщення були дозволенi роботи в полi, а зараз з новим календарем ....Ха Ха, нестиковка.
    Це ж саме стосується серпня : жнива починають 14 липня по григорiанському, або 1 липня по старо юлiанському - хоча початок жнив повинен мати назву "1 серпня".
    (тобто 14 липня по григорiанському це 1 серпня по старо словянському)
    Наглядним прикладом буде i березень: березовий сiк починає текти 14 лютого по григорiанському, або 1 лютого по юлiанському - хоча початок збору березового соку повинен мати назву "1 березня".(тобто 14 лютого по григорiанському це 1 березня по старо словянському).
    В давнину коли календарiв небуло люди орiєнтувалися по сталих природнiх явищах. Люди передавали з року в рiк назви мiсяцiв своiм нащадкам, цi назви дiйшли до нашого часу але значення iх спотворилося владою i завойовниками якi вiдкидали етнiчнiсть народу возвеличуючи тiльки себе.
    На кратних 100-му i 400-му роках григорiанський календар упускає один день , але чи це є правильно з природньої точки зору.
    З точки зору природи i БОГА. Вище наведенi докази свiдчать , що григорiанський календар не є правдивим. Природнi, сталi явища непiддаються блуду на вiдмiну вiд деяких священникiв .
    Це доводить, що природнi сталi явища незмiстилися в часi згiдно григорiанського календаря.
    +Свiдчення того що назви мiсяцiв були на мiсяць змiщенi iз старословянських пiд старо юлiанськi, вiзантiйського звучання :
    Назва гроудень засвідчена в значенні «ноябрь», зокрема в Іпатіївському літописі 1118 року.
    Ще доказ : Я як збирав цвiт липи пiсля 14 червня по григорiанському календарю 30 рокiв назад, так i зараз його збираю пiсля 14 червня тобто нiяке глобальне потеплiння невiдзначилось на цьому.
    Щодо колективного розуму вчених астрономів 1582р.:
    Папа Григорiй в 1582р., вирiшив возвеличити себе i змiстивши дати назвати це "Григорiанським календарем" , i це в часи iнквiзицii , коли iнодумцiв катували i спалювали, такий на той час був колективний розум.
    Сталiсть природнiх явищ i сонцестояння речi нетотожнi. Що i доводить вищенаведена мною стаття.
    Клiмат ви можете змiнити , але *сталiсть природного явища* (ДНК) за 2000 рокiв незмiнилась.

  • @volodymyrs1810
    @volodymyrs1810 7 місяців тому

    Нічого не понятно но дуже інтересно

  • @user-xr2sv3ew1u
    @user-xr2sv3ew1u 5 місяців тому

    Нам потрібно признати що жоден календар не був точним, так юліанський календар через певний час дати сонцестояння і рівнодення змістились на 10 днів вперед, при Григоріанському календарі на 11 день , календар який проіснував 5508р мав різницю в 12 днів, Календар від Різдва Христова мав різницю в 13днів, Отже сучасний календар вже четвертий в історії людства ,а не другий, Спочатку юліанський, григоріанський, 5508, наш від Різдва Христова,

  • @volodymyrv5897
    @volodymyrv5897 5 місяців тому

    ✝7 сiчня по григорiанському календарi вiдбувається Збiльшення дня, але захищеного магнiтним полем землi вiд променiв сонця. 25 грудня по григорiанському це просто збiльшення дня.
    Сталiсть природнiх явищ орiєнтована на магнiтосферний захист землi вiд сонячних променiв, а не просто на обертання землi навколо сонця. *сталiсть природного явища* (ДНК) за 2000 рокiв незмiнилась.