Review: Plopsa Indoor Coevorden Nederland (MET ECHTE MEGA MINDY!!!)
Вставка
- Опубліковано 11 лют 2025
- www.Xtremerides.nl - The biggest rideschannel of UA-cam!
TOP 10 Video's from the best rides!
• TOP 10 Videos
---------------------------------------------------------------------------------
----------------------------------------------------------------------------------
Like me at facebook: www.facebook.c...
Subscribe it's free: / xtremerides
For Germany: / @omedennis
Or visit my site for more photo's, reports and information!
www.Xtremerides.nl
Check also my other channels!
/ xtremerides1 BIG GIANT GOOD GREAT Fireworks! Check also: www.Xtremerides1.nl for Photo's!
/ koetlife
Our family-Vlog, who is Xtremerides at home with his Triplets kids and wife?!
Zelf ga ik al lang niet meer naar dit soort parken maar je reviews blijf ik kijken, top werk Ruben! Keep up the good work!
Aja Daan
Heerlijk die glimlach op je gezicht in het begin dat jij zo kan genieten van zo'n park! Zegt alles over joun passie echt geweldig ruben!
weer een half uur lang puur vermaak! :)
en wat volg ik jou al lang zeg Ruben. Hoop dat t nog lang kan ;)
Ik ben hier ook geweest is best mooi en leuk aangekleed. Maar de zweef molen is van metallbau emmeln net als de zweefmolen in het drouwenerzand. Deze zweefmolens worden op maat gemaakt voor de parken. Er is een kleine kans dat het buiten gedeelte waar dat gele stengel spul groeit een achtbaan komt in maya de bij stijl met flip de sprinkhaan. De wickie baan is inderdaad een standaard zierrer force 2 hij is gelijk aan de donder stenen, alleen de lifthill is schuin inplaats van recht om in de hoek te passen en met de schedel uit te komen.
Ik kan mij echt uren vermaken met alle reviews, lekker zo Koetje
hihihihii die intro!xD ga zo door je vids blijven leuk!!
Kan ik trouwens ook die Xtremerides shirtjes ergens kopen? ; $
Lekker hoorrrr. Jayson begint al aardig goed te praten :)
geweldig filmpje Ruben echt ff genieten
Erg leuke review! Ik kijk al uit naar de review van Heidi the Ride!
+Tom van Bommel Ik ook! :P
Ook leuk dat de echte Mega Mindy er was!
Tom van Bommel
Ja, die megamindy heeft zeker een paar goede "pluspunten", hè Ruben. 😋 Leuke video!
+Ada Cadabra zeker! 2 om precies te zijn :P
je bent gezegend met zo een leuke kinderen
leuke review!
+fearxgrunt Dank je
Weer een geinige review! De kinderen vonden het vast leuk! ;)
Haha Ruben Die mega Mindy is echt wel lekker hé!
weer een top video ruben
Wat een geweldige tijd
Leuk dat ligt naast centerparcs en weer een hele leuke video alleen jammer dit ik er niet meer alleen in mag ben te groot
He's back!
super leuke video, zoals gewoonlijk !
Door deze video heb ik zin om naar Plopsaland de Panne te gaan hahaha :P
Hij is mooi geworden!, super leuk om jou gesproken te hebben bij de Mega Mindy show! mijn broertje was stiekem jaloers en wilde nog een handtekening Haha!
Plopsa groetjes van Kim.
+Kim Remmelts Heyy Kimmie! Ja geinig, zet maar wat op papier voor je broertje dan ;) Ik ga nog naar de UA-cam Gathering en reis nog wat kermissen af. Bij jullie wil ik ook nog de Waarbeek doen, Hellendoorn en Slagharen nog eens :)
Haha zal ik doen, mijn broertje Is ook op de youtube Gathering aanwezig, die komt vast langs dan komt die handteking vast wel goed!
Kim Remmelts Oja, ik moet dan ook nog handtekeningen uit gaan delen :P
Haha ja moet ook gebeuren hè als je bekende youtuber ben, helaas ben ik er niet bij, ik vraag wel of hij van mij een zak snoepjes meeneemt voor de kleintjes!
Kim Remmelts Goed idee, zakje snoep voor al die kinders :P
Ziet er weer leuk uit. Top.
+Olga Koet Was ut ook :P
Super leuke review weer :)
Je was toch ook bij centerparcs aan het zwemmen? Want ik zag je daar
+Top 10 Kanaal! Zeker! Maar die komt alleen op +Koetlife! :)
+Xtremerides oké leuk👍🏽 jammer dat ik mijn telefoon niet bij mij had anders konden we samen een foto maken🙂
Top 10 Kanaal! Ja spijtig maar de volgende keer nog een keer proberen :P
+Xtremerides jazeker 😂
De Twentefreaks ik ook
Wie had ooit gedacht dat acteur "Gertje" zo'n zakenman zou worden..
Ik vind het opzich wel grappig hoe bij de achtbaan wordt gezegd. We gaan naar buiten en nu weer naar binnen. Terwijl je eigenlijk de gehele tijd binnen bent.
egt jonge dit is ideaal hahaha 2 dochters van bijna 1 en 4,5 jaar dus dit is ideaal!! THNX AND KEEP THEM COMMIN!!
ik kan dag en nacht naar jullie video's kijken
Goed om te lezen!
Ruben is happy :) leuke review!!!!!
Super goeie review!! Verheug me nu al op de Plopsaland de pannen review met Heidi The ride😉
De panne***
Hoi Ruben. Wel groot zo van binnen had ik nie verwacht.
Dat stuk met Piet Piraat was het leukst xD
ik ben pas 14 Ruben maar als ik naar koetlife kijk en extremerides waar je kinderen bij zitten wil ik ook kinderen want vooral jou kinderen zijn geeniaal geweldig hahaha vooral jason met dat rood groen
edff3 edfr rffg
Heerlijk in bed met de laptop deze review kijken, er is niets beters!
ik dacht dat ik de enige was maar dat blijkt dus niet
+jerkermiz Nee hoor!
Same
Joo ruben! Misschien leuk om het vakantiepark molenheide in belgië te bezoeken! De baden zelf zijn niet heel spectaculair maar het kleuterbad is wel leuk voor de kids! Ook zijn er 4 glijbanen die echt hartstikke tof zijn! Als ik jou was zou ik even een kijkje nemen! Groetjes!
+3van Kooistra Zie me site, ben er al diverse malen geweest maar hij zit zeker in de planning alleen tijd. Dat is altijd lastig te vinden
+Xtremerides o haha zal zeker kijken vond t namenlijk een prachtig zwembad voor jou om met de kids heen te gaan! alleen de groene en nde roze glijbaan zijn minder voor je kids maar goed. was erg onder de indruk van het bad maar ben er vorige week op vakantie geweest maar heb een lichte hersenschudding aan de roze glijbaan overgehouden (ik was lang niet de enige) zien dus ooit nog een revieuw #genieten
Oja misschien een tip. Revieuw dan meteen t hele park want je hebt daar ook een heel leuk overdekt paradijs voor de kids en de beste midgetgolf baan met 18 holes van europa
gaat anubis over de kop?? ik denkt het niet maar ja😅
Nee niet helemaal 120 graden
Xtremerides cxece
Echt bijna, maar als je niet op de kop durft, durf je denk ik dat ook niet..
Dit heeft mijn vader getekent 💪
+Marijn van de Riet leuk! Zeker iets om trots op te zijn!
Ruben wanneer komt Heide park nou eens aan de beurt? 😉
Leuke review!
leuk en ga je ook nog naar duitsland centerparcs hoochsauwerland
+Gameplayers 1 ja wil ik ook nog eens opnieuw doen volgend jaar eens kijken :)
+Xtremerides wil je aboneerren op mijn kanaal dan kan je tips hoe ik moet filmen en ik ben verslaaft
+Xtremerides ik ben verslaaft aan achtbaanen noem is een paar achbanen op
Gameplayers 1 www.rcdb.com
Ga je dan ook terug naar Phantasialand voor Taron?
+PLUTOS DISNEY Zeker! En dat andere baantje natuurlijk :P
Hey Ruben wanneer ga je naar plopsaland, hij is nog niet geopend!!!!
hopelijk kom ik je dan tegen
Ik zit er op te wachten
Ik ben wat jaartjes geleden er ook heen geweest wn die attractie van anubis was ik ong 20 keer in geweest achhter elkaar ik viel er bijna uit
daar ben ik ook in de zomervakantie geweest ik was 3 keer achter elkaar in de Anubis geweest en ik was nog niet duizelig of misselijk.
+Amy Van Der Vliet nee ik ook niet, heerlijk ding maar veel ouders die toch dizzy werden :P
+Xtremerides ja dat is wel zo sommige mensen waren inderdaad wel misselijk.
je bent best oud maar je gedraagt je als een kind dat maakt de video's juist leuk
Had je nou nog een nieuwe Efteling review gemaakt of niet? Omdat je bij de opening van de Baron zij dat je terug zou komen.
+Luc Kleijzen Ja klopt ben er nog mee bezig
+Xtremerides tof, super!
+Xtremerides Is het standaard dat er iedere zaterdag om 19:00 een review komt?
+Elias Seegers Jazeker! De winter is GELUKKIG voorbij dus nu elke week een rodelbaan, kermis, pretpark of zwembad! :)
Is Djalychia fan van K3 anders stuur ik iets op op de fanmail? (Sorry als naam verkeerd is)
+broblox uhm nee niet echt.Kent wel de liedjes :)
+Xtremerides oh oke zal nog is nadenken
Wederom super leuke review! Helaas m'n luchtballonnen orkestversie die er gedraaid wordt niet kunnen spotten in de video. :P
+Stijn PPF Je wat? :P
Jij was die man! Mooie versie trouwens.
+Xtremerides Heb een orkestversie gemaakt van het nieuwe K3 lied en is ook te horen in de Plopsa-parken. :P
Stijn PPF VET! Leuk dat ze dat dan ook van je gebruiken :P
Komt de video van Disney studios nog online?
+Niels van Deutekom zeker ook nog! :P
Ik vraag me trouwens af of jullie kinderen alle pogramma's van studio 100 überhaupt nog kennen, dat waren echte dingen van mijn goeie tijd maar is dat nog altijd zo en of dat in de toekomst nog gaat blijven.
+Joseph Bert is nog dagelijks op tv
Ik ben fan van K3😍 Iedereen vindt mij kinderachtig omdat K3 ‘voor kleintje’ is, zeggen ze, maar toch ben ik fan😊 Ik ben 13!
Ach, ik ken ze die 25 zijn en nog K3 leuk vinden en zelfs CD's in de auto hebben. gewoon doen wat je leuk vind ;)
Neen! Weer een hele week wachten voor mijn halfuurtje kijkplezier!
Ik ben nu in huttenheuge
vind je het leuk?
*knikt nee*
nog een keer?
*knikt ja*
haha geweldig
ik lig op de grond van het lachen!!!
+jerkermiz ik oook
GoWildLikeHelloKitty Asscher+
Ooow die koppies van de kids bij de Bumba show! Om te smelten!
Hey koetjes, gaan jullie naar de opening van de crazy leipe in Walibi?
+Kip Saté Crazy Leip niet... we gaan wel wat later er heen :)
Ik heb abonnee voor plopsaland
Ik vind Bumba nogsteeds één van de engste dingen die ik in mijn leven tegen gekomen ben. Hoe is dat in hemelsnaam zo'n hit geworden rondom die doelgroep.. Dat is een vraag waar ik geen antwoord op kan vinden.
+Joshua Baruch (Wuis) Mijn dochter slaapt met 5 van die monsters :P
***** Weet je wel zeker dat ze gaat slapen? Ik zou uit angst wakker blijven.
je zou een paar aanpassingen aan de microfoon moeten doen, die is soms moeilijk verstaanbaar
+Straightbanana Ja tijdens onrides moet ik eigenlijk de microfoon erop zetten en dat vergeet ik nog wel eens maar beelden zeggen meer dan 1000 woorden! :)
***** Dat is waar, ik heb genoten van de video :)
Sommige parken kunnen nog wel wat leren van die theming! Ik zou er zo een dag kunnen rondlopen alleen al omdat het zo mooi gedecoreerd is
die nieuwe baan in walibi lijkt mij helemaal niks wat vind jij hier van ruben
+kevin Froma Wat lijkt je niet leuk dan?? Is toch gwn een prima achtbaan? Vind ik tenminste
+Mark22426 ja de achtbaan is prima maar als ik bijvoorbeeld naar een baron ga ik voor het geheel muziek verhaal thema en de achtbaan en niet zoals die van walibi alleen een chille achtbaan zonder derest
+kevin Froma Geen idee ik moet hem nog doen :P
+Xtremerides de baanverloop is prima maar het is geen geheel
kevin Froma Ja, dat klopt helemaal! Maar ik vind de Efteling niks aan dus ga al sneller naar Walibi ;) Al die voorshows vind ik verschrikkelijk in de Efteling, zoals bij de Baron, je zit langer in die shows dan de achtbaan rit zelf
Ik zou gek worden van de k3 muziek heel de dag.
Ik niet ik ben fan van k3
Is er ook genoeg voor een kind van 4 om alleen in te gaan? Of is het echt leuker om met meerdere kinderen dan te gaan
+Ben Lukje Zeker Alleen valt mee je moet veel als begeleiding mee maar zijn wel wat dingen die ze alleen kunnen doen zoals de kikkers, autopark
Aha OK... en als GROOT ( :p ) volwassene pas je er wel in? haha dat is eigenlijk onze twijfel altijd geweest dat ze straks nergens in kan
***** Wat is groot? Anubis niet dan vanwege de schouder beugels. Zweefmolen is ook wat krapper maar verder kan je zo groot zijn als je wilt. Woeste zee kan je een hele bank in beslag nemen ;)
+Xtremerides haha oke dat valt dan mee vooral de breedte waar ik mij zorgen over maakte haha
***** ok ja zweefmolen valt uit, anubis ook. Kikkers kan je plaats nemen voor 2 achterin. Glijbaan kun je gewoon lopen, woeste zee kan achtbaan kan ook maar ligt eraan hoe breed breed is. Dat kan ik van hier niet inschatten maar zijn best grote zittingen. En vergis je niet, ik ben ook niet smal ;)
Haha geweldig we zijn toch niet in Engeland
Coevorduuuuh
Leuk hoor
omg die vuurtoren freefalls zijn zoooo leuk echt super grappig krijg altijd de slappe lag in da ding de beste van die is de tikal in phantasialand
Ik ga ook naar walibi, misschien kom ik je tegen. :-)
daar ben ik ook heen geweest
Saai en tof
Ik ben op vakantie in Coevorden
hahahahahaha je hoorde m borgen hoor!! hahaha geweldig
daar Ben ik ook geweest
ik ben er vandaag heen geweest bij centerparcs
+Gameplayers 1 Op +koetlife komt daar nog een vlog van! :)
+Xtremerides leuke
Hochsauerland Centerparcs Duitsland
Gameplayers 1 Ben ik al geweest zie Xtremerides.nl echter nog geen video van gemaakt alleen foto rapportage
+Xtremerides wil je dat do2n pls
+Xtremerides Wil je alsjeblieft een paard achtbanen opnemen in Nederlands
kan jij als je in een achtbaan zit eens de kamera aleen naar de baan richten
Ik ben daar ook al eens geweest
Plop indoor Hasselt leuke pret park
Ze hebben daarbuiten nog wat gemaakt. T'is maar een kinderboerderijtje maar goed ze hebben wel geluisterd.
Geen " ITS NR 1" Intro :(
goede review: LIKE
+Kenneth De Kegel Ben ik die vergeten? Jammer... nouja volgende keer weer aan denken
hehe
Kenneth i
3:47 dikke punten
3:49 Dat zei/dee je waarschijnlijk tegen de echt mega mandy
+RikGames 1 zou een stunt zijn he! :p
*****
Review gaat fout
RikGames 1 Die komt ook :P
Ze vond het niet leuk met de vuurtoren maar wel nog een keer
3:48 BRUH 😂
Plopsa land ligt in dalen niet in Coevorden
Megapret in lievelde is leuk voor de kinderen
jij maakt echt super toffe video's maar ik iriteer me zo aan die ''lekker hoorrrr''
+MAN-VROUW Je bent niet de enigste :)
:)
ik vind het juist super leuk! ik doe het trouwens dagelijks na! haha!
echt omg
+Julie Van Der Knaap ja ik ook
als je ooit nog zo eens naar een pretpark gaat wil ik wel een mee ze dan kan ik ook een kind menemen in een achtbaan
Omg!! Ik woon in coevorden
Er is daar precies weinig te doen wie dat ook vind zeg het dan in de reacties
ik ben daar geweest
Gertje ik wil niet naar de kelder!!!!!!!!!!!!! XD
5x 10.000 luchtballonen gehoord
onzin park je bent er binnen 10 min doorheen
Ik woon in Coevorden LOL
daar gaat de lak hahahaha
gaat over Heidi the ride
Jammer dat ik die dag niet moest werken, hoop dat jullie het leuk hebben gehad!
+Neilam - ja zeker jammer, volgende keer beter :)
ik zou echt al die studio 100 liedjes in me hoofd hebben als ik thuis ben
+nathalie lamie hahaha Mega Mindy staat weer ene tijdje aan :P
iedere vader/tiener die geilt die hard op Free Souffriau (mega mindy) :P
lijkt een beetje op speelstad oranje