Matsmart unboxing - mitä tilasin tällä kertaa
Вставка
- Опубліковано 9 лют 2025
- Matsmartilla oli hyviä tarjouksia, niinpä tuli tilattua paketti pitkästä aikaa. Tilasin muun muassa patukoita ja pyykinpesuainetta, joka oli ikävä kyllä vähän levinnyt pakettiin. Onneksi se ei ollut kuitenkaan sotkenut muita pakkauksia.
Noi tortilla veneet on hyviä. Ja ihte tykkään syödä niitä enemmän kun minusta niistä on helpompi syödä. Tortilloihin laitan yleensä jauhelihaa, joskus broileria jauhelihan sijasta, ananasta, majoneesia, kurkkua, salaattia. Maistuin kyllä tuollane setti. Tuota oreo patukkaa en oo ihtekkään maistanu. Pari kertaa tuota daimia syöny ja ihan okn makuista. Mut lempöarit on se normi ja se minttu ja nyt tuo sitruuna daimit. :) Aatellu kyllä että pitäis kokeilla ihtekki tilata jotain matsmartilta. :) Hyvä video!
Tortilloihin laitan jauhelihaa tai broileria, sit tacokastike/salsakastike, ananasta, salaattia ja sitten yhtä juustokastiketta jota saa s-ryhmän kaupoista. :)
Jauheliha,salatti,aurajuusto,katkarapuja,anasta ,kermaviiliä ja ne soossit ja jauheet ylleensä tuppoo laittamaan tortilloihin
Kaikkea muuta tilaan,mutta en uskalla sipsiä enkä pulveria tuolta. Pelottaa tuo just,että ne ei kestä kuljetuksessa ehjinä. Olen jo pari vuotta tilannut matsmartista. Fiksuruuasta en enää,kun ei saa smartpostiin tilattua.
Sika hyvä video hyvä mcmilla