Трішки невідповідні акумулятори використав. У Ельфбарі-1800 стоять акумулятори на 850 мА, вони трішки коротші за ці на 1100, тож їх цілком можно було помістити впоперек лампи. Так як мені візуально вбачається - їх би там штук 6-7 вмістилось, тобто загальна ємність була б 5-6 тис. мА, і їх вистачило б на годин 10-12 безперервного світіння. До речі - акумулятори було б непогано приклеїти або двостороннім скотчем, або посадити на термоклей. Ну а якщо вже повністю по розуму підходити, то непогано було б поміряти струм на лампу, і вирахувати по ньому струм через кожний світлодіод, і шляхом підпайки паралельно до існуючих резисторів на кожну групу світлодіодів зробити струм через кожний світлодіод десь 15-18 мА при повністю заряджених акумуляторах, але це вже я як інженер підходжу! 😅 А взагалі цілком достойна переробка, молодчина! 👌👍👋💥
@user-to4rc6kj6o Купив собі якось недорогий дешманській павербанк від китайців - вони, як це водиться, надули з ємністю, але я перепакував в ньому акумулятори, зараз в нього ємність біля 17000 мА. Що в цьому павері класного - в нього є досить яскрава ЛЕД-панель, під час блекаутів дуже добре виручала! А рідна плата теж заряджає струмом в 1А від мікро-USB. Знайшов вихід, точніше місце в корпусі під плату IP2312, вона заряджає акуми струмом до 3 А. Тож стало можливим для пришвидшення заряджання робити це одразу двома зарядками - через мікро-USB рідної плати, і через USB-С встановленої мною плати, загалом получається до 4 А, головне аби зарядник міг видавати такий струм. Це вже давно було, зараз повно плат, які можуть заряджати акуми по протоколам швидкої зарядки. До речі - стосовно вбудованої ЛЕД-панелі - якось вирішив випробувати, скільки вона буде світити від акумів - на 30-й години безперервного світіння я здався, і виключив її! 😂
дуже крутецька штука , сам впаював 18650 і контролер у ліхтарик з Аврори ще ,два на черзі налобний , і робочий на магніті ті вже будуть з акумами з одноразок бо розмір малий
Гарно вийшло. Навіть свою власну унікальну печатку поставив на корпусі) Купити готовий варіант то можливо, але наскільки там кращі акумулятори - оце вже цікава ідея для окремого відіо) Дяка.
У мене є куплений готовий японський з акумулятором, датчиком руху, регулюванням яскравості і магнітом. Дуже корисна штука як нічне освітлення для похожу в туалет. Прям всім рекомендую
@@kinostory такі речі продаються на 2...3 місяця, щоб покупець пішов і купив ще, після того як воно поламається... коментатор має дцп якщо не розуміє елементарних речей)) Доречі у лед-ленти зовсім іньщі показники + немає радіатора + відсутній корпус в комплекті + відсутній кабель. Це як порівнювати воду з крану з водою в морі - зовсім інщі речі
я собі купляв подібний, і туди ще акум плосий допаяв. повисів на вітяжку, дуже зручно. павер банк + дешевий можна взяти, і коли не було тиждень електрики - реально ця проста лампа дуже виручала у процесі готовки.
Лампа світить дуже класно Достатньо для кімнати до 10м² Така лампа споживає 230мА в годину Тобто акб на 3000 мА вистачить на 12 годин Теж купив таку і ше думаю що робити: 1 залишити все як є 2 переробити на 18650 3 залишити від юсб але замість світлодіодного модуля поставити дуже яскраву світлодіодну стрічку з підвищуючим модулем
@@Vitaliy_Golovatskiy Те що бере 0.9 це мабуть обмеження кабеля, бо у мене тільки на одному, брендовому 1.3а. Але і гріється відчутно. Тепер думаю, може засунути туди плату від павербанка маленьку, ціна 12грн на Алі, але буде стабільно яскраво світити, бо буде стабільно 5в. Тим більше декілька таких платок замовив про запас, для павербанків 1х18650.
Дивіться - новий якісний 18650 ємністю біля 3000 мА коштує 220-300 гривень, посередній можно купити за 150-200. 3-4 акуми від одноразок сумарно на таку саму ємність або безкоштовно, якщо є знайомий, що парить, або по 10-20 гривень за штуку (я в Одесі на Староконному "блошиному" ринку купую по 10, іноді вдається навіть по 5 купити, але це вже рідко), отже 30-60 гривень за таку саму ємність, плюс 5 хвилин роботи з паяльником разом з перекуром під час його розігріву.😂 Я для себе не бачу сенсу платити більше, та ще й виправдовую себе тим, що менше акумуляторів буде викидуватись, забруднюючи довкілля. Фактично це нові акумулятори, які один, ну від сили 2-3 рази заряджались, аж поки нагрівальна спіраль не забруднилась нагаром від рідини, в той час як літієві акумулятори витримують приблизно 500 циклів. Тобто навіть якщо Ви будете їм кожний день робити заряд-розряд, то їх вистачить на півтора роки. Хоча, звісно, Ви самі будете вирішувати, які акумулятори Вам поставити. Але я вже в себе всі ліхтарикі, включно з налобним, на них перевів (мамі теж), зробив мамі павербанк (він же досить яскравий ліхтарик) на крутих акумах по 1400 мА кожний - помістилось в нього, здається, 11 штук плюс пару меншої ємності, щоб місце не витрачати (пару раз вдавалось натрапити на такі одноразки), і вже підготував необхідну кількість акумів на реально потужний павербанк на 6 комірок (22,2 вольта) по 28 акумів в кожній (24000 мА), тобто загальною потужністю 530 Вт, який можно буде заряджати любим блоком живлення напругою від 3 до 22 вольт, із захистом акумуляторів і балансуванням окремих комірок, і в якого буде декілька USB-портів для заряджання різних гаджетів, включно з ноутами, по всім існуючим протоколам швидкої зарядки, включно з Apple PD 20 вольт 3 А (тобто 60 Вт), і плюс окремий вихід з регульованими і застабілізованими напругою і струмом від 3 до 20 вольт.
@@_Only 18650 за 220-300 грн - це високотокові акуми, такі непотрібні в такому пристрої. 60-70 грн коштує якісний, брендовий акум по типу самсунг 32Е з розбірок, вони також по суті нові. Сам купив таких близько 50 шт, вони ємністю 3150-3200 (перевірив розряд-заряд), а по якості вони значно кращі ніж з одноразок.
В авроре есть классные настольные лампы с очень хилиньким аккумулятором за 160 грн, три режима хол0дный теплый белый и по 10 градаций яркости на каждый режим.
Гарне відио ! так е помилки , але не помиляется той хто сидить на дупці на дивані та коментуе видео ! успіхів , і так на всяк випадок ( акб паяти потрібно в останню чергу )))))) )
вже хотів в коментарях писати, що це маразм витрачати стільки коштів на продукт який на алі коштує дешевше. і тут автор сам сказав. Це як дуже хотіти чхнути, вже прям підходить і в останнім момент відпускає. Такий облом)
Найс відео. Сподобалася ідея з радіатором з товстого провода, перевірю. Я так розумію, пластина з діодами металева і класти її на акуми небажано. Хоч якусь термоізоляцію покласти. І з яскравістю діодів треба пошаманіти: резистори розраховані на 5в вхідного, тепер буде 4.2-2.8в. Яскравість на середньому заряді акумів може бути вже нижче бажаного. Ну і не забуваємо перевіряти напругу на акумах перед тим, як їх спаяти разом.
У даному випадку пластина з діодами на пластиковій основі. І на диво воно не особливо то й гріється. Собі поставив маленьку платку павер банку для отримання стабільних 5в, і 1 хороший 18650акум. 2.15год просвітило на Макс потужності.
@@S0loveyko Варіант з підйомом напруги до 5в має плюси та мінуси. Плюс: можна підключити пластину з діодами як було, не змінювати резистори. Мінус: ми палимо біля половини заряду акумів на перетворення 3.7в -> 5в -> 3в. Коли ми вирішуємо питання шляхом 3.7в -> 3в, то світити буде значно довше.
@@dimarybachkovskyi2137 згоден з вами. Нажаль моїх пізнань у електроніці вистачає тільки щоб засунути туди такий дієвий та простий але не енергоефективний варіант.
Добрий день, ви правильно сказали що не бажано одразу заряджати та вмикати підсвітку. Але в теорії можна зробити щось типу безперебійного живлення, взяти декілька діодів, і від type c гнізда через декілька діодів, щоб на виході була безпечна напруга для світлодіодів припаятись на вхід лед стрічки, а на вихід з плати зарядки(звідки йде напруга від акумумляторів через захист) припаяти ще один діод. Тепер при ввімкненні зарядки в розетку напруга буде одразу подаватись напряму на зарядку, і також через діоди на лед стрічку(головне щоб напруга від акумів була менша ніж з зарядки). А коли вимикають світло, то відбувається переключення на акумулятори. А є ще легше шлях, на алі продаються плати безперебійного живлення на 5 вольт, до них припаюються акуми і завжди є стабільний вихід 5 вольт, і не довелось би випаювати резистори. Проте це треба чекати, замовляти, а у вас в відео все робиться з підручних матеріалів.
Ви не праві, контролер заряду 4056 більше 4.2В на вихід не видасть а при закінченні зарядки від'єднає акум від зп. 6:30 автор вказав що можна вмикати при зарядці.
@user-eh4fn8xe1p так, я мав на увазі якщо замінити плату зарядки на плату безперебійного живлення 5 вольт( в якій є і зарядка і одночасне живлення) то резистори можна не випаювати. Коли використовувати tp 4056 то зрозуміло що максимально там 4.2 вольти. Хоча можливо я не повністю зрозумів схему
Купив такий самий світильник. Якщо хто буде брати, майте на увазі, що кабель з вимикачем не дуже якісний, через нього струм йде біля 300-350mA. Через нормальний кабель їсть десь під 1300mA. Взяв собі також акум 18650 на 3200mA, буду також переробляти, може навіть з димером. Такий варіант має бути куди краще по автономності, ніж готове рішення з Алі.
Підтверджую. Сьогодні купив такий же, за 109грн. Бачив Ваш комент ще вчора, то порівняв різні кабелі і офігів, як він лупить при нормальному кабелі. Тепер думаю чи не буде грітись 18650 акум в середині
Мені здається 1860 на 3000 в таку ж ціну втануть. Як 3 по 650. ЯКщо їх брати на олх. По 35 такі продають. І за 100 можна "шоколадку" не свіжого випуску взяти.
"V+" - це контакт USB на ньому 5V, коли приєднати зарядку... Від цього контакту іде провід до "IN+", а вже контролер знижує напругу і заряджає акум. Провід-Радіатор, щоб не так сильно нагрівався контролер, коли заряджає акумулятори.
Який струм можно подати на ці діоди? Планував використовувати зі повербанком, але робить тільки з самим дешим поверхом в якому не має швидкої зарядки. А на більш сучасних не микаеться. Є в мене usb тригер на 12v для поверу, це не забагато для цих діодів?
@@realiity ну в мене лінійка використовується, здається 120 діодів на метр, точно не пам'ятаю, по суті лежить на світлорозсіювачі у коробі, повітря значно менше ніж у цьому, що на відео, і всерівно не гріється надто сильно. Хоча я б більше це все розглядав як ідею, яку за мінімальні кошти можна вдосконалити і отримати дуже гарні світильники.
я поставив 18650 dc dc підвищувач сенсорну кнопку транзистор (для збільшення потужності кнопки) та плату зарядки з роз'ємом тайп сі на дс дс відрегулював 5 вольт 500 мА саме головне це ціна (дешеве не вийшло) на 8 годин хватає, за рахунок дс дс світло не тускліє а просто вимикається
Проблема тут в тому, що по мірі розряджання акумуляторів лампа буде світити дещо тускліше. Або навіть періодично мерехтіти. Все через те, що на платі заряду акумуляторів немає стабілізації по струму
0:49 Не дуже гарна ідея - АКМ буде нагріватися, але можно пофіксити трішки, зробивши отвори внизу і обмотати АКМ алюмінівою плівкою, но щоб вона не торкалася радіатора світлодіодів, або вирізати дно і перемістити АКМ подалі, навідь якщо половина АКМ буде наполовину виглядати... Да, це не зовсім гарно, але фантазія на то і існує щоб якось закрити виступаючий акумулятор. А що до переробки взагалі - підтримую вас на всі 101%)
вітаю👋 як щодо балансування акумуляторів? оскільки вони всі купою підключені до заряджувального модулю, то виснаження акумуляторів не буде набагато швидше? знаю що для кількох акумуляторів варто використовувати BMS балансувальник щоб він не перезаряджав заряджені акумулятори, і слідкував за їх станом
то ви щось чули , та не зрозуміли що ) БМС по захисту використовують у будь яких варіантах , а саме з балансуванням - це при послідовному підключенні акумуляторів (збірок) .
А куди іде доріжка на платі світлодіодів до якої ви підпаяли ІN+ модуля, чи випадково він не іде на той самий резистор який ви випаяли і той провід там не потрібний?
Резистор який випаяли він розірвав + живлення на лед модуль. Відповідно після резистора припаюємось і коли даємо живлення кнопкою у нас світить лампа. А ДО резистора паяємось для того щоб отримати 5в+ коли ввімкнемо зарядку у штатний мікро юзб роз'єм.
Поясніть будь ласка, звідки береться напруга для зарядки на платі tp4056. Бо я щось не розумію )) Бо маю такий світильник, і планую його отак переробити. Або ще як варіант поставити плату павербанка за 12грн (така як йде з корпусами під 1х18650, круглі металеві). Тоді і 5в стабільні будуть завжди, і захист від перерозряду. Тільки стараюсь зрозуміти як ми штатним мікро юзб заряджаємо доставлений модуль.
@@urok_in дякую, вже реалізував у себе. Трішки за іншим принципом. Поставив плату павербанка з Алі маленьку таку за 10 грн, з неї стабільно 5в отримую, з штатного мікро юзб беру 5в+ та - і двома проводами вони йдуть на мікро юзб плати павера, а з юзб А роз'єму плати через кнопку живиться світлодіодний модуль. Акум самсунг 32е, 3200 ємкості (перевіряв) вистачило на 2.15год світіння. Після цього плата відсікає акум. Ще додав індикатор зарядки з аліка за 27грн на корпус, щоб знати скільки залишилось заряду. Єдиний мінус це та плата трошки гріється, але у межах норми. Отакі то справи :)
Гарна ідея, але трохи реалізація підкачала. Акуми та зарядну плату треба було зафіксувати та прибрати зайву довжину дротів. Взагалі, річ корисна і добре, що повторно використав ці кляті одноразки.
Плата нада, разем нада 18650 нада, паяльник нада припой нада, провода нада + доставка НП, ну и пое-тся нада, а нон того стоит? В мерлене такой же 860грн, в металическом корпусе и с акумами на 4000 и датчиком руху.
@@ВатникКолорадский-к5с по даташиту нижче 3.6в не рекомендує виробник але найнижча точка це 1.8 в якщо цей поріг занижено то акб більше не буде заряджатись навіть якщо він новий
Підкажіть, чи можливо зробити живлення для звичайної led стрічки з таких акумуляторів? Чи могли б ви записати таке відео?) Думаю багатьом буде корисним)
Можна зробити ще бюджетніший варіант. USB-світильник на 3 світлодіода (ціна 0,45 долара) + корпус павербанку для 18650 (ціна 1 долар на AliExpress). Споживання 120-140 mAh, тому акумулятора вистачить на 20 годин. Можна акумулятор підєднати без павербанка, тоді споживання зменшується, крім того не буде витрачатися енергія на перетворення в 5 вольт і заряду вистачить майже вдвічі більше. Якщо замало світла, то є USB-світильники із 12 світлодіодами та USB виходом, де можна під'єднати ще світильник, але тоді прийдеться використовувати потужніший павербанк.
Я думал над этим, в итоге пришёл к выводу: купил настольную лампу ТИТАН за 199 в комплекте которой входят две 18650. Функции лампы: выбор спектра - желтый, белый, желтый + белый; регулировка яркости; встроенный контроллер заряда; две клавиши выключения; сменные 18650, крышечку открыл можно поменять как батарейки. Доработка: купил 18650 панасоники на 3400mAh теперь хватает на двое суток непрерывной работы на минимальной яркости.
Однозначно лайк 👍 и подписка. Надеюсь на взаимность🤔 Я сам так делаю. Я думаю что таким образом можно поставить плату контроля зарядки с телефонного аккумулятора, ну если она мигать будет как индикатор что нужно её зарядить.
Зробив все точно як ви, все працює ідеально, дякую за те що знімаєте такі корисні відео, сподіваюся що на ваших відео буде більше переглядів😊
Дякую за такий гарний коментар)
Трішки невідповідні акумулятори використав. У Ельфбарі-1800 стоять акумулятори на 850 мА, вони трішки коротші за ці на 1100, тож їх цілком можно було помістити впоперек лампи. Так як мені візуально вбачається - їх би там штук 6-7 вмістилось, тобто загальна ємність була б 5-6 тис. мА, і їх вистачило б на годин 10-12 безперервного світіння. До речі - акумулятори було б непогано приклеїти або двостороннім скотчем, або посадити на термоклей.
Ну а якщо вже повністю по розуму підходити, то непогано було б поміряти струм на лампу, і вирахувати по ньому струм через кожний світлодіод, і шляхом підпайки паралельно до існуючих резисторів на кожну групу світлодіодів зробити струм через кожний світлодіод десь 15-18 мА при повністю заряджених акумуляторах, але це вже я як інженер підходжу! 😅
А взагалі цілком достойна переробка, молодчина! 👌👍👋💥
обґрунтовані зауваження робите😅 Дякую за такий гарний коментар))
@@urok_in Перепрошую - трішки помилився - акумулятори на 850 мА стоять у Ельфбарах-1500.
Из жопы тоесть. ага. купи світильник для того щоб його переробити. Викинь гроші щоб ще раз викинути гроші. Автор дцп. Можно просто купити LED-ленту
@user-to4rc6kj6o Купив собі якось недорогий дешманській павербанк від китайців - вони, як це водиться, надули з ємністю, але я перепакував в ньому акумулятори, зараз в нього ємність біля 17000 мА. Що в цьому павері класного - в нього є досить яскрава ЛЕД-панель, під час блекаутів дуже добре виручала!
А рідна плата теж заряджає струмом в 1А від мікро-USB. Знайшов вихід, точніше місце в корпусі під плату IP2312, вона заряджає акуми струмом до 3 А. Тож стало можливим для пришвидшення заряджання робити це одразу двома зарядками - через мікро-USB рідної плати, і через USB-С встановленої мною плати, загалом получається до 4 А, головне аби зарядник міг видавати такий струм.
Це вже давно було, зараз повно плат, які можуть заряджати акуми по протоколам швидкої зарядки.
До речі - стосовно вбудованої ЛЕД-панелі - якось вирішив випробувати, скільки вона буде світити від акумів - на 30-й години безперервного світіння я здався, і виключив її! 😂
Хороша робота!!!
Приємний і корисний контент! Однозначно вподобайка та підписка!!!
Велике спасибі вам за відео,було дуже інформативно,буду пробувати робити!!!
По більше таких відео
Класно зробив. Теж думав як текий світильник зробити. Дякую за урок!!!
дуже крутецька штука , сам впаював 18650 і контролер у ліхтарик з Аврори ще ,два на черзі налобний , і робочий на магніті ті вже будуть з акумами з одноразок бо розмір малий
Молодець, рівні руки і знання. Продовжуй робити контент.
Гарно вийшло. Навіть свою власну унікальну печатку поставив на корпусі) Купити готовий варіант то можливо, але наскільки там кращі акумулятори - оце вже цікава ідея для окремого відіо) Дяка.
там завжди погані акумулятори, це або підробка під 18650, або оті кислотні чорні з двох банок, не пам'ятаю, який у них тип, але вони дуже погані
У мене є куплений готовий японський з акумулятором, датчиком руху, регулюванням яскравості і магнітом. Дуже корисна штука як нічне освітлення для похожу в туалет. Прям всім рекомендую
Супер ❤❤🧡🧡🧡. Довше світити буде ніж та, що на аліку . Там економлять на аккумуляторі
Дякую за відповідь)
Дякую, за контент - дуже цікаво ❤
Не зіпсував корпус, а зробив унікальну позначку, тепер це світильник з особливостями :))
Як в Гарі Потера, є унікальна мітка🤣
ага. купи свытильник для того щоб його переробити. Викинь гроші щоб ще раз викинути гроші. Автор дцп. Можно просто купити LED-ленту
@@kinostory Аа то це тебе руки з сраки поросли...і ти вважаєш, що є люди тупіші за тебе орк😈
@@kinostory такі речі продаються на 2...3 місяця, щоб покупець пішов і купив ще, після того як воно поламається... коментатор має дцп якщо не розуміє елементарних речей))
Доречі у лед-ленти зовсім іньщі показники + немає радіатора + відсутній корпус в комплекті + відсутній кабель. Це як порівнювати воду з крану з водою в морі - зовсім інщі речі
@@realiity не зважайте, судячи по образам які дозволяє наш профі коментатор, у нього "лед лєнта" головного мозку )
я собі купляв подібний, і туди ще акум плосий допаяв. повисів на вітяжку, дуже зручно. павер банк + дешевий можна взяти, і коли не було тиждень електрики - реально ця проста лампа дуже виручала у процесі готовки.
Цікаве відео. Сподіваюсь, тут багато такого контенту. Підписався!
Друже дроти паяй до акумів в останню чергу, саме відео чудове, інформативне, удачі.
Дякую)
Дякую за контент, буду готуватись до зими😅
Робота, це ж купа насолоди 😂❤
Я такий же самий) Все на аккамулятори переробляю))
Лампа світить дуже класно Достатньо для кімнати до 10м² Така лампа споживає 230мА в годину Тобто акб на 3000 мА вистачить на 12 годин Теж купив таку і ше думаю що робити:
1 залишити все як є
2 переробити на 18650
3 залишити від юсб але замість світлодіодного модуля поставити дуже яскраву світлодіодну стрічку з підвищуючим модулем
Змініть юзб кабель і будете в шоці. Вона почне споживати 1.3а, і світити дуже яскраво.
@@S0loveykoТак дійсно замінив шнур і стало набагато краще. 1.3 не побачив, а от 0.9 стабільно бере І світить краще Дякую за пораду
@@Vitaliy_Golovatskiy
Те що бере 0.9 це мабуть обмеження кабеля, бо у мене тільки на одному, брендовому 1.3а. Але і гріється відчутно. Тепер думаю, може засунути туди плату від павербанка маленьку, ціна 12грн на Алі, але буде стабільно яскраво світити, бо буде стабільно 5в. Тим більше декілька таких платок замовив про запас, для павербанків 1х18650.
Дивіться - новий якісний 18650 ємністю біля 3000 мА коштує 220-300 гривень, посередній можно купити за 150-200.
3-4 акуми від одноразок сумарно на таку саму ємність або безкоштовно, якщо є знайомий, що парить, або по 10-20 гривень за штуку (я в Одесі на Староконному "блошиному" ринку купую по 10, іноді вдається навіть по 5 купити, але це вже рідко), отже 30-60 гривень за таку саму ємність, плюс 5 хвилин роботи з паяльником разом з перекуром під час його розігріву.😂
Я для себе не бачу сенсу платити більше, та ще й виправдовую себе тим, що менше акумуляторів буде викидуватись, забруднюючи довкілля.
Фактично це нові акумулятори, які один, ну від сили 2-3 рази заряджались, аж поки нагрівальна спіраль не забруднилась нагаром від рідини, в той час як літієві акумулятори витримують приблизно 500 циклів. Тобто навіть якщо Ви будете їм кожний день робити заряд-розряд, то їх вистачить на півтора роки.
Хоча, звісно, Ви самі будете вирішувати, які акумулятори Вам поставити.
Але я вже в себе всі ліхтарикі, включно з налобним, на них перевів (мамі теж), зробив мамі павербанк (він же досить яскравий ліхтарик) на крутих акумах по 1400 мА кожний - помістилось в нього, здається, 11 штук плюс пару меншої ємності, щоб місце не витрачати (пару раз вдавалось натрапити на такі одноразки), і вже підготував необхідну кількість акумів на реально потужний павербанк на 6 комірок (22,2 вольта) по 28 акумів в кожній (24000 мА), тобто загальною потужністю 530 Вт, який можно буде заряджати любим блоком живлення напругою від 3 до 22 вольт, із захистом акумуляторів і балансуванням окремих комірок, і в якого буде декілька USB-портів для заряджання різних гаджетів, включно з ноутами, по всім існуючим протоколам швидкої зарядки, включно з Apple PD 20 вольт 3 А (тобто 60 Вт), і плюс окремий вихід з регульованими і застабілізованими напругою і струмом від 3 до 20 вольт.
@@_Only 18650 за 220-300 грн - це високотокові акуми, такі непотрібні в такому пристрої. 60-70 грн коштує якісний, брендовий акум по типу самсунг 32Е з розбірок, вони також по суті нові. Сам купив таких близько 50 шт, вони ємністю 3150-3200 (перевірив розряд-заряд), а по якості вони значно кращі ніж з одноразок.
В авроре есть классные настольные лампы с очень хилиньким аккумулятором за 160 грн, три режима хол0дный теплый белый и по 10 градаций яркости на каждый режим.
Не надійні акб, в разі чого подежа. Сам таке робив але одного разу щось сталося з платою захисту і акб загорівся, добре що побачив вчасно.
офигенный лайфхак... модернизация... це добре!!!
Гарне відио ! так е помилки , але не помиляется той хто сидить на дупці на дивані та коментуе видео !
успіхів , і так на всяк випадок ( акб паяти потрібно в останню чергу )))))) )
дякую за коментар)
Малодець! Було цікаво !
Дякую)
ти знаеш.почти все правда.я думаю для новачків нормально.
Таке саме зробив як ьільки в аврорі ці світильники побачив. Але кинув нормальний 18650.
Так, я вирішив безкоштовні акуми використати)
@@urok_in нажаль безкоштовних немає))... хоча ці в мене з розбірки ноутбучних акумів
вже хотів в коментарях писати, що це маразм витрачати стільки коштів на продукт який на алі коштує дешевше. і тут автор сам сказав. Це як дуже хотіти чхнути, вже прям підходить і в останнім момент відпускає. Такий облом)
Ахахах, так)
Найс відео. Сподобалася ідея з радіатором з товстого провода, перевірю. Я так розумію, пластина з діодами металева і класти її на акуми небажано. Хоч якусь термоізоляцію покласти. І з яскравістю діодів треба пошаманіти: резистори розраховані на 5в вхідного, тепер буде 4.2-2.8в. Яскравість на середньому заряді акумів може бути вже нижче бажаного. Ну і не забуваємо перевіряти напругу на акумах перед тим, як їх спаяти разом.
На моїй 4056 радіатор на платі заведений на вхідний "+". Мабуть краще до нього і паяти дріт-радіатор.
У даному випадку пластина з діодами на пластиковій основі. І на диво воно не особливо то й гріється.
Собі поставив маленьку платку павер банку для отримання стабільних 5в, і 1 хороший 18650акум. 2.15год просвітило на Макс потужності.
@@S0loveyko Варіант з підйомом напруги до 5в має плюси та мінуси. Плюс: можна підключити пластину з діодами як було, не змінювати резистори. Мінус: ми палимо біля половини заряду акумів на перетворення 3.7в -> 5в -> 3в. Коли ми вирішуємо питання шляхом 3.7в -> 3в, то світити буде значно довше.
@@dimarybachkovskyi2137 згоден з вами. Нажаль моїх пізнань у електроніці вистачає тільки щоб засунути туди такий дієвий та простий але не енергоефективний варіант.
DC-DC на вихід із плати захисту і матимете завжди стабільну яскравість. І бажано тп4052 із захистом
Так, ви маєте рацію)
Добрий день, ви правильно сказали що не бажано одразу заряджати та вмикати підсвітку. Але в теорії можна зробити щось типу безперебійного живлення, взяти декілька діодів, і від type c гнізда через декілька діодів, щоб на виході була безпечна напруга для світлодіодів припаятись на вхід лед стрічки, а на вихід з плати зарядки(звідки йде напруга від акумумляторів через захист) припаяти ще один діод. Тепер при ввімкненні зарядки в розетку напруга буде одразу подаватись напряму на зарядку, і також через діоди на лед стрічку(головне щоб напруга від акумів була менша ніж з зарядки). А коли вимикають світло, то відбувається переключення на акумулятори. А є ще легше шлях, на алі продаються плати безперебійного живлення на 5 вольт, до них припаюються акуми і завжди є стабільний вихід 5 вольт, і не довелось би випаювати резистори. Проте це треба чекати, замовляти, а у вас в відео все робиться з підручних матеріалів.
Ви не праві, контролер заряду 4056 більше 4.2В на вихід не видасть а при закінченні зарядки від'єднає акум від зп.
6:30 автор вказав що можна вмикати при зарядці.
@user-eh4fn8xe1p так, я мав на увазі якщо замінити плату зарядки на плату безперебійного живлення 5 вольт( в якій є і зарядка і одночасне живлення) то резистори можна не випаювати. Коли використовувати tp 4056 то зрозуміло що максимально там 4.2 вольти. Хоча можливо я не повністю зрозумів схему
@@ПётрРоманюк-м3п Он прав, сделать бесперебойник не проблема. И будет работать и как от сети, так и от аков при отсутствии розетки.
@@Putin-Lox да вы капитан очевидность, без обид.
Работать будет по любому.
Не зрозумів навіщо використовувати старий мікро юсб порт, якщо на платі вже є сучасний тапСі? І тоді не треба нічого випалювати біля світлодіодів
Е одноразки вже з модулем зарядки,Аврора як завжди крутяк
Вподобайка за мгтф
Купив такий самий світильник. Якщо хто буде брати, майте на увазі, що кабель з вимикачем не дуже якісний, через нього струм йде біля 300-350mA. Через нормальний кабель їсть десь під 1300mA.
Взяв собі також акум 18650 на 3200mA, буду також переробляти, може навіть з димером.
Такий варіант має бути куди краще по автономності, ніж готове рішення з Алі.
Підтверджую. Сьогодні купив такий же, за 109грн. Бачив Ваш комент ще вчора, то порівняв різні кабелі і офігів, як він лупить при нормальному кабелі. Тепер думаю чи не буде грітись 18650 акум в середині
за 30-40 грн можна купити плату для світильника яка має сенсорну кнопку і заряджає акуми
Як воно зоветься щоб загуглити,ціна норм.
Мені здається 1860 на 3000 в таку ж ціну втануть. Як 3 по 650. ЯКщо їх брати на олх. По 35 такі продають. І за 100 можна "шоколадку" не свіжого випуску взяти.
Круто! і музика топ на фоні!
Чудове відео 🎉
Дякую
Мне интересно мощность ленты и сколько по времени горит на этих акумах ? Буду рада ответу.
Не зрозумів навіщо провод з плати + IN підпаяно до плати лампи. І для чого радіатор (провод) з плати - IN
"V+" - це контакт USB на ньому 5V, коли приєднати зарядку... Від цього контакту іде провід до "IN+", а вже контролер знижує напругу і заряджає акум.
Провід-Радіатор, щоб не так сильно нагрівався контролер, коли заряджає акумулятори.
@@urok_in Ясно! Це принцип роботи самої лампи, тому і потрібен IN+
@@urok_inвсе одно не зрозумів нащо підпалювати in+(
Якщо я правильно зрозумів, то V+ на світлодіодній матриці це контакт де з'явиться 5 вольт якщо ми підключимо micro usb кабель у ШТАТНИЙ роз'єм лампи.
По платі тп4056. Їй не треба припаювати IN- (ви там кабель-радіатор припаяли) ? Для успішної зарядки вистачає припаяти кабель до OUT- ?
Не вийде так само. Зокрема акуми там хужі та дешевші, тому ваш буде довше світити. Навіть з одноразками.
Доречі якщо матриця налаштована більше як на 2ват потужності то акумулятори зваряться.
Який струм можно подати на ці діоди?
Планував використовувати зі повербанком, але робить тільки з самим дешим поверхом в якому не має швидкої зарядки. А на більш сучасних не микаеться. Є в мене usb тригер на 12v для поверу, це не забагато для цих діодів?
Забагато, там з USB йде до них 5 вольт, тому потрібна саме така напруга, в мене працюють від акума, який має напругу 4.2 - 3 вольт.
Важливо, щоб лінійка не передавала тепло на акумулятори.
Це досить слабка лінійкая яко сильно не буде грітися, і не нашкодить акамуляторам.
@@UAIUmkaскоріш за все в цій лінійкі дуже слабкий радіатор + закритий корпус...на мою думку там буде жарко всередині)
@@realiity ну в мене лінійка використовується, здається 120 діодів на метр, точно не пам'ятаю, по суті лежить на світлорозсіювачі у коробі, повітря значно менше ніж у цьому, що на відео, і всерівно не гріється надто сильно.
Хоча я б більше це все розглядав як ідею, яку за мінімальні кошти можна вдосконалити і отримати дуже гарні світильники.
МОЛОДЕЦЬ!!!!
Дякую)
Молодэц, в ухе оругэц.
Я щось не зрозумів як він заряджається, скажіть будь ласка
Скажіть будь ласка, що можно зробити? Не працює на повєрах де є швидка зарядка (на 3шт перевіряв) на звичайному працює.
Можливо через маленьке споживання вимикається?
Як підпаювати якшо просто поставити вимикач без акумуляторів?
я поставив 18650 dc dc підвищувач сенсорну кнопку транзистор (для збільшення потужності кнопки) та плату зарядки з роз'ємом тайп сі на дс дс відрегулював 5 вольт 500 мА саме головне це ціна (дешеве не вийшло) на 8 годин хватає, за рахунок дс дс світло не тускліє а просто вимикається
IN- та OUT- є однією спільною землею, тому до IN- не треба дроту від розніму, правильно розумію?
Так, все вірно)
Проблема тут в тому, що по мірі розряджання акумуляторів лампа буде світити дещо тускліше. Або навіть періодично мерехтіти. Все через те, що на платі заряду акумуляторів немає стабілізації по струму
Так з драйвером було б значно краще, але і так піде😅 В бюджетних лампах, китайці, так і роблять)) + буде індикатором, щоб зарядити батарею😂😂😂
Обмеження по струму є- на блоку зі світлодіодами для цього служать резистори
Можна засунути туди плату павербанка за 12 грн з Алі. Маємо стабільні 5вольт, маємо захист від перерозряду.
@@S0loveyko Можна купити на тому ж алі 10 бмс за 30 гривень і там буде приблизно те ж саме.
@@VegtamOne бмс яка буде давати стабільно 5в і ліхтарик буде однаково світити що на 100% заряду, що на 30 % ? Чудово, дякую, буду знати
Замість вимикача можна сенсор руху поставити
0:49 Не дуже гарна ідея - АКМ буде нагріватися, але можно пофіксити трішки, зробивши отвори внизу і обмотати АКМ алюмінівою плівкою, но щоб вона не торкалася радіатора світлодіодів, або вирізати дно і перемістити АКМ подалі, навідь якщо половина АКМ буде наполовину виглядати... Да, це не зовсім гарно, але фантазія на то і існує щоб якось закрити виступаючий акумулятор.
А що до переробки взагалі - підтримую вас на всі 101%)
Дякую за гарний коментар))
Дякую!!!
Перевір скільки часу буде світити, щоб пізніше орієнтуватись. А ще є ідеї куди використати корпуса з одноразок?
Добре, перевірю)) Тільки як корпус для ліхтарика...
Перевірив, поставив на всю ніч світити, на 6 годин світить добре, далі починає світити тьмяніше...
Але ж світильник розрахований на 5v від блоку живлення. А у вас 3,7v - „малувато"?
Туди б ще платку Лед драйвера , щоб ток стабільний був навіть коли напруга на аккумуляторі почне знижуватися.
вітаю👋
як щодо балансування акумуляторів?
оскільки вони всі купою підключені до заряджувального модулю, то виснаження акумуляторів не буде набагато швидше?
знаю що для кількох акумуляторів варто використовувати BMS балансувальник щоб він не перезаряджав заряджені акумулятори, і слідкував за їх станом
Дорога дня, зазвичай BMS для послідовного підключення використовують. Про паралельне підключення до BMS не чув, якщо маєте інфу, поділіться, дякую))
то ви щось чули , та не зрозуміли що ) БМС по захисту використовують у будь яких варіантах , а саме з балансуванням - це при послідовному підключенні акумуляторів (збірок) .
Гарна робота.
Дякую)
І я собі такий зроблю)
Незрозуміло одне,чому роз'єм зарядки на OUT- ???
бо він спільний з входом , тобто там йде одна спільна доріжка і різниці нема , а от плюс живлення вже роздільний
А куди іде доріжка на платі світлодіодів до якої ви підпаяли ІN+ модуля, чи випадково він не іде на той самий резистор який ви випаяли і той провід там не потрібний?
Резистор який випаяли він розірвав + живлення на лед модуль. Відповідно після резистора припаюємось і коли даємо живлення кнопкою у нас світить лампа. А ДО резистора паяємось для того щоб отримати 5в+ коли ввімкнемо зарядку у штатний мікро юзб роз'єм.
3:34
З точністю до навпаки.
Так, дякую що помітили, дійсно перепутав))
Интересная идея с охлаждением для тп4056, на сколько это эффективно? Я через теплопрокладки клеил радиатор и даже с ним сильно греется😅
Не знаю на скільки, але точно якусь частину тепла забирає)
@@urok_inОсобливо ізоляція😂
В мене таке добро ще з минулого б-ауту, тільки з датчиками руху, в коридорах і санвузлах.
1:21 Очень жаль, что выбросил нагревательный элемент.
А де його можна використати?
@@dimarybachkovskyi2137 Можно сделать паяльник.
@@dimarybachkovskyi2137 Можно ещё нагрузку сделать.
Дякую. Як навантаження не дуже уявляю його плюси. Як нагрівальний елемент міні-паяльника - можна спробувати. Чи є на UA-cam ролики з цього приводу?
@@dimarybachkovskyi2137 Треба буде пошукати.
Але саме жало в природi icyє, наприклад для usb паяльника.
Я б ще замонтував dc-dc step up для світлодіодів,щоб однаково яскраво світили
Так, важ варіант кращий...
Поясніть будь ласка, звідки береться напруга для зарядки на платі tp4056. Бо я щось не розумію ))
Бо маю такий світильник, і планую його отак переробити.
Або ще як варіант поставити плату павербанка за 12грн (така як йде з корпусами під 1х18650, круглі металеві). Тоді і 5в стабільні будуть завжди, і захист від перерозряду. Тільки стараюсь зрозуміти як ми штатним мікро юзб заряджаємо доставлений модуль.
Я намалював схему) від роз'єма живлення береться напруга (коли підключити зарядку)
@@urok_in дякую, вже реалізував у себе. Трішки за іншим принципом. Поставив плату павербанка з Алі маленьку таку за 10 грн, з неї стабільно 5в отримую, з штатного мікро юзб беру 5в+ та - і двома проводами вони йдуть на мікро юзб плати павера, а з юзб А роз'єму плати через кнопку живиться світлодіодний модуль. Акум самсунг 32е, 3200 ємкості (перевіряв) вистачило на 2.15год світіння. Після цього плата відсікає акум. Ще додав індикатор зарядки з аліка за 27грн на корпус, щоб знати скільки залишилось заряду.
Єдиний мінус це та плата трошки гріється, але у межах норми.
Отакі то справи :)
Не бачу ніякого сенсу кудись під'єднувати вхідний плюс плати. Навіщо це взагалі, адже це вхід 5 В?
Дивіться уважніше))
109 грн,це була акційна ціна. Так вони дорожче. Я навіть думав, що вони вже йдуть з акумулятором. Добре що не купив.
Щось схема не дуже зрозуміла. Навіщо перший резистор випаювати? І навіщо туди вимикав кидати? Якщо вимикач у розрив на + кинути
Резистор з 0 опором, за стандартом він з'єднує + від роз'єму micro usb до діодів. Якщо підбраяєте все як на схемі, світильник запрацює)
тобто акумів можно скільки хочеш але однакові ?
контроллер зарядить хоть 300 милиампер хоть 10к ?
Да
Гарна ідея, але трохи реалізація підкачала. Акуми та зарядну плату треба було зафіксувати та прибрати зайву довжину дротів.
Взагалі, річ корисна і добре, що повторно використав ці кляті одноразки.
Дякую за змістовну критику)
Люблю вторинно використовувати ресурси))
Привіт, дякую за видево! Вибачаюсь одразу за тупеньке пистання, що то за "одноразки" такі?)
Одноразові електронні сигарети. На відміну від багаторазових, їх не перезаправляють.
@@КонстантинРациборинский дякую за роз'яснення. Сам не курю, тож не знав про їх існування)
@@serhiipavlechko власне, теж не курю, але знаю про їхнє існування завдяки подібним роликам на ютюбі
Плата нада, разем нада 18650 нада, паяльник нада припой нада, провода нада + доставка НП, ну и пое-тся нада, а нон того стоит? В мерлене такой же 860грн, в металическом корпусе и с акумами на 4000 и датчиком руху.
Так - я тут перейшов за посиланням - і виявилось що та лампа зараз доступна до замовлення за 20грн) Я взяв)
А яку довжину Ви замовили ? бо от ламаю голову яка довжина у автора. (Довжина світильника я маю на увазі))))
@@S0loveykoНу я особисто взяв здається 20см. У автора здається також 20
Дякую,дуже корисне відео!
Підкажіть, будь ласка, де придбали плату?Чи можливо назву її.
tp 4056 , купити можна на алі, і у нас на олх, пром чи радіомагазинах, ціна десь 10 грн
В описі є посилання на модуль)
@@keleriuss Ліпше, якщо знайдете, плату на мікросхемі TP-4057 - в ній є захист від переполюсовки.
Чому залишив старий порт? В тебе плата з бмс та навіщо заряджати через не практичний порт?
Щоб не псувати зовнішній вигляд ліхтаря)
@@urok_in можно гарно врізатись було. Був би як орегінал. І зарядка швидка була
Потр сучасніший, швидкість та сама👌
грубий мідний дріт в якості радіатора і в ізоляції ??? Дуже цікаво :)
Але всерівно частину тепла буде брати на себе)
я б залишив type c
Мушу зазначити, склалося відчуття ніби після переходу на акамулятори у лампи зник ШИМ🤔
В лампі взагалі нічого немає крім резисторів... Мерехтіння мабуть було через те що підключив до дешевого USB-блочка
У данной платы защита стоит на 2.5 вольта.
А у Li-pol аккумуляторы можно разряжать до 3v
Или я не прав?
1.8 для панасоников 2 вольта елджи 2.5 вольт саньйо
@@pirvirts що за конкретно панасоніки на 1.8V та ЛЖ на 2V discharge , маркування напишіть .
@@ВатникКолорадский-к5с lg шоколадки ті що на вейпи беруть 20а а панасоніки nrc18650ga
@@ВатникКолорадский-к5с по даташиту нижче 3.6в
не рекомендує виробник але найнижча точка це 1.8 в якщо цей поріг занижено то акб більше не буде заряджатись навіть якщо він новий
@@pirvirts по якому конкретно даташиту ? ви напишіть точні моделі акумуляторів , а не узагальнюйте все до купи .
круто підписався))
Якщо ви про підпис каналу, то це назва сайту, а ютюб його доповнення. Але на сайт забив і стало навпаки😂
Підкажіть, чи можливо зробити живлення для звичайної led стрічки з таких акумуляторів? Чи могли б ви записати таке відео?) Думаю багатьом буде корисним)
можливе, треба 12в набрати.
Так можна 2 способи:
1. через підвищуючий модуль.
2. За допомогою 3 акумів, які пілючені через BMS.
Можна зробити ще бюджетніший варіант.
USB-світильник на 3 світлодіода (ціна 0,45 долара) + корпус павербанку для 18650 (ціна 1 долар на AliExpress).
Споживання 120-140 mAh, тому акумулятора вистачить на 20 годин.
Можна акумулятор підєднати без павербанка, тоді споживання зменшується, крім того не буде витрачатися енергія на перетворення в 5 вольт і заряду вистачить майже вдвічі більше.
Якщо замало світла, то є USB-світильники із 12 світлодіодами та USB виходом, де можна під'єднати ще світильник, але тоді прийдеться використовувати потужніший павербанк.
о треба теж собі пару шт зробити, якраз є вільні 18650
Ціна в аврорі якою була?
109 грн
@@urok_in хіба що заради естетики і як тушка під переробку-норм.
Я думал над этим, в итоге пришёл к выводу: купил настольную лампу ТИТАН за 199 в комплекте которой входят две 18650.
Функции лампы:
выбор спектра - желтый, белый, желтый + белый;
регулировка яркости;
встроенный контроллер заряда;
две клавиши выключения;
сменные 18650, крышечку открыл можно поменять как батарейки.
Доработка: купил 18650 панасоники на 3400mAh теперь хватает на двое суток непрерывной работы на минимальной яркости.
Хороша ціна за такі характеристики...
Порада: акуми краще приклеїти термоклеєм
Я сьогодні точно такий купив в аврорі тільки від акумуляторний має пульт та декілька режимів хочешь можу скинути відео або фотт
Шо це за "наш контролер"?
Чому попередньо про нього у відео ні слова?
Круто)
Ідея крута, але лампа слабенько світить, був брав лампу але за 50грн тай світила у рази два краще, тай понятно що поставив акумулятори)
Балансувати акумулятори не потрібно?
Потрібно. Дякую що це підмітили, у відео не показав цього... Достатньо перед пайкою їх зарядити
Навіть якщо купити готовий - швиде за усе акккуми доведется міняти...
руки из нужного места у тебя растут!
Из жопы тоесть. ага. купи світильник для того щоб його переробити. Викинь гроші щоб ще раз викинути гроші. Автор дцп. Можно просто купити LED-ленту
Из джопы
Однозначно лайк 👍 и подписка. Надеюсь на взаимность🤔
Я сам так делаю.
Я думаю что таким образом можно поставить плату контроля зарядки с телефонного аккумулятора, ну если она мигать будет как индикатор что нужно её зарядить.
Плата про яку ви говорете, то є бмс, плата захисту, а контролер заряду вмонтований в середині телефона
У меня такая с али - там 18650 стоит сразу на своем месте.
Де контролер знайти?
В інтернеті замовити, або в радіо магазині. Модуль має назву "tp4056"