#suceava #romania #newsbucovina

КОМЕНТАРІ • 17

• @cadarstefan339
    @cadarstefan339 23 дні тому

Salutare Domnu Mihai si Domnisoara Amalia asta este iar am pierdut dar mai avem o ocazie daca o pierdem si pe asta ne am facut de tot rasul sa vedem ce poate România sanatate 😭😭😭🙋🙋🙋🤗🤗🤗💪💪💪

• @angelanovac9337
    @angelanovac9337 23 дні тому +1

Mare păcat ca au pierdut.Ne făceau f fericiți dar,na asta este viata

• @vasilebornea3311
    @vasilebornea3311 23 дні тому +1

Nu ei n-au dezamăgit.alti domnul Mihai pe 9 iunie.acolo poporul a pierdut din nou meciul.

@4youjhony 23 дні тому +5

Nu s-a schimbat nimic ! Am avut un noroc chior cu Ucraina și am sperat cu toți ,că vom putea visa din nou !

• @CaptHotah
      @CaptHotah 23 дні тому +2

Auzi la asta 3-0 noroc chior 😂😂 Tu compari ukraina cu belgia?? Esti nucā stai jos.
      Noroc chior ai cand domina ei tot meciul si la final isi dau autogol si castigi nu cand domini tu si castigi cu 3-0 🤦

• @alinlupescu9655
      @alinlupescu9655 23 дні тому +3

Te ai uitat la meciul cu Belgia sau vorbesti sa te afli in treaba? Romania a jucat foarte bine in acest meci.

@4youjhony 23 дні тому +1

@@alinlupescu9655 Exact, am înfrânt !

Exsat

• @REMYMIH
    @REMYMIH 23 дні тому

3-0 cu Ukraina pentru ca situatia Ukcrainienilor e cea care o stim,0-2 cu Belgia arata realitatea ,poate nu convine la
    Multi dar cam asta e realitatea

@alinlupescu9655 23 дні тому +2

“Sa luam gol din minutul 2 e prea dubios” baaaaa terminati naibi cu conspiratile astea.

• @AnaMaria-wg8xb
    @AnaMaria-wg8xb 23 дні тому

Sati calmi tovarasi, mergem in optimi si poate si in sferturi. E mult mai bine decat sa stam acasa ca Grecia, Suedia, Bulgaria etc...