- CAŁE MECZE: • Reprezentacja Polski [...
    - MOMENTY: • Reprezentacja Polski [...
    - GOLE: • Reprezentacja Polski [...
    - TOP 10: • Reprezentacja Polski [...
    2005 [655] Polska v Walia [1-0] Poland v Wales
    Eliminacje MŚ 2006, 7 września 2005, Warszawa, Stadion Wojska Polskiego, widzów: 13 500, Sędzia: Claus Bo Larsen (Dania)
    Bramka: 1-0 Maciej Żurawski 54' karny
    Polska: Artur Boruc - Marcin Baszczyński, Mariusz Jop, Jacek Bąk (K), Tomasz Rząsa, Euzebiusz Smolarek (87' Michał Żewłakow), Radosław Sobolewski, Mirosław Szymkowiak, Kamil Kosowski (80' Arkadiusz Radomski), Maciej Żurawski, Grzegorz Rasiak (65' Tomasz Frankowski), Trener: Paweł Janas
    Walia: Danny Coyne - Rob Edwards (46' Richard Duffy), James Collins, Danny Gabbidon, David Partridge, Sam Ricketts, Simon Davies, Carl Fletcher, Jason Koumas (69' Craig Davies), Robert Earnshaw (82' Joe Ledley), Ryan Giggs

КОМЕНТАРІ • 19

• @Przemo-br3gk
    @Przemo-br3gk 3 роки тому +6

Sympatycznie wspominam tamte eliminacje. Wygralismy z kim mielismy wygrac, przegralismy z kim mielismy przegrac. Zwykla solidnosc i to wystarczylo do awansu. Trzeba bylo to tylko utrzymac do MŚ...

• @sowianskizew2681
    @sowianskizew2681 2 роки тому +5

Oglądając te stare mecze z lat 98 do 2008 reprezentacji Polski odnoszę wrażenie że zanikl w dużym stopniu pewien współczynnik liczący się w składowej do osiągnięcia zwycięstwa a mianowicie serducho oddawane na boisku.Dzis niestety ale niewielu to ma.Mecze z tamtych lat mają swój niepowtarzalny klimat i zawodników.Bede wracał do tych wspomnień z utęsknieniem.

• @cmabukszpanowa1046
      @cmabukszpanowa1046 2 роки тому +2

Pelna zgoda, ten brak umiejetnosci i brak gwiazd powodowal ze bylo ciezko, ale jak juz walczyli, to emocje byly nie do opisania

• @norbertkowalski8129
    @norbertkowalski8129 5 років тому +9

Awans był W pragdzie W stolicy Czech dzięki Holandii

• @larwa85
    @larwa85 5 років тому +4

Zasłużone, choć wymęczone zwycięstwo- chyba syndrom drugiego meczu. Graliśmy nieźle, przeważaliśmy, tylko na ostatnie 14 minut oddaliśmy inicjatywę. Tym razem Żurawski pewnie strzelił karnego. Niespodziewanie pojawiła się szansa na awans, bo Malta zremisowała z Chorwacją, a na 15 minut przed końcem meczu Węgrzy remisowali ze Szwecją 0:0, niestety w 91 minucie Ibrahimović strzelił zwycięskiego gola i na awans trzeba było poczekać miesiąc. Za to Irlandia Północna sensacyjnie wygrała 1:0 z Anglią, w czym nam bardzo pomogła.

• @maciek697788
      @maciek697788 4 роки тому +1

to był niezły rok naszej reprezentacji na 14 meczów wygraliśmy 11
      szkoda tylko że wygrana z Ekwadorem nas uśpiła XD

• @adamp.7939
      @adamp.7939 4 роки тому

@@maciek697788 Dlatego towarzyskie mecze nie powinno sie wygrywać..

• @srtyxczewlsrolkid
    @srtyxczewlsrolkid 5 років тому +6

Good Job Polacy!!!

• @reprezentacjapolski1921
    @reprezentacjapolski1921  4 роки тому +1

Zapraszam do odwiedzenia kanału, historia reprezentacji Polski w jednym miejscu ...