Перші зрушення на будівництві - робимо фасад, заводимо воду і колупаємо подвірʼя 👷♂️
Вставка
- Опубліковано 9 лют 2025
- Після тривалої паузи, майже місяць, у нас нарешті почались довгоочікувані роботи по фасаду будинку, які не звершила будівельна компанія. Нам самостійно довелось шукати і потім чекати бригаду, яка погодилась допомогти закінчити останній найважливіший етап у зведенні будинку з SIP панелей.
Також заведено перші важливі комунікації в будинок - вода і каналізація. А ще почались кардинальні роботи по облаштуванню подвірʼя, в черговий раз було багато техніки і галасу. Але ці два тижні я вже повністю проживав у цьому будинку, з майже усіма необхідними речами. Ну майже...
Ваші думки та рекомендації будуть вітатись в коментарях!
⚠️ Про будівельників 👉 • Контакти і відгуки про...
1️⃣ серія 👉 • Куди переїхали з Харко...
2️⃣ серія 👉 • Купівля ділянки, розчи...
3️⃣ серія 👉 • Буріння скважини, копа...
4️⃣ серія 👉 • Фундамент для будинку,...
5️⃣ серія 👉 • Як проєкт будинку визн...
6️⃣ серія 👉 • Ставимо паркан, вікна ...
7️⃣ серія 👉 • Нам змило фасад і част...
8️⃣ серія 👉 • Зустрічаємо опалення 🔥...
- - -
Регулярний збір на потреби волонтерської організації «Паляниця Харків», які щоденно готують обіди для військових, працівників нацгвардії і рятувальників ДСНС, що базуються у місті Харків. Відвідують бійців на харківському напрямку і їм потрібне пальне.
🎯Ціль: 50 000.00 ₴
🔗Посилання на банку
send.monobank....
💳Номер картки банки
5375 4112 0921 2682
- - -
Підтримати канал і автора:
Стати спонсором 👉 bit.ly/3ZxjvVN
MonoБаза 👉 base.monobank....
PayPal 💰 irybka.ir@gmail.com
Patreon 👉 / ivan_life
👇 Мій магазин з якісними велосипедами
🚲 cycles.com.ua/ua
⚠️ [Знижка підписникам за промокодом irybka]
🚸 Слідкувати за мною
Мій Instagram 👉 / irybka
Мій Facebook 👉 / rybka.ivan
#Будівництво #Господарство #ЖиттяІвана
Один я замітив, що сітку вони поверх штукатурили, а потрібно було втопити сітку в штукатурку
Зайшов в коменти, шоб це написати. Це робітники за зарплатню, а не по призванню. Найгірше, що можуть робити робочі - не розуміти фізики процесів.
Аххах, я теж заради цього прийшов в коментарі .. 😂
осб взагалі не можна закривати пінопластом
@@VASYL.MELNYK та взагалі не зрозуміло нашо СІП утеплювати... Фундамент він не робить, бо типу дорожче, а абсолютно марний і шкідливий процес - done.
@@kolkadach6558 те саме)
Дуже цікаво буде подивитися виконання вентиляції, адже в такому будинку без неї ніяк!
Відео про чоловіка, у якого працює голова і руки з вірного місця виросли😊 Іван- ти молодець, наснаги тобі й надалі 🎉 щастя та затишку твоїй сім'ї в новому будинку ❤
Якщо коти самі заходять у хату - це місце хороше! 😺😻 Дякую за нову серію! 👍❤
А як миші?😂
@@Man05.09_us Та на мишей, тіж коти приходять!😊
Ну дуже цікавий контент, у будівництві дрібниць не має, тому дякую за відео, чекаю продовження!
Ваня це не моя справа але я по рукам надавав тим профі які приморожують сітку тільки зверху. Повинен нанестись клей а потім утопить в ньому сітку.а так вона тримается процентів тридцять на пінопласті удачі тобі
@@АлександрШуплына 100%,сітка лягає на клей. І до речі, будівельники,самі наводять порядок після роботи. Сам так робив. Ще класна річ для прибирання пінопласту,садовий пилосос. Удачі всім,мирного неба над Україною!!!
Та це прям біда
Чоловіче так всі робили ще в 2000х і фасади стоять без проблем,друга справа на будинки вище двох поверхів потрібно сітку втоплювати.
та да.. я как увидела - так сердце кровью облилось ((( там еще вопросы, как они стыковали полотна и обходили углы
Доброго дня, майстри з сіткою нахалтурили спочатку клей наноситься гребінкою 6мм.в нього втоплюється сітка,а після висихання наноситься ще один шар клею.
Вони не тільки нахалтурили а поставили під дуже велике питання тримання цієї сітки до пінопласту, . не здивуюсь якщо в наступному році буде ролік під назвою - "фасад зліз - як сходить сніг весною". Якщо даже користуватися не спеціальними шпаклівками для піностиролу а як я звичайним клеєм для плитки, але витримати технологію то все буде гуд, підтверджено йде восьма зима жодного квадратного міліметра відшарування -все стоїть без проблем, якщо чесно то я зробив два шари сітки , бо повз стіни у мене постійний движняк особливо по теплу, там і виноградник і інші рослини. Тому щоб ходити рядом з стінкою і постійно не думати про те що не дай боже спіткнутися чи ще щось і не виламати пару квадратів фасаду я положив два шари сітки, тепер хіба що мавмисно молотком вгатити по фасаду то буде дірка, а так хіба що мармизу чи плече роздереш "шубою". Чому два шари сітки бо знайомий показав мені як сам плечем проламав чималий шмат фасаду коли йшов по відмосці біля стіни. Тому пішла перестраховка до 2 метрів вгору два шари сітки, щоб даже підстрибнувши не зміг головою пробити фасад. Якщо без жартів то рекомендую хоча б фундамент закрити двома шарами сітки, бо може інколи випаде сніг і щоб чищення снігу не завершилось дірою в стінці. як варіант можна і не чистити все одно весною розтане, але якщо там хоча б інколи треба ходити то якщо не чистити сніг буде більша біда - поломана стінка і голова. ребра, ноги, руки, ну кому як "пощастить" політати .
@user-Vyun_Mykola Вчора вийшов новий ролик, там вже на одній стіні дощ розмив клей.
@@ГеоргійМиколайович-р1ь Ну що мона сказати - я взагалі шпаклював весною і осінню, щоб шар шпаклівки від спеки не розтріскався через різну швидкість висихання поверхні і того що до сітки, взагалі не розумію чим вони шпаклювали що через дні змило фасад, я одного разу не вгадав з прогнозом погоди спочатку було все файно, похмуро і прохолодно потім різко розпогодилося так я через півгодини сонця почав поливати з шланга пошпакльовану частину щоб не пересихала не якоюсь прискалкою а тупо з шланга з розпилювачем і нічого не змилось. Нічого не розтріскалось і тим більше не відслоїлось.
Дивлюся із задоволенням. Поважаю людей, які самі беруть участь у будівництві. Звісно що всього знати неможливо. Але утеплення фасаду хлопці зробили не по технології. Звісно так легше і скоріше. Але гроші беруть такі самі. Бажаю щоб цей будинок приносив власникам тільки позитивні емоції.
Спостерігаючи за будівництвом я як муляр можу сказати що це не остання твоя будова з кожним роком буде приходити розуміння і досвід бажаю успіху
Молодець Іван! Дуже цікаво дивитися ,як усе потроху вимальовується. Вдачі тобі, і ще раз, молодець!!!
Іване рекомендую подумати про комплексну водопідготовку поки є нормальний доступ до комунікацій і місце де її встановити, в подальшому полегшить життя, не буде накипу на тенах камню на сантехніці, але перед тим здати воду на аналіз щоб зрозуміти від чого її чистити
Відео з липня, а зараз кінець грудня!!!
Це настільки цікаво та захоплююче, що я навіть не знаю що писати. Класно, практично, на довго. Дуже богато своїх думок приходять під час огляду. Дякую Іване за такий класний контент.
Іван сітка на фасаді не правильно затянута, спочатку наноситься клей і сітка топиться в клеї.
Це поширена помилка горе-будівельників. В мене двічі переробляли, а на третій раз я їх вигнав, і заставив повернути кошти за оплачену роботу +витрати на зіпсований матеріал. Переробив сам, саме так, як ви описали.
Так, не правильно. Ми багато чого робимо не правильно. Але знаю не один такий будинок і фасади квартир утеплені 20 років тому майстрами самоучками і нічого не відпало по цей день. Впевнений, що і цього фасаду вистачить Івану на все життя.
@@mykolastryzhko3456 одна справа самоучки, інше коли за це будуть кошти.
Тільки хотів написати, а тут перший комент
@@mykolastryzhko3456 моєму сусіду так утеплили хату. Тепер вітер відриває цілими смугами той клей з сіткою, але претензії вже нема кому ставити, бо сусід помер і хата пустує.
Вітаю. Порада по забору, правда вже пізно. Я десять років тому міняв ворота і майже так само зашив їх дошками, пофарбував в три шари і через рік вони почорніли, забруднилися. Знов розібрав, шліфанув, знов пофарбував тонуючим лаком, через рік знову страшний вигляд😢. Замовив по формі і розміру вигнуті з покрівельної бляхи в потрібному кольорі. Ворота сьомий рік як новенькі.
Дякую, за цікавий українськомовний контент! Бажаю, творчої наснаги!
Дім-2, аж тригернуло😂
А взагалі подобається так щось створювати з нуля і дивитися як люди це роблять. Тому 👍
Здається фасадчики не правильно сітку приклеїли, спочатку наноситься клей, а потім в нього топиться сітка
Ага. Інакше вона погано приклеїться і потім увесь той корж може відстати.
Я сам збудувався 15 років тому, по традиційній технології, але підписався і дивлюсь із задоволенням. Помилки Івана бачу, але їх вже не виправити, тому не хочу псувати настрій, вони не фатальні. Заздрю молодості та позитиву. Хай щастить!
@@vadym0319 вій його продасть )
Так напишіть якісь зауваження, може хто собі щось плануватиме, то врахує на майбутнє!
Дійсно, напишіть що не так, бо я наприклад, дивлюся щоб зрозуміти де можна "соломку підстрелити" якщо що))
@@alexkon55 фатальні - це утеплення сіпа ППС.. Це ні в якому разі не треба було робити.. Але.. що зроблено, то зроблено
@@TestMy2011Чому?Поясни.
Дійсно гарний контент! Велика робота зроблена! Щастя вам у новому будинку!
Івану 💪👍🇺🇦 цікаво, пізнавально ! Щиро зичу тобі успіхів в роботі та процвітання!
Ох клас 🔥 Дякую за класний контент ❤🔥
Якраз вчора начитався як в Канаді будують такі будинки - по теплоїзоляції кажуть супер !!!
В мене теж минулий рік був будівельним,але я більше робив сам бо фінанси не давали наймати робітників на всі роботи,та й складно зараз знайти когось толкового.
Ех, Іване, шкода мені твого фасаду, більшої халтури з армуванням я не бачив, мало того, що косинки на кути вікон не встановлені, так вони ще сітку лупонули на степлер, потім тільки шпаклювали верхнім шаром,
Через рік, а може через два ти побачиш павутину з тріщин на стінах
Так воно і буде.
Щодо дренажу стічної (з даху) води. Бачив системи, де замість дренажу роблять просто резервуар (з таких же бетонних кілець). Це дозволяє мати кілька кубів технічної води для того ж душу, прання, поливу городу, та, не дай боже, пожежі. Я не знаю який водяний баланс опадів/засух у вашій місцевості, але... В деяких місцевостях пожежі трапляються засушливим літом, коли пожежникам не ожливо набрати води з місцевих джерел (в т.ч. і з криниць - там просто жабі по коліно). В підземному ж резервуарі вода прекрасно зберігається в будь-яку спеку.
тоже удивилась. Не смотрела тотально все прошлые видео, там может крыша с каким-то токсичным покрытием? А то даже севернее зоны Степи очень нужное дел сбирать и сохранять дождевую воду для разнообразного использования. А тут тонны работы и материалов, да еще запихивается это в глину и нет вывода в какое-то хотя бы примитивное дренажное поле и... что бы что?
не буде там ніякого дренажу, тут глина вже на метр від поверхні.
@@cookdvs3879 ну, власне, тому й виникла така ідея. Забетонувати дно, зробити гідроізоляцію, саморобний фільтр з переливом на вході - і маємо ємність на кілька кубів. Як звідти добувати воду? Потрібен насос. Якщо вода потрібна тільки для поливу - просто встановлюємо його на літо. Якщо ж заморочитись з використанням води для технічних потреб в будинку - треба буде заморочуваттсь утепленням вводу в будинок, якийсь резервуар з примітивною автоматикою. Але дренаж дощової води... Ну, трохи не раціонально, як на мене.
Круто все показано. Дуже цікаво, по доброму заздрю вашій витривалості і наполегливовсті.
Гарний результат 🎉
Дякую за чудове відео. Дивлюся із задоволенням.
Дякую, дуже корисно подивитися етапи будівництва.
Дякую вам , у вас дуже круті відео
24:58 Івандезит - локалізоване виробництво холодильників 🙃
Кайфове відео. Захоплююся вами, пане Іван 👍
Дякую Ваня,дуже цікаво і повчально.Особливо коли з нічого з'являється щось пристойне
Спасибі вам за вашу важливу роботу !
Дякую, за корисний і цікваий контент!
Дуже круто, молодці що наважились.
Дивлюсь із задоволенням. Влітку вимірювати температуру в будинку це одне, цікаво як буде взимку) Окремо плюс за круті саундтреки)
Привіт вашій родині. Дякую за допомогу ЗСУ.
Коментар в підтримку україномовного контенту.
Вітаю в тенетах, будови та ремонтів, бажаю 17 разів відміряти і 1 відрізати, у мене зараз фінальна стадія замовлення і встановлення міжкімнатних дверей, поділюся лайвхаком- максимально точно зняти розміри і зробити самостійно щось на подобі дизайн проекту щоб потрапляти надалі в "стандартні типорозміри" наприклад кухні, дверей, розкладки плитки, позиціонування ліжка
Дякую Іване, ви молодець!!!
Відео супер, нажаль буде трохи пізня порада, але може комусь згодиться. Із ДТЕК-подібними структурами по можливості все треба робити через сайт, там чіткі терміни на відповідь і зразу списки документів, які треба. На днях буквально собі робив у Києві, уся процедура пере-підключення зайняла півтора тижні.
В електронному кабінеті Рівнеобленерго статус підключення, через 4 місяці після підключення, становить 5%
Дивився якось західних блогерів-будівельників, так вони посипали ділянки відкритої глини на будівництві - соломою, напевно і звичайною свіжо скошеною травою також можна.
Дякую за серіал! 👍❤
Добрый день Иван. Рад за вас что стройка движется. Сам мечтаю о строительстве собственного дома. Заметил ошибку фасадчиков ( сначало наносят клей на пенопласт , а затем армирующию сетку втапливают ) . Надеюсь что все будет норм. Удачи и жду следующего видео
В мене батьки коли будували хату теж жили все літо на вулиці, в шалаші)) романтіка) поки молодий..
В будинок спочатку запустили Івана, а потім котів ))) Лайк!!!
Забула додати- у нас дощова вода збиралася у емності, а тоді милися у душі та прали на ній. Правда під час довгого стояння заводилися пуголовки, але це ж будо 40 років тому . А волосся вимивалося напрочуд круто( дощова вода це дістилат).
Так фассадну сітку неможна тягнути,це технологічно неправильно спочатку має наноситись клей на пінопласт а потім в цей клей втоплюватись сама сітка...
бачу у тебе насос водолей - в мене теж такуй був , але час і пісок зробив свою справу і він став погано качати . Я купив китайця "донжин"- він мені здався набагато кращім - тихіший ,еконмічніший по електриці .ще хотів би порадити всановити частотний регулятор для насоса , він дає плавний пуск - не має пускових токів , підтримує постійний тиск у системі . за вдяки плавнову пуску буде набагато меньша гнати пісок. А взагалі набакато цікавіше ніж про машини) . Терпіння і наснаги ! І великик привіт з Високого)
Водолій перебрали після піску в майстерні і служить далі.
Тільки частотник дуже чутєвий до напруги, а у наш час далеко не завжди 220 в мережі, тому постійно падає в помилку по напрузі і необхідно йти перезавантажувати...
А Lidl рулить! Parkside не погана техніка за свої гроші!👌
Власне хотів написати про парксайд. Багато обсирає його але в мннн брат на ньому хату збудував і дивлюсь Іван теж має його. Я час регулярно скуповуюсь в Лідлі ним бо дешево і сердито.
@NakonechnyiOleksandr Арнольд Шварценеггер рекламує цю техніку,це про щось говорить! 😃 Інструмент дешевий і великий плюс,але я притримуюсь того,що дешеве не може бути довговічним. Я займаюсь професійно будівництвом і інструменти повинні бути професійні! Але для того щоб збудувати туалет або щось просте і два три рази на рік це саме те що буде служити довго.
Нарізка спочатку - топ!
Молодець що живеш своє життя!
Фасад робився для виду, без дотримання технології, тріщини і відшарування гарантовані, технологічна перерва після армування допустима, але лише після покриття фасада грунтовкою.
цікаве буде планування, і гарне відео
Супер.
В сусідів гарний дах з металочерепиці. Металопрофіль краще давати на промислові будівлі, або господарські, а для будинку металочерепиця дає більш красивий зовнішній вигляд
Іване, будуюсь біля тебе :) цікаво дивитися досвід сусіда :)
То ти межу декілька разів переносив?😅
Супер. Как много работы. В шоке от цен строительства по сегодняшним меркам.
Ви, Іване, мене зранку прям зарядили на роботу, ще раз довівши, що зочеш щось мати, треба єбошити. Дякую вам)
От як голос, так тихенько, ледь чутно. А як скрипи шурупів з музикою, так погучніше 😆👍
Коли мені довелося в житті розпочати власне будівництво, то я особливо не вчитувався в модні норми сніпи і правила, а робив все виходячи із власних можливостей. Єдине на чому не економив- то фундамент. Стіни із 1,5 червоного кірпіча, утеплення 50мм мінвата, мансарда 200 мм мінвата, під теплі поли у ванні і кухні 20мм екструдер, можливо утеплення і мало по нормах, але по факту в хаті тепло, сухо, літом в спеку нагрівається більше через вікна ніж через стіни, бо ще не виросли дерева і мало тіні, а зимою в самі холодні місяці 300-350 кубів газу максимум. Дренажі під водосток зробив простіше, прокопав траншеї метрів 4 від вуглів хати, в кінці траншей ямки десь по 1,2м і засипав їх крупним щебнем через геотекстиль і проложив каналізаційні труби, років 5 пройшло все нормально навіть при сильних ливнях вода вся впитується. Якось так. Всім миру і добра!
@@zhmurko5476 Все вірно,так в Європі в більшості випадків і роблять, у випадку економбюджету,а в кого грошей побільше,то вже варіант з бетоновими кільцями і використання дощової води як технічної (полив, прання, басейн, туалет і т.д .)...
Я вже 17 років у будівництві і моя маленька будівельна фірма ставить кожного року 5-7 сімейних будинків , але що хотілося сказати головне - перша помилка людини,яка зібралася будувати,що вона сама бере на себе роль керівника будівництва і їй здається, що інтернет їй в цьому поможе 😅.....це типова помилка як за кордоном,так і в нас в Україні.....нажаль (((
Не хочеться вас засмучувати але як фасадчик можу вам сказати що примазати армувальну сітку зверху клеєм це просто триндець…Це прямо біда
Підключення лічильника при наявності проекту це приблизно 5-6 місяців, така корумпована структура обленерго.
Вподобайка
Грубе порушенням шпаклювати по сітці, може відвалитися з часом пластами.Треба наносити клей і в нього вдавлювати сітку, але це питання до тих хто бере за таку роботу ще й не малі кошти.
Хоч розумію, що все це запис з літа і зараз все ОК, все одно переживаю, щоб все добре зробилось, коли дивлюсь😊
Класс, жду продолжения)
Про сітку на фасаді, схоже, вже всі написали. А я би ще під щебінь для бруківки поклав геотекстиль. Але як не є але вже не багнюка як в мене в дворі 😀.
😁😁😁
Можливо Івану запропонували таке будівництво самі виробники осп ,реклама досить хороша ,і будинок скоро буде в продажі .
маленька поправка - як кажуть they say "ми зараз у місті Львові" - звучить природніше. Дякую за відео, яке чекаєш з нетерпінням.
Сітка на фасаді не правильно зроблена , спочатку на стіну наноситься клей а в нього вдавлюється сітка і вирівнюється , фасад з часом може просто відпасти з сіткою !
О наш виробник плитки ;)
Все так, здивувався вже після замовлення коли отримував ;)
Дякую, дуже цікаво, я в будівництві не розумію, але Ви крутий, молодець, мабуть подяка і батькам за такого сина
Ця серія називається - побут Івана:)))))) Всього найкращого Вам!!
Грець з тою сіткою! Мене завжди цікавило що трапляється із крихтами пінопласту, які розлітаються по всій ділянці? )
Миші зїдають😊
А поясніть, чого не краще було б поставити (чи спроектувати) будинок терасою у внутрішній двір. Та і вікон на внутрішню сторону більше (чи більші).
По своєму прикладі знаю, що більше сидими на терасі ззаду, ніж на вїзді біля воріт.
Чисто цікаво...
Дивлюсь і думкою багатію)))
Дуже сподіваюся що весною теж займуся побудовую гаража на два авто і двір перепланую.
Відео буде на каналі ;)
Пане Іване! Шана ;)
іван чекаю відео по будівництву далі
Дякую за відео
Вітаю
Маю кілька запитань, на які цікаво було б отримати відповіді в наступних відео або від людей, які мають досвід
1) чи варто опрацьовувати дошки автомобільним маслом для пропитки? (Гарний колір дерева, дешево, чи є переваги перед спец засобами?)
2) як в такого типу будинках кріпити підвісні меблі? Вага чимала і моментами є проблеми з кріпленням до піноблоку, цікаво, яка иеьодика кріплення в такого типу будинків?
Дякую за ваші відео))
Добрий день, на рахунок світла, в мене до будинку підходило 5 кВт , купив електричку і хотів збільшити потужність до 11 кВт , також змінити лічильник на день ніч. Цей квест тривав 6 місяці,просто пзц(вибачаюся).
@@farmerua8114 Енергосітка це страшна мафія з рідні рагулів на місці.
❤❤❤
Ціна такого Фольцвагена
Іван молодець 👍
Народ справедливо пише за те, як монтували сітку під клей, але мені той фундамент муляє. В нас такий зараз роблять під модульні будинки в горах, там де кривий фундамент і непостійне проживання. Але мені не виглядає це гарним рішенням для власного будинку. От не вірю, що років за 10 ті палі не почнуть гуляти в різні боки. А тримати їх нічому. В мене дерев'яний будинок, але під нього робили монолітну плиту. І я пригадую, що це не найбільші гроші були. Тим паче, що заливали не все бетоном, а спочатку стрічку під стіни, потім засипали шутром, і по верху вже разом заливали. Цей цоколь я ще зззовні утеплив і вийшло дуже надійно і тепло.
У будь-якому випадку бажаю вам успіхів і слідкую далі.
Навіть якщо трошки з'їдуть то можна ж піддомкратитись і виставити будинок знову в рівень. Не думаю що це значна проблема раз на 10 років зробити. Може з'їхати сильно якщо палі підмиє водою, але я думаю що Іван зробить водовідведення з даху і ділянки
@@b.s.1284 тобто ви згідні, що є ризик і підмивання, і питання по промерзанню. плюс те, що я кажу за тепло. очевидно ж, що будинок на палях потребує ще й ретельного утеплення знизу.
Така порада: підчас засипання траншеї вийнятим ґрунтом, добре поливайте водою той ґрунт що засипається в траншею і він 100% весь ввійде. Так не буде над траншеєю бруствера який з часом просідає і потребує додаткового вирівнювання.
Просипав піском, проливав водою, далі засипав землю і знову все пролив водою. Катав екскаватором, заливало дощами, вкотре підсипав - все рівно просідає. Час все виправить.
Комент в підтримку каналу. Треба мати неабияку силу волі читати всі поради які здебільшого вже не актуальні.
очікував у відео більше про зовнішні роботи будинку по фасаду. Які були питтання та зауваження
Так, обленерго ще та контора- монополіст
Вітаю! Розкажіть і покажіть, будь-ласка, детально, як облаштована вентиляція в будинку? На даху труби видно. А що то за труби , і який вони мають функціонал невідомо?
Як плануєте вентиляцію робити у будинку? В таких будинках вентиляція повинна бути примусовою, не нехтуйте цим!
Іване! Розмотуй переноску перед використанням, бо може бути біда. А взагалі ти молодець! Газда!
10:30 - про їжу 100%.
30:20 - технологічно НЕ ПРАВИЛЬНО розвісити сітку , а потім клей наносити = з часом може вздутися фасад !
технологічно ПРАВИЛЬНО - наноситься клей і вже в нього втоплюється сітка !
І ще один нюанс може бути із за невеликої щільності самого пінопласту , що в свою чергу також призведе до відшарування фасадного оздоблення і повного його демонтажу, але одно радує, що демонтувати буде надзвичайно легко із за порушення технології виконанння фасадних робіт!
Вподобайка 👍🏗️🏡
Фундамент для паркану, фундамент для бруківки. А будинок такий 😢😢, за що ж ти зі мною так😢.
от соседей с лева посадил бы вдоль забора тую смарагд чтоб не заглядывали
Пане Іване, по відео бачу, що у вас в планах велика кухня-студія. А чому не планували окремо кабінет для роботи?
Добрий день! Дякую за пророблену роботу, дуже цікаво як будинок буде себе вести при температурі -20.? Удачі вам.
Гарне відео, дякую!
А можна Вам запитання, що до того чи якось посилювали місця де можуть залізти миші і як (маю на увазі зовнішнє утеплення), бо чув таке, що вони полюбляють селитись в пінопласті?
На сколько мне известно , показатель энергоэффективного дома это , летом прохладно зимой тепло. А не радоваться летом что в доме тепло😂😂
А обовязково утепляти плиту, яка в середині має і так 150 мм піноплсту? Я думав дальше вітрова рейка і профнастилом чи щось в тому дусі