БЛІЦ-ІНТЕРВ'Ю З ЮНИМИ РЕКСАМИ 3 ОШБР: ЛЕГІОНЕРИ ВОЛЬТ ТА МАЛІ
Вставка
- Опубліковано 11 лют 2025
- Молоді бійці 1-го механізованого батальйону 3 ОШБр, легіонери Центурії «Вольт» та «Малі» завітали на бліц-інтерв'ю Центурії.
Хто такі легіонери Центурії, що надихає молодих йти на війну, плани на майбутнє, драйвові історії з бойових та як Вольт затрьохсотився втративши кінцівку у 19 років - дивись у новому випуску!
Будь в епіцентрі подій - включайся (t.me/centuria_v...) в Центурії!
● Наш сайт:centuria-ua.com
● Telegram:t.me/Centuriaua
● Instagram: / centuriaua
Я вірю Рижий пишається, що його ідеї втілюються в життя🧡. Дякую мужчіни за контент. Дальше більше❤️🤍
гарні хлопці, такі молоді, але мос.калом чешуть наче орки, шкода, ніде не вчились, жили під окупацією, української школи не було, одразу після садочка на війну, ну і взагалі, таким бійцям "неначасі" -- огидно цю рабську мову чути!
Хлопці ви кіборги!!! Дякую!❤
Дякую вам хлопці Ви еліта нації !!!
Шана і дяка нашим Героям, захисникам! Пишаємося вами! Дякуємо за все!
Респект и уважуха! Реально крутые парни!
Хлопці та дівчата, дорогі наші захисники та захисниці, ми щиро дякуємо вам за мужність, витривалість, долання перешкод на шляху звільнення нашої землі від рашистської погані. Чекаємо на вас вдома, підтримуємо, допомагаємо.🙏💛💙✌
З такими Рексами нам ніхто не страшний ! Щиро дякую вам Бійці ! Слава Україні !
дип стейт другова мнения. ну тебе из польши виднее
повага пацани!!
З повагою, це наші майбутній міністри , дипутати,. Майбутнє за молоддю! Бережіть себе КОЗАКИ! Слава ЗСУ, КОЗАКАМ 🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦
Воїни, повага!
Ай Тігри, скоро і я буду з вами 🫡
Кращі дякуемо повага шана слава героям.Харків
Дякую за інтерв'ю і що дали можливість поговорити з Бійцями. Слава Україні!
гарні хлопці, такі молоді, але мос.калом чешуть наче орки, шкода, ніде не вчились, жили під окупацією, української школи не було, одразу після садочка на війну, ну і взагалі, таким бійцям "неначасі" -- огидно цю рабську мову чути!
Путину-слава
@@war3672амінь
@@СкрипаДмитро цікаво , от ти україномовний десь воював ?
наші слони!💪🏻💪🏻🐘🐘
БОЖЕ, БОЖЕ ЗАХИЩАЙ І ДОПОМАГАЙ НАШИМ ГЕРОЯМ України! Низький уклін за Вашу Службу Україні! ❤❤❤
Шана хлопцям та низький уклін! Завдяки їм ми переможемо!
Подяка і вітання воїнам України за захист України, ви мужні, сміливі і вмотивовані ! Низький уклін!
гарні хлопці, такі молоді, але мос.калом чешуть наче орки, шкода, ніде не вчились, жили під окупацією, української школи не було, одразу після садочка на війну, ну і взагалі, таким бійцям "неначасі" -- огидно цю рабську мову чути!
Щиро дякую Вам легіонери Центурії, Ви дуже потужні та справжні воїни!!! Слава героям!!!
Внучок!так держать!горжусь тобой,твоими собратьями,
Круті мужчини
My respects to these men
МУЖЧИНИ, Тримати Стрій!Честь І Подяка!А кадровим військовим,які мають захищати Батьківщину,а самі ховаються за різними довідками і косять від війни-ганьба.Наша молодь це взірець і нащадки тих хто стояв в Кутах!
Велике дякую за цікаву інформацію
Низький уклін воїну!!! Слава Україні!!! 🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦
Пишаємось та дякуємо за мужність.Слава славним синам неньки-України.Все буде Україна 🇺🇦🇺🇦🇺🇦💪✊
СЕЛЯМ З КРЫМУ. БЕРЕГИ ВАС АЛЛАХ
Кулак такий у хлопця,ввалє мало не покажеться❤
Кривбасс дает сдачи! ❤❤❤
Привет с (Артема)В.Великого
@ привет с Заречного, дружище!
Szacunek.
Мужчины ⚔️⚔️⚔️
Дай Боже здоров'я усім нашим захисникам. Слава Богу. Слава Україні !!! Слава ЗСУ !!!
гарні хлопці, такі молоді, але мос.калом чешуть наче орки, шкода, ніде не вчились, жили під окупацією, української школи не було, одразу після садочка на війну, ну і взагалі, таким бійцям "неначасі" -- огидно цю рабську мову чути!
спасибо ребята! рад что вы такие есть, берегите хребты и делайте вещи!
УРААААА ВОЛЬТ С МІСТА БІЛОЗЕРСЬКЕ ❤❤❤
Ты кто?
А де хлопці з якими він вчився в школі.Чому таких мотивованих як він мало?
@@irynaaboudaher3959 тебя это не волнует где они
💪💪💪💪
🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥
🔥
❤❤❤
Вчись синку,такі як ти потрібні країні.
Боже це ще Діти😢
МОЛЧАТЬ ЭТО ВОЙНЫ ЭТО ШЕПКИ В ТОПКУ ВОЙНЫ!!! МОЛЧАТЬ!!!!
Ну так хтось має воювати, коли тисячі дорослих бабуїнів у Варшаві каву попивають, що навіть польський премєр міністр на це говорив, що це стид і позор.
@Happy-Gappy Це так !! Але Люди повинні бачити зміни в кращу сторону в Україні,щоб Люди розуміли що майбутнє хоть краще буде для їх Дітей!! А не то що було і є ,як не влада приходить так тільки для збагачення,а не на покращення умов для Народу України,і для України!🇺🇦✊🇺🇦
Щоб побачити краще України,спочатку треба зберегти країну,а потім не тікати за кордон,а робити самим це покращення. Ніколи,ні одному народу не приносили на блюдічку покращення,народи самі виборювали краще життя,а не чекали десь зі сторони,як ви.@@michagrek-vq2tn
@@michagrek-vq2tnдля того,щоб побачити краще,треба спочатку зберегти країну,а потім робити це краще. Ні одному народу світу не приносили покращення на тарілці,народи самі виборювали на своїй землі,а ви хочете,щоб хтось за вас це зробив,а ви почекаєте в небезпечному місті?
Тигри 🫡
💙💙💙💙💙💙💛💛💛💛💛
ПОБРАТИМИ ✊😬🫲🇺🇦🫀🫱🪽👍💪🫡
В ммысле коасавчик, ты герой
🏴☠️🏴☠️🏴☠️
Нехай ухилянти з їх батьками подивляться на героїв!
🐘!
Закінчити швидко влк це 2 години в черзі й 30 хв у лікаря )
рекси !
Бля ,діти но вже свідомі.
Мама з татом каже виїзджати а я нікуда не поїду мені в 128 бригаді місце зайняли
Всем Redhead
😊🇷🇺💪💪💪
🫡
Слава Украйне
Боже скільки ж цим діткам років!? А де ж ваш Залужний, Шаптала , Арестович ?
6січня вольту виконалося20 років
Ви хочете щоб Залужний та Шаптала воювали на нулі?вони своє одпахали в окопах під час АТО.Відправьте свого шайгу на передок.нахер он вам нужен .
удобно загрузили видос под решение зе мобилизовать с 18 лет. на спец контракт, по якому мабуть ніхто й не гинутиме.
всього на 1 рік.
треба берегти генофонд нації й домовлятись про завершення війни.
Ти не є генофондом нації, ти трус та ухилянт
Центурія знищує молодь
твої мізки молодь знищує ботяра єбана
то вони навіть мали "патріотичне" виховання від "Центурії" -- гарні бійці навічно поріднені з рабською мовою! Ганьба таким вихователям, які виховують скалічених патріотів і лицемірів, пару речень українською -- віддати "пошану", і потім рідним мос.калом!
Що за справы? Чому на мови агресовар? Шо за мос фильм? Ганьба
Де їх Батьки?
Респект Вам!
/// Майбутнє Нації ///
Кошмар это что за дети? Почему они воюют? Почему у одного нет ноги? Почему кто то уже погиб?
Бо в нас війна.
Война.
Діти воюють, бо ти не воююєш. Хтось же мусить робити цю роботу.
Якби у війську було б достатньо хлопців 25+, з мотивацією хоч на половину, як у цих героїв, то дітей ніхто б і не брав
Прикинь блять у нас война в стране. А здоровые лбы по 30 лет сидят трусятся от страха при упоминании армии и ТЦК. Канечно мы будем сразу после школы идти воевать, старшее поколение проебано
У нас военный стан и мы качает русский газ через свою территорию, ало, какая война?
Это геноцид украинского народа
✊😬💪👍🇺🇦🫀🪽🫡