Кольо Парамов: Случаят "Величие" ще влезе в световната история - при повторно броене ще с 200 повече
Вставка
- Опубліковано 7 лют 2025
- "Случаят с "Величие" ще влезе в световната история", каза финансовият експерт Кольо Парамов, който беше гост в предаването "Делници" с водещ Николай Колев.
Парамов беше категоричен, че сега при започване на повторното броене, ще се види, че в част от секциите има не 25 гласа по-малко, а над 200 повече. Той допълни, че ако това се случи, тези хора от "Величие" трябва да влязат в НС.
Финансистът изрази увереност, че за разлика от сходни ситуации, които е имало в България в началото на прехода, когато такива проверки са се извършвали но девет месеца, сега очакванията му са държавата да се намеси и парадоксът да бъде поправен.
Гостът коментира и това какво предстои след поредните предсрочни парламентарни избори. Той посочи, че според него при всички положения следва да се стартира програмата "чисти ръце" и допълни, че само чрез такава програма в България ще се случи отлъчването на тези политици, които не са за парламента.
☎️ Телефон на зрителите 02/ 809 20 50
Можете да ни изпращате предложения за теми и гости, както и да ни сигнализирате за нередности на имейл адреса на предаването delnici@eurocom.bg и delnici.eurocom@gmail.com
➡️ Подкрепете ни като се абонирате:
„Делници“: tinyurl.com/de...
„Евроком“: tinyurl.com/EK...
Не пропускайте да споделите видеото със своите приятели!
🔸 „Делници“ с Николай Колев във Facebook: / delniciek
➡️ Още „Делници“: eurocom.bg/sho...
➡️ За още интересни новини и предавания посетете официалната страница на Телевизия Евроком: eurocom.bg/
#ЕВРОКОМ #Делници #НиколайКолев #Eurocom #Delnici #NikolaiKolev
Браво, г-н Парамов! Цялата истина! Дали ще се случи това което казвате? Дано,дано!!!
Дай Боже 🙏
Ще се случи в най скоро време!
Браво ! Толкова точно и ясно, по мъжки !
Това исках да чуя във тоя момент,едно голямо браво г-н Парамов
Поклон господин Парамов!
Моля ви помогнете да спасим България!
Браво , г- н Парамов! Благодарим ви за казаното!
"Само програма чисти ръце!... Елементарни шмекери обиждат българския народ!" - поздравления г-н Парамов!
Наглостта предшества пълното падение на властниците!
Благодаря ви, Дай Боже повече българи да ви чуят 🤍💚❤️🧚♀️
Бавно и полека народа израсна с няколко века,търпението и времето лекуват,всичко ще се случи с много труд и непримиримост.
Много сте прав г-н Парамов
Браво на Кольо Парамов страхотен е ! Канете го по- често
Благодаря Ви
г- н Парамов, получихме от Вас Надежда, че нечестностите на Парламента и управляващите ще имат Край!
Да сте Жив и Здрав, и да Ви имаме още дълго време! ❤
Операция " Чисти ръце". Очакваме.
Президента трябва да отмени тези избори!!!!
ЩО..?????
Президента може да се намеси ако народа се вдигне и недоволства както е в Грузия
@@ivelin6969Щото купуването и продаването на гласове е престьпление.
А да не говорим за това,че болшинството от обитаващите в парламента са за затвора.
Да, ама трябва да пита първо Пътя на коприната.
Този долен крадец и руски шпионин е за затвора, а не да го пробутвате за отмяна на изборите
Браво на госта!!!!"3-главата ламя" и "Сарафа" долу!!!
Молим хора на службите работещи за БЪЛГАРИЯ да помогнат да изкормим мафиорака изсмукващ последните сили на намаляващо ни население.
Те са поставени от тях
Кои служби?
Има ли ги?
Той е честен човек!
Гавра с избирателите на Величие!!!
ПЕЕФФФСКИ ШИ ВИ ДАДЕ ГЛАСОВЕ!!!
ГНУСНИ СУТЕНЬОРИ...
Гавра със справедливостта.
И не само с тях!
Те самите избиратели мутри или откровени малоумници достатъчно сами със себе си се гаврят
Не с Величие, а с всички честни достойни хора в България. Не съм фен на Величие, но приемам случилото се като някаква дейност, от която не е защитена нито една партия!
Настоявам и за проверка на недействителните бюлетини, защото има сведение, че част от тях са отстранени неправомерно.
Това е нагласено
РЕСПЕКТ г-н.ПАРАМОВ,всички крадци в затвора.❤❤❤
Респект господин Парамов!
във Абсурдистан всичко е възможно. Това е демонстрация на силата на мафията.
Подигравка...!
Случаят Величие е нагло размахан пръст на всеки българин, помислил за промяна!
ТЕ ЗАТОВА. МЪЛЧАХА ПРЕЗ ЦЯЛАТА ПРЕДИЗБОРНА КАМПАНИЯ. И СА. СЕ ПОДГИГИЛКВАЛИ !!!!!!!
Сектантите колко сте мислите?
@@dochaivanova2322 сектанти нз да са, но знам че ти си от онези със промитите мозъци...... дето ги облъчват разни наркомани и утайки....... аре въз у лево... гражданската война мирише все повече и повече.... а вие си лайте против българите, тапир заухав!!
@@dochaivanova2322
А вие, робите на п0с0лств0Т0, колко сте?
А вие -промитите мозъци - колко си мислите, че сте?@@dochaivanova2322
Респект,г-нПарамов,бих попитала имате ли възможност и Вие да помогнете в този процес
Аз също бих искала този умен човек да помогне.МНОГО СЕ НАДЯВАМ.
Респект!❤❤❤
Най-тъмно е преди изгрев
ТАКА Е....БЕЗ ВЕЛИЧИЕ И ГОСПОДАРЯ МУ...ПЕЕФФФСКИ!!!
Да.да.да...точно.
@@ivelin6969
Поздравления! Още малко усилие и вие сте на път да осъзнаете една историческа истина:
Без Величие, Пеевски става най- малкото премиер! И още куп други последствия за България. Това е причината за решението, което се взе “Горе”- Величие да не влезе в Парламента! Това и без очила се вижда! Жалко, че няма очила, които човек да си постави на мозъка, за да може да види грешната логика на някои свои мисли и да я изправи.
🇧🇬♥️🙏🌅
Браво г-н Паръмов!
Има хора на служби цял живот като мишки...
Няма такава гавра с народа😢
Народа явно е съгласен ! Аз не виждам съпротива ;)
Удоволствие сте гн.Парамов.Слушам ви редовно.❤
Операция чисти ръце е единствения начин за промяна в България
Абе това е страхотен сюжет за нов сериал октопод но, в реалния живот това в БГ не може да се случи след като този народ се продаде за фалшиви пари . А мафията с една фактура за ток ще си ги възстанови . Ако службите направят нещо то ще ако Донълд Тръмп спечели изборите .Той не понася някои от главите на мафията и не се здрависва с тях даже .
Вече въпроса не е КОЙ, а КОГА. При положение, че знаем КОЙ е виновен, КОГА ще го сложим на заслуженото му място? Г-н Парамов винаги ви слушам с голям интерес, но вече не ми се вярва, че това за което говорите някога ще се случи.
Браво г-н Парамов
Браво .Умен Българин .Направо сме за срам пред света
Не сме само ние, но не бива да се успокояваме
КОЯ ДЪРЖАВА. НИЕ НЯМАМЕ ТАКОВА НЕЩО ОТ 2014Г.
МИХАЙЛОФФФ И СУТЕНЬОРЪ....ПРИ БРЕНДО!!
@@ivelin6969Гледай да не ги изпревариш!
обещаха на Ивелин че няма да го пуснат над 3.9% и си спазиха думата
Отврат манипулация... Анатема им +++
Идиоти.
Ами надуха му процентите първо, радвайте се, че само сектантите я минете 1% я не. Някой лев да вземете като субсидия
Оня гелосания се изтърва ,че няма да влязат,анатема за всички манипулатори ,които помагат в тая мръсотия!!!
@@НиколайХристов-ц9х може да е за добро на Партията, но става опасно за Ивелин, за семейството и близките му приятели, но той сериозно раздвижи водата в блатото.!
И Румъния си вкара корумпетата по затворите... Само ние спим...
И като отиде Кьовеши в ЕС и край, тя просто изчисти терена за едни приятели.
Много точно
Кога ще се обединят всички доблестни и здравомислещи политици в България!?
🇧🇬♥️
Така е нека да ги осветим
Браво г-н Парамов, настръхнах ....колко е просто всичко , да натиснем , нека се събудим!
Браво на Италианците ! Трябва да вземем пример .
Аз съм против правителство на мафията
Респект г-н Парамов!
Трябва най-сетне държавата да се намеси,ако все още има Държава.
Боже този прекрасен човек какъв е идеалист и мечтател :)) Ние приключихме с държавата България, а те си мечтаят....Не че има нещо лошо в това високо образовани хора да мечтаят. Такава невиждана гавра с избори в демократична държава никъде не се е случвала по света.
Аз не съм приключила Държавата - сега я започвам след 35 години почивка и осъзнаване, че рибата се вмирисва от главата 🤍💚❤️🧚♀️
А че то имали ли в България демокрация демократи с комунистическо мислене
И в Молдова
Г-н Колев,при вас идват достатъчно умни и интелигентни хора с готови проекти,как да се промени тази порочна система!Не само за изборите,а и цялостният модел на демокрация!Докога ще питате,,Какво трябва да направим,,?!Да приемем модела на Пряката демокрация и да се промени цялата законодателна уредба в държавата!Ето ,това трябва да направим!Всичко друго ,са празни приказки в стил,,Пременил се Илия,пак във тия!,,
ама хората са сайрджии следят го на всяка поява Клисаров,
ама после кат трябва да го подкрепят никви ги нема.
аз също гласувах за него
@@smouky577 За съжаление сте прав!Безотговорна работа!И после се чудят,ама защо така стана?!
Много интелигентен и умен човек!Голяма рядкост днес.😮
0,001 е гавра с избирателите на Република България🤔
ЕЕЕЕ....ПА ЩО НЕ ГЛАСУВАХТЕ????
@@ivelin6969Гласувахме,но скриха гласовете защото щяхме да сме 8-9%
Слушайте Парамов!
Гаврят се с нас от много време. Сега е по-явно.
Но те са достойни хора. ,ВЕЛИЧИЕ Свалям шапка на паметника ,АСПАРУХ, Много достойни.❤
Срам и позор за цяла България 😞
Тези хора трябва да са в затвора
Поздравления г-н Парамов, това е начина и пълна конфискация и връщане в държавата !
Браво!Моите уважение г-н Парамов !Трябва да се говори само истината.
Това е абсурд.
МАШАТЪ НА ПЕЕФФФСКИ,ВЕЛИЧИЕ....У ЗАТВОРЪ А НЕ У ПАРЛАМЕНТЪ!!!
Защо американците, а не ние да си решим батака? Стигаа, продажници!
@@ivelin6969прост си много.Нека те управляват мафиотите
Супер изказване г- Паръмов
Случаят е без прецедент .
Респект!
За преден път се убеждавам че тези мутри се подиграват с нас!!!😢
От години ви слушам Парамов. От Лондон ситуацията е различна.Навсякъде по ЕС се води борба срещу различно мислещи те.
Трябва да се промени съзнанието на българите.
''Какъв е проблемът тук да се направи?'' Проблемът е, че няма кой да го направи!!!!
Не гласувах за Величие, но следващият път ДА
Защо не поискат касиране???
Браво господин Парамов!Бъди здрав!
Предполагам,че са предлагали на Ивелин пари и вкарване в парламента в замяна на послушание и подчинение.Политическата мафия е заложила много пари и интереси.Чест му прави на Ивелин, че е отказал.
Болен народ!
Ивелин не е марков.
Браво госп Панамов
Благодапя ,благодаря ,благодаря!
Какви избори, Боко и Шиши пазаруваха гласове като за световно. Всички го видяха и резултатите над прогнозите с по 2-3 % от купени гласове от махалите
Те само по махалите да са и на вишистите
И са си напазарували роби с "дюнерки" напечатани в Шуменската печатница . 😂 Честото на печелившите 😂.
Откраднатите гласове на Величие е онази разлика с увеличаване на изборния вод . Или гласуваш или не само мафията има думата.
Службите са наясно с далаверите, обаче са техни... Е, как да се освети всичко тогава... ?!?
Величие !
Безличие😮
@@nikolaykolev5436Николайчо, безлична ти е гнусната, еничарска душа, бе мiндил, бепоръбен!👊😡👊
@@nikolaykolev5436
При фактите, които виждате, вие се осмелявате да повтаряте този рефрен?? Да ви … певческия “талант”!
....ПРИ БРЕНДО
Евала на човека !
Браво на господин Парамов! Дано думите му се сбъднат!!!
РЕЗИЛ
Най уважаваният от мен и много експертен човек ,ИСТИНАТА И САМО ИСТИНАТ ,...НО ДЕ ДА ИМА КОЙ ДА Я ЧУЕ!!!😥😥😥😥😥😥😡😡😡
Господар какви избори, моля ви са
България не е свободна."държава"
Браво на г-н Парамов. Право куме та в очи!
Този човек е достоен за " Велиие "!!!...
С цялото ми уважение, гн. Параметри, кой да олицетворява тези чисти ръце😮
КОЯ ДЪРЖАВА. НИЕ НЯМАМЕ ТАКОВА НЕЩО.
Как го докараха точно 3999
Как да вкарат Теменужката !
За да се подиграят и натрият носа на Величие. Срам!
За да се изгаврят, и да покажат кой командва.Да покажат ,че са недосегаеми😢
Така е, сектантите най много 1% може да съберат.
Като изчисляваха последните 0,3% за 6 часа. В 11 ч. бяха преброили 99,7% от гласовете и Величие имаше 4,1%. Чак в 17 ч. преброиха 100% и резултатът на Величие вече беше нагласен на 3,99999999. Защо ли им трябваха 6 часа да броят 0,3%?
Хубави пожелания.:)
Във Италия има карабинери.
Който рискуват живота си срещу мафията!
Айдуци 😂 кокошкари 😂🎉
Тука има гьотверени!
Това беше абсолютно пренебрегване на волята на народа ,жестока обида ,наглост и естествено хората гласували за Величие са бесни .Ако има някакъв изход трябва да направим всичко възможно да ги изобли,им пред света.Повръща ни се от тях.
Пътят към София
Адмирации и на двамата! Страховитата истина за жалост!
ако може да ми обясните защо бяха тези избори?
За да направят 2 турски партии
за заблуда на враго 😉 😅😅😅
За да могат известните хора да разполагат безпроблемно и "законово" с живота на българските жители и с всички пари, които докопат.
През 60 години Ливан е православна държава със ходещи жени със къси поли
Имали са малцинство от мохамедани и им създават партия,после още една, още една
Днес Ливан е мюсюлманска държава
Очаквай скоро третото дпс
Хора БЪЛГАРИ не разбирате ли че управниците се подиграват с вас!!!😢
Държавата би могла да се намеси, ако има държава!
Имаме ли?
Колонията няма правомощията на държавата 😂.
Браво на парамов
Не лъжат само с 25 гласа! Хиляди ги няма!
Ивелине със теб съм володя чикаго
Още един глас за Величие от Чикаго моят .
ДОНЕСИ МУ ВЪЗЕЛИН...ШИ МУ ТРЕБА У ЗАНДАНЯ!!!
Такава простотия може да измислят само Кирчо и Ленчето!
Поклон господин Парамов.
9:35 ЧИСТИ РЪЦЕ
Защо ли не ме учудват днешните резултати от изборите.
Преди са избивали целия род на управляващите и всичко супер
7:25 Интересно, има ли кой, да поиска подобна информация, дали ще бъде дадена е отделен въпрос
Точно , точно , точно . Мъдър човек с опит, абе неко послушаме по-възрастните !
ВЕЛИЧИЕ 🇧🇬🇧🇬🇧🇬🇧🇬🇧🇬