najlepsze jest to ze boreczek wycofał "w ringu" w tygodniu, w którym oni by omawiali te jego smieszna gale i zapowiadali potezna gale dona wasyla xDDDDD malutki boreczek
Tajskie kopyto od paru lat cwaniaczek,tylko on mówi prawdę,jest najlepszy ,jeśli coś nie po jego myśli to chce zgnoic ludzi dzieki swoim kanałom znajomościami.a jak ptaka pokazal w thajlandi to cicho siedzial jak go cisneli
@@artiszczypala8049 Bo to typowy chłoptaś, który naoglądał się gal boksu i wielki promotor. Każdy mu mówił, zostań przy piłce na tym się znasz, ale kopyto alfa i omega xd Nawet "Gromda" bez niego odżyła. Polsat też go wywalił, bo za dużo kozaczył. Kawał ch.a
@@borys8176 Borek tam się pokazywal raz na 4 odcinki więc w sumie jakby go nie było.A format Bokserski i tak by musiał powstać w KS ze względu na popularność w naszym kraju.
Z jednym najman miał rację- nikt tak nie podzielił środowiska, jak Borek, który nie ma zielonego pojęcia o boksie. Tak szczekał, że Laszczyka Wasyl zlewa, że kombinuje z Balskim, a sam co odwalił w sprawie ostatniej gali? Hańba.
Olać Borka ja to ogólnie właśnie po pracy i zapomnialem że wypisuję się z kanału sportowego bo tylko mnie tam w ringu interesowalo i ewentualnie dziennikarskie zero. Pan Wasyl szacun,jedyny który potrafi Polskich fighterów do czegoś doprowadzić.
ale ja nie pamietam zeby borek kiedykowiek mowil ze on doprowadzi kogos do walki o mistrzostwo swiata. ja borka pamietam ze caly czas mowi ze on chce zestawiac rowne walki i tak roibi. dla mnie walki u borka sa duzo lepsze niz bicie ogorkow u wasilewskiego. ale on z drugiej strony, przez kontakty, jest w stanie doprowadic polskich bokserow to walk mistrzowskich.
Wygląda na to, że Pan MB nie potrafił unieść tego by opowiadać o sukcesie gali w Rzeszowie oraz nadchodzących osiągnięć promotorskich Pan Wasyla w swoim programie.
Wasyl ma dwóch mistrzów Europy i Mistrza Świata. Ten natomiast ma Laszczyka będącego w pierwszej setce, któremu załatwił walkę w... FAME, gdzie ledwo wygrał z Ferrarim.
Wasilewski to jest promotor z prawdziwego zdarzenia , zaprowadzil swoich zawodników tam gdzie bokser zawsze chce dojść , a Borek laszczyka zaprowadzil gdzie ?do fame mma ,to mówi samo za siebie
Kompleks wyższości Borka i to, że zawsze musi być najlepszy, bądź postrzegany jako najlepszy to jego największa ujma. Brakuje mu dystansu do siebie, a zarzuca to innym. Wasilewski i Borek to mogłaby być doskonała współpraca promotorska, niestety Borek postanowił pójść na dosłowne wyniszczenie licząc, że takie tuzy jak: Brodnicka, Wierzbicki czy "Mr. KO" uciągną jego gale. Nie uciągnęły. Tylko nie wyskakujcie mi tu z Laszczykiem, bo chłop od kilku lat walczy z rywalami na poziomie journeymanów spod budki z piwem i jego kariera tak jak stała, tak nadal stoi w tym samym miejscu.
Pan Borek, to taki marny filozof. Ile by nie przeanalizował, jakiekolwiek nie wyciągnął by wnioski, zawsze pozostanie tylko Panem Borkiem. Nie chce mi się więcej stukać w klawiaturę na temat Borka. Nawet gdyby chciałby mi zapłacić, to i tak wolę odmówić. Niech męczy swoją drogę.
Dziękujemy Panie Andrzeju za najlepszy BOKS W POLSCE ! Borek to sobie w kolanko strzelił zamykając program dla kobiców Boksu . Również jego wspólnicy którzy przystali na to .
Pamiętam jeszcze jakiś czas temu jak bór stworzyl te swoje MBP i z tego co pamiętam to była straszna posucha w naszym boksie coś tam zrobił i nawet sam myślę daje radę Its no ale teraz widać. USyk w Polsce ?????? Hahahaha dlatego zdjat jem magazyn bo go zacisłłło go że Wasyl takie zeczy robi no i Różański babic
Zablokował rozwój Balskiemu. Zrobił z Łaszczyka freaka, zamiast załatwiać mu walki boksie, zrobił z Szpilki pajaca, nabrał Zimnocha, że da mu szansę, no i od paru lat organizuje walkę pożegnalna Adamkowi, a skończy pewnie we freakch xd
Panie Andrzeju tą galą Pan zatkał gębę Boreckiemu raz i dobrze a Łukasz tylko przypieczętował. On się pobawil w boks narobił bałaganu jak dziecko i tyle. Kariera Młodzińskiego, Łaszczyka leży i innych. Brawo dla Pana 👍
A ja się pytam, gdzie jest Mateusz Masternak? Uważam, że najlepszy cruiser w PL , toczył pojedynki z najtrudniejszymi rywalami. Okradziono go przynajmniej z jednego zwycięstwa. Cały czas na tapecie był Krzysio Diablo, co z Fragomenim chyba 3 walki stoczył, aż do skutku i takie prowadzenie za rączkę jak dziecko. A Master inteligentny, wykształcony, z potężną wiedzą, gigantycznymi umiejętnościami, wszechstronny zostaje wiecznie pomijany. Mam wrażenie, że Pan Wasilewski potrafi sterować jedynie chłopakami nie obrażając, ale jednak mniej ogarniętymi życiowo. Taki Artur Szpilka z takim potencjałem, dlaczego po Wilderze nie dostał średniego obcokrajowca na odbudowanie, tylko z Polakami walczył? bo najłatwiej było sprzedać takie walki. Wasilewski ma problem , że bokserzy idą do MMA i jakieś pokrętne teorie dorabia do tego.
😂 no tak, kandydat na mistrza świata w wieku 35 lat...nie jest rozbity, ale jednak ponad 50 walk....I to wiele walk z grubymi kotletami. Jeśli piszesz to sarkastycznie to spoko.
Czy ja dobrze rozumiem że chcemy aby Polska i Ukraina sfinansowała walkę Usyk vs Dubois w ramach wzajemnej przyjaźni? Rozumiem pomóc dla Ukrainy, nasze wsparcie ale czemu posłuży taki event oprócz napchania kasy dwóm pięściarzom? Czy to jest budowanie duchu narodowego za ogromną kase? Już bym wolał nie obejrzeć tego starcia a wiedzieć że X czołgów wjechało pomóc Ukrainie, chyba że się w jakiś sposób myle to proszę o sprostowanie.
Walka Usyka z Bibułą na PGE ma sens, bo obecnie w Warszawie żyje chyba już więcej Ukraińców niż Polaków, a nawet Ci Polacy co tu są to w większości i tak przyjezdne słoiki 😆 BTW. nie pluję żółcią tylko taka refleksja mnie naszła...
No i co Ty masz do przyjezdnych? Czy do Ukraińców? Warszawiak od kilku pokoleń to jakiś lepszy, czy co? Warszawa tylko do Warszawiaków należy? Polacy poza stolicy nie mogą mówić o Warszawie jak o swoim mieście, stolicy ? Wstyd za takie myślenie...
@@Jabol93 Czytaj ze zrozumieniem i to w jakim kontekscie [zabawnym] to napisałem, BTW sam miałem żonę ukrainkę kiedyś, a byłem też z Indonezyjką hmmm no więc właśnie...
Odkąd Najman zaczął się udzielać coraz mocniej wokół Kockout Promotion pogłębianie się kryzysu na linii Wasilewski - Borek było pewne. A tak na serio szkoda że program znika z internetu.
Ring polska to kanał Wasilkowskiego 😂😂 większego śmiechu nie słyszałem. A z kim ma Rysiu nagrywać jak tylko Don Wasyl i jego zawodnicy się liczą w świecie boksu
Nie martwcie się, że nie będzie żadnego programu o boksie. Były, są i będą. Jak nie KS, to TVP, to Polsat, to Kostyra, to mnóstwo innych platform. Poza tym i tak uważam, że najlepszym dziennikarzem jest Jagiełło 🤷.
Jako kibic boksu i innych sportów walki muszę przyznać, że wielokrotnie przyjemniej mi się oglądało gale grupy MB niż grupy Knockout, więc Panie Andrzeju może i zawodnicy Borka rzeczywiście zostali zweryfikowani, ale przynajmniej nikt nie robił kibicom wody z mózgu sprowadzając bumów pokroju Santandera Silgado czy innych wynalazków.
W przypiętym komentarzu Ryszard wyjaśnia skąd taka wspaniała jakość audio-wideło. Piszę o tym na wypadek gdyby kolejnych 1000 osób postanowiło o to zapytać.
Ja myślę że jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze. Nie że ktoś komuś coś winien ale o to że jeden chce mieć więcej niż drugi:))) Szkoda tylko dla boksu.
Boras mówi, że było 25 tysięcy odtworzeń, albo 30,czy 40 jednego odcinka. To znaczy, że na tyle ludzi wyłożył swoje kopyto!! Mówi, że ceni ludzi, tak jak Darka Michalczewskiego, że mówi prosto z mostu prawdę to mówię prawdę! Boras wyłożył kopyto na wszystkich wielkich fanów boksu w Polsce którzy co tydzień z niecierpliwością czekali na następny odcinek. Kłamie, że powód był inny. Konfabuluje, a prawda jest taka, że pewnie ostatnia gala mu nie poszła a również ją reklamował w programie, jego zawodnicy zostali wyjaśnieni, a z programu nie miał hajsu, a tracił czas i być może musieli dokładać!! Jeśli był by szczery i z szacunku do stałej widowni, mimo, że nie była wielka, jednak było to kilkanaście czy kilkadziesiąt tysięcy ludzi zachował by się inaczej... Ale zachował się jak się zachował przez co stracił bardzo dużo w oczach bardzo wielu!!
Bez przesady. 25-40 tys. to będąc szczerym bardzo słaby wynik. Byle filmik gdzie ktos wywrocil sie na rowerze generuje wieksza liczbe wyswietlen. Nikt nie będzie charytatywnie czegoś robil mając i tak tyle na głowie. Poza tym nie rozumiem takiej postawy, czy Borek ma w ogóle wobec kogoś jakiś obowiązek prowadzić taki program? Nie.
@@rojdzionsjr2326 tylko, że głupi filmik jest jednorazowy. A tutaj mówimy o stałej, cotygodniowej widowni, na kanale, który ma sporo subskrybentów. Przy stałej widowni i dużych zasięgach kanału liczby wcale nie muszą być jakieś olbrzymie, żeby był z tego pieniądz.
@@rojdzionsjr2326 ja nie mówię, kto wie, ja odpowiadam na twój komentarz, bo nie ma żadnych dowodów na to, że program został ściągnięty ze względu na pieniądze. Po pierwsze, w takiej sytuacji zapewne nie odbyłoby się to tak nagle, tylko koniec programu byłby zapowiedziany, a po drugie wystarczy prześledzić inne programy Kanału Sportowego o podobnych liczbach. A idąc tym tokiem myślenia, pojawia się pytanie, dlaczego ściągnięto go przed walką o mistrzostwo świata? Jeżeli chodziło o zarobek, to wiadomo, że wczorajszy program miałby bardzo dobrą oglądalność.
@@rojdzionsjr2326 no i Borek sam się przyznał, że Wasilewski go gdzieś obraził, więc on nie będzie robił programu W RINGU. No i co ty na to dziecinadę? Dalej będziesz lizał jaja Borkusiowi?
Niech sie kluci Wasyl z Borkiem, malo mnie to obchodzi, natomiast wpuszczanie tych banderowców na stadion narodowy i kolejny najazd tej swoloczy to juz przegięcie, w uk to nikt tego dziadostwa niechce.
Po pierwsze „kłóci” polski patrioto, a po drugie sam zapierdalasz na Wyspach hipokryto na emigracji, a masz problem, że do naszego kraju ludzie przyjeżdzają, żeby pracować?
@@polishsausage648 chooj cie obchodzi co robie, ale do pracy to oni nie nie nadaja, najpierw nas mordowali, potem 50 lat okradali, a teraz chcą przedstawiciela w polskim parlamencie, a w szkołach maja uczyć po ukraińsku, wygnać skąd przyszli niech sie Putin z nimi pierdoli.
Usyk-Dubois nie zapełni nawet połowy narodowego ale jakby dorzucic Wasilewski-Borek to stadion peknie w wszach. A co do Andrzej to niech sie ugryzie w jezyk zanim cokolwiek powie o beznadziejnych walkach lub galach bo sam jest liderem takich zestawien 🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Ja powiem wprost. Jako zwykły kibic. Nie jako promotor wielkich gal w Zgorzelcu czy w Pionkach (szelmowsko się uśmiecha i zerka na Janusza Pinderę) nie jako ekspert pięściarstwa. Mówię do was jako zwykły człowiek lubiący boks. Ja jestem tą walką zawiedziony. Jestem po prostu rozczarowany, zdegustowany i zniesmaczony. Bo nie może być tak, że Babić, pięściarz znany ze swojej zawziętości, dzikości i nieustępliwości pada po dwu słabych ciosach Różańskiego (ja nic temu chłopakowi z Rzeszowa nie ujmuję, ja tego chłopaka wspieram całym sercem, nic do niego nie mam) . Jak dla mnie to coś tu nie grało. Nie chcę powiedzieć, że gala została sprzedana, że ktoś chodził z kopertami czy zapraszał na tour-de-Rzeszów pokazując sędziemu głównemu drogie garnitury. Ja nic nie sugeruję, ale można się pokusić o tezę, że coś tu nie pasowało. Mówi to prosty chłopak z Dębicy wychowany na galach na których liczyło się serducho, liczyła się sprawidliwość bokserska i uczciwość, a nie znajomości Wasilewskiego czy innego organizatora gal. Tyle ode mnie.
A co Borek wziął tych bokserów i zrobił gale i co w związku z tym? Nie mógł? 🤔Boże arogancji za dużo szanowny Panie Andrzeju i pokory trochę bo ciężko się słucha ach och o swoim projekcie a o innych tylko krytyka. Jest Pan świetnym promotorem, ale brzmi pan jak narcyz trochę jak dla mnie.
Panie Andrzeju śledze pana twiterową i nie tylko relacje z panem Borkiem i muszę przyznać że to pan ciągle kąsa drugą stronę.A to ,że nikogo z bokseròw nie wychował że na Adamku jedzie it'd itp.Czemu pan nie zajmie się swoim biznesem ktòry idzie bardzo dobrze bez uszczypliwości w stronę konkurencji. Ròbcie SPORT bez tego wszystkiego.
Ewangelia: On zraniony jest za występki nasze, starty za winy nasze. Ukarany został dla naszego zbawienia, a jego ranami jesteśmy uleczeni. Wszyscy jak owce zbłądziliśmy, każdy z nas na własną drogę zboczył, a Pan jego dotknął karą za winę nas wszystkich. Znęcano się nad nim, lecz on znosił to w pokorze i nie otworzył swoich ust, jak jagnię na rzeź prowadzone i jak owca przed tymi, którzy ją strzygą, zamilkł i nie otworzył swoich ust. (Ks. Izajasza 53 - 700pne) Jeżeli ustami swoimi wyznasz, że JEZUS JEST PANEM, i w sercu swoim uwierzysz, że Bóg Go wskrzesił z martwych - osiągniesz zbawienie. Bo sercem przyjęta wiara prowadzi do usprawiedliwienia, a wyznawanie jej ustami - do zbawienia. (Rzymian 10:9-10).....
A conw tym dziwnego? Tez bym nie chcial promowac za DARMO biznesow goscia za ktorym nie przepadam. Proste jak drut. Don wasyl ma swoj ringpolska to niech zaplaci za ekspertow I kreci program o boksie
Wasilewski wytrzeźwiej. Zachowujesz się jak dziecko. Kanał sportowy rośnie, a boks upada jak i masz wielkie sukcesy to przez Cb popularność tego sportu spada.
"piwa pił, herbaty pił ... naszym przyjacielem był !"
XD trzeba przyznać, że ten tekst to już klasyk
Podesle ktoś link do tego wywiadu, gdzie to powiedział?
@@michabinkiewicz5036 ua-cam.com/video/k1usiF7-NH0/v-deo.html
@@michabinkiewicz5036 ua-cam.com/video/k1usiF7-NH0/v-deo.html [01:30]
Tekst już wszedł do kanonu wywiadów z ludźmi boksu 😀
najlepsze jest to ze boreczek wycofał "w ringu" w tygodniu, w którym oni by omawiali te jego smieszna gale i zapowiadali potezna gale dona wasyla xDDDDD malutki boreczek
Albo jak zostawił Grabowskiego po tym niesławnym promo "Gromdy". Co najlepsze "Gromda" wzniosła się na niesamowity poziom, a Gleba trafił do "KSW">
Borek się trochę pogubił w tym wszystkim, przez co stracił w moich oczach i myślę, że nie tylko w moich... 😢
Tajskie kopyto od paru lat cwaniaczek,tylko on mówi prawdę,jest najlepszy ,jeśli coś nie po jego myśli to chce zgnoic ludzi dzieki swoim kanałom znajomościami.a jak ptaka pokazal w thajlandi to cicho siedzial jak go cisneli
W moich ogromnie stracił!!
@@artiszczypala8049 Bo to typowy chłoptaś, który naoglądał się gal boksu i wielki promotor. Każdy mu mówił, zostań przy piłce na tym się znasz, ale kopyto alfa i omega xd Nawet "Gromda" bez niego odżyła. Polsat też go wywalił, bo za dużo kozaczył. Kawał ch.a
Nie pogubił się, tylko dupa go zapiekła.
przytul go !
W ringu był super program. Ogladalem go głównie ze względu na Pana Janusza Pindere..Borek odjebałes
Gdyby nie Borek tego programu wogóle by nie było 🤷♂️🤷♀️
@@borys8176 Borek tam się pokazywal raz na 4 odcinki więc w sumie jakby go nie było.A format Bokserski i tak by musiał powstać w KS ze względu na popularność w naszym kraju.
@@kaccperszaagierszczak Ze względu na popularność 😂
@@borys8176 no opierając tylko na piłce KS to mija się z celem a Boks jest w czołówce jakby nie patrzeć
@@borys8176 no i teraz nie ma
A wasyl to jest wasyl firma i marka na rynku nikt nie ma do niego podjazdu.:)
Z jednym najman miał rację- nikt tak nie podzielił środowiska, jak Borek, który nie ma zielonego pojęcia o boksie. Tak szczekał, że Laszczyka Wasyl zlewa, że kombinuje z Balskim, a sam co odwalił w sprawie ostatniej gali? Hańba.
Olać Borka ja to ogólnie właśnie po pracy i zapomnialem że wypisuję się z kanału sportowego bo tylko mnie tam w ringu interesowalo i ewentualnie dziennikarskie zero. Pan Wasyl szacun,jedyny który potrafi Polskich fighterów do czegoś doprowadzić.
ale ja nie pamietam zeby borek kiedykowiek mowil ze on doprowadzi kogos do walki o mistrzostwo swiata. ja borka pamietam ze caly czas mowi ze on chce zestawiac rowne walki i tak roibi. dla mnie walki u borka sa duzo lepsze niz bicie ogorkow u wasilewskiego. ale on z drugiej strony, przez kontakty, jest w stanie doprowadic polskich bokserow to walk mistrzowskich.
"W ringu" bylo moim ulubionym programem... Przez to poniedzialek byl calkiem znosny... Ogromna szkoda:(
Dokładnie!!
To samo tu!
W ringu znika? O co chodzi? Tutaj Wasy ma 3 promile i nie bardzo wiem o co kaman.
Niesamowite jest, jak Don Wasyl punktuje krok po kroku Borka odbierając mu jakiekolwiek atuty w boksie XD
Bo tak jak mówiłem i nawet najman, Borek nie ma pojęcia o boksie. To taki chłopaczyna, który naoglądał się gal i myśli, ze wie co to promotorka.
stanowski sie jeszcze dołożył hehhe Borek wychodzi na to, że jest to straszny przygłup.
Wygląda na to, że Pan MB nie potrafił unieść tego by opowiadać o sukcesie gali w Rzeszowie oraz nadchodzących osiągnięć promotorskich Pan Wasyla w swoim programie.
Wasyl ma dwóch mistrzów Europy i Mistrza Świata. Ten natomiast ma Laszczyka będącego w pierwszej setce, któremu załatwił walkę w... FAME, gdzie ledwo wygrał z Ferrarim.
@@zdziczaybozek2771 😅😂😂😂😂😂😂
Wasilewski to jest promotor z prawdziwego zdarzenia , zaprowadzil swoich zawodników tam gdzie bokser zawsze chce dojść , a Borek laszczyka zaprowadzil gdzie ?do fame mma ,to mówi samo za siebie
Kompleks wyższości Borka i to, że zawsze musi być najlepszy, bądź postrzegany jako najlepszy to jego największa ujma. Brakuje mu dystansu do siebie, a zarzuca to innym. Wasilewski i Borek to mogłaby być doskonała współpraca promotorska, niestety Borek postanowił pójść na dosłowne wyniszczenie licząc, że takie tuzy jak: Brodnicka, Wierzbicki czy "Mr. KO" uciągną jego gale. Nie uciągnęły.
Tylko nie wyskakujcie mi tu z Laszczykiem, bo chłop od kilku lat walczy z rywalami na poziomie journeymanów spod budki z piwem i jego kariera tak jak stała, tak nadal stoi w tym samym miejscu.
Pan Borek, to taki marny filozof. Ile by nie przeanalizował, jakiekolwiek nie wyciągnął by wnioski, zawsze pozostanie tylko Panem Borkiem. Nie chce mi się więcej stukać w klawiaturę na temat Borka. Nawet gdyby chciałby mi zapłacić, to i tak wolę odmówić. Niech męczy swoją drogę.
Pan Borek to jest specjalista od wszystkiego. Zdjęli kanał bo zapraszanie Pani Rozenek lepiej pasuje do klimaty kanału sportowego.
Dziękujemy Panie Andrzeju za najlepszy BOKS W POLSCE ! Borek to sobie w kolanko strzelił zamykając program dla kobiców Boksu . Również jego wspólnicy którzy przystali na to .
Co-main event: Łomaczenko vs Kamil Łaszczyk
Wasyl rozpędzony w swojej ofensywie i nie bierze jeńców.
Jakośc video i audio jak z nagrania vhs z lat 90
Wasyl załatwi gorzałkę, panienki, i galę można robić ;)
Pamiętam jeszcze jakiś czas temu jak bór stworzyl te swoje MBP i z tego co pamiętam to była straszna posucha w naszym boksie coś tam zrobił i nawet sam myślę daje radę Its no ale teraz widać. USyk w Polsce ?????? Hahahaha dlatego zdjat jem magazyn bo go zacisłłło go że Wasyl takie zeczy robi no i Różański babic
Zablokował rozwój Balskiemu. Zrobił z Łaszczyka freaka, zamiast załatwiać mu walki boksie, zrobił z Szpilki pajaca, nabrał Zimnocha, że da mu szansę, no i od paru lat organizuje walkę pożegnalna Adamkowi, a skończy pewnie we freakch xd
Panie Andrzeju tą galą Pan zatkał gębę Boreckiemu raz i dobrze a Łukasz tylko przypieczętował. On się pobawil w boks narobił bałaganu jak dziecko i tyle. Kariera Młodzińskiego, Łaszczyka leży i innych. Brawo dla Pana 👍
Jak przyjaźń Polsko ukraińska historia to pokazała a i teraźniejszość pokazuje również wystarczy popatrzyć na granicy w internecie i pod urzedami
Borek , powinien zostać przy piłce , bo wiedzę ma ogromną, a nie pchać się do boksu .
@@robertomancini7142 Był , ale się zmył 🤷♂️
A ja się pytam, gdzie jest Mateusz Masternak? Uważam, że najlepszy cruiser w PL , toczył pojedynki z najtrudniejszymi rywalami. Okradziono go przynajmniej z jednego zwycięstwa. Cały czas na tapecie był Krzysio Diablo, co z Fragomenim chyba 3 walki stoczył, aż do skutku i takie prowadzenie za rączkę jak dziecko. A Master inteligentny, wykształcony, z potężną wiedzą, gigantycznymi umiejętnościami, wszechstronny zostaje wiecznie pomijany. Mam wrażenie, że Pan Wasilewski potrafi sterować jedynie chłopakami nie obrażając, ale jednak mniej ogarniętymi życiowo. Taki Artur Szpilka z takim potencjałem, dlaczego po Wilderze nie dostał średniego obcokrajowca na odbudowanie, tylko z Polakami walczył? bo najłatwiej było sprzedać takie walki. Wasilewski ma problem , że bokserzy idą do MMA i jakieś pokrętne teorie dorabia do tego.
Przecież Master jest contenderem nr 1 więc nie wiem o czym mówisz
😂 no tak, kandydat na mistrza świata w wieku 35 lat...nie jest rozbity, ale jednak ponad 50 walk....I to wiele walk z grubymi kotletami. Jeśli piszesz to sarkastycznie to spoko.
To chyba druga po aferze konskiej najwieksza afera w polskim boksie
Przed walka usyka widzę walkę Borek-Wasilewski :)
Czy ja dobrze rozumiem że chcemy aby Polska i Ukraina sfinansowała walkę Usyk vs Dubois w ramach wzajemnej przyjaźni? Rozumiem pomóc dla Ukrainy, nasze wsparcie ale czemu posłuży taki event oprócz napchania kasy dwóm pięściarzom? Czy to jest budowanie duchu narodowego za ogromną kase? Już bym wolał nie obejrzeć tego starcia a wiedzieć że X czołgów wjechało pomóc Ukrainie, chyba że się w jakiś sposób myle to proszę o sprostowanie.
Co by nie mowić ale Wasyl to " wejścia" w swiatowym boksie ma dlatego Rozanski, Glowacki czy Wlodarczyk są lub byli mistrzami!
Panie Don Wasylu, może pan zorganizuje jakiś rzetelny cotygodniowy program o boksie z ekspertami?
Walka Usyka z Bibułą na PGE ma sens, bo obecnie w Warszawie żyje chyba już więcej Ukraińców niż Polaków, a nawet Ci Polacy co tu są to w większości i tak przyjezdne słoiki 😆
BTW. nie pluję żółcią tylko taka refleksja mnie naszła...
Dzieci tych Ukraińców będą już warszawiakami 🎉
No i co Ty masz do przyjezdnych? Czy do Ukraińców? Warszawiak od kilku pokoleń to jakiś lepszy, czy co? Warszawa tylko do Warszawiaków należy? Polacy poza stolicy nie mogą mówić o Warszawie jak o swoim mieście, stolicy ? Wstyd za takie myślenie...
No jednak plujesz. Warszawa od bardzo dawna jest po prostu europejską stolicą ze wszystkimi tego konsekwencjami.
@@Jabol93 Czytaj ze zrozumieniem i to w jakim kontekscie [zabawnym] to napisałem, BTW sam miałem żonę ukrainkę kiedyś, a byłem też z Indonezyjką hmmm no więc właśnie...
@@tomaszpiatkowski6723 No jednak nie ale nie będę Ci tego łopatologiczn9ie tłumaczył że wydźwięk mojej wypowiedzi miał być raczej zabawny...
Odkąd Najman zaczął się udzielać coraz mocniej wokół Kockout Promotion pogłębianie się kryzysu na linii Wasilewski - Borek było pewne. A tak na serio szkoda że program znika z internetu.
Akurat konflikt był dawny, a najman ma w jednym racje- narobił syfu, jak nigdy. Kogo Borek wypromował? najman chociaż Sarare podpromował w Polsce.
Promotor Usyka przy dramie z Borkiem XDDD
I nadal pocisk na Borka... Nie wierze:(
Mogłeś dopytać jeszcze o walkę Krzyśka w KSW 😉
Każdy się śmiał z twiterowych wymian a teraz ktoś strzelił focha i nie ma super programu🤨😡😡😡😡
Borek tragedia
Niech zajmie się boksem nie polityką bo pojęcia niema co się dzieje w geopolityce więc Wasilewski boks boks lub wyjazd do Ukrainy i tam organizować
Ring polska to kanał Wasilkowskiego 😂😂 większego śmiechu nie słyszałem. A z kim ma Rysiu nagrywać jak tylko Don Wasyl i jego zawodnicy się liczą w świecie boksu
No jakoś ma mistrza świata i Europy, a Bór ma freaka xd Weź fanboyu Bora idź na ten śmieszny kanalik sportowy i napisz, że robią dobrą robotę xd
@@zdziczaybozek2771 proszę przeczytaj to jeszcze raz ze zrozumieniem.
@@brajantyson9682 To nie do Ciebie było, tylko do tego fan boya, który tu pisał, ale usunął odpowiedź
Nie martwcie się, że nie będzie żadnego programu o boksie. Były, są i będą. Jak nie KS, to TVP, to Polsat, to Kostyra, to mnóstwo innych platform. Poza tym i tak uważam, że najlepszym dziennikarzem jest Jagiełło 🤷.
Jako kibic boksu i innych sportów walki muszę przyznać, że wielokrotnie przyjemniej mi się oglądało gale grupy MB niż grupy Knockout, więc Panie Andrzeju może i zawodnicy Borka rzeczywiście zostali zweryfikowani, ale przynajmniej nikt nie robił kibicom wody z mózgu sprowadzając bumów pokroju Santandera Silgado czy innych wynalazków.
JAKBYŚMY TERAZ MIELI TOBIE WYTYKAĆ BŁĘDY, TO BYŁBYŚ JUŻ DAWNO SKOŃCZONY.
Dajcie patronat Dudzie to zorganizuje walkę w pałacu prezydenckim, a wygrany (wiadomo kto) dostanie zamiast pasa Order Orła Białego. 🥴
W przypiętym komentarzu Ryszard wyjaśnia skąd taka wspaniała jakość audio-wideło.
Piszę o tym na wypadek gdyby kolejnych 1000 osób postanowiło o to zapytać.
Ja myślę że jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze. Nie że ktoś komuś coś winien ale o to że jeden chce mieć więcej niż drugi:))) Szkoda tylko dla boksu.
Boras mówi, że było 25 tysięcy odtworzeń, albo 30,czy 40 jednego odcinka. To znaczy, że na tyle ludzi wyłożył swoje kopyto!! Mówi, że ceni ludzi, tak jak Darka Michalczewskiego, że mówi prosto z mostu prawdę to mówię prawdę! Boras wyłożył kopyto na wszystkich wielkich fanów boksu w Polsce którzy co tydzień z niecierpliwością czekali na następny odcinek. Kłamie, że powód był inny. Konfabuluje, a prawda jest taka, że pewnie ostatnia gala mu nie poszła a również ją reklamował w programie, jego zawodnicy zostali wyjaśnieni, a z programu nie miał hajsu, a tracił czas i być może musieli dokładać!! Jeśli był by szczery i z szacunku do stałej widowni, mimo, że nie była wielka, jednak było to kilkanaście czy kilkadziesiąt tysięcy ludzi zachował by się inaczej... Ale zachował się jak się zachował przez co stracił bardzo dużo w oczach bardzo wielu!!
Bez przesady.
25-40 tys. to będąc szczerym bardzo słaby wynik. Byle filmik gdzie ktos wywrocil sie na rowerze generuje wieksza liczbe wyswietlen.
Nikt nie będzie charytatywnie czegoś robil mając i tak tyle na głowie.
Poza tym nie rozumiem takiej postawy, czy Borek ma w ogóle wobec kogoś jakiś obowiązek prowadzić taki program? Nie.
@@rojdzionsjr2326 tylko, że głupi filmik jest jednorazowy. A tutaj mówimy o stałej, cotygodniowej widowni, na kanale, który ma sporo subskrybentów. Przy stałej widowni i dużych zasięgach kanału liczby wcale nie muszą być jakieś olbrzymie, żeby był z tego pieniądz.
@@TheDonstaniol Ok, ale to ja, ty czy jednak Borek finalnie wie czy był z tego pieniądz?
@@rojdzionsjr2326 ja nie mówię, kto wie, ja odpowiadam na twój komentarz, bo nie ma żadnych dowodów na to, że program został ściągnięty ze względu na pieniądze. Po pierwsze, w takiej sytuacji zapewne nie odbyłoby się to tak nagle, tylko koniec programu byłby zapowiedziany, a po drugie wystarczy prześledzić inne programy Kanału Sportowego o podobnych liczbach. A idąc tym tokiem myślenia, pojawia się pytanie, dlaczego ściągnięto go przed walką o mistrzostwo świata? Jeżeli chodziło o zarobek, to wiadomo, że wczorajszy program miałby bardzo dobrą oglądalność.
@@rojdzionsjr2326 no i Borek sam się przyznał, że Wasilewski go gdzieś obraził, więc on nie będzie robił programu W RINGU. No i co ty na to dziecinadę? Dalej będziesz lizał jaja Borkusiowi?
Don Wasyl dobrze prawi 💪🥊 Pozdrawiam 🖐️
Niech sie kluci Wasyl z Borkiem, malo mnie to obchodzi, natomiast wpuszczanie tych banderowców na stadion narodowy i kolejny najazd tej swoloczy to juz przegięcie, w uk to nikt tego dziadostwa niechce.
Po pierwsze „kłóci” polski patrioto, a po drugie sam zapierdalasz na Wyspach hipokryto na emigracji, a masz problem, że do naszego kraju ludzie przyjeżdzają, żeby pracować?
@@polishsausage648 chooj cie obchodzi co robie, ale do pracy to oni nie nie nadaja, najpierw nas mordowali, potem 50 lat okradali, a teraz chcą przedstawiciela w polskim parlamencie, a w szkołach maja uczyć po ukraińsku, wygnać skąd przyszli niech sie Putin z nimi pierdoli.
Mów za siebie baranie
Nie chce* pisze się osobno tłuku. Wielki patriota z wysp się znalazł.
@@bazy1i176 tluk to najpierw ciebie zrobil, a potem jeszcze wchodził ci do lozka
Usyk-Dubois nie zapełni nawet połowy narodowego ale jakby dorzucic Wasilewski-Borek to stadion peknie w wszach. A co do Andrzej to niech sie ugryzie w jezyk zanim cokolwiek powie o beznadziejnych walkach lub galach bo sam jest liderem takich zestawien 🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Bedzie wywiad z Krasiukiem? W jakim terminie moglaby byc ta walka? Klasykiem, W Lipcu,w polowie lipca, w drugiej polowie? Pozdro
Może tak walka panowie ,Usyk vs Różański o paski 😈
Wasyl VS Borek co - main eventem gali
Usyk vs Dubois ,kibice boksu zadowoleni, kibice freaków zadowoleni i stadion sprzedany ;)
Ja powiem wprost. Jako zwykły kibic. Nie jako promotor wielkich gal w Zgorzelcu czy w Pionkach (szelmowsko się uśmiecha i zerka na Janusza Pinderę) nie jako ekspert pięściarstwa. Mówię do was jako zwykły człowiek lubiący boks. Ja jestem tą walką zawiedziony. Jestem po prostu rozczarowany, zdegustowany i zniesmaczony. Bo nie może być tak, że Babić, pięściarz znany ze swojej zawziętości, dzikości i nieustępliwości pada po dwu słabych ciosach Różańskiego (ja nic temu chłopakowi z Rzeszowa nie ujmuję, ja tego chłopaka wspieram całym sercem, nic do niego nie mam) . Jak dla mnie to coś tu nie grało. Nie chcę powiedzieć, że gala została sprzedana, że ktoś chodził z kopertami czy zapraszał na tour-de-Rzeszów pokazując sędziemu głównemu drogie garnitury. Ja nic nie sugeruję, ale można się pokusić o tezę, że coś tu nie pasowało. Mówi to prosty chłopak z Dębicy wychowany na galach na których liczyło się serducho, liczyła się sprawidliwość bokserska i uczciwość, a nie znajomości Wasilewskiego czy innego organizatora gal. Tyle ode mnie.
Dzięki Mati
🤣🤣🤣
Wasyl i Boras to bossowie na high levelu, szykują się piękne pojedynki 🤯
A co Borek wziął tych bokserów i zrobił gale i co w związku z tym? Nie mógł? 🤔Boże arogancji za dużo szanowny Panie Andrzeju i pokory trochę bo ciężko się słucha ach och o swoim projekcie a o innych tylko krytyka. Jest Pan świetnym promotorem, ale brzmi pan jak narcyz trochę jak dla mnie.
Pełna zgoda.
Borek poszarpał pewnie Smoka ale nie pobił bo nie potrafi 🤣🤣 Kopyto zwariował wierzę Wasylowi bo widać że trzeźwy 😀
Tym bardziej, że Smoku trenuje boks i jest w tym w miarę niezły XD Mati jedyne co trenuje to "tajski" boks z transami i walenie kresek w nos
Jeżeli Pan Andrzej doprowadzi do takiego wydarzenia w Polsce to już nie mam pytań.
Generalnie gale Borka sa ciekawsze, bo bardziej wyrownane pojedynki...
Don Wasyl król cyganów
Taj-Bor coś się sypie. Kiedyś miał na kanale fajny program ,,moje wielkie walki" i też został zdjęty.
Panie Andrzeju śledze pana twiterową i nie tylko relacje z panem Borkiem i muszę przyznać że to pan ciągle kąsa drugą stronę.A to ,że nikogo z bokseròw nie wychował że na Adamku jedzie it'd itp.Czemu pan nie zajmie się swoim biznesem ktòry idzie bardzo dobrze bez uszczypliwości w stronę konkurencji.
Ròbcie SPORT bez tego wszystkiego.
czym to nagrywaliście? xD
I pewnie Polska będzie finansować nie swoją walkę??😂
Jak finansować? Przecież rozmowy są właśnie po to żeby gala finansowo się zgadzała.
Czekałem ❤😂
A jeśli taka gala Oleksandr Usyk vs Daniel Dubois odbędzie się w Polsce to jaka telewizja ją pokaże?
TV Trwam
Dazon
@@naturalnysport3740 Chyba nie bo Daniel Dubois to jest bokser Franka Warrena. Oni mają kontrakt z BT Sports.
Ja bym nie robił... Przyjdą banderowcy i bedzie bitka na stadionie..
Twoj stary przyjdzie
@@czester9028 i gepard czester
Ten dźwięk to jakiś UA-cam 2012
Obraz też
Wysluchalem teraz calej wypowiedzi mateusza na kanale. Ladnie to tak don wasyl takie glupoty wygadywac wsrod powaznych ludzi? Zachowanie godne oIo
Borek to zawsze był cwaniak
Wolyn historia ukraincy nie maja wyjscia a jak sie znajdzie lepsza opcja to poleci noz w plecy znowu
Ewangelia:
On zraniony jest za występki nasze, starty za winy nasze. Ukarany został dla naszego zbawienia, a jego ranami jesteśmy uleczeni. Wszyscy jak owce zbłądziliśmy, każdy z nas na własną drogę zboczył, a Pan jego dotknął karą za winę nas wszystkich. Znęcano się nad nim, lecz on znosił to w pokorze i nie otworzył swoich ust, jak jagnię na rzeź prowadzone i jak owca przed tymi, którzy ją strzygą, zamilkł i nie otworzył swoich ust. (Ks. Izajasza 53 - 700pne)
Jeżeli ustami swoimi wyznasz, że JEZUS JEST PANEM, i w sercu swoim uwierzysz, że Bóg Go wskrzesił z martwych - osiągniesz zbawienie. Bo sercem przyjęta wiara prowadzi do usprawiedliwienia, a wyznawanie jej ustami - do zbawienia. (Rzymian 10:9-10).....
@@jozefk8948 piękna liturgia - wybaczać jest rzeczą ludzka a litość to zbrodnia…-Jezusa nie mieszaj w te czarne interesy szatańskie Józio pozdrawiam
@@Rafa-of5jk a kliczko zatańczy na rurze na środku ringu 🤣
Jeszcze tu banderowców brakuję 😂
Moze program ' w ringu' w TVP bez Borka i jego smiesznych gal?
W kanale sportowym tez rzadko się pojawiał. Mogło to trwać dalej bez niego
Jakość dźwięku jest tragiczna. Ciężko słuchać nawet używając słuchawek.
A conw tym dziwnego? Tez bym nie chcial promowac za DARMO biznesow goscia za ktorym nie przepadam. Proste jak drut. Don wasyl ma swoj ringpolska to niech zaplaci za ekspertow I kreci program o boksie
No dobra to z takiego powodu trzeba kasować cały program? Dziecinne zachowanie Borka
Ja żmija, krew wypije śladu nie zostawi😅!
Don Vasyl w formie szkoda Magazynu WRINGU ale Borek vs Wasilewski w Hejtparku bym obejrzał
To byl by hit
Unsubek na kanale sportowym leci tylko w ringu oglądałem reszta to chłam
Borek jest dla mnie dnem
ale tu ludzie to są naiwniaki :D Wasyl czy Borek, Borek czy Wasyl
hehe
Ja pierdole
ktoś coś usłyszał ze ktos cos mowil że ktoś coś zrobił
Dziecinada
w ringu musi wrocic zawsze czekalem na kolejny odcinek😌
Kamera z PRLu
XDDDDDDDDDD
oj wasilewski jestes taka pepla
Za reklamy masz kciuka w dol zz kazdym razem bede to robic
Och cholera i jak on się teraz po tym pozbiera? Okaż litość o Wielki Balbii95.
Zdejmę jak tylko zapłacisz mi za wyjazdy i pracę :) Ode mnie masz serduszko. Pozdr
ty tak samo 😂
Kretynski komentarz.
Si palke malyyy;3
Wasilewski wytrzeźwiej. Zachowujesz się jak dziecko. Kanał sportowy rośnie, a boks upada jak i masz wielkie sukcesy to przez Cb popularność tego sportu spada.
XD
Siemanko Mati
@@advicenet4098 😂👍
Prawda boli co? Chłopaczki?
Borek internet cię ZJADŁ I WYPLUŁ ZAKOMPLEKSIONY CHŁOPCZE BANANOWY Z CHERRY CLUB HAHAHAH