Я, в 80-х роках проживала на півдні Молдови, тоді в місті Суворово. В Суворовському районі і знаходилось село під назвою Пуркари. Звідти і назва вина. Негру - це чорний. А ще було вино Рошій де Пуркарь, що означало - рожеве. Тоді, в Молдавській РСР користувались кирилицею. Була і на винзаводі в Пуркарах. Жителі села надзвичайно гордились, що їх вино дуже любить королева Британії. Але я не оцінила якості цього вина, бо взагалі не любила спиртного і навіть пива. Але одне я часто купувала у вільному продажу в гастрономах міста Суворово це - знаменитий Єгипетський бальзам Абу Сімбел. Такий тоді майже неможливо було придбати вільно в Києві.Про нього я теж нічого не знала. Але в мене була подруга Ніна, яка працювала в гастрономі і мені розповіла, що бальзам дуже високо ціниться і має лікувальні властивості, бо настояний на травах. Я купувала його і везла в Україну, коли їздила на свята та у відпустку до своїх батьків на Київщину. Моєму батькові цей бальзам дуже подобався. А ще, я тоді в Молдові побачила вперше в житті цикл виробництва натурального шовку від малесеньких черв'ячків до коконів і шовку. Так, так - справднього шовку. Тоді його ціна за метр була від 27 до 35 рублів і його було повно в магазинах. Я своїй сестрі придбала відріз блакитного шовку з білими квітами, а мамі - ніжного весняно- зеленого. Була в містах Каушани, Бєльци, Кишиневі , але найбільше мені сподобалося місто Бендери. Це було ще до 90-х років. До розпаду Союзу залишалось 11 років. Мій коментар для підтримки та розвитку каналу.
За часів совка, я пошила собі сукню із натурального шовку, він не був дешевий, але начебто не такий дорогий. А потім як я бачила виріб з натурального шовку завжди купувала, бо в зимку не холодить, а влітку тримаэ не парить як нейлон. А тепер це все розкіш, та навіть неможливо придбати, бо це лише в бутіках придбати, та й то не завжи.
Я заледна від вас , як вещдоконаркоман, обов'язково аісля роботи о 00.00 чи 1 ночі маю подивитися серію ❤. Чекаю з нетерпінням на новинки, бо вже все передивилася всі випуски українською, рос випуски не заходять від слова зовсім.
Жаль.хлопца,непростая жизненная.ситуация,пожертвовал.собой,чтоб родители.были вместе,погиб.невинняй,а итога.нет,вот.вам.родная.кровь,может,и отчим.был.неплохой,но.отец.роднее,в.данной ситуации.война.разделила.их.семью,хотя матери ждали с Афгана своих.детей до последнего.вздоха,но.на.то.она.и.мать,редко.какая.будет.ждать,тем.более.пришла похоронка,отвыкла,забыла,а сын Родная.кровь,жаль что.войны.так.калечат.человеческие.судьбы,здесь.виновата.только.война
Слухаю кожного дня, дуже цікаво, дякую речдок. 👍
А чого тільки слухаєте , а не дивитеся ?
❤❤❤😂дякую
Дякуємо, що Ви з нами! ❤️
Haha
X' him any
Я, в 80-х роках проживала на півдні Молдови, тоді в місті Суворово. В Суворовському районі і знаходилось село під назвою Пуркари. Звідти і назва вина. Негру - це чорний. А ще було вино Рошій де Пуркарь, що означало - рожеве. Тоді, в Молдавській РСР користувались кирилицею. Була і на винзаводі в Пуркарах. Жителі села надзвичайно гордились, що їх вино дуже любить королева Британії. Але я не оцінила якості цього вина, бо взагалі не любила спиртного і навіть пива. Але одне я часто купувала у вільному продажу в гастрономах міста Суворово це - знаменитий Єгипетський бальзам Абу Сімбел. Такий тоді майже неможливо було придбати вільно в Києві.Про нього я теж нічого не знала. Але в мене була подруга Ніна, яка працювала в гастрономі і мені розповіла, що бальзам дуже високо ціниться і має лікувальні властивості, бо настояний на травах. Я купувала його і везла в Україну, коли їздила на свята та у відпустку до своїх батьків на Київщину. Моєму батькові цей бальзам дуже подобався.
А ще, я тоді в Молдові побачила вперше в житті цикл виробництва натурального шовку від малесеньких черв'ячків до коконів і шовку. Так, так - справднього шовку. Тоді його ціна за метр була від 27 до 35 рублів і його було повно в магазинах. Я своїй сестрі придбала відріз блакитного шовку з білими квітами, а мамі - ніжного весняно- зеленого. Була в містах Каушани, Бєльци, Кишиневі , але найбільше мені сподобалося місто Бендери. Це було ще до 90-х років. До розпаду Союзу залишалось 11 років.
Мій коментар для підтримки та розвитку каналу.
За часів совка, я пошила собі сукню із натурального шовку, він не був дешевий, але начебто не такий дорогий. А потім як я бачила виріб з натурального шовку завжди купувала, бо в зимку не холодить, а влітку тримаэ не парить як нейлон. А тепер це все розкіш, та навіть неможливо придбати, бо це лише в бутіках придбати, та й то не завжи.
Дякую! Прошу продовжуйте !😊
Дякуємо, що Ви з нами! ❤️
Дякую за цікаві серії та українську мову!
Дякуємо! ❤️🇺🇦
Вітання всім, хто любить "Речдок"! Подвійне свято - ще і українською мовою!
Приємного перегляду!
Дякуємо, що Ви з нами! ❤️🇺🇦
Актори просто супер дякую за вашу працю.
Дякуємо за відгук! ❤️
Люблю Речдок, це така цікава історія криміналістики!
Дякуємо за відгук!
Вернулась до вас тільки через те що чую нашу рідну мову. Дякую.
Дякуємо! 🇺🇦❤️
Я заледна від вас , як вещдоконаркоман, обов'язково аісля роботи о 00.00 чи 1 ночі маю подивитися серію ❤. Чекаю з нетерпінням на новинки, бо вже все передивилася всі випуски українською, рос випуски не заходять від слова зовсім.
Дякуємо, що Ви з нами! ❤️🇺🇦
Дякую, за серіал, приємно чути соловіну. Приємно чути назви наших міст, а не руських, погано тільки, що це про кримінал…
Дякуємо за відгук! Це для поціновувачів детективів, заснованих на реальних подіях!
Респект Речдоку за українську мову.
Дякуємо! 🇺🇦❤️
УКРАЇНЦІ ТРИМАЙМОСЯ!!!🔱🔱🔱🔱🔱🔱🔱🔱🔱🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰
🇺🇦💪❤️
Дуже гарний актор, який грає Ушакова!
Так! Дякуємо за відгук!
Привіт усім поціновувачам Речдоку!
Вітаємо! 🇺🇦❤️
Нарешті РЕЧдок!
👍за українську
Дякуємо! 🇺🇦❤️
Круто українською👍👍👍
Так! Дякуємо за підтримку!
Що? Вперше чуєш?😅 Дивись усі серії. Будеш задоволений!
Дійсно з січня 1988 року у Краснодарі з погодою було щось дике - пів січня було +20 , а у лютому пішли морози нижче 10-15
-3 градуси-це, що дуже холодно? Чи тут через те, що це було в квітні?
❤
❤️❤️❤️
Доброго дня
Вітаємо! 🤩
Super
Дякуємо! ❤️
Переклад не потрібний. Хто не все розуміє, тож хай вчиться. По фільмам теж, дуже допомагає!
Краснодар говорить українською. Сов паденіє? Ні, так і має бути.
Жаль.хлопца,непростая жизненная.ситуация,пожертвовал.собой,чтоб родители.были вместе,погиб.невинняй,а итога.нет,вот.вам.родная.кровь,может,и отчим.был.неплохой,но.отец.роднее,в.данной ситуации.война.разделила.их.семью,хотя матери ждали с
Афгана своих.детей до последнего.вздоха,но.на.то.она.и.мать,редко.какая.будет.ждать,тем.более.пришла похоронка,отвыкла,забыла,а сын
Родная.кровь,жаль что.войны.так.калечат.человеческие.судьбы,здесь.виновата.только.война
Кіноляп. Горілку після 14.00, почали продавати при Горбачову.
Дивіться уважно, 1988 рік
Прикольно. В Краснодаре не посмотрят эта серию😂 Не знают они украинского
"пінь" дай...... а краще пендель за українську мову, щоб прикрити свій совок
добре,що хоча б перейшли на українську
Щось трохи нудно