Урок по Rhinoceros (моделювання горщика)

Поділитися
Вставка
  • Опубліковано 16 лис 2024

КОМЕНТАРІ • 7

  • @loonyawiy
    @loonyawiy 2 місяці тому

    ДЯКУЮ БРОУ ТОП КОНТЕНТ ХОТІЛОСЬ БИ ЩЕ ПРО GRASSHOPER МОДЕЛЮВАННЯ ВАЗ ТА ВІЗЕРУНКІВ

    • @tkachmikhailo
      @tkachmikhailo  2 місяці тому +1

      @@loonyawiy будь ласка. Якраз вчора від підписника з patreon прийшов запрос на урок безшовних візерунків. Отож наступний урок буде по ним.

    • @zanzibarcorp.6356
      @zanzibarcorp.6356 Місяць тому +1

      @@tkachmikhailo приєднуюсь до прохання. бо все що там робиться з горщиком, то доволі таке інженерне моделювання. це можна будь де зробити (в том же фьюжене набагато зручніше, на мою думку). а от ті штуки які саме про ріно, ось це дуже цікаво. хоча, звісно, я про те як тут робити звичайні речі теж з задоволенням подивився.

    • @tkachmikhailo
      @tkachmikhailo  Місяць тому

      @@zanzibarcorp.6356 так будь що можна замоделити в будь якій програмі. Грасхопер це автоматизований інструмент який потрібен лише тоді коли нема чіткого тз. Раніше працював в максі і там моделив рельєфи та архітектуру але в ріно перейшов бо тут це набагато швидше і навіть без грасхопера. Надіюсь після уроку по безшовним текстурам і ріноголду зможу записати урок по грасхоперу.

    • @tkachmikhailo
      @tkachmikhailo  Місяць тому

      @@zanzibarcorp.6356 що саме вас цікавить з не інженерного моделювання?

    • @zanzibarcorp.6356
      @zanzibarcorp.6356 Місяць тому

      @@tkachmikhailo Ну я трохи не так це сприймаю. Бо грасхопер - це про параметричне моделювання в ріно. Тобто, чому я, наприклад інженерні всі штуки роблю в фьюжені. Навіть якісь досі прості холедри для дронів. От приїхала нова рама де стійки ширше стоять і іншого діаметру. Якщо казати про звичайний флоу - то все кріплення просто треба переробляти під неї з початку. А в фьюжені я повернувся на крок зі сплайном, трохи його скорегував - і маю нову потрібну мені деталь. Бо фюжен пропонує дуже простий (і тому обмежений), але суто параметричний підхід до моделювання. Без усього цього "упс, ми тут вже зробили отвори, ну зараз ми їх зашиємо"... І інструменти параметричні з'явилися і в максі, і в солідворксі і в блендері. Але вони всюди дуже різні. І от цікаво саме як це влаштовано в ріно.