Sa scris in Germania o carte despre el.se numește 50 de bani.daca ma intrebi de unde stiu este ca sunt un prieten bun de al lui Florin Hora zis Bruce Lee
Pacat de acest om! A facut pentru cei de langa el mai mult decat a facut pentru romani orice Guvern de dupa '89!!! Rusine societatii!!! Ne meritam crucea! Bruce Lee, sa fii sanatos si sa ramai acelasi om curat sufleteste!
Acest om pentru mine este un erou. A facut pentru semenii sai mai mult decat au facut cei care sunt platiti pentru asta. Rusine anchetatorilor si politiei romane, sunteti asa cum ati fost mereu, niste jeguri umane.
@@ileanapilaf3546 lmao... Sa indopezi copii cu cocaina si prelandez se numește o faptă bună? Sau forțezi copii si fete sa se prostitueze? Treziți-vă adormiților.
e frumos cand te uiti de la distanta. Dar cand aveai treaba in Gara de Nord si vedeai hoardele de caini si boschetari nu cred ca erai la fel de incantat, nu?
La cât de mult disprețuiesc eu consumul de droguri( exclud cannabisul evident), acest om dă dovadă de o integritate și o inteligență naturală de invidiat având în vedere "condițiile" de viață ale lui. Respect și stimă pentru un om deosebit Florin Hora zis Bruce Lee. 🤜🤛
@@tina.tina1 nu apuci cateva luni de inchisoare, si dai coltu' dupa o gripa daca parasti. Oricum, si structurile stau bine, se protejeaza unii pe altii.
Bruce le este un om deștept cu suflet mare, io dat prea mult 14 ani, l-o văzut ca nu are ajutor și cri zis, să-și bata joc de el, el măcar o făcut ceva pentru omeni străzi, în timp ce statul însi bate joc de ei, brce le o dovedit ca este un om cu crater și care o ajutat mult omeni străzi, l-o trădat omeni pe care i-o ajutat, așai în ziua de azi toți trădează, păcat.
Poilitia in ziua de azi alearga dupa hoti nu sa i prinda ci sa imparta prada cu ei ....si Brucee Lee dk ar fi fost darnic cu justitia de la inceput poate nu ar fi luat atata pedeapsa dar el a preferat sa ajute pe cei saraci si care nu au pe nimeni...Intr o astfel de tara traim .....Sa i dea Dumnezeu putere sa treaca peste toate cu bine
Nelu Leuca A primit 14 ani pentru că e recidivist... E deja a 7-a oară. In alte țări era închis pe viață de mult, pentru că demonstrează că nu se reabilitează.
I just wish the Romanian government tried to support these people that were destroyed since their birth. Give them a couple of happy years... not throwing them out of society.
Hai sa nu uitam ca dupa ce ati facut voi reportajul ala despre el, politia l a luat, erau pregatiti pentru toate zidurile construite de el,de ce, pentru ca l ati turnat voi.
E veche și clasica asta✌️cauți o săgeată....o ridici puțin ....îi dai încet încet grade și după îl arunci la pușcărie in locul tau...Respect omului că nu a sifonat💪💪asta era bun în combinații
Daca ati sti cati oameni politici din toata lumea se drogeaza si sant acoperiti protejati dar un om de rand e mereu condamnat ...pfuiii.Eu nu sustin dar macar sa ii judece pe toti la fel
Bruce lee a facut si rau si bine....pote a facut 30%rau si 70 bine... Dar statu nostru care nu a facut nimic de dupa ravolutie? Care dupa voi credeți că merită mai mare pedeapsă? Ca daca se ocupa bine de la început cu copii nu deveneau ce au ajuns astazi...
Înțeleg că există o altă perspectivă asupra situației. Este posibil ca cel condamnat să fi fost implicat într-un mod mai limitat în rețeaua de trafic de droguri decât inițial sugerat. Aceasta ridică întrebări cu privire la validitatea și proporționalitatea condamnării sale. În astfel de cazuri, este important ca justiția să analizeze în mod riguros toate probele și informațiile disponibile pentru a ajunge la o concluzie corectă
Voi astia care aruncati cu pietre si judecati fara sa stiti nimic aflati ca oricare dintre noi poate ajunge la un moment dat in viata ca el! E de ajuns sa fi izolat de societate pana cand numai ai ce sa faci altceva decat sa te refugiezi in acea lume a drogurilor si a disperarii!
Voi orfanilor sunteti copii lui Dumnezeu oamenii cu putere din ģuvern ñu au ochi an suflet sa vada suferiñta din inima voastră păcat ca vad greselile voastre si ale lor nu Dumnezeu stie de toata suflarea si de furnica din crapatura pământului sa va ajute Dumnezeu o mie de ani la Domnul e ca o zi .
La min.9:02, ce caracter sa aiba acele persoane, acele persoane sunt infractori si l-a pus pe acest individ la inaintare. Coruptia si saracia face victime!
INca o gafa a Justitiei...undeva omul asta si spune ca el e marunt fata de altii...si intr-adevar. Cei care distribuie in bande si organizatii cu legaturi in politica,media,finante...scapa basma cuarata si isi pastreaza averiile..SI se face mare justitie cu un amarat din canal,aratat cu degetul. Are el vina lui...dar daca s-ar face DREPTATE, grija cea mai mica a statului roman ar fi o retea nesemnificativa raportata la cele care plimba cu caminonul si barcile droguri in tara. MAi mult dezgust simt...Injustitie, nu justitie...ca sa nu mai vorbim de neputinta sistememlor de protectie sociale,alt personaj secundar in povestea asta...care de fapt nu exista
Eu nu spun ca ar fi complet nevinovat . Dar hai sa fim si cinstiti si sa recunoastem ca unui om al strazii care dormea prin canale i-au dat imediat 14 ani de inchisoare iar unor Politicieni care au delapidat ( au furat in scop propriu ) doua sau trei milioane de Euro de la Bugetul de Stat sau din alte Fonduri Europene , li s-a dat o pedeapsa de maxim doi ani cu suspendare . Cam asa stau lucrurile in Romania si se tot incearca sa se ascunda cacatul sub pres . Dar PUTE , pute a CORUPTIE la cele mai inalt nivel .
@@FULCEER Păcat de el... Na făcut rău nimanui din contra ia strâns și ia ținut pe toți din frâu la gara cea ce este deloc ușor sa faci ce a facut el...
Pacat ca l-au arestat,poate ca merita,dar nu atât cât a primit,dacă se eliberează,poate face mai departe ceva ptr acești copii,oricum,din acest reportaj,am inteles ca i-i ținea la un loc,unde puteau fi contorizati de Asistenta Sociala!
La min.2:37, daca nu ai vrut sa spui sursa, atunci puscarie multa si sper sa faca si acei furnizori . Scrie cineva mai jos , ca unii au scapat pe spatele lui, este normal asa ceva, cand exista coruptie. Dar daca nu incepi sa pedepsesti, atunci nu vei ajunge la nici un rezultat.
Antidrog un sistem interesant de privit s-a organizat un concurs, am participat și chiar am luat un loc, normal în Mai trebuia sa fie zis premierea făcută de consiliu local e 5 august și nici acum nu au bani...
adevărul este că Bruce și „strada lui” sunt o imagine incomodă a Bucureștiului. de fapt, nimeni nu a făcut atât de bine pentru acești copii pierduți și animale fără adăpost ca Bruce. le-a dat o familie înlocuitoare. în opinia sa, grupurile criminale românești erau importante. iar acum, când te îndepărtezi și el pleacă de pe stradă, este cu adevărat periculos. Guvernul a crezut că, dacă l-ar pune brusc pe Bruce în închisoare, toți oamenii fără adăpost ar dori să trăiască într-un program de dependență de droguri. dar din păcate au calculat greșit. prefer să fii fără adăpost, dar liber. nu uitați că au trăit deja în structuri conduse de regim . mai întâi în suerocioci, apoi deseori în închisori. Am contact cu Raluca Pachomi și Nicu. au totul bine. Nicu locuiește cu Ralucia Bucureștenilor că Bruce ar trebui să primească un premiu de închisoare în locul pedepsei pe care a făcut-o pentru „copiii” săi. Nu-ți face griji Bruce ... canalele te așteaptă în continuare. iar București te așteaptă și pe tine. vârstă, de asemenea, nu vă faceți griji. oameni ca tine vor trăi mult timp. Salutari din Polonia.
Ce justitie e asta ma? Eliberati omul ca este nevinovat !!!!! 14 Ani pt niste grame dar aia de vand sute de kg stau si se distreaza pe la mare.....rusine halal justitie !
Hi! This video is a second part of another video. Basically Florin Horea (also called Bruce Lee) was arrested for 14 years for drug trafficking. Until his arrest, he gathered an entire army of 200+ homeless people and gave them the opportunity to live a little better. He didn't do drugs and he didn't sell, he had other people doing this for him, and they were arrested but not for such a long time. After his arrest, the people he trusted the most did not look for him and most of them died. In prison he became a much calmer man and read books about leaders to understand what he did wrong as a leader. I hope you understand now! ;)
Zice ca la urmărit 2 ani și nu știe de unde procura drogurile a picat pe el parcă trebuia să dea el în primire dacă a fost urmărit și nu știa pt cine Vinde
he is in prison for 14 years now, the sewer group exists even today, but they re nothing without him. they re using now dangerous drugs and they re violent
Hi! This video is a second part of another video. Basically Florin Horea (also called Bruce Lee) was arrested for 14 years for drug trafficking. Until his arrest, he gathered an entire army of 200+ homeless people and gave them the opportunity to live a little better. He didn't do drugs and he didn't sell, he had other people doing this for him, and they were arrested but not for such a long time. After his arrest, the people he trusted the most did not look for him and most of them died. In prison he became a much calmer man and read books about leaders to understand what he did wrong as a leader. I hope you understand now! ;)
adevărul este că Bruce și familia sa de stradă erau o vedere incomodă asupra Bucureștiului. de fapt, nimeni nu a făcut mult bine pentru acei copii pierduți și animalele fără adăpost pe care le-a făcut. el a fost cel care le-a dat un substitut pentru familie. în opinia sa, s-au numărat grupurile climatice românești. iar acum că nu este pe stradă este cu adevărat periculos. Guvernul a crezut că, dacă l-ar pune pe Bruce în închisoare, brusc toți cei neadecvați ar dori să trăiască într-un program de dependență de droguri. dar din păcate au calculat greșit. prefer să fiu sărac, dar liber. Am contact cu Raluca Pachomi și Nicu. Bucureștenii cred că Bruce ar trebui să obțină o recompensă în loc de o pedeapsă cu închisoarea pentru ceea ce le-a făcut „copiilor” săi. Nu te învinovăți pe tine, Bruce ... canalele te așteaptă în continuare. Salutari din Polonia.
Daca ar scrie o carte despre viata lui si cineva sa o publice, omul asta sar îmbogăți, bestseller direct.
Adevar
Sa scris in Germania o carte despre el.se numește 50 de bani.daca ma intrebi de unde stiu este ca sunt un prieten bun de al lui Florin Hora zis Bruce Lee
@@edydavid7 salut real ?
@@edydavid7nu este nicio carte😂😂😂
Baaai Bruce Lee bă....FACEREA DE BINE E FUTERE DE MAMĂ !!! Să-ți dea Dumnezeu sănătate putere și curaj să treci cu bine și hopul ăsta din viața ta !!
Un Like pentru Florin (BRUCE LEE)
Guvernu ar trebui sa fffaca ceva ptr ei sa i hraneasca sa i adaposteasca ca vor da socoteala anaintea luiDumnezeu
Fericiți acei ce flamanzesc ca aceea se vor satura si a lor este împărăția cerurillorĺ
@@dumitrescuana9082 care guvern? Nu avem așa ceva
omu' e o legenda, orice s-ar spune !
Pacat de acest om! A facut pentru cei de langa el mai mult decat a facut pentru romani orice Guvern de dupa '89!!!
Rusine societatii!!! Ne meritam crucea!
Bruce Lee, sa fii sanatos si sa ramai acelasi om curat sufleteste!
Bruce Lee se exprimă corect în comparație cu Viorica Dancilă...
E profesor ,pe langa aia.O tampenie ,condamnarea asta.Exact cum zice si avocatul.Avea nevoie de o familie ,de o structura.
Nu exista termen de comparatie pentru "corect",ANALfabetule!
Bn punctat 👍
Respect pentru faptul ca nu a trădat ..... ,,Dc sa bag oameni in pușcărie ?’’ RESPECT MAXIM
Un lider foarte bun si puternic.. nu conteaza in ce imprejurimi.. tot respectul meu il ai
Acest om pentru mine este un erou. A facut pentru semenii sai mai mult decat au facut cei care sunt platiti pentru asta. Rusine anchetatorilor si politiei romane, sunteti asa cum ati fost mereu, niste jeguri umane.
bine spui domnule!
@@ileanapilaf3546 lmao... Sa indopezi copii cu cocaina si prelandez se numește o faptă bună? Sau forțezi copii si fete sa se prostitueze? Treziți-vă adormiților.
e frumos cand te uiti de la distanta. Dar cand aveai treaba in Gara de Nord si vedeai hoardele de caini si boschetari nu cred ca erai la fel de incantat, nu?
Rusine Romania
Respect ✌️✋
Dumnezeu sa aiba mila de TOȚII...
La cât de mult disprețuiesc eu consumul de droguri( exclud cannabisul evident), acest om dă dovadă de o integritate și o inteligență naturală de invidiat având în vedere "condițiile" de viață ale lui. Respect și stimă pentru un om deosebit Florin Hora zis Bruce Lee. 🤜🤛
Respect acest om brusli a suferit mult
RESPECT BRUCE LEE!
Au gasit fraierul pe care sa arunce vina. Au scapat multi altii pe spatele lui.
Putea sa spuna cine mai era implicat si nu a vrut. De asta prosperă traficurile de toate felurile, de droguri, de persoane.
@@tina.tina1 nu apuci cateva luni de inchisoare, si dai coltu' dupa o gripa daca parasti. Oricum, si structurile stau bine, se protejeaza unii pe altii.
Dumnezeu să aibe milă de toată lumea!
La alți nemernici, nu se aplica pedepse de nici măcar o zi.
Să te îmbrățișeze în locul meu bunul Dumnezeu.
mare erou burce lee respect pentru el si se mai intreaba lumea de ce romanii pleaca in strainatate si isi fac acolo traiu
Sa aiba grija Domnul Dumnezeu de roti oamnei care profita de locul de munca ,care sunt corupti . Doamne ai grija de noi
respect pentru omu asta
În România nu există justitie dreapta numai justitie strâmbă
Bruce le este un om deștept cu suflet mare, io dat prea mult 14 ani, l-o văzut ca nu are ajutor și cri zis, să-și bata joc de el, el măcar o făcut ceva pentru omeni străzi, în timp ce statul însi bate joc de ei, brce le o dovedit ca este un om cu crater și care o ajutat mult omeni străzi, l-o trădat omeni pe care i-o ajutat, așai în ziua de azi toți trădează, păcat.
Cum sa pui numele "intoarcerea" cand el urmeaza sa iasa la 60 de ani?!
Poilitia in ziua de azi alearga dupa hoti nu sa i prinda ci sa imparta prada cu ei ....si Brucee Lee dk ar fi fost darnic cu justitia de la inceput poate nu ar fi luat atata pedeapsa dar el a preferat sa ajute pe cei saraci si care nu au pe nimeni...Intr o astfel de tara traim .....Sa i dea Dumnezeu putere sa treaca peste toate cu bine
DREPTATE ? Dorin Cocoș a primit 3 ani și acest 14 ani ?Mazăre cu suspedare.
Nelu Leuca A primit 14 ani pentru că e recidivist... E deja a 7-a oară. In alte țări era închis pe viață de mult, pentru că demonstrează că nu se reabilitează.
Societatea noastra(noi), atat timp cat pune pret pe simtire si nu pe gandire, vom ramane asa!
I just wish the Romanian government tried to support these people that were destroyed since their birth. Give them a couple of happy years... not throwing them out of society.
O lectie de viata !
daca Bruce Lee, era acolo , eu zic ca acei oameni se schimbau complet
Mulțumesc !!!
Hai sa nu uitam ca dupa ce ati facut voi reportajul ala despre el, politia l a luat, erau pregatiti pentru toate zidurile construite de el,de ce, pentru ca l ati turnat voi.
Asta da om nu a dat pe nimeni in gat
E veche și clasica asta✌️cauți o săgeată....o ridici puțin ....îi dai încet încet grade și după îl arunci la pușcărie in locul tau...Respect omului că nu a sifonat💪💪asta era bun în combinații
Daca ati sti cati oameni politici din toata lumea se drogeaza si sant acoperiti protejati dar un om de rand e mereu condamnat ...pfuiii.Eu nu sustin dar macar sa ii judece pe toti la fel
Bruce lee a facut si rau si bine....pote a facut 30%rau si 70 bine...
Dar statu nostru care nu a facut nimic de dupa ravolutie? Care dupa voi credeți că merită mai mare pedeapsă?
Ca daca se ocupa bine de la început cu copii nu deveneau ce au ajuns astazi...
Dar cei care au facut acesti copii ai strazii..nu au nici o responsabilitate? Numai statul este responsabil? Copii strazii cum au aparut..asa din cer?
nu va lasa sa-i filmati ca voi l-ati dat praduiala pe brusli si l-ati bagat la puscarie! HUUOO!
Nu trebuie puși la zid și împușcați, acești oameni din canal ,trebuie educați și un adăpost uman ,nu un adapost de șobolani. E RUSINE DE NAȚIA ROMÂNĂ
Ai dracu ...rechinii sunt in libertate, iar pe amaratul asta i a luat un sfert din viata
Voi cu documentarul vostru l-ați înfundat și acum aveți tupeul să mergeți la el și sa-l intervievați.
Adevarat!!
Înțeleg că există o altă perspectivă asupra situației. Este posibil ca cel condamnat să fi fost implicat într-un mod mai limitat în rețeaua de trafic de droguri decât inițial sugerat. Aceasta ridică întrebări cu privire la validitatea și proporționalitatea condamnării sale. În astfel de cazuri, este important ca justiția să analizeze în mod riguros toate probele și informațiile disponibile pentru a ajunge la o concluzie corectă
Cunosc loculm-am speriat cu ani in urma cand i-am văzut acolo..plin de șobolani in spatele gării de Nord..iti treceau noaptea peste picioare..
macar îi tinea pe toti uniți so tine din scurt era un rege el îi controla!
Voi astia care aruncati cu pietre si judecati fara sa stiti nimic aflati ca oricare dintre noi poate ajunge la un moment dat in viata ca el! E de ajuns sa fi izolat de societate pana cand numai ai ce sa faci altceva decat sa te refugiezi in acea lume a drogurilor si a disperarii!
Un om care sigur a suferit mult...
Oare câte AN-uri iau fost puse în cârcă?!
Ce carte extraordinara a luat sa citeasca :'viata lui David Brainerd". Cred ca cel mai mare evanghelist dupa Pavel!
Numai eu am văzut titlul ala la notificări ???
Si eu
si la mine la notificari sunt niste heroglife ,hihi !!!
Îndrumați-l să scrie o carte!
Sau sa isi ia zilele.....mai bine.
Mizil 1907 sa ti fie rusine pentru ce vorbești acum, el ca și om fără nimic a putut realiza ceva in comparație cu cei ce au totul.
@@Mizil-oj7ow daca vrei îți iau eu ție zilele dă-mi adresa ta și vin
Voi orfanilor sunteti copii lui Dumnezeu oamenii cu putere din ģuvern ñu au ochi an suflet sa vada suferiñta din inima voastră păcat ca vad greselile voastre si ale lor nu Dumnezeu stie de toata suflarea si de furnica din crapatura pământului sa va ajute Dumnezeu o mie de ani la Domnul e ca o zi .
La min.9:02, ce caracter sa aiba acele persoane, acele persoane sunt infractori si l-a pus pe acest individ la inaintare. Coruptia si saracia face victime!
INca o gafa a Justitiei...undeva omul asta si spune ca el e marunt fata de altii...si intr-adevar. Cei care distribuie in bande si organizatii cu legaturi in politica,media,finante...scapa basma cuarata si isi pastreaza averiile..SI se face mare justitie cu un amarat din canal,aratat cu degetul. Are el vina lui...dar daca s-ar face DREPTATE, grija cea mai mica a statului roman ar fi o retea nesemnificativa raportata la cele care plimba cu caminonul si barcile droguri in tara. MAi mult dezgust simt...Injustitie, nu justitie...ca sa nu mai vorbim de neputinta sistememlor de protectie sociale,alt personaj secundar in povestea asta...care de fapt nu exista
Pacat ,ca un om cu un suflet atat de mare a fost inchis, a dat un exemplu de omenie de inalta clasa, in rest, nimeni nu este perfect!!!
Parcă mie și milă de el
Eu nu spun ca ar fi complet nevinovat . Dar hai sa fim si cinstiti si sa recunoastem ca unui om al strazii care dormea prin canale i-au dat imediat 14 ani de inchisoare iar unor Politicieni care au delapidat ( au furat in scop propriu ) doua sau trei milioane de Euro de la Bugetul de Stat sau din alte Fonduri Europene , li s-a dat o pedeapsa de maxim doi ani cu suspendare . Cam asa stau lucrurile in Romania si se tot incearca sa se ascunda cacatul sub pres . Dar PUTE , pute a CORUPTIE la cele mai inalt nivel .
The sewer king has been defeated.
Dacă niste pentru amărâți au investigat 2 ani ... pentru cei ce ne conduc cât le trebuie 100 de ani?
Un om bun ... la prins pe amaratu asta ... pe traficantii care nenorocesc copii si fac miliarde numai ii ridica nimeni ....
saracul de el...offf,copii sarcacuti !
Nu trebuia sa al aresteze bei nene... TREBUIA SA AL LASE ÎN LIBERTATE
La arestat ca nu a dat in gat pe altii
@@FULCEER Păcat de el... Na făcut rău nimanui din contra ia strâns și ia ținut pe toți din frâu la gara cea ce este deloc ușor sa faci ce a facut el...
Era singurul care ii pute sa controleze invazia de Aurolaci din București,
Pacat ca l-au arestat,poate ca merita,dar nu atât cât a primit,dacă se eliberează,poate face mai departe ceva ptr acești copii,oricum,din acest reportaj,am inteles ca i-i ținea la un loc,unde puteau fi contorizati de Asistenta Sociala!
Vreau k Bruce Lee sa fie eliberat este nevinovat
el a vurut ca semei lui sa fie fericiti... si de asta a cumparat droguri tot pentru iei au facut
La min.2:37, daca nu ai vrut sa spui sursa, atunci puscarie multa si sper sa faca si acei furnizori . Scrie cineva mai jos , ca unii au scapat pe spatele lui, este normal asa ceva, cand exista coruptie. Dar daca nu incepi sa pedepsesti, atunci nu vei ajunge la nici un rezultat.
Plus ca are limbaj/comportament de golan.
Antidrog un sistem interesant de privit s-a organizat un concurs, am participat și chiar am luat un loc, normal în Mai trebuia sa fie zis premierea făcută de consiliu local e 5 august și nici acum nu au bani...
Subtitle plz..
adevărul este că Bruce și „strada lui” sunt o imagine incomodă a Bucureștiului. de fapt, nimeni nu a făcut atât de bine pentru acești copii pierduți și animale fără adăpost ca Bruce. le-a dat o familie înlocuitoare. în opinia sa, grupurile criminale românești erau importante. iar acum, când te îndepărtezi și el pleacă de pe stradă, este cu adevărat periculos. Guvernul a crezut că, dacă l-ar pune brusc pe Bruce în închisoare, toți oamenii fără adăpost ar dori să trăiască într-un program de dependență de droguri. dar din păcate au calculat greșit. prefer să fii fără adăpost, dar liber. nu uitați că au trăit deja în structuri conduse de regim . mai întâi în suerocioci, apoi deseori în închisori. Am contact cu Raluca Pachomi și Nicu. au totul bine. Nicu locuiește cu Ralucia Bucureștenilor că Bruce ar trebui să primească un premiu de închisoare în locul pedepsei pe care a făcut-o pentru „copiii” săi. Nu-ți face griji Bruce ... canalele te așteaptă în continuare. iar București te așteaptă și pe tine. vârstă, de asemenea, nu vă faceți griji. oameni ca tine vor trăi mult timp. Salutari din Polonia.
Asta facea o Treaba mai buna in parlament decat alti escroci.
Mama respect ca nu a fost sifon
Îmi pare rău, dar Bruce Lee nu a murit în spital după arestarea sa? Am fost în România și îi cunosc istoria, văzută cu propriii ochi ..
Is this guy always walking free foot in Bucharest?
yes
Any updates please on Bruce Lee?
este un erou nu un infractor.
El a fost o săgeată, care atunci când s a strâns latul, l au aruncat pe el în căcat... Oameni de nimic, fără suflet. Dar totul în viata se plătește!
Ce nume la notifocari
Ce a spus montana în vlog ?ca sunt mulți oameni degeaba la inchisoare...
Nu prea... mai degraba sunt multi oameni vinovati liberi. Nevinovati inchisi, aproape niciodata.
Did he get out of jail?
He got 14 years ...
Ce justitie e asta ma? Eliberati omul ca este nevinovat !!!!! 14 Ani pt niste grame dar aia de vand sute de kg stau si se distreaza pe la mare.....rusine halal justitie !
Stai tu linistita ca judecatorul ala a stiut ce face
Congratulations u have found one English comment.
Doamne fereste...
da ba, nu-i lasa sa fure, de parca aia ascultau ce zicea el ... cand veneau cu te miri ce acarete, nu mai le zicea de unde le are ...
Can someone explain in english please
Hi! This video is a second part of another video. Basically Florin Horea (also called Bruce Lee) was arrested for 14 years for drug trafficking. Until his arrest, he gathered an entire army of 200+ homeless people and gave them the opportunity to live a little better. He didn't do drugs and he didn't sell, he had other people doing this for him, and they were arrested but not for such a long time. After his arrest, the people he trusted the most did not look for him and most of them died. In prison he became a much calmer man and read books about leaders to understand what he did wrong as a leader. I hope you understand now! ;)
Dar Statul ce face cu acesti oameni ai strazii, care ajung sa se vanda/umileasca, care nu sunt ajutati social si ajung ASA!
Da frumos bravo, dar Dragnea si Dancila? Cu ei ce faceti? Sunt tot in libertate?
Nesimtit au dat astuia pedeapsa la greu, si traficanti stau bine mersi ...
ua-cam.com/video/VFuW1QXEE_s/v-deo.html
Se zice ca e stranepotul lui Horea....In 1947 cand au luat comunistii puterea,el tot in canale era.A stat acolo pana in 89 fiind scos de Dan Iosif.
Daca nu.l bagau pe bruce lee in parnae,altfel era
Did he died?
No
He is in prison for 14 years for almost nothing
@@oantaconstantin4907 we have to take him from there
Is curios ce fel de om trebe sa fi sa ajungi politist sub acoperire intre boschetari la gara de nord😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
Zice ca la urmărit 2 ani și nu știe de unde procura drogurile a picat pe el parcă trebuia să dea el în primire dacă a fost urmărit și nu știa pt cine
Vinde
Îstia care lau băgat la pârnaie nu vor ca boschetari să-și revină
Păi unde este întoarcerea?
Normal alți baga tone la vame... Si nu ii prind... Asta ia dat 14 ani pentru 70 g.... Pe bune??
au facut foarte bine...Felicitari DIICOT,Antidrog....
Nu ajuta nimeni boschetari, doar a-i baga la puscarie ...
Can anyone translate captions in English? Would be very generous, I will never decipher the details :-(
Agreed. Was speaking to my wife about this yesterday.
he is in prison for 14 years now, the sewer group exists even today, but they re nothing without him. they re using now dangerous drugs and they re violent
Hi! This video is a second part of another video. Basically Florin Horea (also called Bruce Lee) was arrested for 14 years for drug trafficking. Until his arrest, he gathered an entire army of 200+ homeless people and gave them the opportunity to live a little better. He didn't do drugs and he didn't sell, he had other people doing this for him, and they were arrested but not for such a long time. After his arrest, the people he trusted the most did not look for him and most of them died. In prison he became a much calmer man and read books about leaders to understand what he did wrong as a leader. I hope you understand now! ;)
@@karinaa376Is he still alive?
adevărul este că Bruce și familia sa de stradă erau o vedere incomodă asupra Bucureștiului. de fapt, nimeni nu a făcut mult bine pentru acei copii pierduți și animalele fără adăpost pe care le-a făcut. el a fost cel care le-a dat un substitut pentru familie. în opinia sa, s-au numărat grupurile climatice românești. iar acum că nu este pe stradă este cu adevărat periculos. Guvernul a crezut că, dacă l-ar pune pe Bruce în închisoare, brusc toți cei neadecvați ar dori să trăiască într-un program de dependență de droguri. dar din păcate au calculat greșit. prefer să fiu sărac, dar liber. Am contact cu Raluca Pachomi și Nicu. Bucureștenii cred că Bruce ar trebui să obțină o recompensă în loc de o pedeapsă cu închisoarea pentru ceea ce le-a făcut „copiilor” săi. Nu te învinovăți pe tine, Bruce ... canalele te așteaptă în continuare. Salutari din Polonia.
Nu e mort?!
adaugat 2 Iulie 2019 ... rezolutie 360^ .... pe bune ? @in premiera
Dragnea 4 ani sute de milioane asta 3 sticle de prelandez 14 🤣🤣🤣asta mă tara ..
ce rau imi pare de el