В мене питання 11:30 хвилина, в полі "What is the experation date of the autorized stay show on form i-94" я вказав форму і94 до якого дійсна а не TPS це велика помилка?
Це продовження для тих, хто був у США до 16 серпня 2023. Також в документі не сказано, що ю4ю можуть подаватися зараз. Документ має інфу лише про тих у кого вже був TPS.
Good morning! We are filing form I -821 online. The fields where spouse and children information should be entered are missing. Have you come across this as well? At the end, where you review all the information you entered, spouse and children information is missing. The paper copy has the fields to enter this. Thank You!
Дякую! Підкажіть будь ласка, якщо оновлюю подачу тпс, і подаю з правом на роботу по тпс в перше (ead), я вказав що попередньо І-765 вже був, але ( aed) був по (uhp). Чи правильно я вказав? Дякую!
Ви молодець, дякую
Дуже дякую за оцінку🌹
Дуже дякую за відео ✨😊
Рада допомогти
Дякую за кваліфіковане пояснення. Нам ці знання дуже потрібні.
Рада допомогти
Величезне дякую!
🌹🌹🌹
дякую!
Рада допомогти
Дякую ❤
🌹🌹🌹
В мене питання 11:30 хвилина, в полі "What is the experation date of the autorized stay show on form i-94" я вказав форму і94 до якого дійсна а не TPS це велика помилка?
@@timfersgan6408 головне, щоб ви приклали і94 форму з тими датами, шо ви вказали. Вкінці, я б ще пояснила чому моі дати не 4.19.25, а інші.
@ дякую за відповідь
Перепрошую,а в друкованому вигляді ,якщо по пошті відправляти,буде відео заповнення форми?Дякую
Так буде
чи правда, що U4U вже можуть заповнювати на перший TPS. З 17 січня 2025р?
Це продовження для тих, хто був у США до 16 серпня 2023.
Також в документі не сказано, що ю4ю можуть подаватися зараз. Документ має інфу лише про тих у кого вже був TPS.
Здравствуйте! Подскажите , я могу подать форму i-131 онлайн -повторно? Срок истекает 19 апреля
Це ви про репароль говорите? Тобто оновити ю4ю?
@@Uniting4ukraine нет , это адванс пароль ( travel dokument 512-L )
@@ИраКравчук-о4ф дочекайтесь результату. Еміграційна повинна покласти оновленні дати.
@@Uniting4ukraine дякую!
Good morning!
We are filing form I -821 online. The fields where spouse and children information should be entered are missing. Have you come across this as well? At the end, where you review all the information you entered, spouse and children information is missing. The paper copy has the fields to enter this.
Thank You!
No, I didn't have it because TPS has to be files separately for each member of the family.
Дякую! Підкажіть будь ласка, якщо оновлюю подачу тпс, і подаю з правом на роботу по тпс в перше (ead), я вказав що попередньо І-765 вже був, але ( aed) був по (uhp). Чи правильно я вказав? Дякую!
Так правильно. Вам все одно треба вкінці прикріпляти попередню картку.
Як це passport ( cover to cover) це що всі сторінки ?
Так всі сторінки враховуючи сині тверді.