І що? Вам показують - 5 років воно стоїть на тих цеглинах. І стоїть собі. Безліч випадків, коли "благословєнна лєнта" розвалилася, розламалася від пучіння, плити заводнилися, сваї провалилися тощо. В мене фундамент з ФБС-ок, до грунтових вод - хєр зна скільки - колодязь 8м сухий. І? Прийшлося переробляти торік відмостку на в 2 рази ширшу, бо стояв у воді тупо під час дощів - в цоколі стіни були мокрі. Бо гімняні будівельники засипали фундамент зовні всіляким мотлохом 30 років тому, а не грунтом, не трамбуючи і за 30 років воно перетворилось на басейн фактично... А це модульний будинок. Щось почало просідати?!? Замовив кран за 10к гривень на 2 години, підняв той будиночок модульний, перетрамбував одну з опор - поставив назад. Живи далі. Це просто інший спосіб життя.
Двері сифонять якщо встановлені кривими руками... з власного досвіда, фірма з ім'ям ціна дорого , рік сифонило приїздили щось крутили.. . , визивали " майстрів" різних , сифонить ( але менше) через рік знайшли майстра прийшов хлопчина відкрив закрив показав всі косяки монтажу , демонтував перевстановив ,третій рік тримають як холодильник , так що то не двері ,то монтаж кривий😉. за ролик👍
@@АликБурлак можливо вже немає таких морозів…, бо з перепадом -20С на вулиці і +20С в приміщенні, металопластикові двері не герметичні, власний досвід , спілкування з людьми і особисті спостереження 👀
Щодо щілин у дверях. Вони регулюються. Але! З власного досвіду чітко виявив - якщо дверна коробка м/п дверей встановлена в дерев'яну конструкцію, то теплове розширення дерева буде влітку та взимку по-різному впливати на двері. Дерево(в якому коробка дверей) потроху "гуляє" від температур. От і все. Фізика. Цього не буде, якщо двері встановити в цегляну стіну.
Прочитав коментарі. Скільки ж кончених людей на світі. То одним це будкою здається, то іншим якісь формальдегіди мерещаться. А другі і зовсім порівнюють із класичним будинком, хоча це різні речі з різним використанням. Дякую за огляд. Проблема кризи житла буде і далі наростати по світу і мати запасні варіанти це завжди добре.
В квартирі на 1 прверсі був ламінат і лінолеум з ворсом. На ламінаті стояти не можна, а на лінолеумі гралися діти. Матеріал має значення. А так якщо є сожливість, усю підлогу робити теплою.
Теж за лінолеум. Напівкомерційний лінолеум (з ворсом або на товстій піні - 3-4мм) - це бімба. Не можливо його стерти. Нормально миється. Ніяких проблем з пошкодженнями - ремонт локальний робиться за пару хвилин навіть наскрізних пропалів тощо. Якщо у вас є хатня тваринка (кіт/пес) - тільки лінолеум. Бо тварини розносять бруд швидко і якісно. І у всі шпарини ламінатів/паркетів/вінілів - набивається купа сміття та бруду. Ну і ціна, звісно. І ЗВІСНО, можна робити теплу водяну підлогу під лінолеум...
@@droboch Я останнього разу робив такий пиріг: була стара дерев'яна підлога на лагах (дошки 40мм). Аби не вивозити 2 камази дерева та лаг і не затягувати на горбу на 5й поверху хрущовки 2 камази сумішей для влаштування стяжок, робив так: рубанком порівняв дошки, поклав ЕППС 10мм (стеродур), поклав 2 шари коричневого гіпсокартона Knauf (посилений) - на клей та шурупи між шарами, поклав 1мм пробку, поклав напівкомерційний лінолеум 3мм. Всю зиму - ходив в тонких капцях - було тепло без всяких теплих підлог (босоніж не можна - кіт розносить бруд).
@@Usersk093 холодний капець. Хоч в мене й піеопласт й прослойка. Але температура пола найхолодніша, десь 18. А лінолеум наче такаж температура, але ноги не мерзнуть, не тягне холодом від нього.
Якщо ви стоїте на підоозі без теплої підлоги і підлога дуже холодна, то значить що вона дуже погано утеплена і все тепло з теплої підлоги просто піде на зовні. Тобто гроші на вітер…
Не зовсім так це працює. Да, скоріш за все в цьому будинку не дуже утеплена підлога, але в принципі тепло піднімається загалом до верху, конвекційного теплообміну між конвектором на стіні та підлогою дуже мало. Навіть утепленій підлозі просто не має де брати енергію, щоб залишатися теплою. Утепленість - це лише занижена здатність передавати тепло із приміщення на вулицю. Так ще й попри утепленість, в таких будинках зовнішній край підлоги продувається, а холодне рухливе повітря ще більше забирає в підлоги енергію. І вона стає ще холодніша. Тому рішення цьому має будити комплексне - як у американських домах. Треба викопати все ж таки невеличку яму під домом нижче лінії промерзання землі, це вже повисить температуру під домом, по друге, щільно закрити цоколь від продування, залишивши лише маленькі віконечка для вентиляції. Ну і по третє опалення дійсно має працювати через підлогу, а не стіни.
Дуже дякуємо, що ділитесь досвідом. Сподобались ваші поради. Ви кажете, що холодно в ноги, а як ви її облаштували ? Якщо дати знизу сіппанель 20 см, ви думаєте, все рівно буде холодна підлога?
В класичних будинках тепло іде від землі через фундамент, модульні будинки висять в повітрі, тому в них для комфортного життя потрібно ставити електричну підлогу.
@@ІгорПархоменко-б8чтепло іде від землі? а навіщо д тоді утеплюють фундамет? а навіщо на півночі багатоповерхівки на палях стоять?) навпаки каркасний будинук підіймають, щоб менше холоду йшло від землі, бо земля промерзае в залежності від грунту на різну глибину
@@fazenda13aaкогда на улице -10 грунт закрытый будет +2-3 градуса, поэтому логику автора можно понять. Да, когда на улице -20 и ниже то грунт будет промерзать , но это все равно на 10-15 градусов теплее чем воздух Возможно компромиссом будет все таки постановка на фундамент с одним-двумя вент каналами которые на зиму можно закрыть
Якщо під вікнами немає теплової завіси однією теплою підлогою обігріватися дуже не комфотрно, Якщо на вулиці нижче -10 біля вікон сидіти холодно, тим паче спати дуже не комфортно м'яко кажучи.
@@AlexandrZey Це так, якщо вікна «пусті», з теплими вікнами (два енергонапилення, склопакет 40мм і профіль мінімум 70мм) при -20 холод не відчувається, займаюсь вікнами більше 9 років…
Лише одне питання: тепла підлога, підозрюю, електрична, як викручуєтесь підчас відключення електроенергії? Бо з такою підлогою тепло лише коли вона гріє. Я теж прихильниця теплої підлоги але в нас вона водяна, на утепленому фундаменті, тому тримає температуру досить довго, хоча теж нагрівається електро котлом але поки ще не було відключень на кілька діб, дякувати Богу.
@@HannaMarch Модульні (каркасні) будинки не потрібно порівнювати з капітальним будівництвом, це зовсім різна ідеологія життя: по перше будівництво таких будинків вдвічі дешевше від капітального по друге їх можна будувати де немає можливості підʼїзду будівельної техніки по трете їх з часом можна розібрати або перевезти, і звільнити земельну ділянку Стосовно відключення світла, вони як термос, тому температуру тримають досить довго, також для опалення достатньо генератора 3,5кВт, тому що тепла підлога для будинку 30м2 споживає 2,4кВт
@@ІгорПархоменко-б8ч "по перше будівництво таких будинків вдвічі дешевше від капітального"- у порівнянні з піноблоком також? "вони як термос, тому температуру тримають досить довго" - категорично не згоден, витигання дуже швидка, а причина в тому, що відсутнє накопичення тепла, тобто низька інертність, через годину без опалення температура впаде на 1-1,5 градуси.
@@ОрестГарайколись і ви доростете до того моменту,коли вам буде потрібно лише стільки життєвого простору.Повірте,решта,о то якраз і викинуті кошти.Я живу на дачі,а будинок ,той здоровецький,що будував 10років,тепер стоїть нікому не потрібний,хіба діти приїздять,раз в рік.
@@allll4055 ви ж ютубом користуватись вмієте, введіть «каркасний будинок на палях» і подивіться облаштування між землею і будинком. можете навіть знайти відео, де переробляють закритий простір між будинком і землею у відкритий, чи хочаб вентильований
Щодо щілин у дверях. Вони регулюються. Але! З власного досвіду чітко виявив - якщо дверна коробка м/п дверей встановлена в дерев'яну конструкцію, то теплове розширення дерева буде влітку та взимку по-різному впливати на двері. Дерево(в якому коробка дверей) потроху "гуляє" від температур. От і все. Фізика. Цього не буде, якщо двері встановити в цегляну стіну.
@@LeryYell Можливо, з мого досвіду вони підсифонюють саме в кутах примикання між дверима і коробкою, там де коробка зовні примикає до деревʼяної основи, ні.
Погоджуюсь з кожним пунктом зауважень, але хотів би добавити ще парочку, це відмовитися від вікон в пол, і замість мет.пластикових дверей ставити металічні двері з терморозривом коробки.
@@Anarchist_UA Опалення і охолодження кондиціонером значно менше ніж звичайний будинок, тому ще це принцип термоса, з усіх сторін обшитий мінватой мінімум 150мм. Зимою наприклад, якщо будинок не опалювався і в нутрі температура +2С, достатньо вночі прогріти і зранку буде комфортна температура +20С. На цьому етапі прогріву 29м2 він візьме 40кВт, потім щоб підтримувати температуру +20С в приміщенні, при зовнішній температурі -10С, в сутки буде брати на обігрів близько 15-20кВт.
зараз всі гори Карпати засрали тими будками охоронців, з г-на і палок. головне обшити чорною бляхою і можеш дерти по 4000грн за ніч))) таке враження що там мозок один на всіх щоб ліпити одне і те саме
хотів написати коментар під попереднім відео вашого будиночку, але там заблоковані коментарі. судячи по зовнішнім розеткам, то у вас вагонка набита прямо на каркас будинку без ніякого вентзащору?)
@@fazenda13aa утеплювач 100 и 50 мінвата, з перекресним вкладанням. Внутрішнього простору вагонка - фальш брус набита до каркаса поверх пароізоляція, зовні ще шалевка а потім Профнастил
@@ІгорПархоменко-б8ч я собі роблю підлогу 200мм і плюс 50 перехресне утеплення базальтовою ватою щільністю 45кг/м2, так само дах 200+50, а стіни 150+50. на скільки я знаю, в нашій місцевості мінімально допустимо це 200мм для підлоги і стелі, і 150 для стін
Я рахував, що витрати тепла на неуглову однокімнатну квартиру становлять для температури від +20 всередині до - 1 ззовні це 2 кіловат у годину. Так що без утеплення будеш зігрівати горобців на деревах своїм коштом.
@@sergiismoliar3758 якщо використали сиру деревину, то так, в нутрі буде грибок, якщо деревина суха, прописана певною рідиною, зроблена правильно вітро і пароізоляція, все буде ОК
@@ІгорПархоменко-б8чце на словах. Зробіть відео і покажіть реальність. Якщо буде така можливість то відео про шум у будинку коли злива у ночі, дуже цікавить дана інформація.
@@Grendel-h1c на протязі тижня запахи від меблів і ламінату зникають, приємний запах від деревʼяної вагонки покритої лаком трохи можна відчути, наблизившись )
В чому сенс зекономити на нормальному будинку та жити в дешевому модульному, якщо усі зекономлені гроші сожре електроопалення? У середній полосі та північніше це не вигідно.
Це не альтернатива капітальному будівництву, це інше рішення в тих випадках, коли не має можливості, часу і місця для капітального будівництва. Стосовно вартості опалення, я рахую що 500-700грн за електрику в зимовий місяць це не багато…
@@ІгорПархоменко-б8ч цікаво. Можете детальніше, будь ласка? Яка була середня температура у вас взимку у той місяць, яку температуру підтримували в кожній кімнаті та яка площа тих кімнат? Приблизно.
Тепла підлога це найгірший вид опалення, найкращий це кондиціонер+ система вентиляції яка буде робити обмін повітря щоб не було грибків і тепле повітря з верху йшло в ноги, щоб не застоювалось
@@NeurolinguisticTraumatolog цікава думка, по перше в модульні будинки розглядаються як самі доступні квадратні метри з комфортними умова життя; по друге систему вентиляції (рекуперації) можуть поставити не всі навіть приватні будинки, не говорячи про квартири; по трете кондиціонер можна поставити скрізь, но тільки як допоміжне, а не основне опалення.
@@ІгорПархоменко-б8ч Дешеві китайскі кондиціонери шумні, а якщо його не вистачає то на повній потужності дуже шумні((( А от японскі кондиціонери якщо ще і з запасом потужності то на 2ій швидкості вентилятора працюють безшумно! Кондиціонер з 1КвТ електро робить 3-5квТ тепла тобто опалення стає в 5 раз дешевше)) У мене кондиціонер працює 24/7 під невеликим навантаженням тому термодинамічний процес має високий КПД і в середньому споживє 400-500 ВТ
@@ІгорПархоменко-б8ч Циркуляція повітря в приміщенні це одно а приток свіжого і виведення відпрацьованого повітря це вже друге. Зимою тепле повітря відстоюєтья у приміщеніі і під стелею жарко а у низу холодно, також коло обігрівача тепліше , і от примусова циркуляція в середині будинку вирішує цю проблему і стає мега комфортно і тело) Також кондиціонер вирішує проблему холода, тепла, і вентиляціі теж, а тепла підлога тільки дає тепло, дотогож дуже дороге і нефективне, і повітря в середині приміщення усе одно треба перемішувати щоб не було зон застою і відповідно затхлості повітря
@@ІгорПархоменко-б8ч Рекуператор я собі купив теж, і це теж дуже крута річ) але у мене система перемішування повітря працює постійно і окремо, і рекуператор підмішує свіже повітря у середену будинка. А от у якості резервного джерела обігріву я використовую газовий конвектор з виходом у стіну , недороге і дуже ефективне рішеня, для моіх 20квМ вистачає)
@@СергійКулініч-п5з Сергій, якщо ви хозяїн своїй слів, приезжайте, подивитеся і перевірите, якщо ні, то ваші коменти нічого не варті … с. Білогородка вул. Сорочинська
@@ІгорПархоменко-б8ч Я власник магазина.Маю і ламінат,самі фірми признавались що полюбому йдуть випари,но вони кажуть що то небагато.Але небагато цілу ніч у спальні 10 років такого спання полюбому вплине на здоровя.Тому плитка самий кращий варянт.З хорошою теплоізоляцією 10-15см а той і більше.
Усі ці проблеми - наслідки спроби пристосувати для життя те що для життя не придатне. Всі ці дома з контейнерів, модульні будинки і інші собачі будки. Ви спочатку витрачаєте гроші на речі непридатної якості потім витрачаєте гроші на те щоб довести їх до придатної якості. Як результат - або ітогова вартість перевищує вартість нормального будинка, або ітогова якість примушує постійно миритись з якоюсь хєрньой. Це як купити велосипед і намагатись допилити його до машини.
@@alexb.2859 В світі багато людей живуть в модульних (каркасних) будинках і інші вони навіть не розглядають…. Самі живемо з 2018 року, умови не гірше чим в квартирі, за то комунальні витрати дуже тішать, вони в 3-4 рази менші.
@ за рахунок теплої електричної підлоги і утеплення, також не потрібно платити безліч інших комунальних витрат: обслуговування прибудинкової території; підвод води; вода; опалення; обслуговування мереж і багато іншого. На своїй земельній ділянці ви платите тількі за електрику і то по тарифу день/ніч
Двері й будуть сіфонити. За п'ять років проживання і не облаштувати собі ганок???😊 Цікаво як взагалі будинок не розвалився????🤔 Будь який будинок потребує хазяїна , а не квартиранта!
@@ІгорПархоменко-б8ч перед входом всі роблять нормальний ґанок ("крыльцо"). Тобто дошки отак би не валялися і була б клумба якась поруч чи забетонований вхід
@@andreymi114 нормально підковирнув, люди розучилися рахувати. За ці кошти можно відбудувати повноцінну коробку будинку на 60 квадратів під мансардною з вікнами та вхідними дверями.
@@andreymi114за 21 000 долларів я сам побудую собі нормальний будинок здорової людини, а не житиму наче волоцюга в вагоні, та не прокинусь одним із ранків з відчуттям роздовбаної сраки
Кому сподобалось відео можна задонатити 10грн на нові ідеї 💡, кому ні 100грн )
send.monobank.ua/jar/7HAz493KxX
Дякую за донати !!!!!
Гарне пояснення, дякую, що по суті і швидко. Зрозуміло👍
фундамент з цегли втрамбованої в землю теж потужна потужність
І що? Вам показують - 5 років воно стоїть на тих цеглинах. І стоїть собі. Безліч випадків, коли "благословєнна лєнта" розвалилася, розламалася від пучіння, плити заводнилися, сваї провалилися тощо. В мене фундамент з ФБС-ок, до грунтових вод - хєр зна скільки - колодязь 8м сухий. І? Прийшлося переробляти торік відмостку на в 2 рази ширшу, бо стояв у воді тупо під час дощів - в цоколі стіни були мокрі. Бо гімняні будівельники засипали фундамент зовні всіляким мотлохом 30 років тому, а не грунтом, не трамбуючи і за 30 років воно перетворилось на басейн фактично... А це модульний будинок. Щось почало просідати?!? Замовив кран за 10к гривень на 2 години, підняв той будиночок модульний, перетрамбував одну з опор - поставив назад. Живи далі. Це просто інший спосіб життя.
@@ОрестГарай та дійсно, ну і що що вся будка трясеться коли посцяти йдеш.
@@alexb.2859 дрочи деінде, окрім туалету - не буде нічого трястись
Дякую, вам за цінну інфу!!
Двері сифонять якщо встановлені кривими руками... з власного досвіда, фірма з ім'ям ціна дорого , рік сифонило приїздили щось крутили.. . , визивали " майстрів" різних , сифонить ( але менше) через рік знайшли майстра прийшов хлопчина відкрив закрив показав всі косяки монтажу , демонтував перевстановив ,третій рік тримають як холодильник , так що то не двері ,то монтаж кривий😉. за ролик👍
@@АликБурлак можливо вже немає таких морозів…, бо з перепадом -20С на вулиці і +20С в приміщенні, металопластикові двері не герметичні, власний досвід , спілкування з людьми і особисті спостереження 👀
@@ІгорПархоменко-б8чте саме що й металопластикові вікна.
Щодо щілин у дверях. Вони регулюються. Але! З власного досвіду чітко виявив - якщо дверна коробка м/п дверей встановлена в дерев'яну конструкцію, то теплове розширення дерева буде влітку та взимку по-різному впливати на двері. Дерево(в якому коробка дверей) потроху "гуляє" від температур. От і все. Фізика. Цього не буде, якщо двері встановити в цегляну стіну.
Згодом притискна вертикальна планка на двері деформується дугою, і буди сифонити - ніяке регулювання не допоможе.
@ згоден
Велике дякую за відвертість
Прочитав коментарі. Скільки ж кончених людей на світі. То одним це будкою здається, то іншим якісь формальдегіди мерещаться. А другі і зовсім порівнюють із класичним будинком, хоча це різні речі з різним використанням.
Дякую за огляд. Проблема кризи житла буде і далі наростати по світу і мати запасні варіанти це завжди добре.
На дачу взагалі не поганий варіант. Головне - не сподобалось місце, цей участок продав, інший купив і будиночок перевіз. :)
Дякую за чесний відгук
В квартирі на 1 прверсі був ламінат і лінолеум з ворсом. На ламінаті стояти не можна, а на лінолеумі гралися діти. Матеріал має значення. А так якщо є сожливість, усю підлогу робити теплою.
Теж за лінолеум. Напівкомерційний лінолеум (з ворсом або на товстій піні - 3-4мм) - це бімба. Не можливо його стерти. Нормально миється. Ніяких проблем з пошкодженнями - ремонт локальний робиться за пару хвилин навіть наскрізних пропалів тощо. Якщо у вас є хатня тваринка (кіт/пес) - тільки лінолеум. Бо тварини розносять бруд швидко і якісно. І у всі шпарини ламінатів/паркетів/вінілів - набивається купа сміття та бруду. Ну і ціна, звісно. І ЗВІСНО, можна робити теплу водяну підлогу під лінолеум...
@@ОрестГарай деякі ще й виглядають не гірше за ламінат, паркетну дошку. Головне рівна підлога, та ніяких підкладок під лінолеум. Напівкомерційний топ.
@@droboch Я останнього разу робив такий пиріг: була стара дерев'яна підлога на лагах (дошки 40мм). Аби не вивозити 2 камази дерева та лаг і не затягувати на горбу на 5й поверху хрущовки 2 камази сумішей для влаштування стяжок, робив так: рубанком порівняв дошки, поклав ЕППС 10мм (стеродур), поклав 2 шари коричневого гіпсокартона Knauf (посилений) - на клей та шурупи між шарами, поклав 1мм пробку, поклав напівкомерційний лінолеум 3мм. Всю зиму - ходив в тонких капцях - було тепло без всяких теплих підлог (босоніж не можна - кіт розносить бруд).
Перепрошую, незовсім зрозумів ваш коментар. Чому на ламінаті стояти не можна?
@@Usersk093 холодний капець. Хоч в мене й піеопласт й прослойка. Але температура пола найхолодніша, десь 18. А лінолеум наче такаж температура, але ноги не мерзнуть, не тягне холодом від нього.
Так під ламінат , тепла підлога це супер !👍🇺🇦 Сам навчився це робити, мабуть треба зняти контент , бо є відеоматеріали . Дякую вам за підказки ! 👍
Ось зробив ! 🤔Але нажаль модерація YuoTube видаляє !🔥
Ось ще раз...ua-cam.com/users/shortsz6qErt_6JGI?si=r4g-PQiFGchiJVl1
@@PavloLukashukЮтуб не дає додавати в коменти лінки. Напишіть назву ролика та його тривалість, щоб знайти його через пошук.
@@Sergey.G. Та не зовсім так , нічого ж забороненого нема ! 🫡ua-cam.com/users/shortsz6qErt_6JGI?si=k5CI-Nu921_qS5WH
@@Sergey.G. о вийшло, без скарги на видалення ніяк ! 🤔 але вийшло !
виглядає так,наче там ніхто не живе)))
Так, я живу в схожому, на цьому показую і розповідаю всі плюси і мінуси )
а і ще одне, мінімальна відстань від землі до ростверку має бути НЕ МЕНШЕ 30 сантиметрів
дякую, корисна інформація
Блінлаж т образний 6×2 з перекритим входом 8 метрів,комфорт,і двері не сіфонять,і каби зігріють
Що таке блінлаж?
І до чого цей комент? Ти в бліндажі?
😢😢😢❤
Якщо ви стоїте на підоозі без теплої підлоги і підлога дуже холодна, то значить що вона дуже погано утеплена і все тепло з теплої підлоги просто піде на зовні. Тобто гроші на вітер…
у меня утеплитель пола полистирол 100мм решили проблему... 20-30 даже 50 мм это не о чём...
@@ДобрееБудь-ш3м якщо у вас будинок на палях то100мм, це теж ні прощо…
200-250мм :)
@@Pablo-bl7nu 200 мм я думаю ,но может я и не прав, 250 это с избытком. даже 200.. потому ,что 100 мм пол слегка тёплый просто от воздуха...
Не зовсім так це працює. Да, скоріш за все в цьому будинку не дуже утеплена підлога, але в принципі тепло піднімається загалом до верху, конвекційного теплообміну між конвектором на стіні та підлогою дуже мало. Навіть утепленій підлозі просто не має де брати енергію, щоб залишатися теплою. Утепленість - це лише занижена здатність передавати тепло із приміщення на вулицю. Так ще й попри утепленість, в таких будинках зовнішній край підлоги продувається, а холодне рухливе повітря ще більше забирає в підлоги енергію. І вона стає ще холодніша. Тому рішення цьому має будити комплексне - як у американських домах. Треба викопати все ж таки невеличку яму під домом нижче лінії промерзання землі, це вже повисить температуру під домом, по друге, щільно закрити цоколь від продування, залишивши лише маленькі віконечка для вентиляції. Ну і по третє опалення дійсно має працювати через підлогу, а не стіни.
Дякуємо за інформацію
Коротко і корисно.
Дякую за корисне відео!
Дякую, класне відео
Гостьовий будинок( садовиц,туристичний) і будинок для постійного проживання сім' і це не одно й те саме!
Дякую вам за огляд та поради
Чудова ідея, якщо припустити, що електрика є завжди
@@xf0f0f0 коли не має, достатньо буде генератора на 3кВт
Дуже дякуємо, що ділитесь досвідом. Сподобались ваші поради. Ви кажете, що холодно в ноги, а як ви її облаштували ? Якщо дати знизу сіппанель 20 см, ви думаєте, все рівно буде холодна підлога?
Модульні (каркасно щитові) будинку обовʼязково мають мати теплу підлогу, навіть с сіппанелью 30см все одно взимку пол буде дуже холодний.
В класичних будинках тепло іде від землі через фундамент, модульні будинки висять в повітрі, тому в них для комфортного життя потрібно ставити електричну підлогу.
❤
@@ІгорПархоменко-б8чтепло іде від землі? а навіщо д тоді утеплюють фундамет? а навіщо на півночі багатоповерхівки на палях стоять?) навпаки каркасний будинук підіймають, щоб менше холоду йшло від землі, бо земля промерзае в залежності від грунту на різну глибину
@@fazenda13aaкогда на улице -10 грунт закрытый будет +2-3 градуса, поэтому логику автора можно понять.
Да, когда на улице -20 и ниже то грунт будет промерзать , но это все равно на 10-15 градусов теплее чем воздух
Возможно компромиссом будет все таки постановка на фундамент с одним-двумя вент каналами которые на зиму можно закрыть
Дякую за відео
Якщо під вікнами немає теплової завіси однією теплою підлогою обігріватися дуже не комфотрно, Якщо на вулиці нижче -10 біля вікон сидіти холодно, тим паче спати дуже не комфортно м'яко кажучи.
@@AlexandrZey Це так, якщо вікна «пусті», з теплими вікнами (два енергонапилення, склопакет 40мм і профіль мінімум 70мм) при -20 холод не відчувається, займаюсь вікнами більше 9 років…
Реальные советы без прикрас
скажіть, будь ласка, з якого утеплювача у вас підлога і яка товщина, і чи є перекресне утеплення?
Зніміть відео в тому де проживаєте
Добре, по прибираю і зніму )
Мне кажется, что это ЧЕРНОМОРСК 😢❤
@@kucheryaviidnevnik, а хозяин Александр Иванович Корейко.
Дякую, корисно.
Хто що знае про ті кітайскі капсули красиві такі, з гнутими вікнами?
Може хто бачив?
@@nelubun пришліть фото
Тримайтесь
Лише одне питання: тепла підлога, підозрюю, електрична, як викручуєтесь підчас відключення електроенергії? Бо з такою підлогою тепло лише коли вона гріє.
Я теж прихильниця теплої підлоги але в нас вона водяна, на утепленому фундаменті, тому тримає температуру досить довго, хоча теж нагрівається електро котлом але поки ще не було відключень на кілька діб, дякувати Богу.
@@HannaMarch Модульні (каркасні) будинки не потрібно порівнювати з капітальним будівництвом, це зовсім різна ідеологія життя: по перше будівництво таких будинків вдвічі дешевше від капітального
по друге їх можна будувати де немає можливості підʼїзду будівельної техніки
по трете їх з часом можна розібрати або перевезти, і звільнити земельну ділянку
Стосовно відключення світла, вони як термос, тому температуру тримають досить довго, також для опалення достатньо генератора 3,5кВт, тому що тепла підлога для будинку 30м2 споживає 2,4кВт
@@ІгорПархоменко-б8ч "по перше будівництво таких будинків вдвічі дешевше від капітального"- у порівнянні з піноблоком також? "вони як термос, тому температуру тримають досить довго" - категорично не згоден, витигання дуже швидка, а причина в тому, що відсутнє накопичення тепла, тобто низька інертність, через годину без опалення температура впаде на 1-1,5 градуси.
А скільки середній чек зимою, за теплу підлогу всюди? Дякую
@@jdhigh2870 я вже писав, близько 700-1000грн за 30м2
Це не будинок , це пророрабська будка,яку ставлять під час будівництва.
@@ВиталийАндрейковей Так, VIP прорабська з душем і кухнею.
Ати і таку не побудуєш ! Діванний зксперт 😢😮
В таких "будках" живе половина нідерланців. Мабуть вони щось та знають
@@GAWman1 нічого вони не знають. Просто більшість з таких - злиденні по нідерландським міркам.
@@ОрестГарайколись і ви доростете до того моменту,коли вам буде потрібно лише стільки життєвого простору.Повірте,решта,о то якраз і викинуті кошти.Я живу на дачі,а будинок ,той здоровецький,що будував 10років,тепер стоїть нікому не потрібний,хіба діти приїздять,раз в рік.
Дякую!
будинок на палях має дихати, якщо закрити, то може появитись пліснява і надлишкова вологість
Що саме ?
@@hdh1156 що саме дихати? підлога будинку, між низом підлоги і землею має бути продух не менше 30см
Тобто тепло від землі і від будинку треба вивітрити? Дуже енергоефективна ідея. Ви теж живете в подібному будинку?
@@allll4055 так, будую каркасний будинок на палях, саме так. якщо не буде продуху, то підлога будинку довго не прослужить
@@allll4055 ви ж ютубом користуватись вмієте, введіть «каркасний будинок на палях» і подивіться облаштування між землею і будинком. можете навіть знайти відео, де переробляють закритий простір між будинком і землею у відкритий, чи хочаб вентильований
Проти грибка має бути вентиляція, тепло це друге
Щодо щілин у дверях. Вони регулюються. Але! З власного досвіду чітко виявив - якщо дверна коробка м/п дверей встановлена в дерев'яну конструкцію, то теплове розширення дерева буде влітку та взимку по-різному впливати на двері. Дерево(в якому коробка дверей) потроху "гуляє" від температур. От і все. Фізика. Цього не буде, якщо двері встановити в цегляну стіну.
@@LeryYell Можливо, з мого досвіду вони підсифонюють саме в кутах примикання між дверима і коробкою, там де коробка зовні примикає до деревʼяної основи, ні.
Погоджуюсь з кожним пунктом зауважень, але хотів би добавити ще парочку, це відмовитися від вікон в пол, і замість мет.пластикових дверей ставити металічні двері з терморозривом коробки.
Навіть всі вікна та двері забити наглухо, то не допоможе)))) Ну дом на кирпичині? Які там інщі конструктивні рішення, я навіть не буду гадати.....
@@andreymi114
)))))
Доброго дня.
Питання цікавить опалення. На скільки більше затрати на опалення і охолодження по рівнянню з обичними будинками.
@@Anarchist_UA Опалення і охолодження кондиціонером значно менше ніж звичайний будинок, тому ще це принцип термоса, з усіх сторін обшитий мінватой мінімум 150мм. Зимою наприклад, якщо будинок не опалювався і в нутрі температура +2С, достатньо вночі прогріти і зранку буде комфортна температура +20С. На цьому етапі прогріву 29м2 він візьме 40кВт, потім щоб підтримувати температуру +20С в приміщенні, при зовнішній температурі -10С, в сутки буде брати на обігрів близько 15-20кВт.
@@ІгорПархоменко-б8ч тобто затрати на опалення в зимку меньше. Але потрібно хороша винтиляция?
@@Anarchist_UA так, вікна відкривати на мікропровітрення або ставити рекуператор повітря в кімнати, вартість одного близько 5-7 тис.грн.
Думав огляд про модульний будинок. А це про МАФ))) Їжаки не живуть біля киосків з шаурмою 😅
😂😂😂 Браво! Чудовий коментар!
зараз всі гори Карпати засрали тими будками охоронців, з г-на і палок. головне обшити чорною бляхою і можеш дерти по 4000грн за ніч))) таке враження що там мозок один на всіх щоб ліпити одне і те саме
@@PedroFromOkrugna Ну так це бізнес. Мінімум вкладень і максимум прибутку.
хотів написати коментар під попереднім відео вашого будиночку, але там заблоковані коментарі. судячи по зовнішнім розеткам, то у вас вагонка набита прямо на каркас будинку без ніякого вентзащору?)
@@fazenda13aa утеплювач 100 и 50 мінвата, з перекресним вкладанням.
Внутрішнього простору вагонка - фальш брус набита до каркаса поверх пароізоляція, зовні ще шалевка а потім Профнастил
@@ІгорПархоменко-б8ч я собі роблю підлогу 200мм і плюс 50 перехресне утеплення базальтовою ватою щільністю 45кг/м2, так само дах 200+50, а стіни 150+50. на скільки я знаю, в нашій місцевості мінімально допустимо це 200мм для підлоги і стелі, і 150 для стін
Але взагалі гарно ! ❤
Дякую Боже! Що я не в канаді)
А при чому тут Канада?) В Канаді такі недобудиночки ніхто не будує, тільки в Україні))
Тепла підлога і ламінат називається дихайте на здоров'я формальдигідами і клеем що в ламінаті... Люди наймайте хороших майстрів.
@@АрманИнкерман можливо в неякісних матеріалах і так, виробники покриття під теплу підлогу також щось знають ))
Хіба в цій будці можна жити? Не може вона називатися будинком.
Скільки приблизно обходиться вартість опалення взимку каркасного будинку площею 100 м2 в місяць?
@@maxbox9896 приблизно 700-900 кВт в місяць
😂😂😂@@ІгорПархоменко-б8ч
Я рахував, що витрати тепла на неуглову однокімнатну квартиру становлять для температури від +20 всередині до - 1 ззовні це 2 кіловат у годину. Так що без утеплення будеш зігрівати горобців на деревах своїм коштом.
@@ІгорПархоменко-б8ч 😁
Це собача будка, а не будинок... Битовка для будівельників
@@megademos VIP битовка, будівельники були б дуже задоволені такою битовкою )) 😃
А может просто поднять выше, чтоб продавалось???
Підкажіть яка у вас загальна квадратура будинку ?
@@ВадимДонченко-ж9ц Той, що на відео- 29м2
@ІгорПархоменко-б8ч дякую
А ламінат можна гріти?
@@svitlana_trf так, і це температура підлоги десь 25-30С
@@svitlana_trf так можна !😏 За досвідом , дуже хороша річ 👍, додаю !ua-cam.com/users/shortsz6qErt_6JGI?si=laW70-1qtR8L2Pg6
@@svitlana_trf Можна, якщо пальці на ногах від холоду не відчуваєте
Скільки такий будинок коштує?
@@ВадимДонченко-ж9ц В повній комплектації з меблями, кухня, санвузол, за винятком холодильника, пральної машинки і плити - 20500$
А будинок вібрує, коли по ньому ходишь? Наприклад, якщо діти будуть бігати …
І наскільки шумно, коли йде дощ?
Не вібрує, використовую технологію яка поглинає шум від ходьби.
Дощ буде трохи чутни, 150мм мінвати має хорошу звукоізоляцію.
Ні. Він же на землі лежить. Тільки коли кроти копають, то чутно як шкребуть......
@@andreymi114то сусіди зубами шкребуть від заздрості😂
Немає вентиляції і все гниє!
@@sergiismoliar3758 якщо використали сиру деревину, то так, в нутрі буде грибок, якщо деревина суха, прописана певною рідиною, зроблена правильно вітро і пароізоляція, все буде ОК
За 5 років навіть сходи не зробив 😂 вся правда про господаря
@@edvardno2978 я живу в іншому модульному будинку, на цьому просто показую і ділюсь досвідом )
Під час сильної зливи, на скільки шумно всередині від металу на даху/фасаді?
Ніхто про таке не розказує 🤷♂️
Если нормально устроена тепло-звукоизоляция ничего не услышите.
@@kadaad не дуже віриться, бо у квартирі чути шум від металевих відливів під вікнами. Потрібно, щоб хтось зняв таке відео про шум в будинку
@@streetcycling777 якщо злива, то звичайно трохи чути, мінвата має дуже високі шумопоглинаючі властивості.
@@ІгорПархоменко-б8чце на словах. Зробіть відео і покажіть реальність.
Якщо буде така можливість то відео про шум у будинку коли злива у ночі, дуже цікавить дана інформація.
@@streetcycling777 Шум от отливов потому, что это голый металл, наклейте на него снизу обычную листовую. шумо изоляию и ничего не услышите.
Это временное жильё для экстренной ситуации .в не 5 лет жить .😂
бараки и хрущевки тоже как временное жилье строились, если у вас нет сейчас денег купить квартиру\хату в селе, то откуда будут через 5 лет?
А де кухня?
@@Хаксеп подивіться ще раз уважно, там де умивальник. Плити немає, вона ставиться за бажанням клієнта газова чи індукційна.
Хто це будував?
Я
А як із запахами від різних матеріалів?
@@Grendel-h1c на протязі тижня запахи від меблів і ламінату зникають, приємний запах від деревʼяної вагонки покритої лаком трохи можна відчути, наблизившись )
Доброго
Яка приблизна ціна такого будиночку ?
@@РусланОнисимов-э1й Доброго. В повній комплектації з меблями, кухнею і санвузлом близько 21000$
++))👍👌
Ляка!
В чому сенс зекономити на нормальному будинку та жити в дешевому модульному, якщо усі зекономлені гроші сожре електроопалення? У середній полосі та північніше це не вигідно.
Це не альтернатива капітальному будівництву, це інше рішення в тих випадках, коли не має можливості, часу і місця для капітального будівництва.
Стосовно вартості опалення, я рахую що 500-700грн за електрику в зимовий місяць це не багато…
@@ІгорПархоменко-б8ч цікаво. Можете детальніше, будь ласка? Яка була середня температура у вас взимку у той місяць, яку температуру підтримували в кожній кімнаті та яка площа тих кімнат? Приблизно.
За нинішніми тарифами тільки холодильник жере 300-400 гривень на місяць. Про які 500-700 гривень на електроопалення ви кажете?)
@@user-vv9tx3uo1k холодильники різні бувають, не забувайте що нічний тариф з 23:00 до 7:00 мінус 50%
Треба котел ставити полюбому і грубку ))
Тепла підлога це найгірший вид опалення, найкращий це кондиціонер+ система вентиляції яка буде робити обмін повітря щоб не було грибків і тепле повітря з верху йшло в ноги, щоб не застоювалось
@@NeurolinguisticTraumatolog цікава думка, по перше в модульні будинки розглядаються як самі доступні квадратні метри з комфортними умова життя; по друге систему вентиляції (рекуперації) можуть поставити не всі навіть приватні будинки, не говорячи про квартири; по трете кондиціонер можна поставити скрізь, но тільки як допоміжне, а не основне опалення.
Як на мене, шум який видає кондиціонер не дуже комфортно, коли хочеться тиші )
@@ІгорПархоменко-б8ч Дешеві китайскі кондиціонери шумні, а якщо його не вистачає то на повній потужності дуже шумні((( А от японскі кондиціонери якщо ще і з запасом потужності то на 2ій швидкості вентилятора працюють безшумно! Кондиціонер з 1КвТ електро робить 3-5квТ тепла тобто опалення стає в 5 раз дешевше)) У мене кондиціонер працює 24/7 під невеликим навантаженням тому термодинамічний процес має високий КПД і в середньому споживє 400-500 ВТ
@@ІгорПархоменко-б8ч Циркуляція повітря в приміщенні це одно а приток свіжого і виведення відпрацьованого повітря це вже друге. Зимою тепле повітря відстоюєтья у приміщеніі і під стелею жарко а у низу холодно, також коло обігрівача тепліше , і от примусова циркуляція в середині будинку вирішує цю проблему і стає мега комфортно і тело) Також кондиціонер вирішує проблему холода, тепла, і вентиляціі теж, а тепла підлога тільки дає тепло, дотогож дуже дороге і нефективне, і повітря в середині приміщення усе одно треба перемішувати щоб не було зон застою і відповідно затхлості повітря
@@ІгорПархоменко-б8ч Рекуператор я собі купив теж, і це теж дуже крута річ) але у мене система перемішування повітря працює постійно і окремо, і рекуператор підмішує свіже повітря у середену будинка. А от у якості резервного джерела обігріву я використовую газовий конвектор з виходом у стіну , недороге і дуже ефективне рішеня, для моіх 20квМ вистачає)
Цей чоловік або невіглас в цій справі,або бреше,пардон.)
@@СергійКулініч-п5з Сергій, якщо ви хозяїн своїй слів, приезжайте, подивитеся і перевірите, якщо ні, то ваші коменти нічого не варті …
с. Білогородка вул. Сорочинська
А нічого що ламінат отруйну всяку хрить виділяє при нагріві вище 30градусів.
Тому тепла підлога має бути в спальні не вище 30.А цим її не обігріти.
@@KinoL0V не чув нічого подібного, зараз майже весь ламінат іде з позначкою, що можна використовувати під теплу підлогу.
@@ІгорПархоменко-б8ч Якщо позначку намалювали це означає що він не портиться від нагріва.Значить там ще більше всякої хрні.
@@ІгорПархоменко-б8ч Я власник магазина.Маю і ламінат,самі фірми признавались що полюбому йдуть випари,но вони кажуть що то небагато.Але небагато цілу ніч у спальні 10 років такого спання полюбому вплине на здоровя.Тому плитка самий кращий варянт.З хорошою теплоізоляцією 10-15см а той і більше.
@@ІгорПархоменко-б8чТому ще якщо погана вентиляція у спальній це також вплине.
@@KinoL0V а в плитку, значит, никакую ядовитую херню подмешать невозможно, так?
Дід
Це не житло
Усі ці проблеми - наслідки спроби пристосувати для життя те що для життя не придатне. Всі ці дома з контейнерів, модульні будинки і інші собачі будки. Ви спочатку витрачаєте гроші на речі непридатної якості потім витрачаєте гроші на те щоб довести їх до придатної якості.
Як результат - або ітогова вартість перевищує вартість нормального будинка, або ітогова якість примушує постійно миритись з якоюсь хєрньой. Це як купити велосипед і намагатись допилити його до машини.
@@alexb.2859 В світі багато людей живуть в модульних (каркасних) будинках і інші вони навіть не розглядають….
Самі живемо з 2018 року, умови не гірше чим в квартирі, за то комунальні витрати дуже тішать, вони в 3-4 рази менші.
@@ІгорПархоменко-б8ч Авантюристы были во все времена 😆
@@ІгорПархоменко-б8ч за рахунок чого комунальні менші, ніж в квартирі?
@ за рахунок теплої електричної підлоги і утеплення, також не потрібно платити безліч інших комунальних витрат: обслуговування прибудинкової території; підвод води; вода; опалення; обслуговування мереж і багато іншого. На своїй земельній ділянці ви платите тількі за електрику і то по тарифу день/ніч
@ІгорПархоменко-б8ч а воду носите відрами?
Что бы не сифонили наружные двери нужно делать тамбур и вторые двери, это просто аксиома.
Двері й будуть сіфонити. За п'ять років проживання і не облаштувати собі ганок???😊 Цікаво як взагалі будинок не розвалився????🤔 Будь який будинок потребує хазяїна , а не квартиранта!
Нормальні двері не будуть сіфонити і через 10 років. Перевірено.
Що саме за «ганок» мається на увазі?
@@ІгорПархоменко-б8чприбудинкова територія
@@ІгорПархоменко-б8чобніжок ))) Тераса.
@@ІгорПархоменко-б8ч перед входом всі роблять нормальний ґанок ("крыльцо"). Тобто дошки отак би не валялися і була б клумба якась поруч чи забетонований вхід
Яка ціна ?
З усіма меблями, без побутової техніки 21000$
21000$ за 20 футовий контейнер? Тобто за 14 м2? Сподіваюсь це вартість разом з меблями та цеглинами-фундаметом? Чи чотири цеглини я сам купую?
@@andreymi114 нормально підковирнув, люди розучилися рахувати. За ці кошти можно відбудувати повноцінну коробку будинку на 60 квадратів під мансардною з вікнами та вхідними дверями.
@@andreymi114за 21 000 долларів я сам побудую собі нормальний будинок здорової людини, а не житиму наче волоцюга в вагоні, та не прокинусь одним із ранків з відчуттям роздовбаної сраки
@@andreymi114😂😂😂
Чого нормально не показали все ?! 😢
Какой модульный дом? Ты в контейнере 5 лет живешь... у тебя поддоны при входе 5й год, о чем вообще речь?))))
@@АлександрА-л6ь9в живу я трохи в іншому модульному будинку, на цьому показую недоліки ))
Це собача буда а не житло
@@Den-se9zg Хтось і такому буде надзвичайно радий 😌
На одного еще приемлемо, если нрваиться минимализм ,а так да, тесно
За 5 років 9етажку построїть можно .ви без рук...😢😢😢
Фундамент из кирпича!? Маразм крепчал!!!!
@@kadaad достатньо робоча модель, цегла, або блоки, або цільний бетонний фундамент, воно все захищене від вологи і тому служить довго…
@ІгорПархоменко-б8ч😂
будинок на палях має дихати, якщо закрити, то може появитись пліснява і надлишкова вологість
Для этого есть сетка, а что бы не было влажности нужна нормальная гидроизоляция и утепление полов.